Új privát üzeneted érkezett!

Biztosan van a dolognak létjogosultsága, ha mégsem fordul meg, akkor annak mindig oka van! A fontos, hogy egészséges kisbabád szülessen. Utólag már teljesen mindegy, hogy simán, vagy esetleg császárral! Persze tudom milyen csalódás lenne a császár, de a baba és a mama egészsége a legfontosabb!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
nagyon köszönöm, hogy ezt felraktad nekem!!! :) Megpróbálom, veszíteni nem veszíthetek vele semmit!!!
Igazad van, a lényeg, hogy egészséges legyen, de jó lenne egy igazi apás szülést végigcsinálni apácskával :) (ugyanis ő nem volt benn a két fia születésén, és jó lenne olyat adni neki amit mástól nem kapott meg :roll:)

puszi

ui: lemondtam a délutáni külön éneket. Nehezemre esik ebben a dög melegben, Vivi nehéz táskájával buszozgatni... :oops: bár remélhetőleg jön a megváltó zuhi :lol:
csné
 
 


Sziasztok!

Eszter!
A nyaralásról jutott eszembe...Van egy barátnőm,velm egyidős(33).Már 10 éve együtt él a párjával,és kb.3-4 éve szerettek volna gyerkőcöt.A barétnőm abbahagyta a tabletta szedését,de mégsem történt semmi.Egy darabig türelmesek voltak,majd elmentek dokihoz,aki megállapította,hogy mindketten teljesen egészségesek,semmi akadálya a baba jövetelének.Még annyit fűznék hozzá,hogy barátnőm szintén allergiás,kaja allergiával és enyhe asztmával megspékelve.Már elő voltak jegyezve a meddőségi centrumba,mikor valaki azt tanácsolta neki,hogy menjenek el Gyulára nyaralni,mert az ottani gyógyvíz sok esetben segített a babátváróknak.Elmentek 1 hétre,és mint kiderült,már babával a pocakban jött haza.Június közepére van kiírva,panaszmentes volt az egész terhessége,a baba szép nagy.Azt javaslom próbáljátok meg ti is a gyulai nyaralást!

Puszi!

Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 

 
 

Juci, azt hiszem, akárki elolvassa az általad írt sorokat, mindenki csak tanulhat belőle! Én is elolvastam, és értem, miért szántad Eszternek. Nagyon örülök neki, hogy nem priviben írtad meg, hanem ide a fórumra, mert így talán mások számára is erőt adhat.

Igen, tökéletesen igazad van! De erről már én is írtam. Hiszem, és tudom, hogy minden probléma után, amit megoldunk, és minden fájdalom után, amit átélünk, sokkal erősebbek leszünk, és az apróságot is jobban tudjuk értékelni.

Tavaly én is meglepődtem, hogy rögtön a második próbálkozós hónapukban összejött a kisbaba. Nekem, akinek minden nehezen adatik meg az életben. Így utólag egyáltalán nem csodálkozom, hogy az Élet még egy "kicsit" próbára tett.

Bízom benne, hogy Eszternek erőt ad a segítséged, és az egész csapat. Én tudom, hogy nekem mindig jó volt jönni közétek, és csak ebből tudok kiindulni. Sokszor megkönnyebbül az ember, hogyha kibeszéli magából a problémákat. Én is nagyon szeretném, hogyha meggondolná magát, és jönne a hétvégén. Biztos vagyok benne, hogy - még ha fáj is majd kismamákat látnia - jót tenne neki kidumálnia magát, meg egy kicsit kikapcsolódni.

Mesi, részemről természetesen semmi akadálya nincs, akkor 3/4 2-re megyek értetek. Remélhetőleg, mégis jön Eszter is, és akkor együtt megyünk.

Erzsike, az újhartyáni lehajtó az az inárcsi után van? Mert azt tudom, hogy az inárcsi, az a 34. km kő után van pár száz méterre.

Képzeljétek, - gondolom a tegnap esti vihar miatt - valami történt a telefonközpontunkkal idebent, reggel óta azzal szerencsétlenkedek, meg a fő-fő programunk, amin a cég élete van, azzal is gondok vannak, azzal balettozunk már jó ideje a rendszergazdánkkal.

Úgyhogy szerintem csendben leszek még egy darabig, mert időm az sajnos nagyon nincs jönni írni és mesélni.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Jucim!

Ez nagyon szép volt és valóban igaz.Olyan jól esik,hogy így szerettek és ennyit törődtök velem.El sem hiszitek,mennyire igaz,hogy ezt csak mi érthetjük.Van egy barátnőm,akivel Vasárnap együtt vittük múzeumba a gyerekeket és nagyon halkan elmeséltem neki,mi alakul.Kb úgy fogadta,mintha az időjárásról beszélnénk.Még csak hozzá sem fűzött semmit,pedig jó barátnő,csak neki már van 2 gyereke és hallani sem szeretne többről.Amit én tiszteletben tartanék,de azért még nem felejti el az ember mit jelent babára vágyni...Mások igen.Én is úgy ahogyan te,mióta ráébredtem a női mivoltomra vágytam rá,hogy anya legyek,és hihetetlen örömöt okozott és okoz a mai napig az összes nehézségével együtt,hogy én lehetek a kisfiam anyukája.Ezért is vágyom erre az érzésre olthatalanul továbbra is.Valóban próbára tesz az élet.És nem feladni szeretném én,csak összeszedni magam,mert kezd úgy tűnni nekem,hogy ez így magunktól nem megy talán,csak addíg a pontíg,hogy + teszt.Viszont a megoldáshoz egy kis higgadtság és türelem kell és ezt szeretném most rendezni.Amit írtál minden szavában igaz és erősít ez is,csakúgy mint az a tudat,hogy ennyire támogattok a kudarcaimban.Hétfőn aztán küldem egy sms-t a barinőnek,hogy nem sikerült,annyit válaszolt sebaj,majd sikerül,és tegnap összefutva még csak meg sem említette,hogy miért.Hát ezért mondom,hogy csak mi,illetve a párom az,aki értheti,mit jelent ez ,ami velem,velünk történik.

Köszönöm

Eszter
anubias
 
 


Titim!

Nem csak azért gondoltam az itthon maradásra,mert fájna nekem a sok pocak látványa,mert a ti örömötök az én boldogságom is,mindenki sorsa nyitott könyv előttem és nem lennék irígy senkire közülünk,inkább 1,félek a hangulatomtól,ami nagyon hullámzó,de nem csak a +,majd - teszt végett,hanem mert a hormonszint csökkenés,meg a mensi előszele is hülyén hat rám.Tegnap pl elsírtam magam a tescoba,mert babasírást hallottam.Pedig még csak nem is láttam a babát.2Nagyon rosszul vagyok.Brutálisan görcsölök,egyre jobban,de mensi sehol,csak 1-1 apró barna pötty.Közben fal fehér vagyok és néha erős hányingerem van.Szóval azt hiszem egy porcikám sem vágyná az utazást.Persze nem hagyom én,hogy eluralkodjon rajtam bármi,nyomom a melót,főzök,mesét olvasok este,csak most labilis vagyok,bár nem vagyok erre büszke.Pedig nagyon szeretnélek látni benneteket.Pl most is sírok,de nem azért mert úgy sajnálom,hogy most nem sikerült,hanem mert valami most nem ok bennem.Amúgy még mindíg nagyon fáj a cicim.

Tudom,hogy te megértessz.

Eszter
anubias
 
 


Mona!

Nagyon köszönöm a tippet,de sajna én nem mehetek Gyulára nyaralni.Ez tudom elsőre nagyon hülyén hangzik,de családi viták lennének belőle.Ezt este megmagyarázom bővebben. :roll: Most gondolom azt hiszed megőrültem,de részletezem,csak itt a főnök.Ez is mindíg a legjobbkor tud betoppanni. :evil:

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Eszter
Nagyon nem lehet könnyű most neked. Remélem ezek a fájdalmak és rosszullétek hamar elmúlnak. Továbbra is azt mondom, hogy ma még csak szerda van , messze még a szombat úgyhogy gondold meg kérlek a talit. Hidd el személyesen sookal jobban ki tudod önteni a lelked.
Nagyon sajnálom, hogy a barátnőd ennyire nem reagált a te dolgaidra. nem ezt várná az emben a barátjától, bármennyire is őt már nem érdekli a téma.
Ja nem csak Gyulára lehet menni, hanem a Sárváron is van ilyen fürdő. Én voltam nagyon szupi.

Juci
Örülök, hogy mindenki számára leírtad a kis történetet. Szerintem más is tanul belőle. :)
Minden Áron etetésnél Dudi jut az eszembe. Most ő is úgy köpköd minden tiszta kaja tőle, és persze közben jól szórakozik míg én kevésbé. A csúcs, hogy a zokniját lerángatja és bedugja a kajával teli szájába, és ehhez társul az előző kajaporlasztás.

Ági
Nagyon örülök, hogy minden oké a már nagy pocaklakóval. Ilyenkor még előfordul, hogy oda vissza forognak, ha van elég helyük. Nekem Dávid 37. hétem fordult csak be. Csináld a négykézlábazást biztosan segít, ha ennyire jók a tapasztalatok róla. Fogsz te igazi szülős élményt adni a párodnak hidd el. :)
Készen van már a babaszoba nagyon kíváncsi vagyok rá. Régebben ígértél képet. :D

Verzsike
Egyeztessünk már, hogy hová menjek érted. Ha nem akarod ide akkor priviben írd már meg légyszi a címed és a telefonszámodat.

Áron elkezdett mászni igaz csak vagy 5 lépésig de ez már az. Mindenhová felkapaszkodik próbáll felállni és persze nem mindig sikerül ilyenkor jó nagyot esik, de nem adja fel. Most kicsit önveszélyes a sarkában kell lenni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Eszter!

Nagyon,nagyon sajnalom es nem is tudnam,tudom megmagyarazni a dolgokat jobban mintsem Juci(marmint amit o irt+Idezet).
SOkat gondolok rad!!! :oops:

Csne!

Meg fog meg fordulni.Negykezlabas modszert en is be akartam vetni ha ugy alakult volna hogy nem fordul meg.Gyakorold szorgalmasan! :lol:

Bufo!

Ez igen..mar maszik!!!! :lol: Eves....te mar mindent adsz neki??Ertem ez alatt a husit,mindenfele zoldseg,gyumi.Puresited meg vagy mar darabos???Es adsz mar neki ragcsalni valot??Ja,van mar Aronnak foga???

Juci, Dudinak???

Kajaetetesben elakadtam...a gyumiket imadja,,zoldsegeket kevesbe...de meg mindig csak sutotokot,krumplit,sargarepat ,finomfozeleket evett.De mostanaban megint annyira nyugos,faradt..hgoy egyszeruen nincs turelme az esti eveshez,sirasba fullad es marad a cici. :wink:

Hanyszor adtok mar nekik rendes kajat??

Amugy olvaslak titeket,csakht ido...most is elaludt...(meddig? :roll: ) es igy tudok irni.

Titi!

Jo hogy elmesz ultrahangra,legalabb megnyugszol mikor latod majd Kismanodat!!!Nagyon rendes baratnod lehet...es igaza van barmennyire is szeretnel menni inkabb ne menj temetesre ha nem muszaj.Egy picit legyel onzo! :oops:

Eletem tovabbra is orult rohanas...kozben a haz szalad..de nem erdekel.
Holnap megyek lefoglalozni a kocsit ha osszejon,aztan gepeszeti egyeztetesek...ferjem a burkolatokkal szeretne ha megvarnam ot(de mikor meghallottam hogy fekete csempet szeretne valami arannyal :roll: :roll: :lol: egybol megijedtem).
Ja,es eljutottam fodraszhoz is!!! :lol:

Bocsi Juci,tenyleg hivlak ,szegeny malacka mikor is kerul fel Dudi falara?? :oops: :oops: Sorry!

Azert en is szeretlek am titeket es irnek is nagyon szivesen...talan ev vege fele mar tobb idom lesz inshaallah...remelem megmarad a mi topikunk akkor is.

Jaj,KOda!

Szornyu lehetett,jol megijedhettel! Kisagy akkor meg mindig tabu nala???!!! Azert kicsit ismerosen cseng :roll: :lol:
Nalunk ejszaka alszik benne,de nappal kozeliteni se lehet fele.

Bocsi a tobbiektol megint!

Ha addig nem jonnek akkor erezzetek jol magatokat a talin,es tegyetek majd fel sok-sok kepet! Gyongyi hazarol is!!!! Annyira szerettem volna megnezni!Anno emlekszem a kepek alapjan mennyire tetszett!

Puszi nektek
momo35
 
 


Sziasztok Lányok!
Olyan nehéz most írni! Valahogy mindig azt gondoltam, hogy azért kétszer nem csap ugyanoda a villám.
Engem mindig megviselnek az emberi tragédiák, így volt ez akkor is, amikor dolgoztam. Ilyenkor egész nap csak azon jár az eszem, hogy mit is mondhatnék, hogyan segíthetnék úgy, hogy a másik nem érzi tolakodásnak.
Eszter!
Nagyon-nagyon fogsz hiányozni szombaton!

Momo!
Én olyan szomorú vagyok, hogy nem ismerhetlek meg a talin! És persze Virág is hiányozni fog!

Mona!
Azért írj arról, hogy mi van Veled, hiszen már bármikor jöhet a baba! :shock:
Már igazán itt az ideje, hiszen nincs is igazán pici babája most a topiknak!

Koda!
Már 2,5 hónap eltelt Bence születése óta?! :shock:
Úgy sajnálom, hogy ennyire kimerültél! Most azon gondolkodom, én hogyan viseltem ezt az időszakot. A lányok 4 hetes koruktól átaludták az éjszakát, de Balázzsal megbűnhődtem az átaludt éjszakákért! 8 hónapig másfél óránként szopizott és az utolsó 2 hónapban 20 percenként kelt éjszaka! Én akkor úgy gondoltam, hogy tennem kell valamit, mert egyszerűen belehalok.
Lehet, hogy nem szép dolog, de nekünk a tápszer segített. Persze csak éjszakára kapta. Az első alkalommal átaludta az éjszakát és azóta is jó alvó.
Persze ez most nem segít rajtad, de nagyon sokat gondolok Rátok. Nem lehetne, hogy éjszaka 1-1 alkalommal a férjed kel fel hozzá? Hátha elfogadja a cumisüveget, vagy elég, ha apa megsimogatja, rajta nem érzi a tejcsiszagot.

Hú Lányok!
Nézem milyen finomságokat adtok már a babáknak! Ilyenkor mindig elszomorodom, mert Balázs nagyon jó evő volt, bármit jó étvággyal megevett és most egyszerűen semmilyen zöldségfélét nem fogad el. Újabban már a husi sem kell. Marad a gyümölcs. A gyerekorvosunk szerint ne törődjek vele, ne adjam mindig azt,a mit szeret, nem baj, ha éhen marad. Majd legközelebb megeszi. Na ezt Balázs megcáfolta. 1 hétig semmit sem evett, csak a reggeli és esti tejet. Én voltam az aki feladta!

Titi!
Már nagyon várom, hogy találkozzunk!!! Olyan sokszor készülök felhívni, de vagy nem érek rá, vagy tudom, hogy dolgozol, vagy már nem akarlak zavarni! :cry: Remélem hétvégén kibeszélgetjük majd magunkat!

Erzsike!
Már nagyon szeretném látni, hogy növekszik a pocid!
Hamarosan indul a visszaszámlálás 100-tól!

Ági!
Sokat gondoltam ám Rád a tegnapi-tegnapelőtti hőségben! Én is nehezen viseltem, de ilyenkor mindig arra gondolok, hogy a babáknak, kismamáknak időseknek szörnyű lehet!

Juci!
Engem kíváncsivá tett az óriási terved!!! Tényleg csak akkor mondod el, ha már mindenki babás lesz? :shock:

Zsuzsa!
Majdnem kihagytalak, pedig tőled akartam kérdezni, hogy bírsz a nem evéssel, válogatással? Nálatok nem volt ilyen időszak Dávidnál? Én már teljesen tehetetlen vagyok! A lányaim mindig keveset ettek, de egységesen mindenből keveset.Válogatás nem volt! Ráadásul újabban Balázs olyan kis durva lett. Egy-egy csípéshez, harapáshoz hozzá is teszi, hogy most bántalak! :shock: :cry: Pedig nálunk soha senki nem szokta a másikat bántani! :shock:
Újabb szörnyű szokása van! Nem akar még bilizni, de a pelust nem tűri meg magán, amikor leteszem aludni, egyszerűen leveszi! Inkább el se mesélem mi történt ma, de a vége egy körömkefés fürdetés lett! :oops:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Eszter! Nagyon sajnálom, hogy így elbánik veled az élet, teljesen kész lettem tőle. Fogalmam sincs mit írhatnék neked, mert tudom hogy semmi se segít igazán. Tegnap nem is tudtam írni, csak elolvastam mi történt és ültem a gép előtt, hogy miért kell az életnek ilyet tennie…
Nagyon szomorú vagyok, hogy nem találkozunk szombaton, mert nagyon szeretlek, de megértelek.
HA úgy érzed erre van szükséged, akkor nagyon jó szórakozást a nyárra, ennyi idő alatt bizti kipiheni magát a szervezeted és ősszel teljesen készen áll, hogy beköltözzön egy kis pocaklakó.
Olyan roszz olvasni, hogy nem elég, hogy a szíved fáj még ezekkel a fránya testi fájdalmakkal és hangulatváltozásokkal is meg kell küzdened. De szombatig még van egy pár nap, ha jobban érzed magad, azt hiszem minket a hormonszintjeid miatti hamgulatod egyáltalán nem zavarna.


Titi! Nagyon rendi a barátnőd és teljesen igaza van, nem hiányzik neked egy temetés a jelenlegi állapotodban, sem a lelkednek sem pedig a testednek esetleg egy megfázás ebben a mindenféle időben. Szerintem mindenki megérti hogyha nem mégy el.

Ági! Ne aggódj, biztosan vissza fog fordulni a baba, ha meg nem, akkor annak is biztosan megvan a maga oka. Az a lényeg, hogy szépen fejlődik és egészséges. A „megfordító póz” elég érdekes lehet, de ha ettől van esély, akkor csináld csak…
Ha meg véletlen császár lesz, a mi kórházunkban az apuka akkor is bent lehet, ha nem altatásban császároznak. Nálatok akkor se engedik?

Juci! Nagyon jó történetecskét írtál nekünk. Olyan jó, hogy tudsz ilyesmiket, valahogy ez mindenkire hatással volt szerintem.

Titi! Az újhartyáni a 42-esnél van, ha jól emlékszem, de holnaptól szabin leszek, ezért megyünk este Kecskemétre, mindenképpen megnézem, pontosan hányasnál van és van-e benzinkút vagy ilyesmi könnyen felismerhető hely.

Zsuzsa! A 14. kerületben lakunk a Nagy Lajos király útja 62-ben (a Nagy Lajos és a Fogarasi kereszteződésében), a számom: 20-377-2935. De nem kell ám eljönnöd értem, szívesen elmegyek indulásra hozzátok, ezért ne kavarogj gyerekekkel a városban.
De ügyes Áron! Pár nap és addigra biztos sikerül mindig felállnia ahol csak akar. Olyan jó, hogy ilyen korban még rettenetesen kitartóak és semmi nem tántoríthatja el őket.

Momo! Tegnap láttam élőben a kocsit, amit szerettél volna, negyon jól néz ki. Végül olyat rendeltél?

Éva! Nem egyszerű eset Balázska evés szempontjából… Tiszta fura, de a barátnőméknél sem igazán esznek a picik. Mindkettő imádja Zsoltit és ha ott eszünk náluk, akkor és csak akkor megesznek akármit amit zsolti eszik, hiába előtte még rá se néztek. Ilyenkor mindig felmerül, hogy mindig Zsoltival kellene enniük…
Nem fogyott az 1 hét alatt, amíg nem evett?





Képzeljétek milyen szétszórt kismama vagyok… Voltam dokinál, de teljesen az járt a fejemben, hogy ma reggel kell mennem. Tegnap délelőtt csörgött a telóm, a rendelőből hívtak, hogy miért nem vagyok ott? Fogalmam sincs hogy lehetett, pedig az ilyesmire szoktam figyelni. Na de nem volt gáz, még gyorsan elindultam és fogadott a rendelés végén tegnap a doki. Azt mondta minden rendben van. Ilyenkor egy picit bosszús is vagyok, hogy 8-10 perc bájcsevegésért és egy uh beutalóért kell fizessek súlyos ezreket. De hát sajna ez van.
Hétfőre bejelentkeztem 4d UH-ra, én is nagyon várom, de Zsolti meg teljesen be van sózva, hogy már mennyire látni szeretné a babát, olyan mint egy kisfiú, aki vmi nagy ajándékot vár a szülinapjára, annyira aranyos…

Már nagyon várom a talit, csak sajnálom, hogy nem tudunk mindannyian ott lenni. Otthon mikor mondtam, hogy jövök a talira, kicsit furán néztek rám, hogy ezért visszajövök Kecsiről, de azt hiszem, aki nincs köztünk nap mint nap az el se tudja képzelni, hogy ez milyen jó dolog. Nagyon örülök, hogy tartozhatok hozzátok.

Puszi mindenkinek!
verzsike
 
 


Titi :D

Írtam pü-t! Remélem megkaptad! Ha nem jelezz vissza!

Edit

Kép



Kép
[/url]
pledit
 
 


Sziasztok!

Balimama
Dávidnál is voltak periódusok amikot nem evett annyit amennyit szokott. Kb másfél évesen és két és fél évesen. Aztán rájöttem, hogy akkor nem kell neki igazán a kaja ha meleg van. Ez pedig pont erre az életkorra esett. Nem válogatott Dávid most sem csinálja, mindent megeszik amit elé rakok. Ban amikor kevesebbet de általában jó az étvágya. Áron már nehezebb eset ő szerintem válogatni fog, de mimdenképpen sokkal rosszabb evő Dávidnál.Úgy kell bevarázsolni a kanalat a szájába mostanában.
Nehéz dolog ez az etetés mi mindig többet adnánk nekik mint amit megesznek. Próbáld ki hogy választhat kétféle dolog közül, de akkor azt mindenképpen meg kell ennie. Nálunk ez nagyon jól működik. Így nem azt érzi, hogy rá van parancsolva ezt meg kell ennie, hanem az ő döntése és ettől sokkal lelkesebbek.

Momo
Én már mindent adok neki ami kor szerint lehetséges(tejtermékek kivételével). Húst is. A borsót nem ,mert azt nem hajlandó megenni.
Áronnak napi két kanalas kaja van az egyik az ebéd valami főzelék, a másik délután a gyümölcs.Ezek csak pépesek, mert a darabostól öklendezik. Ez mennyiségre kb mindig 1 bébiétel üvegnyi. Még 4x van szopi egy nap. Én szoktam neki adni Biscotti néven futó babapiskótát, hogy majszolgassa.

Verzsike
Cím telefonszám elmentve. De ne utazd át a várost azért, hogy elgyere ide hozzánk, nem gond a kocsikázás addig is alszanak. :) csak egyolyan helykel, ahol meg lehet állni és a közeletekben van. :) :wink:
Majd még remélem jövök, de most mennem kell, mert Áron megint önveszélyes. :roll:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi sem tudunk menni a talira, mert Zsolti összeszedett egy jó kis rotavírust, amit sikerült nekem is elkapnom tőle.
Nem szeretnék egyetlen babót vagy kismamit megfertőzni vele, elég, ha most a saját pocilakómért aggódhatok.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kép

Mesi,
úgy sajnálom, hogy lebetegedtetek!! :( Igazán várhatott volna még egy hetet ez a betegség... Nagyon jó lett volna látni téged, és beszélgetni kicsit! :cry:

Juci,
várom hogy beszéljünk! ...ha gondolod mehetek én is elétek, Évát úgyis ott szeded össze, max előtte fagyizok egyet ott a cukiban... :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

Lányok,
kimásoltam az elöző oldalról Titi gyüjteményét, hogy ki mit hoz, süt-főz:

- Eszter: töltött tojás
- Juci: rántott húsos palacsinta+még valami?
- Erzsike: süti
- Mesi: sajtos süti+tésztasali?
- Bufo: muffin
- Ági: fasirt?
- Éva: ücsi?
- Titi: krumplisali

Sajnos ebből Mesi kiesik :(, és Eszter is reméljük azért jobban lesz és úgy dönt, hogy eljön...Kép
Maradhat minenkinek ez a feladat?? Csak mert akkor én még tudok változtatni.
csné
 
 


Lányok!
Én viszem az üdítőt és sütök valami sajtosat is!

Eszter!
Annyira szeretném, ha eljönnél!!!!

Mesi!
Gyógyuljatok meg! Annyira sajnálom, hogy nem ismerhetlek meg! :cry:

Ne haragudjatok! Most csak ilyen rövidke voltam! Holnap majd írok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!!!

Jaj, egyszerűen képtelen vagyok jönni lányok, ne haragudjatok!!! Annyi a munka idebent, otthon meg a házimunka, főzés, tegnap a krumplisalit készítettem elő, vásároltam, stb...

Mesi, annyira sajnálom, hogy nem tudtok jönni, nagyon jó lett volna találkozni végre! Remélem, Zsoltika nagyon hamar felépül!!!

Eszter, nem gondoltad meg magad a talival kapcsolatosan?

Lányok, én így egyedül fogok menni???!!! :( Eszter ezért is jó volna ha eljönnél :wink: Most csak magamnak veszek pályamatricát, stb... na jó, rossz kifogás, egyszerűen csak szeretném hogy jönnél!!! Nagyon-nagyon!!!

Juci, szerintem elég így minden, legalábbis én úgy gondolom. Gondoltam ám még a kókuszgolyóra, hogy csinálok, de szerintem fölösleges, nem leszünk ám kint sokáig amúgy sem a gyerkőcök miatt.

Lányok, egy fontos kérdés, akkor mi autósok hol találkozzunk? Csak Hernádon? Nekem úgy is jó... de akkor annál a bizonyos fagyizónál várjuk be egymást.

Úgy várom már, hogy találkozzunk lányok, annyira kérdésem volna felétek, és egyszerűen nincs időm feltenni őket. Meg látom, azért Ti sem vagytok szegények programok híján, mindenki egyre ritkábban tud jönni. Nem baj, így van ez rendjén ezekben a szép időkben.

Azért megpróbálok még este benézni, hogy mindenképp lefixáljuk az autós menetet.

KépKép
titi_27
 
 


Na látom, a magyarom ma nem a legjobb, a kapkodásom... az fog egyszer megőrjíteni! Nézzétek el nekem!
(nem vagytok szegények programok híján... :lol: )

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki időhiánnyal küzd, többek között én is. :roll:

A talival kapcsolatban akkor az újhartyáni kijáratnál jövünk le a pályáról és utánna Hernádon a fagyizónál van a találka jól értettem? Már csak azt kellene megbeszélni, hogy hány órakkor találkozunk ott.

Verzsike
Hívni foglak, hogy megbeszéljük, hányra menjek érted. Itt az én számom is hogy te is elérj ha van valami:0630-244-08-20.

Juci
Elküldenéd nekem a pontos címet, mert van GPS-ünk és ha abba beírom akkor biztos nem tévedünk el. :D

Titi
Végül egyedül maradtál, nem jön veled senki?
Nagyon bízom benne, hogy Eszter meggondolja magát és velünk tart.

Eszter
Hallod mindannyan hiányolunk! Gyere légy szíves és öntsd ki a lelkedet nekünk, hidd el most inkább erre van szülséged, mint hogy otthon szomorkodj.
Nem meséltél, hogy mi volt a dokinál szerdán? Voltál vagy azóta megjött és nem mentél?

Jaj csajok én már nagyon várom a találkát. Olyan jó lesz újra személyesen is beszélgetni. Legalábbis remélem, hogy a két gyerek fog hagyni. Ha tehetném én is egyedül mennék, de mindenki dolgozik aki vigyázhatna rájuk, így ez nem jön össze.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Amit az előbb írtam, egyszerűen nem rakta fel a babanet és eltűntetett mindent...

A lényeg, hogy már én is nagyon várom a talit, most nagyon sietek, mert én főzök itthon a fiúknak. A süti tészta része most lett kész, délután még be kell töltenem. Meg csinélok egy kis túrós sajttekercset is. Salit vagy töltött tojást nem berek vállalni, mert útálom a majonézt meg a mustárt és holnap egyedül leszek otthon, nem lenne aki megkóstolja...

Zsuizsa! Nagyon rendi vagy, hogy eljössz értem, a telóm sajna Pesten maradt, ha már hívtál esetleg, azért nem vettem fel.
A házunk előtt nagyon könnyű megállni, mert egy kicsit bentebb van, mint a Nagy Lajos utcafrontja, van előtte egy kis U alakú utcácska. Ha gondolod teszek fel neked egy kis térképet.
De akár ki is mehetek a Stadionhoz vagyy az Őrsre.

MEsi! Sajnálom, hogy btegek lettetek, nagyon szerettelek volna megismerni.

Juci! Nagyon vigyázz Dudira, nehogy tényleg beteg legyen... De nem hiszem hogy lesz valami baja, csak bizti meg akart ilyeszteni egy picit.

Eszter! Légyszi-légyszi gondold meg magad...

Puszi
verzsike
 
 


Barátnőim! :wink:

Sajnos nincs időm,azért nem jövök,de nem fogok ám eltűnni,és nem is hanyagollak titeket.Hétvégén bepótolom az írást. :oops: Voltam a dokinál,aki egyszerűen tökéletes. :D Sajnos a talira nem megyek,de már szinte lelki furadalásom van,hogy így döntöttem,annyira jól esett,hogy ti ennyire szeretnétek ha mennék.Ez most nem lenne jó nekem,de tudom,hogy megértetek.De veletek szívesen taliznék,nagyon is,csak nem lennék a toppon és ez zavarna.Közben megjött.Lehet,hogy a baba méhen kivüli volt,mármint a mostani,és az előző pedig beteg.Este részletezek ám mindent,csak a melóhelyen meg kaptam egy kinevezést és rámaszakadt az ég.

Tudom,hogy ez így nagyon zavaros,de tisztázom magam. :wink:

Szeretlek titeket.

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Eszter,
nagyon sajnálom, hogy nem jössz! Azt hittem meggondolod magad... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Várjuk nagyon, hogy leird, hogy mi volt a dokinál!!!!

Juci,
ne ijesztegess!!! Kiváncsi vagyok mit mond a dokinéni?! Bár, ha jó kedve van a drágámnak, akkor nagy baja nem lehet :D
csné
 
 


Ja, és vettem holnapra műanyag tányérokat és poharakat!!!
csné
 
 


Sziasztok!

Doki: Szerdán este volt időpontom a dokihoz,előtte szülőin voltam.Átbumliztam a városon,mert a II.ker-ben van a magánrendelője és oda mentem.A párom jött velem.Tudom,hogy most nagy hülyeséget írok,de titkon abban bíztam,hogy azt mondja a doki,mégis ott egy élő terhesség. :roll: Perzse ez nem így történt.Viszont rémálmaim kálváriája tovább fokozódott.A doki csúcs volt.Mindenben egyetértettünk,nagyon alapos volt,több mint 1 órát voltam bent nála.Nem zavarták a kérdések,sőtt.Mindent megbeszéltem vele(egyedül az allergiámat felejtettem el)Nagyon sokáig ultrahangozott,mert a nála végzett teszten még látszott,hol kellene lennie a második vonalnak,viszont az Uh alapján kizárt dolognak tartotta,hogy méhen belüli terhességem legyen,akár nem élő is,mert nem volt megfelelő a nyálkahártya vastagságom,azaz ő gondolt fiatalabb méhen belüli terhességre is,de én tudom,hogy nem lehet,mert nem voltunk együtt május 1 után.Így maradt a gyanú,hogy méhen kivüli volt,vagy esetleg még van.Kiokított a tünetekről,hogy miket figyeljek és úgy engedett haza,hogy hétfőn teszteljek,mert ha az is + na akkor gáz van.Másnap megjött.Megint vulkánszerű rémes darabos és fájdalmas menstruációm van,hála az utronak.Az a gáz,hogy attól,hogy megjött még lehetek méhen kivüli terhes.Jó mi? :roll: Tényleg nem értem miért ver így a sors,ha nem is sikerül egy terhesség,legalább ne kelljen továbbra is rettegnem.Abban maradtunk a dokival,hogy 2 hónapig védekezünk,mert a vetélés,műszeres befejezés,kémiai terhesség és utrogesztán hatására gyakorlatilag nem vagyok éppen abban a hormonális állapotban,hogy terhes legyek.Jelzem lelkileg sem.A jóhír,hogy nincs már meg a múltkori petefészekcisztám.Na most ennek tudok örülni csak. :roll: Ha letelt a 2 hónap,akkor hormonprofil vizsgálat jön és megbeszéljük a teendőket.Na addígra jön az allergia,úgyhogy szerintem kb nov-ben kezdhetünk babát gyártani. :roll: Elvittem az előző terhesség szövettani eredményét is,amire ugye az én dokim azt mondta,hogy semmit sem tudunk belőle.Ő ezt másként látta.Elmagyarázott ezer dolgot,rajzolt...és az egyik reakció,ami pozitív a eredményen genetikai rendellenesség és üres petezsák alkalmával van a leleten,szóval ez van.Ennek talán örülök,de rettegek az ismétlődésétől.Egyszóval semmi jót nem tudok írni.A munkahelyemen a főnöknőm,aki egyben tulaj is,mert ez egy családi cég,átadja nekem a munkáját,mert ő már nem akar csak felügyelni,úgyhogy a cég teljes pénzügyi és gazdasági vezetését megkapom,de sajnos nem nagyon örvendezem hozzá.A szakmai része öröm,és tetszik,hogy tanulhatok,a módszer a bedoblak a mély vízbe,ami annyira nem jön be.Meg a fizetésemelés is vicces,de fiatal vagyok ,hajrá.Legalább nem lesz ídőm gondolkodni.Viszont az a másik,hogy én sosem szerttem volna,hogy a munkám a családom rovására menjen,és félek nehéz lesz ezt tartani.Pl én csak nagyon ritkán és nagyon indokolt esetben túlórázok.Pl ma Áfa bevallás miatt. :cry: Egyébként ebben a hónapban letelt a 3 éves szakmai gyakorlatom így kérvényezhetem a minisztériumban a regisztrációmat és lesz kis igazolványom,aminek örülök azért.Ne haragudjatok a kisregényért.Nem bírtam jobban összeszedni. :oops:

Ági!

Légyszi küldd el nekem a postai címedet priviben.


Puszi

Eszter
anubias
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk, megcsináltam a kajcsikat, holnap már csak díszíteni kell a sütikét. De teljesen elfáradtam, két napig ugye otthon főztem, tettem-vettem, hát ez azért más, mint ülni a melóhelyen...
A párom elment találkozni a volt osztálytársainkkal, van akit már 4 éve nem láttunk, de mivel csk ketten voltunk lányok, ezekre a bulikra mi sose vagyunk "hivatalosak". Semmi bajom nem is lenne, csak van egy pár balhés srác köztük, úgyhogy tuti nem tudok elaludni az aggódástól, amíg haza nem ér.

Eszter! Sajna tényleg semmi jó nincs abban, amit írtál, de legalább már van egy doki, akire rá mered bízni magad és mindenben melletted áll. Nagyon figyelj tényleg a méhen kívüli terhesség tüneteire, ha már felmerült a lehetősége, nehogy valami nagyobb baj legyen belőle.
A melóhoz meg gratulálok, nagyon ügyi vagy, hogy előléptettek, és talán egy picit most el is tereli a figyelmedet.
Még mindig nagyon szomorú vagyok, hogy nem jössz holnap.

Juci! Valamit csinálj az éjszaka, nehogy betegek legyetek, lassan mindenki lemorzsolódik. Én még nagyon bizakodok.

Puszi
verzsike
 
 


Jucikám, annyira remélem, hogy jobban leszel reggelre, és nem kell otthon maradnotok! Nagyon-nagyon sajnálnám, és biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vagyok egyedül.

Ági, Éva, természetesen hogyha nem jön Juci, megyek értetek! Csak azt nem tudom, hová kell menni, sőt, semmit. Igyekszem 11 körül magamhoz térni, vagyis felkelni, utána egyeztetünk, hogyha mégsem jön Juci.

Eszter, nagyon bízom ebben a - hétfői tesztben! Tudod, amikor felhívtalak, én is annyira bíztam benne, hogy még azt mondod, képzeld, mégis baba van! Picit csalódott voltam! :(
Mit jelent ez, hogy lejárt a 3 év gyakorlat és lesz kiskönyved? Mert hallottam valamit a mérlegképes könyvelői szakmáról... én is megcsináltam, de sosem dolgoztam benne... de sose tudni, nem árt, ha több lábon áll az ember!

Ági, ügyi vagy a műanyag dolgokat illetően!

Én is jelentem lányok, kész van a krumplisali, nagyon finom lett. Remélem, elég lesz! Ilyenkor mindig úgy gondolom, többet kellett volna csinálnom. Aztán persze a fele megmarad. Bízom benne, hogy senki nem marad éhen.
Csak azt nem tudom, mivel Erzsike nem szereti a majonézes dolgokat, mit fog enni köretnek. Mert mivel Mesi se jön, nem lesz másfajta sali. :(

Virág, úgy sajnálom, hogy nem tudsz hamarabb menni a dokihoz! :( És úgy látom, megint késik... :( De jó, akkor már csak 1 hét, és hazajön a párod! Na, akkor remélhetőleg együtt fogunk örömködni. Tudod, én aznap megyek UH-ra! És aznap születtem! Úgyhogy tuti szupi nap lesz! :)

Koda, annyira akartam már írni... de jövő héten pénteken nagyon úgy néz ki, hogy semmi akadálya nincs annak, hogy meglátogassalak! Úgyhogy mindent majd személyesen! Nagyon várom már a talit. Úgy néz ki, 12-re fogad a kozmetikus, aki ott lakik a Ti háztömbötökben, utána mennék. Így szerintem 13.30 körül ott tudok lenni nálatok! De addig még mindenképp jelentkezem!

Még akartam írni Nektek... képzeljétek, már kb egy hete érzem néha szerintem a babát. Bár nem egyértelmű, de néha olyan, mintha lufik durrognának ki a hasamban. Aztán most 2 napja nem érzem. Természetesen már nagyon hiányzik, igyekszem nem pánikolni rögtön. De nagyon-nagyon várom már, hogy végre igazán érezzem őt!!!

Na, megyek lányok, a többiekkel úgyis találkozunk holnap! Már nagyon várom a talit, remélem, szuper időnk lesz!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Juci
Ne már, nem lehettek ti is betegek. Ha csak kicsi orrfolyás van és nincs más szerintem az nem fertőz. Akkor simán ettőla szeles időtől van.
Nagyon remélem, hogy tudtok jönni holnap.

Vrezsike
Bocsi, nem hívtalak, majd holnap délelőtt csörgök és pontosítunk, mikor megyek érted.

Remélem holnap mindenki benéz még és megbeszéljük hány órakkor van a találka.
Mindenkinek jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Verzsike
Bocsánat elütöttem a nevedet! :oops:

Eszter
Nagyon örülök, hogy nem csalódtál a dokiban. Amiket leírtál annak kevésbé, de legalább kiderült mi volt ez az egész. Nagyon szorítok egy negatív tesztért, és hogy minden rendben legyen.
Gratulálok az előléptetéshez, még ha sokkal több munkával is jár. Bocs, hogy ezt írom, de a legjobbkor jött, hogy elterelje a gondolataidat.

Na most már tényleg megyek.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Kép

Juci,
szeretném, ha rám nem lennél tisztelettel, és egy kis orrfolyás miatt nem féltenél, hogy elkapom!!!! :D
Max nem nyalogatom Dudit se és Téged se! :roll: :lol:
Várom, hogy felkeljetek és ird, hogy mi újság veletek, milyen volt az éjszakátok?! Kép
csné
 
 


Nagyon jó szórakozást kívánok a talira:) Gondoljatok engem is oda! Nagyon irigy vagyok :wink:

Titi!
Legalább veled tudok találkozni:) Nagyon várom:) De ki lehet a kozmetikusod??????????? :shock:

Tegnap volt anyáknapja Marcinak:

Anyukámmal:

Kép


Kép

Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Juci! Zyuzya mondta, h nem tudtok jönni. Tuti annyira beteg Eszter? Ha nem vírus, akkor úgyse kapja el senki.

Puszi
verzsike
 
 


Jucikám, nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni!!! Jobbulást Nektek!!!

Lányok, akkor így két autóval megyünk. Bufo, Erzsikével, én pedig Évával és Ágival. A fenébe, milyen kevesen maradtunk. :( De sajnálom! :(

Kodaaaaaa!!! Csodaszép anyuka vagy!!! Úgy várom már, hogy találkozhassunk, és megnézzem élőben is ezt a csodaszép kislegényt! Gondolom, ez anyák napi rendezvény volt az oviban, nagyon nagyfiú már Marci is. Annyira szalad az idő, és úgy nő, mint a gomba! A kozmetikusom? Illésné Marika, a szemben lévő tömbben lakik, ha jól emlékszem a legfelső szinten. Ő ismer téged! :)

Na megyek, készülök a talira! Csak nehogy essen, mert annyira el van keseredve. :(

Szép hétvégét azoknak, akikkel nem tudunk találkozni, és gyors gyógyulást a kis betegeinknek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó talit mindenkinek, sok-sok fényképet kérünk, hadd irígykedjek!

Lesz még tali szülés előtt?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok,

Hát, úgy látszik én vagyok az első aki gép elé jut... :)

Először is nagyon szeretném mindannyiunk nevében mégegyszer megköszönni Gyöngyinek (majd ha egyszer sikerül géphez jutnia), hogy mehettünk hozzá és hogy ilyen jól érezhettük magunkat!

Másodsorban Jucinak köszönjük, hogy hozzájárult a finom palacsintájával a mi eszem-iszomunkhoz!!!

Úgy sajnálom, hogy a többiek nem lehettek ott!! :( Nagyon jó volt, és nagyon szép helyen laknak a Gyöngyiék.
Ugye lányok még júniusban csinálunk egy talit??? Csak hogy mindenki ott lehessen, aki most megbetegedett, az is! :roll:

Na, és akkor jöjjenek a képek. Gondolom egyikhez sem kell túl sok mindent fűznöm.
CSodaszép kismamik, anyukák... és még szebb babucik! :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Jó éjszakát és mihamarabb gyógyuljatok!!
puszi,
Ági

Ui: Eszter nagyon hiányoztál Te is ám. Legközelebb nem fogadunk el semmilyen okot. Ott kell lenned és kész!!! :lol:
csné
 
 


Irígy-irígy-irígy.

Nagyon jók a képek. Én is úgy mentem volna!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Én is itt vagyok!

Tényleg nagyon-nagyon szuper volt a tali, én is nagyon-nagyon élveztem, és csodaszép időnk volt!!!

Juci, irtó fincsi volt a palacsinta, hoztam haza belőle egyet, a párom épp most vacsizza! Köszönet érte!

Annyira sok finomságot ettünk, biztosan súlyosabb lettem pár kilóval! Lányok, annyira jól süttök-főztök!!! Minden olyan fincsi volt!!!

Remélem, legközelebb sikerül úgy összehozni, hogy többen talizzunk, mert annyira jól éreztük magunkat! Na, nem is fájdítom tovább azok szívét, akik nem tudtak eljönni.

És akkor az általam készített képek...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, egyértelműen éreztem most a babát!!! 3x is!!! :)

Annyira boldog vagyok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Na nekem is sikerült végre ide jutnom.
Áruljátok el ti hogyan tudtatok ilyen gyorsak lenni.

Gyöngyi
Tudom nem olvasod, de remélhetőleg nemsokára fogod. Nagyon köszönjük a meghívást jól éreztük magunkat. Remélhetőleg nem hagytunk magunk után nagy felfordulást. :roll:

Csajok a kaják szuperek voltak én mindent végigettem, és nagyon ízlett. Mindenki megérdemel egy nagy dícséretet érte.:)
Külön köszönet Jucinak, hogy elküldte a finomságait.

Na megyek és elteszem magam holnapra, mert azért féradt vagyok ám, de nem tudtam úgy lefeküdni, hogy nem nézek be.
Jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

A képek alapján nagyon jól sikerült a találkozás!Szépek vagytok kismamik a gyerekek pedig édesek és aranyosak!!!!

Nálunk beindult a mandula,elment a nyákdugó és jelenleg 20 perces fájásaim vannak!Remélem holnap már túl leszek a nehezén,és a karomban tarthatom Bori babát!(Megvan a neve ,1 hete dőlt el,Balázsi Borbála!)

Sziasztok!Mindenkinek jó pihenést!

Puszi!

Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon szépen köszönöm,hogy gondoltatok rám és annyira jól esett,amikor Titim megjelent a kóstolóval,hogy arra szavakat sem találtam.Nagyon köszönöm mindenkinek és főleg neked Titi,amiért még fáradtan kibumlztál hozzám a világ végére!

A képek nagyon jók,én is azt éreztem ahogy néztem,mennyire jó volna ott lenni,de nem hagyom ki a legközelebbit semmi pénzért.A jövő hónap tökéletes volna egy Margit szigeti pik-nik-hez.És akkor még mindenki egyben lesz.Kivéve Monát.

Mona!

Rajtad a világ szeme.Ez annyira csodálatos és izagalmas.Nagyon sokat gondolok rád és kívánom,hogy nagyon könnyű és szép szülésed legyen.Kérlek jelezz valahogy mi történik.Minannyian veled vagyunk. :wink: :D

Bufo!

Hát téged alig ismertelek meg a képen.Nem tudom mi tesz neked ennyire jót,de annyira szép ,csinos és fiatal vagy ,hogy alig bírtalak beazonosítani.Ne érts félre eddíg is ilyennek láttalak,de ez most hatványozódott.

Koda!

Te is olyan szép vagy az anyáknapi képeken.Egyáltalán nem látszik az arcodon a kimerültség.nagyon szépek a fiaid is,gartulálok neked,kis boldog család vagytok.

Gyöngyi!

Nagyon szép helyen laktok.Ami a képekből lejön mindenetek gyönyörű.Jó lett volna veled is találkozni.Azért köszönjük a lehetőséget,sajnálom hogy nekem most így alakult és nem mehettem.

Juci!

A palacsintád szuper volt.Nagyon ügyes vagy.Sajnálom,hogy te sem tudtál menni.Hogy vagytok? Ugye nem döntött le nagyon a baci. :roll: Jobbulást neked és kis Dudinak.

Mesi!

Sajnálom,hogy ti is lebetegedtetek.Remélem titeket sem kínoz meg nagyon a kór.Főleg a kis pocakpannira vigyázz.Bár szerencsére már ebben a korban nem okozhat semmi gondot egy baci.Mielőbbi jobbulást és a jövő hónapban feltétlen tali. :wink:

Ági!

Nagyon köszönöm,hogy gondoltál rám.A világ összes kincséért sem hagynám ki,hogy lássalak még egyben Livivel.A jövő hónapban feltétlenül talizunk. :wink:

Éva!

Olyan mosolygósan babázol.Remélem hamarosan a te kisbabád lesz az öledben.Bízom a clostyban és kivánok neked mielőbb titi sikert e téren is.

Titi!

Annyira szuper,hogy érezted a baát.Biztosan nagyon megnyugtató. Azért az is szuper,hogy mész az uh-ra.Jó volt téged látni,még ha nem is maradtál.

Erzsike!

Mekkora pocakod van neked is.Ífgy szalad az idő.Nagyon szépen kerekedik már a képeken a fiatalember. :wink: Ugye jól emlékszem,hogy kisfiút mondtak neked?Remélem a jövő hónapban veled is talizok,mert mindenkire kiváncsi vagyok még 2 in 1-ban. :wink:

Lányok,bocsi,akinek nem írtam,most mennem kell.

Olyan furcsa az élet,most kérlek szorítsatok a holnapi - teszteredményemhez. :roll:

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok!

Titi, Ági
Elküldtem nektek az én képeimet is azokon legalább ti is rajta vagytok.:)

Mona
Hú nagyon ügyes legyél! Gyors és könnyű szülést kívánok neked. Ha majd tudsz akkor nagyon várunk a beszámolóval és a pici lány képeivel.

Eszter, Mesi, Juci
Nagyon bízom benne, hogy sikerül még egy talit összehozni ahol ti is ott lesztek.
Eszter neked külön szorítok a - teszthez holnap. Hogy érzed magad jobb már a közérzeted?
Aranyos vagy , de szerintem azon kívül, hogy girnyó vagyok, nem veszem észre, hogy fiatal is lennék. Köszönöm a bókot a lelkemnek jót tesz.:)

Koda
Nagyon jól nézel ki a képen egyáltalán nem tünsz fáradtnak, hogy csinálod? A fiúk pedig írtó aranyosak. A kis hagymás fényképes nagyon tetszik.

Rájöttem ám miért nem ismertetek meg, mert mindig össze van fogva a hajam és úgy láttatok. Most meg nemés így csalós a kép. :wink:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Annyi fantasztikusan éreztem magam tegnap!!!
Tele voltam élménnyel, amikor hazajöttem. Itthon már mindenki ágyban volt, de apa még elkóstolgatta a kóstolót. (Az utolsó falatig!)

Titi!
Nagyon örülök, hogy végre biztosan érzed a baba mozgását! Én akkor tudtam igazán elhinni, hogy babát várok, amikor megéreztem az első magzatmozgásokat!

Mona!
Nagyon szorítok Neked!!!! Nem tudom ki hogy van vele, de én valahogy minden ilyen alkalomnál átélem azt az izgalmat, amit a szülések megindulásakor éreztem! Kívánom, hogy könnyű legyen és minden rendben legyen!

Zsuzsa!
Én másnak képzeltelek! Sokkal fiatalosabb, energikusabb és csinosabb vagy, mint gondoltam!

Erzsike!
Komolyan mondom hihetetlenül megszépített a terhesség! Sokkal nyitottabbnak, kiegyensúlyozottabbnak látszol, mint amikor először találkoztunk! Hát ezt teszi a boldogság!


Írok majd még, de a nagylányom már alig bírja kivárni, amíg befejezem!

Azt még megosztom Veletek, hogy az UH-on 4 óriási tüszőt láttunk!
Már tegnap hazafelé éreztem, hogy feszít a hasam.
Már be is adtam magamnak a tüszőrepesztő injekciót! (már nem akartam visszamenni az orvosomhoz, mert ma csak beszaladt a kórházba.)
Nem is várjuk meg a tesztet, hanem a 25. napon vérből megnézzük van-e baba. Addig is holnap utántól szedem az Utro-t!

Jövök még és írok mindenkinek, de már leharapják a fejem! :twisted: :shock:

Éva

Kép
balimama
 
 


Húúúú, Éva, ez nagyon szupi hír!!! Jaj, de nagyon drukkolok!!! Jó volna, ha a legközelebbi talin már Te is kismamiként jöhetnél!

Mona, ezernyi drukk, ügyes légy! Aztán ha megoldható, várjuk a képeket!

Lányok, jelentem, a párom mindent végigdícsért, Bufo, a muffinod volt a reggeli, Erzsike, a te sütid pedig a vacsi utáni nasi! És mindkettőt megdícsérte! No meg tegnap a fasirtot is! Én most rágcsizom Éva pogiját, az is isteni lett!

Tényleg mindenképp hozzunk össze még egy szülés előtti talit akár a Margit szigeten, akár nálunk! Igaz nálunk nincs olyan nagy hely, mint Gyöngyiéknél, de azért elférni, elférünk!

Felteszem még Bufo képeit, aztán már itt sem vagyok, még annyi tennivalóm van! Tényleg nem értem, Gyöngyi hogy csinálja, hogy ilyen csodásan rendben tudja tartani azt a nagy házat!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bufo, egyszerűen zabálnivaló Áronka! Annyira imádtam, hogy ott volt! Remélem, legközelebb tényleg összejön, hogy Dudi is ott legyen a talin, biztos nagyon jól ellennének együtt!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók lettek a képek. Annyira jól éreztem magam. Tényleg jó lenne még egy tali addig, míg Ági is egyben van.

Éva! NAgyon drukkolok, akkor már csak 13 nap izgaolm. Tiszta boldog lennék, ha már te is kismami lennél.

Mona! Nagyon szurkolok neked, hogy minden rendben legyen, habár lehet már van is egy gyönyörű kislányod, csak mi még nem tudjuk...

Most értünk haza a bababőrzéről. Azt kell mondjam teljesen sikeresek voltunk, a tesóm eladta az összes ágyneműgarnitúrát és játszószőnyeg is csak kettő maradt. És lett egy csomó megrendelés is. Pedig úgy indult neki, ha egy dolgot megvesznek, már örülni fog...
A legjobb pedig, hogy mivel korábban bemehettünk az árusító jegy miatt, így sikerült bekerülnöm az első 40 emberbe, akinek csináltak ingyen 4D ultrahangot. Annyira édi volt a baba és azt mondták minden teljesen rendben van, a méretei alapján kb 27 hetes, és 1180 g. Kedden megyek dolgozni, majd beszkennelem a képeket.

Puszi
verzsike
 
 


Jaj lányok, olyan kis szeles vagyok...
Juci! Elfelejtettem megköszönni neked a tzatzikit, nagyon fini volt. Most ettem meg a maradékot, amit hazahoztunk. NAgyon jó volt, amit én csinálok, abban kisebbek szoktak lenni az ubik, biztos vmi más a reszelőd, de így finomabb volt nekem. Mégegyszer köszi szépen, h gondoltál rám.

Puszi
verzsike
 
 


Koda! Nagyon csini vagy. Egyáltalán nem látszik a képen a hajszoltság rajtad.
Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok,

Jaj, Lányok, annyira szükségem van a megnyugtatásotokra!!! :( Voltam ma dokinál. A kisebbik baj (ettől nem félek), hogy kicsit már a külső méhszáj nyitva van... De a belső teljesen zárt szerencsére. Én azért örülök, hogy ha szép lassan nyilik majd ki és nem 2-3 óra alatt kell tágulnom...
A nagyobbik aggodalmam, hogy az én drágám nem FRANCI-MANCI, hanem lehet hogy nem tud megfordulni. Ugyanúgy medencevégüben feküdt, ahogy kedden. A doki azt mondta először, hogy a 36. hétben kézzel kivülről meg lehet fordítani, de ha esetleg mégse, akkor megszülhetem igy is farosan, mert a második babám...
Aztán az uh-on megnézte, és eléggé úgy néz ki, hogy a nyakán van a köldökzsinor és lehet, hogy ezért nem tud szegény megfordulni. :cry: Azóta már jól kibőgtem magam, mert rettentően félek, hogy valami baja lesz. :cry: Tudom, tudom... sok babának a nyakán van a köldökzsinor... De ez az enyém! :( :(
Úgy döntöttem nem is állok négykézláb, szegény ne akarjon megfordulni, nehogy azzal nagyobb bajt csináljon. :(
Tudjátok azóta azon agyalok, hogy szegény néha annyira nagyokat mocorog, és keresztben is van néha... Lehet, hogy ő szeretne nagyon fordulni, de nem tud :(
A doki persze nem ijesztegetett, sőt, azt mondta, hogy izgalomra semmi ok, még kitekeredhet, a 36. hétig simán megfordulhat, sőt az se biztos, hogy teljesen a nyakán van és nem csak a nyaka előtt a köldökzsinor... A 37. héten lesz egy olyan uh, amin megnézik az áramlásokat, és akkor tudjuk meg biztosan, hogy a köldökzsinor ott van-e...?! És ennek ellenére is szülhetek farosan, mert a szívhangot úgyis figyelik folyamatosan, és ha baj van, akkor max megcsászároznak... :(
Félek a faros szüléstől is. Félek, hogy baja lesz, akkor inkább császár!!!
Jaj lányok, annyira vártam a szülést, és most úgy be vagyok sz@rva. Annyira félek, hogy baja lesz!!! :(

Erzsike,
ma pont 100 napod van hátra!!!!!!!! :D


Éva,
úúúgy örülök, hogy ilyen jó hirekkel jöttél!!! Bárcsak sikerülne azonnal az első hónapban!!!! :) Annyira megérdemelnéd!
Teljesen el vagyok még mindig ájulva a fiadon, a lábfájásán! Imádom! Olyan édes! :)

Bocsi lányok, képtelen vagyok többet irni... Muszáj összeszednem magam, hogy Vivi ne lássa rajtam az aggódást, nem akarom megijeszteni ezzel a köldökzsinor dologgal, mert akkor megint összezuhan...

Millió puszi mindenkinek!
csné
 
 


Ági!

Ne aggódj nagyon, az egyikőtöknek se jó! A 36. hét még nagyon messzi van és már egyszer volt fejvégűen a babád, tehát megcsinálhatja visszafelé ugyan azt, mint ahogy ide került. Addig simán lejöhet a köldökzsinór, ha egyáltalán ott van.
Nem lesz semmi baj.
verzsike
 
 


Jaj, Ági, ne ijesztgess! Én az ilyenektől mindig betojok! Rettentően remélem, hogy nem lehet ez probléma, hisz pont tegnap beszéltük, hogy nagyon sok gyerkőc nyakán van a köldökzsinór. A lényeg, hogy ne legyen erőltetve, ne fojtsa meg magát. De biztos vagyok benne, hogy ilyenről szó sincs, én is inkább a szüléstől paráznék. Nem tudom Ági... farosan én nem hiszem, hogy megszülném. Tudod, pont erről beszéltünk. De bízzunk benne, hogy a természet majd megoldja szépen! Gondolj arra, hogy annak idején, mikor még nem volt UH, mennyi kisbaba születhetett meg úgy, hogy nyakán volt a köldökzsinór, és az anyuka nem is tudott róla.
Imádkozom értetek!

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: