Új privát üzeneted érkezett!

Judysz:mi Irben lakunk, zold zold es zold :shock:
A kutyus kislany lesz es Dorisz lesz a neve. A tenyesztonek 4 kislany es 1 kisfiu van ugyhogy mi leszunk az elsok a valasztasnal.
A parom nem egy nagy kutyabarat de mondta, ma este aludhat a kutya a furdoszobaban mert biztos nehez lesz szegenynek az elso este :D
Hat a parom apukaja es a tesoja szerintem szivbajt fog kapni :D
Azt nem is kerdeztem el lehet e hozni oket mar ma, de en ugy keszulok. Habar semmit sem vettem neki :)
De igy meg izgalmasabb :lol:
Neked is Bernathegyi kutyusod van???Mi a neve?

Reni:Koszonom szepen a koszontest!!! :)
En Amerikabol rendeltem meg, de ugye itt Bank holiday volt hetfon es nemtudom mikor kapom meg de annyira varom mar, hogy megorulok addig! :D #
Csak a hetvegen rendeltem meg ugyhogy biztos kell 1 het, h ideerjen!De lesem a postast minden reggel mint valami megszallott!!!:)
En azt rendeltem amit a 10.-hettol lehet ugyhogy ha megerkezik en neki is ugrom egybol!
A barataim szerint szornyu, hogy mennyire kisfiut szeretnek, de mindeggyikuknek van fiutesoja es nem ertik en a 2 hugom mellett mindig annyira szerettem volna egy fiu tesot. Termeszetesen ha kislany lesz annak is nagyon fogok orulni. Csak annyira szemellyesebbnek ereznem ha tudnam ki lakik odabent. Tudom ez nem mindeninek fontos, hogy tudja, de en eleg kivancsi tipus vagyok :D
Ha nem Bernathegyi akkor Goldi vagy labrador lett volna mindenkepp csaladcentrikus kutya:)

Kép

Kép
valijja
 
 


Sziasztok!

Napvirág gratulálok a jó eredményhez és a kisfiúhoz is.:D

Képzeljétek miután elmondtam a páromnak hogy napvirág tudja hogy kisfia lesz,ugy belelkesedett hogy holnap megyünk uh-ra.iszonyúan kíváncsi.:D

Ti éreztetek már valami mocorgást a pocakotokban???
Én 3-4 napja igen,más érzés teljesen mint régebben ha valami fura volt a hasammal.
Ma beszéltem a védőnővel és azt mondta hogy ez teljesen lehetséges,mivel 14 hetes 2 napos terhes vagyok:a 14 héttől ha jobban figyel rá az ember lánya akkor lehet érezni.
Persze nekem nem volt sokáig egy két másodperc,de biztos vagyok benne hogy a kis babyt éreztem.

Én is szeretnék kutyát,egy vizslát,de sajnos nem kertes házban lakunk,így a lakásban nem szeretném kínozni!
Imádom a bernáthegyit!!!!Egy nagy mackó lesz....:D

Drukkoljatok hogy a kis babó holnap megmutassa magát,mármint a kis nuniját,vagy kukiját.:D

Szép estét

Kép
ani983
 
 


Valijja

Ahogy írtam,ma meg is jött a tesztem.Holnap reggel meg is csinálom,mert talán éjjel már sikerül pár órára vissza tartani a pisit.
Nagyon hasonlók a gondolataink,a tesztel kapcsolatban is,a kutyusokkal is,és a baba nemével kapcsolatban is.Én meg a kislányban bizakodom,mert két fiacskám van már,de a kisfiúnak is nagyon örülök.Én is azt írtam,hogy jó érzés és személyesebb mikor az ember tudja ki van a pocikában.
Erre a tesztre is 10.-héttől írja.Igazából ez is ugyan az,csak ahogy írtam ez korábbi kiadás és ezt már itt is be lehet szerezni.Habár akitől rendeljük,azok is az USA-ból rendelik meg.

Na szép estét mindenkinek!
Na meg a pocilakóknak is!!!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 

 
 

Mindjárt visszaolvasok, de előtte a hírek :)

Hát, életem legjobb moziján voltam ma, az tuti. Először amikor megláttuk, annyira kellett nevetnem, hogy kértem a dokit, kicsit álljunk le Mondta, hogy majd mindjárt ő is felveszi ezt a jókedvet. Onnantól nevettünk mindenen. A múltkor ugye csak aludt, úgyhogy jó tanácsok, ettem előtte csokit (egy órával előtte), meg 3.on van az uhu, úgyhogy lépcsőztem is, (előtte egész nap dolgoztam, de nyugiba voltam), a vizsgálta előtt meg megittam kerek 4 korty light kólát.
Na, a baba úgy látszik egy kis sajtkukac, mert annyira izgett-mozgott, hogy édes volt. :D A doki alig tudtam megmérni amit kell, mert ide-oda forgott, integetett, piszkálta az orrát, kacsatáncot járt, tornázott, meg a bukfencezett. Tényleg annyit nevettünk :lol:
A dokim nagyon jó fej volt, mindent végigmutogatott. Ez a gép nagyon király, a páromat nagyon lenyűgözte, hogy a doki milyen gyorsan használta a sok-sok billentyűt, gombot, joystickot... Átkapcsolt valamit a doki és akkor tudtunk szívhangot mérni, mondjuk annyit ficánkolt, hogy alig tudtunk 3 kört rögzíteni. Aztán megint átkapcsolt, akkor vérkeringés áramlatot néztünk... aztán átkapcsolt 4d-re és hát teljesen elájultunk. Összesen kb. 45 percig néztük, abból 10-15-t 4d-ben. MIkor jöttem ki, a doki szólt, hogy majd töröljem le a szemem, mert a szemfestékem teljesen szétkenődött az örömtől :D ))
Mindene nagyon rendben van, mértenek megfelelő. Még holnap lesz a kombinált vv-ele. És a lényeg: kétszer is beterpesztett és a doki kukisnak látta Persze ez ilyenkor még korai, de fura volt hallani. Valahogy több lány név tetszik nekünk és Barbizós anyunak képzeltem magam, kislánnyal álmodtam, nem dömperezős anyunak. De még van fél évem És a kissrácnak is nagyon örülök, igzi! :oops:
Jézusom, ha olyan lesz, mint a párom kinézetre (angyal kinézete van, szőke, kékszem, babaarc) és olyan rosszaság és ugribugri mint én, akkor feladja a leckét :D ))

Akartok képet?
mieza
 
 


Képzeljétek a tegnapi front miatt ma csúcsforgalom volt a szülészeten, ezért 7 körül tolták be a kismamit, éjfél körül lesz meg, úgyhogy holnap reggel megyek látogatni a picibabát :D

Judysz, holnap megyek vv-re az Istenhegyibe és külön szóltak, hogy nem kell éhgyomorra :D

Napvirág, szuper hírek, nektek is mozi volt. Nekünk 45 percig egyfolytában ficánkolt és kukis :D ))

Valijja, boldog szülinapot utólag is!!! Nekem holnap van a névnapom. Ekriszta, szerintem neked is :D Boldog névnapot!
Hú, gratula a kutyushoz :D Nekünk kaukázusink van, ő apunál. Itthon pedig két tacsi, akik már nagyon várják az új játszótársat. Azt még nem mondtuk nekik, hogy elég hangos lesz eleinte…

Reni, boldog házassági évfordulót!!! Jó kis dátumok ezek :D

Ekriszta, nagyon jó hírek :D A miénk 67 mm-es volt és 12+6 napos vagyok ma. Az szülés várható időpontját mindig a baba méretéhez igazítják. A barátnőm eredetileg július közepére lett volna, de hivatalosan múlt hétre. Ma szül :D

Ani, Reni, várjuk a híreket! Olyan izgi, hogy kb. egy időben tudjuk meg többen, hogy milyen. Aztán persze úgy is az lesz, ami, de nagyon érdekes és személyesebb, ha tudom, hogy hogy gondoljak rá :)
mieza
 
 


Mieza: :) köszi, neked is heppí ném déj tú jú.
És a szülinapnaposnak meg heppí börsztdéj tú jú. Meg stb. :)
Lehet holnap előkeresem a többiek kiskönyvét meg a leleteket és átnézem mi volt akkoriban, de ilyen nem volt egyiknél se, hogy átírodott volna a kiírt időpont. Az egy dolog, hogy késik a baba, mert nekem az első és a harmadik túlhordott volt 4-5 nappal és indították őket. A második meg annyira nem akarta lekésni a kiírt napot, hogy éjfélre értünk a kórházba, és hajnali fél 2-kor megszületett.
Remélem a következő UH-n már mi is megtudjuk a pocaklakónk nemét. Bár mi mindig hugizzuk vagy kistesózzuk. :oops:

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

hűűűű végigolvastam, nem semmit termeltetek írományilag!! :lol: :lol:

Szülinaposoknak, és névnaposoknak minden jót kívánok, csodás babavárást, és még 100 év boldogságot!!! 8) :D :D

Migrén, nekem is szokott lenni, de már rég volt mert Lili születése után teljesen elmúlt. kop-kop! Én terhesség alatt, 1 algophyrin-ig merészkedtem, mert annyira fájt már h sírtam csak sírtam.
De van még egy jó homeos tippem, nekem már bevált.
Mikor elkezd fájni a fejed, a bal kezeden a mutatóujj és a hüvelykujj csontja közötti területet/izmot kell nyomva tartani a jobb mutató és hüvelykujjal addig és olyan erősen h picit fájó/kellemetlen legyen, ekkor a szervezet elkezd arra a fájdalomra figyelni és szép lassan enyhül a fejfájás.
Ill fájdalom kezdetekor tarkó és nyakmasszázs is hasznos.

Ma voltam vérvételen, nem volt cukorterhelés, meg is lepődtem, rosszul emlékeztem és az később van? :roll: :shock:

Kutyus??? Hűha imádom a kutyusokat, hihetetlenül feldobják az embert!! Nekem is volt 16 évig egy törpe snauzer keverék, tündér volt. De már rég nincs meg kb 11éve nincs kutyusom. Cicánk volt de most az is eltűnt, talán mérgezett egeret evett, mert legutóbb mikor láttam 1hete az volt nála egy egér, mivel sokat vadászott és hozta oda a teraszra. Most egy ideig nem lesz semmilyen háziállat.
Ill. halaink vannak.

Többgyermekes anyucik!!!
Nálunk nem megy a bilizés, nem tudom miért de nem szól mikor pisilnie kell csak nézi. :roll: :? Ti hogyan szoktattátok a babókat bilire?
Korábban mielőtt kórházba került Lili a múltkori kiszáradással, előtte pisiltünk bilibe, szólt mikor kellett, igaz becsurizott picit de a lényeg a bilibe ment. Azóta viszont nem szól. Várjak még a bilizéssel, vagy mit tehetnék még? 2éves lesz most szombaton.

Na jó éjt nektek elég hosszú lett az iromány.
pussz

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


mieza
 
 


Sziasztok jó reggelt!

Na megcsináltam a tesztet.Hát csajok aki ezt ki tudja értékelni annak kinyalom a va....át!Én ebből el nem tudom dönteni,hogy milyen,vagy színvak vagyok.Igaz hogy a párom még nem látta,majd ő is megnézi,de kíváncsi vagyok mit mond rá.Majd felrakom ide is,ki mit mond rá :lol:
A lakásban nézve zöld,vagyis lány,ha az ablakban felemelem és a fény átmegy rajta akkor meg sárga,az az fiú.Szóval én nem tudom eldönteni :shock:

mieza

Nagyon gartula az uh-hoz.Örülök hogy ilyen jól sikerül!
Én is alig várom már a kövi ultrahangot,de még 6 hét :cry:
Olyan jó látni mikor mocorog és tudjuk hogy minden rendben van.

littlebaby

A bilizéssel kapcsolatba ne aggódj.A nagyobbik fiam két évesen már nem használt pelust,még éjszakára sem.A kisebbik fiamnál én azt hittem azzal fog érettségizni :roll:
Most márciusba volt 3 és most nyáron mentünk vele dűlőre.Levettük róla a melegben,a pisi 2 nap után sima ügy volt.A kaki másfél hét alatt nem ment már be egyáltalán.Nem is aggódtam e miatt,mert meg kell érniük hozzá.
Üvöltött mindig mikor biliztettem,nem tudtam mit csinálni vele,gondoltam majd ha úgy gondolja akkor sikerülni fog.A bili ki is maradt,egyből Wc-re ült azóta is.
Szóval próbálkozni lehet,de ne erőltesd,felesleges.A gyereknek csak rossz érzést,és élményt okoz.

napvirág

Remélem minden rendben megy,majd gyere a hírekkel!

Pusz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Jujj de izgiket írtok...
olyan jó hallani, hogy mindenki milyen feldobott és elégedett.

valijja: Nekünk Tosa Inu-nk van, 8 éves Sirkán a neve, de tulképp csak mindenki Tutyikája :-)
a Ház és az utca között van egy hatalmas kenelje, igazán társadalmi életet él. :-) Imááááádooom, de sose tartanék kutyát lakásban.

Hát gyerekek, tegnap olyat tapasztaltam.... Nah ilyenek tuti az első babát váró kismamák.
Volt vakbélműtétem, vagy 15 éve, és ahogy simizem a pocimat alul, érzem hogy ott beficcen a vágásnál kicsit... azaz nem gömbölyű ott... Nah rohantam mindenkihez otthon hogy nézzék mááááá meg :-) biztos a sírba viszem őket. Egyébként anyumék szemben laknak velünk, úgyhogy rohantam oda is. Lehet már az agyukra megyek a minden napi felfedezésekkel?

Lehet hogy most durvát kérdezek és elnézést , de gondolom aki nem akar majd nem válaszol. Ti vettetek észre változást a nemi életetekben, mióta terhesek vagytok? főleg a 2 és 3. hónapban?

Köszi ha mégis válaszoltok...

Most indulunk a Balcsira, azért remélem ott is tudom majd követni a történéseket.

Cupppcuruppp

Kép
Kép
judysz
 
 


Judysz

Csak bekukkantottam,és egy gyors válasz.
A második kisfiamnál,Apára mindig ráugrottam volna,nagyon fel voltam dobódva szexuális téren,is.
Ennél a terhességemnél viszont pont az ellenkezője.Szegény apa már rosszul van.Hát finoman szólva büntetésnek élem meg,vagyis élném meg :oops: :lol: Persze nem mindig,de ez az általános most sajna.Tényleg minden terhesség más,még egy anyukánál is! :roll:

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


köszi reni.... remélem jobb lesz.... ez szörnyű... eszembe se jut mostanában hogy Vele legyek... már ha értitek mire gondolok.
Mikor lesz már vége:-(
Őt is meg lehet érteni, hogy kezdi zavarni... de mi tudok csinálni azon kívül, hogy megerőszakolom magam...és... :-(
szomorú vagyok emiatt... kis árnyék... szerencsém, hogy ilyen elnéző... de persze ezt a húrt se lehet a végletekig feszíteni....

Kép
Kép
judysz
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a zavarásért, egy 8 hónapos kislány anyukájaként szeretnék Nektek ajánlani egy terméket: a Lovemoon anionos betétet!
Azon túl, hogy a betét extra nedvszívó képességű, a benne lévő anionos csíknak köszönhetően antibakteriális, gyulladáscsökkentő és gombaölő hatása van!
Semlegesíti a kellemetlen szagokat, fenntartja a hüvely megfelelő PH értékét!
Így kifejezetten ajánlott áldott állapotban, szülés után, vizelettartási, aranyeres problémáknál is!

Ha érdekel Benneteket a termék, írjatok privit!!

Üdv mindenkinek!
mbaba82
 
 


Judysz: én az előző terhességeknél szerintem nem aggódtam annyit a nemi együtt lét miatt,mint most. Én vágyok odabújni a férjemhez,csak valahogy félek,hogy fájni fog :(
De szerencsére a férjem is megértő, és óvatosak vagyunk. Azt hiszem itt befejezem a témát... :)

Jó pihenést.

ani983: valamelyik nap azt hittem rosszul mozdultam az ágyba fekvéskor és azért szúrt oldalba valami, de tegnap éjszaka a másik oldalon éreztem ugyanazt. Ez nem lehetett más,mint a babó. :) De ilyenre se emlékszem a többieknél :?

Kép
ekriszta
 
 


Totál átérzem a gondodat,de szerintem nem csak magadnak hordod és szülöd az a gyereket,és ez áldozatokkal is jár.A hormonoknak nem lehet parancsolni.Nálunk ebből nincs kellemetlenség.Csak néha már bánt a lelkiismeret,szegényt sajnálom.De totál megért,és mondja is hogy látja fáradt vagyok,vagy nem vagyok jól,vagy nincs kedvem.
Mindig nevetve csak annyit mondok neki,te akartad igazán,akkor szenvedj te is egy kicsit.Nagyon sokféle ember van és férfi is,de szerintem ezt meg kell hogy értsék.
A szerintem ez változhat is,mert hallottam már erről is,hogy egyik napról a másikra,ez változott a kismamánál.Bízzunk benne :lol:

Kitartást nektek is!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Sziasztok!

Jaj csajok olyan jó és rossz is hallani a beszámolóitokat. Mi csak kedden megyünk UH-ra.

Táblázatban: Augusztus 10 16:30.

Szóval már én is reménykedem hogy hallok olyan jó híreket mint ti. hogy kukija van és hogy meg van mindene. Gratulálok Mieza a fiúhoz, vagy apának gratuláljak? :)

Judisz: Én is csak csatlakozni tudok az előttem szolokhoz. Bár én csak a 2. terhességemnél tartok azért annnyit el tudok mondani hogy Bogival csak úgy "lovagoltam" apán. Nézett is nagyokat. De szülés után is volt egy kis lanyhulás, és sajnos most is. Valahogy úgy fekszik a baba, hogy nem jó. Szóval az elmúlt 3 hónap nem túl sok napocskát tartalmazott, inkább az alternatív megoldásokat választottam. :lol: :lol: :lol: CSak hogy még is legyen valami.


CSajok képzeljétek el. Nem fogjátok elhinni. Reggel mostanában kimászik Bogi az ágyából és átjön hozzám. pontosan 6:45 kor kel, Na elég az hozzá hogy megyek ki a WC-re és odaadtam Boginak a mobilomat mindig nézi magát a képernyőn. erre jövök vissza és hallom nagyban beszél. aztán hogy a mobil is vissza felesel hát kiderül hogy a bátyám barátnőjét hívta fel. Mondom még jó hogy hétköznap van és dolgozni indult. Nem győztem bocsánatot kérni.

Kérdés: Több gyerekesektől. Az kiságynál már csak ilyen bukó léc van hogy ne essen ki Bogi. De rájött mostmár hogy ki meg be lehet mászni. Szóval mostanság kimászik, de az a baj hogy nem csak akkor amikor felkel, hanem akkor is amikor nem akar lefeküdni. Tegnap annyit értem el hogy a szobájában maradt de a szőnyegen aludt. Ma már nagy sírás után visszamászott magától és ott alszik. Nehezen megy sima ágyra szoktatás. Vagy van valami praktika???????

Különben a bilivel mi is így vagyunk. Most vasárnap meglepett minket hogy bilibe pisilt, aztán mégegyszer. aztán többször mellé. ÉS azóta addig tartja vissza a pisit amíg már muszáj mert csak azért se pisil bele. Vagy fél, feszélyezi a bili???

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Sziasztok!

Mieza igen szeretnénk képet légyszi rakd fel!És egy kérdés tőled,mer azt hiszem te írtad a magán dokit.Hogy van ez a 12heti vizsgálat,mert én jövő héten megyek a magán nődokimhoz először vissza a lombikos után pont a 12heti nyakiradőre.a vérvételre ő fog elküldeni valahova vagy kéne kérnem valahova időpontot, hogy működik ez a dolog?Annyira izgulok hogy valamiről lemaradok.Nem értem ezt a 12heti vizsgálatot és így rossz hogy most megyek vissza csak a dokimhoz.Őt meg nem akarom az aggodalmammal zavarni.Ha tudsz írj vissza.

Nem tudom ki kérdezte a házas életet,de nekünk sajna nem lehet,ez talán még rosszabb érzés!

Gratulálok az uhukhoz,nagyon szépen növögetnek a picik!
Irigylem azokat akik már tudják hogy ki növekszik a pocijukba.Tényleg sokkal jobb.Kicsit személyesebben tudsz beszélni,készülődni.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


kacsamama: nálunk a sima ágyra szoktatás úgy ment,hogy a külső rácsokat leszereltük,és ágyneműt pakoltam az ágy elé a leesés ellen.Megbeszéltük vele, hogy most már ő is úgy alszik,mit a nagy gyerekek.
A bilizést én nem erőltettem, a lányom üvöltött,ha rá kellett ülnie. Én mindegyiket egyből a wc-re szoktattam. Vettünk szűkítőt,és mondtuk nekik,hogy te is úgy csinálhatod,mint a nagyok. A fiúknál még állva is lehet próbálkozni, és mondani,hogy úgy mint apa szokta. :) Nálunk rendszeres volt a társaságuk a wc-n,annyira kíváncsiak voltak.

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek voltunk ma uh-on,és nagyon nehezen akarta megmutatni magát a kicsi."szégyenlős"
mindene rendben van,működik a veséje,zárt a hasfal.
és ami még fontos hogy nem mondta 100%-ra a doki,de kislánynak tippelte!:D

2 hét múlva megyünk újra,remélem akkor egyértelműbb lesz.

Kép
ani983
 
 


ekriszta!
Nekünk is első baba, úgyhogy teljesen át tudom érezni az örömöd! :)

Kacsamama!
Van egy tippünk, Norbert. De még ma átbeszéljük apával. :)

reni78!
Kíváncsi leszek a tesztre! Remélem sikerül valahogy kiértékelni!

valijja!
Szerintem nem gáz,ha valaki jobban ragaszkodik egy nemhez. Nálam meg páromnál is úgy volt,hogy egy bátty és hug. Mi is ezt szeretnénk. :)

ani983!
Biztos ti is nagyon fogjátok élvezni az uhut! :) Majd mesélj!

mieza!
Én pont ugyanígy jártam az uhu elején! Úgy nevettem,hogy alig bírtam visszatartani! Tök jó, hogy ezzel nem vagyok egyedül! ;)

judysz!
Nemi élet....nekem mikor kiderült a baba, a 12. hétig tiltva volt. Most 2 hétig újra...szóval már ott tartok,hogy mi az a nemi élet?!?! :( Az utóbbi időben nálunk csak apa tudja milyen érzés... :oops:
Jó Balcsizást!!!!

Nekem megvolt a hasbaszúrás. Nem volt olyan vészes,mint amilyennek hangzott. Az egész kb.3 percig tartott, és olyan érzés volt,mint egy mensis görcs. Utána 2 óra kötelező pihenés volt. 5-en voltunk egy szobában,mindenki benyomta a szunyát! :D Délután meg hazaengedtek. Lábon mentünk be a műtőbe és lábon is jöttünk ki. Csak akkor volt rossz,amíg benn volt a tű. Közben meg mozizás volt,mondta a doki,hogy integet meg ficánkol a baba. :) Ma ágyban kell feküdni, holnap már lehet sétálgatni, főzni, hétvégén meg kirándulni,jó idő lesz, de a karton ásványvizet legalább 2 hétig ne cipeljük. Így adta elő a doki a következő napokat. :) Nagyon jó fej volt! 4 hét múlva kontroll és kb.másfél-2 hét múlva telefonáljunk az eredményért.

Csajok! Annyira jóóóóó olvasni,hogy mindenki ilyen boldog és ennyi csodálatos dolog történik velünk! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Kép Egy kis ízelítő :) [/img]

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!

Kicsit elvesztettem a fonalat, de igyekszem visszakapcsolódni!
3 és fél hét szabi után ma dolgoztam először, jó vacak volt! Meg akartam mondani főninek, hogy jön Beni-tesó (vártam a csalódott képét, hogy már megint magára hagyom), de reggel üzent hogy váratlanul szabira kellett menni és nem tudja mikor lesz... :roll:
Hát akkor addig járhatok mindenféle eltakarós ruhába dolgozni, mert a lapos hasam után azt hiszem ma is többen kiszúrták volna a pocaklakót!

A remek ultrahang hírekhez gratula mindenkinek, a 4D amúgy szerintem is egy csoda, hihetetlen, hogy még pár éve is egy 12 hetes babát alig lehetett látni ultrahagon, most meg az ujjait lehet számolgatni...

Kár, hogy legközelebb csak a 20. héten van köteleő uh, az még olyan messze van! Legközelebb meg majd az AFP-n lehet izgulni a 16. héten!

Bili: nálunk abszolút nem megy a szobatisztaság, de már nem is erőltetem! Bilibe/wC-be egyáltalán nem pisil Beni, egy darabig odáig eljutottunk, hogy levettem róla a pelust és amikor pisilnie kellett, szólt, hogy adjam rá vissza (legalább nem pisilt be), de ma már ez sem megy...

Kiságy: nálunk is az, amikor leszereltük a rácsot, hogy folyton kiszökött Beni! Úgyhogy visszaszereltük! Legközelebb majd karácsony után próbálkozunk, akkora tervezzük, hogy veszünk Beninek rendes ágyat, hogy a kistesóé lehessen majd a rácsos ágy!

Fiú/lány: kicsit irigylem azokat, akik már tudják, de én most nem vagyok annyira bezsongva, hogy tudjam! Valószínű azért is, mert ugye Beninél 5 hétig tévedésben éltünk...
Most az találtam ki, hogy ha mi meg is tudjuk valamelyik uh-on biztosra a nemét, akkor sem mondjuk el senkinek! Legyen meglepi mindnekinek!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Mindenkinek az UH-hoz. Tegnap nekünk is megvolt! Mindene megvan 74 mm volt tegnap és így 13+2 hetes voltam tegnap :) Olyan jó volt látni. Ja és doki azt mondta nem biztos de ő kukit látott :) Már csak a nevekben kéne dűlőre jutni ... Ami nekem tetszik az Apájának nem, viszont olyat meg nem mond ami Neki is tetszik. Nem baj előbb-utóbb lesz neve. Max a szülöszobán bemondom ami először eszembe jut :D

Napvirág! Jaj de szép baba :)

Mieza! Várom ám Tőled is :wink: Nekünk is van csak elvitték a fényképezőgépünket, de majd valahogy felvarázsolom, áhh meg pocakképet is akartam, mert azért már az is komoly :)

A gyerekágyba szoktatást már én is akartam kérdezni. Már meg is van csak be kéne állítani...

Reni! Majd írd ám meg mi lett az eredménye ha kiderül :)

Bocsánat akinek nem írtam...

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Na megjöttem lányok a tesztemmel :roll:
Nem sokat írok ma csak annyit hogy mieza,nagyon grat a picihez,ha még nem írtam volna.
És napvirág neked is nagyon örülök hogy minden szupi volt,cukika a picurka!!!!Majd holnap átnézem amit írtatok és válaszolok amire tudok,csak most kelt fel a párom éjszakás volt.Házassági évfordulónkon,10 percet voltunk ma együtt. :(
De a tesztet azért felrakom,hogy segítsetek.Mi lánynak látjuk totál.És erősödött is egész nap.Elég zöld lett.Nézzétek ti is meg.

Szép estét mindenkinek!!!
Kép Ez lenne a fiú. Kép Ez lenne ha lány. Kép És még egy a lányról.

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat.

Pöcök: Azért van a doki hogy az aggodalmaidat megbeszéld vele. Kivel ha nem vele. Hidd el hogy én is az első 2 alkalommal legalább fél órát kérdezgettem. Természetes hogy mindent előre akarunk tudni, pláne hogy tapasztalatból beszélek, hogy Littlebaby orvosa több mindent csináltatott szűrést, mint az enyém. Ez igaz a kis lányainkál is. Szóval amit akarsz kérdezd meg. Most hogy új orvost választottam hidd el volt kérdésem, nem csak vele, hanem a kórházzal, az őssejt és a kombinált teszttel kapcsolatban. De a többit már megkérdeztem Boginál.

Kriszta: Az a baj, hogy én is úgy hallottam hogy ha a gyerek látja hogy anya, apa mit csinál a WC-n akkor ő is akarja majd úgy. Én is hallottam hogy sok gyereknek csak a WC ment Szóval én mindkettőt próbáltam és próbálom, de NEM. Sajnos. 2x sikerült bele pisilni, de azóta direkt visszatartja addig a pisit amíg meg nem pukkan és már muszáj. Szóval most egy kis szünet.

zorroné: Nekünk nincs még nagy ágyunk. Eddig úgy oldottuk meg hogy levettük a sima, eredeti rácsot, és csak 2 lécnyi búkó rácsot tettünk rá hogy ne essen le, de azon is ki tud mászni. Szóval önálló. Én most néztem ki a vaterán egy ágyat. Ami 2 emeletes, de nem egymás felett hanem merőlegesen vannak az ágyak. Szóval ott még nem tartunk, csak ott hogy ne másszon ki.
Ja és amíg el nem felejtem a sok beszédembe, NEm félsz hogy ha karácsonykor próbálkozol újra kevés lesz az idő hogy átszokjon???
Én ettől tartok a legjobban. Mert talán még én is várnék, de nem szeretném hogy nesze az ágy nincs más mert kell a tesónak. és azt vegye le hogy a tesó ezáltal fontosabb. Na eleget filozófáltam. hi

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Kacsamama:Köszi a választ.Azért aggódok most még,mert nem találkoztam még vele a terhesség alatt,mert eddig a lombikos dokihoz jártam és kíváncsi lettem volna hogy másnak hogy működik,Azt tudom hogy mindenki mást kér,csak ez a 12heti vizsgálat ez egyenlőre még bonyolult nekem,de jövő héten megyek és mindent megtudok. köszi.

Gratulálok mindenkinek a szép eredményekhez.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Pöcök sok sikert melyik nap mész?? Én kedden 16:30-ra vagyok bejelentve. Nagyon remélem hogy úgy mint a többieknél nekem is fél órás lesz minimum. Jó lesz újra látni.

Jaj és Vasárnap jönnek az uncsik szóval 3 jány a mamáék nyakán hihi. De nagyon édesek. Szóval drukkoljatok hogy kedden a 4. unoka már ne legyen lány. Bár én annak is örülnék. Talán kevesebb a gond a lányokkal. Legalább is azt mondogattják. Bár az én Bogikámal meg az aztán végképp semmi gond nem volt. Evett aludt kakilt. Szóval ennél már csak rosszabb jöhet!??

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Kacsamama

Én a fiú és lány kérdésben rá cáfolok arra aki azt mondja hogy több gond van a fiúkkal.Ez nem igaz.Totál nevelés kérdése,meg jön hozzá egy kis örökletesség is.Az én két fiam tünemény,rosszaknak soha nem mondnám őket,mégy ha együtt játszanak akkor sem rosszalkodnak.Illedelmesek és udvariasak mindenkivel.
A családunkban és a baráti körünkben viszont van lányos ellenpélda.
Olyan szinten hisztis,vinnyogó,nyavalygó,sírós "és még sorolhatnám"
kislány van,hogy a hajamat tépném tőle.5 perc alatt a plafonon vagyok tőlük.Ha lányom lesz,kizárt,hogy ilyen legyen.
Szóval,szerintem nem szabad általánosítani.Nem tudok ki találta ki ezt a hülyeséget.

Elég gyenge a fórum mi van veletek lányok?
Remélem mindenki jól van!

Pusz,és szép napot!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok én is:)

Gratulálok a csodálatos uh eredményekhez:) Örülök, hogy Mindenkivel minden rendben van.

Jajj ez a kiságyból való átszoktatás nekem is a mumusom. Én azt gondoltam, hogy október-november környékén el kellene kezdeni, és amire kistesó jön, már talán teljesen megszokjuk az új helyet. Annyi a bajom, hogy Ivánt még elég kicsinek érzem ehhez, hiszen még csak 14 hónapos. De mindegy majd lesz valahogy:)

Elég vacak hetünk volt, mert hétfőn becsípődött a derekam, brutális módon fájt 3 napig. Ülni nem nagyon tudtam tőle. Ráadásul a frontok miatt szinte minden nap migrénes fejfájás gyötört. Gyógyszert is kellett rá bevennem.

Ma bejelentkeztem a Praxisba 18. heti genetikai uh-ra. Sajna Hajdú Krisztinához nem sikerült, mert pont abban az időszakban szabin lesz. Győrfi Mátyáshoz kaptam időpontot, azt olvastam róla a neten, hogy ő a legjobb szonográfus ma Mo-n. Szeptember 1-én megyünk, már nagyon várom.

Remélem, hogy kiderül a neme is, én most nagyon szeretném, ha lány lenne. Persze semmi nem fog történni, ha mégis fiú, őt is nagyon fogjuk várni. Sőt a férjem, kifejezetten örülne is neki.:) Hiába, ő abszolút fiúpárti:)

Most megyek, jó hétvégét Nektek.

Üdv: Rita
rlehoczki
 
 


Kacsamama: Én szerdán megyek és csak eset 6ra,de már úgy várom.Tök jó lesz újra látni a picit.Drukkolok neked keddre,de addig is gyere te is.

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


Szia!

Köszönöm Pöcök.

Jaj csajok. Teljesen kész vagyok. Bogi kikészít. Délután simán letettük mert annyit ugrált hogy beájult az ágyba. De most fektettem le éjszakára. Illetve leraktam már vagy 20x de mindig órdított kimászott. Én mindig vissza tettem és mindig kimászott. Aztán mondtam hogy biztos nem fáradt és hagytam. Most leraktam és most megint itt áll az ajtó elött. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Kész vagyok nincs már ötletem, mi lesz ha jön a második. Néha félek hogy túl korán vállaltuk be. Meg fogok bolondulni az biztos ha így megy.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Bocsi,ha nem jövök mindennap, de elvagyok havazva az itthon teendőkkel. Készülünk az iskolára, pakolom a szekrényeket.
És végre jó a mosógépem, úgyhogy 1000rel mosok is. Ráadásul a tegnapi vihar nagyon megviselt, állandóan szúrt a hasam valamelyik oldalon.

Kacsamama: tudom mit érzel én 3 rakoncátlannal küzdök, pedig nekem már sokkal nagyobb a legkisebb is. De nem szabad így gondolni, mert a pocak megérzi. Próbálj meg erélyesebb lenni a leányzóval, hosszútávon jobban jársz.

Én majd csak a 16. héten megyek AFP-re, és az eredmény után lesz csak UH.

Kellemes hétvégét mindenkinek

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak ma van a pici lányom 2.születésnapja, 4re jönnek vendégek, nem leszünk sokan, ez inkább zárt kis eszem-iszom. A lányom kerije és egy baráti házaspár lesz még a kislányukkal meg a húgom.
Szóval készülgetek, meg rendezkedek!

Este beszámolok ha nem leszek hulla!!

pussz

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Sziasztok!

Puszi innen a Balcsiról... bár nincs vmi Balcsis feelingem :-P
most múlt el a fejfájásom (sajna fél algopyrin) dehát nagyon fááááj :-(
Ti milyen gyógyszert vesztek be ha fáj? annyi mindent hallottam már, és tök ellentmondóak...

örömmel hallom, hogy mindenkinél minden ok.
ha addig nem is szerdán írok mi volt a géndiagnosztikán.

Csóóók

Kép
Kép
judysz
 
 


Sziasztok!

Csak röviden...

Gratulálok mindenkinek az eredményekhez, az uh-hoz.

A nyaralóknak jó pihenést!
Vendég
 


Sziasztok!

Megvolt a nagy szülinap, végre 2 éves a kis csöppöm! Sok ajit kapott, volt torta, meg némi hidegtál. Jól elvolt a két kislány, Lilim és a kisbarátnője. De naon kifáradtam estére, olyannyira, h este 9kor már aludtam reggel fél8ig. :roll: :lol:

Reni!
Ha nem haragszol meg, én nem tudnám megmondani h fiú v. lány, nem tudom lehet csak a fénykép miatt, de nekem sárga is meg zöld is, meg picit narancs! :oops: :roll: :shock:
Azóta ti kiderítettétek már? Remélem igen, ha naon válaszolni szeretnék azt mondanám kislány az uccsó kép alapján! :D

Mieza!
Csuda édes kis csöppséged van a pociban! Nagyon jó felvételek!! Gratula!

Én nem tudom csajok, de én ma olyan lusta vagyok, h azt kifejezni nem lehet. No nincs ám semmi nagyobb dolgom, mosást kéne indítani meg néhány db-ot vasalni, de semmi kedvem. Inkább csak punnyadnék egész nap. Lehet ettől a hülye időtől!! Ma nekem is fájogatott a fejem, de hál istennek nem lett komolyabb.

Judysz!
Én az algophirint szoktam bevenni egy egészet, mert a fél az semmit nem használ, inkább beveszem mint h szenvedjek és az a babónak sem jó.

Tábliba kérném szépen beírni: aug. 25 UH! Köszönöm!!!

na megyek bambulni.....
:shock: :lol: :lol:

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Remélem mindenki jól van és jól telt a hétvége! :)

tecaaa!
Gratula neked is az uh-hoz! Ugye mekkora élmény látni a kis drágát? :) A név miatt ne aggódj,majd egyszercsak jön egy hirtelen ötlet és meglesz! :) Azt is hallottam,hogy azt mondják,ilyenkor a "baba választ nevet". Van,amikor megálmodják,van amikor csak úgy jön. Kíváncsi leszek nektek is így lesz-e! :)

reni78!
Hát ez a teszt tényleg nem egyszerű! :? Én is a lányra tippelek. Remélem a házassági évfordulót volt időtök azóta bepótolni! ;)

rlehoczki!
Remélem már jobban van a derekad! tök furcsa, olyan távoli időpontnak tűnik a szeptember 1. Pedig nem, itt van nemsoká! :) És ha belegondolunk,hogy nemrég nyílt a topic és már ilyenekről beszélgetünk,hogy milyen volt a 12.heti uh.....nem semmi, megy az idő!

kacsamama!
Pont most néztem a spktrumon a szülőszoba című műsort. Hármasikrekkel hazatér az anyuka a kórházból a kb. 2-3 éves gyerkőc mellé. Eleinte kicsit nehezen bírta, aztán hihetetlen módon "beleszokott" és egy kis segítséggel, de mindenre volt ideje. :) Szóval kitartás, meglátod,olyan életerőt meg energiát kapsz az élettől,hogy menni fog minden! :)

ekriszta!
Nekem is AFP jön 08.23-án.

littlebaby!
Képzeld, valamelyik nap jutott eszembe,hogy ha baba lesz,majd biztos kell neki ilyen babazsúrokat csinálni, szépen kidíszíteni a lakást, sütögetni kell meg ilyenek. Hát ettől kicsit tartok,mert nincs olyan nagy fantáziám ezekhez. Meg sütni is akkor sütök,amikor kedvem van hozzá. :( Ez is olyan,hogy majd ha ott tartok egyszercsak megjön az ihlet?

judysz!
Bár már biztos elmúlt a fejfájásod, de azért leírom,hogy nekem az aspirint javasolták. ;) Remélem azóta már élvezitek a jó időt meg a Balcsit! :)

mieza!
Írsz nekem a tábliba? Aug.23 AFP és a nevekhez Dániel vagy Levente. Tegnap este 3x is végignéztük a naptárat apával. :) Persze taktikáztunk,mert úgy akartunk nevet választani,hogy akkor ne legyen név-születésnap dömping a családban,meg ne legyen közel a születésnapjához vagy karácsonyhoz. Hát nem volt egyszerű! :lol:

Ja, és elintéztem én is a 6 órás munkát 8 órás fizetésért!!!!!! :) Köszi nektek! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek három napja intenzíven érzem a picurkámat.Totál érzem mikor van fenn.Olyan jó,mert tudom hogy mocorog és minden rendben vele.Ti hogy álltok ezzel,érezek ti is ilyent már?Bár az első babánál később lehet érezni,én is így voltam vele.De hátha.

A tesztel kapcsolatban,hát csajok!Gondoljátok el ha a jó képek után nem tudtok dönteni,élőben még rosszabb volt.Nem lehet megállapítani.Képtelenség.Majd az ultrahang.Ami elég soká lesz még,de nem baj. :roll:
Azért érdekességből jó volt megcsinálni.Van az embernek érzéki csalódása vele,szerintem ez így is lett kitalálva.Reggel totál sárgának láttam,nappal meg egyértelműen zöld volt!
Kíváncsi vagyok valijja a te tesztedre.Igaz a neten nézegettem azokat a fajtákat,és azok egy kicsit egyértelműbbek.Tedd ám fel,nagyon várom!

Napvirág

Ha csináltak hasbaszúróst,akkor is van AFP-meg ilyenek?
Azt hittem azzal kiszűrnek mindent.Na én sem vagyok képben ezzel.
Mikor lesz meg az eredményed?Remélem minden ok lesz.De persze hogy az lesz,ne aggódj ám!Szépek a választott neveitek.

Littlebaby

Boldog szülinapot utólag a pici lányodnak!

Judysz

Jó pihenést,de jó nektek és is nyaralni akarok :cry:
Remélem jó az idő is.

Kacsamama

Kitartás,nálunk is ez volt.Nehezen ment a sima ágy.De megszokta egy idő után.Kicsit erélyes voltam vele,hogy nem jöhet ki.Kisebb nagyobb sikerrel,de szót fogadott.És megszokta.
Igazából mindennel így megy,a bili,az ágy stb....
Nálam még elég nehéz is volt,mert a naggyal egy szobában volt akkor még,ő meg bohóckodott vele,meg este fél 8-ig ment a tv.Szóval eszébe sem jutott az ágyban maradni sokszor.Nem volt könnyű,nagyon nem.
Jó mozizást az uh.Gondolom alig várod már!

Pöcök24

Neked is nagyon boldog és kellemes ultrahangozást,mozizást kívánok!

Mindenkinek kellemes,szép napot!

Pusz

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


reni78!
Én sem vagyok képben a vizsgálatokkal. :D
Elvileg a hét vége, jövő hét eleje felé telefonálhatok az eredményért.
Nekem első baba, én még nem érzek semmit. Csak azt,hogy egyre jobban "hordósodom". Már a mellem alatt is elég rendesen kiáll a hasam. Kezdek "kismamásodni". :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Együttlét: Hát, nekünk most megengedte a doki, úgyhogy nagyon várjuk. Egyrészt picit félek, sokszor hallottam, hogy bevéreztek, másrészt azért elég lent vannak bent a dolgaim (tudom a napi kilencszeri utrohasználattól :D ). Másrészt ugye a lombik alatt azért a spontaneitása eléggé elveszik a szeretkezésnek, legutóbb 3 és fél hónapja voltunk együtt, amikor erősen kellett, hogy a ciszta kipukkadjon tőle…
Szóval, ma meg lesz a nagy nap, remélem visszaszokunk a régi kerékvágásba :D

Nalla, mesélj te is :D

Kacsamama, holnapra mennek a nagy drukkok, majd számolj be, hogy milyen volt!
Nagyon édes a mobilos történet, jót mosolyogtam rajta :D

Töltöm a képeket Pöcök külön kérésére :D
Nekem kombinált tesztem volt, a dokim csinálta az uhut, genetikai központban a vv-elt, minden rendben ment, nagyon szép eredményeim lettek, nem vagyok semmilyen betegség-gyanús. A házidoki elküldött egy nagy vérképre is, holnap megyek a János kórház központi laborába. Aztán majd a 15. héten megyek AFP-re (vagy mire :D ) meg más vizsgálatokra a János kórház szülészetére. Aztán vissza a nődokimhoz.

Ani, kislányka? Így elsőre? Jaj, de édes lehetett, ugye milyen jó nézegetni?

Napvirág, mi vagyunk a nevetősök? :D Jaj, de kis édeske!!!!
Örülök, hogy ment a 6 órás munka :D

Na, elég őrült vagyok, de a Háda Nagy Lajos király úti boltjában annyira édes (használt), de teljesen újnak látszó vagy új (cimkés) márkás gyerekruhák vannak. Először csak pár darabot mertem venni (fehér rugdalózókat hosszú újjal-lábbal), aztán voltam szombaton és jól bevásároltam fiú ruhácskákkal. Kb. 30 db-ot vettünk és 3500 forintot fizettünk, 9 hónapra meg van a teljes szett :D
De gyönyörű ruhácskák.
Mondtam is bűnbánó páromnak, hogy sok benne a kispasis cucc, szóval, majd addig szülök, amíg nem lesz kisfiúnk is. Ha meg mégis kislány, akkor örülök, mert újra kezdhetem a vásárlást :D ))

Tecaa, de jó hírek, hurrá-hurrá! Mi sem tudunk nevekkel dűlőre jutni, már táblába kezdtük gyűjteni szavazatokkal :D

Reni, fogalmam sincs, én is teljesen úgy látom, ahogy te. az elsőn fiúnak, aztán lánynak.
mieza
 
 


Bukfenc előtt Kép Bukfenc előtt

Ufócska avagy szemtől szembe
Kép Ufocska

Nyugiba
Kép Alváska

Twist vagy kacsatánc?
Kép Kacsatanc

Egyébként nagyon kis kerekfejű volt, csak a metszetek miatt látszik ilyen ufócskának :)))
mieza
 
 


A párom cseh, megosztom a kedvenc cseh receptemet. Pillanatok alatt meg van és annyira laktató :)
Próbáljátok ki :)
http://www.okosanyu.hu/Konyha/Cseh_gyumolcsos_gozgomboc
mieza
 
 


Babatáblácska Februáriak
mieza
 
 


Nem tudom ti hogy vagytok a kívánossággal, de én már nem bírom.
Egyik nap rántott csirkét kellett ennem, következő nap töltött káposztát, utána valami krémes csokit akart a pocak. Ma karfiolt meg szőlőt. Nem győzök vásárolni meg főzni, mert amíg nem eszem amit kívánok fáj a hasam és semmi nem jó helyette :(.

Mieza: na lehet, hogy holnapra főzhetek gombócot vagy nudlit. :?

Ha nem jön közbe semmi,akkor AUG 30án megyek AFP-re.

Múlt héten amikor UH-n voltam a faliújságra ki volt írva, hogy bizonyos esetekben nem kötelező a terheléses cukor vizsgálat.
Pl: ha a családba nem volt cukorbeteg; ha az előző terhesség/ek alatt nem volt cukros.
Úgyhogy nem kell magam kínoznom :) Nektek kell menni?

Kép
ekriszta
 
 


mieza!
Gratula, nagyoooon aranyos a képeken!!!!! :) Nálunk nem volt ilyen kis ficánka, a szundi ment,meg a hátmutogatás. Nem emlékszem, ti is megtudtátok,hogy milyen nemű?
Drukk az estéhez! ;) ....3 és 1/2 hónap?!?! Uh!.....az jó sok! Én is várom már,hogy leteljen a szúrás utáni 2 hét! De valahogy én is tartok tőle,hogy milyen. Pedig nagyon hiányzik már.
3500-ért vettél babaruhákat???? :shock: Az igen!!!! Azt hiszem mi is meglátogatjuk azt a boltot majd! Voltak ott mamiruhák is?

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!

Fúú teljesen kivagyok, mert itt vannak az unokatestvérek, ami tök jó mert Bogi imádja őket, csak én veszek meg a hisztis fajtájától. Erre átmegyünk a dédihez, ahol az én Bogim ki akart menni a kertbe erre ruhájánál fogva visszarántotta az uncsi. Na erre a dédi megkérdezte a párom húgát hogy az uncsik is ilyen hisztisek mint az én Bogim. Na mondom akkor most indulunk haza.
Tegnap is se pénzt se papír elmentünk sétálni Bogival aztán a papáéknál kötöttünk ki ami neki jó volt, csak nekem volt fárasztó. Szóval fájt is egy picit a hasam.

Az ágyhoz szoktatásról annyit hogy most az a trükk hogy már 6 órától szoktatom Bogit a gondolathoz hogy Nem sokára megyünk aludni. Szóval akkor 8-ra már csak kis hiszti van és nincs kimászás. De délutánonként az elmúlt 3 napban a szőnyegen aludt.

Nekünk is az a baj hogy augusztus 1-jén pont a névnapján reggel meglepett minket és bilibe pisilt. Na azóta még a közelébe sem megy gondolom fél a következményektől ha nem pisilne bele. Szóval most megint csak pelus. Februárra várom ketteskét szóval jó lenne addig valamennyire bilizni. Mert kettővel nehezebb lesz.

Ekriszta: kívánossáról csak annyit, hogy még az elején kolbászos pizzát ettem fokhagymás piritós kenyérrel. Különben néha nekem is rámjön. Valamikor este 7 kor állok neki főzni. Bár Bogival jobban kívános voltam, de az már a végén volt. Epret kiló számra ettem Bogival pedig nem szerettem. Most meg halat ettem amit szintén nem szeretek.
Nekem kell terhelésesre menni, pedig nincs cukros a családban. Bogival is kellett. De szerintem ha nem nagy gond akkor ez csak egy újabb szuri. Minél több szűrés annál nagyobb biztonság. Terhességi cukrosság bármikor bárkinél kialakulhat, én legalább is így halottam.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


ekriszta!
Nálam még mindig tombol a barackláz. Bármikor, bármennyit.
Viszont a kakaós dolgok utáni undor elmúlt. Tegnap előtt palacsinta ehetnékem volt, este 7-kor neki is álltam sütni.
Viszont semmilyen húsos ételt nem tudok megenni. Egyszerűen undorodom tőle. :? Remélem elmúlik! Ja, a főzelékek meg a levesek bármilyen, JÖHET! :)
Nekem mindenképp lesz terheléses, mert én PCO-s vagyok, ami egy anyagcsere-zavar betegség és hatással van a cukor-inzulinra is a szervezetben. Azért,hogy babás tudjak lenni, diétázni kellett, sokat mozogni és cukorbetegségre való gyógyszert szedni. Szóval én tuti nem úszom meg! Remélem a terhesség alatt nem kell majd diétáznom, bár igen nagy esélyem van rá sajna :(

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Hűűű, mennyien vagyunk itt most egy időben! :)

kacsamama!
Na, hát pont erről beszéltem! Este 7-kor álltam neki én is kaját csinálni! :D
Nem semmi napjaid lehettek! Meddig maradnak még?

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!

Reni! át én így első ránézésre lánynak mondanám... de ugye én elfogult vagyok. Én mindenhol kislányt látok. Hűűűűű az tök jó ha már érzed mozogni. Én is alig várom már :)

Littlebaby! Utólag is Isten éltesse a nagy lányt :)

Napvirág! Jó név a Dániel! :D Én fiam is így hívják :) Bár arra fel kell készülni hogy nevéből adódóan akaratos amiből nálunk még rájön az is hogy kos

Mieza! Nagyon is pózolós! :D de nagyon édes :D Kis alien-ek :D (rem nem haragszik meg senki a hasonlatért, a saját képünkre is ezt mondom:) )

Kívánósság: Hát én a hamburgert kívántam nagyon. Múlt héten mentünk be a városba vásárolgatni, ki is használtam lenyomtam egy jó nagy francia salátásat. Hmmm

AFP: Nekem 24-én kell menni

Ééés elmondtuk a családban Mindenkinek :) (időben XD) Mindenki odáig volt úgy örült :)

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Hááát nem semmi vasárnapon vagyok túl. Nem fogjátok elhinni mennyire rosszul voltam tegnap!! Mint utána olvastam és kérdezősködtem a hormonok miatt van, mert most a szervezet dupla erővel dolgozik h befejezze a szervfejlődést a 12.hétre. Hát meg is érzem a hatását!!
Úgy keltem vasárnap, h fájt a fejem iszonyatosan, erre rájátszott egy jó adag hányinger, majd hasmenés 4x (bocsi h így konkrétan leírom) és még hánytam is, rázott a hideg. Iszonyatos volt, Kacsamamát fel is hívtam h te figyu extra szarul vagyok van valami ötleted? De csak bíztatott h kitartás!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szegény pici Lilikém meg ölelgetett meg símogatott, és mondta h Gyógyulj meg Anya! Olyan édes volt!!!
Ma már jobban vagyok de az émelygés és a hányinger kerülget.

Napvirág!
Én Lilivel voltam így h undorodtam a húsos ételektől és a szaguktól! Kimondottan rosszul voltam ha megéreztem a sülthús, rántott hús, v. ilyesmi szagát!!! Borzalom volt!! És nálam kitartott a 9hónap alatt, nem is bírtam megenni! Kitartás!!

Mieza!
Gratula a csodaszép babamozikhoz, tündéri a baba a képen!!!

Ma megérkezett a kismama gatyó amit a neten rendeltem a teszveszről, csodaszép és írtó kényelmes! - éééééés jó lesz végig mert nyúlik az anyaga! Úgy örültem neki!!!
És voltam az Invázió boltban az Auchanban nyári végkiárusítás van és 800ft/db - ért vettem felsőket ami ilyen bő/lenge szabású és csodaszépen kihozza a pocit!!!
:D 8)

A Nagy Lajos úti Hádáról már sokat hallottam, biztos jó lehet, na de 3500ft - ért 30db ruci??????? Hihetetlen!!! Ott a helyünk!!!

Na megyek pihizni! Jó éjt!

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: