Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!

Képzeljétek felhívtak, hogy ott van a MiniManóban a pénztárcám! Apu elment érte és benne van a pénzem is! :lol: :lol:

Vivi
Persze,hogy érdekel! Nem untatsz vele! Most filózok én is! Tetszett, amit a csajszi mondott!
Szuper, hogy megtört a jég! :lol: :lol: :lol:
Meg is értem Barnit! Nincs is jobb, egy jó kis őszibaracknál! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Kész vannak a képek! :lol: Rakok képet!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gyorsssssssss....

Köszi Mindenkinek a gondolatokat, pozitivat.......ezer hála! :wink:

Képek: Gyönyörű gyermekeink vannak, meg kell állapitsam.....de neeeeeeemmmmmmmmmm???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :idea: :!:

Gabi!
Szupi kreativ Kismami.....és Roli hagyta!!!! Persze már nagyfiú elvan egyedül is...ügyike!


Fog:
Bzzzzrrrrzzzz, kiráz tőle a hideg....van két jó nagy gyulladt dudrunk elől.....amin átdereng két fehér csik......Dalma szenved....cumisüveget ferdén veszi be, ha beveszi.......kész vagyok..úgy segitenék neki...közben a nyálunk is ömlik ismét....és ma kétszer volt kaki, de egyáltalán nem felnőttes állagú,mint amit irtam, hanem biza' fosika.........!Gondolkoztam,hogy mi a fene hajthatta meg, de aztán elkönyveltem a fogzás mellékhatásaként.....legalábbis remélem nem kajától volt.....!
Hát, szegény Csajom megszenvedi ezt a fogmizériát...

Na, futok tovább, Mindenkinek nagy Puszik!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

 
 

Szép jó reggelt mindemkinek!

Először is elnézést kérek mindenkitől amiért nem reagálok akit ki hagytam a múltkor.

VAn 1 jó hírem :Ádámkának ki bújt alul 1 fogacska.

A rossz hír pedig,tegnap be lázasodott 37.9 volt...tettem fel neki kúpot és egy idő után el kezdett izzadni...a haja is vizes volt meg a minden.Kérdezni szeretném hogy ez azért vol,mert ment le a láza?
Anyósom szerint igen...ilyenkor azért izzad ,mert megy le...és 1-2 óra elteltével meg mértem a testhőmérékletét és36.7 volt.
Sajnos ma hajnalban4-kor fel ébredt Ádámka, kezdődött a nyügi enni evet ezzel nincs probléma szerencsére(kop,kop) evés után is nyügős volt és a fejecskéjén éreztem h megint meleg,de a keze hideg meg a lába meg néztem ismét a testhőmérsékletét,és 37.5 volt kapot nurofent és egy idő után el kezdett megint izzadni...nagy nehezen vissza aludt.8-kor mértem megint és most 36.5...csak nyügös néha-néha gagyarászik egy keveset.
Lehetséges h jönne a másik melett a fogacska ezért van mindez?
Lányok aki volt hasonló cipőben...légyszi segítsetek.Ha nem gond.
Kétségbe vagyok esve nagyon...szegénykémet nagyon sajnálom.Remélem h nincs más baja.


Köszönöm!

HA lesz 1 kis időm jövök. és folytatom ahol abba hagytam,de nem igérem.
:oops:
Addig is vigyázzatok magatokra és a babákra.


HA nem jönnék: Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!

NApsütéses szép napot!

Kép
erika12
 
 


Helló lányok!

Orsi!
Csak előbújik az a fogacska végre!!!!!!Szegény Dalma!

Evita!
Hihetetlen,hogy előkerült a pénztárcád,ritka a mai világban az ilyen történet..............sajnos. :roll:

Erika!
Gratula az első fognak!!!!!!! :lol:
Lehet a fogzástól is lázas,de nem tudom mi a különbség,ha mégse attól van,mert Roli nem volt az amikor bújkált a fog kifelé.Ha nem folyik az orra,nem köhög és amúgy nem olyan rosszkedvű akkor szerintem a fog miatt van a láz.

Suzyról!
Nagyon elfoglalt,nincsen semmi baj náluk,csak sok a dolga és fáradt is!Jön amint tud!És mesél is!!!!


Rólunk!
Semmi.................még mindig nincs 2.fog :roll:
Apa beteg :twisted:
Ma kitakarítottam. :?

Mindenkinek nagy puszi Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Hát igen! Számomra is hihetetlen! Akartam kérdezni, mivel Ti is MAM cumit használtok, hogy ahogy betöltötte Roli a két hónapot vetted neki a 2-6 hóig való cumit? Fb-n láttam a közös képet! Szépek vagytok! Én is olyan cumitartót vettem csak csajos színben! :lol: :lol:
Még egy kérdés! DM bababónusz! Már elintéztem! Milyen gyakran küldenek kuponokat és mik szoktak lenni benne?
Hajrá 2. fogacska! Gyerünk kifele, nem kínozni Csillagszemű Rolibabát!!!

Erika
Sajnálom a lázat! Simán lehet a fogzástól lázas! Szegénykém! Gratula az első foghoz!! :lol: :lol:

Orsi
Nagyon megy a drukk, hogy bújjon már ki az a fogacska!!!! :wink: :wink:

Úgy tűnik Emóca Szamóca beállt arra, hogy fürcsi után, miután evett 5 órát alszik egyhuzamban, így én is! Mert mire elalszik én is elkészülök és csicsikálok vele együtt! :lol: :lol: Olyan jó! Tiszta kipihent vagyok! Tegnap este már bölcsebb voltam, és nem hagytam,hogy egyszerre sokat egyen! Szopizott, kivettem a szájából a cicit, büfizett, vártunk fél órát, addig kezemben volt nézelődött, cumi a szájában, aztán fél óra után megint szopizott, és utána sokkal könnyeben elaludt! Nem szenvedett a hasfájástól! :lol: :lol:
Nem úgy, mint előző este, amikor hirtelen sokat evett, aztán fél12ig nem tudott elaludni szegénykém! :cry:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Hát Drágáim!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kivánunk Dalmussal!
Mostmár mindenki külön, de mégis egyben van.... :lol:
Babóknak ölelés és simi, Mamóknak ölelés és egy pussszika!
Legyetek jók, élvezzétek a jó időt......Babázzatok.....Apázzatok!

Puszpusz!

Dalma & Orsi

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!!!!

Evita!
Igen,nagyjából akkor vettük a köv méretű cumit amikor 2 hónapos lett,mert ugye csak akkor ér valamit,hogy állkapocshoz igazodik meg ilyenek,hiszen neki még nő az is.................gondolom :roll: Majd nézd meg őket,hogy tényleg már nagyobb és amit meg mi most használunk annak már a formája is más,elég nehezen szokta meg Roli,de muszáj volt.
Bababónusz:fél évente küldenek,mindenféle kupon van benne........pelenka,popsitörlők,,1db MAM cumi 1ft-ért (de csak a latexhoz használható fel,mi vettünk neki éjszakára),sok benne a babylove termék (babaolaj....),öblítő,babavíz,popsikrém,és ami a legjobb az 50%-os c&a ruhavásárlási kupon.A többi olyan 200-500ft közötti engedményt ad.
De pontgyűjtő is jó!Az van neked?

Mindenkinek kívánunk Kellemes Húsvéti Ünnepeket! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Bocsi, hogy így eltűntem, de egyszerűen nem érek ide, rengeteg minden van/volt, majd mesélek, ha lesz egy kis időm, addig is pusszantás Mindenkinek, külön a babóknak is :!: :wink: köszi Gabi a tudósítást :!: 8)

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


pénteken voltunk a pszichológusnál és képzeljétek rám hozta a frászt a gyerek....
elkezdte a nő mutogatni neki a sakktábla mintát és az én manóm meg nem követte nem is érekelte :shock:
na azt hittem baj van ráadásul sokáig izélt vele a nő már egész kétségbe estem hogy a gyerekem visszafejlődött
erre megszólal a nő:"látom ez neked már uncsi! nem köt le téged"
erre mutat neki egy érekesebb mintát a táblán fityegő bogyókkal
naaa azt aztán úgy figyelte hogy körbetekerte a fejét :lol:
szóval megkönnyebbültem hogy nincs baj :oops:
kérdezgetett egy csomót hogy mit csinál mit nem....
mondtam neki hogy nem nyúl a játékért és nem nyitja a száját a kanálnak...mondta hogy nem baj mert az ő korrigált kora szerint nem is kell...aztán csörgőtt mutizott neki és érintgette a kezéhez
jaaaaaj csajok majd el olvadtam mert az én kicsim oriási szemekkel koncentrált a csörgőre és minden idegszála megfeszült látszott hogy nagyon akarja aztán kicsit meg is mozdult a kezecskéje olyan 1 centit de nagyon bizonytalanul :D ééééédes volt!
a leleten az van írva hogy "a keze csalogatható" nagyon cuki...
aztán megkapta és abban a pillanatban a másik kezével is rácsapott és ügyetlenül félig zárt ököllel kanalazta befelé a szájához :lol:
mondtam hogy most mindent a szájába töm de főleg a kezét mondta hogy ez így jó :D
na szóval nagyon szépen bemutatta a tudományát és még egy kis gagyogást is prezentált ...nagyon büszke voltam rá!

na megpróbálok visszaolvasni...már nagyon sok a restanciám :oops:

Kép
menion
Budapest
 
 


cukigabi
nem hiszem mert így is alig tudom a kanálon tartani annyira híg....
valszeg tényleg az lehet a gond amit már írtam hogy korán van neki hozzá...most hogy a pszihomókus is kicsit alátámasztotta hogy ugye vissza kell számolni a korát így akkor 3,5hónapos lenne igazából és akkor még nem kéne neki enni...ezért most azt fogom csinálni hogy lassítom a HT-t hogy ha már elkezdtem nem hagyom abba meg hát haladni is kell de nem eröltetem nagyon és csinálok szüneteket is mint pl ma is...ja és lenyeli csak nem tudja mit kell csinálni mert a nyelvét kidugja....ha elég hátra tudom lökni a kaját akkor lenyeli

wiwi
pont erre jutottam a HT-vel kacsolatban amiket leírtál...megfogadom a tanácsod mert tényleg nem kell sietnünk hisz van elég tejcsi is és nem lóverseny....nővérem miatt nem haragszok hogy ezt mondod teljesen egyet értek sőt! éppen emiatt nem is számolok vele mint lehetséges bébiszitterre...így hogy Laci elmegy ez még rosszabb lesz nekem de majd csak megoldom
és írj mert mindig aktuális!!!
jaj de ügyesek vagytok hogy már ennyi mindent ettetek

erika
hát igazán csak mostanában kezd magyarázni de a leg kedvesebb tudománya a sikongatás :lol:


evita
sajnálom a sírós dolgot sajnos lesz még ilyen szerintem :( nagyon rossz érzés hogy nem tudsz segíteni és nem tudod mi az oka én is szenvedtem olyankor

szandrii
örülök hogy jó a szék!nem káros csak akkor ha nagyon sokat van benne a baba mert nem jó a gerincének és a hátizmai gyengék lesznek de majd meglátod milyen nagyon fogod még te is szeretni :P és nagy gratula az átalvásért! :D ja és természetesen a "sima"cicizésért pláne :lol:

manama
hú 1,5óra az tényleg rengeteg így gyakorlatilag egybefüggenek az etetések :roll: nekem is azt mondták hogy max fél óra lehet a kajálás de nekem nem volt ilyen gondom mindig evett elég gyorsan.....én adnék nei fél órát aztán elvenném majd egy óra múlva adnék és lassanként elhúznám 5-10 percekkel a két evés közti időt....biztos lenne cirkusz mert elején éhes volna de ha eszik még ha kicsiket is akkor nem hal éhen az biztos...és talán akkor majd erősebben fog szívni hogy rájön hogy nincs órákig lehetősége nyammogni :roll: de persze nem én vagyok ebben a szaki

Kép
menion
Budapest
 
 


szandrii
juj de jó sok program és ráadásul mind ilyen szép alkalom...mentek horvát o-ba? a kicsivel?
akartam már kérdezni tőletek hogy van aki el mer menni nyaralni víz mellé főleg úgy értem hogy tengerhez....hogy lehet-e?meg ha megy valaki akkor gondolom erős faktorú krém kell meg napernyő nem?
nincs légzésfigyelőtök :shock: :shock: :shock:
nekünk angercare van

wiwi
na és mi lesz a matiz helyett?
én a tejcsihez adnám a vizet :P így átverném vele

orsi
nagyon nagon drukkolok a kis szívének!!!!!!+++++++++++++++++++
hát a bőrgyogyi dolog tényleg méreg hogy ennyibe kerül.....nekem is kéne menni de nix rá píz

Kép
menion
Budapest
 
 


szandrii
köszönöm aranyos vagy! vegyetek légzésfigyit mielöbb!!!én vaterán vettem és nagyon nem bánom csak azon csodálkozok hogy neked miért nincs....még írtam is ide hogy első éjszakán be is riasztott nekünk és nem tévesen! akkor sokat figyeltem hogy veszi a levegőt és olyan nagy légzésszünetei voltak hogy beriszatott a gép rá...aztán még vagy 2x előfordult úgyhogy én mindenkinek nem hogy ajánlanám hanem kötelezővé is tenném minimum fél éves korig de ha lehet tovább...bérelni is lehet de vaterán olcsón kapsz megbízhatót úgyhogy a bérlés végül drágább....és amúgy mindegy mit veszel mert minden készülék ugyanarra a működési elvre épül szóval árkülönbségben csak a márkát fizeted meg...ez utóbbit szülésfelkészítőn mondták el
és a használt is teljesen megbízható hisz nem 30 kilós gyerek ugrál rajta nem tud elromlani!az elemcserét meg kijelzi ha időszerű

orsi
lehet hogy igazad van és a lelki gondok is benne voltak a betegségemben nem tudom de a döntés megvan már csak a végrehajtás következik nálunk...amúgy nagyon lebegett már nálunk a léc ezért írtam hogy sokat gondolok rád....remélem hogy a távolság közelebb hoz majd minket még ha ez most paradoxon is
és az is remélem hogy te is megtalálod az utad és az már nem lesz göröngyös
jesszus orsi nem mondod komolyan?nekem nincs kint egy pucér kép se ilyen oldalakon(iwiw,fecebook) csak a gmailon raktam ki nektek de az is le van korlátozva

manama
remélem ti is csak egyre jobb hírekkel jöttök majd szépen lassan beáll a szopi és a többi rend is és akkor még ránk is több időd jut :D és fogsz tudni jókat aludni majd

cukigabi
hát nem is nagyon láttam el...apa volt poszton és elég jól kézhez is szoktatta a kishölgyet...kedden itthagyott elment dolgozni úgy hogy azt se mondta bikkmakk :cry: de aznap már kicsit jobban voltam és estére már hazajött amikor több erő kell a manóhoz mert akkor nyügi....aztán mikor veszekedtem vele egy sort hogy hogy tudott itthagyi ilyen állapotban a gyerekkel akkor már felvetette magát táppénzre :? sajnos az én ápolásomban se nagyon jeleskedett de mindent elhozott a patikából bevásárolt és a gyerekkel foglalkozott míg én csak fetrengeni bírtam és néha kiszédelegtem a klotyóra....
nem mesélem el a legcsúnyább sztorykat arról az egy hétről mert azt gondolom mostanra már ő is bánja és nem akarom még jobban feleleveníteni de a lényeg hogy túl vagyunk rajta és most hogy kiutat látunk így közelebb is vagyunk egymáshoz megint úgyhogy nem is akarom ezt elrontani

yokka
de jó hogy ennyi tejcsi van!és hogy ilyen jól alszik a kis manó szuper!
a tejcsit üvegben és műanyagban is lefagyaszthatod...én kis 3 decis ásványvizes flakonokat sterileztem ki és abba tettem a tejcsit hogy egyszerre ne sok legyen eltéve ha megromlik valamelyik....de vannak tejtároló zacsik is csak drágák nagyon és végülis bármibe teheted ami steril....150-200ml-ket raktam el...most ezeket esszük és még egyse romlott meg.....fontos hogy a fejés után minél hamarabb lefagyaszd mert az idővel bomlanak az immunglobulinok...a fagyasztott tejcsit 6 hónapig tudod felhasználni ha fagyasztószekrényben vagy ládában tartod...a hűtő mélyhűtője ennél kicsit kevesebb ideig jó....az olvasztott tejcsit peig 24óra alatt fel kell használni

evita
jah hát minket is zaklattak a grupamások is és a aegonosok...hónapokig erőszakosan hívogattak már fel se vettem a telefont....szörnyen rámenősek nem értik hogy nincs pénzük ....
ha majd úgy állunk akkor természetesen lesz megtakarítás a gyereknek ez addig is ez pihentetve van
jaj és sok pénzt vittek el?milyen ember lehet az aki a minimanőban lop :shock: köszi a drukkot biztos segített hogy meggyógyuljak :D

Kép
menion
Budapest
 
 


wiwi
németország Aalen nevü hely Stuttgart közelében....de most megint aggódunk mert még mindig nem írt emailt a pasi hogy pontosan hol és mikor találkoznak Lacival és csütörtökön kéne már menni :roll:

evita
de jóóóóó!akkor csak elhgytad és rendesek hogy visszaadták!!! :D szupeeer
ügyesen kitaláltad a megoldást :D

minden nap valami új történik :D ma magtanulta hogy a tornázón ha megcibálja a játékot akkor zenélni és villogni kezd...na rögtön vagy 10x végigzenéltette a játékot :lol:

MINDENKINEK TOVÁBBI BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!

Kép
menion
Budapest
 
 


Én is mindenkinek Kellemes Húsvétot kívánok!! Lehetne szebb idő is hozzá :cry:
Hát mi egész jól vagyunk. Éjszaka 3x ébred még mindig, kicsit nyűgös a pocakja miatt..látszik hogy erőlködik míg sikeredik valami. Valami tippetek van rá? Olyan rossz nézni ahogy szenved. Szopik változó mennyiségben, valamikor 40-50g és van amikor 80-at is lenyom egy szuszra. Hát nekem mondták hogy 10 perc jobb és 10 bal...de 10 perc alatt tele a pocak általában és már lassan szundikál is. A gyakoriságot pedig ő határozza meg. van hogy 1,5 óra kicsi mennyiséggel, de van hogy 4 és akkor minimum 60-at szopizik. Fejegetek plusszba és teszem a fagyasztóba. Sose lehet tudni mikor lesz rá szükség. A kiságyban való alvás nem igazán nyerő. Eddig éjszaka mellettem aludt (nem így képzeltem) de olyan nyugodt...nincs felsírás éjszaka, de most már szigorúan ágyba szoktatás. A peluscsere elég nyűgös, viszont a fürdetést egész jól viseli. Még mindig fáj a vágás, néha úgy bele tud nyilalni, de ez a legkevesebb. A pocakom is jól összeszaladt, olyan furcsa...mindenhonnan ment le egy kicsi. Kiváncsi vagyok mennyi marad rajtam.
Többiek??

KépKép
yokka03
 
 


Sziasztok!

Hű, lányok, az én kiscsibém elég rendesen megizzaszt minket…
Képzeljétek, sajnos visszafejlődünk… :( Írtam, hogy nehezen ment a szopi. A védőnő tanácsára elkezdtem ébresztgetni közben és egész jól megemberelte magát, kb 25 perc alatt szopizott 60-70ket (sőt, néha többet is). Aztán jött a hasfájás, ahogy írtam. „Gyógyítgattuk” és volt, hogy tök príma éjszakáink voltak. Tegnap délelőtt tiszta büszke voltam rá, mert csak picit sírdogált, szépen aludt. Ó, aztán a délutáni kajcsi után elérte a világfájdalom. Fél öttől fél 12-ig sírt a pocija miatt. Volt némi megszakítás és közben fürdettem is, de gyakorlatilag alig csitult szegény. Ja és annyira beleélte magát, hogy tiszta vörös volt a feje és néha még levegőt is alig vett a nagy ordításban.
Szóval ott tartunk, hogy most minden kajcsi után sír szegény a pocakja miatt, egyre többet bukik (pedig rengeteget tartom kaja után és böfiztetem is ezerrel) és egyre kevesebbet eszik, hiába nógatom és találok ki bármit.
Csütörtökön kell mennem a gyerekdokihoz, de komolyan küzdök azzal a gondolattal, hogy megyek korábban, nehogy vmi baja legyen csak én nem veszem észre.

Közben pedig annyira édes ha jól van és nem fájlalja a hasiját. Egyre több fintora van és esküdni mernék, hogy mosolyogni is kezd, ráadásul ha csodálkozik, akkora szemeket mereszt, hogy meg kell zabálni!

Yokka, hasonló cipőben járunk mi is, már ami a hasfájást illeti. Mi egyelőre a lábtornáztatással, pocakmasszázzsal-melegítéssel próbálkozunk, több-kevesebb sikerrel. Ugyan vettünk cseppeket hasfájásra, de nem akarjuk bevetni, mert mégiscsak gyógyszertári készítmény… kicsit idegenkedem tőle, hogy alig két hetes babának szereket adjak.
Viktorka egyébként menynit eszik összességében/átlagban?

Kellemes pihit az ünnep hátralévő részére!
manama
 
 


Manama! Nem szoktam pontosan mérni de olyan 8 max 9x szopizik és van olyan hogy 90 vagy 80, de van olyan hogy 50 és akkor előbb eszik.Ahogy saccolom olyan 400-500 között eszik minimum.Nekem azt mondták hogy súly x 150g / az etetések számával= gramm/alkalom. De mi már visszaszedtük a születési súlyunk a múlt héten (3060-al jöttünk ki)
Szerencsés vagyok eddig nagyon nálunk sírás helyett az eeee megy :)

KépKép
yokka03
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a három nap! Nálunk hétvégén itt voltak a gyerekek! Tegnap voltunk hármasban, bár délután jött apósom is unokázni egy kicsit! Ma jön anyum, meg tesóm, meg Lilla! Tök jó lesz! :lol: :lol: Tegnap délután nagyon fájt Szamóca pocakja! Úgy sajnáltam szegénykémet! Apósom ringatta, de hát üvöltött! Amikor másnál sír Emma (kiv. Laci) akkor úgy kivenném a kezéből, hogy majd én megnyugtatom, adja vissza nekem! De persze nem tettem, mert apósom szerette volna ringatni, meg tudom, hogy nálam is ugyanez lett volna! Ilyenkor csak pakolgatjuk őt jobbra balra (hol a vállunkon van, hol hasra fordítva tartjuk, hol így, hol úgy :lol: ) egy ideig jó neki és utána sír és pózváltás! Tegnap tényleg nagyon fájt neki! Régen nem szenvedett ennyit! Aztán 10kor kidőlt, aludt fél4ig :lol: , aztán 7kor kelt, és most is alszik! :lol: :lol: Vettünk neki játszószőnyeget! Tetszik neki, csak hát háton kell ott még lenni, és hát nem túl nyerő! :lol: :lol:

Menion
Szuper ügyes volt Anna baba a pszichológusnál! :lol: :lol:
Laci mikor utazik??? Meggyógyultál már?
Bizony nagyon rossz,ha sír és nem tudom őt megnyugtatni! Nincs is annál rosszabb!

Yokka
A 10 perc jobb, 10 perc bal szopit nekem is mondták a kórházban, de szerintem azt csak az első 1-2 napra mondják, míg beindul a tejcsi! Ha már jól beindult, van bőven, akkor már nem kell így csinálnod! Nekem is 10 perc alatt kiszívta, degeszre ette magát és aludt is! Szóval az nem gond! Most már változott a helyzet! Most már több idő a szopi! De gondolom amiatt is, mert többet eszik, meg szerencsére nem olyan mohó már, mert akkor annyit fulladozott! Most 1x azért köhög egyet, de már nem 3x-4x! :lol: :lol:
Remélem sikerül hamar visszaszoktatnod a kiságyába! :wink:
Nekem is hamar összement a hasam! Sőt talán laposabb,m int terhesség előtt! :oops: Rajtam kb. 1,5 kg felesleg van a terhesség elejéhez képest, pedig kb. 16 kilót felszedtem :oops: (szerintem ebből 1 kg a cicik :lol: :lol: :lol: ), bár a terhességet nem a versenysúlyomról kezdtem, úgyhogy még 5-6 kilót majd jó lenne leadni! :roll:

Manama
Valami volt a levegőben akkor vasárnap, mert Emmának is fél12kor sikerült elaludnia! Szegény szenvedett a pocitól! Fürdés után tiszta pelus, ezek után 3x tettem tisztába! Látnod kellett volna a fejét, amikor telerakta a pelust, teszem tisztába, teli szájjal vigyorog, hogy de jó megkönnyebbültem! Aztán Laci felvette járkált vele egy kicsit, erre újra halom, hogy megint bekakilt. :lol: Erre mondom: Emma ugye ezt nem gondoltad komolyan?Erre kikerekedett szemekkel néz rám, hogy de igen, ez én voltam! :lol: :lol: De legalább kijött, aminek ki kellett jönnie! :wink: És még ezután is miután letettem aludni, elaludt, de többször felsírt a pocak miatt, de akkor is csak kb 1 perc sírás, alvás tovább! Ez ment fél 12ig. Szegénykémet úgy sajnáltam! :cry:
Hidd el simán mosolyoghat! Nekem születése óta mosolyog! Nem akartam hinni a szememnek, mert még nem láttam ilyen pici babát mosolyogni. Tesóm kislánya sokkal később kezdett el! Emócának meg állandóan fülig ér a szája! Láthattad a hazahozós képünket is. Azon is mosolyog, pedig egy hetes azon a képen!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


manama
hát ez szörnyen hangzik én nem bírnám és már ma dokinál lennék vele...nem tudom mit mondhatnék azon kívül hogy mi szerencsések vagyunk és ilyen bajunk nincs...sajnálom nagyon!

mi pedig éjjel 3kor felkeltünk nagy sikongatást rendezett evett és aztán aludt majd reggel a rendes időben ébredt és nem akart enni...
mostanra ette meg a reggelii adagját...
hogy miért kelt fel nem tudjuk de csak remélem hogy a front miatt volt és nem a foga :roll:
fél óra múlva megyünk dévényeshez bezzeg most aludna...

Kép
menion
Budapest
 
 


evita
hát még van hőemelkedésem de jól vagyok....
hogy csütörtökön elmegy-e Laci azt nem tudjuk mert még mindig nem írt a manus hol találkoznak és mikor szóval már nagyon idegesek vagyunk miatta...lehet hogy a végén nem is megy.... :cry:
elvileg csütörtökön kéne menni de ha nem jelentkezik akkor sajnos marad minden a régiben....

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok :!:

Próbálok bekapcsolódni remélem sikerül is...
Manama, sztem ne várj csütörtökig :!: :roll:

megyek olvasok vissza...

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Evita
nagyon aranyos Emóca a képeken :wink: sajnálom a hasfájás dolgot, kitartás mindkettőtöknek :!:

Menion
reméljük sikerül külföldi munka, a távolság biztosan jót tesz a kapcsolatnak, de sztem csak egy ideig :!: :roll: jól összeszedtél valami nyavalyát vagy a sok stressz miatt van a betegeskedés, jobbulást drága :!: nagyon sok erőt és kitartást továbbra is Neked :!:

Orsi
nekem úgy van beállítva, hogy csak ismerősök nézhessék meg a képeket, pontosan azért meg sokan szeretnének az ismerőseim lenni, de nem engedek sokat, mert azt sem tudom kiféle-miféle emberek :!:

Yokka
örülök, hogy jól vagytok, szuoer, hogy ennyi tejcsid van :!: :D várom a sikós történetet majd priviben :!: :wink:

folyt.köv.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
nálunk is az őszibarack a nyerő, tök mindegy milyen kaja, ha van benne barack jöhet :lol: igazából még nem volt semmi olyan, amit kilökött volna :!: :wink:
Én egyébként ajánlanám a mecsek baby teát cukor nélkül mindenkinél, akinél hasfájós a babóca, mert Cipike sokat itta és nagyon hatásos volt :!: (ma már nem issza meg csak a vizet, semmilyyen tea vagy gyümi lé nem kell neki)

Orsi
nálunk is van dudor és fehérség, de még nem tört át a foga :!: hajrá fogacska :!: :!: :!:
hogy vagytok :?: apa nem keres, hogy beszéljetek :?:
én már nagyon kíváncsi vagyok a sztoridra, hogy mit tudott "alkotni" az a jó ember :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Evita
nem semmi, hogy vékonyabb vagy, mint terhesség előtt, gratulálok :!: :wink:
nekem szinte semmi nem megy le, sőt :shock: de :? én ezt már betudom a koromnak is :roll: :P
örülök, hogy meglett a pénz, a mai világban ez egy csoda :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hát eddig jutottam, megyek, mert nálunk ilyenkor van a hozzátápi, egy időre most elköszönök Tőletek, vigyázzatok magatokra a babócákra, ha lesz időm jövök :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, h nem voltam, de számítógépmentes hétvégét tartottunk itthon. :D :) Nem kapcsoltuk be több, mint 2teljes napig. Nem mondom, h nem remegett már a kezem a végén és nem produkáltunk egyéb elvonási tüneteket, de sikerült! :D :D :D De legalább biztosra tudom, h függő vagyok! :) :D :wink: 8) 8)

Próbálok visszaolvasni, és ha a Főnök még mindig alszik, akkor reagálni is.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Evita
Babakötvény: csak annyi, h kiválasztod a bankot, és oda majd személyesen kell bemenned, méghozzá egy OEP/ MÁK (most nem emlékszem, h melyiknél kellett igényelni) igazolással, h kaptátok ezt az egyszeri támogatást.
Onnantól, h mondod, h START számlát nyitsz Emmának, mindent intéznek. Átvezetik az egyszeri összeget a számlára, és ha tudtok érdemes havonta egy kis összeget ráutalni, mert jó a kamat és „állambácsi” is megtámogatja. ÉS ennél a start számlánál nincs számlavezetési dj és egyéb levonások.
Pocakfájás: nagyon-nagyon sajnálom! Szegény kicsi Emma! :( Az infacol sem segít semmit?
Figyelgesd majd meg, h mit eszel, amikor nagyon megszenvedi Emma az estét/délutánt. (Van olyan baba (pl. Barni), akinek az első 2hónapba az is feltűnt, ha tejterméket vagy csokit ettem már baj volt a pocakkal!)

Gabi
Szuper a dekorrrrrrrr!!!!!!!!! :) ÉS nagy nagy gratula a fogacskához!

Orsi
Sajnálom, h nálatok is ilyen macerás ez a fogzás!

Erika
Grat a fogacskához! :D Remélem nem lesz beteg Ádámka!

Menion
Úgy örülök, h rendben voltminden a pszihomókusnál! :) Nagyon szépen fejlődik Anna!

Továbbra is megy a drukk a német munkához, h tényleg összejöjjön!

Yokka
Örülök, h ilyen nyugott babád van!
Kaki téma: nálunk a pocakmaszír és tornáztatás jött be. (Esetleg a TE étrendedből egy időre iktasd ki s cukrot, állítólag az is segít!)

Manama
De jó, h lassan nyílik ki Melinda baba tudata is! :) Hűűűűű… én a helyedbe mennék a gyerekdokihoz!
(pocakfájás: én is féltem „idegen” dolgot adni neki, de sokat segített és muszáj volt… )

Suzy
De jó, h tudtál jönni!!!!!!! Örülök, h alakul a hozzátápi nálatok is!

Rólunk: Barni felfedezte, h remekül lehet úgy helyet változtatni, ha pörög. Hasról hátra majd hátról hasra. Így mindent elér a játszóján, éssssssssssss a laminált padlóra ha átteszem tud hason körbeforogni és kicsit haladni is!!!!!!!!!!!! (Feltéve, ha elgurtjuk előtte a kis piros autóját és éppen eltalálja a „lábtempót”) Még nem nagy távot, de alakul! :D :)
Ijesztő, h milyen gyorsan meg fog nőni! :(
A gyerekdokink tanácsára elkezdtem probiotikumot szedni kb. 2hete, és mostanra úgy tűnik, mintha Barni könnyebben emésztené a kajcsikat! (Úgy tűnik beválik! :D )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Nagyon figyelek rá, hogy mit eszem, semmi tejtermék, se csoki, csak nagyon ritkán! Sajtot is ritkán eszem, lehet,hogy tegnap az volt a baj, mert ettem reggel melegszendót és tettem rá sajtot! :oops: :oops:
Köszi a babakötvényes infot! Muszáj minden hónapban adott összeget hozzátenni, vagy amikor tudsz teszel? Vagy nálatok ez hogy működik! Vagy kiszemelek egy összeget, azt csökkenthetem, ha úgy állunk esetleg? :roll: :roll:
De ügyes ez a Barni! :lol: :lol: Igen! Nagyon gyorsan telik az idő! Ez szörnyű!

Suzy
Jó, hogy jöttél! Hiányzol nagyon!! Kilóra több vagyok még kb. 1,5 kilóval, csak a hasam tűnik laposabbnak, talán! :roll: De az is lehet, hogy olyan rég volt már, hogy nem emlékszem, csak a nagy pocakra! :lol: :lol: :lol: Magatokról nem írtál! Veletek mi van???

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Yokka,Szandri,Manama
Újabb fotókat kérünk a babákról!!!

Manama
A nyelvnyújtós kép irtó cuki! Olyan kis Drága! Nagyon látszik Melindán, hogy csajaszi!! :lol: Amúgy neked mi volt a megérzésed, hogy lány vagy fiú? Vagy volt megérzésed? Milyen élmény volt amikor megtudtad,hogy kislány! Várjuk a szüléstörténetedet! Yokka a Tiedét is!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


voltunk dévény tornán...most majd az egészet végig ordította hatalmas könnyekkel... én már nagyon nehezen tudtam tartani magam....úgy nézett rám hogy majd meg szakadt a szívem....mintha kínpadról nézett volna rám hogy segítsek...
nagyon szörnyen érzem magam....

aztán azt vártam egész nap majd alszik de csak félórákat szuszmogott és 8ig kitartott a kis manó....

holnap megyek a tárgyalásra délelött túlesek a keresztségen...ezért megyek is aludni korán de még elötte elolvaslak titeket

Kép
menion
Budapest
 
 


suzy
hát rendesen benyaltam valamit az tuti mert még ma is 37,5-el mászkáltam na és eléggé fáj a légcsövem szerintem hörgő gyulladásom is van minimum meg a fejem is fáj nagyon....azért remélem még egy AB nem fog kelleni most egyenlőre végig szedtem 2 félét is már és a doki azt mondta várjunk hátha elég lesz :?
csütörtökön lesz 2 hete hogy beteg lettem szóval nagyon durva tényleg....te vagy a 3.aki ezt mondod hogy a lelkiállapotom miatt is lehet...hát lehet de nagyrészt azért az "immunirtó" bogyó lehet a bűnös...azt egy hete hagytam el és onnantól kezdtem gyógyulni...

wiwi
nagyon édi vagy ezzel a függőség dumával :lol: mi mind azok vagyunk szerintem :P aki nem az az már rég kifarolt és a jó időben babázik :oops:
köszi a drukkot holnapig még szükség is van rá sajnos még nem jeleztek hol lenne a "randi"úgyhogy elég gyanús hogy ez most nem jön össze de azért holnapig várunk
nem semmi hogy már itt tartunk hogy lassan totyognak :shock:


ja és ma borsót ettünk....nem volt hasfájás tőle de kb úgy ettük mint mindent :? ki-be-ki-be tolva a kaját....azt hittem utána hogy allergiás mert kiütései lettek a mellkasán nyakán de fél óra múlva eltűnt...talán holnap megnézzük megint mert ma a masszírozás is nagyon kipirosította a bőrét bár az evésig volt 1-2óra különbség :roll: szóval nem hinném hogy attól lenne de a borsó???az nem allargizálós fajta :roll: na majd holnap kiderül jó éjt

Kép
menion
Budapest
 
 


Az espumizan szuzpenzió mikortól adható? Az infacol bejött valakinek? Sajnos ez így sokáig nem mehet......

KépKép
yokka03
 
 


Sziasztok!

Hát elment a nyuszi, utólag is: remélem jól teltek az ünnepek.
Mi végre csak 3asban voltunk :). Pihentünk, kirándultunk a Pilisben, összeszedtem egy kullancsot, nagyon para volt.

Bocsánat, amiért nem voltam, olykor azért olvastam, de Imike nem változtatott a szokásain, éjjel alszik, nappal nem. Most ugyan durmol, de most is a kezemben. Így gépelek :?

Ez a hülye front :twisted: :evil: , szegénykém éjjel kétszer is felébredt cicizni. Remélem ez csak egyszeri alkalom, mert nekem nagyon bejött az éjszaka teljes átalvása téma.

Képzeljétek, vettünk légzésfigyelőt mi is. Most már nyugi van. De azt olvastam, h ez a cucc a légnyomást figyeli, ezért nem jó, ha egy szobában vunk a gyerekkel. Hát passz. De emlékeim szerint többen vannak együtt a babákkal, nem? Pl Orsi is.

Evita, babakötvény nekünk nincs, de lesz. Elindítjuk a dolgot mihelyst lesz időm.
Emma nagyon édes, látom ő is szépen gyarapodik, okosodik. Szókincs bővül? Kezét nézegeti már?
Imikémnek be sem áll a szája és olykor a kezét is megcsodálja. De csak rövid időkre :D

Gabi, a szoba állati szép lett :). Nagyon ügyes vagy, de tényleg :) Vállalsz megrendelésre is :roll: ? Vagy nem tudom én azt megfizetni?

Orsi, személyit hogyan kell intézni a babáknak? Okmányiroda, oszt ennyi?

Wivi, és akik még tök egyedül vannak a gyerekkel:
te/ti állandóan beszéltetek a babákhoz ennyi idős korukban? Mert nekem olyan lelkifurkám van, de nem megy egész nap. Van, h csak nézzük egymást, de nem tudok egész nap dumálni vele :oops: És már a tévére is ráfanyalodok :oops:
Basszus, elsüllyedek szégyenemben.
(De hülye vok, ezt igazándiból mindenkitől kérdezem.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szandriii 2011.04.27 09:16-kor.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Ja, Yokka, én nem használtam espumisant, de sztem hívj fel egy patikát, tuti megmondják.

Tettem fel képeket, mert a kérés parancs :lol:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok!

Egyelőre annyi csak, hogy G-re küldtem egy youtube-os linket, ahol meg tudjátok nézni Emócát! Sikerült egy jó videót csinálnom és még fel is tudtam tölteni youtube-ra úgy, hogy csak az láthatja, aki ismeri a linket! Ezért küldtem G-re!

Majd még jövök!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Megjött az első TGYÁS-om! :lol: :lol: :lol: Tegnap szinte nem is fájt Szamóca hasa, csak fürdés után egy 15 percet kb! :lol: :lol: Elmaradt a délutáni nyűgi! Ehelyett rajtam aludt 2,5 órát kb. ! Olyan jó volt! Közben Lacival megnéztünk egy sorozat részt, amit most kezdtünk el együtt nézni! :lol: :lol: Úgy szeretem, amikor rajtam alszik a kis drága! És ilyenkor csomót mosolyog álmában, biztos örül nagyon, hogy ott van velem, a közelemben! Megzabálom! Annyira odavagyok érte!!! :lol: :lol: És néha ilyenkor olyan hihetetlennek érzem még mindig, hogy anya vagyok, hogy ő az én kislányom! :oops: :oops: Most vasárnap anyák napja és már mi is anyák vagyunk! Nem semmi! :roll: :roll: Vajon így, hogy egybe esik május 1-vel nyitva lesznek a virágüzletek vagy érdemesebb előtte lévő nap beszerezni a virágot? Mi lemegyünk anyumhoz Leányfalura (minden hétvégén ott vannak) és meglepjük őket! Nem fog tudni róla! :lol: :lol: Teszek fel G-re tegnapi összebújós képet!
Ma egész délelőtt nem aludt Szamóca! Most aludt csak el! Remélem most alszik majd pár órát! :roll:

Yokka
Szerintem mindkettőt lehet adni neki ilyen kicsinek! Nekünk sajnos semmi nem jött be! Így én most nem adok neki semmit! :roll: :roll:

Menion
Megértem,hogy megszakadt a szíved érte! Ez olyan rossz! :cry: Én is olyan nehezen tornáztatom őt! :roll: Megy a drukk a munkához még! Hátha összejön! Szuper,hogy nem fájt a hasacskája a borsótól! :lol: :lol:

Szandri
Örülök, hogy sikerült hármasban lennetek! Szuper!!!
Szerintem a lényeg, hogy a Ti ágyatok ne érjen hozzá az övéhez! Akkor csakis az ő légzését érzékeli! Ha kiveszed a kiságyból, akkor is bent vagytok a szobába mégis elkezd riasztani!
Nem baj az,hogy nem beszélsz hozzá folyamatosan! Nézzétek csak egymást! Jó is az nagyon! :lol: :lol:
Megnéztem a képeket! Nagyon cukorfalat Imici! Kedvencem az utolsó! olyan drága!!!

Szamóca mégsem alszik még! Nyöszörög! :? :shock:

Többiek??? Merre vagytok???

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Menion
Picit megleptél ezzel a borsóval. :) Nekem azt mondta a doki, h az első az az alma és utána mindent ezzel vegyítsek, mert ez lesz az ismerős íz. A következő a sütőtök, majd a krumli. (A krumpli azért fontos, mert utána mindent ezzel fogsz sűríteni, és ez lesz a „főzelékek” alapja.) majd jön az őszibarack, és a sárgarépa.
És ha ezek megvoltak és már biztonsággal eszi, (-nem látod a pelusba a teljes mennyiséget viszont…) akkor jöhetnek a „zöldek”.
Légyszi ne vedd ám beledumálásnak, csak azért írom le, mert mégegy ilyen alapos rendes gyerekdokival, mint a miénk még nem találkoztam hírből se, és hátha segítek…

Szegény Anna! :( én sem bírtam volna ki, ahogy sír! :(

Szandri
Az elején nekem is nehezen ment a szinte magamban beszélés! Ne legyen lelkiismeret furdalásod! De gyorsan belejössz. (Egyébként ha cirógatod és mosolyogsz rá gyakran ér annyit mintha folyton beszélgetnél! :) )
Meg ami még jól jön: tanulj meg egy-két gyerekmodókát és azokat mondogasd, eleinte könnyebb ez, mint magadban beszélni! :D :D :)
Nagyon édes Imici! Majd kérünk egycsaládi fotót is, mert így nem tudom eldönteni, h kire hasonlít! Amin te fogod, ott azt mondom, h tiszta te, amin a Párod, azon pedig sok vonás az övé! :D

Borostyánlánc: még múltkor kérdezted: nekünk is van, sötét konyak színű pasis, de én éjszakára nem merem ráadni!

Evita
Nagyon édes Emma!!!
A virágüzleteket nem tudom, de mi is pont othon leszünk, úgyhogy fel tudom köszönteni anyuékat!
Jó kis meglepi lesz nálatok! Drukkkk, h minden jól sikerüljön! :)

Yokka
Mi használtunk Infacolt és nekünk bevált.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Ultra brutál rossz napokon megyünk át!Roli nagyon nyügi,szinte egész nap,éjjel szerencsére nem,simán alszik.Evés se nagyon megy.........NEM TUDOM?HOGY AZ IDŐ VAGY A FOGA? :roll: Másra nem tudok tippelni!!!!

Mindenkinek nagy cupp,jövök,ha lesz időm bővebben!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Csak gyorsan:

sikerült lefotóznom Puszedlim mosolyát éééééééééés videóznom, ahogy beszélget. Töltöm picasara máris.
A videó 90 fokkal elforgatva látható. Sajna így vettem fel. A miértre nincs ésszerű magyarázatom. Béna vagyok, ennyi. Szal egy percig balra kell döntenetek a buksitokat :)
Bocsánat :oops: :lol:
Pusziii

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri
Nagyon cukorfalat Imici! Szuperek lettek a képek és a videó is! Hogy lehet picassára a videót feltenni? :roll:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Köszi :P :lol:
Én ugyanúgy tettem fel a videót, mint a képeket. Simán feltöltés :)
Közben néztem Emmát, immáron 100adjára :)
(Valójában Tőletek jött az ihlet, hogy megkísérlem én is ezt a videó dolgot.)
Szóval Emma...
Hát hallod, nagyon nagyon drága, komolyan. Majd leestem a székről, mikor először néztem. Mondtam is Imikémnek, hogy jól nézze meg ezt a szép kislányt :wink: . Akkor is a kezemben volt.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Lányok!
Nekem is sikerült feltölteni G-re a videót!!! :lol: :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Szerencsére a tegnap éjjeli kétszeri ébredés csak kivételes alkalom volt, Imike este 9.15től- reggel 6.30ig aludt :) :D :lol:

Evita, tegnap elfelejtettem kérdezni:
ti mikor mentek oltásra? Van már időpontotok?
Ja és gratula Emmának, boldog 2 hónapos születésnapot ;)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


És még vmi Evita.
Kértétek a Prevenart? És ROTA-val hogy álltok?

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Na, hát nem is 2 hónapos a nagylány, "csak" 8 hetes :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Csajok ezt találtam:

Lehet rendelni ingyenes termék mintát:
http://milumil.hu/mintaigenyles.php

-Milumil 2 tápszer termékminta (6 hónapos kortól) VAGY Milumil Vaníliás tejberizspép termékminta (4 hónapos kortól)


jövök még rendesen is! :D
Addig is szép napot mindenkinek!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szandri
Bizony 8 hetes lett a csajszi! :lol: :lol: Köszi a videó dicsit! Örülök, hogy megihlettünk :lol: és Te is csináltál videót, ami szuper lett! Olyan drága Imici! Olyan vicces,hogy csak fél óra van köztük! Ezt nem tudom megemészteni! :lol: :lol: :lol:
Örülök,hogy ilyen jó alvókája van a kisfiadnak! :lol: :lol:
Mi 3án megyünk oltásra! Szeretném a Prevenárt, de nem beszéltünk erről a doktornővel! :oops: ROTA: hát nem hiszem! Még nem döntöttem el, vagyis döntöttük! Kicsit félek attól is,hogy szájon keresztül kapja és elég drága ahhoz, hogy esetleg kiköpje! :roll: :roll: A másik pedig az,hogy ez csak egyféle ROTA vírus ellen véd, és ezen kívül még van egy pár! Szóval nem tudom! :roll: :roll:

Gabi
Sajnálom a nyűgösséget! Tegnap délelőtt Szamóca is nagyon nyűgös volt! Szerintem az idő is és nektek még a fog is közbejátszik! Várunk nagyon! Akartam kérdezni, hogy a légzésfigyelőt miért nem használjátok már? :roll:

Vivi
Gyere várunk! Mesélj magatokról is, mert tegnap magatokról nem írtál! :roll:

Rólunk: Tegnap elmentünk kendővel bevásárolni! Emma végig aludta! :lol: :lol: Ma el kell mennem a bankba, mivel le lett tiltva a kártyám, az új még nem érkezett meg, pénzre meg szükségem van, úgyhogy ez van! Ilyenkor jönne jól egy kocsi, na meg jogsi! :lol: Így marad a jó öreg BKV, és kendővel megyünk, mert így egyszerűbb! Utána be kell mennem Laci régi munkahelyére! Hát remélem Emma végig fogja majd aludni az egészet! Drukkoljatok! :wink: :wink:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Nagyon nyügös ez a nap nálunk is,Nem sír csak nyekereg, aludni meg nem bír. Ti hány hetesen mentetek ki a picúrokkal?

KépKép
yokka03
 
 


Sziasztok!

Szandrii-Evita!
Gyönyörű babák,szuper videók!!!! :lol: :wink:

Evita!
Mi még használjuk a légzésfigyelőt,azt hiszem Vivi írta,hogy a bébiőr részét használják már csak! :wink: :roll:

Milumil minta:
Én rendeltem és tápszert+rizspépet is megkaptam!

Úgy néz ki,hogy nálunk a nyűgösség múlóban van.........(kop-kop-kop :wink: )
2.foga még mindig nem bújt ki,nyála patakokban folyik.
És nem is írtam még nektek,hogy a múlt héten megette a házilag készített kaját!!!! :lol: Végre!!!!!!!
Vasárnap és kedden voltam szoliba,2×6 percre beálltam :oops: (non-stop-most nyílt) és hát kedden tutira voltak előttem,mert a 2.perc után már azon gondolkodtam kijövök,mert olyan meleg volt.Hát meg is lett az eredménye...................jól leégtem!Mindenhol!!!!!!!!Még a hónaljam is.Pedig eddig kb 2× égtem le szoliba életemben (14 éves korom óta járok :oops: ) Viszont nagyon jó színem van/lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vasárnap anyák napja!!!!És minket is anyaként érint már az idén!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Huhh, termeltetek!

Most csak gyorsba az utolsó HSZekhez....aztán este megpróbálok jönni!

Szandri és Evita!
ROTA: valóban drága!!!!Felhábóritóan...de!, pont az ellen a ROTA virus ellen van, ami itt Mo.-on a leggyakrabban felüti a fejét...és most télen rengeteg kisgyermek került emiatt kórházba sajnos.
Persze szájon át kell adni, de nem fogja kiköpni, félig fekvő,félig ülő állapotban kapja a Baba, egy fecskendő van a dobozban a folyadék mellett, amivel a dokik a nyelvtő mellé fecskendezik a szert, szóval kicsi az esélye,hogy kifelé távozik a cuccos...
Nincs Egészségpénztárotok?
És vannak helyek,ahol az Önkormányzat is ad támogatást hozzá, nézzetek utána, esetleg a Védőnőt kérdezzétek meg.

Rólunk:
Fog..nincs :arrow: :lol: Dudrok :arrow: vannak :oops:
Hátrafelé kúszunk, néha sikerül kinyomott lábakkal is!!
És van egy új szavunk, amit rendszerint akkor használ,ha kimegyek a képből....ÁNNNÁNNÁN......persze Orsika ezt Annyannnnya szónak tudja be... :wink: :oops: :wink:
Jó kis szine lett Dalmusnak itt!

Na most lépek, később leszek!
Pusza Nektek és a Manókáknak!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: