Új privát üzeneted érkezett!

Hát, képzeljétek, csak ilyen baromságokat vettem, mint kenyér, tej, sajt stb. , egyetlen ajándékot vettem, apunak vagy a kicsi keresztlányomnak, a Kittikének, még nem tudom, melyik kapja (egy ragadós labdaelkapós izét, amilyen már volt, csak tönkrement), meg nagyon szép sütidíszt, rózsaszínt. Bájos. És 6ezer valamennyit fizettem. Hát, nem örülök. Ráadásul majd' megszakadtam, és baromi sokan álltunk sorba.
Most töltöm le a Szilzi-videót, aztán majd megnézem, mi van.

KépKép
benó
 
 


Nagyon ügyesek vagytok Benó! :D Már csak a faház kell!

Kép
szilzi
 
 


mondtam én hogy ügyes fiad van! Én majd holnap nézem, ha.... Kép

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Hú, bocsi. Laptetű. :D
Igen, hamarosan hozzák majd a faházat, tudod, olyan baumaxos lesz, de sajnos, nekünk kell összeszerelni. Biztos kell rá egy hétvége. Sebaj.

KépKép
benó
 
 


Akkor jöhet a faház!!

Kép
muzsuzska
 
 


Hát egy hétvégét megéri rááldozni!

Zsuzska a párod biztos megtudja oldani! Én most megnéztem mégegyszer és még a könnyeim is kijöttek...

Kép
szilzi
 
 


Nálam a tv nem működik, illetve a nekem fontos rtl klub nincs, pedig ma Grace klinika van :evil: :cry:

Kép
szilzi
 
 


Hú, milyen gyönyörűek voltatok Szilzi. Jó volt nézni az ismerős sétányt is, a Balatont.

De Te olyan természetesen viselkedsz, nagyon csinos és aranyos vagy.
:)
Köszike.
flóra 11
 
 


Köszi Flóra, aranyos vagy! Remélem egyszer a dvd-t is megtudom mutatni! :) Ha kéritek kiírom majd egy dvd-re a klippet pár fotóval és elpostázom :wink:

Kép
szilzi
 
 


Meg tudtam nézni, megnéztük kétszer is a Gyurikával, nincs apelláta, szépek vagytok. :lol: Köszi.

KépKép
benó
 
 


Ti meg aranyosak! :lol:

Kép
szilzi
 
 


Én majd power pointos bemutatót csinálok az esküvőből és a búcsúbuliból, mondjuk az egyéves évfordulónkra. Én ilyen klipet nem tudok, meg nem is volt profi videósunk, addig videózott a család, amíg meg nem ittasodott mindenki. :lol:

KépKép
benó
 
 


Nagyon megható nézni titeket. Olyan jól mutattok egymás mellett. Nagyon szeret a párod. De hát ilyen szép nőt,mint Te, csak becsüljön is meg.Örülhet, hogy Te lettél a felesége. :D
flóra 11
 
 


Megyek fürdeni. Ha később még ráértek, visszajövök. Ki lesz itt?

KépKép
benó
 
 


Hát, ez így van. De ne fényezzük mindig a Szilzit, még elbízza magát! Fényezzünk, mondjuk, engem! :lol: :lol: :lol: :lol:
Megyek fürdeni, fényezem saját magam a fürdéssel. :lol: :lol: :lol: Az rámfér. Úgy csinálok, mintha én betonoztam volna. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi, úgy kell csinálni, hogy ne arra kattinj, hogy megnyitás, hanem, hogy mentés (save), és mentsd el valahová a gépre, és akkor onnan meg tudod nyitni. Szerintem.

KépKép
benó
 
 


Még nem is meséltem! Ma beszélgettem az egyik csajjal és kiderült, hogy kismami! Tudtam, hogy Ők is próbálkoznak, de kiderült, hogy elment orvoshoz, mert nem jött össze egy pár hónap alatt és elég sok gyulladása+fertőzése volt! Az első hónapban mikor elkezdte szedni a Clos... valamit teherbe esett! Elég rosszul bírja szegény, de boldog! :P

Kép
szilzi
 
 


Jaj,lányok, a nagyfiam állandóan a nyakamra jár, hogy keressek neki valami könyvet meg, amire szüksége lesz a pedagógia vizsgához. Szegény gyerek már délután óta kéri,én meg még mindig nem kerestem neki meg. De azt sem tudom,hogy találok-e ilyen könyvet.
flóra 11
 
 


Ez az Benó! Itt mindannyian szépek vagyunk, de lassan Te leszel a legszebb, mert Te már kisuvickolod magad! :D

Kép
szilzi
 
 


Ezt írta fel nekem is az orvos. Clostylbegyt. És attól én is úgy hallottam, hogy hamar teherbe esnek. A köv. ciklus 5. napjától kell szednem, ha addig nem leszek terhes. Jó vicc, mi? :lol: :lol: :lol:
Megyek fürdeni.

KépKép
benó
 
 


Tessék keresni. A gyerek az első. Ezért vagyunk itt. :lol: :lol: :lol: Mondd meg neki, azért nem érsz rá vele foglalkozni, mert a gyerek az első. :lol: :lol: :lol: :lol:
Megyek.

KépKép
benó
 
 


Benó ha ettől terhes leszel, küldj nekem is belőle! :D És ez nem vicc :lol:

Kép
szilzi
 
 


Megyek én is fürdeni, még én is jövök, ma szalma vagyok!

Kép
szilzi
 
 


Igen,ezt a bigyót én is olvastam, hogy ez egyenlő a babásodással. Van aki már az első hónapban bebabásodott tőle.
flóra 11
 
 


Fel kell íratni a bácsival. Nem vagyok én díler. :lol: :lol: :lol: De azért küldök. Ha terhes leszek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Oké, akkor végre én is megyek fürdeni. Majd jövünk, Flóra.

KépKép
benó
 
 


Hát ige,a gyerek az első.Ez jó Benó. Na megyek könyvet keresni, de jövök vissza. Ne menjen elsenki.

Csak az aggaszt,hogy hol a fenébe a párom.
flóra 11
 
 


Meddig tetszik fürödni? Na, majd a mi telkünkön nem lehet ám ennyit fürdeni! Úgy készülj! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Évi, most olvastam, hogy raktárvezető lettél! Gratulálok neked! :lol:
Zsuzsi, sok sikert a béltisztításhoz! Királyfi is otthon lesz közben? Az gáz, nem?

KépKép
benó
 
 


Na azt hiszem elmegyek aludni!

Kép
muzsuzska
 
 


Jelentem, gyerek ellátva anyaggal. Megtaláltam a saját egyetemi jegyzeteimet, ez tökéletesen megfelelt neki.

Közben a párocska is hazajött, megyek megvacsiztatom őt. :D
De még jövök vissza. Ma fáradt,úgy is aludni fog.
flóra 11
 
 


Ó, hát pont most akarsz menni?
Holnapra és holnaputánra sok sikert kívánok! Én ezt a vécézést utálom az együttlakásban, meg a kirándulásokban. Olyan izé....

KépKép
benó
 
 


Végeztem! :D Én akkor nem is megyek a telekre, ha nem lehet korlátlanul fürdeni! :D Akkor minek a kút??? :D :D

Kép
szilzi
 
 


Nem gáz, hisz jóban- rosszban együtt!!!!!!!!! csak túlságossan sajnálni fog!

Kép
muzsuzska
 
 


Na, Flóra, akkor minden rendben. :D

KépKép
benó
 
 


Zsuzska, most ne menj!

Kép
szilzi
 
 


"Nem gáz, hisz jóban- rosszban együtt!!!!!!!!! " Így kell hozzáállni! Annyira irigylem az ilyen embereket.

KépKép
benó
 
 


Én sem szeretem ezt a wc dolgot!

Kép
szilzi
 
 


Zsuzsi,holnap tisztítás közben azért gyere.

Lányok válaszoljatok. Szerintetek menjek délelőtt a saját dokimhoz is, vagy csak uh-ra menjek.
flóra 11
 
 


Kút, kút.... Egy az, hogy most abbahagytuk, mert én kevés vagyok segítségnek, másrészt pedig gondolhatod, mennyi víz lesz ott. Hát, nem sok. Nomád, büdös boszihétvége lesz. Nos? :wink:

KépKép
benó
 
 


Benó a férfiak is wc-nek! addig menjünk sétálni? Vagy ők?

Nem kell fognia a kezem közbe!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra menj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Büdös és nomád... Ez csábító :D

Kép
szilzi
 
 


Zsuzsi a megmondhatója, hogy mi milyen hülye nomádok vagyunk. :lol:
Igen, addig menjen sétálni!

KépKép
benó
 
 


Flóra, menj persze! Ez nem kérdéses :!:

Kép
szilzi
 
 


Nem hülye nomádok! tudták használni a wc-ét, nem síkitoztak a fürdő láttán, ettek késsel villával!!!!!!!!!stb.....................

Kép
muzsuzska
 
 


Oké, akkor tehát így is jó. Ezt a választ vártam. :lol:
Flóra, a saját dokit tud olyan vérvizsgálatot csináltatni, amiből kimutatható a hcg? Szerintem pedig egyáltalán nem gáz, ha elmész orvoshoz uh-ra, hogy nézzen meg, ha terhes vagy, ha nem, ez nem égő! :shock: :shock: :shock: És mindenki ....., ha nem tetszik! :evil: :evil: (Most Évi vagyok dühügyileg.) Másrészt pedig nem jön meg egy jó ideje. Mit csinálj? Várj otthon, amíg megjön? Na, nem. Még jó, hogy elmész, bármit gondol is az orvos. Én ezért mentem más orvoshoz. Nekem ne pofázzanak, és ne vágjanak pofákat se, amiért ők orvosok, én meg csak páciens.

KépKép
benó
 
 


Mondjuk az zavarna ha egybe lenne a fürdő- wc és párom ott mosná a fogát közbe amig én trónolok! Benó jó témát hoztál fel!

Kép
muzsuzska
 
 


Bejött egy csomó szúnyog. Gyurika most küzd valamit velük. De tényleg rengeteg.
A fürdés közben olvastam a Lelki köldökzsinór - Beszélgetek a kisbabámmal c. könyvet. Majd ha tudok is belőle valamit, írok nektek, vagy kimásolok belőle.

KépKép
benó
 
 


Igen ez egy jó téma! Ez aztán a barátság! :wink:

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?