Új privát üzeneted érkezett!

Evita!

A Gripe Watert kaja közben vagy után kell beadni. Legalábbis a leírás alapján.
Nem lehet, h ez is gond volt?
Amúgy ilyen szájbancicisírás dolog nekünk is volt/van olykor, elég rossz.
Én ilyenkor azt csináltam, h lefejtem és cumisüvegből adtam neki (bár én arra gyanakodtam, h nincs elég tejem :arrow: így láttam mennyit eszik. Már nem mérünk, már nincs mérlegünk se)

Rólunk és a hétvégéről pár gondolat.
Gondom nem volt a gyerekre, csak etetnem kellett, minden mást elvégeztek az unokatesói, nagynénik, nagybácsik, tök jó volt. Estére már úgy hiányzott szegényem.
És képzeljétek, szombatról vasárnapra csak negyed7kor ébredt, végigaludta az éjszakát. Biztos a friss, falusi levegő tett jót neki, de úgy örültünk :)

Ja és még valami, csütörtök óta simán cicizik, szilikon sem kell :D
Hát igen, már ilyen nagyfiú :)

Széket amúgy megvettük, nagyon cuki benne, azt gondolom élvezi. De szerintetek nem káros ez a rezgő dolog? Kicsit aggaszt :oops:
Ja, és levehető a játszóhíd :), klassz kis darab. Videó már készült, de ma csinálok képet is és majd teszek fel. Autóban alvósat már tettem :)

Remélem felétek is szép idő van. Irány a szabadba :wink:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok!

Megjártam a nőgyógyászt! Minden rendben van! Amúgy tegnap este megint picit elkezdtem vérezni! Mondtam is a dokinak! Mondta, hogy lehet ez menstruáció is! Sőt azzal indított, hogy megkérdezte, hogy megjött-e? :roll: Ezek után mondtam neki ezt! Megnézett ultrahangon és azt mondta, hogy ha nem szoptatnék akkor ez már rendes menstruáció lenne! :roll: A méhem 37 mm, szülés utáni nőknek általában 42mm körül van, szóval mondta, hogy tökéletes, ebből látszik is, hogy erőteljesen szoptatok! :lol: Mondta, hogy beszéljünk a fogamzásgátlásról! :roll: Majd a végén azzal búcsúztunk, hogy egy év múlva találkozunk hacsak előbb nem ,mert újra terhes leszek! :lol:
Emóca annyira elfáradt tegnap, hogy egész nap csak alszik! Ha hazajön Laci jó lesz ébren tartani kicsi, mert éjszaka nem fog aludni!

Szandri
Könnyen lehet, hogy ez volt a gond! Sajnos automatikusan adtam neki előtte, mint az infacolt vagy espumisant! :roll: :roll: Lehet, hogy majd megpróbálom kaja után adni. Egyelőre most várok 1-2 napot! Most nem kap semmit!
Szper ügyesek vagytok, hogy már nem kell bimbóvédő! :lol: :lol: És örülök, hogy megvan a szék is! :lol: De azért pihentél akkor hétvégén, ugye? Ha már volt erre lehetőséged... :P

Vivi
De jó,hogy tudtál jönni. Örülök,hogy vége a felújításnak! Sajnálom, hogy elutazik Apácska! Mit csinál Németo-ban? Szuper, hogy egyre jobban elvan egyedül! :lol: Hozzátápi :arrow: ügyik vagytok nagyon :lol: :lol:

Gabi
cumi :arrow: hát vicces volt, ahogy fogadta! Videóra vettük. :lol: Aztán már megszokta már, szereti, de sokat nincs a szájában!
pelus :arrow: hát van még csomó pamperst, azt használom nappal, mert el kell fogynia. Éjszakára libero, vagy huggies. Ezek beváltak.
Dehogy csinálsz nagy ügyet a fogból! Ez természetes!!!
:lol: :lol:

folyt.köv.

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Hű, látom azért mindenhol vannak történések...
Én most megint csak egy gyors bejelentkezés erejéig jövök, mert a kiscsibe még nem állt be rendesen és így én sem.
És szitu van: borzasztó lassan eszünk, van, hogy egy szopi másfél óra. Amint cicire teszem, pár szívás után elalszik. Ma jött a gyerekdoki, ő azt mondta, hogy le kell venni a cicről és ébreszteni kell, mert egy szopi nem lehet több, mint 20-30 perc. Hát ma megpróbáltam, végig piszkálni kellett és ennyi idő alatt kb 30-at evett meg. És hát emiatt van a szenvedés, mert ha meg a szájához kerül a keze, egyszerre nyammog hozzá és sír h enne. Szóval kicsit tanácstalan vagyok (ebben is... :oops: ), hogy mit csináljak. Ha minden alkalommal hagyom kedvére enni, akkor tényleg szopiból áll a nap. És hagyján, abban sem vagyok biztos így, hogy megfelelően fog gyarapodni.
Volt valaki ilyen helyzetben? Mit tanácsoltok? Úgy szeretném szoptatni, de aggódok, hogy ez nem lesz zökkenőmentes...
Igen, tudom, ha egészséges, akkor kiköveteli a kajcsit, csak hát mikor és így napirendünk sem lesz.

Paramami a javából búcsúzik!
manama
 
 

 
 

Gabi
Jó shoppingolást holnapra!!! :)
Nem reagálod túllllllllllll ne aggódj! :D Én is így fogok…. :D :D :D

Szandri
Pihenőszék: Arra azért nagyon kell figyelni, h annyira sok időt ne töltsön benne, mert akkor nem tanul meg forgolódni, mocorogni. (Egyik ismerősünk úgy járt, h a gyereke már régen elmúlt 6hónapos, de még mindig csak „töttyed” és nem „dolgozik”.)
Nekünk nincs ilyen…

Orsi
Mondtak valamit Dalma szívére?

Orsi-Gabi
Mennyire csudijó nektek már a napirend!
Tejtermék: ma mondta a gyerekdoki, h betöltött 7hós kortól adhatok neki nyugodtan Danoninót, és szépen apránként félzsíros sajtot (trapista) is. Sőt lassan kezdhetem a „zöldeket” és a csirkét.
És úgy fogunk majd átállni, h délelőtt gyümit kap kekszel, délbe „főzelék”+husi, uzsira pedig joghurt/puding :D De ugyebár ez majd kb. hónapok. Egyenlőre az ebéd kiváltáson dolgozunk szépen komótosan nem kapkodva. :)
És nagyon megdicsérte Barnit, h nagyon szépen tartja a fejecskéjét és h milyen izmos kis krapek. :D :D :D

Erika
De jó, h Ádi is megtanul lassan egyedül aludni! Grat! :)

Evita
Nagyon-nagyon sajnálom ezt a nehéz hétvégét! Mielőbbi gyógyulást Emma pocakjának!
Apa: Németo-ba lesz egy konferencia, és arra kell mennie… :(

Szandri
Én meg nagyon irigy a hétvégéd miatt! :D :D

Manama
Teljesen ugyanebben a cipőben voltam!!!!! Kb. 2-3 hónapig 40perceket evett, h gyarapodjon! Ne aggódj! Lassan meg fog erősödni és többet fog enni rövidebb idő alatt! Amikor nagyon bealszik és finoman „csipkedtem” a nyakicáját, és böfiztettem, arra felébredt.
Türelem!!!!!(Ráér még az a szigorú napirend!) Összeszoktok!
Mielőbbi jobbulást a kislányodnak! Mit mondott a doki?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Evita!
Úúúú ezek akkor ultra rossz napok voltak,reméljük nem is lesz több ilyen!Gripe w-t én kaja után adtam és nagyon bevált,ha esetleg mégis kell akkor azt ajánlom ti is utána adjátok.
Egyébként szerintem éjszakára a legfontosabb beadni,mert akkor Emma is és te is tudsz pihenni valamennyit (talán többet,mint amúgy),nappal meg,ha látod,hogy tekereg akkor tudod masszírozni/tornáztatni.

Szandri!
Nagyon jól írja Vivi:arra vigyázz a pihiszékkel kapcsolatban,hogy ne legyen benne túl sokat.Szerintem nem káros a rezgés,akkor nem is lenne ilyen.
Nagyon ügyes Imici,hogy belejött a szilikon nélküli cicizésbe.Ez nagy dolog ááám! :lol:

Manama!
Hát ehhez a témához nem tudok hozzászólni,sajnos!De kitartás!

Képek szuperek!

Yokkával mi lehet? :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Wivi,
köszi a tanácsot, ez a mozgásfejlődés dolog eszembe se jutott.
Úgy látom mi tényleg nagyon egy cipőben járunk, mert Imi is nyammogós volt. Vagy talán még most is az. Kitartást az egyedülléthez. Húsvétot hol töltitek? Azt is egyedül? Vagy akkor mész haza a szüleidhez?

Manama,
ne aggódj, rendeződni fog a dolog. Nálam pontosan ugyanez volt. Másfél órákat küzdöttünk, mire befejezte. Végig aludt. Szívott kettőt, aludt 10 percet. Már a végén a kis pajeszát húzogattuk, mert olyan mélyen bealudt a kis mókus. Talpát csikizd, nyakát simizd, emeld fel, böfiztesd. Hátha...

Amúgy esetleg még azt kipróbálhatod, hogy lefejed és üvegből (vagy pohárból) adod neki a kaját. Így meglátnád, hogy mennyit eszik meg és mennyi idő alatt. Egy próbát talán megér. Így legalább látod, mi a helyzet.
Amúgy méred a kiscsajt? Van mérlegetek? Másfél óra alatt mennyi csúszik le neki?

De összességében ne aggódj emiatt. Imike még most is 20-30-40 perceket szopizik. Mikor hogy. Lassú, ilyen a tempója, ez van :)
Tapasztalt anyukák javasolták, hogy ne engedjem ilyen sokáig szopizni, vegyem el tőle 20 perc után, hogy megtanulja, a cici nem játék, enni kell olyankor, nem aludni.

Sztem amúgy ez ilyen icipici babánál nem gáz, majd ha nagyobbacska lesz (2-3-4 hetes), elveszed tőle hamarabb, lecsíped azokat a 10 perceket, beáll majd nála meglátod. De most még annyira pirinyó, hogy szó szerint elfárad a szopiban. Ráadásul a szilikon, csak nehezíti a dolgát. Úgy még nehezebb szopizni, nagyobb erőt kell kifejtenie, így aztán érthető ez a lustaság.
Látod, látod két élű bicska ez a szilikon. Egyfelől jó, mert legalább szopizik és védi a bimbót, másfelől viszont nehezíti a baba dolgát.
Kitartás.
Én pont ezen mentem át az elején. Etettem, fejtem, etettem, fejtem. Ebből állt a napom.

Jaj, most még az jutott eszembe, h a szülésznőm javasolta anno, igyak meg 2-3 dl vizet szoptatás előtt, illetve dőljek cicivel a mosdókagylóba (amiben meleg víz van), így jobban beindul a tej. Hátha a gyorsabban, jobban folyó tej aktívabb szopásra bírja Melindát.
Na puszi, majd jelentkezz hogy alakulnak a dolgaid.
Nyugalom.

Emma,
Isten éltessen névnapod alkalmából. Pusszantyú neked is :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Rólunk!
Semmi különös.
A bal alsó fogunk is szerintem napok kérdése,mert nagyon átlátszik már,ott van,csak még bújkál.
2 napja 21.30-6.30-ig alszik.Jó lenne,ha maradna így.
Jól kihasználtuk a jó időket,sokat voltunk kint.
Tegnap voltunk anyuval a vidéki rokonoknál (Alsónémedin),ott van egy parasztháza ami ki van adva és ilyenkor meglátogatunk mindig valakit.Most 2 helyen is voltunk és teljesen odáig voltak Roliért. :lol: Olyan jó hallani a dicsérő szavakat.

Mindenkinek puszzzz Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi,
Roli mennyit van a székben?
Napi hányszor hány percet?
Én olyan 20-30 perceket hagyom benne, amíg fejek, vasalok, fórumozok :oops: :P :lol: .
Ez talán még nem gáz.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Vivi!
Kik lesznek a keresztszülők?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szandri!
Nekünk már nagyon keveset van benne.Fokozatosan "leszoktattuk" róla,de a fél óra nem sok.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Lányok!

Arany éltem volt éjszaka! Egy huzamban alhattam 5 órát!! :lol: :lol: El sem tudom mondani milyen jó volt! Fél 4kor keltem fel szoptatni! Utána olyan nehezen aludtam vissza! Tiszta kipihentnek éreztem magam! :lol: :lol: Nem is tudom mikor aludtam utoljára 5 órát egy huzamban, mert még terhesen sem aludtam egybe ennyit! :lol: :lol:

Gabi
Hajrá második fog!! :lol: Hát nem tudom! Lehet, hogy kipróbálom utána adni neki! Amúgy amikor előtte kapta és most,hogy nem kapja, ugyanannyit tekereg nyög. :roll: Éjszakára adtam neki, még a fürcsi utáni szopikor csak már éjszaka nem, mert azt írta, hogy max 6 alkalommal kaphat egy nap, aztán azt nap közben már elhasználtuk! :roll: Most ki próbálom majd, a szopi után adni fogok neki! Meglátjuk! Na meg azt írják, hogy felbontás után 2 hétig használható! Csütörtökön ez lejár! Pedig még van benne! Akkor dobhatom ki? :roll:
Még szép, hogy mindenki dicsérte Rolit! Hát olyan gyönyörű, okos cuki... és még sorolhatnám! :lol: :lol: :lol:

Vivi
Már nagyon utálom ezt a hasfájást! Annyira sajnálom szegénykémet, hogy így megkínozza! Jó lenne, ha már elmúlni!
Kitartást, hogy nem lesz párod! De akkor megint kicsit együtt lehetsz anyuddal! Nézd a jó oldalát! :P

Manama
Jó, hogy jöttél! Nyugi nekünk se volt rendszer sokáig! Sőt szopit illetőleg most sincs! Akkor eszik, amikor ő akar! Ha 3 óra múlva, hát akkor, ha 4 óra telik el akkor ennyi! Én ehhez nem ragaszkodom csak az esti fürdés időpontjához! Szerintem is próbáld ébresztgetni, amit a többiek írnak! Majd változik ez, de vannak babák,akik több ideig szopnak! Nekem is több barátnőmnek olyan babája volt, akinek 40-50 percig tartott a szopi! Ők akkor olvastak! :lol: :lol: Tényleg ennyi idő alatt mennyit szopik?

Szandri
Köszönjük szépen!Bár novemberben fogjuk ünnepelni, hogy ne legyen ilyen közel a szülinapjához!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita, akkor bocsi. Nem is tudtam, hogy több Emma nap is van egy évben. No sebaj :)

Wivi, nálatok is lesz keresztelő?
Milyen vallású lesz Barni? Ha nem titok.

Nálunk is lesz nem sokára, a sokadik programunk ez lesz.
Tök jó lesz ez a tavasz-nyár megint :). Mint a tavalyi. Lesz program dögivel.
Május 7. Szeged, május 21-én: Imi utolsó egyedülálló tesója úgy döntött, hogy megkéri a barátnője kezét, így aznap eljegyzés lesz, augusztusban esküvő :)
Pünkösdkor elvisszük Imike leendő keresztszüleit egy két napos kirándulásra valahová,
aztán pünkösd utáni hétvégén dupla keresztelő, ugyanis együtt tartjuk a 11. unokával (Mimó a 10. ).
Július elején unokatalálkozó
Július végén családi kirándulás Horvátországba, augusztus közepén-végén esküvő.
Szupi :D :lol: :lol: :lol:

Ezt szeretem.
Tavaly 5 esküvőnk volt :P 8)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Suzy-Orsi!
ÉLETJELEEEEET!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szandri
Irigy-irigy a sok tuti jó program miatt! :oops: 8) :D Nagyon jó nyaratok lesz! :)
Abszolút nem titok: katolikusok vagyunk mind a ketten és Barnit is "ide" kereszteljük. Úgy tűnik május 8. 11:30. Már fixnek tűnik csak a papírokat kell beszerezni.

Gabi
Hajrá 2.fogacska!!!! :)
keresztszülők: a nagyobbik öcsim lesz. (Családon belül megoldjuk. 8) :D )
Aranyos nagyon Roli! Nem is csoda, h dicsérik ennyien! :D

Evita
Grat a szupi éjszakádhoz! (Én sem emlékszem, h mikor aludtam utoljára egybe ennyit... :? :roll: :) )


Majd május 2-5ig kell Apának mennie, addig még van időnk felkészülni. (Előtte hétvégén utazunk haza.)
És képzeljétek nagy lépésre szántuk el magunkat: le kell cserélnünk a Matizt. :( Egyszerűen nem férünk el gyerekkel. :(

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Megvolt az első kósti borsó is! Úgy tűnik ízlett neki, így elsőre, de egyenlőre csak 3-4kanál krumplis-borsót mertem neki adni, majd holnap már többet.
(Egyenlőre még minden "ebéd" után is megszopiztatom, így bizti tele lesz a pocak, de látványosan nő a szilárd kaja mennyiség és csökken a déli szopi.)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!
Minen rendben van, holnap megpróbálok jönni!
Puszilunk Mindenkit!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!
Hát mi is megjöttünk...jövök majd még képekkel meg egy kis helyzetjelentéssel...

KépKép
yokka03
 
 


Jó reggelt!!!

Orsi-Yokka!
Várunk titeket!

Suzyyyyyy!!!!
:?: :?: :?: :?:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Az éjszakám ugyan olyan szuper volt, mint a tegnapi! :lol: :lol: Már magamtól ébredtem fel éjjel,hogy mikor kel már fel a gyerek, mert én kipihent vagyok! :roll: Most is alhatnék akár, de muszáj takarítanom! Aztán apum jön értem 11 körül, bemegyünk a munkahelyemre, megmutatom a csajoknak Emmát. :lol: :lol: ztán hazajövök, folytatom a takarítást, és este 6 körül jönnek Laci kollégái, megnézni Emmát! Jól összehoztuk! Pont ugyan azon a napon nézik meg mindkettőnk munkatársai! :lol: :lol: Szóval ma nem nagyon leszek, csak esetleg olvasó üzemmódban! Tegnap itt volt anyósom, főzött finom töltött paprikát! :lol: Annyira szeretem és anyósom olyan jól főz!
Apósom is beállított! Hozott Emmának ajándékot névnapja alkalmából! Csak mi novemberben fogjuk ünnepelni, nem most! Nem baj! Ajándéknak örültünk! :lol: :lol:

Yokka
Szuper,hogy otthon vagytok! Várunk nagyon és a fotókat is!!! :lol:

Orsi
Téged is várunk nagyon!

Vivi
Szuper,hogy tetszett Barnusnak a krumpli-borsó kombináció! Nem fájt tőle a pocakja? Nem puffadt fel a borsótól? :roll: És gondolkoztatok,hogy milyen másik autó??

Szandri
Nem semmi tavaszotok-nyaratok lesz! :lol: :lol: Nem fogsz unatkozni és egyedül lenni Imicivel otthon! Szuper!! :lol: :lol:

Gripe water:Kipróbáltam kaja után, hátha úgy beválik! Úgy el kezdett üvölteni Emma! Úgy megdolgozta a hasát, annyira fájt tőle neki! Sokkal jobban, mint alapjáratban, úgyhogy soha többet nem adok neki! Nem győztem bocsánatot kérni tőle, hogy megint próbálkoztam vele, és így megszenvedett miatta! :cry: :cry: :cry:
Hát próbálkozunk akkor az infacollal! Annak az ízét úgy is szereti! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Ma megyünk védőnőhöz, kiderül mennyit nőtt két hét alatt.
Éjszakáink egyre jobbak (kopkop) bár én eddig sem panaszkodhattam. Ma is csak 6kor kelt először.

Evita, szerintem nálunk is a gripe water kavar be. Az elmúlt napokban nagyon sír a pocakfájás miatt. De úgy igazán keservesen.
Asszem ma infacolos napunk lesz, meglátom hogy reagál.
Szép napot nektek, tessék büszkélkedni 1000rel. :D

Orsi, Yokka várunk nagyon.
Puszi

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri
Hát könnyen lehet, hogy nálatok is ez a baj! Nagyon keservesen tud sírni tőle Emma is! Nagyon megdolgozza szerintem a pocakjukat! Nem semmi 6kor kelt először?? És mikor aludt el?
Fogok is büszkélkedni! :lol: :lol:

Lányok!
Én konkrétan menstruálok! :roll: :roll: Nem olyan erőteljesen, mint normálisan, de kell a betét, nem elég a tisztasági és tegnap délután úgy fájt a petefészkem... :roll: :roll: Remélem ez most kivételes alkalom lesz és nem fog még rendszeresen minden hónapba megjönni egyelőre! :roll: :roll:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita
Nekem is megjött egyszer, elég gyengén, kb. 2napig tartott, azóta nem. (De mondjuk én még mindig szopiztatok éjjel is.) Remélem neked is csak így lesz! :)
Sajnálom ezt a gripe water dolgot!
Zsebeld is be ma a sok-sok dicséretet! :D :D :)

borsó:pépesítve, héj nélkül kapta, és így csak rengeteg puki volt délután, és semmi pocakfájás. :) Ma újra próbálkozunk!

Szandri
Csak ámulok és bámulok! :) Ügyi nagyon Imici! (Múltkor már írni akartam, h tényleg nagy a hasonlóság, de Barni tanulhatna Imicitől éjszakai átalvást! :D )

Sajnálom nálad is a pocakfájást! :(

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy
HOL VAGY??!?!?!?!?!?!
Csak egy mondatot, h "megvagyunk, jól vagyunk"!!!!!!!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Képek már vannak

KépKép
yokka03
 
 


Tegnap nagyon nyűglődött Barni a fogacskáival, így kipróbáltam egy homeos bogyit. (lekopogom, (kopp-kopp-kopp) de mintha segítene....)
Most már kijöhetne az a fogacska, mert nagyon sajnálom szegény gyermekemet! :(

Hozzátápi/kaki kérdésem lenne hozzátok: eddig az egyetlen dolog, ami kicsit lazított neki, az a sárgabarack volt. De nem tömhetem mindig azzal, anélkül pedig 2naponta elég sűrű, szinte felnőtt állagút produkál. (És kicsit nehézkesen, de egyenlőre segítség nélkül.) Ti jártatok így? Van ötletetek esetleg?
(Próbáltam több folyadékot adni, de kiköpködi a vizet, az nem megy... :( )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Yokka
Nagyon édes! Gratulálok mégegyszer! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Nálunk amúgy ritka volt a kaki,de mióta eszik minden félét azóta napi 2 tuti,igaz nem sok,de van és az állaga..................hát felnőttes.Nem az a régi pépes állagú.És ráadásul nekünk semmi nem is hajtja meg,max a joghurttól kicsit lágyabb.

Evita!
Jó büszkélkedést mára!!!!
Hihetetlen,hogy nem jött be a GW.Ti vagytok az elsők akitől ezt hallom.

Szandri!
És mikor fektetitek le Imicit?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Yokka!
Nagyon cuki és szép!Nekem a második kép a kedvencem róla! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Hát sziasztok!
Örömmel olvasom,hogy mindenki jól van, Bébik fejlődnek, Anyukák pihengetnek.....szupi!

Rólunk:
Az a r....dék fog még mindig bent figyelget a foginy alatt, de olyan szinten vörös már,és a mellette lévőt is látom....szegény Dalmusom megszenved velük...,nem győzzük kenni, dörzsölni....nem tudom mikor bukkan/nak elő,de remélem Húsvétra kitolják a pofájukat és a Nyuszira picit enyülnek dolgok!
Alapjáraton nem sirdogál tőlük, csak a kezei a szájában, ugye rágóka még mindig nem, csak az a rozzant régi 1es cumifej... :)
És szerencsére az éjszakáink is jók, este fél kilenctől 6ig, majd szopi és általában most nincs visszaalvás, csal fél tiz fele alszik el újra és kb. 10.45 ig szunyál...majd 13.30ig ismét ébren, akkor jön egy hullám és ismét alszik kb. 15ig, és ha olyan az idő még egy félórás pihi szokott lenni fél hattól 6ig.....

Sziv: Sajnos, semmi változás, vagyis nem sajnos, mert nem rosszabbodott, de javulni sem javult, stagnálunk. Megyünk majd Uhra, Budára a Gyermekklinikára...meglátjuk mekkor a lyuk, remélem az sem változott, de felkészitettek, ha nem javul a dolog és a lyuk mérete sem változik,akkor lehet műtét lesz.....vagy ilyen endoszkópos éren keresztüli vagy rendes műtét...sajnos..... :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De Én még bizakodó vagyok......és talán az Uh majd mutatja,hogy elkezdett összébb húzódni......meglátjuk!++++++++++++++++++

Mi,ugye itthon tanyázunk, Dalmám egyre barnább....Apa volt itt a hétvégén, nem kommentálom. :x

Tegnap, sikerült vennem olyan joghurtot, ami kifejezetten babáknak van, 6 dbos kiszerelésben kapható, persze Ausztriában, bár valószinűleg itthon is lehet kapni ilyet, de nem figyelgettem eddig, szóval ott megakadt a szemem a bébikaják melletti polcon és ott találtam, mint mondtam 6 db 1.39 euro,azaz kb. 361 ft,, 1 db 60 ft. De megvárom vele,hogy betöltse a 7. hónapot.

Hétfőn megvolt az anyajegy levétel, hát naggyon kellemes volt... :P
Nekem vettek már le sebészeti úton....tudom milyen az...rettentő kellemetlen volt, utána meg a varratok és a heg sem lett túl szép...
Na, hát ezt meg sem éreztem, csak az égett bőr szaga volt kellemetlen...de semmi fájdalom, és most sincs, mintha semmi nem történt volna.....persze mindez pénzért....15.000 ft, és magamban káromkodtam jó nagyokat :evil: , hogy a rohadt TB mi a fenének van.....már mindent maszek alapon csináltatok...fog, nőgyogyi,bőrgyógyász....komolyan...pfff...
Vicc.... :x

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Yokka!
Dönörűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!! :lol: Édes Baba!

Vivi!
Nekünk is felnőttes állagú, konkrétan nagy gyurmagombócok.....
Ajánlom a szilvát....., ha segiteni szeretnél Barninak, az tuti lágy kakit csinál.....legalábbis nekünk! :lol:
Általában napi 1-2 kaki van, egy reggel és egy késő délután.....nagy vörösfejű erölködések előzik meg a pelus telerakását....de nem érzem,hogy szenvedne...igy Én nem teszek semmit. Bár ha látnám,hogy kinlódik nagyon segitenék neki Én is... :idea:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hát, olyan 9, fél10, 10kor fekszünk. Mikor hogy sikerül :oops: . Apafüggő a dolog :). Mikor ér haza, Imike milyen fázisban van mikor hazaér apa, stb.

Orsi, drukkolok Nektek szív és fog ügyben ++++++++++++++++++

Yokka, nagyon cuki Viktorka. Igazi pasi, tök jól látszik, hogy kisfiú. Legalábbis nekem :)

Wivi. Tényleg nagyon hasonlítanak, tök durva. Egyik másik képen, különösen.
Figyi, én is gondolkodtam a homeos bogyón hasfájásra. Tudsz weboldalt, ahol meg lehet lesni mi kell hasfájásra?

Köszi előre is :).

KépKép

Kép
szandriii
 
 


sziasztok
csak rövid életjelet adok olvasni válaszolni még nem menne
jó hír:amiért drukkoltatok összejött :lol: bár nem teljes az örömünk mert szétválunk Lacival és elmegy németországba dolgozni de talán ha lesz pénzünk akkor mi se marjuk majd egymást és az se biztos hogy a különlét nem tesz jót :roll:
rossz hír:én azóta is beteg vagyok...eljutottam vasárnap és hétfőn a 40 fokig :shock: a gyógyszerek nem használtak 2 algóval ültem a hűtőfürdőbe és 2 tizedet vitte csak mindez le a lázam...
most keddtől mintha kicsikét jobb lenne de most meg baromi köhögés kínoz éjszaka fulldoklok szabályosan...
nem tudom mi lehet ez de nagyon durva!hétfőn ezért el is hagytam az immun gyógyszereimet mert bizonyára emiatt nem tudok védekezni a fertőzés ellen :roll: az orvosom persze nem volt megint elérhető úgyhogy ismét magam döntöttem a dologban....
még azt mondják a beteg ne döntsön önkényesen mert az orvos jobban tudja!igen ám de ha az orvosra várnék már meg is döglenék baszus
20000ft ra rúg már a gyógyszer költség még így is hogy egy csomó bogyóm volt /van itthon...
azon imádkozok csak hogy a gyerek ne legyen beteg mert ő ezt nem bírná ki és tuti kórház lenne a vége...de Laci se kapja el mert akkor lőttek az új munkának....

remélem mindenki jól van és helyettem is élvezi a jóidőt és a babázást!!!

Kép
menion
Budapest
 
 


No, megjöttünk.
Már 58 cm, a fejkörfogat 39, mellkas 38, súlya 4740 gramm, szóval növögetünk :)

Kérdés:
Ti használtok légzésfigyelőt?
Milyen típust?
Ajánlották, h vegyünk, mert Imike hasonalvós, fiú és 2 hónapos lesz :arrow: bekerül a veszélyzónába.

Köszi előre is.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri!
Mi kaptunk kölcsön,de vettünk volna,ha nem kapunk.Angelcare.
1× sem riasztott tévesen,illetve soha nem riasztott még,csak amikor elfelejtettem kikapcsolni és kivettem Rolit.Megnyugtató,ha van,szerintem.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Menion,
ha 3 szemem lenne, 2 sírna, egy nevetne.
Sajnálom, h ennyire beteg vagy. Gyógyulgass, küldök pozitív energiát.
Sajnálom, h férjeddel így alakulnak/tak a dolgok. De az idő és a távolság esetenként tényleg jó orvosság tud lenni. Remélem nálatok is pontosan így lesz :).
És végül örülök is, hogy az anyagiak rendeződni látszanak.
Sok erőt, kitartást Drága :)

Gabi,
köszönöm szépen. Én is ezt nézegettem.
Hál'Istennek még van a gyes-családi pótlék-anyasági támogatásból annyi, hogy erre is fussa :)
De basszus, mennél jobban beleásom magam, annál parásabb vagyok. Eddig légzésfigyelőt sem akartam, most viszont már használtat se szívesen vennék, mert mi van, ha rossz és ha ne adj Isten baj van, nem jelez... Jajj, ördögi kör :evil:

Na lépek, megyek nőgyógyászhoz :?
További szép napot Nektek :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Menion!
Tudod, minden történik valamiért......és hiszem, hogy egyszer pozitiv végkimenetele lesz mindennek....igy kell lennie!
Betegség: sajnállak nagyon! :( Remélem,hogy innentől kezdve csak javul minden, néha a lelkünk is belejátszik a dologba és testi tünetekké manifesztálódik,pedig tulajdonképpen semmi komolyabb bajunk sincsen.....igy egy szimpla megfázás is hatalmas betegséggé fajulhat.....talán, ahogy irtad is, egy meghozott döntés megmutatja a kiutat a gödörből..... :)

Én is ezen vagyok most..... :arrow: :idea:

Szandri!
Légzésfigyelő: ahogy olvasgattam utána ez is megosztja elég rendesen a babázó társadalmat és az orvoskat is....ellene és mellette.....Én a mellette oldalon vagyok....nekünk az elejétől fogva volt, itt is és Pesten is...és ugyan volt téves riasztás, de volt bizony,hogy az a levegővétel valóban kimaradt.....és ekkor hatalmas segitség volt, mert Én az ágyból, szundizva biza' nem vettem volna észre!
Nekünk Sopronban Angelcare van, Pesten meg egy no name, mindkettő jól működött, bár a pesti volt a falschra bejelzős....ehhez az Angelcarehez kaptunk egy pelenka kukát is, Evita is ilyet vett!Láttam... :lol: :wink:
Hát nézd, használt, nem használt.....mivel ugye ezeket nem éri nagyon külső hatás, csak a ki-be kapcsolóját, mert ugye a matrac alá teszed és magához az érzékelő laphoz nem nagyon nyúlsz hozzá, max. amikor a huzatot cseréled...igy szerintem a használt is ugyanolyan jó,mint az új.... :P
Max akkor jó, ha valami akcióval van egybekötve, mint pl. a pelus kuka, bár az is meggondolandó, mert abba meg utána olyan drága a zsák, mert az speckós gyűrűs.....! :?
De persze, ha megvan rá a pénzecske! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Hű, annyi történés volt, amíg nem olvastam, hogy nem is sikerült elsőre bepótolni... de igyekszem...

Yokka
Gratulálok én is! Nagyon édes Viktorka, nekem is a második kép tetszik a legjobban!

Menion
Remélem, hogy ez a fajta változás meghozza az eredményét és testileg-lelkileg javulni fogsz!

Evita-Szandri
Nálatok mikor-hogyan derült ki, hogy hasfájós a babó? Esélyes, hogy nálunk is az lesz. Tegnap délelőtt már volt nyűgije evés után, de éjjel érte el a tetőpontot, amikor a kajcsi után még majdnem három órát ébren volt és rengeteget sírt szegény. És ugyanez volt ma reggel is. Most már biztos, hogy a hasa volt a baj, mert nagyon húzta fel a lábát és erőlködött kaja után. Most nagyon figyelem, hogy mit eszek, hátha az volt a baj.

Orsi
Drukkolok a fogakhoz, h áttörjenek.
És mindenkinek gratula a fogakhoz (emlékszem, olvastam új fogacskákról...)

Szopi alakul nálunk, már egyre ügyesebben eszik, nem nagyon kell nógatni. Remélem, marad is így! Kiágyában elalszik, de van, hogy magam mellé veszem aludni, mert alapból minden szusszanásra felnézek de így nem annyira... :oops:
Grimasz gyre több van, alakul valami mosolyféle is. És sokszor csuklik, nagyon édes olyankor, de sajnálom, mert biztos jól összerázza.

Hát, most ennyire futotta.
Még jövök képekkel meg a szüléstörténettel is.
Szép napot!
manama
 
 


Ne haragudjatok meg, de lehetne egy észrevételem javaslatom.....Nekem is a barátnőim szóltak....
Szóval vagytok egy páran akik fent vannak a facebookon.....és tesztek fel bébis képeket....
Az albumaitokat tegyétek csak a barátaitoknak/ismerőseiteknek nézhetővé....
Vagy ha nem ezt,akkor ahol a babáitok meztelenek vegyétek le....mert egy-két perverz ember leszedegeti őket...és engem kiráz a hideg és frászt kapok tőle, ha elképzelem mit csinálnak a képekre...pfújjjjj!
:roll: :oops: :( :cry: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :!: :!: :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi, köszi az észrevételt, én már módosítottam is :)

Manama, nálunk 3. héten jött a pocakfájás menetrendszerűen. Ilyenkor hátra feszíti a fejét, keze ökölben, azt is hátra feszíti, lábak felhúzza és csak feszeng. Ja és közben sííír.
Infacolt próbáld, azt lehet 1 hónapos kor alatt is.
Pusziiii :lol:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Ja és Manama, kééééééééééééépeeeeeeeeeeeeeeekeeeeeeeeeet :lol: :lol: :lol:
úgy várom már ezt a kis Gyönyörűséget

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Jaj csak Orsinak!
Nekem fb-on semmi nem látható idegeneknek,csak az az egy kép ami az adatlapomon is van!Mindent csak ismerősök nézhetnek! :lol: :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Orsi!
Hát sajnálom,hogy nem javult Dalmus kisszive :cry: :cry: :cry: Bele se gondolok,milyen lehet műtét után egy kisbaba,mikor a felnőtteket is megviseli :(
Azért köszi a fb-os figyelmeztetést! :lol: Az elején nekem az úgy indult,hogy csak a nagyon közeli barátok-ismerősök lesznek ott nekem,akikkel valóban napi-heti szinten tartom a kapcsolatot,kb 20-25 ember,de aztán jelölt mindenki ha kell-ha nem.Most olyan 120 ismerősöm van és így is van akit már vissza se igazolok.Meg töröltem is már. :oops:

Menion!
Nektek aztán bőven kijutott a rosszból az elmúlt időben,de legalább ez a munka dolog bejött!
Betegség :twisted: nem lehet egyszerű így ellátni Annát. :cry:

Manama!
Ha lesz időd gyártsál vonalzót!!!!
Hasfájás:nálunk is így kezdődött,nyügi,legtöbbször este vagy éjjel.Én is az infakolt mondom,sajnos egyenlőre csak azt adhatod. :roll: Bár nekünk csak ideig óráig vált be.
Szopi :arrow: szuper!!!!! :lol:

Szandri!
Minden oké volt a nőgyógyásznál?

Evita!
Gyere mesélj a tegnapról!Gondolom dagadt a melled.
:)

Rólunk!
Tegnap végre elmentem és vettem napernyőt a babakocsira,meg a kocsiba olyan tükröt amiben látom Rolit,ha hátul utazik háttal.
Meg elkezdtem szalvéta képeket gyártani,tegnap ki is öntöttem 5 képkeretet gipszből.Remélem hamar kiszárad,mert már festeném a keretet,hogy mielőbb fent legyenek a falon.Természetesen Roli szobájába csinálom,rajzfilm figurásak lesznek. :P :lol:
Amúgy semmi különös velünk.2.fog még mindig nem tört át :? pedig már nagyon kidudorodik az ínye.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Tegnap már fáradt voltam írni, sokat kivett belőlem ez a kórházi bentlét. Viktorka iszonyat édes és nyugodt baba. Sírni igazán még nem hallottam, pelusozásnál kis nyekergés, fürdetést is jól tűri :) Pelus-szopi-nézelődés-alvás ez a napi progi. Este 8-9 elalszik éjfél körül hang nélkül ébred, aztán 4 körül aztán 7...talán még egyszer félálomban szopizik egy kicsit és el is telt az éjszaka. Apa is velünk aludt ma, nem voltunk szinte semmenyit sem ébren. Szopik bent 10-20 gramm (mondták hogy a sárgaság) Most viszont 50-60 gramm (ma reggel több is volt mint 60, de már nem mértem mégegyszer)
Tejcsifagyasztást tapasztalt anyukák hogy csináljátok? Én már itt járok...ha nem fejek le plusszba akkor szétázik a pólóm, na meg begyulladnék szerintem rendesen.
Még nem olvastam vissza, de igyekszem. A gratukat köszönjük szépen mindenkinek!
Suzy! Köszönöm a tudósítást! Jelentkezzetek Ádámkával Ti is!
Jövök még egy szüléstörténettel, elég gyorsra és mozgalmasra sikeredett.
Manama! Tegyél még fel képeket!! Éppen nem előztelek be :D

KépKép
yokka03
 
 


Yokka,
én a tescoban vettem tejtároló zacsit. 40 dbos, 1600 ft és tényleg jók. Először avent poharakkal kezdtem, de azok nem olyan praktikusak sztem, mert sok helyet foglalnak és sokáig tart míg felolvad (forró vizes fürdőben olvasztok, mikró tilos). A zacsik használata egyszerű, kis helyet foglalnak és pikk pakk kienged :)
ajánlom.

Ja, a medela zacsi 4000 ft körül van 20 dbos

Gabi, nőgyogyónál minden oké volt. Azt mondta hátrahajló a méhem ( :arrow: nehezebb lesz teherbe esni :( ).Most csak azt nem tudom, h eddig is ilyen volt, v csak szülés után lett ilyen. :?

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Ja és Yokka, fejni fejni fejni. A gyulladás iszonyú, nekem 2szer is volt.
Haannyi tejed van érdemes lenne leadnod :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szülés előtt itt volt egy kevés...utánna meg hogy Picur bealudt muszáj volt fejni és nagyon beindult, nem akarom hogy elapadjon...

KépKép
yokka03
 
 


Sziasztok!

Itt volt egy biztosítós csajszi, mert a kórházban kitöltöttem egy papírt, hogy felkereshetnek a babakötvény és megtakarítás ügyben! Ti kitöltöttetek ilyet a kórházban? Nálunk mondjuk kb. nem volt választási lehetőség, hogy ki akarom-e tölteni, az ápolónő rám szólt,hogy töltsem ki, én meg meg voltam szeppenve és kitöltöttem! :roll: És felkeresett telefonon, ma kijött! Elmondta a lehetőségeket! Ti fogtok csinálni vagy csináltatok a babáitoknak babamegtakarítást, vagy kikéritek az állami baba kötvényt, és ahhoz tesztek hozzá pénzt??
Tegnapom jól eltelt! Bent voltam a cégnél! Csajok elolvadtak! Tudjátok apum feleségé a cég! Hát ő annyit babázott, unokázott! Emma úgy kidőlt a karjában! Egész nap csak rajta aludt! Maresz meg persze ki se adta a kezéből! Mindig szeretett volna gyereket, de nem lett végül, úgyhogy most kiéli Emmán (meg tesóm kislányán, bár vele nem volt ennyi a 2 év alatt, mint Emmával ezalatt a másfél hónap alatt :lol: )
Laci kollégái is itt voltak! Tök jó fejek! Egy csomót röhögtünk! Emmáért odavoltak ők is! Emma most kihagyta az esti nyügit, amikor itt voltak! Persze azért bepótolta csak miután elmentek! Nekik a jókislányt mutatta! :lol:
Este fél12kor aludt el Emma! Annyit szenvedett a pocakjával szegénykém! Este túlságosan bezabált! Én hülye hagytam, hogy olyan sokat egyen, nem volt szívem leszabályozni, hát kár volt! Jobb lett volna, ha elveszem tőle a cicit, mert nagyon fájt a pocakja! Szegénykém! Mindig mire elaludt, pár percre rá felsírt a fájdalomtól! Aztán elaludt és aludt reggel 5ig! :lol: :lol:
Tegnap valószínűleg ellopták a pénztárcámat a MiniManóban! Máshol nem lehetett, mivel kocsival mentem apuval, bementem és fizetni akartam a kasszánál és nem volt a táskámban a pénztárca! :twisted: :twisted: Baromi jó! :cry: :cry: Először azt hittem, hogy itthon hagytam! Aztán kerestük itthon, de nincs sehol! Úgyhogy le is tiltattam a bankkártyámat is! Persze Laci tök ideges lett! :?

Na visszaolvasok és reagálok!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Vivi
A menstruációm még mindig tart! :roll: És kedd délután úgy fájt a petefészkem, hogy csak na! Remélem nem fog most már minden hónapba megjönni! Nem örülnék neki! :roll:
Örülök, hogy nem volt pocakfájás, puki :arrow: szuper! :lol: :lol:
Remélem bejön a bogyó és nektek is hamar kijön a fogacska!

Gabi
Hát ez van! Így jártunk a G.W.-vel! Most infacolt próbáljuk!
Napernyő :arrow: szuper! De ügyes vagy! Biztos szépek lesznek a képek!

Orsi
sajnálom,hogy nem jött ki a fog! Remélem hamar kijön most már nektek is!!! Örülök,hogy az éjszakák még mindig jók és akkor nem zavarja a fogacska!! Nyugi! Minden rendben lesz a szívecskéjével és nem kell majd a műtét! Bizakodjál is! Én hiszem,hogy nem lesz! Majd megbeszéljük a fentiekkel! :lol: :lol: :lol:
Kérünk barnuló Dalmus képet! :lol: :lol:
Joghurt :arrow: szuper! Milyen jó, hogy ki tudsz ruccani Ausztriába és ott olcsóbban tudsz venni, tök jó dolgokat!! :lol: :lol: És örülök, hogy az anyajegy levételnél is minden oké volt!!!
Úgy örülök, hogy jelentkeztél és írsz! Gyere minél többet! :wink: :wink:
Köszi az fb-és tippet már át is állítottam az összes albumomat!

Yokka
Gyönyörű Viktor baba! Látom, nagyon jó baba ő is! Hát én úgy fagyasztom a tejcsit, hogy aventes pohárba! És kaptam egy olyan ötletet, hogy miután elfogy a poharam, átteszem teljesen új uzsi zacsiba! Mert hát sokkal olcsóbb, mint egy tejzacsi! Persze steril, mivel új! Szóval én így csinálom! :roll: :roll: Örülök, hogy sok tejcsid van Neked is! Tényleg fejjél főleg így az elején minden szopi után, még éjszaka is!Én is volt, hogy lusta voltam éjszaka! Mindkétszer olyan mellgyulladásom lett! Már később nem gáz, ha kihagysz 1-1 szopi utáni mellszívást! Nekem se mindig van rá lehetőségem, de most már nem gyullad be! Az elején nagyon fontos!

Menion
Örülök, hogy anyagiak rendeződnek! Remélem a távollét segíteni fog!!! A betegséget nagyon sajnálom, remélem hamar rendbe jössz! Nagyon nem jó, hogy beteg vagy! Szurkolok, hogy Anna és Laci ne legyen beteg!!!

Szandri
Én is Angelcare-t használok, jól mondta Orsi! :lol: Mi újat vettünk! Először régit akartam venni, de aztán Laci nem engedte! Engem nagyon megnyugtat, hogy van! Nekünk kezdettől fogva van, mert nagyon parázok a bölcsőhaláltól! Már többször beriasztott, de nem fals volt a riasztás! De csak a figyelmeztető risztás volt! Mert ha 15 mp-ig nem vesz levegőt pittyen egyet, és ha még 5 mp-ig nem, akkor kezd hangosan vijjogni! Na ilyen nem volt! Csak a 15 mp-es volt kb. 4szer! Na a szívbajt kaptam mindig! Rohantam hozzá, de addigra már vett levegőt!! :D :D
Mi volt a nőgyógyásznál!!!

Manama
Hát szerintem hasfájós Melinda! Tekergés, lábfelhúzás, sírás! Hát igen ez sajnos hasfájás! Infacolt ajánlom én is! Bár én még nem tudom, hogy nekünk használ-e, tesóm kislányánál használt! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita
Babakötvény: Mi nyitottunk Barninak START számlát és odautaltattuk a lóvét, és egy kicsi megtakarításos pénzt is havonta.
Ha érdekel megírom, h mit- és hogyan csináltuk, de nem akarlak untatni, ha nem aktuális. :)

Yokka
Úgy örülök, h van tejcsid és h ilyen jó fiú Viktorka! :)

Szandri
Légzésfigyel/bébiőr nekünk is AngelCare :) (a légzésfigyelő részét már nem használjuk, csak az őrt, de éjjel ez is felesleges, mert mielőtt felsírna én már felébredek félperccel, így van időm levenni a hangot, mielőtt Apát felébresztené. :wink: :D :) ) Viszont amikor a konyhában vagyon , akkor nagyon jó szolgálatot tesz, így nem aggódok, h a csobogó víztől nem hallom meg pl.

Folyt. köv.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Téves riasztás...

Gabi
Nagyon ügyiiiiiiiiii vagy a dekorációval! (Teszel majd fotót?) Én is tervezem, h befejezem a szobadekorációt, mert még mindig úgy van, ahogy hagytam, mert azt hittem még van időm... :roll: 8) :)
Reméljük minél előbb előtör az a fránya fogacska!

Orsi
Sajnálom Dalmust! :( De megy a drukk ezerrel, h meggyógyuljon a szívecskéje!!!!!!+++++++++++++

Én nem vagyok regelve FB-n.

Szuper, h jól be tudtál shoppingolni!

Menion
Remélem helyre jönnek a dolgok nálatok! Grat a külföldi melóhoz! (Mennyire messze külföld?)


Ma végre megtört a jég! (Illetve a kakitlanság. :)) Adtam mecsek baby kamillateát, és láss csodát, helyre jött a pocak! :) -->valószínű rendszeresítem.

Ja, és megvan a kedvenc kajcsi: őszibarack. :D :D :D (Szinte bármivel, de az extra nyerő almával és krumplival :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: