Új privát üzeneted érkezett!

negyed óra múlva kell hívjam :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


megyek sétálni, 1 óra és vagyok :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


oké...jó sétálást!!! addig is puszi

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

 
 

puszka....

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Húsevő baktérium... - tiszta "X-Akták"

Mares. Sztk-snak nem kell tudnia, hogy te mit beszéltél meg a dokiddal. Mondod, hogy lett egy pozitív teszted és erre megcsinálják az uh-t. Csak jó gép van már egy sztk-ban? De majd mesélj!

Csillag
Én mennék tp-re. A házidokim semmiféle szakvéleményt nem kért. Megkérdezte 12hetesen, hogy kiírjon-e tp-re a szülésig :) Tök jó fej volt. Én nem voltam tp-en, de nekem halál laza ülő-telefonálós melóm volt és élveztem. Ha már akkor itthon ültem volna, én becsavarodok. Helyedben viszont mennék, komolyan fontold meg. Nem érdemes kockáztatni, elég rizikós a napi rutinod munkahelyen.

Én alig aludtam amúgy, úgy izgulok a mai vizsgálat miatt. Szóval én is dili vagyok, hiába a harmadik. Majd nyugtom lesz, ha épen-egészségesen megszületett :)

Köszi, hogy tetszettek a fotók, nektek is ilyenek lesznek!

Szilvás
You tube-on láttam ilyenféle videót, haláli volt! Szép emlék nektek. Sajnos nekünk nem volt még kameránk, de nem is biztos, hogy sikerült volna. Mikor férjemnek akartam megmutatni, mikor helyezkedik gyerek, erre az abbahagyta... figyelt és még a kisujját sem mozdította meg... csak ha én láttam :) Rafkós volt a csaj már akkoris, hátmég most! Komolyan mondom, az ember felkötheti a gatyáját, mert a gyerekei olyanok lesznek mint ő és apa volt, ez összeadva, "n"-dikre emelve :)

maccs01
 
 


sziasztok!

Csillagfény
én elmennék tp-re a helyedben. nem kockáztatnék...
a nőgyógyász ir egy papirt (nekem egy üres receptre irta :) ) és azzal mente a körzetihez, aki tp-re vett.
veszélyeztetett terhes. ennyi volt rajta, meg irta hogy b6-ot kell szednem meg vasat meg mit tudom én mit... egyiket sem kellett csak ráirta :D

cicák aranyosak! pocakfotó is nagyon bejön :D

majd csinálhatnánk néha olyat hogy lefotózza mindenki hogy már mekkora és felteszi :D

én az előző terhességemmel is fotóztam havonta :D :D

mi voltunk lent sétálni. vettünk szánkót. Bence akkora hisztit levágott hogy fel kellett jönni... de hát már fél12 volt- ebéd és alvás.
megigértem neki hogy eszik-alszik-utána még egy kis gyümölcs vagy leveske és lent leszünk ameddig csak bírjuk...
nagy nehezen megnyugodott.

Kép

Kép
timi1982
 
 


nekem egyébként Bencém a pocakban nagyon lusta volt. már mikor óriási volt a hasam, akkor is nagyon ritkán érezte a párom hogy itt ott kidudorodik valamije. én éreztem, de nem nagyon volt látszatja is...

voltunk Debrencenben 4D-n is. nah ott 4-szer küldött el a drnő sétálni, és hogy igyak-egyek, menjünk vissza később.
de nem volt hajlandó felkelni és kicsit mutogatni magát.
a legelején megmutatta hogy kisfiu lesz, aztán elfordult, befészkelte magát a hasfalamba és ennyi... hiába csináltunk bármit, semmi nem használt.
lett egy láb-fotónk, meg 1 félarcnyi fotónk. se több-se kevesebb. a dvd-n se nagyon látni. pedig mind a 4X10-15 perc rajta van :D
tök rendi volt a drnő. nem kért felárat, medig összesen 20 perc egy ilyen dvd.

remélem a mostani babócám azért jobban megmutatja majd magát.

Kép

Kép
timi1982
 
 


:-) Amikor Apa rátette a tenyerét a pocakomra, akkor mindig haláli csend lett, meg sem moccant. Mindig ezt csinálta :-) Ahogy kitette a lábát, jöttek a bukfencek, mutatványok. :-)

Ilyenek ezek a Lurkók :wink:

szilvás76
 
 


Timi, Ricsiről dettó ilyen képek lettek. Félprofil, aztán a háta, egy tappancs több szögből és ennyi... A Praxisban voltam, "egyen csokit" - mondta a doki -, ettem, de ettől a baba nem lett magamutogatóbb :) Kicsit csalódott is voltam.

Na, én el. Készülődök, aztán indulok. Úgy este 6 körül jövök és megírom mi volt a dokinál. Puszik

maccs01
 
 


Szurkolok!
:lol:

szilvás76
 
 


drukkolok! ++++

Kép

Kép
timi1982
 
 


én meg jól bekajáltam.
ettem káposztát. egy kis szelet kenyérrel, de ugy tele vagyok.

husileveskének is már jó illata van :D remélem megfő mire Bence kel, hogy le tudjunk menni.

Kép

Kép
timi1982
 
 


sziasztok...elmegyek tp-re
a házidoki azt mondta kell szakvélemény..felhívtam a nődokit..mire ő azt mondta holnap 8:50re menjek és adja a papírt,nincs evvel probléma :D ...megkérdezte mikor születtem :) bediktáltam:1976.12.18 erre ő:
Holnap lesz a szülinapja?...naná hogy jöjjön :D Tök ari volt...megzabálom!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Készen lett a Fiam által választott babafej is :D
Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Kriszta
ez nagyon szép lett!!!

ezeket eladásra csinálod? van állandó hely, ahol árulod? vagy bolt veszi be és árulja őket?
vagy csak hobby?

ezt ugy csinálod hogy megveszed az alap arcot és utána színezed őket és teszed rá a díszeket, vagy a formát is te öntöd és égeted ki?

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Voltam nagy sétán, aztán a végén kis folyást éreztem, itthon megnéztem a tisztasági betéten és világos barnás volt...
dokit hívtam 3X1 nospat írt fel... de nem görcsölök ... aggódok

azt mondta ha van még majd ilyen hívjam....

fééélek

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


már bőgök... tökjó.... :(

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


megyek lefekszek apihoz.... ott legalabb nem sírok

jóéjt

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


timi1982 írta:Kriszta
ez nagyon szép lett!!!

ezeket eladásra csinálod? van állandó hely, ahol árulod? vagy bolt veszi be és árulja őket?
vagy csak hobby?

ezt ugy csinálod hogy megveszed az alap arcot és utána színezed őket és teszed rá a díszeket, vagy a formát is te öntöd és égeted ki?



Nem van egy kiöntőformám...megveszem a gipszet-kikeverem-majd kiöntöm...aztán kiszedem ha kész-finomítok az éleken-festem és ragasztom a szalagot a szélére...
Ajándékként szoktam csinálni!!!
Bár 2 kolleganőm rendelt és 1000,-ért vették meg db-ját :)-

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


kfmares írta:Sziasztok!

Voltam nagy sétán, aztán a végén kis folyást éreztem, itthon megnéztem a tisztasági betéten és világos barnás volt...
dokit hívtam 3X1 nospat írt fel... de nem görcsölök ... aggódok

azt mondta ha van még majd ilyen hívjam....

fééélek

Szivem sokat pihenj...api megvigasztal,ne idegeskedj az nem tesz jót...nyugi...minden rendben lesz!!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Mindenkinek jó éjt...sziasztok...holnap doki után írok!!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


mares, a lényeg, hogy feküdj le és pihenj! Tuti minden ok!!!

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Mares
pihiii! Én is feküdtem egész nap és ma nincs annyi, mint tegnap!

bébi kukucccson járók hol vagytok?? mi van ,izgulok!!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Hellóbelló!

Csodát vártam 5+3-nál, nem adatott, háp-háp. A bráner hosszú volt és vékony, semmit sem éreztem... (és még mondják, hogy a méret a lényeg?!), sz'al láttunk egy hatalmas pacát. Próbálkozott-próbálkozott, de maradt paca a paca. Már szóltam, hogy "nem érek rá egész este:)" Azt nem kérdeztem, hogy fiú vagy lány... én majom! :) 3hét múlva kell újra mennem.

Persze képet sem kértem, majd satírozok itthon egyet :):):)

Egyébként az orvosom feltétlenül a H1N1 oltást javasolja, szerinte meg sem kell várni a 12. hetet. Példálózott nekem Amerikával, mondtam, hogy nem Amerikában élünk... :) Én még gondolkodok. Persze én is a gyerekem javát akarom, meg én se pusztuljak el, mégsem vagyok még meggyőzve. Ezt ő nem értette. Nekem számít a véleménye, úgyhogy erősebben fogok gondolkodni:):):)

maccs01
 
 


Köszi, hogy gondoltatok Ránk!

maccs01
 
 


Maccs :) behalok a szövegeidtől.Bráner,satirozok :) Én is csak pacát láttam,de majd hétfőn!! (7+2nél)

Csillagfény,persze,táppénz. Bár az MRSA rosszabbul hangzik mint ami,de azért nem kell terhesen ilyenekkel találkozni. És Te is Nyilas vagy,én is :) Pü-re majd irok.

Xtina,remélem veled minden rendben.

Nekem olyan fejgörcsöm volt du.hányingerrel szédüléssel,abroncs a fejemen és csak lüktetett,sírni tudtam volna végül 1/2Algopyrin lecsúszott,nem bírtam tovább. Most valamelyest jobb,nem fáj már csak lüktet :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi várom majd az üzidet...
maccs haláli jó dumád van :D tetszik :) :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok,

Nincs jó hírem. Nincs életjel, és már kellene. Még mindig csak egy petezsák... se szívhang, se pulzálás... Kaptam 5 napot, akkor megint UH (a klinikán), és ha még mindig nincs, akkor másnap, karácsony szent napja előtt küret :shock: :( :cry:

Magyaráztam én neki, hogy nem a 14. napon volt pozitív az LH teszt, hanem a 18.-on, meg hogy a teszt is később lett +, lehet, hogy 1 héttel fiatalabb, de azt mondta, persze, csodák léteznek, de ehhez tényleg csoda kell - ő még a praxisában csak 1x látott ilyet.

Ne is biztassatok, nem akarok reménykedni, legfeljebb én leszek mégis a legboldogabb, ha lesz szívhang jövő kedden. De most asszem, jobb ha felkészülök a legrosszabbra. Nem akarom feleslegesen dédelgetni addig.

Mielőtt kiléptem az ajtón, megkérdztem: és mégis mennyi esélyt lát? - Gyakorlatilag semmit.

Sajnálom, ha elrontottam a jókedvet, és ti ne parázzatok... elég akkor, ha van valami. Vagy nincs, ami kéne.

Kri.
xtina75
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maccs01 2009.12.17 21:18-kor.

maccs01
 
 


Basszus, Tina, nagyon sajnálom.

Gondolod, hogy elmennél Magzatdiagnosztikai Központba? Ott jobb az UH. Rendetlen menzesznél tényleg nem tudhatod biztosan a terhességi kort. Ne haragudj. Én is reménykedek, hogy minden rendben a babáddal. Tolakodó sem akarok lenni.

maccs01
 
 


Annyira szörnyű volt nézni a fejét, ahogy egyre ráncolta a homlokát...

7 hét 4 nap... és sehol egy babszem, csak a petezsák.
xtina75
 
 


A SOTE II-re kell mennem kedden, ott csak jó UH van, nem?
xtina75
 
 


Igen! Jó ott az UH, voltam ott többször! A nő nagyon alapos volt! Kedves nem volt, de alapos.

Drukkolunk mindnyájan itthonról!

maccs01
 
 


Köszi
xtina75
 
 


Én meg drukkolok nektek tiszta szivemből, hogy mindenkinek cukorfalat babája legyen augusztusban!
xtina75
 
 


Tina, megríkatsz!

Próbálj aludni!

maccs01
 
 


Figyelmeztető tábla az egyik suli előtt:
,,Autósok Figyelem! Vigyázzatok a gyerekekre!"
Egyik nap valaki aláfesti hibajavítóval:
,,A tanárokra nem muszáj!"
xtina75
 
 


:mrgreen:

maccs01
 
 


xtina75 írta:Sziasztok,

Nincs jó hírem. Nincs életjel, és már kellene. Még mindig csak egy petezsák... se szívhang, se pulzálás... Kaptam 5 napot, akkor megint UH (a klinikán), és ha még mindig nincs, akkor másnap, karácsony szent napja előtt küret :shock: :( :cry:

Magyaráztam én neki, hogy nem a 14. napon volt pozitív az LH teszt, hanem a 18.-on, meg hogy a teszt is később lett +, lehet, hogy 1 héttel fiatalabb, de azt mondta, persze, csodák léteznek, de ehhez tényleg csoda kell - ő még a praxisában csak 1x látott ilyet.

Ne is biztassatok, nem akarok reménykedni, legfeljebb én leszek mégis a legboldogabb, ha lesz szívhang jövő kedden. De most asszem, jobb ha felkészülök a legrosszabbra. Nem akarom feleslegesen dédelgetni addig.

Mielőtt kiléptem az ajtón, megkérdztem: és mégis mennyi esélyt lát? - Gyakorlatilag semmit.

Sajnálom, ha elrontottam a jókedvet, és ti ne parázzatok... elég akkor, ha van valami. Vagy nincs, ami kéne.

Kri.


Nagyon sajnálom én is Tina!!!
De ha vannak csodák, ahogy a dokid állítja....
Nem biztatlak...de szurkolok!!!
Puszika és ne idegeskedj....

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Tina
:cry:



Maccs
jó a dumád :)

Mi ma megyünk az intézetbe, remélem minden oks..

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Sziasztok

Xtina,annyira sajnálom. Kiráz a hideg is ahogy olvasom,bárcsak tudnánk segíteni. Nem is tudok mit írni.

Ma valamivel jobban vagyok de a fejem még mindig tompán fáj. Meg kavarog a gyomrom. Meg ideges vagyok a tegnapi fél Algopyrin miatt...de muszáj volt... :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Elnézéseteket kérem,hogy tegnap kifakadtam....


xtina,

sajnálom a dolgot, de még 5 nap, és lehet bármi....! én szorítok!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Xtina, :cry: :cry: :cry:
Nagyon sajnálom.

evilány, nyugi nem lesz az a 1/2 Algopyrin. Az a lényeg, hogy folyamatosan nem szabad szedin.

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Sziasztok.
Én már láttam csodát, de igazad van. Inkább érjen kellemes meglepetés, mithogy áltasd magad.
Ne vígasz, de írtam már, én magamat azzal próbálom "nyugtatni", hogy ha mégsincs ott a babám, akkor annak valami oka kellet, hogy legyen.
És itt be is fejezem, mert nem tudok okosat mondani, meg nincs szükséged most a mellédumálásra.
Azért gondolok Rád/Rátok!

Nekem 28-án kell mennem a dokihoz, hogy lát-e már szívhangot.
Ami "érdekes" volt a múlt héten: nekem a doki nem bránert :-) használt, hanem síma UH fejet. Mondjuk a petezsákot látta így is, bár a vastag háj biztos megnehezítette a dolgát! :-)
Maccs,azért 5+3 nál nem tudom, mit vártál :-)))))) nem is értem, miért nem kérdezted meg a nemét annak a gyeröknek. Vagy gyerekeknek :lol:

szilvás76
 
 


Évi.
Tudod, én is bevettem, mert nem bírtam. Azt hiszem, ebben a fejfájós témában nagyon hasonlóak vagyunk!!!
Hát átérzem a helyzeted, nekem az a múlt heti volt ilyen horror.
Ha tudsz, aludj délelőtt, az talán javít egy kicsit a helyzeten...
És a jövő hét végére PLUSz 5-10 fokokat mondanak! Remélem, nem igaz, mert az aztán beteszi a kaput!

szilvás76
 
 


Nekem is bráner volt 5+2nél,és szerintem hétfőn is az lesz.Bár ott tartanék már. Hú olyan rossz a gyomrom.Most ittam egy gyenge kávét,jó sok tejjel,mert hátha attól lettem tegnap rosszul,hogy nem ittam. Mert hétfőn meg kávé után lettem rosszul,szóval passz.
Mikor megláttam a fekete foltot ami a gyermekem,én is el voltam teljesen ájulva,milyen szép ez a gyerek,mondtam is az apjának,hasonlít rá.:)

Kikába se megyek többet :) ott lettem rosszul,de azt éreztem hogy most azon nyomban elalszok!! És mire hazavergődtem hogy ledőljek,fejfájás,lüktetés,szédülés...:( Lehet ám hogy kevés volt a levegő ott vagy valami.
Most ajándékokat csomagolok,a maradék mézeshez elkészítem a tésztát holnapra. És pihenek. Ma mentem volna megint babázni de inkább nem megyek,nem lennék jó társaság :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ha hazamegyek, nekiállok ma én is mézest gyúrni.
Meg tudnád még egyszer adni a TE receptedet? Kipróbálom, hátha szebb formája lesz...

szilvás76
 
 


Szilvás,Te is Algot vettél be? (nekem a doki ezt mondta hogy lehet,meg a barátnőm is ezt mondja,aki most volt terhes,neki is ezt engedtek) szégyenlem hogy ilyen gyenge voltam és bevettem,nehogy valami gond legyen.de talán fél Algo el sem jut a babóig... :?
Na és állítólag én fogok szülni,hát erre befizetek :) (fájd.tűrés..)

Recept: 55 dkg liszt,10 dkg porcukor,10 dkg méz,fél cs.sütőpor,1 ek.kakaópor,1 ek.mézesfűszer keverék,30 dkg vaj,2 tojás sárgája.
1 napig hűtőben pihentetni,majd kb 1/2 cm vastagra nyújtani,szaggatni,8-10 percig sütni

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mares. Remélem, apa tegnap megnyugtatott! Szerintem, ha ideges vagy a dolog miatt, menj el UH-ra. Barnázás nem tudom, hogy micsoda, de sokszor olvasom, hogy pl. vizsgálatok után kismamáknak van, aztán ahogy jött, úgy el is múlt, egyszeri alkalom. No-spa tényleg szedhető, ha görcsöl a hasad. Pl. amniocentézis után is ajánlják. Magnéziumot szedjed!

Évi, Algopyrintől nehogy lelkifurdalj. Muszáj volt. Ettől az "adagtól" semmi baja nem lesz a bébidnek!

Szivvi, drukkolok a mához!

Egyébként dokim tegnap a hini (H1N1-itthon így hívjuk) oltással kapcsolatban még azt mondta, hogy az egyetlen kedvezőtlen mellékhatása, ha a kismama lázas lesz az oltás után. Ő a Panadol-t mondta, hogy szedjem lázra - de bakker, olyan eufórikus hangulatban voltam, hogy ma már nem vagyok benne biztos, hogy Panadolt-t mondott...

A váróban, mivel rajtam volt a maszk, gyerekek, mindenki elült mellőlem... szerintem innen volt a nagy jókedv. Tényleg jót mulattam, úgysem látták :) Pedig, ha valaki belegondol, pont ezért én voltam ott a legkisebb rizikó.

Ma jön anyu, pár órát vigyáz a gyerekekre, úgyhogy ma mindenkinek meg kell vennem az ajándékokat. Mindjárt rakok fel képeket gyerkőcökéről, amik már megvannak szerencsére.

maccs01
 
 


Szia
Nekem az ilyen fejfájást (lehetőleg már a fájdalom megjelenésekor!!!) csak az Algo múlasztja el. SEMMI MÁS nem hat.
Emlékeztem rá, hogy Bendével a dokinénim mondta anno, hogy ha nagyyon fáj, ezt vehetek be, csak nem szabad rendszeresen szedni. Úgyhogy megelégedtem fél gyógyszerrel...

Most is ennyit vettem be, de sajnos későn, így órákig szenvedtem, róka-hegyek stb...
Végül elmúlt, de egy kiadós ALVÁS volt, ami teljesen elfújta a fájdalmat.
Köszi a receptet.
2 kérdés: síma (hagyományos) kakaópor? a vaj az vaj, vagy margarin?

szilvás76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: