Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem volt jó éjszakánk. Bálintnak fájt a hasa. Lehet tényleg meredek volt a hurka??? Bár nem is ettek belőle sokat, csak egy-két kanállal.

Nyuszi: jól látod a hajba kapást, az nálunk gyakori, tervezem is, hogy megint levágom nekik, de olyan cuki, ahogy égnek áll :)

Emmának Boldogat!!!

Kata
labkat
 
 


EMMA NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNoK!!!!!!

Már rég voltam, de kicsit összejöttek a dolgok:
Nem tudom emlékszetek-e még, de jázmin hátán van egy csomócska, ami már 6 hónapja ott van, nem változik. Már több doki is látta, mindenki mást mond - semmi rosszra nem kell gondolni, ez biztos - a sebészek: ki kell venni és most, a nem sebészek, hogy ráér.
Na végül úgy volt , hogy hétfőn műtét, altatás stb., de végül futottunk még pár kört és nem műtettük meg, talán majd tavasszal.
Ráadásul a húgyuti fertőzés vizsgálatát is egy napra tették a majdnem műtéttel, így azt elhalasztottuk. Egy katéteres hólyagfeltöltés lett volna - amitől én rettentően parázom, hogy megsértenek neki valamit a nuniánál. Erre a főorvosnő azt mondta, hogy ha műtik, akkor ne legyen 2 ilyen "drasztikus" vizsgálat, a hólyagfeltöltés helyett egy izotópos vizsgálatot írt elő. Mivel a műtétet lemondtuk, megcsináltattuk az izotópost, aminek az lett az eredménye, hogy lehet, hogy van valami kis refluxa, de a vizsgálatból pontosan nem állapítható meg, így újbóli megismétlése javasolt :twisted: :twisted: :twisted: . Most 2 másik vizsgálat között választanak a dokik :? .
Olyan rossz ez a kiszolgáltatottság és hogy nem tudok segíteni szegény gyereken és csak birizgálják állandóan, de szerencsére egyébként semmi baja, viszont most már 3 hónapja szedi az AB-t és lehet, ha van valami baja, akkor még évekig kell. :?

szóval röviden ennyi, most nem tudok visszaolvasni, de majd pótolom...

t-pk
 
 


Kata: sajnálom Jázmint :( Ez nagyon nem jó! több orvost is megkérdeztetek már a húgyúti fertőzésről? Szegénynek a gyomra is kész lehet az AB-tól :( Annyira tudom mire gondolsz, bár hála Istennek, most srácok nem fulladnak, de azért picit még hurutos Gergő, Bálint csak ici-picit taknyos, de rossz hogy ezen nem segíthetek.

Kata
labkat
 
 

 
 

T-pk, ez az orvostól orvosig rohangálás ilyen pici gyerekkel :shock: Hát nagyon nem irigyellek :( Jobbulást a kis Drágának, és remélem véget ér ez a kanossza hamarosan. Évekig AB? Ennek lehet jó vége?

Tigriske, hát Te sem jöttél éppen jó hírekkel. Alapban minden elismerésem a három gyerkőc miatt, de hogy egyszerre lebetegedjenek és még a kórház is! Jó, hogy ép ésszel megúszod. Nem tudom elmondani, mennyire csodállak így távolról is.


Lányok, nagyon köszönjük a köszöntést Mindenkinek!!!! Átadom Emmának, remélem segít neki a gyógyulásban. Ugyanis az én vasgyuróm már megint nincsen jól. Az egyszálbelü, alig evőt minden kikerüli, Emma meg megint lerobbant. Tegnap még csak egy enyhe orrfolyás volt, amit még csak szívni sem kellett, ma reggelre azonban berekedt, most meg már köhög és egyre nyügibb. Már lassan két órája alszik, de többször voltam nála, mert felsírt. Szép kis névnap :( (Timi, a Ti szülinapotok jut eszembe :( )

Móni, gratula a fogacskákhoz! Nem hinném, hogy az a jó, ha leér a lába, úgy már nem is jó a játék. Majd rájön az egyensúlyozás művészetére lovaglás közben is. Na meg tuti meg fog nőni és egy bomba hosszúcombú csajszi lesz belőle, amikoris elmondhatjuk neki röhögve, hogy az édes anyukája mitől félt :wink:

Zsófi, jó fejek a majmocskáid :lol: Vérvétel miért?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kata, sajnálom az éjszakát! Mi is ettünk ám már hurkát :oops: A májas nagyon bejött a lányoknak. De hát igen, jobb nem belegondolni, mi van benne. De legalább megették. Ez mostanában Nálatok is csodaszámba megy. Hasfájás lehetett tőle, de akár mástól is, amilyen érzékenyek a fiúk. Majd kinövik és egy beles csapat lesz belőlük. Akkor meg azt fogod kívánni, mint a fiús anyukák általában; inkább ruháználak, mint etetnélek :lol:

Na elküldöm, mielőtt elszáll, és egyben el is dugulok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


TKata: sajnálom Jázmint! Én a helyedben a húgyúti panaszokkal is felkeresnék másik orvost, mert ennyi AB-ről még nem hallottam-3 hónap, hát még arról, hogy évekig! :shock: Szegény kicsi lány már mennyi mindenen van túl. :(

Törpi: Emmának gyógypuszik! :( Nálunk is husibb volt beteg, Alexát minden elkerüli, pedig ő már rég nem az a kis husimusi, mint volt.)

Zsófi: hogy ti milyen kis rendesek vagytok! :)

Mi délután sétáltunk egyet, aztán szabadjára engedtem őket a lakásban-egyedül vagyok, délelőtt fodrásznál voltam, de minek, egyből őszes színben játszom a szőke-vörös helyett. :lol: És hol van még az este!? Na meg a holnap este?!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi: jót röhögtem a ruházni-etetni poénon :lol: :lol: :lol: Épp minap beszéltünk férjivel, hogy kell vennünk egy kis fagyasztót, hogy több húst be tudjak pakolni meg miegymást, mert ha ezek enni kezdenek :shock: :lol: :lol: :lol:

Megrendeltem a szőnyeget, péntekre lesz kész. Végül a kockás mellett döntöttem, mert mivel méteres szőnyeg, be kellett szegetni, ami még dobott az áron. Így 22200-ból megvan a 3*4-es darab, a csíkos meg majd 30 lett volna. Győzött a spórolós énem. No meg hát nem is vagyunk most baromira eleresztve, még ha ezt ajándékba is kapják a kölykök. Főleg mert férji foga begyulladt, és úgy néz ki itt az ideje, hogy megcsináltassuk neki. Így eladunk valamit, hogy legyen rá pénzünk! Sajnos rosszak a fogai, és már régóta nyúzom, hogy hozassa őket rendbe. De legalább most!

Vettem csomipapírokat is, hogy a lányokkal karácsonyi díszeket gyártsunk. Remélem tudunk majd szépeket csinálni!

Mit is akartam még??? :roll: áááááááááá a srácok mostanában szeretetből harapnak. MIt csináljak velük??? Néha ha már baromira fáj, ici-picit a szájukra ütök, de tényleg olyan picit, hogy nem hinném, hogy ér valamit. Viszont utálom, mert lányokat is és egymást is megharapják. Na és tépik egymás és a lányok, meg a mi hajunkat, mert ez olyan vicces :? :? :?

Kata
labkat
 
 


Jó reggelt!

Törpi,jobbulást szegény ünnepeltnek!!!

Tkata,nagyon sajnálom szegénykémet,mit mondanak,mi az a csomó?Ja,a sebészek már csak ilyenek,vágnának állandóan.A nem sebészek mit mondanak,mit kellene vele tenni?
AB :shock: bár már kifejtettem a múltkor,de még mindig nem térek magamhoz.És mi lesz az immunrendszerével?Váltogatják az AB-t?Valami természetesebb gyógymód nincs erre a hugyuti fertőzésre?

Lkata,nálunk Bazsi harap szeretetből,röhögve.Már félek,mikor szalad felém,és hozzámbújik,mert nagyon-nagyot tud harapni.
Szép lesz az a kockás szőnyeg :D Nem kényes,az tuti :lol:
Fogat sajnálom,na az tudja még vinni a pénzt :evil:

Zsófi,Kata hogyvan?Szottyog még?
Én csak oltásokra megyek a rendelőbe,2000/gyerek kijön dokibácsi,mert ő már csak magánba rendel,ugyanis nyugdíjas,és én nem kérek az utódjából :oops: De akár vasárnap is hívhatom,ez megnyugtató.A rendelőben meg van,hogy 10.30-12-ig van csak rendelés,katasztrófa.

Tigriske,remélem már jobban :roll:

Móni,akkor egyáltalán nem kaphat tejterméket Laura? :roll:

Timi,no,túlélted a tegnapot?Hajad? :lol:

Noémi újabb mutatványa,csuriba rakja az ujját,és annyira tetszik neki,nagy hanggal jön,és mutogatja :lol:
Vendég
 


Ja,tegnap felszaladtam a decatlonba,totál lefogyva a hótaposó,csak 18-19-es,és utána 24-25 ösök voltak :evil: Nem is tudták megmondani mikor lesz,mert valami gubanc van a gépükkel.
Vendég
 


Lányok,az ikresek fórumon olvasgatok,és 2200-ért lehet puhatalpú kiscipőt rendelni az e-bay-ről.Ahogy néztem EVE meg is teszi,most 26-án lehet még leadni rendelést.

http://shop.ebay.co.uk/mytwinkletoeshoe ... pg=&_trk...

ezt a linket tette be,ahol a kiscipők vannak.A kinál rovatban ír,a ruháknál,az utolsó oldalon.
Vendég
 


...
Vendég
 


Nyuszi: én is úgy félek ha jönnek, pedig olyan cukik, csak hát harapnak nagyon. volt hogy a mellembe haraptak bele.

Van egy csomó a cicimben. Azt hiszem elzáródott egy tejcsatorna, mindjárt megyek is és forró vizes palackozom, meg szoptatok ezerrel, hogy kiürüljön!

Aranyosak a puhatalúk, de drágának tartom. Főleg mert a gyerek láb gyorsan nő, és ez nem követi a méret változást. Szerintem egy vastagabb zokni is megteszi.

Kata
labkat
 
 


Jó reggelt!
Névnaposoknak Boldogat!!!
Betegeknek jobbulást :wink:
Kata: nekünk majdnem 1 évig jo volt az elözö puhatalpu és még most is a 12-18 hos méret simán jo :shock: lassan a köv méret jön de nem akartam tul nagyot mert az elözöbe sok idö kellett mig belenöttek :lol:
Nyulasz: én is itt vettem puhatalput :wink: nem mondod nincs hotaposo :shock: :shock: deichmannban volt választék tegnap be kellett menni megnézni a fáncsit :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata: bizti szupi lesz szönyeg, Lányoknak is tetszeni fog :wink:
diszek sk
http://gyermekszoba.blog.hu/2009/12/07/ ... nyi_diszek
Zsófi: remélem jo lett vérvételed :wink:
TKata: jaj ezeket olvasni is rossz, remélem minél elöbb helyrejönnek a dolgok Jázminnál :wink: ügyi vagy én is elvinném több szem többet lát :wink:
Móni: jaj meglátod hipihopi megnönek ám :wink: a gyatya amugy nagyon lutri, nekünk abbol mindig is kisebb kell, most a 12-18 hos/86os a méretünk de még simán van 6-9 és 9-12 hos gatyonk is, a cherokeekbol tuti mindig kisebb kell pl :wink:
csak joghurtot nem ehet Laura vagy más tejterméket sem? allergia??? vagy csak még nem birja? doki mit mond?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi, Zsófi: kajába majd belejönnek de sok idö kell hozzá az tuti :wink: nálunk már nincs elöl porszivo elég egy kissöprü :lol: :lol:
Törpi: hogy van névnaposod?
Tigriske: hu nem semmi, h még korházban is voltatok :?
remélem már jol vannak Lányok :wink:
néha 2 felé is olyan nehéz szakadni nem hogy 3 :? nagyon ügyes vagy, le a kalappal :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: köszönöm a linket, annyira jó ötletek vannak benne :)

Kata
labkat
 
 


Kis-Katák és Nagy-Katák: nagyon boldog névnapot Nektek!

Babus: hogy vagytok?

Harapás: mi sem lógunk ám ki a sorból, bár már mintha kezdenének róla leszokni-vagy ez a beetetés! Érdekes, hogy én nem szoptatok, mégis mindíg a cicimet harapják meg és még két réteg ruha alatt is nagyon tud fájni.

Voltunk ma dokibánál 1 éves státuszon, minden rendben, Hanga olyan kis picsogós lett, már a váróban elkezdett pityeregni, amíg vizsgálták sírt, pedig még a hápikacsákat is meghallgatta a doki, meg apát is, játszhatott is bármivel, de nem díjazta. Remélem kinövi! Alexa meg előadta a komolyat, mutogatott, kérdeztem hol a cica (van kép a falon), mutatta az asszisztenst és vigyorgott. Kis piszok.
Voltunk Aldiban, volt kabát, de ez nem volt leárazva, viszont sínadrágot vettem-ebből is csak 1 volt, meg bélelt farmerokat tök olcsón. :D (Babus: azért a tiétekre is pályázom ám! :wink: )[/b]

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: tegnapi napot túléltem, de ma is egyedül nyomom és ma 1 alvás lesz csak, mert már 3 napja nyüglődnek meg keveseket alszanak, ma már nem is aludtak el tízórai után. Hát nem mondom, hogy nem parázok a mai naptól! :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: mennyibe került bélelt farmer aldiban?
jaj fotozok ám hamarosan :oops: :lol:
mi auchanoztunk délelött és vettem kordgatyot nem tul vastag de vastagok most vannak viszont vékonyabb már csak 1 pár farmer volt igy jol jött és csak 990 volt darabja :wink:
hajrá 1 alvásátállás :wink:
köszönjük koppkopp, még van gyogyi mára aztán jövö héten pisikontroll (remélem összejön megint simán) juj izgulok h ne legyen semmi :?
Nagyon tetszett h kisKaták meg nagyKaták :lol: :lol: Nektek is Boldogat!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Bocs, mára már hülye is vagyok. Szóval Babusok, köszi a linket!!!

Katának én is kívánok Boldogat :)

Kata
labkat
 
 


Kata: ne aggodj magamra ismertem :wink: rögtön eszembe jutott h hátha jo lesz Neketek Lányokkal h irtad h diszeket akartok :wink:
jövöre én is elképzelem h csinálunk eztazt Csajokkal, most még elég kevés az esély de lehet majd vmit megprobálunk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: 1299/db volt a bélelt faros, már csak fiúsak voltak, ezt a két lányosabbat úgy vettem, hogy 1 80-as és 1 86-os. Derekát lehet állítani, szárát meg max. felhajtom és máris vagányabb lesz, de ahogy összemértem kb. 1/2 cm a különbség. :shock: Köszi a boldogat-de mit???? :shock: Fotó nélkül is vevő vagyok ám! Csak nem tudom mikor megyünk arra, valószínű szombaton kettesben apával, de lehet, hogy a camponás kanyar kimarad. Pedig meglestem volna a játszóházat ami most nyílik.

Tényleg! Camponás játszóházról tud valaki valamit? Nyulasz? Valamikor összehozhatnánk ott egy kis talit!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


A vonalzóm megint nem számol, pedig a mamaneten meg igen. :shock: Én ezt nem értem. :? Biztos én vagyok a nagyon béna. :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Boldogat a Katáké :wink: kicsiké meg nagyoké :lol:
na majd egyszer lemeozzuk ezt a játszot is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Katák, sok boldogságot kívánok Nektek!

Nyuszi, köszi a kérdésed, ma elvittem Emmát dokihoz, mert eléggé szenvedősen aludt el 3/4 10-kor :shock: , és köhögött egész éjjel. Szerencsére csak a nátha folyik vissza neki, az ingerli a köhögést. Az érdekes, hogy nem igazán folyik az orra :shock: Napközben jókedvű, max kicsit bújósabb, de ha lefexik, alig bír aludni a köhögéstől. A ma délutáni alvás is rajtam volt :(
A 18 hós oltásunk meg így megint csúszni fog, ha nem kapjuk össze magunkat jövő hétre :?
Harapásról, hajtépésről nálunk már leszokott Míra, bár soha nem ellenem, hanem Emma ellen irányult. Ez itt sosem szeretetből, hanem dühből volt :(
Ja, és mint látod, nem mentünk fel BP-re, most indulunk nemsokára apáért az állomásra.

Timi, nálunk ki volt fosztva Aldi, pedig csemegézgettem elég sokáig, hátha. Helyette sógornő állított be egy sereg szebbnél szebb ruhával. Persze mindenből csak egy van. Miért is? :roll: :lol:
Nálunk Míra dokifóbiája hasonló, mint Hangáé. Ha kell, ha nem, ordít. Emma meg lerámolja és visszapakolja a polcokon lévő plüssöket. Rendes gyerek.

Babusok, drukk a jó eredményért. Neked is köszi!

Emma nyügije most abban nyilvánul meg, hogy felkéreszkedett és így pötyögök egy kézzel :? Mírát meg semmi nem érdekli a TV-ben, de most 20cm-re a képernyőtől, a játékos dobozán ülve (felfordította) a Spektrum lovas műsorát nézi :shock:
Megyek rendet tenni.
Nem kellett, leültek rajzolni. De felügyelek, nehogy megegyék a zsirkrétát.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: drukk, hogy összekapjátok magatokat! Emmának jobbulást! Zsírkrétaevés :lol: :lol: :lol: Most még jót nevetek! :wink:

Ja, ma először úgy mentünk vásárolni, hogy nem a babakocsival toltuk őket, hanem beültettük a bevásárlókocsiba őket. Nem értem miért nincs benne biztonsági öv! Ezek egyfolytában nyúlkáltak kifelé, dőltek ki az ülésből, Alexa fel is térdelt egy figyelmetlen pillanatunkban. Kész életveszély, de nagyon élvezték.

Jó, hogy ma voltunk a gyerekorvosnál, most jutott eszembe néhány dolog, amit meg akartam kérdezni. na, mindegy. Eszem semmi. :twisted:

Csajok fél 3 óta alszanak, ill. Alexát 1x felüvöltötte a szomszéd kutya, de vissza tudtam altatni, ez az 1 éves kora alatt most sikerült először, úgyhogy roppant büszke vagyok magamra, na meg rá is! Eddíg ha ő felébredt, akkor fel is kelt és hiába csináltam bármit, alvás már nem volt, de most! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Katáknak, Katalinoknak Boldog Névnapot kívánok!

Móni
KépKép
reunion
 
 


Minden Katalinnak boldog névnapot!!! :D :D :D

Babus,kontroll pipihez drukk! :wink:

Timi,mi is sírunk a rendelőben.Ha dokibácsi jön ki,akkor csak a torokvizitnél törik el a mécses.
Sínaci engem is érdekelne...van,de elnéztem,és még nagy rájuk,most meg kapkodhatok,hogy hol vegyek.Drága újat nem akaok,használtak már nem annyira vannak,olcsó új jöhetne :lol: Decathlonosunk van,nagyon király,de még nőniük kell.Remélem nem júniusra lesz jó :twisted:

Játszóházról nincs még infóm,azt láttam,hogy az elektroworld lett lekerítve,illetve annak a fele,bizti ott lesz.

Törpi,szegény Emma,hess takonykór!

...mennem kell,majd jövök
Vendég
 


Timi, na ja, most még vigyorogsz, de amennyire Hanga viselkedése hasonlít az egykori Mírámra.... :roll: :lol: Fél év múlva emlékeztetlek majd :wink: Mert persze ő eszi a krétát, Emma nagyon ügyesen rajzolgat már köröket, meg olyan szép lassan vezeti a rajzlapon a kezét, meg szabályosan tartja a krétát, pedig senki nem tanította neki.
Dokihoz én cetlivel szoktam menni :oops:
Vásárlásnál szerencsére csak ha unatkoznak, akkor akarnak kimászni, akkor meg már a végefelé tartunk. Idővel elmúlik az újdonság nálatok is, akkor talán nem fognak már akrobatikus műsort adni.

Nyuszi, én ezért nem mertem előre vásárolni, mert amilyen peches vagyok... :? Még a cipőn is gondolkodom, hogy inkább 22-est veszek, az talán kitart tél végéig.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi, áááááááááááááááááááá mekkora pocak! :shock: Hát már nekem is feledésbe merült az ekkori kép magamról, tényleg néha nem árt egy kis nosztalgia. Szép kismami voltál! Jó, hogy csatlakoztál hozzánk!!!!!!

Lányok, most rámoltam a lányok cuccai közt, és találtam egybe anorákokat láb nélkül, olyan 74-80-asok. Necces, hogy jó lenne az én 85 centis lányaimra, így ha kell valakinek, áruba bocsátom, fényképezem.... Természetesen rózsaszínek :oops: :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: :D :D :D gyönyörű pocak! Én is nosztalgiáztam-el is bőgtem magam, hogy milyen jó is volt! Én imádtam!

Törpi: dobj fotókat bátran! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi,ja,én sem vettem az overálokat,örököltük.Viszont csak nadrágot szeretnék :roll: Azért dobsz egy fotót?

Timi,mi már 8-9 hós koruk óta így vásárolunk,szerintem megszokják majd ők is,és akkor nyugisabb lesz.Nyoj egy fél kiflit a kezükbe :lol:

Zsófi,ejha,csinipoci :D :D :D szép az óra is :lol:

Egyszer a régi ikres topicban csináltak a lányok "ilyen volt,ilyen lett" fotósorozatot,felkerült egy születés utáni kép,meg egy friss a gyerekekről...mi is csináljunk ilyet! :D

Ez a fotó 08.03-án hétfőn készült,elvileg akkor már be kellett volna feküdnöm,de hazaengedtek,és 08.08-án születtek csak meg.


Kép

ez pedig a Bazsi,16+1-en...férfias :lol:

Kép

És Noncsi,már a pociban is szopizta az ujját :lol:

Kép

majd hozok én is ilyen volt-ilyen lett képet,csak kell frisseket feltölteni...és rakjátok ám azokat a fotókat!
Vendég
 


Zsófi!

Nagyon boldog első születésnapot Katának és Benedeknek!!! :D :D :D


Ó,nagyon cukik,kis magzatmázas buksival :lol: B hogy nézi K-t :lol:
Ilyen magzatmázas kép nekünk is készült :D :Majd rakok holna,ez legyen a ti napotok :D :D :D
Vendég
 


Benedeknek és Katának nagyon boldog 1. szülinapot! :D

Nyulasz: jó ötlet, majd én is keresek képeket-valahol cd-n van kiírva. Férfias Bazsi :lol: -emlékszem erre a képre.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kedves Kismamik!

A hideg idojaras bekoszontevel biztosan sokan szandekoztok babakocsi labzsakot, takarot vasarolni. Szeretettel ajanlom figyelmetekbe webaruhazamat, ahol kulonlegesen egyedi, praktikus, es extra minosegu valasztekkal allunk rendelkezesetekre.

www.babymarket.webs.com

Kerlek, nezzetek be, es amennyiben kerdesetek van, batran forduljatok hozzam akar priviben itt, akar az oldalon megadott e-mail cimen.

Tovabbi kellemes babazast, babavarast!

Niki

littlebabymarket
Budapest
 
 


Katának és Benyusnak Nagyon Boldog 1. Születésnapot kívánunk!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata és Benyus! Isten éltessen Benneteket! Sok-sok boldogságot kívánunk 1. szülinapotok alkalmából!

Nyuszi, holnap csatlakozunk, ez tényleg legyen Zsófiék napja!
Zsófi, még képeket!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Minden ünneplőnek (kicsiknek-nagyoknak) boldogat!
Bocsánat, hogy csak ennyi...
vovanda
 
 


Nagyon sok boldog születésnapot Kata és Benyus!!!!!!

Móni
KépKép
reunion
 
 


jaj Csajok rémes reggelünk volt :( Tami 2 napja nem kaksizott felhivtam dokit h mi legyen azt mondta ez már necces kup kell...éjszaka Apa hozott kupot persze nem lehet gyereket kapni hiánycikk igy félbevágtuk a felnöttet meg kicsit formáztunk rajta, szegény Tamikám 7.30tol 9ig sirt meg minden h fáj neki aztán lett eredméyn hálistennek de már Apával mi is zokogtunk rémes volt látni szegénykémet h szenved persze közben mondtam neki h azért fáj mert nagy a kaki és nyomni kell meg h ügyes remélem nem lesz több ilyen, most azt mondta doki h 1 nap után adjuk a laevolacot aztán meglátjuk...
Anyum keresett vmi gasztros dokit de csak 2 hét mulva lehet menni hozzá :?
vettem tamarinlaxot is hátha...
az a baj h már szinte semmit nem eszik meg amit eddig adtam h jobb legyen a helyzte :( se joghurt se aszaltszilva se mandarin-narancs se lekvár buzakorpával inni legalább iszik bár a gyümilevet nem itta meg délelött...viz megy jo sok szerencsére
na visszaolvasok rendesen

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: hát nagyon édik voltak! Most is! Kata a kidugott nyelvével :lol: Benyus meg kis töprengő. :D

Babus: szegény Tami! Remélem a Levolac rendbe rakja és nem lesz több ilyen! Nálunk Alexa ilyen sajnos, úgyhogy tudom milyen. Volt, hogy én 3 nap után szinte úgy masszíroztam ki belőle. Nekem ajánlottak homeos bogyót és nálunk segített. Esetleg azt megpróbálhatod, veszteni nem vesztesz vele, megkeresem a nevét és írom.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: "BRYONIA ALBA 5 CH (Bryonia Cretica 5 CH)

napi 1-2x5 golyó
Nagy, darabos, kemény, száraz széklet, kiürítése fájdalmas. Állandó erős szomjúság jellemzi a gyermeket."

Nekünk nagyon bevált, 1x adtam 2 hétig, azóta nincs gond, ill. egy kis barackbefőtt megkönnyíti a dolgot. A zárójeles amit itthon adnak a patikában, ugyanaz a kettő, bár a homeopátiás oldalon ez nem egyértelmű, de én beszéltem homeós orvossal ezügyben (többel is) és mind ezt ajánlotta.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: köszi!!! veszek ilyet is aztán vmi majd csak használ :? beföttet sem eszi pedig Anyum hozott házit :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: jól megnöttek a kis Drágák :wink: édesek :wink: és huuuuu mekkora pocid volt :shock: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: cukik voltak pociban is :lol:
Törpi: eszembe jutottatok délelött, Csajok kirámoltak 2 nagy zacsi pamperst az egész szoba tele volt (mint nálatok zacsival :lol: :lol: ) de nem érdekelt csak örültem h végre kaksizott Tammaci :lol: :lol: :lol: és végre nem sirt hanem röhögött h dobálta a pelusokat :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: ja, az a +8 kg nálam is bejátszik, ráadásul nekem a hasam sem ment vissza. És én még mozgok is. :cry:

Babus: pelenka jó lehetett. :lol: Nálunk a könyveket rámolják és még eszik is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babus,szegény Tami :( :( :( Ma már jobb?

Zsófi,az a kis nyelvecske :lol: Olyan édik.Jól megnőttek azóta,de milyen jó nosztalgiázni :D

Lányok,ti vettetek kesztyűt???És milyet? :roll:
Vendég
 


Nyulasz: én még csak gondoltam rá, hogy kéne venni. :? Viszont alig várom, hogy mehessünk ki az első hóra! Kíváncsi vagyok, hogy mit szólnak hozzá! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!
jaj rémes éjszakám volt hazajött Apa én meg nem tudtam visszaaludni csak hajnalban :( szerencsére CSajok aludtak mint a bunda 7:15ig :lol:
kesztyü: ugyan nem megy az overáljukhoz meg a sapihoz de nem érdekel :lol: , viszont jo meleg 2 ujjas orkános decathlonban le volt árazva columbia 990 volt párja bár már 1 honapja vettük meg van 5 ujjas vékony kötött
H&Mben nagyon jokat láttam mondjuk kötötteket nem is drágán
Nyulasz: koppkopp még nem tudom mi lesz ma, remélem nem lesz baj :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?