Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, még nem is voltam UH-n, de már a tandem babakocsikat nézegetem, meg is van a szerelem, tiszta hülye vagyok mi?

Avrenim nem semmi, akkor te már nagyon profi vagy szülés téren. Így nem félelmetesebb az egész, hogy tudod hogy mi vár rád, vagy inkább pont megnyugtató hogy teljesen képben vagy?

Monka a hcg másfél naponta duplázódik a szervezetben, úgyhogy ha majd csinálsz megint tesztet, biztos hogy ott lesz megint a csíkocska. Én az Örsön tudok egy nagyon jó szülés-nőgyógyászt, de az gondolom nagyon kiesik neked.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó

te mikor mész dokihóz?

én is szoktam nézegetni,de még nincs kedvenc,meg még olyan messze van mire megvesszük..szoval még ráér,de aztán majd mikor észbe kapunk már félidősek leszünk,elszalad az idő :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike júni 10-én megyek az első UH-ra még két hét. Akkor végre kiderül hogy legálisan vagyok-e itt, de remélem igen! A hőmet szoktam nézni 37-37,2 úgyhogy bizakodok hogy minden okés odabent!
Jól emlékszem hogy te segítettél másnak is vonalzóban? Nlzs az előző oldalon kér segítséget, tudnál neki segíteni? Te már profin csinálod.

Nlzs örülök hogy előkerültél, már hiányoltalak, aggódtam nincs-e valami gond. Klassz hogy már ilyen szép nagy a babód!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 

 
 

Sziasztok csajok!

Megint itt, végig olvastam amiket ma írtatok...
Üdv az újaknak:) Gyertek még sokan!!
Holnap reggel csinálok még egy tesztet, kíváncsi leszek 1 hét után milyen lesz a csíkom:) Két teszt már biztos nem csal:)
Ti jól vagytok???

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


hogy kell vonalzót csinálni?
nlzs
 
 


nlzs

irj nekem pűt a jelszavaddal és hogy milyen vonalzót szeretnél és megcsinálom neked :) mikor születik,meg h picikám,babuci,picur stb,hogy mit irjak oda

timinek is én csináltam :)

KépKép
bettike83
 
 


Igen :lol: :lol:

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


timi

biztos gyönyörű erős lesz a teszt :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Hétfőn fog kiderülni, hogy búcsúznom kell-e tőletek vagy sem

Tegnap délután ugye hirtelen felindulásból elmentem az sztkba (iszonyú kellemes csalódás ért az orvossal kapcsolatban!!!!!).

kb 10 percen keresztül kereste a bébit hüvelyi uh-val, kézzel sem tudta kitapintani.

3lehetőséget mondott:

1: a nemsokára megjövő menzesszel távozni fog

2:méhen kívüli

3: annyira kicsi, hogy még nem látni, de ennek 10% az esélye



Légyszi drukkoljatok, hogy csak korai terhességről legyen szó!
vestal
Budapest
 
 


vestal

én nagyon drukkolok neked :)

KépKép
bettike83
 
 


próbálkozom a vonalzóval

Kép
nlzs
 
 


Köszönöm!
Bár nem tudom mit gondoljak. A beteglapomon is csak szakszavak vannak. Viszont biztatott a doki, hogy ha most nem is jön össze, ne csüggedjek, sikerülni fog. Lányok komolyan mondom ennyire kedves és jó fej dokival, akinek nem is adtam pénzt, sosem találkoztam!
vestal
Budapest
 
 


bettike

ott van az előző üzenetben a z elkészített vonalzó, de miért nem kép? miért webcím?

Kép
nlzs
 
 


nem tudom mit csinálok rosszul, nem vagyok nagy fórumozó

Kép
nlzs
 
 


nlzs

valószinű h nem jó linket másoltál be

KépKép
bettike83
 
 


ezt a kodot másold be:

PseudoHTML, UBBCode and BB Code.erre rákattintasz és kijelölöd,aztán másolás ,beilleszt
és jó lesz tuti :)

KépKép
bettike83
 
 


próba html kód

Kép
nlzs
 
 


lassan feladom

Kép
nlzs
 
 


úgy látom ketten dolgoztunk rajta :D én is betettem :D

Kép
nlzs
 
 


na kész lett :D bettike voltam :D

megyek is vissza az én nevemhez :D

Kép
nlzs
 
 


ja és bocs h a te neveddel irtam de én el is felejtettem hirtelen h nem a sajátomban vagyok.

de az a lényeg h kész lett végre :)

KépKép
bettike83
 
 


nem látom a vonlzót

Kép
nlzs
 
 


msi: hát megértelek, sok jót én sem tudok írni de nem akarok csak panaszokat írni. Vagyok. Meg nem békélve magammal és a világgal. Vannak jobb napok és nagyon mély pontok. Nekem a 4 gyerek változatlanul olyan sokk h nem tudom feldolgozni. Néha azt hiszem igen de aztán jön a hullámvölgy és semmi nem jó. Én is émelygek, nem reggel hanem egész nap, fog.sincs ki találta ki hogy ez csak reggeli hányinger mikor egész nap tart és semmi erőm a lakás romeltakarításához, úszik minden de már nagyon durván, két gyerek mellett csak azt teszem meg amit nagyon muszáj, hogy legyen tiszta ruhájuk és ennivalójuk de ennél többre nem futja. Apa iszonyat sokat melózik, helyettem is házimunkázik deháűt egy férfi sosem úgy takarít mint kéne. És a fizikai állapotom csak egy dolog. A lelkem az ami nem nyugszik. Te örülsz? Feldolgoztad? Vagy annyira rosszul vagy h ez az utolsó amire most gondolsz? Én a fiammal még kórházban is voltam a túl sok róka miatt, ott volt egy pont amikor azt mondtam ha mégegyszer lehet kezdeni egy gyerekes maradok, nem bírom, pedig ő tervezett és akart gyerek volt de fizikailag az elején 8kg mínusszal indultam a vészes hányás miatt. 3x megjártam a kórházat is de a 13. hétre elmúlt, Hála Istennek.
bolygó: elveszett báránykáknak mindig örülünk, hülyeség h nem jössz ha lenne kedved, csak pár jó szó magadról és már oks is. Sztem gyere ha van kedved, ne tartson vissza a hülyeség!

pitypang: én dolgozom, hacsak nem zavarnak kórházba nyugalomba mert 2 gyerek mellett nem lehet pihenni sajna. Gondolom te a sima munkára gondolsz, ez egyén függő. Ha bírod csináld de ha nem akkor már most leléphetsz táppénzre.

nyufó: soha ne mond h soha. 3. terhességem és azt hittem nincs új a nap alatt. Aha, hogyne. de még mennyi minden más már most. Azon kívűl hogy mindjárt dupla kölök….még millió dolgot tudnék sorolni. Remélem neked az újdonság most a szépség lesz és nem a szenvedés.

hőgörbe: velem van baj vagy norális hogy folyamatsona 37,3 körül van a hőm, inkább feljebb mint lejjebb, 37, 2 alá nem megy . Bár eddig is volt de ez a 37,3 kcisit aggaszt.

avrenim: mi baja pontosan a szívednek? lehet h már írtad csak szitaagyam van, bocsesz.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


amit betettem az jó volt.

KépKép
bettike83
 
 


pedigv jó volt,csak azt hiszem be tettél valamit és azért tünt el.na mégyegszer megcsinálom gyors.

KépKép
bettike83
 
 


én a tiéden is csak a címet látom

Kép
nlzs
 
 


akkor valami baj van :D de mostmár jó,látszik a vonalzód :D

:betti :)

többiek látjátok a vonalzót?én látom mindenkiét

Kép
nlzs
 
 


beteszem mégegyszer de mostmár ne nyulj hozzá mert akkor nem lesz vonalzó :D

Kép
nlzs
 
 


kész.

KépKép
bettike83
 
 


dr nono

amiatt ne aggódj,nekem is volt 37.4 is a hőm.és z hogy folyamatosan fent van az nem baj,fent kell lennie.enyém is végig fent volt,fent is van,csak mostanában nem mérem.

KépKép
bettike83
 
 


betti
én nem csinálok többet semmit

Kép
nlzs
 
 


kösszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
nlzs
 
 


nagy nehezen de sikerült igaz? :)

az volt a baj h én betettem a kodot és te is közben dolgoztál rajta és úgy már nem volt jó a kód,ezért is nem láthattad.de mostmár jó végre :)

KépKép
bettike83
 
 


dr nono

rosszul hangzik amit írtál a lelkedről és belegondolva a helyzetedbe, (tudod nekünk is két gyerek után becsúszott) hát...
nem irigyerlek.
nehéz olyat mondani amivel feldobhatunk, örülj a férjednek!
Ő még mindig olyan boldog a meglepinek?

Kép
nlzs
 
 


nono

gondolom h elég nehéz lehet,de csak valahogy megoldjátok,sok öröm lesz majd a picikkel :)

KépKép
bettike83
 
 


Vestal nagyon szorítok hogy hétfőn lássa a doki a babót! Tényleg kellemes csalódás lehetett az orvos, ha ilyen jó fej volt pedig nem is magán.

Nono remélem a vészes hányást elkerülöd! Különben nekem is felkeléstől lefekvésig émelyeg a gyomrom, de este a legrosszabb. De hányni nem hánytam még. Remélem tényleg elmúlik a 12. hét környékére, de ha belegondolok hogy az még négy hét, már most unom. Lehet hogy a szülés gáz volt, de maga a terhesség rész meg annyira tünet és probléma mentes, hogy azt a részt már most visszasírom. Apa azzal bíztat, hogy lehet hogy cserébe a szülés jobb lesz :lol:
Sajnálom hogy még mindig küzdesz a lelkiekkel. Lehet hogy majd csak akkor találod már meg a helyed, amikor meglesznek a picik és kialakul a ritmus, minden a helyére kerül és utólag lehet hogy csodálkozni fogsz hogy miért láttad ennyire sötéten. Nem tudom, csak próbálok optimistáskodni, de a helyedben valószínű nekem is kihullana a hajam :roll:
A hőd szerintem jó, az lenne rossz ha alacsony lenne.

Nlzs, Bettike jó lett a vonalzó :lol:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Sziasztok!
4 és fél milliméteres a baba, és dobog a pici szíve!!! Olyan boldog vagyok, és úgy megkönnyebbültem!!!

Vestal drukkolok nagyon!

Kép
salsifraga
 
 


Vestal
megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!:)

Nono
Hát az az igazság hogy én néha émelygek csak, nekem a vérnyomás vagy cukor már nem tudom az ami lemegy és akkor ájulós érzésem van le kell feküdjek, ebbe durva időjárásba volt rossz, de már javul hogy jobb az idő...most már mérem a vérnyomásom és nem tudom hogy magamhoz képest magas vagy mi, mert alapból 80-90/ 60 szokott lenni most meg 105-110, lehet ezt érzem? vagy tényleg a cukor a gond??jövőhéten megyek cukorterhelésre, kisírtam a zsömle tej megoldást:)))))

hál Istennek ha rendesen eszem figyelek hogy ne legyen üres a gyomrom és tele se akkor csak bizonyos szagok ingerelnek, gyereke nekem olyan lett a szaglásom mint a vadászkutyának:S

általánosan úgy érzem megbékéltem az ikrességgel, DE inkább nem gondolok rá, néha bevillan hogy mi vár rám és akkor bepánikolok, de még úgy vagyok vele hogy legyünk túl kritikus heteken, szerintem igazán felfogni csak 7.-ei uh után fogom, addigra talán biztosabbra mondható hogy tényleg ketten maradnak-e. de remélem hogy igen. nono megértem hogy félsz, én is tartok tőle hogy fogom Balót és az ikreket segítség nélkül elnavigálni, hál Isten apa nálunk is sokat segít, ha két gyerekem lenne én is jobban félnék + mi terveztük a babát (mondjuk nem az ikreket:)) ilyen előzményekkel hogy korházba voltál a hányás miatt megértem hogy félsz a terhességtől is, úgy meg nehéz elfogadni, ráadásul ikrekkel azt mondják még erősebbek ezek a tünetek. nem vagyok szakértő de ha eddig nem jött elő a hányás akkor már nem sok esély van rá nemde?? szorítok!!!!

Nekem volt egy nap mikor 37,7re felment, de utána battyogot lefelé, a doki azt mondta hogy 37,5-ig ok főleg ikrekkel, csak 38 felett gáz. én is aggódtam és rémeket látok hogy mi van ha valami baj van és azért magasabb, mondjuk hozzá nekem megy is a hasam kicsit úgyhogy nem tudom mi van:S

KépKép

KépKép
msi22
 
 


salsifraga
gratula a manócskához:)))

KépKép

KépKép
msi22
 
 


nlzs, bettike
nagyon ügyesek vagyok:)))

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Salsifraga de jó hogy minden rendben van és láttad a babót :D Csinálj te is vonalzót, ha nem tudod hogy kell, csak fordulj Bettikéhez, ő segített mér két fórumozónak is! Ő itt a vonalzógyáros :D .

Msi nekem is pontosan ilyen a vérnyomásom amit írsz és az első terhességnél maga a terhesség nekem is emelt egy kicsit a vérnyomásomon, akkor terhesség alatt mértek egyedül ilyen 110 körüli értékeket, ami nálam már szinte magas. De nem voltam cukros, az magasabb vérnyomást csinál, ez csak a terhességgel járó vérnomás emelkedés. Lehet hogy az alacsony vérnyomást ilyenkor kiegyenlítik a hormonok, vagy nem tudom, hogy nehogy elájuljon az ember. Az nagyon klassz hogy apa sokat tud neked segíteni, fog is kelleni az biztos.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


vestal drukkolok nagyon!

salsifraga gratulálok! akkor most mennyi idős a baba? Mikorra várható az érkezése?

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


salsifraga

jaj de jó :) úgy örülök nektek :) és mennyi idősnek fele meg?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok lányok!

Látom tegnap este nagy volt a pörgés :) Jöttem volna én is, csak a moziban voltam :wink:

bolygó: Köszönöm a biztatást! Igyekszem nem olvasgatni ilyen dolgokat, majd kb 3 hét múlva megyek dokihoz, addig meg bízom benne, hogy minden rendben lesz :) Na ez az egy hátránya van az internetnek :roll:

msi22: hát én azt számoltam, hogy 10 nappal az akció után lett pozitív a legérzékenyebb tesztel. Mindenképpen várok a 6. hétig, én se akarom magam feleslegesen idegesíteni. Vesebetegségem nincs, de őszintén szólva én is beparáznék, ha ikrek lennének. Amúgy az mikor látszik a legkorábban? A Péterfyt nem ismerem, jó hely vagy csak a doki rendes?

bettike83: én is 83-as vagyok :) Kedvesek a biztató szavaid :roll: Annyi biztatást kaptam ma, hogy el se fér egy oldalra :D Na hát most már kezdek megnyugodni és boldogan várni ezt a picikét :wink: Többet most úgy se tehetek.

nyufó8: a babakocsi nézegetéssel nem is vagy egyedül :P Én tegnap már a kocsikat és az összes kelléket végignéztem, ami kell, pedig én meg aztán még orvosnál se voltam :lol: Igen, az Örs az nagyon kiesik, én a Gellért-hegyen lakom, de azért köszönöm :wink: Tesztet arra gondoltam, hogy vasárnap csinálok megint egyet ( a mostanit azt csütörtökön csináltam), talán akkor már zebrásabb lesz :wink:

Szép napot nektek :D

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


salsifraga
gratula, ugye olyan érzés mondha repülnél és semmi nem érdekes a világban!

Én legszivesebben minden héten mennék uh-ra kukucskálni.
Nekem is azt mondta legutóbb a doki elég lesz most már csak a
12.-dik héten jönni, de ha akarok előbb is jöhetek.
Hát én nem bírtam ki, bejelentkeztem a 10.-dik hétre is és alig várom a jövö csütörtököt.
Remélem tényleg nem káros az uh.
Ti is csak terhesvitamint szedtek, vagy mást is? nekem a doki azt mondta az elég, mondjuk 14 és 16 éve a fiaimnál még az sem volt[/b]

Kép
nlzs
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó nagy volt tegnap a pörgés, alig győztem visszaolvasni! :)

Salsifraga!
Graulálok! :)

Vestal!
Én, mikor legelőször voltam uh-n, az égvilágon semmit nem láttak. Jól beparáztatott a doki, hogy biztos méhen kívül van stb. De aztán rá egy hétre már szépen látszott a petezsák! Úgyhogy a drukkok mennek, minden rendben lesz! :)

Nlzs!
Én folsavat szedek és elevitet heti 2-3 alkalommal. Ja, folsavat minden nap.

Majd még benézek, mindenkinek szép napot! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


nlzs én gravidád szedek minden nap, az orvosom szerint ennyi elég egyelőre.

Ti voltatok már vérvizsgálaton? Én a jövő hétre tervezem.

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Pitypang te hány hetesen voltál UH-n amikor nem látott semmit még a doki?

Monka biztos hogy szép erős zebrás leszel már vasárnap :D Nekünk nem kell semmit venni majd az új babóhoz, max. ruhát, ha fiú lesz. Egyedül a babakocsit kell majd cserélnem, mert még kicsi lesz a lánykám ahhoz hogy órákig esetleg gyalogoljon mellettünk. Csak kíváncsiságól néztem rá, milyen két személyes babakocsik vannak és hát egyből szerelmes lettem az egyikbe. Mondjuk két személyesekből sokkal kevesebb van, úgyhogy hamarabb meg lehet találni az álmot :D

Nlzs irigykedem a sok ultrahang miatt, klassz lehet ennyit kukucskálni. :lol: Én olyan terhesvitamint szedek amiben benne van a folsav is, meg mellé szedek omega 3-at, mert állíólag jót tesz a babó agyának és szemének.

Szonce, Meglepetés, Lk, Zlkatinka, Lilatündér, Zöldtea lányok merre jártok, gyertek!!!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nlzs

én is csütörtökön megyek dokihoz :)

kinél mennyi egy magán rendelés?nélunk 10e.

én ladeevitet szedek.

KépKép
bettike83
 
 


salsifraga: Gratula a picikéhez :) Irigyellek, hogy már eljutottál idáig! Én még csak reménykedek, hogy nem fog elmenni, mire eljutok dokihoz 3 hét mulva :wink:

Pitypang: Neked is gratula a babához :) Mikor voltál először dokinál?

nyufó8: akkor te szerencsés vagy :wink: Hát igen, ritka a két személyes kocsik, pedig sokan vannak, akiknek van egy kisebb gyerek meg egy baba és hát azért csak könnyebb "egy" babakocsiban tolni őket! Bár nem ritkán látni, hogy a baba a kocsiban és a mögötte lévő állványon áll a másik gyerek! Ez azért macerásabb megoldás :?

nlzs: Nagyon aranyos dokid van, hogy ennyire törődik veled :D Ezért biztosan bízhatsz benne :wink: Amúgy mekkora már a babád?


Hát lányok, elég hülyén érzem magam, hogy nekem van csak olyan vonalzóm, ami még csak 3 hetet mutat és még dokinál se voltam :cry: Annyira jó lenne már előrébb tartani.
Na vasárnap csinálok még egy tesztet, hogy megnyugodjak :wink: Én amúgy gravidát szedek, ez állítólag jó, de csak 3 naponta egyet! Az elég, nem? Én is irigyelem azokat (és persze örülök az örömüknek), akik már látják a babójukat. Nagyon jó érzés lehet tudni, hogy minden rendben :D Már keresgélem a neten a megfelelő kórházat és orvost, de hát nem olyan könnyű ez :?

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: