Új privát üzeneted érkezett!

az a baj,h van képem,de méretre túl nagy,nem tudom,h lehet csökkenteni.Próbálkozom!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska
Gratulálok a jó eredményekhez! Szuper, hogy ti már itt tartotok! Hiheteten gyorsan repül az idő!!!
Előszedtem a régi leleteimet, és Marcival a 24. héten voltam a terheléses cukor vizsgálaton!
Photoshop? Vagy valami más képszerkesztő? Ha jól emlékszem, a paintben is lehet csökkenteni kép méretet.

Vörösmacska
Eszterék :( :( :cry: annyira sajnálom őket, pedig drukkoltam nekik nagyon! én egy másik topicból "ismerem" őket.

Kinga
Voltatok lovagolni? Húú tök jó lehet! Én régen jártam lovagolni :) Nagyon szerettem!

Gyancsi
Tényleg nem vészes az ára, és ahogy olvastam nagyon sok minden van hozzá! Nekünk a régi babakocsink Nania, az is ilyen olcsóbb kategória amúgy, (pár éve 25 ezer volt az ára hordozóval lábzsákkal együtt akciósan a Corában), de a nagynénéméktől örököltük, ott két gyerkőcöt szolgált, de ők annyira nem használták sétálásra. ők arra használták, hogy a házban tologatták benne a babókat, vagy a kertben, úgyhogy tök jó állapotban kaptuk meg, a hordozót is. Mi sem használtuk agyon, pár hónapot szerintem még 1 babával kibír :wink:
Nem baj, hogy nem csináltál semmit, én is csak alapdolgokat... sokat adnék érte, ha valaki főzne nekem :D A házimunka megvár, nem szalad el :)

Start
Igy értem már a vizsgálat korai okát! :) Citroot nem facsartál bele? Én vihettem egy citromot, és belecsavartuk a levét, igy olyan volt mint egy édesebb limonádé!


Most megyek fürdetni Marcit, remélem ma korán elalszik.

szisszka
 
 


Kép

Azt hiszem sikerült!!!!!!Juhéééé!!!! :D :lol: :D :lol: :D [/img]

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 

 
 

A képemen megjelölt rész valószínűleg mióma,de még vizsgálni fogják!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


sziasztok

én is vagyok minden rendben velem, napról napra jobb a közérzetem, szerencsés vagyok. viszont sajna megfájdult a karom vszeg a sok gépeléstől, úgyhogy most nem is nagyon tudok többet irni, de hétvégén jövök és reagálok arra amit irtatok

addig is mindenkinek jó babavárást, jó közérzetet

Kép
vayacon
 
 


Jó Reggelt!

Szeretnék én is csatlakozni, igazi meglepetésbabónk van, hiszen 4 vetélés után egy évig hiába probálkoztunk(inszemen is voltunk) nem sikerült, majd mostmár 2-3 hónapja folyamatos vérezgetés után megállapítoták, hogy méhszájsebem van és nagy gyulladás és e hét szerdáján mentem kontrollra, hogy megbeszéjük a műtétet, mikor kiderült, hogy majd 8 hetes, nagyon szép szívdobogású babóca rejtőzik a pocimban...:-) Nagyon örülnénk ha ezúttal most minden simán menne, egyébként van már egy 9 éves fiam is.

nem igazán tudjuk pontosan kiszámolni, hány hetes is vagyok, a vonalzó (februári mens szerint) 9 hetesre tesz, de a babó mérete alapján 8 hetes lehet. Majd meglátjuk, másfél hét múlva kell megint mennem uh-ra az előzmények miatt..

rabbe78
 
 


Sziasztok

annyit irtatok mióta érdemben voltam, hogy alig győzök visszaolvasni. azért megpróbálok reagálni :)

Jaj lányok annyian irjátok az anyagi dolgokat, olyan szörnyü, hogy az ember becsületes munkával nem tud normálisan megélni. Nekünk is vannak problémák sajnos egyikünknek sincs túl jól megfizetett szakmánk, ráadásul a férjem apja annó nagyon jól keresett és igy mindig csurrant cseppent. Ő meg megszokta ezt és ezért nem nagyon izgatja a téma. De én aggódom nem magam miatt hanem hogy el tudjuk e majd tartani a babánk. Hát nem egyszerü ma az biztos. :(

Lucuzs hogy vagytok? Remélem mindketten jobban. Mi lehet Benivel? Olyan rég irt.

Ani :( vigasztaló öleléseim küldöm. ne add fel lesz babád

Lányok tud valaki arról, hogy a táppénzt mi alapján számolják ki? Valahol azt olvastam, hogy az előző évi keresetek alapján. az nekem jó lenne mert ugy kb annyit kapnék mint a mostani keresetem mivel most részmunkaidős vagyok.

újaknak üdv és gratula a babákhoz :)

Angie szoritok hogy minden rendben legyen. jó uton haladtok :)

Haynii drukk az előléptetéshez. van már valami hir?

Aranyoska gratula a betöltött 12 héthez, de jó már itt tartunk én is alig várom :) nagyon sajnálom a barátnőd ez olyan szörnyü. borzalmas h a rák még mindig mennyi embert elvisz :(

O.Agi igazad van jobb dolgozni ha az ember lánya jól van de tudod ez munkahelytől is függ. nekem fél éve van uj munkám és nem igazán jöttek be a számitásaim akkor meg minek szenvedjek ott? pedig én is szeretek dolgozni

KInga de jó erdélyi vagy? szerintem gyönyörü az a hely. én egyszer voltam de szeretnék visszamenni. ha aktuális lesz, lehet hogy kérek segitséget olcsó szállás ügyben :)

Gyed: szerintem azt az évet veszik figyelembe ami kedvezőbb én legalábbis ugy hallottam. és remélem ugy lesz mert nekem ha a mostani évet néznék az nagy szivás lenne

Macs gratula a pici szivecskékhez :)

Eszter :( Én is a bmc-s topikból vagyok a történtek engem is sokkoltak. de Eszter nagyon erős lány nem adja fel és fog jönni neki a baba, akivel minden rendben lesz. csak most nagyon nehéz neki az biztos

Mindenkinek gratula a szivhangokhoz, uh képekhez, rosszul levősöknek jobbulást!

Bocsi ha nem reagálam mindenkinek de nagyon sokan vagyunk.majd igyekszem gyakrabban jönni hogy jobban képbe legyek

nálunk ami nagy hir, hogy kiderült tesóm is babát vár (egyelőre csak egy pozi teszt van, ugyhogy még csak halkan mondom). decemberi lesz a bébi. nagyon örülünk hogy igy sikerült összehozni hogy egykoru babánk lesz. neki már a második, van egy másfél éves fiacskája

Kép
vayacon
 
 


Helóka mindenkinek!

Ezen a héten hosszú hetes vagyok és nincs idom nagyon itt ülni.Gyorsan visszaolvastam mindent.


Üdv az újaknak.

Aranyoska őszinte részvétem.Gratula a 12.héthez.

Nekünk is nem valami fényesek a pénzügyeink.Amióta euró van egyre rosszabb.

KépKép
ritya
 
 


Sziasztok Csajok!

Lucuzs, nagyon örülök, hogy Bogi jól van, és hőemelkedése sincsen.
De te pihenj, amennyit csak tudsz!!!!
Most hogy vagytok?Írj ám majd, hogy mi a helyzet!!!!!

Angi, köszönöm neked is a segítséget az ellátásokkal kapcsolatosan.Egyébként ez a rendszer is, mint minden itt Magyarországon, túlságosan bonyolult.
Tényleg nem árt időben elkezdeni a tanulmányozást.

Panny, akkor ne merészkedj,feküdj mindenképpen, bár gondolom, hogy így nem lehet egyszerű.
Mi is sok gyereket tervezünk ám :D 3-at.

Szisszka, nem írtál privit, én is 26 évet töltöm az idén.

Henne, neked is köszönöm az infókat :D Panndi neked is!

Aranyoska, de szuper! A kép is szuper!
Pontosan miket néztek?Én emiatt vizsgálat miatt nagyon izgulok!
Rohan az idő...

Gyancsi, hányás ellen végbélkúp Dedalon, de m,ár többet nem fogok, az tuti, inkább rosszulleszek egész anp.
Én Munkaügyi Központban dolgozom, halmozottan hátrányos helyzetűekkel, a legnagyobb százalékuk roma, infókat adok, képzéseket indítunk, pályázatokat írunk.De már tányleg nincsen ott az agyam, így nehéz elhivatottnak lenni.

Húú, Start de jó neked, hogy te már túl vagy ezen. Nem gondoltam, hogy ennyiszer vesznek vért, te már hős vagy a szememben. A vérvétel mumus engem ki fog csinálni.

Vayacon, a scajok az előző oldalon nekem is írtak ellátás ügyben, olvasd vissza.
De komoly, hogy a tesód is babát vár :D Szülők, mit szóltak?


Rabbe, hát ez egy igazi sikerstory.Húú, komoly lehetett mikor mondták, hogy ott lakik a baba a pocakodban. Gratulálok neked!!!

Na, megyek ebédelni!

:D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Ma elugrottam a nődokihoz, hogy megnézze, minden ok így a betegségek ellenére is.
Természetesen minden rendben, a babó már 32.5mm és élénken mozgott, teljesen babaformájú már. Még Bogi is bejöhetett megnézni az uh-t. :lol:
Majd rakok fel képet is, ígérem!

Hazafelé meg beugrottunk a bababoltba és megvettük a hordozót, amit már rég kinéztem a tesónak. :lol: Bogi babakocsijához való, annó nem vettük meg, de még volt nekik azonos színben, és ráadásul 7.000 Ft-ot el is engedtek nekünk. :D Az a legjobb benne, hogy a babakocsi vázára rápattintható. Most ezt csodálgatjuk és tervezzük a közeli és távoli jövőt. :lol:

Puszi mindenkinek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Ha babaszobát szeretnétek dekorálni ajánlom figyelmetekbe az alábbi oldalt:

www.sziluettdesign.freewb.hu

Kép
somaanya
 
 


Sziasztok!!

Start- Akkor így már érthető, hogy nálad miért csinálták ilyen korán a terheléses cukrot :wink: Azt nem tudom, hogy én majd hogyan fogom kibírni, mert ha én reggel felkelek, 5 perc múlva tuti, hogy már kajálok különben rosszul vagyok :?

Szisszka- Megyek megkukkolom ezt a Nania kocsit is :wink:

Kinga- Tényleg én elsiklottam a lovagolás mellett... :arrow: Vannak lovaitok??Ez tök jó, imádom a lovakat, annyira szépek és erősek, az egyik legszebb állat szerintem :wink:

Aranyoska- Nagyon szép a babócád :D A mióma lehet magától felszívódik ha olyan típusú :!:

Vayacon- Én már hiányoltalak, mert megjegyeztem, hogy te is inszemes vagy, akinek az első sikerült :wink: Ezek az anyagi dolgok otthon tényleg elszomorítóak :( De tudom, hogy mindenki megfogja oldani, nem kell félni, ahol kettőnek jut ott jut háromnak is szerintem, sőt ott vannak a nagyszülők is, akik biztos, hogy mindenben segítenek.....Szerintem egy babának az sokkal fontosabb, hogy szeretetben nevelkedjen, mint az,hogy mindenből a legdrágább, legújabb legyen neki, bár tudom, hogy te sem erre gondoltál, hanem hogy nehogy hiányt szenvedjen valamiben...De nem fog, mert a szeretet amit adunk nekik, az a legfontosabb és abból van mindannyiunknak bőven, pénztől függetlenül :wink: .....Remélem nem utáltok ki, de mi nem állunk annyira rosszul és tudom, hogy mennyire szerencsések vagyunk emiatt....Ezért is jöttünk el otthonról....Mert itt ha egy pár mindkét tagja normálisan dolgozik, akkor egy normális életszinvonalat fent lehet tartani!Arról nem is beszélek, hogy a gyes sem annyi, mint otthon!....Nagy gratula tesódnak, ez tényleg nagyon szuper, hogy együtt pocakosodtok :D

Rabbe- Gratulálok a meglepetésbabóhoz és isten hozott nálunk :wink: Mesélj magadról!

Ritya- Kitartás a hosszú héthez!! :wink:

Dorka- Én is szeretnék minimum 2 gyereket, de ha 3 lesz azt se bánom, sőt ha közben megnyerem a lottót akkor akát 5-öt is bevállalnék :D

Lucuzs- Gratula a 3 cm-eshez :D :D Babócáról és hordozóról is várjuk a képeket :wink: Akkor ezek szerint már jobban vagytok mindannyian, hála az égnek!! :wink:

Csajok valaki nem akar táblát csinálni??Jó lenne összeségében látni, hogy ki hogy áll :wink: Van esetleg egy számtech guru közöttünk?? :D

Én ma sem csináltam ám sok mindent, fürcsiztem, főztem, feküdtem :D És most megyek barátnőzni :wink:
Tessék nagyon vigyázni a babókra!! :)
Mindenkinek szép hétvégét, hétfőn jövök!

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


És akkor a képek:

Tesó:
Kép

Kép

Hordozó:
Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nagy bátorságra vallana,ha sz.gép gurunak merném magam hívni,de konyítok hozzá elég jól..szóval megpróbálkozom a táblázattal.Max. nem fog sikerülni.De adjatok hozzá egy kis időd :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Csajok!

Alig bírlak visszaolvasni Benneteket. Péntek estére kipurcantam, mint általában, éjszaka Ati fent volt, 1/4 6 kor keltem vele ma, reggel piac, délelőtt főzés, aztán közös pihi apával, délután anyós látogatás, este 7 után értünk haza. Szóval most tettem le a lantot, az esti mesével zárva.

panny - messze laktok tőlünk? Ugye azóta is szépen pihizel, és semmi ugra-bugra, ugye?

aranyoska - szuper, hogy jó eredménnyel vagy túl a genetikai uh-n!!! Gratula a kis boxolóhoz :lol: A 21-i kombinált vizsgálatnak mikor lesz eredménye? Terheléses cukor általában még nem ilyenkor van alapesetben, hanem később.
Táblázat - ha segítség kell, akkor szólj, hátha..... nem mintha én olyan extra nagy talentum lennék, de a szándék az megvan :)

henne - barnázás elmúlt? Jól vagy?
Képzeld, nekem most bent a munkahelyen izgi, mert pár hét múlva változik a főosztály működése, és hétfőn tudom meg, hogy mit is kell ezután csinálnom.

gyancsi - Én is átérzem, sőt saját bőrömön érzem, hogy nem sok szabad ideje van az embernek ilyenkor. Most ezt az időt pl apától veszem el. Pocós képet megpróbálok holnap csinálni.

Babakocsi téma - jó is a nézelődés, a válogatás. Csak egy szempontot ne felejtsetek el. Mekkora összecsukva, és hogy befér-e a kocsitok csomagtartójába :lol:

start - drukkolok, hogy minden ok legyen!!!

Szia rabbe!!! Micsoda meglepetés ez a baba :) Megy a drukk ezerrel!!!

vayacon - Ne aggódj!!! Az eltartással biztos nem lesz gond. Egy gyereknek pedig nem a márkás és drága cucc számít, hanem az, amit pénzért nem lehet megvenni. Kevés pénzből is biztosítani lehet a szükséges dolgokat. Persze ha az eltartás alatt lakásvásárlást és egyebeket gondolsz, az más :lol:
Azért viszont nagyon irigyellek, hogy a tesóddal együtt várhatjátok a babócát, és hogy közös lesz a babázás is :)

Lucuzs - Örülök a jó híreknek!!! Naggyon jó lett az első uh kép!! És a hordozó is nagyon szuper. Mi Atiét fogjuk bevetni.

Gyancsi, Dorka - csodállak Benneteket, hogy már így előre tudjátok, hogy 2, 3 gyerkőcöt szeretnétek. Én Ati után úgy gondoltam, hogy nem lesz kistesó, aztán folyamatosan érett bennem a gondolat, aztán már akartam, megbeszéltük apával, és most itt várjuk a kistesót.

Na megyek, odabújok apához. Szép estét!!!

mikegirl
 
 


sziasztok,

aranyoska: gratula a picidhez, és a 12. héthez!:)

mikegirl: köszi azóta szerencsére nincs barnázásom. Mondjuk pihenek is, ma délután még aludni is tudtam.:) ma de viszont sokat főztem a férjem holnap ügyeletes, így holnapra is főztem. Holnap majd pihenhetek.:)
Változik a főosztály? biztos izgi.:)
a pocis képet várjuk:)

gyancsi: igen, használok utrot, 3x2-t.
Reggel nekem is kell korán ennem. Ha nem eszek, nagyon erős hányingerem van.

rabbe: gratula a babóhoz, drukkolok, hogy minden rendben legyen!

dorka:hányiger?

most megyek zuhi, aztán odabujok apához, mert holnap megint egyedül leszek.:( további kellemes hétvégét Nektek!:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Nagyon köszönöm a drukkokat!
Hogy vagytok? Ti tudtok aludni éjjel? Engem sokszor gyötör az álmatlanság, felébredek és nem tudok visszaaludni... nappal meg aludnék egész nap :-D

Tegnap este megijedtem, mert többször is erősen begörcsölt a hasam :shock:
de talán inkább a köldököm vonalában nem alul. Szerintetek mi lehet?

Nekem nemcsak reggel hanem ha megébredek éjjel is kell ennem , de elég ha akár csak egy fél kekszet eszem, akkor már nem émelygek annyira :-)

Lucus: de jól látható babó a képen! nagyon tetszik a babkocsitok és a hordozó is.

Nekünk talán mindenünk megvan, mert a fiamról eltettem mindent. Ha lány lesz akkor meg a kis keresztlányomtól kapunk ruhákat már gyűjti nekünk :-)
Legalább amíg kevesebb pénzt kapunk (sajnos a férjemnek most nem valami jó az állása: hol van munka hol nincs...) talán nem kell nagyon beruházni. illetve kell mert a szülés sem lesz olcsó, magándokim van :oops: :oops: :oops:

Most megyek pakolgatok, de olvaslak titeket, legyen mindannyiotoknak szép napja!!!

rabbe78
 
 


Sziasztok Csajok!

Lucuzs, húúú nagyon szuper lett az uh kép, annyira édes, és olyan szépen látszik!!!Nagyon örülök, hogy minden rendben és Bogival is minden ok.
A hordozótok is szuper!!!

Aranyoska, én sajna nagyon béna vagyok az ilyen dolgokhoz, csak azt tudom csinálni, ami minimális, de ha bármi van, amiben tudok segíteni, azért szólj ám!

Mikegirl, ez nálunk ábrándozás és vágyakozás a gyerekek szmát illetően, sokat beszélgetünk róla.

Henne, örülök nagyon, hogy nincs baj.Hányinger van, azt hiszem ez most marad is még egy ideig, de nem bánom, az a lényeg, hogy a picivel minden ok legyen.

Rabbe, én éjszaka alszom, inkább nagyon korán kelek, az a baj, és nem is bírok visszaaludni.
Szerencsés helyzetben vagytok a babaholmikat illetően.

Azon gondolkozom, hogy itthon maradok hétfő, kedd szabin, mert nem vagyok a helyzet magaslatán, és nem igazán pihentünk a hétvégén, volt program bőven.
De még hezitálok, majd reggel eldöntöm, csak úgy sajnálom a szabikat, olyan gyorsan fogynak.

Vigyázzatok magatokra!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Aranyoska!
Tőled kérdezném, hogy a genetikai uh hogy működött? Az ment 4D-ben? Mert mikor Bogival jártam még nem volt olyan szuper gép.
Ja, és ez még hüvelyi uh, vagy már hasi?
Amúgy ki csinálta? Melyik doki?
És végül, az utolsó kérdésem: kihez jársz kórházas tanácsadásra?

Bocs, a sok kérdésért, de úgy tervezem, hogy Bogival együtt fogok járni minden olyan vizsgálatra, amire csak lehet, és érdekel, tudom-e vinni. Ma is jön velem a gondozóba. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezek, de visszaolvasni nem tudok. talán majd este.

Múlt héten voltam védőnőnél cukrot nézetni, sajnos magas lett, 2x is. Azóta sokkal szigorúbban tartom a diétát, fogytam több mint 1 kilót és holnap megyek megint cukit nézetni. ha magas, mennem kell cukorgondozóba. csütörtökön megyek dokihoz este.
Rosszullétek múlófélben, álomkór is múlóban.

Mindenkinek szép napot, olvasok mikor Fanni alszik.

Kép
Kép
nati80
 
 


sziasztok,

nati:saknálom, hogy magas a cukrod.

dorka:végülis kivettél szabit?

nekem tegnap is, és ma is nagyon hányós, émelygős napom van. Ami idegesít, hogy már megint fogytam :(
de legalább jelzi a babó az émelygésekkel, hogy itt van.:)
én először 10 hetesen fogok menni vérvételekre, és vizsgálatokra. Szerintetek az nem lesz késői? ápr 29.-én megyek majd a nőgyógyászomhoz ismét.

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Henne! Én is pont 29-én megyek legközelebb nőgyógyászhoz, már a 12 hetesre. Mar nagyon várom.

Szerintem nem késő a 10 héten a vérvétel, maximum a vérszegénység miatt lenne érdemes tudni, mi a helyzet veled.
Nekem meg csak egy vervetelem volt, ott megallpítottak a vercsoportom, meg hogy volt-e mar toxoplazmózis fertőzésem a cicától. Ott derült ki, hogy verszegeny vagyok.
De ilyen terheléses cukor vizsgalatom meg nekem nem volt.

Dorka! Kipihented magad?
Én szörnyen vagyok még mindig. Illetve nyomottan, fáradtan. Mintha ólomból lenne a testem. És nekem sokat fajdogal a hasam is. :(

Nati! Irigykedem, hogy mar múlnak a rosszullétek:) A diéta miatt pedig kitartást!

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
mabkaja
 
 


Sziasztok Csajok!

Nati, én is kitartást kívánok neked a diéta miatt.Én ilyen helyzetekben mindig próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, ha a te esetedben lennék, tuti, azzal vígasztalnám magam, hogy legalább nem szedem fel a kilókat.Tudom, hogy ez nem túl szuper, és nagyon nehéz lehet, de kitartás!
Viszont szerencsés vagy, hogy múlnak a rosszullétek, és aludni is jobban tudsz már.

Lucuzs, ezekre a kérdésekre én is kíváncsi vagyok. :D

Henne, szerintem nem késő, nekem 2 nap alatt meg is volt az eredmény.Én is mindig jelzésnek veszem a rosszulléteket.

Mabkaja, akkor mi is sorstársak vagyunk. Itthon maradtam szabin, holnapra is vettem ki, akkor megyek védőnőhöz meg az OEP-hez, de tegnap is nagyon gáz volt a helyzet, meg ma sem vagyok túl fényesen.Meg még ez az idő is.
Fura mert van kb 1 óra, amikor jól vagyok, utána órákig borzalmasan. Ha holnap is szarul leszek szerdán elmegyek a dokihoz, és kiíratom magam, nem ér annyit az a lóvé, itthon is szenvedek, nem még a munkahelyen, ahol ráadásul ügyfelek is vannak.


Csajok, kéne ennem, de nem, merek, mert a reggeli is gyorsan távozott :(

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Szia Lucuzs! :wink:

Örülök,ha tudok segíteni! :oops:
A genetikai ultrahangon én a Bikkes doktornál voltam a Várfal utcában.10.000.- volt,de egy halom fotót kaptam,bent voltunk apával majdnem egy 3/4 órát,sőt...és folyamatosan váltogatta,h éppen 2D vagy 4D-ben néztük,attól függöt,mit néz.De nagyon alapos és én csakis a lehető legjobbakat tudom róla mondani.
Abszolút hasi vizsgálatot csinál,én is rákérdeztem előtte,de azt mondta csak abban az esetben csinál hüvelyit,ha a hasin nem látni jól.Ritka!Tudom,h nem olcsó,de nagyon alapos és ő erre van specializálódva,ráadásul az egész megyében ő neki és még egy dokinak van még ilyen speckó végzettsége. :wink:

A kórházi terhesgondozáson én pénteken voltam a Tiboldi dr.-nál és abszolút pozitívan csalódtam,de még nem kiabálom... :oops: Legközelebb is hozzá megyek május 7.-én.
Te kihez jársz terhesgondozásra?
Valamikor összefuthatnánk?Mit szólsz hozzá?

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bejelentkezés és életjel magunkról!

Ma délelőtt voltam védőnőnél, megkaptam a kiskönyvet. :D
Viszont nagyon carul vagyok, reggel óta kerülget a rókakoma, plusz tegnap este óta szét akar robbani a fejem :( Kéne ma suliba mennem, de igy nem sok esélyt látok rá... :roll:

Mennem kell teregetni, utána megpróbálok visszaolvasni...

szisszka
 
 


Aranyoska
Jó a kép! Tök jó, hogy sikerült feltenni! :wink:

Vayacon
Jajj, de jó neked, hogy jobban vagy már, örülök neki, hogy nálad múlni látszanak a rosszullétek!
Marcival nekem is elmúltak a 11. héten, most nem tudom mi lesz :roll:
Gratula a tesódnak is! :)

Rabbe
Üdv itt! Hatalmas gratula a meglepi babához!!!!! :wink:

Dorka
Írom a privit mielőbb, nem felejtettem el ám, csak idő kéne... :oops: Én már a 27-et töltöm idén... olyan furaaaa :D

Lucuzs
Örülök, hogy minden rendben veletek!!!!
Szupi a babakocsi és a hordozó is!

Most mennem kell, mert Marci akar valamit...
később folytatom!!!!

szisszka
 
 


Sziasztok Lányok!

Napok óta olvasgatlak benneteket, de csak most érzem úgy magam, hogy képes vagyok írni is.
Nagyjából képben vagyok, hogy kivel mi történt, már a neveket is kezdem megjegyezni.:)

Örülök, hogy van aki már jobban van, én eddig nagyon szenvedtem, hányinger, gyomorsav, már 1 hónapja nem dolgozom.

Ami engem illet, egyelőre nem nagyon vagyok képben a vizsgálatokkal.Pénteken megyek tarkóredő mérésre, és aztán a kombinált tesztet is szeretném elvégeztetni vagy az integráltat??
Ha vki tudna nekem mondani erről pár szót.....

Egyébként én 26 éves vagyok, bp-i, és a 13. kerületben lakom.
A bemutatkozásról egyelőre ennyit.
Mindenkinek émelygésmentes napot kívánok!:)

Akra

Kép
akra
 
 


Akra
Integráltnál van vérvétel 12 és 16 héten, + uh is 12 héten. Kombináltat akkor csinálnak (remélem jól emlékszem), ha a 12 hetiről lemaradtál (mert nem tudtál róla, hogy van ilyen teszt, vagy későn jelentkeztél és már 13 14 hetes vagy), ilyenkor csak 16 hetes vér és uh van.

Dorka
Én úgy próbálom felfogni, hogy amúgy is +10kg túlsúlyom volt, most ebből leadok majd. Fanninál 7 kg minusszal zártam a terhességet a kezdetihez képest.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok kismama társak :D

Lucuzs- Nagyon szép tesó baba, a hordozó-kocsi is nagyon tetszik, ügyesek vagytok a vásárlással :wink:

Aranyoska- Akkor neked küldjek adatokat amik a tábliba lesznek??Gondolok itt, név-kor-szül.időpont-kórház ilyesmikre :wink: És nyugodtan nevezd magad gurunak, ne szerénykedj :D

Mikegirl- Pocis képet nagyon várom :wink: Az én hasam még full lapos ( mármint nincs rajta a megszokott hájon kívűl még új :D )
Megtudtad ma , hogy mi lesz az új munkád ??

Babakocsi- Mi úgy tervezzük, hogy lecseréljük az autót egy kombira, abba tuti minden babakocsi belefér :wink:

Henne- Hogy vagy ma??Remélem pihengettél a hétvégén :wink: Fogytál??Akkor én vagyok az egyetlen aki már fél kg-t felszedett :oops: Olyan leszek, mint egy malac a végére :wink: Bár szerintem az a fél kg mind a mellemre jött :D

Rabbe78-Az nagyon jó ha nem kell sok mindent vennetek, ezért jó a már gyerekeseknek :wink: Bár én imádok nézelődni, alig várom, hogy vehessek valamit, de egy darabig babonából még nem teszem :wink:

Dorka84- Miért nem mész betegállományba??Elvileg mindig ki kell, hogy írjanak, és akkor nem a szabid fogyna :wink:

Nati80-Sajnálom a cukrot :? Hány grammos diétát nyomod??

Mabkaja- Kitartás, pár hét és enyhülnek a kellemetlen tünetek :wink:

Szisszka- Neked is jobbulást :roll: Csajok szépen kerülget titeket ez a róka koma :roll:

Akra- Jó az avatarod :D Te is már jó előre tartasz, mindjárt töltöd a 12.hetet, irigy-irigy :D

Nálunk iszonyú gyorsan eltelt a hétvége, vasárnap komolyan mondom csak az ebédet megfőzni álltam fel, amúgy meg fetrengtem a kanapén :D De a legviccesebb, hogy a fetrengéstől sokkal fáradtabb voltam, mintha egész nap pörögtem volna :wink: Ma meg jól összevesztem Apjukkal......Átakartam utalni a számlájáról egy gyorshajtás büntetést ( 50 euro), amit előző héten kapott....Felmegyek, nézem a számlát, hát ott van, hogy ápr.8-án 108 eurot elutalt valahova....Hívom, hogy az mi az a 108 euro....Hát az még egy büntetés, csak nem merte elmondani :shock: :shock: Kiosztottam, mert Csajok esküszöm összeszámoltam, idén, vagyis január-február-márciusban 8 db gyorshajtás büntetést fizettünk ki, több mint 400 euro értékben Hát ez azért egy kicsit már sok :roll: ....Azóta kibékültünk, csak egyszerűen nem tudom, hogy minek kell történnie, hogy észbe kapjon, mert minden büntetés után fogadkozik, hogy mostantól annyival megy mindenhol amennyivel szabad,de még is tuti, hogy a következő héten haza hozza a következő büntetést....Szerintetek mit csináljak vele????Verjem?? :lol:

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!


Rólam: 32 éves leszek, Bp-i XVII.ker. Bajcsyban szeretnék szülni. Van egy 9 éves fiam, őt a nyírőben szültem...

Végre itthon!Én óvónőként dolgozok, de most 2 hétig itthon voltam felsőlégúti fertőzéssel és mint tudjátok véletlen derült ki hogy terhes is vagyok közben...:-D
Régen amint két csikot teszteltettem fektettek az orvosok, de mivel az sem vált be, na meg most csak a 8.héten derült ki számunkra így most azt gondolom, hogy ezt a tanévet végigviszem, hisz már csak 2 hónap van....
Féltem, hogy hogy bírom, hisz itthon én is csak jobbra-balra dőltem és egyre fáradtabb voltam.. (persze akkor azt hittem, hogy a gyógyszertől amit a torkomra kaptam). De jó volt a mai nap, kis émelygéssel elvoltam, a cickóim sem fájnak mától annyira. Remélem azért minden rendben van... :oops:

Gyancsi: én sem tervezek még vásárolni, de biztos, hogy majd elkap a láz, hiába van meg minden, biztos kap majd egy-két új darabot :lol:
Szerintem írj egy figyelmeztetést egy papirra és ragaszd a műszerfalra, hátha akkor jobban emlékszik. Sőt, beszéljétek meg, hogy duplán fog fizetni, mert minden alkalommal azt az összeget neked is ki kell fizesse, így meg a abból vehettek babholmit, vagy kényesztetheted az idegeidet :lol:

Én is irigy-irigy vagyok a már 12 hetesekre :-) Ma én is bejelentkeztem a 12 heti uh-ra mert mondta a dokim hogy egy hónap a várakozás. Így pont jó nekem mert május 7-re kaptam...

Na most eldugulok, mert jó sokat írtam főleg magamról :oops: , de kiváncsian olvasom minden hozzászolásotokat. Én kiváncsi lennék, ki mit dolgozik, merre él....

:?: :?: Kérdés: én nagyon szeretek egy kád vízben elterülni, ráadásul eddig nagyon-nagyon forró vizben tettem ezt. Persze tudom, hogy most forró kizárt, de szerintettek, kellemesen meleg víztől is lehet baj? engem nagyon nyugtat....

rabbe78
 
 


Sziasztok csajok!

Akra üdvözlet közöttünk!

Én most fürödtem egy jó nagyot, nem forró vízben.Jól esett és nyugisabb vagyok,az egész napos rosszullétemre tekintve és még estére sem enyhült. :(

KépKép
ritya
 
 


Sziasztok Csajok!

Szisszka, ez a kor dolog nekem is olyan fura, mindig a 16. szülinapomat vártam, azóta meg csak úgy rohan az idő. Hogy vagy?
Rókakoma?

Akra, gratulálok!De jó neked, hogy pénteken mész már u.h-ra.Én is már annyira nagyon szeretnék menni!!
Akkor sorstársak vagyunk veled is, meg még itt néhányunkkal rosszullétet illetően.Én csak ma meg holnap vagyok szabin, itthon még kibírom, de melóban egy kínszenvedés.

Nati, akkor szuper, hogy így fogod fel.Én nagyon félek attól, hogy nagyon elhízom, hajlamos vagyok hízásra. Bár mostanság nem sok kalória marad meg bennem, de lesz ez még így se.

Gyancsi, én maximálisan megértelek büntetés ügyben!!!
Az én férjem is csináltam januárban 2 gyorshajtásosat, meg 3 tilosban parkolósat. Nálunk ez elég gyakori, mert ő területi képviselő. De az agyamat egyszer eldobom tőle!!!
Én nem is csak a lóvé miatt vagyok ideges, pedig nem emészt fel, hanem nagyon féltem őt.Úgy hajt, mint a fene állandóan. :twisted:

Rabbe, nagyon örülök, hogy jól vagy. Óvónéni vagy? Akkor te szépen tudsz énekelni :D Doki mit mond a 2 hónapról?
Fürdő megvolt?

Ryta, kitartás!

Én csajok délutánra kicsit jobban lettem, aztán kora este k.o, és most ismét érzem, hogy nem ok a dolog. Megint szédelgek.
Holnap reggel emgyek a védőnőhöz meg az OEP-hez.

Jó éjszakát!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Bent hajtás van, ezért Rátok sem tudtam nézni napközben. De úgy látom, hogy ez egy rosszul lévős, kicsit topicozós nap volt. Máskor oldalakat írtok tele. Viszont egyszerűbb volt visszaolvasni 8)

Szinte cikinek érzem, hogy általában jól vagyok, az étvágyam szuper, fogyásról szó sincs. Gyarapodom én is, mint gyancsi. Ja, és tetszik, hogy nyáron lesz mit a bikinifelsőbe pakolnom :lol: Még ha csak átmenetileg is.....

Képzeljétek, valószínűleg bekaptunk valamit apával. Ő tök rosszul van, nekem meg reggel görcsölt a gyomorszájam. Időnként úgy kapaszkodtam a kormányba, mikor vittem Atit bölcsibe. Rohamszerűen tört rám a rosszullét. De finom reggeli, mégfinomabb ebéd, vacsi, nálam egyelőre nincs baj. Apa szenved, mint a kutya.

rabbe - Egyre jobban menne az az alvás, ha Ati hagyna :lol:
Magánkórházban is fogsz szülni? Hol?
A forró fürdőt én most felcseréltem forró zuhanyra. Imádom!!! Bár lehet, hogy ez legalább olyan rossz hatású most, mint a forró fürdő, nemtom.
Rólam - 34 éves vagyok, egy igazi angyalarcú rosszcsont anyukája. Második gyerkőcünket várjuk. 7 éve költöztünk ki a XIII. ker-ből Gödöllőre. Pesten dolgozom, banki alkalmazottként, back office területen.
dorka - miért szadizod magad? Maradj otthon betegácsiban, aztán kész.

nati - kitartást a diétához!!

henne - szerintem nem késő a 10. hét.

mabkaja - toxoplazmát azért csináltatta a dokid, mert cicátok van? Nem a rutin vizsgálatsorozat része, ugye?
A pocid úgy fáj, hogy bekeményedik?

szisszka - gratula a könyvecskéhez!!!

gyancsi - munka dolog: hááááááááát, hogy konkrétan megtudtam volna, az túlzás. Általánosságok hangzottak el, a részleteket nekünk kell kitalálni. Túlzottan sokkal okosabb nem lettem. 8)
Kocsicsere - jól teszitek!!! Ha lenne rá pénzünk, mi is ezt tennénk.
Gyorshajtás - tégla a gázpedál alá :lol:

Megcsináltattam apával a képet:
Kép

Na megyek pakolászni, holnap reggel én viszem Atit bölcsibe. Ja, és jut eszembe, holnap megyek a belgyógyászatra, van időpontom 8:10-re.
Pusszantás mindenkinek!!!

mikegirl
 
 


Sziasztok,

Panny üzenetét hoztam:

"Hematóma elmúlt,de nincs szívhang,nem tudom ezt már hogy lehetne kibírni,egy jó ideig nem fogok fórumozni,ne haragudjatok. :cry: :cry: "


Én nem tudtam mit mondani. Le vagyok sújtva. :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ritya: én a forró fürdöt szeretem bár szerintem nem is annyira fürdőkáddal mint a forró vizzel van a baj ;-( bár valahol egyszer azt is olvastam, hogy aki egyébként is úgy szokott annak enm okoz bajt . Ezt akarom hinni, mert ez tetszik nekem. :oops: Persze azért nem főzőm meg magam és a babym :-D
Szerintem sokkal többet használ, ha megnyugszunk tőle :-)

Dorka: igen, óvónéni vagyok de az ének nem az erősségem :roll: az a mázlim hogy akolleganőmnek fantasztikus hangja és ének képzettsége van így ő tartja és tanitja az énekekket én csak gyakorlom velük :wink: Én tornáztatásban, mozgásban vagyok a legjobb (sportoltam és kicsit ebbe vagyok belegágyulva...(most végeztem a gyógytestnevelőit el, de van már vagy 5 papirom különböző mozgással kapcsolatos iskoláról..) szóval jól kiegészitjük egymást, a gyerekeknek szerintünk jó így. :P
Orvos: nem mondta hogy ne dolgozzak, persze ha egy szóval is emliteném akkor azonnal kiirna. De jó neked hogy már mész a védőnőhöz!! Én az előzményeim miatt majd csak a 12 het körül :roll:
Rosszullét: hamarosan elmúlik, csak átmeneti állapot :-D

Mikegirl: akkor itt vagy a közelben :-) szoktunk biciklizni gödöllön :-)
Nem magánkórházban szülök hanem a X. ker bajcsyban dolgozik a anődokim és azért oda megyek akkor . A fiamat 9 éve a nyírőbe szültem akkor még nem volt magán, az a doki ismerősünk volt, de elment nyugdijba. Mondjuk ha nem ment volna el akkor sem szülnék nála mégegyszer, haragszom rá.. :evil: de varrni azt tudott, megkell hagyni :wink:

Panny: teljesen átérzem, ismerem ezt az érzést! :cry: :cry: :cry:
Azért szoritok, hogy minél hamarabb rendbejöjj lelkileg, az a legnehezebb.


Súly: januárban államvizsgára készültem lefogytam 6 kg-t. Nagyon tetszett amit így láttam, de már 2 visszajött, az utobbi 1 hónapban. Megprobálok vigyázni, sokszor keveset enni, de állandóan éhes vagyok :oops: a fiammal 16kghiztam de csak 2 kg maradt rajtam mikor hazajöttem a korházból..
Csak akkor 54 -el kezdtem most meg 58-60-al (161 cm magassággal)

rabbe78
 
 


panny, nagyon sajnálom :(
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap akartam még jönni, de aztán hazajött apa, meg el kellett menni vásárolni is, anyuékhoz is beugrottunk, aztán mikor hazaértünk én már beáultam az ágyba. A szerencsém az volt, hogy Marci elaludt a kocsiban, igy nem kellett altatni :D

Nati
Sajnálom a magas cukrot! :(
De ó, hogy már múlnak a rosszllétek és az álomkór :)

Henne
Jobbulást neked, én se vagyok jól napok óta! Nem leszel elkésve a 10. héten a vizsgálatokkal! Én is a jövőhéten megyek, most nem érzek magamban erőt :D


Mabkaja
Normál esetben a terheléses cukor vizsgálat majd a 24. hét körül lesz :wink:
Jobbulást neked is!

Dorka
Szabin vagy? Keveset egyél többször... Én reggel csak pár keksszel inditok, aztán később eszem "rendesen"

Akra
Üdv itt! :)

A Kombinált-teszt (Teszt) a terhesség első trimeszterében (11. és 13.+6 terhességi hét között) két tényezőt vizsgál az anyai vérben (vérmarkerek), az első trimeszteri ultrahangvizsgálat eredményének számbavétele mellett. A rendellenesség kockázatának meghatározásához az ún. PAPP-A és ß-hCG biokémiai markerek és az ultrahanggal vizsgálható tarkóredő-vastagság (NT) értékét veszik figyelembe.

Az ún. Integrált-teszt (Teszt) a Down-kór kiszűrésének leghatékonyabb módszere. A Teszt két vizsgálati lépésben kerül elvégzésre. Az első vizsgálat ajánlottan a terhesség 12. hetében (de a 10. és 13. között bármikor) végezendő, amely alkalmával vérvétel és ultrahang vizsgálat történik. A második vizsgálat újabb vérvétellel jár, ajánlottan 15. vagy a 16. héten, de a terhesség 22. hetéig elvégezhető. Az Integrált-teszt a két vizsgálat részeredményeinek összevetésével határozza meg a rendellenességek előfordulásának kockázatát.

Vannak helyek, ahol a kombináltat ingyen megcsinálják, az integráltért fizetni kell, átlagban 30.000 ft-ot.

Gyancsi
A fél kg-d simán normális, belefér :)
Én most nagyon falánk vagyok, híztam is 3 kg-t :D De tudom, h ahogy a rosszullétek elmúlnak, minden normalizálódik majd! :wink:

Rabbe
Szerintem a kellemesen meleg viztől nem lehet baj, én úgy fürdök :D Utálok zuhanyozni, mert én megfagyok közben :D Meg ott van egy kis nyugim a családtól :D

Gyorshajtás, büntetések:
Nálunk szerencsére nincsenek ilyen gondok :) Apa még fiatalon kiélte magát, száguldozott sportautóval, sok éve nincs gyorshajtás, se semmilyen büntetés, büszke is vagyok rá. Ráadásul amióta Marci van, még óvatosabban is vezet.

Mikegirl
Szép pocak! Gratula!! :)


Panny
Nagyon nagyon sajnálom :cry:

Most megpróbálok gyorsan rendet varázsolni, és el kell kezdenem tanuni is, tegnap megkaptam a vizsganaptáram :shock:
De igyekszem jönni, olvasni :)

szisszka
 
 


Panny

Nagyon sajnálom :( :(

Kép

Kép
amanita01
 
 


sziasztok,

gyancsi: igen, most fogyóban vagyok, de már kezd idegesíteni. Ma már megint lejebb mentem tegnap még reggel 51 voltam ma meg már 49,5 :( remélem, nem sokára elmúlik ez a rosszul levős időszak, és tudok majd hízni..:) a gyorshajtással kapcsolatban tényleg nehéz mit mondani. az én férjem is szerencsére mióta együtt vagyunk, kevésbé gyorshajtó. bár a tilosban parkolás még nála is előfordul.

mikegirl: szép poci.:) csak óvatosan a benti hajtással!

dorka: tényleg, ha ennyire rosszul vagy nem lenne jobb ha otthon maradnál már?magamról tudom, hogy most én sem tudnék dolgozni ilyen hányingerekkel..

én is forróvíz párti vagyok. Most átváltottam zuhanyra, és próbálom nem megfőzni a babómat.:) most váltogatom néha a nagyon meleget és a normál meleget zuhanyzás közben..sajnos sosem tudtam langyos vízben zuhanyozni/fürödni.

panny:nagyon sajnálom:(

szisszka: mit tanulsz? hamarosan nekem is eljön a vizsgaidőszak.. :?

én ma is hasonlóan rosszul vagyok, mint az előző napokban. És tegnap is estig kitartott. de azért úgy látom, nem csak én vagyok, aki ezzel szenved.
ma átírom a vonalzómat a múlt heti uh alapján, hogy pontosan hol tartok:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Lányok!
Visszajöttem dolgozni, és ki sem látszom a munkából. Csak gyorsan jöttem pár percre, mert írt Panni, és csak meg akarlak nyugtatni, hogy a körülményekhez képest egész jól van. Nem adta fel, küzdenek tovább. Erős hitű csajszi, és én hiszek benne, hogy ennek meg is lesz az eredménye. A három sráca sok erőt ad!

Többen kérdeztétek! Panni könnyen teherbe esik, ez a része nem gond. És még fiatal is, úgyhogy a helyében én is folytatnám

Magamról egy mondat: Én eddig jól vagyok (bár babót nem láttam EGY hosszú hete). Tünetek vannak, de a Pannival történek után nem tudok teljesen nyugodt maradni. Jövő szerdán megyek uh kukucsra legközelebb, remélem, a szívecskéje akkor is fog dobogni.

Puszi, és szép napot mindenkinek (a rossz, nyálkás idő ellenére)!

(A kombi teszt uh részét érdemes a betöltött 12 hét után és 13+6 előtt csináltatni. Abban a fejlettségi korban ad a legreálisabb adatokat.)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kép


Sziasztok Csajok!

Íme a Babánk:) Tegnap készült a sztárfotó:)

Egy időre eltűntem, mármint nem írtam, de olvastalak benneteket. Egy kicsit aggódtam a vizsgálat miatt, mivel továbbra sincsenek panaszaim, és olyan hihetetlennek tűnt, hogy ennek ellenére bent van a babónk. Nem akartalak terhelni benneteket az állandó fölösleges aggódásommal. De most már juhhéééééééééé. Minden rendben van a kicsivel. Már 34 mm hosszú, és mindene megvan:)
Jövő hét pénteken megyek genetikai ultrahangra, addig meg valahogy fel kellene hajtanom a védőnőt is. Jól felgyorsultak az események, de csöppet sem bánom:)

Panny!
Nagyon sajnálom:(

Szép napot nektek!
Ági
Vendég
 


Henne
Pénzügyi-számviteli ügyintézőnek, és banki szakügyintézőnek. A bankiból most lesznek az év végi vizsgáim, az okj-ig van még egy évem belőle. Viszont a pénzügyi-számviteliből most lesz az okj-m :? Te mit tanulsz?

Angie
Köszi a hireket Pannyról!
Nyugi!!!!! Nálatok minden rendben lesz, örülök, hogy jól vagy!!! :wink:

Ági
Gratula a babóhoz!!!! :) Köszi, hogy megosztottad a sztárfotót :)


Tegnap úúúgy megtetszett egy babakocsi :D Pedig nem akartam másikat... mondjuk apa közölte is, hogy nem veszünk, mert van kettő... :D De ez akkor is tetszik :D
Azért megosztom veletek:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDetails/26319

szisszka
 
 


Sziasztok!

Én most jutottam el odáig hogy elkezdjek beszélgetni a "privát" úgy sem érdekel rajtam kívül senkit témáról.
Felbuzdultam a beszélgetéseiteken, mert jó látni hogy tényleg nem vagyunk egyedül Very Happy
Először is mindenkinek Gratulálok!
Sajna rohannom kell, de remélem nemsokára mindenkinek tudok írni
Rolling Eyes

sziasztok: pihenéses, hányás, sőt ingermentes szép napot.
eta
 
 


Lányok megkérek mindenkit,h privátban küldje el nekem a
korát,

h hol szül(város,ill. ahol a városon belül van több pl. Pest szerintem a kórház nevét is)

,hányadik babáját várja

és,h hol tart most a terhessége.

Illetve,ha van még valami ötlet,amirt úgy gondoljátok,h bele tehetnénk,írjatok csak..várom! :wink:

Én pedig igyekszem :oops:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Jah és még azt,h ki mikorra van kiírva!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok,
nagyon kemény napjaim voltak, nem nagyon volt idő visszaolvasni, sokat is írtatok... Szegény Pannyt nagyon-nagyon sajnálom :cry: :cry:

O. Ági, gyönyörű babó, gratulálok! :D

Magunkról:

Szombaton Apa élete első aszfaltos 100km-ét teljesítette, 9 óra 9 perc 47 mp alatt. Szélvihar, jégeső és 3 fok volt. Én végig kint álltam a frissítő asztaloknál, és kicsináltam magam idegileg de teljesen. Szétfagytam, és egy falatot, egy kortyot nem tudtam magamhoz venni végig, 4x volt hasmenésem. Nem való nekem az ultrán kísérés babásan :cry:
Szegény Drágám 92. km-ig a 2. helyen volt, de az utolsó 8 km-en görcs miatt már csak sántikálni tudott, és végül 4. lett. Ő egyáltalán nem volt elégedetlen, mert a 9:09:47 elcseszettül jó idő, főleg hogy összesen nem fut még 11 hónapja (!!!!) és elképesztően sokan gratuláltak neki, plusz a korosztályos 1. helyet így is hozta...Én viszont síró görcsöt kaptam, amikor bejött előtte a szlovén, és nem is bírtam abbahagyni, annyit bőgtem hogy fuldokoltam. :cry:

Ezután gyorsan hazahoztak minket Pestre kocsival, de már tiszta félájult állapotban voltam. Aztán éjjel Apán kijött az ilyenkor szokásos, normális állapot - hidegrázás, iszonyú izomfájdalmak, görcsök. Én így szenvedni még soha nem láttam, nyögött, jajgatott, egy percet sem tudott aludni, kaparta a lepedőt, én meg hordtam a jeget a lábára, közben majdnem felborultam... :cry: Vasárnap szülinapi kerti partin voltunk, ott meg csak kókadoztunk.
Aztán vasárnap éjjel ugyanaz, görcsök, jegelés, jajgatás, de már kicsit tudtam aludni...

Aztán már minden rendben van, sérülése nincs is, az izomfáradást meg kipiheni, holnap már megy edzeni, bár lazán... készül a következő versenyekre. :)

Így tök félve mentem el a mai, 12. heti UH-ra (mert ma töltöttük a 12. hetet kereken), de minden rendben van! A Pocok már 5,5cm, mindene tökéletes, tarkóredő, orrcsont, minden, kiváló szívműködés, gyors mozgás (az UH-t továbbra sem szereti), minden jó. Nagyon szép lába van, pont azt tartotta az UH fele, remélem olyan jól fog tudni rajta futni, mint az Apja :D :D

Zárjuk az 1. trimesztert, legközelebb 4 hét múlva, 16 hetesen kell menni.

Mindenkinek szép napot, puszi!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Szia Aranyoska!

Itt vannak az adataim:
38 vagyok (még június 20-ig)
ÁÉK-ban fogok szülni
Második baba (Szilárd a fiam, 3 éves)
Ma vagyok 8+2 és november 20. a terminusom.

Esetleg majd ha eljutunk abba a korba, hogy már tudjuk a nemét, akkor egy oszlopot lehet csinálni a baba nemének és esetleg egyet a tervezett névnek.

Köszi, hogy csinálod a táblát.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Bocsika, priviben akartam, de véletlenül ide küldtem :oops: :oops:

Eclips!
Ezt még olvasni is borzalmas. 100-t futni :shock: :shock: :?: :?: Még vezetni is sok! Mindenesetre hatlamas gratula a kitartásához! Nem kevés ember rendelkezik ilyen akaraterővel. A görcsöket pedig ilyen táv után nem csodálom. Épp azon járt az agyam, miközben olvastam a soraidat, hogy ezt a távot egy emberi láb hogyan bírja ki. HIHETETLEN!!!
Gratula a jó eredményekhez. Én is szeretnék már túl lenni rajta, és ilyen szép eredményekkel!!!

Szissz!
Köszönöm, hogy ennyire bízol a babámban. Én is akarok!!

Eta!
Üdv, és gyere gyakrabban és mesélj. Első gyerek? Hanyadik hétben tartasz?

Ági!
Gyönyörű a babád!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


köszönöm Eclipse és Angie már könyvelve :wink:
Jó ötlet a név és Nem rublika..eszembe volt,de kiment a fejemből :oops:

Várom a többiekét is..egyenlőre papírra írom össze,utána állok neki szerkeszteni,addigra talán rájövök,h kell :lol:

Csajok..képzeljétek el,ha mindenkit beleszámoltam,amit remélek akkor 28-an vagyunk :shock: :wink: :wink: :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Csajok!

Aranyosak, én is küldtem a privit, remélem mindent sikerült beleírni.
Tényleg 28-an vagyunk?De jó :D :D :D
Amúgy egy hős vagy!

Mikegirl, nagyon szép a pocakod!Apa hogy van?Remélem nálad semmi baj, továbbra sem.

Szisszka, pénzügy számvitel az szép. Én extra hülye vagyok hozzá. A fősulin a számvitel miatt csúsztam sajnos.
Le a kalappal előtted!!!
Azt a babakocsit én is néztem, tényleg tök jó, csak sok minden kiegészítőt kell hozzá venni, bár az nektek van már valószínűleg.Meg nézni is lehet, nem igaz? :D :D :D

Rabbe, akkor tényleg jól kiegészítitek egymást :D Nekem szó szerint borzalmas hangom van, és szeretek is énekelni.Hány gyerek van a csoportban?
Mindjárt eljön az idő, és mehetsz ám a védőnőhöz,csak úgy repül az idő.
Én mindig csak az u.h-kat várom, de izgulok is miattuk nagyon.Én már olyan rég láttam a babánkat, több, mint 3 hete
:(

Henne, nálad hogy is van a táppénz?Most már maradsz otthon végig?Vagy hogyan tervezed?

Angie, kitartás a melóhoz, és nem lesz semmi gond a babáddal!
Persze az ember idegeskedik mindenen, de ma mondta nekem a védőnő, hogy ezzel ártunk a legtöbbet!

Ági, gyönyörűséges a babád :D Szerencsés vagy, hogy nincsenek tüneteid, örülj neki, ne izgulj rajta :D

Eta, gratulálok!Gyere és mesélj magadról!

Eclipse, hát gratulálok, nagyon szép teljesítmény!Én tudom, mit jelent a hidegrázás és stb. bár én csak diákként futottam junior kategóriába, addig, amíg a térdem feladta a szolgálatot :( De mindeig irigykedve nézem a futókat!
Örülök, hogy minden ok a babáddal!Kis futóbajnok lesz! :D

Panny, nagyon sajnálom, ami történt.

Szóval ma voltam a védőnéninél, nagyon kedves volt, fogytam 1 kg-t, lecseszett, hogy itthon kéne maradnom, mondtam, hogy most is szabin vagyok.Meg azért is lecseszett, hogy szerinte túl sokat idegeskedem, és meglátom, nyűgös babám lesz, mert ő ezt már érzi. Amúgy meg kérdezte, hogy mit eszek, mert már régen látott ilyen szép vérképet.
Mondtam, hogy elevitet.Erre mondta, hogy nem hiszi, hogy csak ettől, tuti egészségesen táplálkozom. Ennek csak örülni tudok, mert sült kolbászt eszem, tegnap hamburger+sült krumpli, amit éppen megkívánok, csak nagyon sok tejet iszom. Meg a szendvicshez mindig eszem zöldséget.
Az OEP.nél is voltam, nem lettem sokkal okosabb, majd a melóban kell ezekre rákérdeznem, mert az kifizetőhely.

Húúú, kicsit sokat írtam...

Voltam a :oops:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: