Új privát üzeneted érkezett!

Üdv. Macianyú!

Én még nem hordok kismamanadrágot, mert utóbbi 3 hónapban fogytam majdnem 5 kg-t, úgyhogy most egy darabig jók lesznek még a "kifogyott" nadrágjaim", de különben én sem férnék már bele a rendes nadrágokba, nagy a hasam..szerintem egyből rájön, aki lát... De valahol én is várom már, hogy látszódjon, csak jó lenne, ha tényleg a baba miatt lenne már pocakom, és nem a sok kaja miatt (na és még mindig félek kicsit, jó lenne már túl lenni azon a kritikus 3 hónapon...)
20140901114303
 
 


Brunhild,
na a névmizériáról tudnék mesélni, pedig mi csak az apja nevét szerettük volna adni második névnek Levinek. Ő orosz származású, kint is született. 3 hónapos korára sikerült is elintézni, pedig vagy 19 hetes terhesen, mikor kiderült, hogy fiú, már neki is álltam.

Klarissza,
végig bent lehet a párod, ennek csak egy feltétele van, hogy el kell végezni a szülésfelkészítő tanfolyamot, lényegtelen, hogy hányadik gyereked születik. Mi mind a kétszer végigcsináltuk, és másodjára is mondtak újdonságot azért. Egyébként jogszabályilag 1 felnőtt családtag veled lehet, de az új vezető ragaszkodik a tanfolyamhoz. Én meg úgy vagyok vele, hogy ez legyen a legnagyobb gondunk. Ott apukának is elmondják, hogy hova tudja letenni a cuccait, hol jut kajához, hova tud wc-re menni, tehát tényleg gyakorlati dolgokat. Ja, és újabban meg kell venni valami steril ruhát magának, amibe bejön a szülőszobára.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, nálunk német nevük is van a fiúknak, ebből is volt zűr. Bár ha nyilatkozol, hogy valamelyik kisebbséghez tartozol, pl. férjed, hogy orosz, akkor kell lennie egy orosz névjegyzéknek, onnan választhatsz nevet...ami megint hűlyeség, miért ők határozzák meg, hogy melyik név kerül fel a listára? Arról nem is beszélve, hogy ezek a listák sehol sem találhatóak meg, csak az anyakönyvezetőnél.. Nem értem, miért nincsenek meg valahol az interneten.most menjek el az anyakönyvezetőhöz terhesen, hogy keressek egy nevet?
Nálunk a kicsinél volt is zűr, mert azt mondták, hogy ilyen nevet nem írnak be..úgyhogy kérelmeztem a név engedélyezését... engedélyezték is, de közben kiderült, hogy rajta van a német névjegyzéken, csak az illetékes hölgy máshol kereste...

Na, most mondja férjem, hogy hivatalosan nincs orosz kisebbség Magyaro-n, tehát orosz névjegyzék sincs :(
20140901114303
 
 

 
 

Szia Macianyu!

Nálunk nem kellett tanfolyamot végezni ahhoz hogy a párom bent lehessen.Az elsőnél steril ruhát kellett venni a másodiknál még azt sem.A kórház adta.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


Lányok!

Ma voltam Bettivel a bőrgyógyászaton,mert a szája szélén sokszor ki volt pattogva,semmi komoly,azt mondták lehet a cumitól volt,és már egy hete "elvitte a cica",így most talán nem jön ki többet.
A lényeg,h mikor bejelentkeztem a kartonozóba,nem bírtam megállni megkérdeztem sokan vannak-e uh-on,hát nem voltak sokan,így bejelentkeztem.
17 mm-es a petezsák,a csajszi azt mondta 2 hét múlva menjek vissza,még nem látni semmit.6+5 naposan még nem látni a babát benne.most kétségbeestem,h mi van ha üres a petezsák :cry: .nem a 14 ik napon volt peteérésem,hanem kb.a 18-19-ik napon,lehet ezért???
Jaj,most tiszta ideg vagyok.sírhatnékom van.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey: szinte kizárt, hogy erre gondolt.... Inkább arra gondolhatott, hogy nem lát végtagkezdeményeket, stb...lehet, hogy később is fogant a baba. Terhestesztet csináltál?
A lap tetején a menüpontok alatt van Várandós naptár hétről-hétre pontsorozat- nézd meg a 6.héthez kapcsolódó megjegyzést ;-)
Fel is lehet iratkozni rá:-)

macianyu
 
 


Csináltam persze tesztet,többet is,mind + volt

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey, ez nagyon sz.r lehet, átérzem a helyzetet...szerintem az uh gép lehetett régi, vagy a csajszi csapta össze, de tudom, hogy most hogy érezheted magad..én a másodiknál pont így jártam, aztán másnap bejelentkeztem egy magán 3d-s rendelőbe, és ott egyből mindent láttak..Próbálj megnyugodni és ha megteheted, keress egy magán ultrahangost, aki megnézi...

Közben mi a fülészeten voltunk, mert kisfiam többször sírva fogta a fülét..és tényleg, a fülei is be vannak gyulladva, a torka is nagyon, és tele van váladékkal is minden :( Kaptunk antib-t, remélem ez majd helyrehozza, egy hét múlva kontroll...

Én pedig kivasaltam 5 pólót a fiamnak, mert már nem volt, mit felvennie, utána pedig fájt a derekam és a hasam :? Vettem be 2 Mg B-t, aztán elmúlt....de mi lesz így, ha mindentől fájdogálok? ..Mindenesetre már alig várom a jövő szerdát, akkor megyek orvoshoz / uh-ra, legalább tudjam, hogy minden rendben van és főleg, hogy még megvan...
20140901114303
 
 


Brunhild!

Itt nincs magánba uh.majd talán a jövő héten nyit egy.egerben van a dokimnál,de hozzá csak a jövő hét végén megyek. lehet megyünk hétvégén pestre vásárolni,benézünk a kenguruba,ha lesz hely,majd megnézetem a hepinet-ben.ott jó gép van szerintem.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Ancsa, a Pólusban is van és a Váci úti Brendonban. Saját tapasztalat, hogy az orvosi rendelőknek nevezett ultrahangosoknál (tehát ami orvosi rendelő is), ott nagyon nehéz időpontot kapni. Viszont az ilyen "csak" uh-nál (Brendon, Pólus stb), ott könnyű bejutni... A hepinet-et nem ismerem, de remélem sikerül valahol megnézetni!

Üdv.
20140901114303
 
 


Brunhild,
pont azt akartam írni, hogy orosz kisebbség nincs :lol:

Honey,
ha később volt a peteérésed, akkor kb. most vagy 6 hetes. Nekem 6+2-n volt 21mm a petezsák, és csak annyi látszott, hogy az egyik szélén villog valami, de nem volt kivehető, hogy pontosan mi, a sok folt közül az egyik. Annyira gépfüggő az egész.
Abban a fórumban, ahova Levivel írtam az egyik lány most várja a kistesót, neki még 8. héten is csak szikhólyag volt, mégis már félidős terhes, és minden ok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
http://www.gyermeksebesz.hu/fityma_letapadas.php
http://www.gyermeksebesz.hu/fitymaszukulet.php
(Őt ismerem, tudom, hogy nagyon lelkiismeretes, okos emberke :lol: :wink: )
Eyébként ez is olyan dolog, amiben nagyon eltérő vélemények vannak még szakemberek között is...
Az orvostudomány eléggé esetleges, mert nem gépek, hanem emberek az alanyai... és mindenki más, mindenkinek a szervezete másképpen reagál...
EGY szakembert kiválasztasz, akiben megbízol... és elfogadod az ő véleményét... vagy csinálod saját belátásod szerint :wink:

Anabique
Vannak kacifántos élethelyzetek...
Nem az a lényeg, hogy a gyerek születésekor kivel él az anya, hanem a vélhető fogantatás időpontja a meghatározó!
A jogi útvesztők elég kacifántosak :? :cry:
Én mé a normál holmijaimat hordom...

Macianyu
Gratulálok a 3. csemetéhez!

Honey
Nyugi! Az, hogy mit látnak, függ a géptől és a vizsgálótól is...attól is, hogy hasi, vagy hüvelyi a vizsgálat...
5-6. héten ábrázolódik először az ébrény 1-2mm-s lemez formájában.
Kb. 36. naptól észlelhető a szívcső pulzálása...
Én éppen ezért nem mentem/csináltam még UH-t. Igazából még úgyse lehetne látni semmit. Minek feleslegesen idegeskedni? A stressz egyébként rontja a méh vérkeringését!
http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=8
Itt meg lehet nézni, hogy milyen a baba az egyes hetekben...

Egyébként meg azt észreveszi mindenki, ha elhal a terhessége... egy idő után vérzés jelentkezik... és még annyira kicsi a terhességünk...
Kb. a fogamzások 60-70%-a fejeződik be vetéléssel. Ezek nagy része sokszor csak 1-2 hetes menseskésés, kimaradás formájában zajlik le...

Ilyen kicsi terhességnél inkább a pár napos különbséggel levett HCG-szint az informatív...

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


anabique írta:mrsleo,
az amnio hány százalékban adhat téves diagnózist? A 12. heti genetikai uh (tarkóredő-mérés) mennyire pontos?


Tarkóredő-mérés eredménye (ha 3mm feletti) egy gyanújel. Általában a Downosoknál 3mm feletti (de születik vastagabb nyakiredővel is egészséges, és vékonyabbal is DOWN-os baba...)
Amnionál elenyésző a téves diagnózis. Inkább csak ikreknél lehet probléma (mindegyik burokűrből vegyenek mintát, ne csak egyből...)

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


http://www.kapcsolatanalizis.hu/

A stresszelés helyett én inkább ezt ajánlom :lol:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Én munka után a barátnőmmel elmentünk egy depi-űző plázázásra, könyvesboltozásra... a karácsonyi vásárban ittunk egy finom forraltbort...
És biztos vagyok benne, hogy a babám jól érzi magát bennem, mert én boldog vagyok és jól érzem magam a bőrömben... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


mrsleo,
nagyon jó az a link a fejlődésről. Ezek milyen felvételek? Elektromikroszkópos, vagy milyen?
Plázázás ezek szerint jól sikerült :lol: Én is olyan jól érzem magam, hogy semmit nem érzek abból, hogy babát várok. Emlékszem, Lilit 5 mm-es petezsáknak láttam, utána olyan 9-10 hetesen mentem újra orvoshoz úgy, hogy mondtam, hogy remélem megnőtt, mert én semmit nem érzek belőle. Az orvos meg jót mosolygott, Lilike meg már ott kalimpált :lol:

Levi füle meggyógyult, már csak egy hét, és újra moshat hajat. Szegény már vagy két hete nem tudott, és olyan édesen piszkálja. Alig éri el a kezével a feje tetejét.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


mrsleo: tényleg nagyon jók a linkek! :) hihetetlen, hogy milyen gyorsan fejlõdnek.
kapcsolatlétesítésen volt már korábban valaki? Próbáltátok már?
vagy tudja valaki, hol lehet utánanézni? :)

valakinek van a lakásban háziállata?
szép napot mindenkinek! :)
hopihe79
Budapest
 
 


hopihe,
nekünk csak az udvaron van két kutya...még...azt hiszem az öreg már csak pár napig max :cry:
Amikor Lilivel lettem terhes, akkor volt egy tengerimalacunk, meg egy törpenyulunk, de amikor kiderült, hogy babát várok, elajándékoztuk őket. Nem akartam kockáztatni, mert még mindig negatív a toxoplazmám, nem ilyenkor kellene elkapni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Honey,
szerintem is próbálj meg nem aggódni, tudom, mondani könnyebb. De bizony nagyon sok fajta uh-készülék van, és aki kezeli, az sem mind egyformán ért hozzá. Szorítok, hogy minden rendben legyen.

Mrsleo,
Köszi a választ az amnióról. Egyébként téged nem nyugtat meg, ha az 5-6. hét körül egy uh-vizsgálattal kizárható a méhen kívüli terhesség? Tudom, hogy ez ritka, és nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, de lássuk be, akár életet is menthet.

Nekünk két macskánk van, a gyerekek születése után kerültek hozzánk. Alapvetően kintiek, de bejárnak, főleg nagy hidegben. Azért most próbálom távol tartani magam tőlük.

anabique
Budapest
 
 


Honey! Biztos minden rendben lesz!
Most úgy érzem, nem fogom kibírni 1 hétig. :( annyira jó lenne látni, hogy ott van, meg minden rendben.
Nekünk 1 kutyusunk van bent, mivel lakásban lakunk, sajnos nincs kert. Elajándékozni meg nem szeretném.
linácska: a toxoplazmát hol lehet megnézetni?

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


hopihe,
majd nézik, nem tudom pontosan mikor, de van egy TORCH nevű vérvizsgálat, annak az elején a TO a toxoplazma.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


:) oké, köszi

a hüvelyi ultrahangról hány hetesen szoktak áttérni a hasira?
hopihe79
Budapest
 
 


Hópihe,
itt nálunk a 12. heti még hüvelyi, utána hasi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi lányok!
Próbálok pozitívan hozzáállni a dologhoz!tegnap amúgy hasi uh volt.dokim hüvelyit csinált,és azt is fog legközelebb is. azzal többet látni.

Nekünk csak egy kis teknős van,abból nem lehet probláma.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Amúgy szinte minden terhességi tünetem megvan,ezért is bízom h minden rendben.

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey, a hasi uh-t nem értem. Én is úgy tudom, hogy még a 12. heti is hüvelyi. Szerintem ez (is) lehetett akkor a gond...

TORCH?? Nekem még sosem csináltak ilyet. Toxoplazmát sem néztek soha.

anabique
Budapest
 
 


na előkerestem a Bettis uh papírokat,mert eszembe jutott,h vele is hasonló volt. a dokim 7+0napon látta a babát hüvelyi uh-al,de a sima kórházi uh on csak 8+1 napon!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Nekem se néztek toxoplazmát sosem

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Honey,
ez azért kicsit megnyugtató, nem? Ne aggódj!

anabique
Budapest
 
 


biztos a késõbbi peteérés miatt van. :)

felhívtam a háziorvosomat. Mivel papíron nem Bp-en lakom, hanem vidéken, nem vagyok jogosult UH-ra menni az Sztkba. :( szóval meg kell várnom a jövõ hetet, és a magánnõgyógyászt.
hopihe79
Budapest
 
 


Sziasztok! Nekem teljesen új amit a hüvelyi uh-ról írtok.Én ugye kettőt szültem, és ezzel a harmadikkal is már háromszor voltam uh-n, de persze hasin. Még említés, vayg lehetőség képpen sem merült fel a hüvelyi uh. Úgylátszik nálunk nem divat, nekem csak mikor peteérést néztek akkor volt hüvelyi.
Most jövök az sztk-ás dokitól, hát ez csak ara jó, hogy megmondja,hogy élő magzat. 6hetesnek nézte, igaz,hogy majd 3hete volt 4hetes, és 1hete a magándokinál is 6 hetes volt.
Na ezen igazodjon el valaki!? A lényeg az, hogy már egy hete is volt szívhangja, és a magándoki szerint 3,5mm az embrió.Most az sztk-ás adott beutalókat : Wassermann vizsgálat
vizelet,üledék,vérkép
Vcs+RH, ellenanyag
Toxoplasma
hepatitis B
És kérik a gondozásba vételt, úgy hogy megyek is a védőbe kiskönyvért.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Meg is jöttem. Majd csak kedden lehet menni.
szép napot mindenkinek!!!!!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


tényleg annyi a tennivaló, mint amennyinek tünik? :)
hopihe79
Budapest
 
 


Hát első ránézésre, igen!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Igen, érdekes ez az uh...
Az elsőnél nekem is csak hasi ultrahanggal nézték még, nem is hallottam hüvelyiről..Amikor először mentem, találomra egy sztk-ba, 5 hetes voltam csak, hasi uh-val megnézték, és rögtön látszott minden... Aztán a másodiknál kb 6 hetes lehettem, amikor először elmentem, hüvelyivel nézték, és nem láttak semmit :?, aztán elmentem magánrendelőbe, ott már ugye minden okés volt... Meglepetés akkor ért még, amikor 12 hetes uh-ra mentem, úgy tudtam, csak az első 3 hónapban van hüvelyi uh, utána már hasi... hát a 12 hetes még hüvelyi volt, ráadásul egy másik bunkó doki végezte :? Már nem emlékszem pontosan, hogy mit mondott, de tudom hogy uh közben poénkodott valamit és letegezett..Én nem vagyok egy merev, ósdi alak, nem zavar ha letegeznek, de egy idegen orvos, akivel akkor találkozol először, ráadásul a lábaid között matat, hát az ne tegezzen le és ne poénkodjon rajtam..vagy legalább vegye észre, hogy nem veszem a lapot..Én végig magáztam, ő meg tegezett ..ez csak úgy mellékesen eszembe jutott...

Honey32, minden rendben lesz!

Gydavid, érdekes, hogy majdnem 8 hetes vagy, de a doki csak 6 hetesnek lát..viszont biztos függ a géptől is, én is ugye múlt szerdán voltam orvosnál, 6 hetesen, és alig 5 hetesnek látta, 2 napra rá korházban megnézték, és ott már 6+2 -nek látszott, szóval amennyi tényleg volt. Én is már nagyon várom a jövő szerdát! :D
20140901114303
 
 


Sziasztok!
Hazaértem munkából, úszásból... megnézem, miket írtatok :wink:

Hopihe
Én debreceni lehetőséget tudok
http://babamamakapcsolat.blogspot.com/
(a lap alján felsorolja, hogy az országban kik foglalkoznak ilyesmivel)
Háziállat: 3 macsek él nálunk.
Szerintem, ha az ember az alapvető hihiénés szabályokat betartja, nem fog elkapni semmit.
Általában még a 12. heti szűrővizsgálat is hüvelyi. Amíg a méh ki nem emelkedik a csontos medencéből, hasi vizsgálatnál elég sok a zavaró tényező...
Ideiglenesen se vagy Bp-re bejelentkezve? Háziorvosod hol van?

Anabique
Méhen kívüli terhesség nem mindig derül ki UH-n se egyértelműen az 5-6. héten. És annak vannak egyéb tünetei is.
Ha mindig a rosszra, a lehetséges komplikációkra gondolnék, akkor a 9. hónap végére bérelt helyem lenne a pszichiátrián.
Amíg nincs rá okom, én nem akarok parázni... valamiért ez a baba jönni akart mihozzánk... nem a legjobb időben, védekezés mellett... úgy hiszem, hogy Picurnak célja van velünk :lol: :wink:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


hopihe79 írta:tényleg annyi a tennivaló, mint amennyinek tünik? :)


Nem annyira... csak egyes helyeken van túlbonyolítva az egész...
(pl: a Bp-i eü. ellátás szinte átláthatatlan :? Szüleim pestiek, ha valami eü. gondjuk van, inkább lejönnek Debrecenbe...)

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


mrsleo,
Én is csak azóta gondolok a méhen kívüli terhességre, amióta a másodiknál felmerült a gyanú. Én ugyan nem értek hozzá, de nekem épp uh alapján mondta az akkori nőgyógyász, hogy lehet, hogy baj van. Előtte nagyjából azt sem tudtam, mi fán terem a méhen kívüli.

anabique
Budapest
 
 


Jo sokat irtatok, amig nem tudtam olvasni :)

Honey, remelem minden rendben es hamarosan eljutsz orvoshoz!

Kepzeljetek, ugy elövett a hanyinger, hogy tegnap mikor jöttem az egyetemre muszaj volt bemennem a metro vegallomason egy wc-be es kijött az egesz reggeli ... aztan este is eleg rosszul volam. Remelem nem lesz nagyon gyakori, mert ezt a felevet mindenkeppen be szeretnem fejezni :S

Tenyleg hihetetlen, hogy hogyan nönek a picikek ... Mi arrol beszelgettünk tegnap, hogy hogyan lehet, hogy egy 3 mm-es kis valakinek mar dobogjon a szive ... hihetetlen!!!
rokakoma2
 
 
 


Sziasztok!

Én is szerteek korán elmenni dokihoz a méhenkívüli miatt, nálunk is felmerült az egyik babánál, szerencsére végül nem az volt :)

honey, szerintem még ne aggódj, még kicsi a baba!

Amúgy nekem a lányokat csak hasi UH-n nézték, Réka babát is-is, most még csak hüvelyin láttuk, mert a hasin odalógtak a beleim :lol:

Ma vettem egy kismamaszoknyát :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Itt nálunk 12. hétig csak hüvelyi UH van, még a 12. heti vizsgálat is az, és csak utána hasi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy betolakodok a topikotokba. A 2010. májusi babás fórumról vagyok!:)
Azért írok, mert a kislányom szekrényét kipakoltam, és találtam egy csomó olyan ruhát amit nem is hordott, vagy éppen nagyon kevésszer volt rajta! Ezeket most szeretném eladni! Ezért gondoltam arra, hogy írok Nektek, hátha valakinek megtetszik valami!

http://picasaweb.google.com/10721864840 ... directlink

Kukkantsatok be. A ruhák mind folt-, szakadás, és dohányfüst mentesek! Nagyon jó állapotban vannak, szinte újak! Akinek tetszik valami írjon, biztos meg tudunk egyezni! Ezen kívül van még három darab kismama farmerom. Akit érdekel priviben keressen és képeket is tudok küldeni a nadrágokról! Az egyik egy vastag farmer, a másik pedig egy szintén vastag H&M-es naci, a harmadik is H&M-es, de az vékonyabb!

További boldog babavárást, és még egyszer elnézést kérek! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek! :)

A háziorvosom Pesten van, Õ mondta, hogy mindenképp be kell jelentkezni legalább ideiglenesen, mert a védõnõ területileg kötött, és csak úgy tartozhatok hozzá.

mrsleo, köszi a linket, meg a válaszokat is! :)

rokakoma2: majdnem belõlem is kijött a reggeli, lehajoltam a kutyához, majd rohantam a wcre. :) szerencsére nem jött ki, utána gyorsan ettem pár szem kekszet, azt olvastam, az segít, tényleg jobb lett! :)

pihe
hopihe79
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Úgy látom, nekem ma evős napom van, eddig legalábbis :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Nekem fáj a fejem, amióta felkeltem, mert rosszul aludtam az éjjel..kisfiam folyton megébredt, nekem pedig most majd szétrobban a fejem :(
20140901114303
 
 


Brunhild, szegény :( Jobbulást!

Itt olyan nagy hó van, alig tudtam elvinni Zsófit oviba. Remélem délben jobb lesz, ha érte megyek :roll:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jó reggelt!

nálunk szakad at eső :cry: .

Brunhild!

Acidum phosphporcidum,én ezt veszem be ha fáj a fejem.általában használ. Azért javul kisfiad?

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Panndi, Honey: Köszi!

Megjegyzem a bogyó nevét, de most ki nem mozdulok a házból... Majd férjemmel vetetek. Ezek olyan apró golyócskák? Hányat kell bevenni?
Kisfiam javul, tegnap óta nem lázas, de továbbra sem eszik , hisztis, néha köhög (köhögőgörcs éri utol). A baj az, hogy ma már nem akarja bevenni a gyógyszerét...
20140901114303
 
 


5 szemet kell elszopogatni!

Honey- Ancsa

Kép
KépKép
Kép
honey32
 
 


Hello!

Igen öt szemet lehetőleg nyelv alatt és nem ehetsz, ihatsz előtte utána 15 percig semmit és mentolosat főként nem (fogkrém, cukorka, kávé) ha nem hatna 30 perc múlva megismételheted!

Rokakoma akkor most már tudod mit érzek egész nap! :lol: néha rókakoma is megtalál, de ez az állandó másnaposság érzés ez borzalmas! Reggeltől-estig néha éjszaka is!

Engem is terhesnek néztek :cry: Tény, hogy nagy a pocim mert reggel még lapos eltelik fél óra már fel van fújódva mint egy lufi, de tény, hogy teljesen terhes alakja van majd lefotózom!

Honey nyugi nekem is csak petezsákot láttak, de én láttam a végében két kis maszatot, de hüvelyi uh volt.

Linácska kizárt, hogy az én párom eljöjjön velem előkészítőre! Majd a dokim kimagyarázza! De szép is lenne, ha az állatoknál is fel kellene készíteni a gazdát, hogy most mi várható :wink:
klarissza36
Kecskemét
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: