Új privát üzeneted érkezett!

:lol: Ez jobb, mint amit én találtam :lol: :lol: :lol:
20140901114303
 
 


gydavid írta:Leo! Van annak valami jele, ha elkezd szétválni? Veszélyes? Fáj?


Az a baj, hogy a hegszétválásnak sokszor nincs tünete... veszélyes lehet az anyára is és a babára is.
Azért érdemes UH-vizsgálatnál ránézni a hegre is, megmérni annak a vastagságát.

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Ezt a képet a páromtól kaptam... biztos, hogy nem véletlenül :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 

 
 

Hát lányok én is nagyon aggódom Gil-ért.Reggel nekem is az jutott eszembe ami Brunhildnak!

Olyan jó nektek hogy mentek ultrahangra!Nekem csak június 2-án kell mennem!

Én is benne vagyok a zárt topikba!

Linácska gratulálok a jó cukoreredményhez!

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 



Vivcsen, jó, hogy mondod! Elfelejtettem időpontot kérni az utolsó uh-ra (kórházba) :oops: Én elvileg holnap megyek orvoshoz (ha sikerül későbbre áttennem a 6 órás időpontomat, mert 5-től anyák napja a suliban), de ott nincs uh...
20140901114303
 
 


Gilért én is aggódom. Jó lenne tudni róla valamit :-(

Gydavid :Tegnap szedtem le épp a körmömet. Kellet volna már mennem töltésre, de úgy voltam vele, ennyi év után had erősödjön, nem töltöm még egyszer, júniusban úgy is vége lenne. Most tanulok újra fogni :-) Zenta pedig nélkülözi kénytelen a kopogást, pedig erre felébredt mindig.

A dokinál nagy változások lettek péntek óta. Zenta visszafordult fejvégűbe, nem volt hiába a nagy kapálózás. A lepényem arrébb ment, minden adott a sima szüléshez. Méhszáj zárt, pocak rendben, és még mindig CSAJ!!!! ( persze apánk szkeptikus, szerinte belemagyarázás, h szeméremajkakat lehet látni uh-n)

Kép

És Zétimről egy friss kép, levágtam a haját.
Kép

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

Na ma mindent megvettem a kórházi cuccomhoz is, Gábornak is már csak egy-két apróság hiányzik, minden ruha kimosva, kivasalva, szóval KÉSZ vagyok :lol:

Én nem ragaszkodom a zárt topichoz, de mindegy nekem, tényleg :) Szerintem a szüléseket még megvárhatnánk itt :)


Most, hogy visszaolvastam, akkor tudatosult bennem, hogy anno én indítottam ezt a topicot, hihi :wink:


Na most csak ennyi, ma is elfáradtam, azért nem vagyok már a régi :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Zéti milyen vagány lett :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Netty, csupa jó hírek :D És én is látom a fánkot :wink:
Ilyen jól tudsz hajat vágni? Nagyon ügyes vagy! Én is szoktam a fiúknak, de....hogy is mondjam, elég futurisztikusra szokott sikeredni, főleg ollóval :oops: :lol:
20140901114303
 
 


Én Fruzsiét levágtam egyszer... De Apa azt mondta, ami nem megy, azt ne erőltessük :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, ügyes! Én is ezen gondolkodtam, hogy jó lenne már mindent előkészíteni...
Ma a textil pelenkákat vasaltam ki :D
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az aggódást, nagyon aranyosak vagytok, hétfőn ahogy hazaértünk kaja után el is aludtunk, olyan kimerültek voltunk.
Ezen a héten még biztos egyben vagyunk, ez volt az UH-s orvos és a koraszülött osztály vezetőjének az egybehangzó véleménye, konzultáltak a szülészet igazgatójával is. Hetente nézik majd, mi a helyzet, és attól függ, hogyan tovább... tehát most a jövő hétfő az újabb izgulás tárgya, de Pesten mindenáron minél tovább akarják tartani a terhességet, hátha még fejlődik a vese, és javul a helyzet, szóval biztattak minket. Az nagy öröm volt, hogy a jobb vese ép, azon visszament a tágulat, és még működik a bal vese is az UH szerint, három nap alatt nem nőtt tovább a tágulat, és még a magzatvíz sincs fogyóban. Nagyon reménykedünk még a csodában, de azért rengeteget aggódunk is, ma is egyik pillanatról a másikra többször elkezdtek ömleni a könnyeim...persze a hasam is állandóan keményedik sajnos, tudom, nem lenne szabad ennyit idegeskedni és szomorkodni.

Örülök, hogy Klarissza jelentkezett, és remélem, hamarosan lekerül Vili a lélegeztetőről, és haza is mehet, és szép nagyfiú lesz belőle!!!!
Nagyon drukkolok nekik, és iszonyú erő kell ahhoz, hogy végigcsinálják.

Lina
Szuper, hogy jó lett az eredményed! Ügyesen diétázol!

Bocs, hogy nem írok mindenkinek, de gondolok Rátok, és még egyszer köszi, hogy drukkoltok nekünk.
Vigyázzatok magatokra!!!!!!!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


brunhild, azt hittem, a hajvágásra írtad, hogy ügyes vagyok :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Gil :de jó h írtál. Örülök, h jó kezekben vagytok, és megállt a tágulat növekedése is. Ez csupa jó hír, reméljük minden ilyen biztatóan alakul. Próbálj nyugodt maradni, és pozitív energiákat küldeni, a hit fél siker, hidd el.

Elolvastam az első oldalakat a topikból :-)
Hááááááááát a 8. oldal képeiért legalább lapozzatok vissza, döbbentem a pocakokon :-)

Brunhild: géppel vágom, de azért megjegyezném, h a bilifrizkótól indultunk :-)

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Gil, örülök, hogy megvagytok, kitartás!

Netty, ez tényleg jó volt :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Gil,
azért ez mégiscsak biztató!!! És akkor maradsz Pesten? Ott fogsz szülni?

Betettük Levit az új ágyára úgy, mint ahogy a kiságyba szoktuk. Ott ő magától aludt el mindig. Egyenlőre ott van, remélem ezen is elalszik. Bár egyenlőre a jól megszokott kiságybeli kókuszmatraca van ezen az ágyon, mert ebbe még nincs új.

Holnap megint Pestre megyek, a változatosság kedvéért Levivel gasztróra. Aztán hátha csütörtök-péntek már tudok a kupival is foglalkozni a lakásban. Mert a felújítás kész lett, de a nappali kész katasztrófa, sokat kellene még pakolni, takarítani.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Gil
De jó, hogy jelentkeztél! Ezek jó hírek, és most tényleg minden nap, hét számít, Dominik egyre nagyobb, erősebb, fejlettebb lesz odabent!

Csöppke
Nekem is megfelelne így!

Leo
Sárkány :lol: Párod nagyon jó fej :)

Netty
Micsoda jó hírek!!! Szuper, hogy a lepény arrébb vándorolt, gondolom nagyon megkönnyebbültél! Én egyértelműnek látom azt a hamburgert ;)
Zéti nagyon helyes kispasi :)

Panndi
De izgi, hogy már készen álltok. Már csak 49 napod van hivatalosan hátra, húha :)

Linacska
Majd holnap számolj be róla, hogy telt Levi első éjszakája az új ágyban!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


addisz, milyen volt az úszás?

linacska, milyen ágyat kapott Levi?

Nekem megint görcsölget a hasam, azt hiszem, lefekszem..

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Gil, nem szeretnék a helyedben lenni, de a körülményekhez képest ezek tényleg jó hírek! És az is, hogy jó kezekben vagy! Szorítunk, hogy minden jóra forduljon!
20140901114303
 
 


Panndi,
a Flexa bútorcsalád 70x150-es ágyát kapta Levi leesésgátlóval. Nem találok róla jó képet a neten. Lilinek ilyen van 90x200-asban, magasított, és ez alá került Levié. Majd inkább lefényképezem és felrakom.

Az első éjszaka ugyanolyan volt, mint a többi. Levit betettük, pár perc múlva aludt, és reggel keltettük. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Levi ügyes :)

Nálunk sem viselte meg őket az új ágy anno, bár Fruzsi a régi szobáját megkönnyezte :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jó reggelt :)

Olyan szép idő van, már fél 8-kor melegen sütött a nap!

Panndi
Elviselhető volt az úszás, volt ismerős anyuka, úgyhogy elcsacsogtuk az időt :) Nagyon-nagyon meleg van odabent, ezt az egyet nehezen viselem... (de úgyis szoknom kell)


A mai napon a szülésznő vadászatról fog szólni. Kicsit be vagyok pánikolva, az első két "jelöltem" már kiesett a körből (az egyik nem vállal szüléseket családi okok miatt, a másik pont július 25-én megy nyaralni), most nagyon bízom a harmadikban.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, első mondatodat a szülésznőről nehezen értettem meg az elején, az elírt "m" betű miatt... :lol: Nem értettem, hogy miért beszél egy szülésznő a vadászatról??? :shock: És mi történt az első két jelölttel??? Lelőtte őket a szülésznő??? Nagyon jó Kép
20140901114303
 
 


brunhild :lol:

Én sem értettem, milyen fura szokások vannak arra felé, hogy vadászatról is kell tanulni :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Brunhild
Tényleg, ez így elég sokkoló Kép
Most már nem javítom ki, hátha másnak is okozok néhány kellemes percet :lol:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Gil: örülök, hogy jelentkeztél, szorítunk nagyon!

Megnéztem én is a 8. oldalon lévő képeket. Vivcsen, most is ekkora a hasad? :)

Netty: Zéti cuki! :) mondjuk nekem a kis képen lévő frizura is tetszik, szép homloka van nagyon. Zenta neme meg ennél egyértelműbb nem is lehetne.

Panndi: de ügyes vagy! mi még el sem kezdtük. az első szabad hétvégénk a június 25-26. a listáról pedig eszméletlen sok cucc hiányzik, lassan el kéne kezdenem gyűjtögetni.

Linácska: Levi nagyon ügyes! :)

éhes vagyok

hopihe79
Budapest
 
 


nekem nem tűnt fel :)
sőt, több percig gondolkodtam a mondaton, hogy min derültetek ilyen jót! :)

hopihe79
Budapest
 
 


http://juliusibabak.5mp.eu/web.php?a=ju ... hbYyB4x8Um

ezen a honlapon időnként megnézem, az átlaghoz képest éppen hol járok. :)

hopihe79
Budapest
 
 


hópihe,
hát én is néztem egy darabig, hogy most mi a gond. Nekem sem tűnt fel az elírás.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


DE azért jó, ugye? Kép
20140901114303
 
 


Nekem tetszett, kerekedett a szemem rendesen :lol:

Húúú, ettem egy csomó pilóta kekszet, most mozdulni sem bírok :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Pihe
Az utolsó mondatod tetszik a legjobban :lol: Valahogy van egy olyan érzésem, hogy a cukiban mi ketten leszünk a legjobb étvágyúak :lol:

A 8. oldalon lévő képek tényleg durvák :shock: Most még el sem tudom képzelni, hogy lesz ekkora hasam is... Holnap teszek fel pocakfotót, ma reggel csinált rólam Luca :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


:) azért jó! még én is vadászok :)

tegnap este ettem egy őrült nagy adag fagyit tejszínhabbal :)
ja, és ebéd után teljesen elkeseredtem, mert túl sokat ebédeltem, és nem fért már a hasamba süti :)
igen, valószínűleg egy cukrászdai környezet nem a legmegfelelőbb számomra :)

pálinkaházba kellett volna menni. Ott egyikünk sem fogyasztott volna semmit, így meg csak szegény Linácskának lesz rossz.

hopihe79
Budapest
 
 


Én elfelejtettem, hányadikára is beszéltük meg a talit? :oops:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hát, nálunk nem lehet szülészmőt választani, így a vadászat is kimarad :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


A találkozó május 28-án, szombaton lesz! Már csak arról kellene dönteni, hogy délelőtt vagy délután.
Én a magam részéről a délelőttre szavazok! Mit gondoltok?

Pihe
Pálinkaház :lol: Bár Leo múltkor ajánlott Panndinak egy felest izomlazítás gyanánt :)


Felhívtam a harmadik jelöltet, sikerült felébresztenem... :roll: Úgy néz ki, hogy ő sem tud vállalni :( Nem volt nála a notesze, úgyhogy még este beszélünk, de most nagyon el vagyok keseredve. Ugye nekem nem lesz ott a dokim (az elején tisztáztuk, hogy a szülést nem tudja elvállalni a nyári dömping miatt, csak a terhesgondozást, de nekem így is ő kellett), ezért is nagyon fontos a fogadott szülésznő.
Ez a július vége nagyon problémás...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


panndi: 28-a. az, hogy hány órakor, még nincs meg.

Én a fodrászt hívtam fel, hogy hányra is megyek? :)

hopihe79
Budapest
 
 


Sziasztok!

Pihe:elég nagy a hasam most is.Majd est teszek fel képet!

Az elírás nekem sem tűnt fel.De nagyon jó! :lol:

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Pihe: ha nincs elöl haja, nagyobbnak tűnik a füle :oops: :lol: :lol: :lol: 8)

Hallod e ezen a linken eszméletlen pocakok vannak. 25 hetesen láttam olyat, amitől még messze járok :oops:

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Leo
Egy kis segítséget kérnék egy kismama társamnak.
Zsemle+tejes terheléses vizsgálaton volt, az eredményei elvileg a referencia tartományon belül vannak, de a terhesgondozóban azt mondták neki, hogy nem jó az egy órás értéke. Szerinted?

éhgyomri 4,4 mmol/l ( ref. érték: 4,2-6,1 )
60 perces 7,9 mmol/l (ref. érték: 4,2-8,8 )

Köszönöm :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz,
ha lehet, én is a délelőttre szavaznék, hogy utána apával még tudjunk házassági évfordulózni. De ha lehet 10 előtt ne, hogy fel is tudjunk érni Pestre.
Az a cukorérték meg szerintem tényleg nem jó. Kismamának 7 fölé nem is mehetne a cukra, legalábbis nekem azt mondták. De a referenciatartomány maga is elég érdekes. Jó tág....

Du. 3-ra megyek Levivel a Heim Pálba, eljöttünk addig a barátnőm lakásába, hogy tudjon Levi aludni..., erre felettünk ablakokat cserélnek. Fél 12-kor elaltattam Levit, hogy tuti kialudja magát, erre most kezdték befúrni a panelba az új ablakokat. Kíváncsi leszek meddig alszik.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska
Én pont 10 órára gondoltam :D
És az vajon nem számít, hogy itt egy órával a reggeli után vettek újra vért? Mármint akkor nem lehet még egy kicsit magasabb?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Megjöttem az UH-ról. Bercivel szerencsére minden rendben, akkora, amekkorának lennie kell, kb 1800 g, BPD-je 81,2.

Viszont ez a kölök mindent elkövetett, hogy ne lássuk az arcát... Végig odapakolta mindkét lábát, mindkét kezét, de még a köldökzsinór is az arca előtt volt, és hogy biztosra menjen, azért a méhlepénybe befúrta az arcát. A szonográfus fordított jobbra, fordított balra, böködte a hasam (a végén már komolyan sajnáltam Bercit), és összesen annyit sikerült elérnünk, hogy 1 mp-re láthattunk az orrát. :D Hát hogy lehet ilyen egy bébi?! Ja, és ráadásul megfordult, most farfekvéses. Lesz megbeszélnivalónk vele, ha kijön... :evil:

Ez a legjobb kimerevített pillanat, a többi teljesen kivehetetlen... (A biztonság kedvéért felcimkéztem. :) ) Leo, a te Maddy-d Bercihez képest egy fegyelmezett, együttműködő, szépen pózoló pocaklakó! :)

Doktornővel nem sikerült beszélnem, épp akkor viharzott ki szélszebesen egy szülésre, amikor az uh-val végeztem, szóval hozzá még vissza kell mennem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anabique 2011.06.14 14:22-kor.

anabique
Budapest
 
 


addisz,
én úgy tudom, hogy ha kajával mérik a vércukrot, azt 60 perc után, ha lötyivel, azt 120 perc után nézik. Nekem 60 perc után nézik, és annak kell lehetőleg 6,7-en belül lennie, de 7 fölött semmiképpen sem.
A 10 óra tökéletes lenne :lol:

anabique,
hát ez a cimkézés tényleg sokat segített :lol: Én holnap megyek dokihoz, de ott csak épp leméri, még jó lenne, ha a vesetágulatát meg tudná nézni (ha egyáltalán megtalálja, mert néha a gyereket is nehezen). Aztán 1 hét múlva megyek rendesen szonográfushoz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Addisz, 6 kg? De szeretnék én is ott tartani... Én már kb 10-nél járok. :cry: A szülésznő miatt sajnállak, de tudod, mindennek oka van, ezek szerint neked egy negyediket kell majd találnod, mert ő lesz a legeslegjobb!

Panndi, de jó, hogy nálatok már minden készen áll! Kórházi cucchoz milyen lista alapján vásároltál?

Pihe :D :D :D Ez tényleg elkeserítő.

10 óra talihoz szuper!

Zárt topic: nekem is oké.

Gil, jó hallani felőled, és örülök, hogy a helyzethez képest jók a hírek!

Férjemem kérdeztem reggel, szerinte hogy nézek ki, nagyon vicces-e már a helyzet. Eleinte próbálta elkerülni a konfrontációt :D, de aztán nagyon láttam, hogy vigyorog, így muszáj volt elmondania. Szerinte úgy nézek ki, mint egy díszcsomagolásba bújtatott unicum-os palack. :lol:

anabique
Budapest
 
 


Ana
Díszcsomagolásba bújtatott unicumos palack Kép Ez frenetikus! :D Nagyon szép hasonlatot talált, komolyan :)
A +6 kg valóban nem rossz (Lucával ilyenkor +12 kg-nál tartottam, tegnap előszedtem a kiskönyvet), de én sokkal többről indultam, mint Te, úgyhogy még így karcsúbb vagy nálam :(
Berci tényleg nem egy szereplős típus, de a lényeg, hogy jól van és korának megfelelő.

Linacska
Köszi az infókat. Már csak azt nem értem, hogy miért írnak rá ilyen nagy referencia tartományt a papírra, ha utána meg riogatják a kismamát...


Találkozó: akkor május 28., szombat, 10 óra! Szuper, már nagyon várom :) Különös ismertetőjegyet nem kell megbeszélnünk, azt hiszem ez egyértelmű lesz :D

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


addisz,
és mi a cuki pontos neve? Mert ok, hogy a meki mellett, de én a nevéről lemaradtam :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska
Maródi Cukrászda :) Könnyen észre lehet venni, nem a körút felé kell menni, ha a másik irányba, pont a Meki mellett van, kétszintes, dizájnos új hely.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Egy ilyen kórházi pakolós lista engem is érdekelne :)
Tudom, korábban volt már róla szó, de szerintem most lesz aktuális igazán :)
kivancsika
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: