Új privát üzeneted érkezett!

Suzy!
Nem gondoltam volna,hogy kisbabám lesz.
Lélekben már a műtétre készültem.Az volt a szerencsém,hogy a doktornőm kért egy hormon szintet is,a teljes vér kép mellé.Február végén uh-n látták a polipot.Április közepén pedig azt látták,hogy 7 hetes kismama vagyok.Igen ez az orvosi ügyesség vagy mi?!
Ha ez nem így történik lehet,hogy elveszítem .
Már nagyon régóta szerettem volna kisbabát,de sok minden történt az elmúlt két évben velem(válás,új kapcsolat stb.).
Az új párommal szerettünk volna babát,mindent meg is tettünk érte :D .De mivel előtte 10 évig voltam házas és nem védekeztünk,így nem is gondoltam volna,hogy ilyen hamar kisbabánk lesz.
De most az apuka is és én is nagyon boldogok vagyunk,és várjuk a babát nagyon.
Ez az egész dolog az orvosokkal biztos azért történik,mert én is az egészségügyben dolgozom. Csak az a gond,hogy kiestem a gyakorlatból,mivel nem osztályon dolgozom.Ezért is vannak érdekes kérdéseim. :D

ágica78
 
 


Gabi!
Igen nő a dokim és nagyon szeretem őt,mert alapos és megbízható,és minden ami jó.
Igaz nagyon fiatal még,de pont ez a jó,mert nem rontotta még el az élet.Nem csak az anyagi oldalát nézi.
Szép napot!

ágica78
 
 


Ágica
Akkor már ketten boldogítjuk az egészségügyisek táborát :lol: szegedi szote-n dolgozom 8 éve :!:

Ez egyszerűen egy csoda sztem, hogy nem műtét lett, hanem babó :lol: nem semmi :!: :roll:
Nekem 2005-ben diagnosztizálták a PCO-m, azóta kezeltük, sok mindenen túl vagyok már Én is, de a lényeg, hogy most kisbabát várunk, nem igaz :?:

És most is dolgozol :?:

Gabi
Nálam fordítva van, csak a görög dinnye jöhet számításba :!: :wink: a barackot most Én is megkívántam, csak várok egy kicsit, mert most ittam kakaót :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Ágica
Nekem is nő az orvosom, nagyon meg vagyok vele elégedve, 34 éves és lelkiismeretes nagyon :!: :roll: nem is szabad profokhoz menni :arrow: ez tapasztalat :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Köszönöm! :)
Nézegetem én is Barni napot, és azon gondokodtam, h lehet, h meg kellene venni az első rugdalózot, vagy kisbody-t névnapja alkalmából. :D
(Eddig még abszolút semmit sem vettünk, mert nem tudtuk a színt. :) ) De mostmár...

Ági
Ez szörnyű, h mennyire hozzá nem értők is vannak! Akkor tényleg egy hajszálon múlt, h nem vették el a babád! :shock: :shock: :shock:
Lehet, h azért nem jött össze eddig a baba, mert Ő tudta, h az exed még nem az igazi. :D A mostani párod viszont az. :D

Suzy
Igen a lényeg az, h "pár" hónapon belül mindegyikünk anyu lesz! :D Ez megér minden szenvedést.

Én is görögdinnye párti vagyok, ha választani kell! :)
(De hát miért kellene választani....? :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


A meddőségis dokim nekem is nő volt és szerettem. Most pasi dokim van,nem professzor,olyan 50 év körüli.Régóta ott van a Jánosba,elég sokan járnak hozzá.

Suzy!
Egyél barackot kakaóra legalább kitisztulsz :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Lehet,hogy azt kellene, lemenne a hasam egy kicsit, mert már dinnye vagyok :lol: de nem kockáztatok, munka helyen vagyok :roll: :lol:

Teljesen kiakadtam :!: Én a Femibion 400 magzatvédő vitamint szedem és felhívtam egy pár gyógyszertárat, hogy mennyibe kerül és óriási különbségek vannak, mert ugye nem vényköteles, így szabad áras gyógyszer :!: :roll: 2000 ft különbség is van :shock: nagyon meglepődtem, de még milyen jó, hogy nem a megszokott helyen vettem meg :!: :roll:

Megkérnélek benneteket, ha gyógyszertárba mentek megkérdeznétek nekem, hogy felétek mennyi :?: kíváncsi vagyok :!:
Szedi valaki egyébként még ezt :?: Orsi azt hiszem Te is azt szeded :?: :oops:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Én nem azt szedem,de 5000 körül van,4000 valamennyi,de ma megyek úgyis megkérdezem.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy
Én úgy emlékszem, h 5.000 Ft felett volt kicsivel. -de nem tuti!
(Márcsak 1levél Elevitem van, azután visszatérek végre ismét a Femibionra. Már alig várom. Az elevitben sok a vas, és kicsit megviseli az embert.)

Egyébként nekem férfi a dokim, (de semmi bajom a nő dokikkal, csak így alakult. :D )
Ez a ürge egy halál türelmes, nyugodt, kiegyensúlyozott emberke. Mindig türelmesen magyaráz mindent. Kell is mert mindig sok a kérdésem.... :oops: :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi
Előre is köszi, mert arra gondoltam, hogy ha arra felé még olcsóbb lenne, akkor Én utalok pénzt a postaköltséggel együtt Én fizetnék mindent :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Országos vérellátó központ(Budapest).Nem dolgozom,mert olyan a munkám ami veszélyes lehet.Túl sok felelősség hárult rám és ezért nem vállaltam a sok stresszt ami eddig is ért.
Igen most már minden rendben van és csak az a fontos,hogy kisbabát várunk. :D :D :D :D :D :D :D :D
Wivi!
Tudta ez a baba,hogy mikor és kihez kell jönni.
Az új párom nagyon aranyos és jó pasi :oops: Nagyon szeretjük egymást és most jön majd szerelmünk gyümölcse is :D :D :D
Gabi!
Van aki a férfi orvosokban bízik van aki a női orvosban.Régen én sem tudtam volna elképzelni,hogy valaha is nő lesz az orvosom.De most nagyon örülök neki,hogy az lett.
Szép napot kívánok.
ágica78
 
 


Vivi
Én nem bírom az Elevitet, mert nagyon székrekedést okozott, előtte is nehezen ment :!: :roll: nekem a Femibion bevált, már több, mint fél éve szedem, sztem segített a teherbeesésnél is :!: :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ágica
Andrikovics Hajnit ismered?
Laborban dolgozom, nem mondom, hogy nem veszélyes, hiszen vérrel dolgozom :!: :roll:
Milyen vizsgálatokat csináltok :?: mi kapcsolatban állunk velük :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Igazából van férfi és nő orvosom is, nőnél fogok szülni, hozzá járok havonta, a férfi meg megcsinálja a kötelező uh-kat :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Hasonló problémával küzdök. :D
Csak azért cseréletem, mert pont elfogyott a Femibion a 11.héten, és nem akartam beruházni egy olyan csomagra,amit nem szedek be. Így akkor vettem egy 13.héttőlpakkolt még akkor, és gondoltam pár hétig jó lesz nekem az Elevit. (Úgyis kicsit vérszegény vagyok jól jön a vaspótlás... )
Minden egybevetve: alig várom, h visszatérhessek! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Én sem tudtam végig szedni az utolsó levél Femibion 800-at, de el tudtad volna itt adni a bneten, Én egy nagyon kedves bnetes barátnőmnek ajándékoztam, ezzel segítve a sikeres babásodást :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
Vas: egyél sok meggyet, céklát, mákot :!: sok bennük a vas, nekem ezt ajánlották anno a Véradóba, mert nem tudtam adni vért az alacsony vas miatt, pedig úgy szerettem volna, de nem lehetett sajnos :!:

Ágica
Miben van sok vas, Te biztosan tudod :?: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Nem ismerős a név. :oops:
Nem hiszem,hogy kapcsolatban vagyunk.Vírus vizsgálatokat,vércsoportokat,antigéneket vizsgálunk.Nem is inkább a fertőzéstől félek,mert én nem igazán dolgozom közvetlenül a vérrel.
Hanem baromi nagy volt a nyomás rajtam.Mondhatni kapcsolatot tartottam fent az összes vérellátóval az országban.
Nagyon feszült volt a munkám,sok volt a stressz és mivel nagyon rég vártam a babára így nem akartunk kockáztatni a párommal.
Vigyázz nagyon magadra.

ágica78
 
 


Sokan a spenótra esküsznek.De az összes piros gyümölcsben,a piros húsokban is sok a vas.
ágica78
 
 


Sziasztok!

Babakocsi: Köszi a hozászólásokat! Persze, szeretném megnézni majd élőben is, csak keresnem kell egy boltot, ahol szemügyre tudjuk majd venni....mert ez itt egy webshop...de talán majd a net segitségével felkutathatok egy Pesti boltot, ahol van ugyanilyen kocsi...
4.re kell felcipelnem....de elég masszivnak tűnik Nekem is igy képről...bár tudjuk....ezek néha csalókák!
Marad a személyes mustra!

Suzy!
Én Femibiont szedek már az elejétől fogva...azaz a terhebeesés előtt elkezdtem már....és előte még Mastodynon cseppeket is ittam, de azt amikor kidrült, hogy babás vagyok abba kellett hagyni!Igy Én is tovább ajándékoztam egy bnőmnek, akik már évek óta próbálkoznak babával...
Én meg vagyok elégedve a Femibionnal....hát itt nálunk...én Sopronban veszem....most utoljára 5000 ft felett volt valamennyivel...pár száz forinttal...de láttam már én is ahol 6-7 ezer volt!

Gabi!
Vivi!
De jóóóóóóó, megmoccantak a Drágáitok!Annyira örülök neki!

Nekem már nagyokat rumlizik....tegnap etse is...jól elmászott jobbra...fura alakja lett a hasamnak...hihihihihi :wink:

Annyira jó, hogy ez a kis lény..jelzi minden pillanatban, hogy velem van.... :) :oops:

Ma is meleg lesz Lányok!
Vigyázzatok nagyon Magatokra! Folyadék, hűvös, lábpolcolás....és aki dolgozik annak is pihis,lassú, ráérős munkamenet!!!!!

Nekem mindig férfi dokim volt, de sztem ez nemtől független dolog....aki szimpi és jó doki...és segit, kérdezhetsz....mindent megtesz érted...szakmailag is toppon van...az a megfelelő! :) :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy!
Ágica!
Én is azt hallottam, hogy a spenótban rengeteg a vas.....
Itt a kertben van...igy egy-egy levélre alkalomadtán réfanyalodok...annyira nem vagyok oda érte....de.....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Nah, megvannak a nyers képek amik készültek....de ezen még dolgozni akell...de ha sikerül beteszek Nektek 1-1....

Kép

Kép

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Nagyon csini vagy, ügyesen pózoltál :lol: tetszik :!: :wink:

Ágica
Akkor neked is gyorsan meg lesznek a v.v eredményeid :!: :wink: vércsoport meghatározás gondolom nem jelent gondot :!: :roll: :wink:
Csak onnantól másold be, hogy http/ :!:

Én nem szeretem a spenótot sajnos :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Köszönöm..azaz köszönjük! :lol: :P
Jah, azért Nekem sem tartozik a kedvenceim közé a spenót.....de néha-néha....elmegy!
:?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Naponta 300 g ribiszke elfogyasztása fedezné a szervezet vasszükségletét. Az átlagot jelentősen meghaladja a csipkebogyó vastartalma is. Kiemelkedő mennyiség vas van a spenótban és a sóskában. Sok vasat tartalmaznak továbbá a száraz hüvelyesek (bab, borsó, lencse), amelyekből napi 200-300 g tartalmazza a napi szükségletet. A retek és vargánya, továbbá a mák, a dió és a mogyoró vastartalma is nagyobb az átlagosnál. A gabonafélék (cereáliák) közül a búzacsíra és a zabpehely magas vaskoncentrációjú, jóllehet az utóbbi rosttartalma rontja a hasznosulás arányát. Elméletileg kb. 100 g búzakorpa fedezni tudja a szervezet napi vasigényét, azonban a korpa megakadályozza a többi élelmiszerben lévő vas felszívódását. Ezért vashiány esetén kerülni kell a korpa és a korpát tartalmazó élelmiszerek fogyasztását. Szervezetünk fő vasforrását azonban a hús, a húsipari termékek és a belsőségek biztosítják. A vörös húsok tartalmazzák a legtöbb vasat. A bárány-, a nyúl- és a libahúsban lévő vas mennyisége jelentős. A belsőségek közül a sertésmájban van a legtöbb, de a csirke- és a borjúmájban is bőven található.

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hm.... :)
Sertésmáj nekem nem bejövős.....
És a korpaaaaaaaaa...pffff....max bőrradirozásra használom...natur joghurttal...hihihihi :D :lol: !!!
De a borsó jöhet....bab elvétve.... :arrow: :idea:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Én nagyon szeretem a babot, de csak a zöldet :!: :wink: a májban is sok a vas, azt tudtam, csak a koleszterin miatt nem szoktunk sűrűn enni, de egy hónapban próbálunk 1x1-szer, mert finom...sertés, csirke jöhet bármelyik :lol:
Imádom a zabkorpát joghurttal, zabkorpás keksz, nyami...nyami :lol: :lol: :lol:

Piros foltok jelentek meg a bokám körül, mi a fene ez :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok Lányok! :)

Üdv Ágica! :)

Orsi, tök jók a képek, és kiszúrtam azt is, hogy tök jó lábaid vannak! :D

Jó nektek, hogy már érzitek babót mocorogni, én pont ma reggel mondtam a Páromnak, hogy mostanában még csak rosszul sem vagyok, már nem vagyok fáradékony - pénteken megyek bulizni is :D -, és hogy tiszta ideg vagyok megint. Jövő hét kedden megyek UH-ra, uh-ok előtt mindig kivagyok. :(

egnap is dög meleg votl, de rosszalkodtam, mert ittam egy sört. Mindig is imádtam a sört, most is kívánom sokszor, ráadasul a jéghideg Heinekennel le lehetne engem fizetni. :D Természetesen ezt hosszas mérlegelés előzte meg, utánaolvastam a neten (van, aki napi 1 pohár vörösbort megiszik :-/), és csak aztán mertem inni. :) Legközelebb jövő hét pénteken merek talán 1 pohárkával a lánybúcsúmon majd. :)

Én Eleveitet szedek, de ha most ezt az adagot befejezem, én is áttérek majd a Femibionra. Nalunk ugy emlékszem, egy árban van az Elevittel, azt hiszem.

Kép
presario
 
 


Én a baconbe tekert májat krumplipüréval és almapaprikával imádom! :D

Nem tudom, mik lehetnek azok a piros foltok, de szerintem nem veszélyes.

Kép
presario
 
 


Köszi csajok, h utána néztetek!
Lehet, h az lesz, h inkább étellel próbálom bevinni a vasat. Én nagyon szeretem a spenótot, sóskát, meggyet... :D Csak eddig ritkán ettém. (munkahelyi menza...)
A májtól viszont a hideg is kiráz. :(

Orsi
Nagyon csini vagy/vagytok! :) Szerintem nagyon jól sikerült képek!
Nem is kell rajtuk retusálni!
(Tetszik a cipőd is! :D :D :D )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy

Lehet, h a melegtől vannak a foltok..
Csak a bokádnál látod?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Anna

Egy pohár sör szerintem belefér, attól nem lehet bajod. :)
Viszont nyugodj meg, az sokat segít! :) Nem lesz semmi baj az UH-n!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy!
Elfelejtettem megkérdezni :oops: :oops: :oops: Ne hari :)

Orsi!
Tök jók a képek! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Wiv: Köszi! :)

Kép
presario
 
 


Piros foltokat én se tudom. :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy!
Én nem tudom mik lehetnek azok a piros foltok..talán aztem is a meleg....vagy...lövésem sincs!

Anna!
Kösziiiiiiiiiii!
Khm..khm...a jó lábaktól azért messze vagyok!!! :?

Amúgy Nekem a nődoki és a házidoki is a vérnyomásom alacsonysága miatt ajánlgatták, hogy nyugodtan igyak meg 2-3 dl vörösbort naponta...nem árt, ennyit a méhlepény lazán megszűr....ugyhogy sztem nyugodtan sörözz, ha jólesik!:-P
Anyósom mondta, hogy a nyarat végig sörözte a terhessége alatt!

Vivi!
Édes vagy! Mondtam, hogy cipőmániás vagyok....ezek közül még egyiket sem hordtam....és nem is fogom még egy darabig, de most jó szolgálatot tettek a képek erejéig!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi
Semmi baj, ez a terhességgel együtt jár :lol:
csak a bokámnál, de valószínű, hogy a melegtől vagy a testápolótól :!: :roll:

Anna
A sört meg nem bírom inni, de a jó vörös bort megiszom, egyébként nagy alkohol ellenes vagyok :!: most, hogy sikerült végre a babó nem is merek még egy kortyot sem inni :!: :roll: de nekem nem is esne jól :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


A férjem nagymamája mindig azt mondta:"Ami jól esik az nem árthat" :arrow: hozzáteszem cukros volt, de úgy zabálta az édességet, nyomta be a ch-ot :!: :lol: :arrow: úgyhogy, ami csak jól esik nyugodtan :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


És meséljetek milyen az első baba mozgás :?: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi: ez megnyugtató volt, amit írtál. 2-3 decit mondott a doki? Az nekem soknak tűnik... Ergo ezt ugy érti, hogy pl egy héten át lenyomsz napi 3 decit? Az 2 liter bor per hét... :o

Képzeljétek, hogy jártam: felvételiztem februárban a BGFre kereskedelm és marketing szakra távoktatásra, valszeg fel is vesznek. DE decemberre jön elvileg babó, és hát vele nem számoltam. :-/ Kifundáltam, hogy akkor az első évet halasztom, aztán majd egy év múlva. Betelefonáltam a suliba, ahol közölték, hogy az első évet távon nem lehet halasztani. Fasza! Igy most mindenképpen elkezdem. Hugom, és a párom azt mondja, hogy segítenek majd sokat, jó időbesosztás kell, és akkor menni fog, viszont kismamások meg óva intenek tőle. Az egyik csaj szerint szülés után két hétig feküdni kell, aztan még 4 hétig nem szabad semmit csinalni. Anyám szerint ez faszság, mert ő pl 2 napot volt kórházba, kijött és délután már felmosta a konyhát, meg a lakást. Biztosan nem lesz fáklyás menet, de azert megpróbálom. :-/

Kép
presario
 
 


Gabi!
Köszikeeeeeee!!!
Pusz! :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Nagyon pörög a fórum ma:)

Gratula a babamozgásokhoz, ez tényleg olyan csodálatos érzés. Akinek még nem mozog nyugodjon, egyszer úgyis megérzi. Én a 20.héten éreztem először, már alig vártam:)

Ágica!
Nekem is hasonlóan indult a terhességem, csak nekem nem polipot, hanem vérömlenyt találtak baba helyett. Már a műtét előtti utolsó kontrollra mentem, amikor a dokim meglátta a szívhangot:) Ezután már eszébe se jutott megműteni, de kérdéses volt, hogy megmarad-e a baba a vérömleny mellett. Szerencsére megmaradt, a vér felszívódott és azóta is minden rendben van:) És már csak 1 hónap és velünk lesz:)

Orsi!
Nagyon jól nézel ki a képeken, szuperek lettek:) A babakocsiról annyit, hogy én is ilyet néztem először, mert nekem is ez a fajta tetsztett, de amikor élőben láttam, nem tetszett, hogy az első kerekei is fixek, így nehezebben lehet vele fordulni. De attól is függ milyen "terepre" kell, mert ezek a nagy kerekek szuperek nehezebb terepen. Meg nekünk fontos szempont, hogy a kocsi csomagtartójába összecsukva beférjen és ez a típus sajnos nekünk túl nagynak bizonyult. Íme egy két link, ahol sok babakocsi van, jó áron:
www.babaholmiolcson.hu
www.bababoltcsepel.hu

Én is ettem tegnap dinnyét és isteni finom volt:)
Bocsi megint kicsit hosszú lettem.

puszi nektek, délután írok ha végeztem a dokinál

andicsiga
 
 


Szerintetek milyen babakocsit érdemes venni? Mik a szempontok vásárláskor?

Kép
presario
 
 


Sziasztok,

Orsi,
a képek eszméletlenek :)
A babakocsiról: mi háromkerekűt szeretnénk, az mozgékonyabbnak tűnik. Meg nekünk 5.-re kell felcipelni (nincs lift), és ez amit mutattál, elég robosztusnak tűnik. Jó, persze, élőben kell majd megnéznünk... (amint apa leadta a cuccát...). Travel system-et akarunk, mert abban minden benne van.

Vivi,
gratulálok a mozgáshoz :) Ugye milyen hihetetlen jó érzés? Mindig elmosolyodom, mikor megérzem, hogy mozog :) Este rumlizik a legjobban, mikor lefekszem.
Süti jó lett, már nincs is belőle. :)
Szoptatásról: mindenfelé azt látom, hallom, hogy fél évig a legjobb csak így etetni, és utána is azért tartani.

Suzy,
vitamint megkérdezem, de mostanában nem járok gyógyszertár közelében, max. jövő héten. Én a Ladeevitet szedem, mármint egy hónapja. Belgiumban mást adtak, az itthoni dokim meg ezt ajánlotta.
Piros foltokra ötletem sincs. Kérdezz rá a védőnőnél.

Anna,
végre valaki, aki sörös :) Én majd meghalok, mióta nem ihatok, nagyon vágyom rá. De úgy gondoltam, inkább nem. Bár nem árt meg egy-két pohár, ez szinte biztos, de olyan ferde szemmel nézne rám az uram :) Ahh, mit nem adnék most egy jó hideg akármilyen sörért...
Nekem a lánybúcsúm abszolút nulla alkoholos volt... :(
Suli nem semmi, én is szenvedek, hogy hogy fogom befejezni... Majd ha megjött a babó, mesélj, hogy megy...

Andi,
sok sikert a dokihoz :)


Jaj, a lábfejem triplája a normálisnak, tök feszül rajta a bőr, úgy nézek ki, mint valami gnóm... :)

puszi





Ági,
nem semmi a sztorid :( Tök felháborító. De hála Istennek akkor ez egy babó :) Gondolom, mennyire örülhettetek neki.

Gabi,
neked is grat a mozgolódáshoz :) Ilyenkor olyan jó, mert úgy tényleg érezzük, hogy ott van bent :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


5. emelt?! Hát ez nagyon kemény!!! :shock:

Kép
presario
 
 


Anna!
Természetesen nem minden napra értette, de ha 1 héten 2-3 nap elkortyolgatok 2 decit az nem árt.....
És megmondom őszintén...már előfordult, hogy ittam is! És nagyon jól esett!
Anna! Már párszor ültem sulipadba..igy vénebb fejjel is...és minden alkalommal volt Kismami osztálytársam....akik még javában szoptattak, de mind megoldotta ....nehéz volt nekik, de megcsinálták! És a tanárok is azért tolerálták elég rendesen ezt....!
Szoritok Neked!
:wink: :lol: Ügyi vagy, menni fog az!

Andi!
nekem ezek a régebbi fajta babakocsik tettszenek...van egy kettő ami olyan mint egy UFO jármű.....tyűűűűhaaaa..!
Megnézem a linkeket amiket küldtél, köszönöm szépen!!
:D

Nnoémi!
Köszönöm szépen!:-)
Látom a babakocsi mindekinél nagy kérdés!!!!De igy van jól....egy nagyon fontos darabja a babavárós kelékeknek!És lényeg hogy szupi legyen a Babónak és Nektek is!

Nekem még van eprem Csajok...és Drága Anyukám mindjárt hoz Nekünk cukorborsóóóótttttttt...nyammi nyammi! :oops: :lol: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi, nagyon csípem, ahogy mindig válaszolsz! Mindig így kezded: Anna! Teljes név, nagybetű, felkiáltójel! :D Úgy látszik, az emberek elszoknak attól, ha a nevükön szólítják őket. :)

Igen, úgy vagyok vele, ha most nem kezdem el, akkor mikor? Mert jövőre építkezés, aztan még egy babó jó lenne. Szóval, vmikor ugyis szívni fogok, akkor meg már inkább előbb, mint utóbb, nem igaz? :)

Kép
presario
 
 


Nekem multkor azt mondták, epret sem szabad enni a terheseknek. Kérdeztem, miert. Azt mondták, hogy vmi permetező cucc miatt. Hát megmondom őszintén, nem ehetek penészes sajtot, amit imádok, se sushit (oké, abbol mar attertem a tojásosra és az uborkásra), de hogy epret sem...?!

Kép
presario
 
 


Egyébként pont mondta a páromnak, hogy ha megérem a jövő augusztust, szeptembert, és meglesz babó, és már nem fogok szoptatni, és mindemellett túl leszek az első év fősulimon, hát én berúgok, vagy legalábbis megiszok pár sört. :) Ez van. :)

Kép
presario
 
 


Anna! :lol:
Én mindig igy kezdem, de csak azért, hogy ha célzottan irok akkor tudjad/tudjátok....
:-) És igy betanulom a neveteket is! :wink:

Kezd csak el! Aztán meglátod, hogy megy-e, ha nem akkor kitalálsz vmit...ha nem...de decemberig még van időd...majdnem lemegy az első félév....és ha meglesz Babó, vagy nem birod, sztem méltányosságból halasztni is tudsz majd!

Eper: Jól meg kell mosni mindent, amit veszünk...de sztem minden mással is benyalhatunk vmi szart....

Babakocsi vásárlás:
http://babafalva.hu/babakocsik-vasarlasi-szempontok/

Ezt nézd át Anna, hátha segit!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: