Új privát üzeneted érkezett!

Szandri
Köszi a híreket! Sajnálom, hogy újra begyulladt a melled! Gyógyulgass! Kend be garmasztánnal az egész melled! Nekem az nagyon jó volt (azt le kell mosni szoptatás előtt) Na meg fejés előtt meleg vízzel borogasd be! Az felpuhítja a csomókat!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Szandri
Köszi a híreket!Szegény Manama!
Áááá ez a mellgyulladás......... :cry: Remélem hamar rendbe jössz!


Nem is írtam lányok!
Mindenkinek gyönyörű szép babókája van!Nem győzöm nézegetni a képeket!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Orsi! De jó hogy tudtál jönni!!Ha lesz rá alkalmad ugye lesznek folyamatosan Dalmus képek is!
Szandri! Köszönjuk a híreket! Még mindig szenvedsz, sajnálom nagyon. Meglesem a képeket, biztos nagy sikeretek volt Imicivel.
Evita! De jó hogy párod is melléd áll! Így azért jobb érzés Neked is, a tied gyerek csak Te tudd már mi jó neki...
Gabi! Nekem még nincs babám :cry: mindjárt megyek és lopok egyet erre a kis időre, pedig már Apa is tegnap szurkolt neki hogy jó lenne ha már kint lenne. Max amíg 1-ben lehetünk 22-e attól függ picur mit akar meg mennyire van tele a klinika...

KépKép
yokka03
 
 

 
 

Yokka!
Köszi a Manama híreket!
Ha valaki beszélne vele, akkor mondjátok meg neki , hogy Gigikét csak sikerült megszülesztenem, úgyhogy ezúttal is gratulálok neki! :wink: :lol: :lol: :lol: ( Hátha nála is bejön! :lol: :lol: :lol: )

KépKép KépKép
KépKép
KépKép
csenge10
 
 


Sajnos ma reggelre sem döntött úgy a kis titokzatos babuka hogy meglesi a napvilágot. Amint lesznek hírek Manama tudatni fogja velünk is :) Drukkolunk hogy szépen elinduljon minden magától és ne kelljen indítani!
Rohanok ctg-re, aztán jövök!

KépKép
yokka03
 
 


Sziasztok!

Manamának mennek a drukkok,hogy titokbaba magától induljon el kifelé!!!!!Jaj de kiváncsi vagyok már!!!!Fiú vagy lány?Fiú vagy lány?Fiú vagy lány?................................. :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi! Az egyik biztos :D
Nah megjöttem ctg-ről...120-nál kiakadt a gép, a holnapi progi lehet hogy szülünk...méhszáj nyitva...picur faros = császár, attól függ hogy lesz hely. Manama! csipkedjétek magatokat, nem akarlak beelőzni :wink:

KépKép
yokka03
 
 


Vagy még ma éjszaka.... :shock:

KépKép
yokka03
 
 


Hajrá Yokka!

Drukkolok Nektek (is) nagyon. Biztos minden rendben lesz :)
Aztán várjuk a híreket!

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Halihó :!:

Ezer felé vagyok, de mennek a drukkjaim a kismamiknak részemről vagyis részünkről is :D

Sokat gondolok Rátok, pusszantás mindenkinek :!: :wink:

Yokka
várom a híreket, ne aggódj a császár miatt :!:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hűűűűűűűűűűűűűűűű............... Ez egyre izgibb!

HAJRÁ Yokka Neked is!!!!
Várom/várjuk a híreket! :D :D :D :) :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Ma front jön délutántól, de holnap is szeles, hideg idő lesz...mit fog hozni :roll: babókat :lol: izgulok Én is :P

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hajrá lányok! :lol: :lol: :lol: :lol: 2 babunk lesz megint egyszerre???? :D

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Jujj,látom készülődnek kifelé a babók... Megy a drukk 1000-el.

Nagyon sajnálo,m,hogy nem tudok jönni,de egyszerűen nincs időm,pedig olyan jó lenne dumcsizni.

Mi jól vagyunk...aránylag. Mirikém ekcémás,eddig azt mondta doki is,nővérke is,hogy csak száraz a bőre,aztan 2 hete voltam megint dokinál,valami irtó drága kenőcsöt írt fel,2 nap alatt helyrejött,de most rondább mint valaha. Ma azt mondta a másik dokinő,hogy az a kenőcs ebben az esetben sz.rt sem ér....adott egy másikat,meg egy harmadikat,és jövő héten vissza kell menjek,ha nem javul,alaposan kivizsgálják.És 5 hónaposan észrevették,baj van a köldökével,ha jól értettem sérv,ha 1 éves koráig nem jön helyre,műtét.....

Rólunk ennyit. Remélem jól vagytok,nézek majd képeket. Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Yokka, Manama!

Megy a drukk++++++++++++++++
Ügyesek lesztek!!!!

puszi mindenkinek

andicsiga
 
 


látom még annyira nem színes az oldal még most kezdődik a"babaverseny"ki jön elöbb :wink: nagyon drukkolok!!!!

rólunk
voltunk uhun és megnézték az elváltozást a kis fejében hogy mi van vele...éééééés nincs sehol semmi :lol:
úgy néz ki "kinőtt"az agya :lol: szóval ez is rendben van
a doki egy arab fazon volt és nem zselézte a gyerek fejét kb 3 másodpercig se és mondta: "ennek a gyereknek semmi baja!"
hát gondoltam magamban ez így ebben a formában nem igaz de annyi baj legyen!
bár kicsit elbizonytalanított hogy ilyen sebtiben nézte meg na de feltételezem hogy egy septum defektust már csak lát ha már ez a végzettsége :roll:
azért pénteken ha eszembe jut az oltáson rákérdezek...
erről amúgy annyi tudok hogy korababáknál ez nagyon gyakori és semmi gondot nem okoz csak figyelni kell...
szóóóval kívül belűl fejlődünk növünkű

ma voltunk kint a temetőben is nagyon örültem hogy kocsival beengedtek és így végigjártuk az egészet közben pötyögött kicsit az eső de úgy néz ki az én lányomat se a szél se az eső nem zavarja de neki mindenhol ott kell lenni és ne hagyjuk ki semmiből...

az almát is megette ma is és már kb a közepétől játszott velem mert rájött hogy én mindig bekanalazom ha ő kipiszkálja a nyelvével...roppant jól mulatott ezen és ezt most apa is láthatta...édi ahogy gusztustalankodik és széles nagy jókedvel nevet dumál közben

tegnap bementünk az ügyeletre ahol végülis elkezdődött minden :D nagyon stresszes volt nekem a bkv-zás..éjjel kinéztem az alacsonypadlós buszt odafelé és nagyon izgultam hogy jól néztem-e aztán meg azon hogy bírni fogja-e...de jött a busz és még arról is segíteni akartak le minket....aztán ott voltunk kb 2 órát dumcsiztunk és épp az a doki csaj volt ügyeletben ami miatt majd hó végén a bíróságra kell mennem és nem hiszitek el mit mondott:ő nem kapott "meghívót" úgyhogy nem megy el.. :shock:
hát azt hittem felrobbanok mert a másik doki csaj se lesz ott ő meg külföldön lesz éppen....
annyira utálom magam hogy nem mondtam meg a magamét neki mert hát mindkettő megcsinálta a balhét most meg én megyek és ők meg kihúzzák magukat...
ráadásul a másik felhívott aggódva hogy kapott idézést én meg mondtam hogy én is és majd ott talizunk erre mondja hogy nem jön de azért ugye nem mondom a bíróságon el hogy a helyzetben ők is hunyók voltak? :twisted: szóval csak a saját seggét félti én meg menjek és töltsem az időm a markó utcában helyettük...
húúú de mérges vagyok rájuk!
na de majd megfizetnek ők valahol ezért abban biztos vagyok!egyszer majd belefutnak egy olyan helyzetbe ahol a viselkedésükért megütik a bokájukat...

én meg mintha kicsit jobban lennék hányingerileg....fej és szemfájás is van azért de napok óta arra se vettem be gyogyit szóval akkor az se olyan mértékű...nem hiszem hogy az új szer mert azt mondta a dokim hogy nem fog olyan gyorsan hatni de nem is firtatom csak reménykedek....a hajam viszont hullik rendesen...tele a gyerek ágya keze még a fürdővízbe is találtam....befontam de így is....
ééééés kaptunk pénzt tesómtól így ki tudjuk fizetni a masszázst is még 1x a manónak úgyhogy holnap felhívom és kérek jövő hétre egy időpontot addig meg azért dolgozunk...jaj ma is kicsit tornáztunk olyanokat hogy lábamon lovagolt két markába tettem az ujjam és így köröztem a karjaival és annyira el volt foglava velem meg azzal hogy ő így tud ülni hogy észre se vette hogy hova feszegetem a kis karját :D és képzeljétek ölemben tartottam arcam a mellkesom felé és apa mikor odalépett hozzá bújócskázott vele :D bazsajgott és hol befúrta az arcát hol apára nézett majd megint vigyorgott és elbújt
naaaagyon cuki volt!
apa meg ma felvitte a szobába du.mikor láttam hogy elájul de a Norinától nem tud pihenni és késöbb azt hallottam hogy apa énekel és fütyül neki :D bekapcsolta muzsika tv-t és azzal nyomatta a magyar nótát a mininőnek :lol:
ma mivel korán kezdődött a nap és sok is volt a program már 8-kor elaludt így pancsizás elmaradt...

Kép
menion
Budapest
 
 


orsi
nagyon sokat gondolok rád rátok!mostanában különösen!!!remélem minden jó lesz :roll:

evita
nnnaaaaa jóóólvaaaaaan!nagyon értelmes aranyos aósod van!pasik ennyire nem szoktak alaposak lenni hallanak valamit oszt nem győződnek meg a valóságáról de apósod nem rekedt meg a sima elfogadásnál(amit magyarázhatott neki a párja) ebből is látszik hogy a legjobbat akarja nektek és ésszel!
jaaa ma is mentünk a tejért de most apával a temetőből jövet s mikor mentem be mondta nekem hogy ha megkérdenék mennyi ideje hagytam őt ott a szegény férjet akkor mondjam meg hogy ő is ott született és nőtt föl :lol:
de babakocsival se jobb mert hazafelé tegnap a buszmegállóban egy nő még a takaró alá is benyúlkált és tapperolta a gyerek lábát...kicsit fura volt a szitu de gondoltam ha a keze felé nyúl akkor rászólok mert azt már nem fogja meg de szerencsére csak a lábát simizte...tudom rosszindulatú vagyok mert csak pusztán kedvességből teszik de nekem annyira fura hogy idegenek megengedik maguknak az ilyesmit...biztos ez abból adódik hogy én is utálom ha fogdos valaki olyan akit nem szeretek és az intim szférám sokkal tágabb mint másoknak és talán ezt a gyerekre is kiterjesztem :roll: nem tudom...
a kismanó meg mindenkinek osztja a mosolyát hát nem is csoda ha tetszést arat

manama
nagyon lassan fog telni az idő csütörtökig úgyhogy drukkolok hogy a front vagy valami lerövidítse kitartás!

szandrii
köszi a hírt!
jaaaaaaj már ez a tejgyulladás milyen gonosz már jobbulást szegénykém

cukigabi
Jaj de kiváncsi vagyok már!!!!Fiú vagy lány?Fiú vagy lány?Fiú vagy lány?.................................
úgy pörögsz mintha cukrot ettél volna :lol: én is pörögnék ha nem lennék hulla :wink:

nomi
jaj szegények ekcéma meg köldöksérv :cry: úgy tudom a sérv csecsemőknél el szokott múlni de gondolom vannak kivételek is remélem nem kell operálni!azért jó csapat lehet ha eddig nem vették észre :roll:

úúúúúúúúmost értem a véére és nézem mit írtam :shock:
megnézték az elváltozást a kis fejében hogy mi van vele...éééééés nincs sehol semmi
:arrow: ezt úgy értettem hogy nincs semmi normálatlan :lol: csak hogy pontosítjak van a fejében valami de az mind egészséges :lol: :lol: :lol:

Kép
menion
Budapest
 
 


Manama hírek:


"Kislányunk, Melinda megszületett 04.12én 23.53kor 3180 grammal, 52 centivel. Mindketten jól vagyunk! Köszönet a drukkokért!"





Isten hozott Melinda :lol: :lol: :lol:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Manama

Szívből gratulálok titkolózós kislányotok érkezéséhez! :D Mielőbbi felépülést és sok-sok tejcsit! :)


És nagyon várjuk majd a beszámolót!:) :D :) :D

(Hi-hi-hi! Megint eltaláltam! :D :) Lehet, h lottóznom is kellene?! :wink: 8) :D :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Manama

HATALMAS GRATULA MELINDÁHOZ!!! SOK BOLDOGSÁGOT, EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT!!!!


Hát én tényleg azt hittem,hogy fiú, bár a lányok azok akik ennyire szégyellősek!


Majd még később igyekszem jönni! Remélem sikerült, de folyamatosan jönnek a vendégek babanézőbe, és semmi időm nincsen!
Az időt meg utálom, mert már egy hete nem tudunk kimenni Emmával! :twisted: :twisted:

Puszi Mindenkinek!!!

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Végre-végre!!!!!!

Manama!
Gratulálunk drága kislányotok,Melinda érkezéséhez!Sok boldogságot és jó egészséget kívánunk nektek!!!!


Yokka még te vagy aztán átnevezzük a topikot első babázósokra :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szandri!
Köszi a hírt,jó korán felkeltél! :shock:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szívesen:)
De pont keltünk szopira, így muszáj volt :lol:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri!
Ismerős szitu! :lol: :P



Én már annyira szeretnék képet látni Melindáról!!!!! :oops:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Fúúú én is nagyon kíváncsi vagyok!!!!!
:lol: :lol: :lol:
De hátha bejelentkezik a büszke apuka és meglep minket egy képpel :)


Basszus Imike olyan rossz passzban van :(
Bőg egész nap én meg már sík ideg vagyok :oops:
Este 5-6ra már úgy elfogy a türelmem, hogy csak na, már alig várom, h haza érkezzen az apja és lepasszolhassam. Ez piszok nehéz így egyedül. Nem is tudom ki hogy bírja.

De jó a rosszban, már második éjjel, hogy Imóm átaludta az éjszakát. Csak 5-fél 6kor ébredt először. Kis ügyim. Csak ezek a nappalok... főleg a délutánok.
Most váltunk a GripeWaterra, meg nyomatok egy kis Karamalzot, hátha...Mert már mindenre gyanakszom. Poci? Tej? Kevés? Vagy rossz? Ettem vmit, ami nem ízlik neki? Vagy nem ettem eleget (nincs rá időm :oops: )? Vagy nem fejtem eleget? Passz. :cry: :oops: :?

Ti gyerekeitek? Hogy bírják a frontot?

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Jujjujjj!
Végre jó hirek!

Manama!
Gratulálok és szeretettel várlak vissza, kérek képeket Melindáról....ez a csajszika a legszégyenlósebb fajtából való, de semmi baj, meglepibaba volt mindenkinek! örülök nagyon! Puszilunk!

Menion!
Köszi, én is sokat gondolok Rátok, de kissémletargikus állapotban vagyok, igy csak punnyadok magamban....semmi értelmeset nem tudok irni,mondani.....na,de hallgatni....olvasni csndben, az megy! :wink:
Örülök,hogy rendben vagytok!

Szandri!
Ne érezd furán magadat, mert a nap végére kipurcansz......Mi akiknek szintén egyedül kellet megbirkózni a dologgal, ugyanigy voltunk/vagyunk......kell a pihi, a gyerkőv nélkül töltött idő...ettől még nem vagy rossz Anya!!!!!

Rólunk:
Dalma nagyon nyűgös, egész nap megy a nyünnyögés.....most a front-e vagy a foga.....talán inkább a foga, mert 2 napja nem hajlandó cumisüvegből inni......igy mindent kanállal kell adnom neki...és a nyála kb. 3szor durvábban ömlik,mint eddig...és az alsó foginye a dagadtságon túl, tüzel is....nem győzöm kenni neki!
Alvás: 9kor kidől és 5.45ig húzta a lóbőrt, ma, utána szopi és 7.30 után kelt...

Tegnap csináltattam neki személyit, 2 hét múlva jön meg.
Intézem az anyajegyem levételét, meséltem, hogy a terhesség alatt 1-2 anyajegyem megnőtt, megnézettem elviekben nem problémásak, de azért ha leveszik elmennek szövettanra....vacilálok a lézeresen....nemtom, szerintetek?
Van tapasztalat?
Aztán a fogorvosomhoz is elmegyek, mert a kötelező terhességalatti vizsgálatok óta nem voltam, illene már egy rákukkantás a fogaimra, bár kivülről minden ok....és az enyhe foginyvérzésen túl semmi panaszom nincsen....!
És Dalmával is megyünk ismét egy ellenőrzésre a kicsiszivével.....

Na hát ennyi!
Pápá!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Andi, Orsi!

Dóri és Dalmus nyakában az a nyaklánc vmi spéci dolog vagy csak dísz? Lehet, h beszéltetek róla itt a fórumon csak én nem emlékszem.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri!
Borostyánkő nyaklánc,fájdalomcsillapitó hatású és a nyugtalanságra,szorongásra is jó hatással van.....elviekben a fogzást is megkönnyiti. Amióta viseli Dalma, vagyis kb. 5 nappal a nyakába tétel után kezdett rendeződni az éjszakai alvásdolog....persze lehet nem ettől, de talán.....hiszen az tudományos tény,hogy a köveknek kisugárzásuk van, a borostyánnak pozitiv.....a tengeri kagylóknak negativ, ezért nem jó ha a hálóban kagyló van....
Hát ilyesmi Szandri....de talán majd Andi is ir a tapasztalatokról!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Oha, köszönöm. És a kedves szavakat is :oops:
Akkor lehet, h nézek vmi fiúsabb verziót, vmi macsósat :)
Hátha...

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri!
Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor olyat vegyél ami nem nyers,hanem csiszolt....szerintem az jobb, mert Mi éjjel-nappal hordjuk,igy tudja kifejteni a legjobban a hatását, még fürdésnél sem veszem le róla....simán ki tudom tőle mosni a nyakát és törölni is....a nem csiszolt kő, azaz a nyers egy picit durvább felületű és amig ilyen rövidecske a nyakuk az bökné neki, ez a gömbölyitett verzió meg nem....!
Ugyan Drága, jó Anyuci vagy, de ne legyél bizonytalan mindig azt tedd amit a szived, az Anyai szived diktál.....ölelééés!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Manama!
Tiszta szívemből gratulálok a pici lány érkezéséhez! Mihamarabbi felépülést, egészséget és sok tejcsit kívánok!


Szandri!
Én is hasonlókat tudok írni, mint Orsi. Amikor el kezdtük viselni onnan kb a 4.-5. nap rendeződtek az éjszakák. HOgy emiatt azt nem tudom, de én azt mondom igen :D és mi is a csiszoltat hordjuk éjjel-nappal. (nem is merem levenni neki, nehogy visszatérjenek a rossz éjszakák :))
Egyáltalán nem vagy rossz anya, természetes a bizonytalanság, de én is azt tanácsolom, hogy hallgass a szívedre!

Orsi!
Jó hogy jöttél, sokat gondoltam rád, lélekben én is melletted és veled vagyok! Kitartást! Dalmus pedig egy tündér!

Menion!
Örülök,hogy minden rendbe van Anna baba fejével, vagyis a fejében :D!

Jaj, lányok ez szél....kikészít!!! Szegény Dóri is nyüglődik tőle, de az én fejem is majd szét megy. Már várom, hogy vége legyen, mert amúgy olyan szép idő lenne!

Puszilok mindenkit, megyek mert Dóri már a folyosón van :D (ja elkezdett négykézláb mászni és villámgyors :D)

Ölelés mindenkinek!!![/b]

andicsiga
 
 


Gyors bejelentkezek mielőtt... :)
ma még hazajöhettem, mivel sokan voltak mára, holnap viszont már nincs menekvés.Fájások vannak jócskán,méhszáj tegnap óta nem változott. Legalább még ma tudok Apácskának vacsit csinálni, jobban aggódok miatta mint most magam miatt :oops:
Mire jövünk addigra meg tudom nézni talán titokMelindát is, olyan kiváncsi vagyok. Meg arra is hogy mi lett volna ha fiú :)

KépKép
yokka03
 
 


Yokka!
Akkor holnap tutira császároznak????? :shock:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Andi!
Köszönöm Neked is!
/Hát igen.....az Anyjára ütött..höhöhöhöhöhö!/ Na csak vicc, de azért jól esik ám! Dórika is tüncimünci, azért durva már mennyire látszik picin is, hogy a csajok csajosak a pasik meg pasisak....hm... :lol:

Yokka!
Na, eljött a Ti időtök is!Végreee....Szoritunk, drukkolunk!
Szal császár!!Apa csak meglesz valahogy! :wink:
Puszillak!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


éljeeen! :D itt vannak a színes sorok de jó

manama
nagyon sok egészséget boldogságot kívánok a lánykádnak és nektek sok tejcsikét! na ugye hogy nem csütörtök hát egy lány már csak jobban tudja mint az orvos hihihiiii

szandrii
igen ezt ismerem hogy meglátom apát és már az ajtóban a kezébe tenném hogy vidd és csinálj vele valamiiiiiit :oops:
de lekopogom most ez a vacak idő annyira nem zavarta meg...még a fél7-es műsor is el el maradozik mostanság...ma volt egy kis hajszárítózás de napok óta az se kellett szóval szavam se lehet...na de apa egész héten éjszakázik ám!szóval napal itt van és ugye ez is sokat számít!vág is olyan elégedett képet a mininő mikor apa cipeli a seggét :lol:

orsi
nagyon sajnálom és nem eröszakolom hogy írd ki magadból mert gondolom most az emésztés ideje van...csak arra kérlek ha teheted a szüleiddel baráttal beszélgess de legalább csak szólj nekik hogy ne hagyjanak elsüllyedni a rosszkedvbe...erős csaj vagy és nagyon bátor!gyüjts a kisbabádtól egy kis erőt a továbbiakhoz is mert tudom hogy iszonyatosan nehéz lehet!tarts ki a kicsi kincsedért!!!!nagyon sok erőt kívánok! és bármit írjál amihez kedved van nekünk minden érdekes és fontos! nem ismerem a lézeres dolgot csak hogy drága...nekem is kéne a hátamon van 2 amit igen csak le kék venni de most se erre se fogászatra nincs keret pedig az egyik örlőmből is kb 1 hete lepattant egy db :( na de megnéztem és lecsiszoltam mert éles volt a széle és vágta a nyelvem amúgy nem sürgős az eset...ha majd ránkdől a bank akkor ezt is sorra veszem
kicsi szivecskének oriási drukk+++++++++++++++

basszus nem mondod komolyan hogy a kagylók negatívak :shock: :shock: :shock: most tettem be pár napja egy nagy kagylólámpát a gyereknek hogy hátha érdekes neki és leköti mert piros égő vn benne....még régen kaptam egy utazáson görögből...nem érzek különbséget amúgy azóta is jól alszik a purgyé :roll:
tizen éves ez a lámpa és azt hittem most végre megtaláltam a helyét :?

andicsiga
hát igen :lol: az övében rend van bezzeg az anyjáéban :P

yokka
teljes gőzzel drukkolok neked! látod Melinda is olvasta hogy igyekezzen mert beelőzöd és gyorsan kibújt :lol:


mi pedig ma megkóstoltuk a krumplit!bár első próbából nem kéne nagy következtetéseket levonni de ez elsőre lecsúszott neki igaz a maszatolás nem maradt el de most nem vágott olyan keserves képeket mint az almánál...nekem a mindenem a krumpli szóval gondolom átment pocakon keresztül az "üzenet" hogy ez jóóó

ezen kívül kérlek titeket hogy drukkoljatok nekünk bár még nem szeretném elmondani miért nehogy elkiabáljam de egy lehetőség talán adódik amivel az anyagi helyzetünk jóra fordulna...jövő héten kapunk híreket addig csak próbálunk nem inni a medve bőrére...

és reggel óta fáj a torkom :( lehet hogy a hétfői buszozáson kaptam be valamit és az emnyomott immunom most nem tudta kivédeni....megy a c vitamin meleg ital leves és strepsils...remélem nem dönt le mert pénteken oltás!nem akarom halasztani megint ezt is

Kép
menion
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!
NEm is tudom hogy hol kezdjem...sajnálom nagyon h el hanyagollak benneteket...sajnos nincs időm,sok a dolog és ráadásul netem se volt pár napig...el volt romolva a számítógép,szerencsére megjavíttatuk és megy.

Manama!Szívből gratulálok Melinda baba érkezéséhez,sok boldogságot,egészséget és sok-sok tejcsit kívánok nektek!!!

Yokka!Megy a drukk!!!++++++++++++++++++Meglátod minden rendben lesz.


Hát remélem ma jó idő lesz,mert el kéne menjünk a dokihoz Ádámkával...meg szeretném mutatni a lába újját a köröm mellet egy kicsit duzzadt,pár nappal ezelőtt piros volt be kentem popsi krémmel és elmúlt...bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban és úgy gondolom inlkább elviszem meg mutatni,remélem semmi komoly baj nincs.

Többiektől bocsi h nem reagálok most :oops: .Igyekszem jönni mikor lesz 1 kis időm.

Szép napot kívánok mindenkinek!

Kép
erika12
 
 


Sziasztok!

Ezt muszáj elmesélnem, végre egy pozitív eredmény! :lol:
De miről beszélek?!
Végre egy EREDMÉNY! :lol: :lol: :lol:

Szóval Imike csak bimbóvédő szilikonnal tud/akar enni, ez még igazándiból most sem teljesen tisztázott. Hiszen a mellbimbóm zömök és a kis Nyuszi nem tudja rendesen bekapni. Ezt a szilikonozást még a kórházban kezdtük el és hát azóta így maradtunk, pedig próbáltam anélkül cicire bírni, de nagyon kitartó és makacs az én kisfiam.
A múlt héten tök sokszor volt olyan, hogy ettől a batár nagy szilikon bimbótól öklendezni kezdett. Gondolom túl mélyre nyomtam neki vagy ő szívta be nagyon. :oops:
Erre fel kezdtem nézelődni neten és örömmel láttam, hogy más fajta bimbóvédőből vannak méretek is. Gyorsan vettem is S-es méretet.
A cucc maga elég béna, kemény és nagyok rajta a lyukak és szegényemnek annyira kell szívnia, hogy komolyan látaom, amint behorpad a homlok, de a lényeg, hogy kitaláltam azt a trükköt, hogy szilikonnal kezdjük a kaját, majd leveszem és megpróbáljuk anélkül.
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs láss csodát, a kis Bumburnyákom szilikon nélkül is tud enni, csak olyan lusta, mint a fene. Így viszont már nincs nagy különbség az S-es műbimbóm és az igazi ( XS-es? :lol: ) bimbóm között és rávettem arra, hogy anélkül egyen.
(No meg persze addigra már ügyesen kiemeli a vákuummal az igazi bimbót is:oops: , de legyen ez az én sikerem 8) )

Hát ez a nagy örömöm mára :)
Nagy ölelések :)
És napsütés.
Meg tavasz.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok!

Szandri!
Kép Szuper!!!!!Jó hallani,hogy pozitív dolgot is írtál nekünk!!!!!


Később jövök még,csak takarítok egyet :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Halihó!

Menion!
Barátok vannak, itt jó sokan....család....amennyit muszáj elmondok, de nem akarom őket nagyon belevonni....!
Kösziii!
Emésztek, de akkora a k..va..gombóc,hogy csak nem akar megemésztődni, naaaaa!

Erika!
Jó,hogy jöttél! Örülök! Majd gyere,ha ráérsz egy picikét részletesebben Ádámkáról tessék mesélni!!!!

Szandri!
Nahát, öröm és boldogsááág, látod az apró örömök a legnagyobb örömök! És lesz ebből még rengeteg rengeteg! Élvezd ki minden pillanatát.....

Gabi!
Puszmusz Rolinak! Jó takaritást, azért ne vidd túlzásba!

Dalma ismét jól aludt, szerencsére éjszaka nem zavarja a fogzás. De tegnap kora este adtam neki egy adag panadolt :? , annyira nyüglődött és a foginye is tiszta vörös volt,forró....kibújhatna már....látni látom a kétcsikot, de nem látom,hogy ki akarna bújni, vagyis áttörni! Na majd talán pár nap múlva!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Küldök Nektek egy linket, bár aki fel van iratkozva Vida Ágihoz az úgyis megkapja, de aki nem annak meg nagypon hasznos lehet.....
http://kismamablog.hu/gyogyito-jatekok/

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre idejutottam hozzátok! Minden nap vendég jött hozzánk! Megnézni Emmát! Így elmentek a délelőttjeim és délután meg jött a nyügi, meg Laci is itthon volt már! Ma nem jön senki hozzánk, úgyhogy van időm! :lol: :lol: És még hajat is volt időm mosni! :lol: :lol: Emma továbbra is jó kislány! Most reggel óta eléggé küzd a pocakjával szegénykém!
Új dolog: megtalálta a kezét és olyan hangosan cuppogja, hogy csak na! És nem csak olyankor amikor éhes! Ennek annyira nem örülök, mert nem szeretném, hogy szopja az ujját! Inkább cumi, mint az ujjacska! Ma betöltötte a 6 hetet, most már ő is csecsemő, nem újszülött! :lol: :lol: Kibírtuk 6 hétig cumi nélkül, ez szuper! Viszont holnap megnézzük mit szól hozzá! Tényleg nem szeretném, ha az ujját szopná! Sokkal nehezebb leszoktatni róla! Laci öccse 10 éves és még mindig van, hogy szopja az ujját! :twisted: :twisted: Hát meglátjuk mi lesz holnap! Az is lehet, hogy úgy kiköpi, hogy öröm lesz nézni! :lol: :lol:
Képzeljétek tegnap előtt Laci bohóckodott Emmával és Kicsi Csillag hangosan ránevetett Lacira! :shock: :shock: Nem akartam hinni a fülemnek! Ennyi idősen még nem kéne hangosan nevetnie! Olyan kis vidám baba! Egész nap csak mosolyog! Odavagyok érte!!! :lol: :lol: :lol:

Yokka
Megy a drukk! Várjuk a híreket!!

Nomi
Szuper, hogy jelentkeztél!! Sajnálom az ekcémát!!!

Menion
Szuper, hogy minden rendben volt az uhun!
Remélem nem betegedsz le! Megy a drukk a titokzatos lehetőséghez! Remélem összejön! :lol: :lol:

Szandri
Ha egész nap csak bőg Imici, akkor érthető,hogy kivagy és kicsit le szeretnéd passzolni! Ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod! Már kérdeztem, nem próbáltad még ki egy kendő használatát? Hátha beválik! Neked is könnyebb, mert szabadabban tudsz mozogni tőle és tenni-venni, nem szakad le a karod! Hátha beválik, ha ennyire síros Imici! Nálunk is délután, ha már nem tudjuk sehogy sem megnyugtatni, mert fáj a pocija, vagy egyszerűen nyűgös, felkötöm a kendőbe és azonnal megnyugszik és bealszik! Szerintem érdemes kipróbálnod!!

Orsi
Örülök, hogy jössz hozzánk is! Gyere! Beszélj arról, amihez kedved van! Bármit szívesen meghallgatunk! Csak legyél itt velünk!! :lol: :lol: Sajnálom ezt a fog dolgot!! Szegény Kicsi Dalmus! Hogy szenvedhet! Annyira félek én is majd mi lesz velünk! :roll: :roll:
Ezen a borostyánkő nyakláncon is agyalok! Nem tudom, hogy vegyek-e majd! Még szerencse, hogy van egy kis időm ezen a téren! Na meg meglátjuk, hogy mennyire viseli meg Kicsi Csillagot!
ÓÓÓ fogorvos! Nekem is kéne mennem! De még nincs időm, se kedvem! Sajnos én még a terhesség alatt sem mentem el! :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:

Andi
Dettó! Már kiborulok ettől a hülye széltől! Nekem is fájt már tőle a fejem tegnap! Emóca is nehezen viseli! És már több, mint egy hete nem voltunk kint! Én ilyen időben nem merem kivinni! :oops: :oops: Pedig már olyan jó lenne kimenni!

Szandri
Szuper! örülök a jó hírnek! Igenis Neked köszönhető, nem Imicinek,mert Te voltál ilyen kis rafkós és ügyes! Nagyon örülök!!! :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Evita, kendőügyileg:
egyedül én nem tudom rendesen megkötni, segítségem pedig nincs :(
De majd gyakorlom a hétvégén :)

Jól jártál te ezzel az Emma lánnyal:)
Ami a nevetést illeti, Imike is szokott, sőt álmában is. Teliszáj, hangos kacaj. Cukker.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Evita, te így csinálod?
http://vfiona.multiply.com/video/item/3

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Itt a kenguru hordozás? Én így próbáltam.

http://babainfo.freeblog.hu/archives/20 ... es_leiras/

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Vagy ezt?
Amúgy nem szorítja el a kicsi lábát alul?

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Persze, h alul, mert felül nem sűrűn vannak lábikók :shock: :P

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri
A kenguru hordozást én sem tudnám felkötni egyedül! az első link, amit betettél, én úgy kötöm meg! Nem tudom, hogy láttad-e a képet erről! G-re feltettem! Nagyon szereti Emma! Szombaton nagyon nyűgös volt! Negyed8kor már nem tudtunk vele mit kezdeni! Laci mondta, hogy fürdessük meg! Én hülye mondtam, hogy még nem, mert háromnegyed8kor szoktuk és túlságosan is ragaszkodtam hozzá! Féltem, ha olyan korán fürdetjük mi lesz éjszaka! NA mindegy Tanultam a hibámból! Nem leszek többet ilyen hülye! :oops: :oops: :oops: :oops: Ehelyett betettem a kendőbe! Emóca meg azonnal elaludt, de annyira, hogy 23:15kor már úgy vettem ki, hogy jó lenne, ha felkelne, mert már én is aludnék! :lol: :lol: :lol: Simán 4 órát elaludt benne, és még ki tudja meddig aludt volna! :roll: :roll: Azt a kötözést egyedül is ki tudod próbálni!
Egyszer volt, hogy sírt nagyon! De ki kellett még vasalnom a kendőt! Mire kivasaltam és felkötöttem a kendőt, addigra elaludt a kiságyban! :lol: :lol: :lol:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


És még egy. Neked mekkora a kendőd?

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szandri
Ez én kendőm óriási! Nem én vettem! Még tesóm kapta ajándékba, de ő egyszer sem használta! Nekem nandu kendőm van és abból a legnagyobb! 5,2 m! Iszonyú nagy! :shock: :shock: Nem értem,hogy tesómnak miért vettek ilyen nagyot, hiszen ő még 10 cm-rel kisebb nálam! :roll: :roll:

evita10
Budapest IX. kerület
 
 


Itt vagyok!

Na nem ám eddig takarítottam........... :lol:

Szandri!
150km?nem semmi utat kibírt Imici,biztos rá is jól hat a monoton motorzúgás. :D
Mellgyulladás?Elmúlt?
Frontot szerencsére ritkán érezzük meg,de akkor nagyon.
Egyedül lenni..........................hát igen :? azt hiszem erről napestig beszélhetnénk,nem egyszerű,de erre vágytunk!Nem igaz?Mármint babázásra!És hát szerintem tudtuk,hogy valakinek dolgozni is kell majd.Szóval ne keseredj el,én is alig várom,hogy este haza érjen Jani. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nomi!
Menion jól írja........jó kis csapat lehet,hogy eddig nem vették észre a köldöksérvet.
Ekcéma?A szép kis csoki bőre ilyenre is képes?

Menion!
Uh :arrow: szuper,hogy minden oké odabent :lol:
Ne is mondd a fogdosást!Kész vagyok az emberektől.Volt akire már rászóltam,hogy nem kéne simizni össze-vissza. :twisted:
Drukkolok a nem tudom miért!!!!!!Remélem bejön!
Torkod hogy van?

Orsi!
Lehet nekem is kanálból kéne adnom a folyadékot Rolinak? :roll:
Miért kell személyi Dalmának? :oops:
Kicsiszív vizsgálathoz drukk+++++++++++++++

Andi!
Jáááááj ez a mászás a rémálmom!Várom is meg nem is.Biztos édes Dóri ahogy teper. :lol:

Erika!
Mi volt a dokinál?

Evita!
Szerintem is inkább cumi,mint ujj :wink: Milyen cumit adsz neki?

Yokka????????????

Rólunk!
Roli ki nem állhatja a zöldségeket,egyszerűen semmilyen formában és semmivel nem eszi meg.Csak,ha egy-egy kanállal bele csempészek mondjuk az alma-banán-csirkébe.Mi lesz így velünk?????
Inni megint nem! :twisted: Hiába a 2 féle itató. :cry:
Alvókája nagyon jó..........21-05-ig simán,aztán vissza 9-ig.(majd nem mindig) :lol:
Napok óta hajnalban 180 tápi, tízóraira egy egész pohár joghurt (bármilyen ízű jöhet)egy babapiskótával,ebédre egy üveg bébiétel,uzsira gyümi v joghurt babapiskótával,vacsira 180 tápi.Így 3 étkezést kiváltottunk már. :D
Van amikor egy nap 3× van kaki van amikor egy se.Viszont az első joghurtos kaki :shock: ajaj.....volt színe meg bűze is rendesen. :D

Holnap mamanap,hétvége meg apás lesz,végre!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jövőhéten hétfőn meg elköszönök páromtól,mert annyi munka lesz,mint még soha :cry: :cry: :cry: Tuti 6 napozik és bizti nem is ér haza még fürcsire se a munkanapjain. :cry: :cry: :cry: Lelkileg készülök rá!!!!


Manamával mi lehet? :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: