Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Kismamik!

Csatlakoznék hozzátok... :)
Tegnap voltam 12 hetes UH-n, úgy tűnik, hogy a mért adatok alapján minden rendben van a babánkkal. :D
Első babánkat várjuk, 29 éves vagyok, egy dél-somogyi kisvárosból írok, Szigetváron fogok szülni.
Sajnos tavaly ősszel én is átestem egy vetélésen, így most babonából sem jöttem korábban, bár az elejétől olvasom ezt a topicot. :) Igazából a szülés várható időpontja november 29., de az nálam már inkább december, így ide csatlakoznék, ha befogadtok... :) :?:
Orsi
orsolymors
 
 


Szisztok lányok! Pancsi én is gratulálok!!! :) Már én is nagyon várom a jövőhét keddet.

Orsi! Üdv itt nálunk! Nem sok a különbség köztünk. :) Én dec 5.re vagyok eddig írva.De majd kedden az is kiderül jó-e. És én 30 múlottam máj.3.án és az első babát várom én is. :)

Nálam még előfordul az esti émelygés,de már csak ritkán. A melleim még fájnak. :(

Kép
bei
 
 


Na meg is jöttem a dokitól!

Rögtön láttam ahogy rugdos a kis lábaival,meg kalimpál a kezeivel!Kis cukifalat!Képet sajna nem kaptam,de nem is volt igazán jó pózban,jó sokáig néztük.Olyan 28 mm-nek mérte,10 hetes.Hát lehetne picit nagyobb,bár pár mm nem számít,főleg amilyen kis izgága volt! :lol: 2 hét múlva megyünk a tarkóredő mérésre meg kombinált tesztre!Remélem minden oké lesz!Doki meg volt elégedve,mondta h ha eddig oké volt minden,akkor reméljük h ezután se lesz már baj!Hozzá majd 4 hét múlva megyek vissza!

annus11
 
 

 
 

Gratulálok nektek hogy minden rendben volt a dokinál.12hetes vérvételnél lehet reggelizni :?: Szia Orsi köszöntelek gratulálok neked :) :) van egy 2 éves kislányom Kinga baba.december17-re vagyok kiirva.Naptár szerint holnap 11 hetes leszek de csak juni8-án kell menjek 12heti uh-ra.remélem nem lesz késő az időpont,a védőnő mondta igy. :?
t katinka
 
 


Pancsi! Micsoda jó hírek! Gratulálok!!!

Annus! Neked is nagyon örülök! Jó lehetett mozizni!

Csip-csip! Kapaszkodjatok össze apával. Az ilyen nehézségek még jobban megerősítik a kapcsolatot, ha igazán szeretitek egymást! Ha már jobban vagy, akkor ápold kicsit apa lelkét, aztán nemsokára felhőtlenül boldogok lesztek, mert úgyis hamar kopogtat a bébike! Kitartás!

Katinkababa! Nagy drukk holnapra!!!!
blúmi
 
 


Zsanimanó! Hát a doktorbácsi tényleg egy valóságos seggfej volt! Az ilyenen valahogy nem tudok nevetni.

Üdv Orsi!
blúmi
 
 


Akik ma voltak dokinál, azoknak nagy gratula a manócskákhoz!!!

Orsi: Én is november 29-re vagyok kiírva. Én múlt héten voltam egy genetikai UH-n, és az első vérvételen (Integrált teszt). Jún. 7-én megyek a 2. vérvételre. Utána 18 hetesen a 2. genetikai UH-ra. De milyen messze is van az még. Üdv közöttünk!

Katinka! Holnapra Kína összes termését kívánom. B. Tiborhoz már nem kerülhetsz sajnos, mert ma vizsgáztatott. Láttam a folyosón az izgulókat, és eszembe is jutottál, hogy holnap már Te is túl leszel rajta! És - csak halkan - biztos, hogy sikeresen :)!

Akik mostanában mennek dokihoz, azoknak drukk!

Puszi
titokbaba
 
 


Szia Orsi!
Isten hozott közöttünk :). Ez a hónap végi dolog valóban izgi - a mi napunk december végén van, így nem lehet tudni, hogy nem újévi baba lesz-e.

Annus!
Örülök, hogy babócával minden rendben. :) Nekem még mindig hihetetlen, hogy ilyen gyorsan nőnek. Tudja az ember, tanulta, de valahogy mégis... :)

tkatinka!
Az egy jó nap - anyukám is akkor született. :)

Titokbaba!
De jó neked, hogy már itt tartasz. :) Hidd el, nagyon hamar eljön az 18. hét is. :)
A férjem szokott mosolyogni, amikor közlöm, hogy hol tartunk, hogy észbe se kap, és itt lesz a baba velünk. :)

Nagyon aranyosak, vagytok, köszönöm a drukkokat. :) Remélem, ma szerencsésen túlleszek rajta, és utána már egy dologra koncentrálhatok. :wink:

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Köszi a gratulákat!

Én is örülök a jó eredményeknek és gratulálok mindenkinek!

Picit hülyéskedik a netünk,nem tudom mikor tudok jönni megint...
Remélem ma helyre áll a rend!

Katinka!
12 hetes kombinált vérvételnél lehet reggelizni persze! :wink: Főleg h én majd délután megyek csak!

Kata!
Drukk a vizsgához,ügyi leszel!!!!

annus11
 
 


Orsi....én is üdvözöllek! Gratulálok a pocilakóhoz! :D

Úgy döntöttem én is megcsináltatom ezt az integrált tesztet, márcsak azért is hogy ne nézzen rám úgy a dokim mint egy felelőtlen tinire :roll: :( Nagyon drágálom és felesleges is (csak 29 éves vagyok) családban nincs beteg...szóval...na mindegy.
Lenne pár kérdésem ahhoz aki már volt ilyenen:
A Bogárkerék utcaiba fogok menni, szerintetek mikor kell oda bejelentkezni? A nőgyógyászomhoz júni.2 vagy 3-án megyek akkor 11 és fél hetes leszek, elég akkor jelentkezni?A nőgyógyász ad beutalót, vagy nem kell semmi oda???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ja, erről jut eszembe, kell kérnem időpontot EKG-ra is :?
szerintetek az nem gáz hogy 3 éve nem voltam tüdőszűrésen??? :oops: :roll: Szégyen de tök elfelejtettem, pedig még "kötelező" volt mindíg mentem.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok, jó reggelt

Ez 9 óra kellés és a délutáni 2-3 órás alvás nagyon megy nekem, de le kell szoknom róla, mert jövöhéten rossz lesz!!!
Képzeljétek tegnap nagyon jó hírt kaptam az Én apukámtól, igaz nem most lesz, de már nagyon várom.
2011 május 6 megyünk New Yorkba!!!(Apu, Anyu, Én, Párom, Tesom)
Nagyon örültem, mert hallottam, hogy 5 főre foglalta le az utat vagyis aztán módosítot 6 főre!!!Sejtettem, hogy benne leszünk.
Legjobban annyak örülök, hogy a párom beleegyezett és mondta oda ő is jönn Mert 2 évvel ezelött nem jött velünk Máltára, mert későn is szóltunk neki, és munkája is rengeteg volt!De most már tudja, sőt anyu is szól neki, hogy már most úgy szervezze a munkáját!!!!Nem volt még külföldön és repülni semm repült szóval teljes lázban voltunk tegnap!!!
Ma is szép napom lesz, mert apukám ma új kocsival ajándékozta meg magát és ma kell elhozzni!!!!
Szóval minden tök jó, és jupppi megszabadultm a betétől is, mert tegnap óta egy cseppet semm vérzem.
Szóval csupa csupa jó dolgok vannak!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip....jaj de jó hogy ilyen szuper program vár vád! Ez fantasztikus utazás lesz. Persze az is lehet hogy már nagy pocakkal utazol akkor??? :lol:
Örülök hogy jól vagy és hogy pozitív vagy! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Köszi mindenkinek a kedves fogadtatást!
Én is integrált tesztet csináltattam/ok, valahogy úgy vagyok vele, hogy ha a dokim szerint ez a legmegbízhatóbb, akkor nem érdekel, hogy fizetni kell érte. Az az igazság, hogy nagyon-nagyon paráztam a 12 hetes UH előtt (a férjemet totál kiakasztottam :D ), az UH-n az én szívverésemet lehetett inkább hallani, mint a babóét... :D :D :D (Az előző terhességnél a 8. és a 12. hét között tűnt el a baba, igazából minden előjel nélkül, az 12 hetes UH napján 1 barna foltom volt és ennyi - így akkor nem is gondoltam, hogy baj lehet.)
Legközelebb juni 15-én megyek a 2. vérvételre és UH-ra, de azt mondta a dokim, hogy ha nagyon beparázok, nyugodtan menjek el, amikor csak akarok. :D Azért is vagyok ilyen parás, mert az elejétől kezdve gyakorlatilag nincs tünetem, vagyis minimális, így nem is érzem, hogy van bent valaki. Én akkor örültem (mások megijednek) amikor szurkált a hasam, nálam ez számít valami visszajelzésnek. :)
Mi a párommal senkinek nem mondtuk meg tegnapig a nagy hírt, elég nehéz volt, mert családi vállalkozáunk van, anyukámmal együtt dolgozunk egész nap, a vizsgálatok helyett mindig meséltünk valamit, hogy hova kell menni. :) De tegnap este bejelentettük, anyósoméknak és anyukámnak is vettünk 1-1 cumit, becsomagoltuk és amikor eljöttek hozzánk, odaadtuk nekik. Hát volt öröm, meg örömkönnyek... :D
Mindenkinek kívánom, hogy érezze a 12. hét utáni megkönnyebbülést! Olyan jól érzem magam, hogy ezt elmondani sem tudom! Persze még ezután is lehet probléma, de ilyenre nem is gondolok. Csak pozitívan! ++++++ :D

Kép
orsolymors
 
 


Sziasztok!

Orsi üdv köztünk! Végre egy valaki aki Szigetváron szül még rajtam kívül :)

Csip-csip, ez nagyon jó, kis meglepi. Bár engem is meglepnének ilyesmivel :)

Lovaszkata, tüdőszűrés?? az idejét sem tudom, hogy mikor voltam utoljára amióta nem kötelező azóta nekem is teljesen kiment a fejemből. :roll:

Rólunk, kedden voltunk uh.-on, hát lemérni nem tudták a babócát hogy mekkora mert rossz volt az uh.gép. De leltár szerint megvolt mindene azt mondta dokibácsi. Két hét múlva kell mennem 12 hetes uhura addigra már visszahozzák a másik gépet.(remélem) meg vérvételre. Én integráltat csináltatok, legalábbis eddig még úgy gondolom. Az első gyereknél is azt csináltattam, nem bántam meg, csak nem kerülne ilyen sokba :?

Ja igen és még valami, hogy ha nem bánjátok kiveszem a táblából az üresen álló sorokat, aztán várom továbbra is a priviket azoktól akik szerepelni szeretnének benne.

Szép napot!

tyche
 
 
 


Annus! Gratulálok! :)

T.Katinka! Lehet reggelezni ,csak a cukor vizsgálatnál nem lehet.
Én pl:13h-ra megyek a 12.heti uh-ra és vérvételre.

Kata! Nem gáz. Én is régen voltam tüdőszűrésen.De a belgyógyász nem is hozta szóba,hogy mikor voltam,vagy voltam-e egyáltalán.

Csip-csip! Ez tök jóóóóó! :) Oda én is mennék. Bár nem biztos,hogy fel ülnék a repülőre,mert amilyen szerencsém van,biztos velem zuhanna le és tuti nem én élném túl. Na jó,lehet túlzok,de én tényleg nem mernék repülőre ülni,csak,ha az életem múlna rajta. :)
Örülök neki,hogy jó dolgok érnek a rossz után. Lehet az élet így akar kárpótolni és szerintem hamarosan egy újabb élettel. De akkor úgy kell alakítanod,hogy el tudj menni. Gondolom ha most összejön a baba hamarosan,akkor nem tudsz kiutazni.

Kép
bei
 
 



J ez jó ha fiu ha lány akkor Áron :lol: Tüdőgondozó? Egyébként mire vagy allergiás?

Katibaba nem semmi hogy nálatok is hogy zajlanak az események. Ez a hányingeres émelygés nálam olyan hullámvasútként jelentkezett nemm minden nap jött rám. Egyébként már 2 napja minden ok, de nem akarom elkiabálni. A szagokra még elég érzékeny vagyok semmi öblítő és a lányom buborékfújója is megőrít hát eldugtam. Vannak viszereid?

Cicóka ne végy mindent a lelkedre. Látom nagyon szépen növesztegeted a kisbabád és látod ez így fog menni. Azért jobb lenne elkerülni ezt a hosszú utazást. Most ne haragudj nem vagyok képbe, most lesz az esküvő?

Árvalány ha az orvos írja fel akkor szerintem is tudja mit tesz. Tehát bizti nem fog semmi baja lenni ettől a magzatnak. És ne okold magad,ilyenkor az inmunrendszer is gyengébb. Csak vigyi magadra.

Madiani nekem a szülésznő dologban mindenképpen a gátvédelem a fontos tehát azért jó lenne elkerülni az esetleges metszést. És én inkább fogadok, hogy ezt jó előre le tudjam tisztázni vele és az orvossal mi az ami nekem fontos, persze mérlegelve. De szeretnék kádba vajjudni meg még sok dolog pl a picit utána megszopiztatni. De mondom helyzet adja.

Zsanimanó gratula a kiskönyvhöz. És ne aggódj minden ok lesz. Szegény még az alergia is kínoz. Te mire vagy ?

Cicóka Eszter nagyon szép név. Jól vagy?

Csip nagy ölelés neked és tudod csak előre Gratulálok a barátnődnek a jövő neked is hoz majd kisbabát, csak nehogy üsse ezt a csoda utat.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Lovászkata boldog házasságit nektek. Pizza este hát tudtok élni. Nekem sajna mindentől ég a gyomrom úgyhogy most az irigykedés szólt belőlem. Az teljesen maszek alapon van tehát fizetős. De mindenhova be kell jelentkezni akár kombi akár integrált. Nekem az orvos a kobit javasolta, mert hamarabb megvan, és ha ott valami kérdéses tovább lehet menni integráltra ami csak egy plusz vérvétel.
Ekg ra nem jelentkeztem be csak odamentem a belgyógyászatra és meg is csináltak mindent.

Hededit csak nem méhecskéitek vannak? Fincsi méz imádom.

Bei drukk a keddi uh-hoz. Nagyon nagy élménybe lesz részetek az tuti. Vidd apát is nehogy kihagya.

Orsi üdv a fórumon most már megnyugodhatsz. Bár egy anya soha nem nyugszik meg. De ez a baba titeket akar.

Annus gratula édesek még van helyük uszkálni.

Tyche a fránya gép de azért láttál valamit? Hallottad a szivecskéjét? Majd akkor 2 hét múlva de jó lesz. Megtennéd hogy a tábliba beírnád hogy Laurám 8 éves? Köszike.

Kép
Kép
pancsi76
 
 


Sziasztok

Koszi nektek a biztato szavakat, szedem a gyogyit, iszok, mint meg soha (termeszetesen vizrol es tearol van szo), es NO A HASAM!!! Nektek meg felmennek a regi gatyok? Ram fel, de nem tudom begombolni, ugyhogy eleg vicces...
Mostanaban nem szur, nem feszul sehol... mar megint aggodom, majd juni otodiken lesz UH, a tarkoredos. Nagyon jo nektek 12 hetesek, akik mar lattatok oket integetni. Sokan mentek 10 hetesen is, hat nalunk ilyen nincs!!! 6 het, majd 12. Szigoruan...
En is integraltra megyek, junius 5.-en veszik a vert.
ES nalunk is nagyon draga, 200£. Meg a tarkoredoert is fizetni kell, itt az sincs benne az alapellatasban.
De mivel mar nem vagyok mai csirke, nem kockaztatunk!!!!
Tovabbi Szep Napot!!!!!
arvalany
 
 


sziasztok!
voltam uh-n, minden OK. babóca 33,3 mm és most éppen 10(+2) hetesnek felel meg.
2 hét múlva már genetikai uh.

kérdeztem a dokit az integrált tesztről. azt mondta, hogy ő mindenkinek javasolja, aki csak megengedheti magának, már pusztán azért is, mert tapasztalat, hogy utána sokkal nyugodtabbak a kismamák.

pancsi!
pollenallergiám van... lényegében mindenr allergiás vagyok, ami képes virágozni (meg még egy csomó dologra). az egyetlen szerencsém az, hogy annak ellenére, hogy az allergének 80%-ára 4+-es az allergiám, ha túlélem május-júniust, utána már nagyon ritkán jön elő (még a parlagfűre sem!!!)
ez mellé meg van egy asztmám... de az tizenéve nem okozott gondot. ezért is nem voltam rég a tüdőgondozóban.
az allergiára mindig irattam szemcseppet... illetve az utóbbi pár évben mindig úgy alakult, hogy éppen a szezon előtt kaptam valamilyen szteroidot (diprophost, később prednisolont), amivel simán átvészeltem az egészet.

ja, és ma néztem: nekem is mintha nőne a pocim :o
de tegnap a kínaiban láttam egy tök jó melegítőgatyót, ami láthatóan rendes melegítő, de a derékrészét egész has fölé fel lehet hajtani... hát megvettem... kemény 1800 pénzért... kismamanacit úgysem kapok sehol ennyiért... és nyár végére, ősz elejére éppen pont jó lesz.

olvasom mindig ezeket a rosszullétes sztorikat... ha nem fájna a cicim, nem is hinném, hogy babás vagyok. egy kezemen meg tudom számolni, h a 2 hónap alatt hányszor volt hányingerem... de mindig pár perc alatt elmúlt (éppen legutóbb ma hajnali 2kor... de mir indultam pisilni, már kutya bajom nem volt).
paráztam is rendesen, hogy biztos valami nem oké babócánkkal... :roll:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Megneztem a tablat.
En vagyok a legoregebb... :( :( :(
arvalany
 
 


árvalány!
ugyanmár? legöregebb??? csak kicsit korábban születtél, mint a többiek ;D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Igy is fogalmazhatunk... :D
arvalany
 
 



Sziasztok Lányok!
Gratulálok mindenkinek a jó Uh-eredményekért!
Kicsit irígykedem is azokra akik már betöltötték a 12.hetet!
Pancsikám! Én szinte mindenre allergiás vagyok. Nyárfa, nyírfa, lándzsás útifű, rozs,mogyoró, éger, platán......parlagfű 4+, minden fa, fű,pollen.
De legalább az állatokra nem vagyok. :D
Május 31-én a névnapomon kell mennem a 10 hetes Uh ellenőrzése a veszélyeztetettség miatt. Szorítsatok, hogy minden ok legyen. Addig még elmegyek vérvételre, meg belgyógyászati vizsgálatra is. Ma megint fájt a mellem, és tegnap este hánytam mint a lakodalmas kutya, sőt ma reggel is volt hányingerem, tehát remélem itt van velem a BABÓ!
Mindenkinek szép napot Kívánok![/u]
zsanimanó
 
 


Ja még nem írtam. Szolnoki vagyok és tanítónéni!
Vőlegénykémmel a nyárra terveztük szolid kis esküvőnket!
Puszik
zsanimanó
 
 


Csináltam vonalzót a freemailemről még meg is erősítettem, remélem most már kiteszi! Ha nem segítsetek lécci!
zsanimanó
 
 


hmm nem értem miért nem sikerült.
zsanimanó
 
 


Zsanimanó!

Én is szolnoki vagyok!!!de jó!!!!Hol tanítasz?Melyik suli?Csak mi már Pesten lakunk pár éve.Jövőhéten viszot otthon leszek vagy 1 hétig! :wink:

Én is a veszélyeztetett terhesség miatt járok ennyit uhra az elején...

Allergia!
Én is az vagyok...parlagfű,feketeüröm,lándzsás utifű és minden ami virágzik!Viszont amióta szőlőmagot szedek meg lecitin skkal jobb!Nem is jött elő már jó régen!Előtte tavasztól őszig majd kifolyt a szemem,most meg semmi!2 éve ősszel 1 hétig előjött a parlagfű miatt,de ennyi!Tudom mindenkinek ajánlani!A DMben lehet kapni pollen grape kapszulát meg teát,nekem bevállt!!


Én a Péterfybe megyek kombinált tesztre,ma hívtam őket és júni 1én megyek fél5re!Azért érdemesebb előbb telefonálni h legyen időpont,mármint ami nektek jó.Én azért is hívtam őket már most.3körül ér haza a férjem,ebédel és utána kényelmesen oda is érünk! :wink:


Tyche!
Remek a tábla!Köszönjük szépen!Remélem legközelebb már jó lesz a gép,vagyis addigra tuti h jó lesz!Örülök h nálatok is minden rendben!

Árvalány!
Én meg azt szoktam mondani h mindenki annyi idős amennyinek érzi magát,na meg ahogy viselkedik! :lol: :lol:

Julcsi!
Örülök h nálatok is minden rendben!Nekem is nőtt a pocim már,de 2.babánál hamarabb kezd el nőni!

Csipcsip!
Oh,ilyen meglepi nekem is jöhetne!Az egyik barátnőm nemrég ment ki floridába a férjével,amerikai a srác.....mennék én meglátogatni,csak nem telik a repjegyre :lol:

Orsi!
Tök jó h most már tudja a család is,mi is még várunk a 12.heti uhig!Tényleg nagy megkönnyebbülés ez!

LovaszKata!

Nem kell beutaló a vérvételhez,mármint a 12.hetihez!

annus11
 
 


Zsanimanó!
A profilban az aláíráshoz kell beilleszteni a vonalzó kódját!

annus11
 
 


J! Gratulálok a szép méretekhez!!!

Katinkababa! Remélem már lassan túl vagy rajta. Továbbra is szorítok!!
blúmi
 
 


Sziasztok!

Nagy gratula mindenkinek, aki túl van a 12-es vizsgálatokon, gondolom egy pillanatra megnyugodtatok.

Orsi: üdv itt

Csip-Csip: Big Apple!!! szuper hely, imádom, és kellően irigy is vagyok. Azt hiszem az elkövetkezendő 1-2 évben én tudok menni, ami nem nagy baj, de... Ott él az uncsitesóm most már 12 éve és eddig kb 2 évente meglátogattam.

Annus: majdnem egyméretűek a babáink, mi hétfőn voltunk 27,7 mm-esek! Nekem is ez a hét a 10.

Tyche: az én korom 34, és a lánynevünk van meg, Eszter

Pancsi: igen 1,5 hónap múlva, július 3-án lesz az esküvőnk. Az 1 éves évfordulónkon volt a lánykérés, bár gyakorlatilag az első perctől együtt élünk. Szóval tavaly november végén már tudtuk a dátumot és a helyet - Visegrád. Aztán márciusban elkezdtünk próbálkozni, mondván 3-4 hónap biztos kell. Hát nem kellett :oops: Elsőre :lol: Egyébként jól vagyok, hányingereim vannak és mától itthon vagyok kb 1 hétig pihi, remélem így megúszom a kiküldetést. UTána meg jön a 12. hét és ha minden okés, akkor publikus lesz.

Zsanimanó-Pancsi: allergia 4+ pázsitfűfélék, rozs, parlagfű, házipor, poratka Jó hír, hogy a terhesség alatt állítólag a hormonok közömbösíthetik, nekem pl az ekcémám is tök jól múlik, ahhoz képest, hogy most semmivel sem kenem.

Zsanimanó: esküvő? mikor? hát mi is szolidat akartunk, aztán már 70-80 főnél tartunk :wink: nem baj, jó buli lesz

Kata: a barátnőm is ott volt. Csak be kell jelentkezned telefonon 1-2 héttel előtte, más nem kell.

Pusz mindenkinek alszom tovább :D délután próbasminkre kell mennem :wink:

cicóka
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm a sok jó tanácsot és bíztatást!!! Még nem tudom,mi van,mert csak jövő szerdán megyek UH-ra,a 12 hetesre. Hétfőn mentem volna,de amilyen szerencsém van,az pünkösd! :?
Nincs vérzés,semmi ilyesmi szerencsére,a fájdalom pedig szinte folytonos és menstruációszerű. :( Nem tudom,mi lehet,de nem akarok rögtön orvoshoz futkorászni,mert hisztis libának nézik az embert... A tüneteim megvannak,illetve az az egy,ami volt:cicifájás. Nem vagyok egy hányingeres típus,csak ha fiút várok. :-) Ezért lesz lány,így volt az előző két terhességnél,amikor a tündérkéket vártam. Semmi rosszullét. Szóval azért vagyok csak megijedve,mert szültem 3 gyereket és sosem fájt terhesség alatt a hasam!!!!!!!!!!! Ráadásul kétszer vetéltem el,ezt aki átéli,annak egy újabb terhesség végig parás sztem... És hogy nincs vérzés,sajna semmit nem jelent,mert nekem 19 hetesen halt el babám (igazából 14 hetesen,csak 5 hétig hordtam még a pocimban úgy,hogy nem is sejtettem semmit) és semmi tünet,vérzés nem utalt semmi rosszra... Sőt,még mozgást is érzékeltem,na persze az bélmozgás volt. Na,ennyit rólam...

Lovaszkata: én is gratulálok a házassági évfordulótokhoz!!! 8)

csip-csip: örülök,hogy túl vagy a rossz dolgokon,mostmár csak a jók jöhetnek!!!!!!!!!!!!!!! :D Kezdetnek a new york-i út nem is rossz... :lol: :lol: :lol:

Orsi: én is üdvözöllek köztünk! :-) És örülök,hogy már túlvagy a 12 hetes UH-n és jók az eredmények!!! :-)

Annus: a 10 hetes UH-on nekem is 28mm volt a babó! :P
Gratula!!! :D

Mindenkinek gratulálok,aki mostanában volt babanézőben és örülök,hogy jók az eredmények!!!

Zsanimanó: én is veszélyeztetett vagyok,nekem is ezért volt 10 hetes UH. gondolok rád 31.-én!!! Minden rendben lesz!!!

Puszi mindenkinek!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Tyche! Köszi, hogy betettél a táblázatba! :) Szerintem tök jó kis táblázatot hoztál össze! :)
Csip-csip: Örülök, hogy a fájdalom mellett ilyen gyorsan jönnek a vidámabb dolgok is... :D
Még nem nagyon igazodok ki, hogy kivel mi történik, igyekszem összerakni a képet, de lényeg, hogy mindnekinek szorítok aki megy UH-ra, vizsgázik vagy egyszerűen csak olyan para mint én (voltam)... :? :D

Kép
orsolymors
 
 


Annus: 2.babánál már hamarabb nő a poci? Képzeld a 4.-nél!!! :lol: Már 6 hetesen észrevették a piacon és kérdezgették,mikorra lesz meg a baba? :-)) Le sem lehetne tagadni! Bár nem is akarom!!!!!!!!!!! 8)

Kép
cicus78
 
 


Arvalany, a januari babas topikban is van egy csaj Angliabol, aki ugy tudja, hogy csak a 12.heten van ultrahang.
Vajon mindenhol van a hatodik heten? Mert o meg nem volt.

En holnap megyek, megannyi megprobaltatas utan (barnazas, egyszer verzes, aztan egyszer fekete, alvadt ver reggelre) - mindenre, a legrosszabbra is fel vagyok keszulve, de a lelkem melyen bizom benne, hogy ott lesz a kis huncut.
Vendég
 


Trompipi! Neked is megy a drukk! +++++
Várunk a hírekkel holnap!

Kép
orsolymors
 
 


Árvalány: Ezt találtam Neked:

Antibiotikumot szedtem”
Az első 6 hétben a babának nem árt semmilyen gyógyszer, ezután pedig minden egyes gyógyszer bevételét meg kell beszélned az orvosoddal. Több olyan betegség van, amit antibiotikummal kell gyógyítani a terhesség alatt is, ilyen esetben azonban a gyógyszer ártalmatlan és nem okoz kárt a babának, amennyiben az orvos utasításait betartod. Sokkal nagyobb kárt okozhat maga a betegség, ha nem kezeled ki.

Remélem már megnyugodtál és jól vagy!!!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Ezt meg magamnak! :lol: :lol: :lol: És aki még érez ilyet esetleg...

“Furcsa fájdalmaim vannak”
Ahogy a baba nő a pocakban és a hormonháztartás is átalakul különféle szokatlan fájdalmakat tapasztalhatsz magadon, emiatt azonban nem szabad megijedni. Az első harmadban például hetekig menstruációhoz hasonló (kicsit enyhébb) alhasi fájdalmaid lehetnek. A 2. harmadban a baba növekedésével párhuzamosan hol itt, hol ott érezhetsz alhasi fájdalmakat, derékfájást, a 3. harmad jellegzetes fájdalmai pedig: a hólyagon csücsül a baba, a derekad fáj (a pocak mérete miatt), a szeméremcsontod tájékán fáj.

Kép
cicus78
 
 


sziasztok!
itt van a kis drágám:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli! Neked is gratula!!!!!!!!!!!!! Tündéri kisfiú! :lol: :lol: :lol:

Cicus

Kép
cicus78
 
 


ugye, hogy fiú???
hát látszik :!: a dokinak is megmondtam :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:D :D :D

Kép
cicus78
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok visszaolvasni.
Addig is:

Voltam 12 hetes UH-on. Csajok én nem emlékszem mikor izgultam utoljára így. 13:20-ra volt időpontom, 14:00-kor kerültem be. Sokáig nézte a doki a monitort. Én esküszöm hallottam a saját szívhangomat olyan szinten vert. Oda-oda pillantottam a monitorra, láttam hogy jóval nagyobb mazsola mint az előző Uh-n így kicsit megnyugodtam, de persze továbbra is bennem volt a félsz. Elkezdte diktálni az aszisztensnek:
BPD: 21mm
OFD: 25 mm
CRL: 61 mm
Tarkóredő NT: 1,4mm
Na ekkor már tudtam hogy nem lehet nagy gáz.
Placenta tapadása melsőfali, magzatvíz normális, jó szívműködés.
Aranyszive kis drágám nagyon mocorgott, de az istenér nem akarta mutatni a kis profilját. Aztán végül sikerült megnézni az orrcsontját, ott is minden rendbe.
Kérdezte dokikám hogy, idézem: "mi is van otthon?" kicsit elgondolkodtam mire is kérdezi, tán az ebédre, de gyorsan rávágtam: -fiú! erre ő:- hát úgy néz ki kistesó is az lesz, de ez még nem biztos! Vigyorogva mondtam nem baj, tökéletes lesz.
Ahogy gondoltam a csillagok a vér és vizeletbe teljesen normálisak. Levették a kombináltra a vért és megkaptam az AFP-re a beutalót. Ha az megvan mondta a dokim hogy a kórházba menjek mert ott jobb az UH. Most már felhívhatom a szülésznőt és felkérhetem, na meg megkérem segítsen a kórházi UH-ra való egyszerübb bejutásért.
Most nagyon boldog vagyok. Igaz a vérnyomásom elfelejtettem mondani, de másfél hét múlva megyek a másik orvosomhoz (még jó hogy egyből kettőt tartok mi?) majd vele megtárgyalom, na meg addig egy védőnő látogatásom is lesz.
Kép nincs de legközelebb kérek és akkor felrakom nektek is.

madiani
 
 


madiani!
annyira örülök, hogy minden rendben veletek :)

már most előre izgulok a 12hetes uh miatt...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok,
Mentem kitudnám tépni az össze hajam komolyan mondom...
Párom ma elujságolta anyósnak, hogy megyünk jövőre Amcsiba...Erre most felhívot és basszus hülyét kapok, azt mondja nekem, hogy addig Én ne vállaljak gyereket!!!Mert nem lehet repülni, vagy pedig számoljam ki, hogy 4 vagy max.5 hónapos terhes legyek ne több!!!És, hogy akkor ütemezzem be a naptárba, hogy ahoz mikor kell akciózni!!!És az úgy lsz jó!!!
Hát mentén átmegyek és elküldöm a fasuba, már bocsánat. De ki hngsúlyoztam neki, mielött átestem a mütétet, hogy után ez tabu téme és hallani nem akkarok semmien gyerek témáró, na tessék!!!
Fel hívtam a párom és meglepő mondon azt mondja (nem mellém állva, hogy majd mi 2 eldöntjük, vagy lesz ami lesz, a sors majd eldönti)hanem, hogy csak így, hogy ne fogaékozzak vele. De ez nem megy így, hogy ne foglalkozz ezzel.
És, hogy holnap menjek vele az Auchanba, meg Szombaton ebédeljünk nála(anyóséknál). A nagy szart!!!Azt!!!!Semmi!!!!Úgy láttszik, megint nem fogok vele társalogni egy darabig vagy úgy helyre teszem most már, hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ht felrobbanok!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Katinkabab, köszike

Tkatinka, unokaöcsi Milán és egy tündér. Elösszőr idegenkedtem ettől a névtől, de ma már nem is tudnék neki mást elképzelni.

Pancsi, megsúgom: az egész életed most már csak az aggódásról fog szólni, és ez tök normális. ;) Igen, jól írod nagyon fontos a gátvédelem, az azonnali szopiztás. Nálunk ez mind adott volt (fogadott szülésznő). Kád nincs Fehérváron de én nem is bánom....útálom a vizet.

Lovászkata, én 28 vagyok és még soha nem voltam tüdőszűrésen.

Tyche, jajjj de nagyon köszönöm, így nem kell gúvasztani a szemem!!! KÖSZI

Pocak növekedés: én már csak kismamigatyóba és melegítőbe érzem kényelmesen magam.

Blúmi, küldöm ám a privit, csak eddig nem volt időm, bocsi.

madiani
 
 



Madiani: Gratulálok és irigyellek!!! :twisted: Ugyanakkor nagyon örülök a jó hírnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Én is baromira várom már a 12 hetes UH-t és tuti így beparázok majd ott én is! Hiszen ez az egyik legfontosabb,az eredmények miatt!

Csip: nekem írták,de ne törődj anyóssal,vagy ülj le vele megbeszélni a dolgokat,miért pörgött be ennyire??? Nekem ugyanez volt a bajom kb. 1 -1 1/2 hete,az enyém is meghülyült hirtelen. :shock: Azelőtt jóban voltatok?

Cicus


Kép
cicus78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: