Új privát üzeneted érkezett!

A vérezgetés valószínüleg attól van, amit Éva mond. A baba beágyazódása a 13 napon fejeződik be. Közben és utána is egyre mélyebbre fúrja magát a méhed nyálkahártyájába. Ez mindenképp vérző seb, de ha ér van a közelben, akkor a bugyira is jut belőle. Gondolom, ha ez az ok, akkor a vérzés az Utro után is megmarad kicsit, ne ilyedj meg. HA viszont progiprobléma, akkor eláll.

Zora
Kép
zora7
 
 


A hődet nézve, már a 14. napon is akart pé lenni, csak akkor még nem sikerült felrepednie a tüszőnek. Így szegény petéd, mire kiszabadult, már nagyon spermaéhsége lehetett. :lol: :lol: :lol: :lol: Na, eldugultam.

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok!

Lányok,nagyon,de nagyon köszönöm a bizatatást.Igyekszem optimista maradni és közben nem beleélni magam teljesen.Apa is és én is örülünk eszméletlenül és azt beszéltük,hogy ha véletlenül nem sikerülne mégsem most,akkor is megnyugtató,hogy össze tudunk hozni hamar egy terhességet.De én is bízom a sikerben.Nagyon fontos nekem a ti véleményetek.El sem hiszitek milyen szuper,hogy itt vagytok nekem,annyit számít :D Na jó,gondolom a hormonok miatt pityeredtem el,annyira dilis vagyok. :roll:

Tücsi!

Olyan elszomorító,amikor orvosok aszisztálnak egy baba elszúrásához.De szerencsére kárpótolt az élet és ott az egészséges baba a pocakodban. :D

Éva!

Most te jössz.A closty olyan tüszőt érlel neked,hogy hip-hopp jössz utánam.Valamiért így érzem,de ezt tegnap is mondtam.Jók ám a megérzéseim. :D

Zora!

Persze ,hogy szívesen taliznék veled.Nagyon szeretlek és jó volna személyesen is találkozni,megismerni téged.Megbeszélünk egy randit? :lol:

Bizakodok nagyon,drukkoljatok ennek a kis életnek,hogy szabad utat kapjon végre a születéshez,mert úgy érzem szeretné ha az anyukája lennék és én is mindennél jobban vágyom őrá. :wink:

Jó pihenést a hétvégére mindenkinek és ne legyen olyan a kedvetek,mint az időjárás mifelénk.Nagyon felvidítottatok. :D

Kép

Kép
anubias
 
 

 
 

Eszter
Még csak halkan , de nagyon örülök! :D
Látod az élet mindig mindent elrendez kb ennyi beleszólásunk van a dolgokba. Ha az ember akarja akkor az istennek sem jön össze, ha meg vána még akkor tessék sikerül. Csak nyugi most azzal segítessz a legtöbbet. Mindennek tessék a szép oldalát nézni és örülök, hogy felvidítottak a lányok.

Verzsike
Gratulálok az autóhoz. gondolom most nagy az öröm. Jó utat nektek!

Balimama
Nem írtál magatokról már megint semmit. Remélem jól vagytok. Balázzsal is minden oké már.

Ma megint dolgozik a párom. :(
Egyedül vagyok a gyerekekkel. Lassan már azt sem érzékelem mikor van hétvége, mert akkor is meló van neki.
Megyek gyártok valami ebédet.
Minnkinek szép napot ebben a borús időben!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Eszter!
Azt hiszem, most rajtad a világ szeme! El sem hiszed, mennyire szorítok nektek!!!!!!!!! Amúgy kísértetiesen hasonlít a történet az én terhességemhez. Emlékszel, az is sok pecsételéssel, majd vérzéssel kezdődött. Sőt, nekem még a hőm is lement. Aztán meg úgy görcsöltem, hogy csak na....ha nekem akkor valaki azt mondja, hogy ebből gyerek lesz, hát körberöhögöm! Én nagyon bízakodok!!!!!

Zsuzsa!
Mit főzöl? Amúgy hogy van időd, energiád 2 gyerek mellett főzni? Ráadásul úgy, hogy egyedül vagy???????? Fel sem foghatom :wink:
Mi hozatjuk egyenlőre a kaját...de mivel nincs hétvégén kihordás, így most kaja sincs csak hideg. Ráadásul Marci is és Bence is megfázott. Marci már kezeli a dolgokat, őt nem érdekli annyira, de Bencus...a kis drága nem kap levegőt, szortyog, nem tud szopizni. Na meg aludni sem. Gondolhatod milyen éjszakánk volt....
megyek is leszívom az orrát.

Titi!
Így már értem, miért nem mégy fizetős uh-ra. De én azt gondoltam, hogy az előzmények miatt kicsit többet fognak uh-ni. Ahoz képest a dokid eléggé tartja magát a protokollhoz....

mentem orrot tisztítani :cry: :cry:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda
Tudod időm mint a tenger. :)
Hagymalevest csináltam és baconos tésztát a sütőben. Azzal nincs túl sok macera nem kell mellette állni. Áron aludt fél 10-től 11-ig így csak Dávidra kellet figyelni, ő meg szeret segíteni nekem a konyhában így semmi gondot nem okozott a főzés.
Én is csak akkor kezdtem újra főzőcskézni mikor Dávid ovis lett. Amíg mind a ketten itthon voltak és Áron olyan picike volt mint neked Bencus én is hoztam a kaját.
Szegénykém úgy látszik a sors nem kegyes hozzád az éjszakákkal kapcsolatban. Gondolom hogy kilehetsz, és most valószínű nappal sem lesz jobb, hogy egy kicsit pihenj.
Sajnálom ezt a taknyosságot tudom milyen rossz, :(gyógyulást a gyerekeknek!

A nagy most alszik a kicsi pedig itt dorbézol és hason csúszik mindenfelé. Gondoltam rákötök egy viledát és akkor a takarítás is meg van oldva.:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Drága Eszter, még mindig nem térek magamhoz!!! Én személy szerint eszméletlenül, fergetegesen örülök!!! Biztos túlérzékeny is vagyok, de szabály szerint elbőgtem magam, és rögtön a telefonhoz nyúltam, mikor olvastalak!
Jó, jó, okés, megpróbálom visszafogni magam, mert emlékszem, én is ezt kértem annak idején, hisz féltem, mi lesz. Néha még most sem merem elhinni, hogy lehetséges, hogy novemberben végre anya leszek. Most már csak akkor fogok megnyugodni, hogyha itt lesz a karomban!

A lányok már mindent elmondtak, amit én is írtam volna Neked. Az Utrot 2x1-et tessék használni, és bízzunk benne, hogy elmúlik a barna. De tényleg az is lehet, hogy nem amiatt pecsételsz. Emlékezz rám és Kodára is! Azóta sokat olvastam, lehetséges, hogy a méhszáj vérzékeny, és attól van a vérezgetés. Nekem annak idején a Rutascorbint ajánlott a dokim. Most is azt mondta az új dokim is, hogy nem ártok vele semmit, max kipisilem.

Koda, hát, igen, szerettem volna én is az UH-t hamarabb, de hál' Istennek olyan gyorsan szaladnak a napok, hogy tudom, mindjárt itt van a 18. hét, és UH! Most valahogy minden figyelmem a kertre és a baba mozgására összpontosul. Őszintén, eszembe sem jut az UH! :) Talán tudat alatt tudom, hogy minden rendben?!

Nagyon ügyi vagy Bufo! Hogy tudsz főzni két gyerkőc mellett is, mégha nem is kell mellette állni!

Koda, szegénykém, egy kis energiát küldök Neked az éteren keresztül! Nem tudom, hogy bírod?! Én Rád is nagyon büszke vagyok, én biztos kidőltem volna már.
Tényleg, 2 hét múlva 25-én megyek haza. Aznap péntekre vettem ki szabit, így a kozmetikus után 12 után bármikor tudnék menni. Mehetek? Hogy van a napirended? Írnál nagyságrendileg egy időpontot, hogy inkább mikor menjek?

Végre megint csodaszép idő van, jut eszembe! Nem is írtam meg, hogy 2 hete befüvesítettük a kertet, és jönnek a füvecskék! Ma elültettem a kis bokraimat is, teszek is majd fel képet. Tudom, még elég csupasz így is, de majd jövőre biztosan szebb lesz. Addig még veszünk tujákat a kerítés mellé. Na, de majd látjátok a képeken a helyzetet.

KépKép
titi_27
 
 


Na, akkor hozom a képeket!

Először is, egy 13+6 napos kép! Hihetetlen!

Kép

És a zöldellő kertünk:

Kép

Kép

A bokrok, amiket ültetgettem:

Kép

Kép

Oné kérdezte, hogy ültettem-e muskátlikat, a tavalyikat hoztam le, úgy néz ki, megmaradtak, és egyre szebbek! Már tele vannak virággal, remélem, nemsokára már virágos képeket tudok feltenni.

Kép

Bocsi lányok, csak számomra olyan nagy újdonság mindez, úgy, hogy 2 éve még csupasz volt minden, 3 éve meg még ház sem volt a telken. Remélem, nem untatlak benneteket vele.

Momo, látod, ilyen a kerítésünk. Mert hogy van ám, csak nem a legszebb, de legalább van, és nem látnak be rajta! :)

ESZTER, MÉG MINDIG NEM TÉREK MAGAMHOZ!!! :)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!

Olyan jó látni a pocakos képedet. :wink: Remélem én is tehetek majd fel nemsokára. :wink:

Koda!

Engem is pont ezek a dolgok vígasztalnak,hogy te és Titi sem zökkenőmentesen kezdtétek.Bár ha beleveszem,hogy most vagyok negyedszer terhes,de még csak 1 gyerekem van,akkor aggódok kicsit.

Délután picit csavarogtunk,de csak módjával,mert már most nem vagyok a régi.10 percenként pisilek,délben kidobtam a taccsot :oops: ,még sosem hánytam terhesen,csak mindíg liftezett a gyomrom,most alig értem be a fürdőbe. :oops: Nem sokkal a reggeli ébredés után már újra kidőltem.De holnap igyekszem összeszedni magam és kitakarítani,mert akkor apa dolgozni megy.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok,

csak gyors bekukkantás, mert muszáj aludnom menni...

Eszter,
annyira boldog vagyok, és annyira drukkolok neked!!!! Látod, talán mégis bejön amit megjósoltál és tényleg hasonló az életünk... :) Vigyázz magadra nagyon, remélem a gyógyszer segít neked is, mint Titinek!


Titi,
nagyon szép a pocid! :) Irtó csini kismami vagy! (én már kezdek néha kiborulni, hogy nem tudok mit felvenni... A kismama ruhák olyan drágák, sajnálom rájuk a pénzt, a sima felsőkben meg olyan vagyok mint egy kisdisznó :()

Amugy mi jól vagyunk, csak mostmár kicsit fáradtan mindentől.
A nagyszobát még nem kezdtük el festeni-tapétázni, de már minden meg van véve hozzá. Apától függ, hogy mikor tud eljönni szabira kicsit.
Mancikám mozog ezerrel állandóan, néha az a gyanum, hogy még mindig forog bennem és nem marad fejjel lefelé?!
Én kedden megyek a kötelező uh-ra a kórházba. Kiváncsi leszek...
És képzeljétek már mindenünk megvan úgy néz ki! Kicsitől is megörököltünk rucikat, meg hordozót, és be is vásároltunk mindenfélét Karcsimmal!! :)

Talival kapcsolatban, mondjátok, hogy mit csináljak és csinálom. Ha gondoljátok csinálhatok fasítot is (én egybe nem tudok jól), de ha sütire vágytok, akkor akár a méteresnek is nekiállhatok! :D :roll:
De ha nem kell semmi más sütögetni való, akkor az ücsiket is szivesen vállalom :lol: :roll: :wink:

Millió puszi mindenkinek, és nagyon várom már a talit!!!
Ági

Eszter, te se hozod a kicsi fiadat, ugye? Mert én nem tervezem, hogy hoznám Vivit, de ha Bálint jön, akkor esetleg meggondolom, hogy eljöjjön-e velem? Igazság szerint talán ez az utolsó olyan talim amikor tudok rátok figyelni maximálisan gyerek nélkül, mert valószínűleg legközelebb már én is bébivel megyek. :D
csné
 
 


Sziasztok Lányok!
Olyan kevés időm van mostanában írni Nektek, pedig nagyon hiányoztok!!

Titi!
Olyan hihetetlen, hogy már ennyi idő telt el! Mekkora pocid van! Nagyon csinos kismama vagy!!!!

Ági!
Már nagyon hiányoltalak!
Olyan furcsa olvasni, hogy már csak 67 nap! Ugye teszel majd fel új UH képeket!!!

Juci!
Nagyon örülök, hogy végre összefutottunk! Igaz, hogy éppen rohanásban voltunk és még Eszterkédet se tudtam megnézni.
Viszont egy valami nagyon megmaradt bennem. A Lányok ragaszkodása és szeretete irántad. Hihetetlen, még egy idegen számára is az első pillanatban látszott, hogy mennyire szeretnek!

Szörnyű napom volt ma!
Már 6-kor a fodrásznál kezdtem, utána elvittük a nagyányomat lovagolni, persze 1 órán keresztül áztam és utána olyan elviselhetetlen fejfájásom lett, azt se tudom, hogy csináltam meg az ebédet. Ebéd után kinyúltam és 5-kor ébredtem!

A talival kapcsolatban én is szívesen fogadnék egy-két ötletet, hogy mit vigyek! Bármit szívesen sütök-főzök és természetesen üdítőt is viszek!
Már nagyon várom! Remélem nem lesz olyan szeszélyes időjárás, mint ma!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Felhúztam 5-re az órát az utro miatt,mert pont12 óránként használom és azóta nem tudok visszaaludni.Tegnap du.4 óra óta egyenlőre egyetlen pöttynyi barnám sincs,tehát ha továbbra is így marad akkor hormonhiány okozta a vérzésemet.Szerintetek mikor mehetek dokihoz? Mert nem szeretném hiú ábrándokban ringatni magam feleslegesen.Viszont nem tudom,hogy az Uh-on mikor látszik akár már egy pöttynyi petezsák is.Szerintetek?

Ági!

Én nem viszem Bálintkát,mert én nem szeretném neki megmondani a babaát jó sokáig.Egyenlőre ott tartunk,hogy ha kisbabát,vagy terhes nénit lát lekonyul a szája.Úgyhogy elég rosstul érezné magát a talin,és velem is csak virágnyelven tudnátok beszélgetni az én pocakomban zajló eseményekről.Szóval nem sokkolnám őt .Tényleg hihetetlen,hogy mindjárt a kezedben tarthatod a babádat. :D

Éva!

Elég sűrű napjaid vannak mostanában.Ha jól értem csak akkor pihensz,ha éppen alszol.Nem lehet egyszerű.Nagyon várom ,hogy lássalak a talin.Nekem sajnos nincs tippem,hogy mit készíts.Bármit,amit szeretsz csinálni és nem macerás nagyon.

Virág!

Merre vagy? Olyan jó volna tudni,hogy hol tartassz.Megjött már? Elkezdted a gyógyszert? Férjed mikor ér haza.? Nem szeretem amikor így eltűnsz! :cry:

Rimar!

Ez rád is igaz!!!!!!!Kérlek jelentkezz!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Régiancsi!

Ha olvasol még egyáltalán minket akkor tudd,hogy várom ám mikor írsz és tessék visszatérni a csapatba! :evil: :wink: :D

Puszi

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter nagyon örülök, ez bíztató! Nem érdemes dokihoz menni az 5. hét végéig. A betöltött 5. héten már jól látható a petezsák, ez nálad kb. péntek. Kitartás!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sza Jucim!

Olyan jó,hogy örülsz.Én is örülök,csak nem nagyon merek.Illetve nagyon cikáznak a gondolataim.De ez jogos is most.Ahoz a rendes fiatal dokihoz startolnék.Már tegnap felhívtam a kórházat,de aztm mondták,hogy csak 15.-ig van meg a beosztás és ő addíg már nem lesz bent.Megadták a mobilját,de azért a hétvégén nem akartam őt felhívni,mert fura lett volna így telefonon ennyi információt ráönteni és nem akarom,hogy kapásból hülyének könyveljen el.Elég,ha később rájön. :lol: Az utrot vele is és a másik dokival is megbeszéltem,és egybehangzóan azt mondták,hogy + teszt napjától napi 2*1 -et használjak.Úgyhogy ettől nem tartok,inkább a bizonyosságot szeretném. :roll: De sajnos nem tehetek többet,mint hogy teszem a dolgom és várom az idő múlásást.Hétfőn délelőtt pedig felhívom a dokit és kérek egy időpontot.Úgy szeretnék örülni. :roll: Látod szerencsét hozott a PG53-ad és Titi LH tesztje,bár elmondanám a készítőinek,hogy én 2 nappal a pocaklakóm fogantatása előtt 1 csíkos LH tesztet produkáltam. :lol: De kit érdekel ez már. :D

Puszi

ESzter

Puszi

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 


Ja,ha nem lettem volna elég nyomatékos :lol:

Puszi

Eszter :lol: :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok!

Talival kapcsolatosan:

Juci, olyan, jó, hogy üziztél Gyöngyinek. Nekem eszembe sem jutott, pedig jó, hogyha nem készül semmivel sem!

Akkor szombaton 3-ra megyünk. Megnéztem a térképen, az M5-ön kell mennünk, tényleg ott megyünk kanyarodunk el, ahol a lagzink volt. Na, majd kicsit nosztalgiázom! :)
Szerintetek hogy csináljuk? Autós lányok: Bufo, Juci? Talizzunk az autópályán? Szerintem ha 14.30-kor találkozunk a lehajtónál, az Inárcsi pihenőhelynél (ott van egy benzinkút, ott kell majd lehajtanunk), akkor onnan együtt tudunk menni tovább. Én pontosan nem tudom az utat, Juci, azt még tudakold már meg kérlek Gyöngyitől, hogyha beérünk Hernádra, ott merre?

Megpróbálom összeszedni akkor még egyszer, ki mit hoz:

- Eszter: töltött tojás
- Juci: rántott húsos palacsinta+még valami?
- Erzsike: süti
- Mesi: sajtos süti+tésztasali?
- Bufo: muffin
- Ági: fasirt?
- Éva: ücsi?
- Titi: krumplisali

Mesi, szerintem Neked bőven elég ha megcsinálod a sajtos sütit, meg a tészta salit, nehogy még a fasirtot is bevállald! Ági is írta, hogy csinálhat fasirtot, szerintem akkor maradjunk annál, hogy Ági csinál. Csak hogy senkinek ne legyen jóval több munkája, mint a másiknak, jó?

Éva, szerintem ücsit hozzál, és semmi mást! Én önkényesen azt mondom, szerintem inkább szűrtet és/vagy rostosat. Szerintem az mindenkinek jó!

Szerintem így jó lesz, lesz minden, nasi és meg hami is! Mit szóltok hozzá?

És akkor még egyszer összeírom, ki kit hoz:

1./ Bufo: Áronka, Dávidka, Erzsike
2./ Juci: Dudi, Ági+Livi, Éva
3./ Titi: Eszter, Mesi, Zsoltika


Mesikém, viszont akkor kérném szépen majd pontosan a címed, akár priviben, akár itt, akár sms-ben! Ha megfelel Neked, akkor 13.15-kor ott vagyunk értetek Eszterrel! Így 14.30-ra kiérünk az Inárcsi lehajtóhoz!

Akkor ennyien megyünk lányok, igaz?

Eszter, ha tudnád, mennyire örülül, hogy elmúlt a barnázás! Istenem, nagyon remélem, hogy nem jön vissza soha többé! Képzeld, én még mindig minden alkalommal wc után megnézem a wc papírt, és mindig megnyugszom!

Ma pl először voltunk először Danival mióta babás lettem, tudod, mindig a fejemet nyomkodta mikor az együttléttről volt szó (Virág viccel alapján), és végig attól féltem, hogy a babának ne legyen semmi baja. Aztán meg attól, hogy jaj, most aztán biztos tiszta vér leszek. És képzeld, semmi! Még rózsaszín sem volt! Annyira boldog voltam! Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ennyire fogok örülni annak, hogyha nem látok semmiféle elszíneződést a wc papíron!

Éva, hát, gondolom, milyen napod lehetett tegnap. De azon meglepődtem, hogy esett az eső? Én átaludtam volna ezek szerint? Itt Kispesten 10.30-kor már nem esett. Igaz, hogy nedves volt a föld, de azt hittem, este esett.
A fejfájás miatt rettenetesen együttérzek, engem is kínzott pénteken. Erre tényleg a legjobb gyógymód, ha kicsit ledőlsz. Remélem, ma már jobban vagy!

Juci, igen, így, hogy későn kelünk hétvégén, mindig rájövök, hogy nincs semmire időm. De ha korán kelek, akkor meg álmos vagyok. A fene vigye el, hogy sehogy se jó!
UH-ra sajnos nem tudok elmenni hamarabb, de győzködöm nagyon magam, hogy kibírom a 18. hétig. 4D-sre UH-ra a 24. hét környékén szeretnék menni. Akkor mindenképp! Ugyanúgy mint tavaly. Picit kísértem a sorsot, de remélem, hogy a múlt viszont nem kísért engem. Ha ott is rendben lesz minden, akkor a 24. hét után nem megyek be többet dolgozni! :)

Jut eszembe, Erzsike, Te meddig szeretnél dolgozni? Bírod még a munkát?

Ági, igen, ismerős az érzés a ruhákkal kapcsolatosan. Most ebben a hónapban beszereztem magamnak egy-két felsőt, mert a régiek közül mindből ki volt a hasam. Ezeket az itteni Auchanban lévő Famíliában vettem, 2.000 körül volt darabjuk. Olyan nagy a választék már azokból a felsőkből is, amik mell alatt húzottak, kismamiknak is tökéletes. Nem tudom, számomra fura, hogy nem kismamik is hordanak ilyeneket. Szóval kismama boltban egy felsőt, meg egy fehér nadrágot vettem most, azt majd dokilátogatásra teszem el, meg elegánsabb alkalmakra. De itthon rájöttem, ahogy a nadrágban mozogtam, hogy nem tökéletes, nem fogom szeretni. Úgyhogy soha többet nem veszek magamnak egy darabot sem kismamaboltban! Igyekszem kihúzni ezekkel, amik vannak, meg esetleg ha látok még a kínaiban még egy gumis derekú nadrágot bevállalok, de butikban többet nem! Annyira nem éri meg!

Na, látom, csak jár ma a szám, úgyhogy be is fejezem, megyek, összedobok valami ebédet!

Jut eszembe már megint valamit! Ági, tegnap megsütöttem a receptes topikban lévő fánkocskákat. Tényleg nagyon fincsi lett! Az első adagot kicsit túlsütöttem, így kicsit kemény lett, de a többi jól sikerült!

KépKép
titi_27
 
 


Hűűű, én most nagyon szemtelen leszek.
Az a gondom, hogy Zsolti elvileg fél 1-től fél 3-ig alszik.
Ha negyed 2-kor keltelném fel, nagyon nyűgi lenne. Nem lehetne egy ici-picivel (fél órával) később menni?

Mert akkor Titi értünk tudna jönni háromnegyed 2-re, és szerintem innen tőlünk az inárcsi leágazó max 1 óra (de lehet, hogy kevesebb)-
Szóval szerintem csak egy negyed óra csuszi kellene.

Titi
A címem: XIV. Kőszeg utca 55. fszt.3.

Köszi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Eszter! Nagyon örülök. Ha a dokik is leok-zták az utrot, akkor biztosan nem lesz semmi gond. Azért ugye írsz, hogy mit mond hétfőn?

Bocsi többiek, holnap majd írok mindenkinek a mhelyről de most teljesen kész vagyok. Tegnap ettem szamócát, de csak pár szemet, mert olyan vegyszeríze volt (pedig egy piaci nénitől vettük, tuti magyar), azóta teljesen rosszul vagyok. Ma már nem csak a gyomrom fájt, hanem általánosságban a beteg emberek tüneteit is produkálom, megyek is vissza feküdni csak be kellett ugranom elolvasni Eszter babáját.

Puszi mindenkinek!
verzsike
 
 


sziasztok!elöször is eszti köszi ahiányolást nagyon ari vagy:)
hát azért én halkan nagyon örülök és nagyon remélem már csak azért is mert pont most nem akartad(érthetö okokbol) és mégis itt a kisbaba!ugyhogy nem lesz semmi baj és szoritok nektek!

titi de klasszul nézel ki nagyon csini kismami vagy:)

verzsike brrr milyen egy védönö :? de hát most hogy lebukott talán normálisabb lesz veled mert probálja a hibáját javitani

kicsi jajj imádom meg tudnám zabálni a kislányodat!nagyon édiii

bufo huh micsoda gyönyörü gyerek áronka mondjuk dávid sem panaszkodhat de áron a világito szemeivel elvarázsolt:)

koda hogy tud aludni a kisfiad apán hihetetlen:)tök ari

ági várjuk ám a képeket a pocirol is meg az uh-rol is:)

éva jobban van már a kisfiad?segitett az a kamillás fürdö?

momo lassan itt a május vége:)veled együtt várom de nem csak magam miatt hanem hogy neked is jusson már egy kis jo is ennyi hülye intézkedés után

magamrol: csalodott vagyok és szomoru is egybe mert még egy darabig (hacsak csoda nem történik) nem lesz kisbabám mert a dokim eltörte a lábát korházba volt most meg otthon pihen május végén meg nyaralni megy ugyhogy csak juni12re kaptam idöpontot:( és akkor kapom a bogyot is!most nagyon szidom magam hogy miért nem mentem el áprilisba mert akkor meg is jött meg már két honapja szedhetném a bogyot!de ami késik nem mulik!most nagyon ugy érzem megjön ebbe a honapba is cicko is jelzi egy kicsit hasam is görcsöl ugyhogy jo lenne ha legalább a ciklusom helyreállna!a párom 29én jön haza már csak két hét és ezt már fejen állva is ki kell birni!meg hát nagytakaritást rendezek meg szülinapra tortát sütök barátnöm férjének meg meyünk hozzájuk ünnepelni ugyhogy remélem repülni fog ez a két hét!néha azon gondolkozom bele e fog férni minden:)

na szofo..som volt!
puszi mindenkinek!!!!!!!!!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Virág
De jó, hogy írtál.
Szerintem hiányolunk mindannyian csak Eszter le is írta.
Kár az eddig elvesztegetett időért, de a lényeg, hogy van konkrét időpontod a dokihoz és ez számít. Nagyon szurkolok, hogy most is megjöjjön.
Ha ennyi időt kibírtál akkor ez a két hét már tényleg gyorsan elröpül.

Verzsike
Jobbulást a fránya eper miatt. Pihenj!

Titi
Nagyon csini vagy! :D
A kerten pedig tényleg látszik a változás. Én még emlékszem azokra amit régebben mutattál, nagyon sokat szépült.
A tali időpontját még beszéljük meg hogy mindenkinek jó legyen, és akkor a lehajtónál gyülekezzünk onnan pedig együtt tovább.
Nekem a gyerrekek alvásába nem kavar be majd alszanak a kocsiban mind a ketten.
Nagyon jól teszed, hogy nem dolgozol végig és hamarabb eljössz. Hidd el sokkal könnyebb lesz neked is és lesz időd magadra. :)

Ma végre négyesben elmentünk sétálni játszózni,és még ebéd előtt beszaladtunk anyósomhoz. Ennek az lett a vége, hogy Dávid nem akart hazajönni így otthagytuk ebédelni és ott is aludt. A férjem most ment érte. Persze Áronnak meg esze ágában sem volt itthon szudítani egy kicsit sem, kb 30 perce aludt el.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Elore bocs mindenkitol!

Ez mar eleg unalmas tudom. :roll:

Eszter!

GRATULALOK,jo tudom,meg csak halkan. :oops: Vigyazz magadra,magatokra!!!

Titi!

Gyonyoruseges a pocakod! Es a kertetek,hazatok is szepul.En is ilyesmi falszinben gondolkodom.Kerites...jelenleg marad a bontott tegla...labazatnak meg a mugyanta mint nektek.
Tenyleg ,van meg hanyingered?

Agi!

Hihetetlen hogy telik az ido,vigyazz es ne vidd tulzasba a munkat a szoba szepitesnel! :lol:

Verzsike!

Jobban vagy?

Koda!

Remelem jobban vannak a gyerkocok,foleg Bence,o meg olyan pindurka. Es te???

Virag!

Hat,kar hogy csak kesobbre kaptal idopontot...de ha mar ennyit vartal..akkor ez mar nem olyan sok plusz.Es a ferjed is mindjart jon,imilyen jo is lesz!!Nekem is elmeletileg ho vegen jon,gyakorlatban ez meg nincs lefixalva teljesen.Sajna beleelni es keszulni sincs idom,talan odaig eljutok,hogy ki is takaritsak es ha a hugom es anyukam osszedolgozik,akkor talan,fodrasz,es egy manikur,pedikur is osszejon...szeretnek azert normalisan kinezni.Most lesz 5 honapja hogy nem lattuk egymast!NAGYON NEM JO IGY!!!!! :roll:

Balimama!

Kipihented magad? Balazskaval mar minden rendben,begyogyult???

Es most kit hagytam ki.

Juci!

Ezer bocs,hivtalak egyszer,akkor nem vetted fel...azota tudom megint eltelt par nap,majd probalkozom. :wink:

Mi vagyunk,a szokasos hazepiteses story,ma is kint voltunk anyukammal,Mishallal es mericskeltem...holnaptol kezdik a tetocserep rakasat...hamarosan jon a gepeszet,villanyszereles.Emellett tovabbra is zuros a lakaseladasom,..anyukamnak lakast keresunk+burkolatok,lakatos,szaniterek..+Mishal.
Mishal mar edin forog(vegre! :roll: ),allandoan allna es ulne es olyan jokat dumal.Isten bizony azt mondja,hogy Daddy!!! Ez lenne a meglepcsi az apukajanak. :lol:
Megyek,mert hulla vagyok.

Bocs Bufo,Gyongyi...Mesi hogy nem irtam nektek kulon.Hiv az agyiko!
momo35
 
 


sziasztok!

Még alszik a család (Bence természetesen szigorúan az apukája hasán), így van pár percem. Természetesen tiszta hulla vagyok. Annyira fáradt voltam éjszaka, hogy arra keltem fel, hogy ráfeküdtem Bence fejére. Gondolhatjátok. Azt hittem elájulok. Egyből néztem, hogy vesz e levegőt a gyerek, mert teljesen mozdulatlan volt. persze egy csomó ideig nem éreztem, hogy mozogna a hasa. Aztán nagy nehezen vett egy nagy levegőt.....borzasztóan megijedtem. Pedig én olyan éber alvó vagyok, hogy mindenre felébredek. De most.....A kiságyba nem tudom átteni, mert akkor egy másodpercet sem aludna. Majd csak javul már a helyzet :roll:

Titi!
Hihetetlen milyen nagy a pocid:) ha nem te mondod, el sem hiszem, hogy ez 13-14 hetes pocak! Gyönyörűséges!
És hidd el, nagyon szuper az a kert. Ha nekünk ilyen lehetne........
És persze, gyere csak hozzánk, ha jösz jövő héten! Ahogy végzel dél körül, jöhetsz. A napirend igazából csak annyi, hogy 3 óránként eszik. De ha meg kell etetenem, gondolom nem zavar téged:) Nagyon várlak:)

Momo!
Köszi, jobban vannak a fiúk. Bencének még szívjuk az orrát, de már nem olyan sokszor. Most reggel volt inkább tele. De egész éjjel nem kellett hozzányúlni. Most én is meg vagyok fázva, de nem vészes.

Eszter!
Hogy vagy ma reggel? Kérdezted, kimutat -e valamit a gép már most. Egy csúcskategóriás gép a 4+5 hetes terhességet már kimutatja. Le lehet mlérni a petezsák méretét. Egy kevésbé jó gép nem sokat még, esetleg megvastagodott nyálkahártyát mutat. Itt Miskolcon nagyon szuper gép van. 4+3-on csak megvastagodott mnyh-át láttak. 4+6 viszont már le tudták mérni a petezsák méretét, sőt a szívhangot is hallottuk már. Az, hogy mindezt nem a méhben látta, azt hiszem nem a gép hibája.... :?


Virág!
El sem hiszem, milyen nehezen jutsz el a dokidhiz. Szegény te, mindig közbejön valami! De úgy olvasom annyira nem vagy letőrve, elfoglalod magad. Kitartás addig is.

Verzsike!
Hogy vagy?? Nehogy lebetegedj már :cry:


Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok, csak egy mondatra jövök gyorsan!

Bejelentkeztem 4D-s UH-ra 29-re, ha úgyis megyek az Istenhegyibe. Nem értették, miért akarok ilyen hamar menni, aztán elmondtam, miért... elvileg már a 12. héttől látható a gyomortelítődés, úgyhogy akkor már biztosan láthatónak kellene lennie. Lányok, elbőgtem magam, be vagyok sz@rva! Mondtam, hogy remélem, szerencsét hoz a szülinapom, erre kiderült, a hölgynek - az asszisztensnek - is aznap lesz. Remélem, tényleg minden rendben lesz!

Csak rámegy egy vagyon, így lesz 37.000 Ft! :( De majd csak kiseggeljük valahogy.

Lányok, volt valaki itt az Istenhegyin - Ági, Juci - 4D-s UH-n? Csak azért kérdem, hogy adnak-e CD-t, vagy DVD-t, vagy vigyek-e? Ezt elfelejtettem megkérdezni.

Majd később még jövök, de most el kezdtem parázni!!!

JA, ÉS MEG KELL JEGYEZNEM, HOGY EZ MIND MIATTATOK VAN! :wink: MERT ÉN MÉG TÖK NYUGODT LETTEM VOLNA! AZTÁN MIVEL ILYEN SOKAT BESZÉLTÜNK RÓLA... DE SZERETLEK BENNETEKET, ÉS IGAZATOK VAN, ANNÁL JOBB, MINÉL HAMARABB MEGNYUGSZOM, MERT TUDAT ALATT FOLYTON ERRE GONDOLOK...

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Hát tudod mindenki veled izgul! Olyan jó, hogy el fogsz menni uh-ra:) Így legalább mindannyian megnyugszunk majd! Tuti nem lesz gond!!!!!!!!!!!! Én most kisfiút érzek neked, de nagyon:) De ehez nem kell 4D uh. Kár, hogy a dokiddal nem tudtál egy bónusz uh-ot megbeszélni. Meg az is kár, hogy nem laksz közelebb. Intéztem volna neked egy uh-ot Barcikán, akihez én is jártam.
És igen, igazad van! Már a 12. héttől lehet látni a gyomortelítődést!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Virág!

Nagyon örülök,hogy jelentkeztél és szeretném,ha ebből nem lenne szokás,hogy így eltünsz,mert te régebben mindíg itt voltál,írtál napi szinten és ez nekem nagyon hiányzik. :( Szegénykém.Ez tényleg rossz lehet,hogy ilyen soká tudsz menni a dokihoz,mikor végre rászánod magad,de te annyit vártál már eddíg a babára,hogy el fog szaladni ez a kis idő is.Gyere gyakran és akkor jobban telik. :wink: De jó,hogy mindjárt jön haza a párod. :D

Momo!

Nagyon szépen haladsz az építkezéssel és szuper,hogy végre körvonalazódni látszik a feérjed látogatása is. :wink:

Koda!

Jajj,köszi,hogy írtál.Nem értek már semmit.Segíts légyszi.Én ugye most nem számolhatok az utolsó mensitől,mert az hiába volt ápr.12-én ,és akkor simán szaladhatnék UH-ra,de mivel nekem csak a 20. napon volt pé,így a 13.DPO-n vagyok ma.Na akkor ehez kell adnom még 14 napot,azaz holnap leszek 4 hetes?Mert akkar még hiába megyek dokihoz. :roll: Van a babanet elején egy szüléskalkulátor,abba sem igazodok most el a kései pé miatt.Szóval segíts légyszi! :oops: Nem semmi ,hogy 4+6-on már szívhang isvolt.A méhen kivülre diagnosztizált baba nagy baki volt! Ezen sokat agyaltam mindíg. :evil: Nem semmi,mekkorát nőtt Bence és nagyon szépen kikerekedett.Igazi anyatejes baba. :wink:

Titi!

Jóü drága ,de szerintem is jobb,ha elmész.Illetve én azt nem értem,hogy a dokid miért nem figyeli sűrűbben figyelemmel az eseményeket az előzmények miatt.Persze gondolom azért tesz így,mert minden a legnagyobb rendben van,de a te megnyugtatásod miatt is jó volna. :wink: Nagyon várom,hogy talizzunk. :D Egyébként én is el fogok menni az integráltra.A múltkor is akartam,és be is voltam már jelentve,csak.... :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 


Nálam amúgy változatlan minden szerencsére vérzés azóta sem volt.A hasam viszont néha fáj kicsit.KB napi fél órát.De nem görcs,olyan más,fura fájdalom.Ilyet még nem éreztem.Egyébként tényleg igaz,hogy minden terhesség más.Most nagyon jókedvű vagyok folyamatosan és a melleim megállás nélkül fájnak szinte.Hányingerem csak ritkán van,és fáradékony vagyok,de nem olyan levert mint az előzőnél.Akkor szinte árnyéka voltam önmagamnak.Most nagyon jó a közérzetem.Néha picit megszédülök,de nagyon örülök az összes tünetnek,mert azok tartják bennem a lelket. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!
De örülök, hogy jól vagy! És igen, nagyon jól számoltál! Ha hihetünk a hőmérőzésnek, akkor ma vagy ténylegesen 2 hetes, orvosilag 4 hetes terhes. A dokinak is így mond majd, mert ha tényleges ciklust bevallod, nem fos egyezni sem a méret, se az idő....
ez történik most :D :

http://209.85.135.104/search?q=cache:fU ... =firefox-a

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Eszter!


Bocsi :D :D

Nem azt akartam írni, hogy fos, hanem hogy fog. Elnézést :oops:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Olyan drágák vagytok lányok!!! Tudjátok, mennyire szeretlek benneteket???!!!

Ígérem, fogok írni többet is, meg reagálni is, de sajnos most kaptam a hírt, hogy a rákos ismerősöm, akiről meséltem, este meghalt. Nem tudom, mikor lesz a temetése, lehet, hogy így én nem fogok tudni menni hétvégén. Isten adja, hogy jövő hét végén legyen, mert akkor úgyis mennék haza. De hát nem én döntök, és most nem is ez a lényeg! Ha lesz hírem, és időm jövök!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Szerencsére már nincs semmi bajom. Tegnap este kínomban megettem egy nagy adag jégkrémet és úgy tűnik az rendbe tette a gyomromat, meg mindenemet (legalábbis én erre fogom).

Éva! Mi van veletek, hogy ennyire el vagy havazva? Mikor kell kezdened a clostyt?

Eszter! Mikor beszélsz a dokival?
Ugye nem erőltetted meg magad tegnap takarítással!? Nagyon vigyázz most magatokra.
Az jó, ha jól érzed magad, az előző babánál lehet azért volt az állandó levertség, mert a szervezeted tudta, hogy valami nem lesz rendben. Most meg mindketten jól vagytok. Szerintem úgy számold az idődet, hogy az utolsó mensi időpontja helyett április 18-át írjál, akkor mintha pontosan meglett volna a pé-d. (remélem nem írtam hülyeséget).

Zsuzsa! Mit dolgozik a párod, hogy még hétvégén se lehet otthon? Mostanában nálunk is ez van, de szerencsére csak akkor mikor tart a fociidény, bíróskodik a férjem, de szerencsére júni közepén vége és csak aug végén kezdődik újra.

Koda! Hogy vannak a gyerekek? Szörnyű, amikor csak szenved a picibaba és nem igazán tudsz rajta segíteni.
Nagyon sajnálom, hogy még mindig ilyen rosszak az éjszakáid.

Titi! Nagyon ari a pocakod, csinos vagy. A kertetek is tök jó lesz, ha megerősödnek a bokrocskák meg a fű, ügyes vagy nagyon.
Ha úgy érzed otthon már jobb lenne, akkor jól teszed, ha már a 24. hét után nem mégy dolgozni. Én még egy ideig jövök, mert rettenetesen rosszul viselem az egyedüllétet, mostanában hétvégén is sokat vagyok egyedül otthon mikor a párom meccset vezet és már az a pár óra is rettenetes. Azt gondolom jobb nekem ha emberek között vagyok minél tovább. A munka meg nem annyira vészes, csak papírokat gyártok egész nap.
Azért júliusnál tovább semmiképpen nem dolgozom, majd mindig kitalálok magamnak valamit, hogy ne legyek egyedül.
Azt a felsőt is az Auchan -nál vetted, amiben a fénykép készült? Nagyon tetszik.

Ági! De jó, hogy minden megvan már mire érkezik a kislányotok.
Ha nagyon rosszul érzed magad a ruhák miatt, a kínaikban lehet kapni most 1700 Ft-ért teljesen lenge kis felsőket gyűrt anyagból, szerintem nagyon csinik és mintha kismamáknak gyártották volna őket.
Ekkora pocival azért méterest már ne állj neki csinálni, inkább pihizgess helyette.

Virág! De kár, hogy csak később tudsz menni a dokihoz, de legalább már van időpontod.

Momo! NE hajszold ennyire túl magad, muszáj olyan gyorsan készen lennie annak a háznak? Vagy már úgy vagy vele, hogy csak legyél túl rajta?

A talival kapcsolatban:

Bocsi Titi, hogy okoskodom, de mi arra járunk mindig haza, szerintem bőven elég az újhartyáni kijáratnál lemenni a pályáról, onnan még 10 km sincs Hernád.
Az útvonaltervező az Örs Vezér tértől a lehajtóig 40 percet ír, onnan Hernádig meg 15-öt. Mi ha új helyre megyünk mindig ezt veszem alapul és nem nagyon sok eltérés szokott lenni.

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Sziasztok!

Sikerült!Akkor odébbírtam az infókat és így stimmelt.Természetesen még nem szeretnék vonalzót készíteni,csak kiváncsiságból megnéztem.Szóval még csak holnap leszek 4 hetes. :D Mennyire pici kor. :roll: El sem hiszem,hogy ebből lehet egy baba,pedig nagyon szeretném. :roll: Délután felhívom a dokit és megkérdezem szerinte mikor mehetnék.

Köszönöm a segítségeteket.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Verzsike
Örülök, hogy jól vagy. Úgy látszik a fagyi mindnere gyógyír.
De jó, hogy tudod merre érdemesebb menni. Az meg még jobb, hogy velem jössz így legalább mi nem tévedünk el. :D
A párom épitőiparban dolgozik, így sokat van távol hétvégén főleg ha jó az idő. A nyár szinte erről szól, mikor lesz itthon is egy kicsit.
:roll: Addig amíg nem voltak a gyerekek nem zavar ennyire de mióta vannak, minden külön töltött időt hiányolok. Dávid már betéve tudja apa ma is dolgozik, és csak vacsorára jön haza. :cry:

Titi
Na látom jól rád hoztuk a parát. Végül is neked is nagy megnyugvás lesz ha látod az uh-on hogy minden rendben, van gyomortelítődés. Inkább most fizess ki egy kicsivel többet a nyugalmadért. :)

Momo
Nem elég neked a te házad még most az anyukád dolgai is rád szakadnak. Kitartást egyszer kész lesz!
Jézusom már 5 hónapja nem látáttok egymást. Nagyon sok idő én nem bírnám az biztos. Elhiszem, hgy nagyon várod az újbóli találkozást. Szerintem ügyes vagy és sikerül eljutnod szépülni is egy kicsit. :) :wink:

Eszter
Nagyon szuper, hogy minden oké és nincs barnázás és eddig jól viseled.Remélhetőleg továbbra is így lesz. Jól teszed, hogy felhívod a dokit.
A terhességi hét számolását pedig a pé alapján csináld szerintem is.

Juci
Áronnak is bejön a szárítón lévő ruhák rángatása. :D Úgy látszik tényleg nagyon egyformán gondolkodnak.

Koda
Nagyon jó a fürdős kép igazán kikerekedett Bencus, vannak hurkák is. :D
Nagyon kívánok már neked egy jó kis alvást max 1x felkelést éjjel.
Hátha 3 hós kor után egy kicsit nyugisabb lesz. El tudom képzelni, hogy hogy megijedtél. Nekem az volt mindig a parám, hogy lesett az ágyról szoptatás közben Dávid és erre ébredek, valójában meg már a kiságyban szundikállt és nem is emlékeztem hogy mikor tettem vissza. :shock: Ez nálad is a fáradtság jele, hogy most nem vetted észre bármennyire is éberen alszol.

Annyi mindent kellene csinálnom, de nem visz rá a lélek. Azzal nyugtatom magam, hogy Áron alszik és nem akarok zakatolni hogy felébredjen. :roll:
Megyek legalább a szárítót leszedem, hogy az újabb adagot ki tudjam rakni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Titi! Délelőtt valahogy nem olvastam, hogy mégy külön UH-ra, valahogy lemaradt az oldal alja... De nagyon örülök neki, tuti, hogy sokkal nyugodtabb leszel utána. Az gáz, hogy sokat kell fizetni, de még mindig jobb, mintha folyton idegeskednél.
Sajnálom, hogy elhunyt az ismerősöd, szomorú leszek, ha nem tudsz jönni a talira a temetés miatt.

Eszter! De jó, hogy sikerült! Tényleg hihetetlen, de ha belegondolsz a számítások szerint már letelt a pocidban töltendő idő 1/10-ed része! Már csak 9-szer ennyi van hátra...

Zsuzsa! Nem tudom szoktatok -e sűrűn autópályán közlekedni, ha nem, akkor ezért a 40 km-ért nem igen éri meg matricát venni, akkor mehetünk a régi 5-ös úton is.
Ha nincs kedved, ne csinálj semmit, vannak ilyen napok. MA csak szenvedve csinálnád, holnap meg majd ezerrel rástartolsz és pikk-pakk készen lesz minden.

Én megyek meló után tornázni, utána jövök (ha éhen nem halok hazáig, mindig ez van ilyenkor alig bírom ki hogy hazaérjek a hűtőig...).

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Lányok!

Most csináltam 2 - tesztet.Most egy időre elköszönök tőletek.

Mindenkinek nagyon sok boldogságot

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


ESZTER!!!MI VAAAN?héj el ne tünj lehet rossz volt a teszt tudod a negativba hazudik csak a pozitivba nem!nem jött meg a mensid nincs barna ott a baba!ne legyél ilyen maradj itt és legyél optimista vegyél uj tesztet vagy menj dokihoz a nyálkahártyábol megtudja mondani vagy vérböl cisnáljo tesztet!kérlek szépen ne add fel!!!!
nagyon szeretlek maradj itt!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Olyan aranyos vagy! :cry: Vettem másik tesztet,az is negatív,és a nyálkahártya sem mérvadó,mert azonnal elkedtem a + tesztkor az utrot,úgyhogy még attól is félek,hogy műszeres befejezés lesz belőle.Hát ez van.Én azt hiszem,hogy egyenlőre nem szeretnék több gyerkőcöt,én kevés vagyok ezt elviselni. :cry:

Eszter
anubias
 
 


Eszter,

El ne tünj!!!
A múlkori teszt az pozitív volt egyértelműen nem??? Milyen tesztet vettél most és akkor?
Ilyet nem lehet mondani, hogy nem szeretnél több gyereket!!! Tudom, hogy nehéz, de nem lehet feladni, bármi is történik!!!
Én hiszem, hogy tényleg ugyanúgy történik velünk minden, és akkor neked ott kell lennie annak a picurkának a pocidban!!!
csné
 
 


Eszter hazudik az a teszt!nincs ilyen... akkor vérezned kéne és különben is nem azt mondták a többiek hogy még utánna ha elmegy a baba és vérzel akkor is még marad annyi hcg hogy pozitiv tesztet produkálj!szerintem nincs ott semmi gond és igenis ott az a baba!de ha igy állsz hozzá akkor nem lesz sokáig ott!lécci adj egy kis eröt a babádnak hogy várod!olyan meg hogy nem akarsz még egy gyereket nincs!igenis lesz januárba(ha jol számolom) fel a fejjel csajszi!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Eszter!

Bocs, hogy okvetetlenkedek, de!!! ha még csak nagyon halvány volt pár nappal ezelőtt a reggeli teszt, akkor szerintem nem kell csodálkoznod, hogy most esetleg negatív. hiszen ha jól látom, most este csináltad (és mérget vennék rá, hogy nem volt megfelellő sem a mennyisége, sem az állaga).
Ezzel csak azt akarom mondani, hogy én a helyedben csinálnék egyet holnap reggel is első vizeletből és utána ítélnék.

Nagyon régen olvaslak már titeket és nagyon drukkoltam neked (is). Olyan jó volt olvasni a 2 csíkról!

Kérlek ne add fel!

rózsa22
 
 


Eszter!
Most már ne a tesztben bízz, hanem az orvosban! Délután csináltad a tesztet? Még annyira pici ez a terhesség, hogy délután nem is kell kimutatnia!
Megértelek! Nagyon nehéz lehet most, de nem szabad feladnod!
Te is tudod, hogy ezen az iszonyatosan nehéz helyzeten csak a baba fog segíteni!
Tessék bejelentkezni az orvoshoz!!!!
Annyira szorítok Neked!

Éva

Kép
balimama
 
 


Drága Eszter!

Mindenképpen csinálj egy reggeli tesztet is!És kérlek,ne add fel!Ha most nem is jött össze a baba,attól még bármikor sikerülhet!De most legfontosabb,hogy megnyugodj és menj el ahhoz a kedves fiatal dokihoz,hogy megvizsgáljon!
Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon szorítok neked!És tiszta szívből kívánom,hogy ott legyen a baba a pocakodban!

Vigyázz magadra!És írj,ha megcsináltad a reggeli tesztet!!!!!!!

Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Eszter!
A tesztek érzékenysége is tuti különböző volt. Ilyen pici terhességet délután szinte egyik sem tud kimutatni, hiába van ráírva a dobozára, hogy a nap bármely szakaszában alkalmazható.
Egyébként nekem Zsoltit a reggeli teszt is csak a 20.dpo-n mutatta ki.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Természetesen este még feltettem egy utrot,ahogy Titi tanácsolta(mert felhívott,ami nagyon jól esett,pedig kikapcsoltam a telcsim is,de ő hívott a vonalason).Reggel pedig csináltam mégegy szuper érzékeny tesztet és ez is - volt.Úgyhogy ma már nem is használtam az utrot és várom,hogy megjöjjön.Szerda este pedig megyek a dokihoz.Remélem nem haragszotok meg rám,ha most nem mennék el a talira,pedig nagyon szeretlek titeket és nagyon szeretnék veletek találkozni,de annyira rosszul esnek ezek a pofonok most az élettől,hogy most nem lennék jó társaság. :roll:
Mégegyszer nagyon köszönöm nektek a biztatást és a törődést,sajnálom,hogy csak a baj volt velem.

Titi!

Neked mégegyszer köszönöm a tegnapi beszélgetést,szavakat nem találok,annyira jól esett.

Ági!

Sajnos már nem bízhatok a sorsban,mégsem ismétli önmagát az élet. :?

Most megyek melózni.
Kisbabásoknak jó bbázást és sok örömöt a gyerkőcökben,pocakosoknak problémamentes boldog várandósságot,Éva és Virág,nektek pedig mielőbbi + tesztet és ezt követő tökéletes 9 hónapot kívánok.

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Hát, én kész vagyok! Annyira elkeseredtem, mintha csak velem történt volna meg az egész. Istenem, én annyira boldog voltam, hogy együtt fogunk kismamáskodni! :(

Tökéletesen megértem, hogy nem jösz szombaton, amit én tiszta szívből, borzasztóan sajnálni fogok!!! El sem hiszed, hogy mennyire! :( Azért, ha meggondolnád magad, akár még szombat délben is, kérlek csörögj!!! És ha van kedved talizni, csak szólj, kimegyek hozzád, vagy talizhatunk is akárhoz, ahol csak szeretnéd.

Tudod, mennyire szeretlek!

Képzeljétek lányok, kedden lesz a temetés, és a drága barátnőm tegnap azt kérte, hogy ne menjek, mert nem hiányzik most ez nekem. Nem akarja, hogy törjem magam, én sírjak, inkább legyen boldog, most a baba a legfontosabb. Tudjátok, annyira meghatott, hogy elbőgtem magam. Nagyon régen nem éreztem ezt, hogy én is fontos vagyok valakinek! :( Ő aztán igazán törődik velem, mintha tényleg csak az anyukám lenne! Olyan ő, mint a pótanyám!

Úgyhogy megyek szombaton!

KépKép
titi_27
 
 


Eszter
Nem találok szavakat,rettenetesen sajnálom!
Olyan nehezen hiszem elezeket a - teszteket.
Remélem szerdáig tényleg kiderül mi is van Én továbbra is azt mondom amíg nem jön meg ne add fel. Remélem a doki kideríti mi történt valójában.
Ha pedig a tesztekenek mégis igazuk van akkor sem szabad feladnod. Van egy egészséges nagyfiad és képes vagy rá hogy újra legyen csak bízzál benne.
A talival kapcsolatban megértelek, de közben nagyon sajnálom, hogy nem leszel ott.Addig még van néhány nap és remélhetőleg megváltozik a véleményed.

Titi
Nagyon jó, hogy végre valaki rád is gondol. Így látatlanban is puszi a baránődnek, hogy így törődik veled :)

Ma reggel nem indult az autó, lemerült az akksi. Nem vettem észre, hogy égve maradt a belső világítás tegnap. :roll:
Ilyen az én formám , persze az oviba is késve értünk be. Még az a szerencse, hogy Dávid itthon evett, mert addigra már elvitték a reggelit mire mi beértünk.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Nekem múgy teljesen egyértelmű,hogy mi történt.Mivel az előző hóban progit használtam így leállítottam a saját hormonműködésemet(ezt ugye a doki mondta)Nehezen,de azértr megért egy petesejtem,aminek valamilyen csoda folytán sikerült megtermékenyülnie.Viszont ez után 4 nappal már nem volt elégséges a progitermelésem,hiába a magas hő,hiszen pecsételtem.Osztódott tovább ez a petesejt és nem adta fel,így lett + tesztem a 11. napon,hiszen termelt HCG-t.Aztán jött a progipótlás,amitől a vérzés azonnal megszűnt.Ez egyértelműen bizonyítja a progihiányt,hiszen ha más vérzett volna,méhszáj,vagy tudom is én,az nem múlt volna el tőle.Viszont ez a progipótlás így a 11.DPO-n már későn jött,már nem tudott beágyazódni és tovább fejlődni a petesejt,de a vérzés csak a progi miatt maradt el.Mivel abbamaradt a fejlődés,így a HCG termelés is megszűnt.Hamar,hiszen alacsony volt még a szintje,alíg mutatta a teszt.Viszont a férjem is látta,hogy + volt,szóval az tuti.Szerintem ez történt.Most már csak arra vágyom,hogy magától megjöjjön,és ne legyen műszeres befejezés.Egyébként az is gyakori,hogy egyzerűen felszívódik a megtermékenyített petesejt.Erről semmit sem tudnék,ha nem tesztelek a 11 DPO-n,késik 1-2 napot max.Így viszont beágyaqztam egy nem élő petesejtet.Persze csak egy esélyt szerettem volna adni.Most a nyarat szeretném magamra fordítani,addíg a ciklusom is rendeződik remélem.Ősszel elmegyek hormonvizsgálatra ehez a rendes dokihoz,aztán meglátjuk.Szerintem Closty lesz és + tesztnél progipótlás.De egyenlőre védekezni fogunk,aztán nyaralok,hajat festetek,felülök a hullámvasútra,fürdök egy jó pisis medencében és még az is lehet,hogy megiszok 2 pohár bort. :lol: Szóval én ezt így gondolom,de szerintem megértetek.És nem fogok eltűnni. :wink:

Nagyon szeretlek titeket. :D

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Eszter
Nagyon jó volt olvasni a soraidat. Örülök, hogy kicsit pozitívabban látod a dolgokat. Annak pedig még jobban, hogy nem hagysz itt minket.
Igazad van lazíts egy kicsit az jót fog tenni.Élvezd a nyarat pihend ki magad szórakozz, lehet, hogy csak ennyi kell. :D

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Eszter!
Egész délelőtt azon gondolkodtam, mit mondhatnék most Neked! Arra jutottam, hogy bármit mondok az most úgy sem segít! Úgy szeretném, ha tudnád, hogy én is itt vagyok Neked, bármikor hívhatsz, bármikor összefuthatunk, ha segít és nagyon-nagyon sokat gondolok Rád! Én is ezt tenném most a helyedben!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok,

Eszter,
nagyon-nagyon sajnálom! Annyira reméltem, hogy sikerül... :(
Ahogy elnézem ma már kicsit jobb a hangulatod, bár most nagyon nem lehet könnyű neked! Feladni nem szabad, de ezt már te is észrevetted!
Az, hogy a nyarat magadra fordítod, teljesen megértem! Jól teszed szerintem, igy egy kicsit legalább kizökkensz abból az akarásból, amibe mindannyian beleestünk az elvesztett baba után...
Természetesen én is megértem, hogy ha nem jössz a talira, de rettenetesen fogom sajnálni, mert már nagyon vártam, hogy ujra találkozzunk!!!


Kicsit magunkról is irok, voltam uh-on.
Sajnos képet nem kaptam, ugyhogy nem tudom nektek megmutatni! :(
A babu jól van, bár rá kellett jönnöm, hogy nagy FRANCI-MANCINK van, ugyanis hiába volt 2 hete fejjel lefelé, most visszafordult. :( Kicsit el is vagyok miatta keseredve (bár éreztem én ezt pár napja), de nagyon félek, hogy nem fordul be a végére! Az uh-os dokit kérdeztem, hogy nem vagyunk-e elkésve, és azt mondta, hogy mivel van elég magzatvíz neki, illetve a második gyerekem még visszafordulhat nyugodtan... Azt mondta, hogy ha segíteni szeretnék Livinek, akkor "imátkozzak mint az arabok" négykézláb, popsit fel minél magasabbra. :D Először azt hittem viccel... :roll:
Amúgy már 1720 g a becsült súlyunk! :) Alig tudta megmérni a doki, mert állandóan mocorgott . :)

Megyek is, mert még ebédelnem kell és megyek Viviért (megyünk énekelni délután). Azt hiszem, ha ilyen idők lesznek mostmár, akkor nem nagyon fogok kimozdulni a lakásból. :oops:

Titi,
örülök, hogy végül el tudsz jönni szombaton! Nagyon hiányoztál volna...

Millió puszi mindenkinek,
Ági
csné
 
 


Ági!
Ezt Neked találtam:

Az Enkin-féle torna is megfordíthatja a magzatot

Akik idegenkednek az orvosi beavatkozástól, azok számára is van lehetőség, hogy elősegítsék a fejvégű fekvés kialakulását. Enkin módszerének sikerét több száz eset bizonyítja. Kivitelezése roppant egyszerű: a kismamának ébren töltött ideje minden második órájában tizenöt percet térd-könyök helyzetben kell töltenie. Közben akár olvasni, rejtvényt fejteni vagy zenét hallgatni is lehet. Így kilencvenöt százalékos az esélye annak, hogy a faros magzat két héten belül megfordul

Éva

Kép
balimama
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: