Új privát üzeneted érkezett!

Barlangászás?? :shock:
Jézusom...

Ok majd értekezünk addig.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Jaja, biztos össze tudjuk hozni :-)
Hogy vagy nyuszmusz82?
annacska15
 
 


Sziasztok, most olvastam egy cikket, h rubeola virus okoz megbetegedéseket otthon. Ez tényleg igaz?? Mert ha igen, akkor védőoltàst fel kéne vennem... Mielőtt megyek... Ugyan én 3 éve kaptam oltást rá, de akkor kikérem a kórházban az oltást, ha megyek uh-ra, mielőtt elkapom valahol...:( mert állítólag bántja a babát, úgy h én észre se veszem...
annacska15
 
 

 
 

Sziasztok! Kicsit eltűntem mert voltunk 3 napot a családnál Ózdon, és ilyenkor megy a program ezerrel. Voltunk UH - n is, Miskolcon a 4diagnosztikaba és kislányt mondtak :-D. Nekem így egyik jóslat sem jön be, mert mind kisfiút mutatott :-D. Nagyon pozitív élmény volt, valami hihetetlenül részletes magyarázatot kaptunk minden kis porcikájára. Minden rendben van, úgyhogy nagy az öröm. Fiút éreztem határozottan, a családból 1 ember kivételével mindenki fiút mondott, úgyhogy volt nagy nunis meglepetés :-D nekünk április 26-tól 30-ig kötött programunk van, én akkor nem tudok menni :-(. A rubeolarol én nem hallottam még, hogy jelen van.. Majd utána kell néznem.
knegm
 
 


Annacska!
Én nem hallottam a hírekben a rubeoláról...

Knegm!
Gratulálok a kislánykához! :-D

Tegnap védőnőnél voltam, hallgattunk szívhangot :-D
Csodálatos volt, gyönyörű erős szívhangja volt babónak.
És jól éreztem hol szokott mocorogni mert rögtön megtaláltuk :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Bnőmnél jól haladok a dajkálással :-D
Már etettem, ringattam...
Egyedül a pelusozás marad ki a "gyakorlásból" egyenlőre :-D
Már nagylány Elinor egy hónapos ;-)
Szépen gyarapszik, kerekedett a kis arca sokat. :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Annacska neked a nagyod?
Tudom hogy részletekben írok, de mindig utólag jut eszembe valami :oops:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Köszönjük szépen a gratulációt!
knegm
 
 


Megkérdeztem az otthoni bnőmet és ő se tudott, róla, ezek szerint csak kamuhir...
Hogy érted h a nagyom? Hogy van? Mert ö jól... Most kelt fel... 5:42...
annacska15
 
 


A nagylányodat akartam kérdezni?
nyuszmusz82
Eger
 
 


De mit akartál a nagylányról kérdezni?

Most néztem az időjárást Egerre míg nyaralunk... Végig szinte viharok és eső. Tán 1-2 nap lesz felhős vagy véletlenül napsütéses... :( megszivtuk ha ez így marad :(
annacska15
 
 


Azt hogy hogy van, lesz e vmi programotok...
Hátha megfordul az időjárás, és jó időtök lesz.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Teljesen jól van, csintalan nagyon...
Várja a tesót... :-) puszilgatja a hasam ha olyanja van. :D hát remélem nem lesz tényleg vihar, meg rossz idő.
Tesó, egyre többet mozog, lehet vele " játszani" megvakargatom a hasam ha rúg egyet, utánna rúg még, de egy idő után megunja és nem reagál... XD
annacska15
 
 


Hihi de édes :lol:

Enyém is el szokott bújni de van mikor a simire előjön.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Akkor jól értem, higy határozottan érzitek már őket? De jó, alig várom, hogy én is érezzem. Kár higy nem mond jó időt nektek annacska15 mire jöttök, most mondhatni, hogy álom... Reméljük jó lesz akkor is. :-)
knegm
 
 


Knegm!
Csodálatos, szuper érzés, nemsokára érzed te is! :-D
Először nekem olyan volt mintha puki lett volna a méhemben, vagy buborék pattant volna szét szebben írva ;-)
Én legelsőnek vacsora után este vettem észre, mikor már feküdtem.
nyuszmusz82
Eger
 
 


A 14 hét végén, 15 hét elején kb
nyuszmusz82
Eger
 
 


De jó! Alig várom! Ne haragudj ha már mondtad de ti tudjátok a nemét? :-)
knegm
 
 


Még nem, kedden megyek ultrahangra, remélem akkor kiderül :-D
Már csak két nap :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok!
Mi se tudjuk a nemét még, majd 10 nap múlva megyünk ultrahangra. Meg kértem a Vargahoz időpontot, de még nem válaszolt.

Találjuk ki csajok h mikor akarunk talizni, meg mit akarunk csinálni. :-)

Határozottan lehet már érezni a pociban a mocorgást, de 18+ héten már fogod te is érezni rendesen :-)
annacska15
 
 


Sziasztok!
Annyira gyönyörű idő van, bementem a városba a párom elé, haza sétáltunk, és megvolt az első fagyizás is :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok!
Annyira gyönyörű idő van, bementem a városba a párom elé, haza sétáltunk, és megvolt az első fagyizás is :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Bocsi kétszer ment el :oops:

Kinek hogy reagál a pocaklakója erre a melegre?
Enyém meg se moccan...

Se a fagyira se a kajára nem reagál...
Kapucsínót is ittam arra sem...
Remélem lassan felébred.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok!
Nálunk buli van a pocakban, a puncs fagyi nagyon nyerő volt nála. :)
Mi jövőhét kedden megyünk ultrahangra, valószínűleg megcsinálja a 18 hetes genetikai vizsgálatot is. Remélem megtudjuk a nemét, már alig várom. :)
cherrybomb
 
 


Én vaníliát ettem, lehet nem tetszett neki? :lol:
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok! Én mintha egy pár napig éreztem volna az apró mozgásokat, de múlt hétvége óta semmi. Szerdán megyek ultrahangra, remélem minden rendben lesz. A fagyi az nekem hetek óta minden nap lecsúszik..a gyümölcsön kívül még ez az amit kívánok :-D Feltehetek egy intim kérdést? Nektek van folyásotok? Olvastam, hogy előfordulhat terhesség alatti folyás, na hát nekem van kb az elejétől, de az orvos semmit nem mondott rá. Nem viszketek, nincs szaga, de akkor is..nem tudom, hogy ez normális-e. Anno amikor a fiammal voltam terhes akkor nem volt ilyen problémám. Munka is elég nehezen megy, sokszor fáj a hasam. Ti dolgoztok? Mivel foglalkoztok? Én műkörmös vagyok..főnöknőmnek már rég jelentenie kellett volna a munkavédelem felé, hogy várandós vagyok, de még nem tette meg. Gondolom ennek is oka van, lehet nem is dolgozhatnék az anyagok miatt.
mibri
 
 


A folyás teljesen normális ilyenkor. Ez egy védelmi mechanizmusa a szervezetednek. Addig jó amíg van, mert dolgozik az immunrendszer h bacimentesen tartsa a méhet. Amúgy nekem is van, és eléggé sok, de ez van...

Nekem is nehezemre esik az egész napos folyamatos pakolás. Sokszor pihenni kell... Mindegy mit " dolgozol " otthon vagy munkahelyen, többet kell pihenni...
annacska15
 
 


Sziasztok!

Mibri!
Jól írja Annácska, ha nem viszketsz vagy nincs szaga, akkor nem kell vele foglalkozni.
Nekem is mondta a doki hogy nőgyógy vizsgálat is csak panasz esetén van, ha úgy érzed vmi nem oké odalent, nehogy megpiszkáljanak
nyuszmusz82
Eger
 
 


Vmit.

Igen pihenj többször, ha van rá alkalmad.

Annacska
Nekem sem mocorgott tegnap picur, én is idegeskedtem, de estére jelzett hogy itt vagyok...

Megyek uhra, majd jelentkezem!
Szorítsatok h kiderüljön a neme picurnak
;-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


*.* hajrá, remélem megmutatja magát!
annacska15
 
 


Nekem még mindig egy hét van hátra... :(
Tegnap írt vissza a Zsolti, h menjek csak be hozzá ha otthon vagyok... Viszont azt már nem tudom mikor is van ö ott?
Vki tudja mikor rendel pontosan? Mert írtam neki, de olyan rövid választ írt, h csak menjek be. De semmi időpontot meg napot se határozott meg...
annacska15
 
 


Annacska!
Zsolt rendel hétfőn szerdán (a csütörtökben nem vagyok biztos) délután
És szombat délelőtt
nyuszmusz82
Eger
 
 


Délutáni rendelés 17 órától van

Minden rendben volt az uhn, de most aludt picurkám, felkölteni sem tudtuk... Illetve picit visszamocorgott, hogy megvagyok, de hagyjatok aludni :-D

Ismét úgy látták hogy kisfiú :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Úgy érzem a banán bevált, most mocorog :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Köszi :-) majd felirom, h mikor rendel már...
annacska15
 
 


Sziasztok!

Most találtam rá erre a csoportra és remélem, hogy még csatlakozhatok hozzátok. 
Régóta passzív fórumozó vagyok (csak olvastam eddig) és most ahogy visszaolvastam ismerős is lett Nyuszmusz82 és Mutymurutty története régebbről. 
Először is gratulálok mindenkinek a babához és jó egészséget kívánok! 
Gondolkoztam először, hogy hová is írjak, de ez a szeptemberi csoport aktívabbnak látszik, mint az augusztusi és talán még jó helyen is vagyok, mert augusztus 29-re vagyok kiírva. Most vagyok a 20. hétben. 
Ez a 2. terhességem, van egy 2.5 éves kislányom. A terhességem probléma mentesen indult az elején, majd jött a borzalom a 12. héten. Magas tarkóredő, kombinált teszt rossz eredménye Down kórra, és a másik kettőre is. Végül mennem kellett lepénymintavételre. Az eredményünk negatív lett és kiderült, hogy kisfiút várunk. Azóta folyamatos vizsgálatokra jártunk, végül most tartunk a szív ultrahangnál, ahol szintén mindent rendben találtak. 

Mibri: a te történeted is hasonló nagyon hasonló az enyémhez. Biztosan nálatok is minden rendben lesz. 

Mindenkinek a legjobbakat kívánom. 


napsugar22
 
 


Üdv köztünk. Mi befogadunk mindenkit :-) Gratulálok, a jó eredményekhoz :-)
annacska15
 
 


Köszönöm Annacska15!  Remélem sikerül eljutnod az orvosodhoz! Kislányaink egy idősek. :D Az enyém is nagyon csíntalan, eleven, de már el sem tudnánk képzelni másként. :)  Mikor derül ki nálatok a baba neme? Ha jól emlékszem te kislányt érzel.... Én is kislányt éreztem és kislányt is mondtak a 12. héten, majd a mintavétel alkalmával kiderült, hogy kisfiú. :D Nagyon örülünk neki, de annak mégjobban, hogy egészséges! Megcsináltam a szódabikarbónás tesztet többször is, más heteken, de végig kislányt mutatott, még csak fel sem habzott és nem is csinált semmit.
napsugar22
 
 


Köszi nektek. Holnap azért megemlítem az orvosnak.
mibri
 
 


Nyuszmusz:  gratulálok a kisfiúhoz! Akkor Ő már biztosan kisfiú, ha ennyiszer azt mondták rá. Örülök, hogy minden rendben volt. Több most ebben a csoportban a kisfiú baba, ugye? 

Mibri: nekem is van folyásom a terhesség eleje óta. Nincs szaga és nem is kellemetlen. Szerintem is így minden rendben vele. 


napsugar22
 
 


Napsugár!
Szia! :-D

Köszönöm
:-D

Igen itt több a kisfiú pinduri :-D
nyuszmusz82
Eger
 
 


Még 1 hét van ultrahang-ig ahol mondják majd h fiú vagy lány. Hát a szódabikarbóna szerint lány, hold szerint fiú kínai szerint lány, és inga szerint fiú. Így aztán fene se tudja megmondani ... Haha :-)
Igen 2.5 éves a nagylány, már várjuk a tesót. Àh, meg is halnék ha nem lenne ez a rosszcsont.
Előbb elsirtam magam, mert szomorú fejet vágott h nem vettünk fagyit a fagyis autobol. Alig tudtam befejezni a siràst... Szegény meg jött simogatni a fejem, azt hitte valami fáj nekem, és azért sírok. (Hormonok oh de Jooooo)
annacska15
 
 


Annacska, hát így már én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy kislányotok, vagy kisfiatok lesz. :D Elhiszem, hogy a nagylány is várja a kistesót. :) Biztosan simogatja pocakodat is. Az enyém néha megszokta. Dettó ugyanígy vagyok vele, ahogy Te, így szeretjük amilyen! :D De édes lehetett ahogy megsimogatta a fejed. Hihetetlen mennyire okosak és egyből észreveszik az emberen a bajt. 

Holnap délután én is vizsgálatra megyek. Kinek aktuális mostanság a kontroll, Többiek mikor mentek?
napsugar22
 
 


Szerintetek az normális, ha napközben többször érzem a hasam alját? Olyan feszülős érzés az egész ott lentebb a hasamnál.  Csinálok itthon ugyanúgy mindent, de nem hiszem, hogy megerőltetném emiatt lenne. Magnéziumot szedek, napi 500 mg-ot. Nektek van ilyen
napsugar22
 
 


Szia Napsugár!
Mi vagyunk a legkisebbek 15+4 hetesen :-) nálunk volt egy erős kislány tipp, úgyhogy lehet megtöröm a kuki dömpinget :-D. Örülök hogy minden rendben lett végül. Mi 19+5 hetesen leszünk amikor megyünk genetikaira újra, úgyhogy kicsit most nélkülözni kell a csodás látványát!
knegm
 
 


Statisztika szerint családon belül 75% esély van lányra...25% fiúra. Kb mindenkinek lány gyereke van párom családjába. 30 éve nem született fiú. Úgyhogy jó lenne ide is egy fiú. De szerintem lány lesz... Arra nagyobb az esély... :D
Én is érzem a hasam alját, szúr, meg feszül... De viszont köldök fölött mozog a baba :-) ami nekem elég fura, és tuti h ő az... :D
annacska15
 
 


Knegm,  Te kislányt szerettél volna ugye és azt is éreztél.  Az biztos, hogy elég kivárni a következő ultrahangot, hogy ismét láthassuk a babát. Én ma este biztos nem alszok, mert olyan izgatott leszek a holnapi vizsgálat miatt. Ráadásul az orvos azt mondta, hogy megcsinálja majd a szűrést is (nemrég lejárt és akkor mikor legutóbb voltam nem csinálta meg) ha legközelebb megyek. Kicsit nagyon félek tőle, hogy nehogy valami bajt okozzon. 
Ugye én most többször járok, mert a történtek miatt fokozottabban nézik, így legközelebb 22-23 héten fogok menni. Utána már csak a 28.-an. Hát szétaggódom majd lehet magam addig. 



napsugar22
 
 


Annacska, mondjuk olyat is olvastam, hogy az is befolyásolhatja a baba nemét, hogy az illető pár mikor van együtt az ovulációhoz képest. Ovuláció előtt több nappali együttlétből inkább kislányok, ovu környéki és utáni együttlétekből pedig kisfiúk várhatóak inkább. Nekünk mondjuk így történt. Kislányunk jóval ovuláció előtt fogant, most a kisfiúnk pedig sűrűbb ovu környéki együttlétből. Meg van még sok más egyéb ugye ami befolyásoló tényező lehet.
napsugar22
 
 


Ovu napján és rá 48 órára voltunk együtt, nem volt időzített, csak így voltunk itthon, h ne legyünk hulla fáradtak egymásra nézni. :-) ha igaz amit mondasz az +1 a fiúnak. Bakker már nem tudom kivárni
A másik amin pont gondolkodtam, h tényleg néha ...elég sokszor elfelejtem h babát várok...kislànyommal rajzoltuk és hirtenen törzsel olyat fordultam h akkorát roppant valami a hasamba... Nem tudom mi volt az, remélem a baba jól van. Utánna meg átugrottam a szennyes kosarat, aztán megfájdultak a szallagjaim... Na meg emelem Annàt állandóan, aztán fáj a hasam tőle, pedig csak 15 kg. :(
annacska15
 
 


Tényleg? Aki már tudja a baba nemét az választott már nevet? Vagy akik még nem, gondolkodtatok fiú vagy lány neveken?
Kezdem én : ha lány : Emili Zsuzsanna, ha fiú Csaba Károly.

Ti??
annacska15
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: