Új privát üzeneted érkezett!

Hát, még gondolkodóban vagyok, de legjobban a narancsos-csokis és a mogyorós-csokis tetszik! :lol: Jómagam is szeretek sütni, de azért két hónap múlva már nehezebb lesz, vagy ki tudja, most jobb ez a megoldás.
Igen, Espumisant is lehet szedni egész nyugodtan, nekem az jobban bejött mint a rennie, de gondolom ez mindenkinek más. :)
Ha jöttök Pestre, szerintem érdemes elmenni az Ikeába, ott is nagyon sok okos dolog van. Mi sokat vásároltunk a Mini Manóban, a Baby Planetben, és az Astinál. Ezekre érdemes rákeresned, mind fönt vannak a neten. Az is igaz, hogy ezek 4 éve voltak a legjobbak, azóta nem tudom mennyit változott a felhozatal. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Sziasztok, egy technikai kérdésem volna. "Számítógépzseni" vagyok.
Valaki levezetné nekem, hogy hogyan kell a vonalzót állandósítani, hogy minden üzi végén ott legyen?
Kössssssz szépen.

Amúgy jól vagyok, köszönöm kérdéseteket, most kezdem szeretni igazán az áldott állapotomat. Tényleg van abban valami, hogy a 2. harmadban az ember aktívabb...

Visszatérve a túrórudira (piros pöttyös), Bazsa, nincs a rokonságban valaki, aki tudna neked vinni belőle egy dobozzal Mo-ról???
Szerintem kérjél azt karácsonyra, vagy mikulásra, szülinapra, névnapra... :wink:
Nekem kedélyjavító is tud lenni a rudi.

Ja és itt a teljes nevem:
Horváth-Nagy Emese,
ha van kedvetek bejelölni a fb-on, én is megtalálható vagyok ott. Szívesen megismernélek titeket picit jobban is, meg rólam is ott láthattok képet, ide még egyenlőre nem sikerült képet rakni.

E
emi79
Dömsöd
 
 


Jucus- A Baby Outlet-be .Itt nagyon sok akció van.Ez a Brendonnak az egyik boltja,ahol a már kifutott termékeket viszik.Ami már szerintük nem annyira trendi.És nagyon szokszor szupi akciójik vannak.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Én például a Baby Outletet tudom a legkevésbé ajánlani...voltunk egy párszor, de mindig csalódás volt. Outletnek hirdetik, de valójában így is mocsok drága, mi csak átverést éreztünk benne... persze nézd meg a saját szemeddel, lehet hogy ez egy szerencsétlen véletlen, hogy mi ennyire csalódottan távoztunk onnan... Meg ha elnézel az Astiba, ez ott van a közvetlen közelében.

Emi! Én bejelöltelek! :D Meg is néztem a képeket, nagyon szép menyasszony voltál! :lol:
Nem tudom, hogy akkor most megvan a vonalzód, és csak be kell illeszteni? Ha mármegvan a kód, a bbc-s kell ide, tehát nem a html-es, akkor a profilnál, az aláírásba kell beilleszteni.

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincus, köszi a tippeket, meg is nézegettem őket, az Astiban pont akciós a bébiőr/légzésfigyelő, amit kinéztünk :)

Ikeába, Outletben mindenképp akarunk menni, meglátjuk, lehet, látunk valami jót.
Azt tudom, h horror árak vannak az Outletben, azért körülnézünk, hátha látunk valamit olcsóbban.

Közben a vonalzóm is megalkottam, nem tudom, megjelenik-e majd :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Nem jelent meg a vonalzó, de azért mert a rossz kódot illesztetted be, ez a html-es, ide a másik, bbccode-os kell. Cseréld ki, aztán működni fog! :D
Igen, mindig előfordulhat hogy belebotlasz egy jó ajánlatba! :D
Az Asti alapvetően egy kicsi bolt, de én szerettem, ott vettem a babakocsit meg a légzésfigyelőt is. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Ezt nézzétek meg:

http://www.ohdae-soo.com/film1/index.html

Annyira szép és csodálatos, ami velünk történik! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Köszi Dincus, most már látom, h jó lett :)

Igen, az Astiba már tuti hogy benézünk :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Nagyon szép a vonalzó Jucus! :D És akkor lehet hogy ennél több vagy uh szerint ugye?

dincuska
 
 
 
 
 
 


Köszi :)

Nem, ez már az UH-os :)

Menzesz szerint 15+4 vagyok ma, de gondoltam inkább ezzel számolok egyenlőre :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Ja értem, majd említsd meg az afp-nél ezt, hogy lehet hogy nem is annyi vagy, ne paráztassanak be feleslegesen, az elvileg betöltött 16-nál ad jó eredményt.
Na lányok, indulás mozizni!!!! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


jucus- szép a vonid!

Dincus- majd gyere az élménybeszámolóval,és a képpel.Nagyon kíváncsi vagyok...

A kocsi nem érdekel senkit? :roll:

Mi ma megjártuk Pestet, voltunk kontrollon.Minden a legnagyobb rendben van, hála az Istennek.Hétfőtől mehet oviba.Én nem igazán örülök neki, majd meglátjuk meddig bírja.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
örülj neki,h mehet az oviba,ott a helye :-) örülök én is,h rendbejött...

dincus,
izgatottan várjuk a 4D fotót és a felvételt a blogodon...

bocs,h keveset írok,de olyan hulla vagyok ma,nincs kedvem írni :oops:
Vendég
 


bazsa- köszi, aranyos vagy. Nem örülök az ovinak, mert le merem tenni a nyakam, hogy a jövő hét közepén már beteg is lesz. :evil:
Utálom odavinni.

Én is lusta dög vagyok.Bocsi...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


akkor ma lustálkodjuk,majd holnap újra próbákozom :-)
jóccaka mindenkinek...
Vendég
 


Megjöttünk Lányok, hát csodás volt!
Kiköpött Emma...de komolyan, mikor megláttuk, majd elájultunk, mintha őt látnánk! :D Sándornak amúgy is az volt a kívánsága, hogy még egy Emmát, na tessék! :D
Cuki volt, ásított, vakarta a fejét, szopizta az ujját, amit csak el tudtok képzelni. És neki is megvan az a jó szokása, hogy bebújik a méhlepénybe, illetve azzal takarózik.
Hatalmasat nőtt múlt hét hétfő óta (már 354 gramm :D), minden mérés szerint idősebb egy héttel, azt mondta a szonográfus, hogy nagy baba, és sokszor mondta hogy nagyon szép, de ezt láttuk mi is. :lol:
Ma már nem hozok képet szerintem, de majd reggel! Meg valahogy elintézem a videót is!
Lehet hogy még lefekvés előtt szórakozok vele. :)
Eldőlt a neve is, majd azt is holnap! :D

Pusziiiiiiiii

dincuska
 
 
 
 
 
 


Bazsa: próbálom magam mellé képzelni Atit, de már 2 hónapja nincs mellettem és már azt se tom milyen :( De már csak 8 hét és jön látogatóba :)

Jucus: kös
zi a poci dicséretet. Annyira jó, hogy ha felébredsz végig dumáljátok az éjszakát. Amikor még itthon volt Ati én kicsit szenya voltam, felébresztettem, mikor nem aludtam, hogy dumcsizzunk :) Szép lett a vonalzód! és olyan jó, hogy lakberendezést tanultál:) nekem is tetszett ez, de időm nem volt rá. Én is próbálkoztam bejelölni, de nem találtalak (illetve túl sokat találtam belőled :) ). Én Pécsi Zita vagyok. Jelölj be nyugodtan.

Timcike: ismerős a helyzet. Uncsitesóm egy hétig beteg volt, majd visszament oviba, 4 napot ment, majd újra feküdt otthon szegénykém, mert elkapott valamit.

Dincuska: nagyon fini lehet a torta! A video pedig csodálatos volt, elküldtem Atinak is, és őt is nagyon elbűvölte!!! Jajj, tök jó akkor a 4D, akkor mindenki boldogan feküdt le tegnap Apa, Emma, Anya :) Apa tényleg örülhet, hogy kap még egy Emmát:) Tök jó, hogy ennyi mindent láttatok!

Tegnap nem bírtam tovább, 2 hétig magamban tartottam, és tegnap elmondtam Atinak a hepatitis véreredményt. Először sokkolta, és mérges lett, hogy nekünk mindig történik valami rossz, mindenért meg kell küzdenünk (eddig semmit nem kaptunk meg küzdés nélkül az életben). Utána kérdezte mi volt pontosan, majd rákeresett, és annyira megnyugtatott. Neten egy laboros doki írta, hogy a reaktív kifejezés azt jelenti, hogy átesett a betegségen, illetve védett ellene. Nekem anno 18 évesen volt egy májbetegségem így ez igaz is. Megbeszéltük, hogy akkor nyugi, tuti negatív a következő. El is mondta milyen tökfej vagyok, hogy eddig nem mondtam, mert akkor hamarabb megnyugtatott volna !:) Szóval most tök pozitív vagyok.

Ma elkezdem a diplomát, bár nem sok kedvem van hozzá. DE le kell adnom.

Amúgy alvásra jelenleg az jött be, hogy éjfélig fent vagyok, bár nagyon nehéz, mert néha majd elalszok. Éjfélkor irány az ágy, és akkor jót alszok 8 órát :) Bár reggel fáj a pocim (illetve belül valami ) mikor ébredek, ez nem tudom miért van.

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


Dincus- jaj már nagyon kíváncsi vagyok a képekre.De jó, hogy ilyen moziban volt részetek.Én is szeretnék, de sajnos nem engedhetem meg magamnak...egyenlőre.Az én picikém is nagyot nőtt és a korához képest nagyobb a súlya.De ez nem gond, a lényeg, hogy egészséges.Egyébként is Atit sokkal súlyosabbnak mérték mindig, mint amennyi valójában volt.Szülés előtt 2 héttel 3.540-nek mérték,és 3150-el született.Szóval én ezeknek a méréseknek nem hiszek.
Várom nagyon a képeket. :wink: Még a múltkor feltettem a kérdést a lánykát hogyan kell fürdetni és pelenkázni?de nem válaszoltál...A puncikájához nem szabad nyúlni?Csak kívülről szabad letörölni és mikor fürdeted akkor is?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


babci-látod?Attila is megnyugtat,mi is megnyugtatunk, hagyd a fenébe az idegeskedést.Nem lesz semmi baj.NA ha hazajön lezs nemulass hehe.Rengeteg ölelés puszika sorozata.Minden reggel fáj?
Nekem néha, de úgy mintha a levegő szorult volna bele,lent a hajlatba.És nagyon xar érzés.De van mikor 2 napig is érzem, utána semmi.A baba nyom ott valamit.De ne aggódj.Ha gondolod kérdezz rá a dokidtól, de ne parázz be mindenen,mert az nem jó.Inkább kérdezz minket vagy a dokidat.Hiszen azért van dokid, hogy ha kérdésed van,nyugodtan hívd fel és kérdezz rá.Én is azt csináltam. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

1-kor feküdtem le, konvertáltam a dvd-t, aztán feltöltöttem a youtube-ra, ha szeretnétek, megnézhetitek majd a blogon. Még nincs ott, de majd kész leszek vele. Szedtem ki képeket is.
Timci, nem is láttam, hogy ezt kérdezted, mikor? Szóval igazából szerintem sokkal egyszerűbb a dolog mint a fiúknál, hiszen nem kell semmit kerülgetni :D, de ezt lehet hogy csak egy lányos anyuka gondolja így. :lol: A puncijához nem kell különösebben nyúlni, én egyáltalán nem nyúltam be szinte soha, csak ha láttam ott egy kis trutymót, most is igazából csak a fertőzésveszély miatt igyekszem jobban kimosni, de ez csak az ő rendellenessége miatt. Úgyhogy igazából nincs különösebb tudnivaló, csak mindig fentről lefelé, és akkor nem lesz semmi gond.
Ilyenkor még lehet hinni a súlymérésnek meg úgy egyáltalán a méricskélésnek, ezen a 18-20. héten a legkönnyebb megmérni állítólag. Később én sem adok hitelt neki, Emmára a szülés előtt 2 nappal mondták, hogy nem biztos hogy lesz 3 kiló, ja...lett 3560 gramm! Szóval tényleg nem kell vele különösebben foglalkozni, a 18 hetesen is inkább 19 hetes adatai voltak. Na majd kint meglátjuk! Alig várom! :lol: Vajon ki szül elsőnek? Az az érzésem, vagy Te vagy én... :lol:
Babci! Örülök, hogy örömet okozott a dvd és hogy meg tudott nyugtatni a párod! :D Nekem is szokott néha olyan szúró érzésem lenni ott alul, szerintem is a baba nyomja, nem is aggódom különösebben emiatt, mert ilyenkor ezt megelőzi egy löket, gondolom ő rúg meg. :lol:
Én is elkezdem a diplomamunkát, eddig nem volt fent a word, este telepítette fel Sándor. Viszont így van excelem is, próbálkozom majd a táblával. :D

Na, lássunk képeket. Nehéz volt róla csinálni, meg a dvd-n is látjátok, hogy mindig körülveszi egy maszlag, a méhlepény, szeret bele burkolózni, mint a nővére. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép Ujjszopi :)
Kép Magzatvíz kóstolgatása
Kép Olyan gyönyörű lábai vannak :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


Timcike : köszi, igen, nagyon jól esett, hogy ti is nyugtattatok itt, és hogy megoszthattam veletek. Mostmár tényleg csak pozitívan állok neki :) Hát igen, ha hazajön szétpuszkolom a fejét Atinak :) Pont tegnap beszéltünk erről, és ő meg azt mondta, hogy szétpuszkolja a pocimat, és millió simit ad a picinek :) meg persze nekem is . Nem éreztem eddig, csak tegnap, meg ma reggel. Fura volt. Akkor semmi gond. Majd azért holnap megkérdezem a dokit is.

Dincuska: Várjuk a videót!:) a képek gyönyörűek, nagyon édes a kislányod :) És nagyon cuki amelyiken a lábát lehet látni, meg a popiját:) És az mikor az ujját szopja, hihetetlen....:) Gratu a szépséghez!!!! Amúgy neked meddig kell leadni a diplomát?

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


Na és mostmár láthatjátok a nevét is! :lol:
Ki kellett cserélnem a vonit, mert vagy a képet rakta be rosszul vagy a végéről lemaradt valami... szóval régen is lilypie-s voltam, most visszatértem hozzá! :lol:
Babci, köszönöm, ugye cukker? :D
Nekem nov. 15 a határidő... :roll:
De látod, mindennel el vagyok foglalva, csak azzal nem... :lol:

Nem volt egyszerű ez a név, apa álma volt, és hiába, hogy én kicsit komolynak tartom, kedvezni akartam neki... :lol: Szép név, tényleg, csak nem nagyon lehet becézni... ne is, mert a Sárikával ki lehetne üldözni...

dincuska
 
 
 
 
 
 


Fent vannak a videók a blogon! :lol: Meg is éheztem! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


babci,
örülök,h meg tudott nyugtatni a párod végre... jí is,h hozzá fordultál,mert látod mi ennyire nem értünk hozzá :-) ugye tudod,h az én férjem is meg a timci férje is attila ;-) dincusnak sándorja van,a többi?????

dincus,
hát ezek a kéééépek... és tényleg hasonlít az Emma féle 4D képre...
azok a lábak,hát nagyon csini kiscsaj lesz :-)
most jóóól beindultam ám én is... keresek azonnal vkit,aki csinál mostanában 4D felvételt,nem érdekel ha sokba kerül...
Vendég
 


fuuuu hát a videó sem semmi... ahogy megvakarta az állat :D
meg a szívdobogás... istenem... én még nem hallottam az enyémét... na nekiállok keresni valakit...
Vendég
 


dincus- hát figyelj!Nem találok szavakat!!!Butaság, hogy nem lehet ilyenkor élvezni a 4D-t.Igenis lehet, hisz látod mindnyájan élvezzük.Csodás ez a kis teremtés.Gyönyörű baba lesz az biztos.Ő már most balettezik :) És valóban a 2 dik képen pont olyan,mint amit Emmáról betettél nemrég.Gratula a szép picikéhez.
A név, nekünk is nagyon tetszett, de pont a becézés miatt maradt ki a névsorból. :wink: Jók az új vonik nagyon.Én szerintem én fogok először szülni,mert nekem császár lesz.Habár ki tudja... :roll:

babci- na látod.De irigyellek, hogy a férjed ennyire érzéki.Az enyém nem akar foglalkozni a pocaklakóval, neki ez még semmi, majd ha kint lesz és kézzel fogható lesz akkor.Olyan, hogy megpuszilja a pocakom?Szóba sem jöhet.Ő más...az én sajnálatomra.De persze a haveroknak áradozik róla meg minden, és ha orvosnál vagyok,mindig megkérdezi mi volt, csak nem foglalkozik vele,mintha nem is lennék terhes.Ez van.

Csajok egyre gyakrabban érzem a rugdosást.Ti?

bazsa- ma is lusti vagy?Mert én ma inkább idegbajos.És borzasztóan türelmetlen...Jobb ha hallgatok.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Támogatom az ötletet, mert ez fantasztikus élmény! :D Hogyhogy nem hallottad még a szívhangot? Amikor először voltam a 7. héten, a dokival meghallgattuk, addig el sem hittem, hogy tényleg ott van!
Kíváncsi vagyok arrafelé mennyibe kerül, meg milyen a felvétel! remélem el tudtok menni mihamarabb! :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
80 € :?
hát nem tudom mi tévö legyek...
megyek 31-én egy helyre nagy ultrahangra,ott is megkérdeztem most,de ök nem foglalkoznak ezzel,kivéve,ha jól helyezkedik,akkor csinálnak képet ingyen.
nov 7-én megyek a nödokimhoz,majd rábeszélem,h ö csináljon...

timci,
én mostanság korán kelek és hisztis vagyok... én is egyre többet érzem a picit és ne izgulj az én párom sem simogatja,puszilgatja a hasam :cry:
néha nagyon mocorog,akkor én mondom neki,h gyere gyors, jön és hisztizik,h semmit nem érez... de magától semmi... ö egyébként sem mutatja ki az érzéseit,de én tudom vagy sejtem,h mit érez és ezzel meg kell legyek elégedve :-)
Vendég
 


Timci! Az enyém szokta néha puszilgatni, megsimizni, kezét rátenni a hasamra, érezte már ő is a mozgását! De ő is inkább akkor, ha én odamegyek, és odatartom elé... :lol:
Sárát meg nem becézzük, és kész. :D Önmagában nagyon szép, minek becézni? :lol:
Igen, a rugdosás egyre intenzívebb, és még hol van a 24-28. hét, akkor a legintenzívebb, mert hely is van még, és ő is jó nagy már. :D
Fú, Bazsa, nem olcsó buli... remélem tud a dokid is csinálni... Na tényleg megyek, hisz megbeszéltük, és most meg lebuktam, hogy még mindig itt vagyok! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Szisztok,

Dincus, nagyon szuper képek!! :) Tényleg van hasonlóság!
A videot itt melohelyen nem tudom megnézni, majd otthonról.
A nevetek nagyon tetszik, nálunk is ez van az 1.-2. helyen , ha lány lesz :) Én sem becézném, a Sára magában is nagyon szép, De ugysem tudnám megállni, h ne becézgessem :) Szerintem én Sárámnak hivnám :)
A másik nálunk a Hanna amugy, Hannus, Hannika :)

Babci, örülök, h megnyugodtál, meglátod, nem lesz baj!
FB-on majd este otthonról bejelöllek, de nem igérem biztosra, mert ma körmöshöz megyek, és lehet már nem lesz erőm bekapcsolni a gépet :(
Olyan korán kidőlök este mindig, mert ugye fél éjjel fentvagyok...

Bazsa, remélem el tudsz menni 4D-re, mert ez tényleg nagyon nagy élmény!! A 80 euro tényleg húzos érte, de talán a dokid megcsinálja.. Van neki ilyen specko gépe? Az tök jó!

Timci, de jó neked, h már igy érzed! Én még semmit nem érzek, de már nagyon várom! Legalább a buborékokat, amiről annyit meséltek már :)

Hát csajok, az én párom akkor ugy látszik kilóg a sorból. Ő nálam százszor jobban ki tudja mutatni az érzéseit.
Nem telik el úgy nap, hogy százszor oda ne jönne, hogy megsimizi a hasam és megdicséri, h milyen szép, este mindig odahajol és mesél neki, ha van idő reggel, akkor akkor is :)
Ha dokihoz megyek ő mindig jön velem, érdeklődik a dokitól, mindent megkérdez, ami érdekli. Ő intézte a 4D Uh-ot, és szinte minden mást is. Pörög ezerrel. Most mondja, h jövö héten a védőnőhöz is eljön velem, mert ott a helye. De erre már mondtam, h ez azért kicsit túlzás...
Szinte másról már nem is tud beszélni, csak babáról és hogy mi lesz, hogy lesz. Ok, örülök neki, de néha már annyira sok :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
jucus31
 
 


Dincus,
ejnye bejnye :-)

Jucus,
igen,mindennek van határa is... :-) az én párom meg az ellenkezö irányba lépi túl a határt :-)
Vendég
 


Hát Jucus, szerintem még mindig a tiéd a jobb eset, szenzibilis férjed lehet, ritkaság! :D A védőnőhöz tényleg kár lenne mennie, nem sok izgalmas történik.
Nekem is tetszett a Hanna, csak túl sok van belőle...ezért is választottuk inkább a Sárát. Milyen vicces lenne...két Sára a topikban! :lol:
Biztosan nemsokára fogod érezni a kicsit, utána lesz tipped is a neméről, meglátod. :D Én is akkor éreztem, amikor már mocorgott, hogy lány. :D
Bazsa! Na pörögtél ma? :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Kicsit nosztalgiáztam csajok...mutatok pár csecsemő Atticy-t nektek.Pár hónapos képek...

Kép

Kép Mosolyog

Kép


Kb. ekkora lesz a kis cukorfalat babucitok.Kis törékeny,és anyafüggő :)

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


dincus,
pörögtem igen,azért nem jutottam el idáig,este meg már hulla voltam... látod milyen sokat tudtam kihozni magamból :-)
most meg kezdödik az igazi pörgés... ma van a párom szülinapja :-)
megy próbára este,oda kell készitenem valamit meg elvinni. holnap torta és süti sütés. bugs bunny-s tortát szeretnék neki valahogy sütni meg csinálok lekváros és vaniliás gyümölcsös tekercset meg vmi csokisat majd a gyerekeknek.
vasárnap tartjuk ebéd és délutáni süti kávé. az ebéd tárkonyos raguleves lesz vargányával és bográcsba fött marhalábszár pöri nokival :-) nyammmi nyammmi

timci,
nagyon édi képek atticyröl :-) büszke lehetsz rá nagyon :-)
Vendég
 


Timci! Nagyon kis aranyos! :D Látom, Te is sokat nosztalgiázol mostanság...én is, ahogy közeledünk a végéhez... :lol: Holnap már félidős leszek, hihetetlen! Akkor Zsejke lesz a neve?
Bazsa! Látom, szerváltál túró rudit... :D Ki küldi ki? Ki ez a drága lélek?
Örülök, hogy pörögtél, én nemigen... :lol: De ma már nem kell szórakozni a videókkal, az sok időt elvett tegnap, utána már nem volt kedvem mással foglalkozni. Nagyon jól hangzik ez a szülinapi készülődés, Attila biztos nagyon boldog lesz! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


bazsa- azért ne pörögd túl magad!Biztosan szupi lesz a buli.Majd remélem beszámolsz róla.Köszi a dicséretet. :wink:

Dincus- igen elég sokat szoktam, csak tudod lusta vagyok néha ahhoz is, hogy elővegyem a Cd-ket és átnézegessem.Utána meg fáj a szívem, hogy milyen fiatal is voltam még akkor és Atticy milyen kis picurka volt....Ma reggel arra ébredtem, hogy Ati bejött hozzám és felhúzta a pizsim.Simizte,énekelt neki,beszélt hozzá...olyan cuki volt. :oops: :cry: Aztán megkérdezte most először, hogy hogy került oda... :shock: :lol: Mondtam, hogy Anyaka és Apaka összebújtak,és megszeretgélték egymást.Érted? Azt mondja igen.Olyan kis cuki.
Köszönöm neked is a dicséretet.Hát azért hagyom ott a Szendét is, mert még azért 100% ba nem igazán tudtam eldönteni, tőlem kicsit távol áll a Zsejke,Szendét jobban szeretem, viszont a gyerekek a Szende névvel sokat csúfolnák...nem tudom.Ilyenekre is gondolok tudod... :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


jucus 31- ha mentek az Astiba, megkérhetnélek, valamire esetleg?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, én a Zsejkét szebbnek találom, de persze Ti döntötök. Azt gondolom, hogy pl. Szendét inkább lehet csúfolni mint mondjuk Sárát...sajnos...nem kéne így lennie, de a gyerekek ilyenek. Ősi beszélőnév lehetett, és valóban azt jelenti, hogy szende...nem csak azonos alakúság, ez az ősi magyar neveknél elég valószínű.
Aranyos Ati, ezt hogy hogy került oda Emmánál már pár hónapja tisztázni kellett. Sőt azt is, hogy jön ki. :shock: Én sem élek mesékkel, mármint inkább úgy alakítom a mondókát, hogy az ő szintjén megérthesse, de nem jövök a gólyával meg ilyesmikkel. Ez nálunk bevált, lehet hogy sok dologban felvilágosultabb mint a kortársai (születés vagy éppen elmúlás), de szerintem ez így van rendben. És szigorúan csak az ő szintjén.
Ja akartam még a múltkor kérdezni, hogy neked akkor alapból császár lesz, vagy még nem beszéltétek meg a dokiddal? És azzal nem várnak a 40. hétig?

dincuska
 
 
 
 
 
 


Dincuska: igen, nagyon cukker a kicsike:) neked akkor még van időd a diplomára, nekem egyre szűkösebb:( (okt.26) tegnap neki is kezdtem, de iszonyatosan fájt dél óta a fejem, így nem sokra jutottam.

Bazsa: Azt nem tudtam, hogy a te párod is Attila:) nem semmi:) Jó bulizást mára, és süti sütést!!

Timcike: nagyon aranyos a kisfiad, én is akarok egy ilyet !:)


Ma voltam fogorvosnál, egyszerre két fogat csinált (reggel még úgy indultam egy lesz csak). Totál ko vagyok. Az egész bal arcom lezsibbadt, és most se érzem még. De már csak 1 fogam van tömni és kész vagyok. Így jár az, aki 7 évig nem jár fogorvoshoz.

Ma voltam a 18 hetes uh-n, de sajnos nem a dokim csinálta:( 231 gramm a törpike és nagyon cuki volt. Nem semmi, hogy már 23 deka:) A neme?? Na, ez az amit nem tudtam meg:( a doki szerint nem úgy fordult, úgyhogy majd jövő csütörtökön, ha megyek a sajátomhoz magánra akkor tuti kiderül. Pedig úgy készültem, hogy ma megtudom. De mindegy. Csütörtök.... remélem gyorsan eljön:)

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


dincus- hát igen.Ati már nagyon régóta tudja, hogy Ő hogy jött ki,és látta is videón, mert a youtube-n én pont néztem, hogy hogy is van ez,és Ő is pont odajött.Így tudja, hogy mi a pálya.A dokimmal már a legesleg elején közöltem, hogy nem vagyok hajlandó újra ennyit szenvedni, úgyhogy legyen császár.És azt mondta, hogy Ő nem is erőltetné a dolgot, mert ugye ott el van vékonyodva a hasfal és bármikor megrepedhet,vajúdás közben.Így lesz a legjobb.Azt, hogy mikor veszi ki még nem beszéltük.De én úgy tudom, hogy nem hagyják bent 40 hétig.

babci- hát nem irigyellek.Én nem is tudom mikor voltam utoljára fogdokinál, de hála nekem jó fogaim vannak és nem lukas egyik sem.Max. fogkőleszedésre kéne mennem...de utálok fogdokihoz menni,így nem is megyek sehova :) Hála Ati is az én fogaimat örökölte.Remélem a kicsi is azt fogja.

Köszi a bókot...hát reméljük, hogy kis fütyis lesz, legalább egy fütyis legyen már ebbe a fórumba.
Csütörtök hamar itt van.Nekem 2 hét múlva csütörtökön kell mennem 27-én.Már én is nagyon várom.



Egy próba...

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát sajnos nekem nem megy, ezt is nagyítóval kell nézni...nem tudom hogy lehet normálisan lekicsinyíteni, ahhoz, hogy látható legyen, mert ugye, csak 600*600 as lehet...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Majd gondolkozok én is az excelen:)

De a lényeg: ma megrúgott vagy boxolt a baby. Annyira hihetetlen:) Először azt se tudtam mi az, kitüremkedett kicsit a hasam, erre a pici, hogy tuti tudjam mi ez, még egyszer csinálta!! Csodálatos érzés, és fura!Az már tuti, hogy egy kis örökmozgó.

Most megyek meditációra. kíváncsi leszek milyen lesz. kicsit rám fér a relax.

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


Mi van veletek csajok?!Péntek óta csak egy hozzászólás?!Mi történt? :shock:

babci- biztosan jót fog tenni a meditáció mindkettőtöknek.A rúgások most már egyre intenzívebbek és gyakoribbak lesznek.

Ha valaki kisfiút vár, hamarosan a pocakján megjelennek a hosszú sötét szőröcskék.Én kétségbe voltam esve miattuk Atival...de hála szülés után nemsokkal elmúlt. Úgyhogy ha valakinek lesz szőröcskéje ott, ahol eddig nem volt,akkor tuti kisfia lesz. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: nem tudom mi van, ahogy jön a hétvége megritkulnak a hozzászólások. lehet mindenki takarít:) Már alig várom, hogy gyakoribb és intenzívebb legyen!!!:) Bár nekem ez is elég érezhető volt. A meditáció nagyon jó volt. teljesen ellazultam, kellett már kicsit a kikapcs, annyi minden van mostanában. Remélem igazad van:) , pont múltkor mondtam Atinak, hogy tök gáz, a köldököm körül tök szőrős vagyok. Ezek után már tutira kisfiúnak kell lennie:):) Amúgy hogy telik a hétvége?

Kép
babci86
Tatabánya
 
 


babci- nekem a köldököm alatt végig egy hosszú csíkba lett szőrös a pocak. :lol:

Én is egyre intenzívebben érzem most a picit.Ez már csak erősödni fog.Atticy egyre többszőr puszilgatja és simizi a pocakot.Most már Attila is többet beszél Zsejkéről.

Ma kipakoltam Zsejke szobáját, a fölösleges cuccokat elvittük Kecsóra az Anyós által bérelt garázsba, és összeszereltem egyedül a kiságyat és a pelenkázót.Még van mit alakítgatni, de mindent csak sorjában.Muszáj volt a kiságyat meg a pelenkázót összerakni, mert bazi nagy helyet foglalt.A dobozokat meg holnap elégetjük Attila haverjánál, mert meg vagyunk hívva bográcsozni, míg még tart ez a jó idő.Jelzem Őt is Attilának hívják. :lol: Azért már alakulgat a szoba.Kezd babszobának kinézni.

Bazira fáj a hátam.Ezért hétfőn megyek csontkovácshoz.Ma is alig bírtam fölállni...lehet megerőltettem kicsit. :roll:

Puszi és jó éjt.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Látom nem rohamozzátok a topikot csajok.Hideg van? :lol:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok,bocsi,de a hétvégém most nekem volt mozgalmas...
a pa´romnak pénteken volt a szülinapja és teljesen lekötött.
pénteken a zenekarnak készitettem kaját. szombaton délelött bolhapiacon voltam ahol sikerült olyan lemezjátszót venni a pa´romnak,amilyet akart :-) aztán fél 3 volt már miore megebédeltünk,aztán egész délután sütit sütöttem.
ma meg a családdal ünnepeltük meg,mert szombaton a páqrom koncertre ment meg nem mindenki volt a családból itthon.
ebédre és délutáni kávé sütire voltak hivatalosak, jó volt. a kaja isteni lett, de nagyon nagyon elfáradtam...
ugyhogy most csak ennyire telett, bocsi érte...
holnap jövök,
mindenkinek szép estét :-)
Vendég
 


Sziasztok! Én pl. azért csak most vagyok, mert péntek este óta a Mecsekben voltam kirándulni a férjemmel egy család barátainknál. Nemrég értünk haza. Ez egy olyan család, ahol 3 lányka van 7-től 3 éves korig. :) Nagyon nyüzsögtek. Hú 3 gyerkőc egyszerre kicsit soknak tűnt, főleg úgy hogy elég nehéz volt tőlük beszélgetni, csak 9 után tudtunk igazán...

De azért azt megbeszéltük a férjemmel, hogy először csajszit szeretnénk, aztán meglátjuk, lehet, hogy szerdán kiderül, akkor megyek dokihoz. Majd mindenképp megírom mi a helyzet.

Ja és a kirándulásra visszatérve, ha jó kalandparkot kerestek, nyilván majd ha nagyobbak lesznek a gyerekek, szóval akkor látogassatok el a Mecsekextrem parkba (mecsekextrem.hu).

Szép új hetet mindenkinek!
E.
emi79
Dömsöd
 
 


Sziasztok!

Nekem megint nem jött be az oldal ma délelőtt...de ez most csak velem fordult elő? :roll:
Mi is el voltunk havazva a hétvégén, pénteken barátnőkkel taliztam, tegnap esküvőn voltunk, egésznapos-éjszakás volt, ma pedig vendégségben voltunk barátnőméknél. És képzeljetek, KERESZTANYA lettem! :lol: Úgyhogy mégiscsak van egy fiam! :D Annyira boldog vagyok, tudtam hogy gondolkodnak rajta egy ideje, beszéltünk is róla, csak úgy elméleti szinten, és akkor reménykedtem, hogy talán én leszek, azazhogy mi leszünk, mert persze Sándor Keresztapa lett. Egy 10 hónapos, imádnivaló, kékszemű legényről van szó, Dávidnak hívják! :D
Ezek a legnagyobb újságok.
Hú Sára mostmár nagyon durván mozog, látni is lehet, illetve Sándor és Emma is érzik sokszor. :D Nagggyon jó érzés! :D
Babci! Hogy állsz a diplomával? Hány oldalt kell írni, mennyi van meg? Nekünk kb. 40 kell, karakterszámban van megadva, nekem eddig 23 oldalam van.
Vajon a fronttól fáj a fejed? Remélem már jobban vagy!
Majd kiderül a neme jövő héten, a lényeg, hogy egészséges! :D
Ezt a szőrös dolgot nem is tudtam, hihi, kíváncsi vagyok, hogy tényleg bejön-e nálad is. :D
Gratulálok a boxoláshoz is, és egyre erősebb lesz! :D
Timci! Igen tudom, beszéltük már ezt a császár dolgot, csak nem tudtam, hogy erre akkor a doki is rábólintott már, és így is készültök. Nekem sok ismerősöm van, aki császár után természetes úton szült, persze figyelik a heget meg az sem mindegy gondolom, hány év után szülöd a következőt. De megértem, ha a sok fájdalom miatt nem akarod a természetes utat, legyen ami nektek a legeslegjobb. Nekem is nagyon fájdalmas volt, de én most is természetesre készülök, hátha könnyebb lesz.
Szóval Zsejke :), örülök, hogy ezt a nevet választottátok, szerintem gyönyörű. :D
Bazsa! Nagyon örülök, hogy jól sikerült Attila szülinapja! :D Pihend ki magad alaposan!
Emi!De jó, hogy kirándultatok, egész jó idő volt a hétvégén, sokat sütött a nap, és olyan gyönyörű színekben játszik októberben az erdő. :D Kíváncsi vagyok, tényleg csajszi lesz-e az első. :D

Megyek, mert kb. 5 órát aludtam... de idén ez volt az utolsó esküvő. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


jaja nem müködött nálam sem...
most meg megint nem tudom a kedvenceket megnyitni...
huuu akkorát aludtam, olyan jól esett :-)
ez a hétvége erös volt...

dincus,
gratulálok a keresztszülöséghez :-)

emi,
pedig jó, ha ehhez hozzászoksz... a babavállalás bizony sok minden lemondásáról szól... szépen megváltoztatja az életünket... de nekem pont erre van már szükségem :-)

timci,
jó ötlet a csontkovács terhesen?
ügyes voltál,hogy ennyi mindent csináltál a babaszobával,de lehet,h ettöl fájt úgy a hátad... lassíts... kíméld egy kicsit jobban magad...

szörös has.... kisfiú...
hát nem tudom csajok,mert a tesóméknak csak lányaik vannak és nekik is szörösebb volt a hasuk terhesség alatt... jó,nem fekete, de mi egyébként sem vagyunk olyan erös szörzetüek...

babci,
mi szinte egyidösek vagyunk ( ne ijedj meg a terhességre gondoltam :lol: ) , én március 15-re vagyok kiírva :-)
viszont nem korai még a dudornak? ilyenkor már tényleg lehet látni? mert érezni már érzem egy jó ideje, néha alig alig, néha erösebben tolja, de puklit én még nem láttam... nem is látom mondjuk a hasam alsó részét :-)

úgy döntöttem én is megpróbálom ama a táblázatot :-)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: