Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok! én írtam ma, de nem tom mért most látom hogy meg se kaptátok.

én ma vtam uh-n, de nem jó hírekkel jöttem vissza, mert csak üres petezsákot láttak. viszont az két hete 7 × 12 ×8 mm volt, most 31 × 20 mm -re nőtt, úgyh nem értem én ezt.... még várunk egy hetet, hátha változik vmi, de nem bíztattak, és akkor meg kell műteni.

pumipumi asszem tegnap te kérdezted a mell-es dolgot, hát akkor lehet hogy az enyém azért váltakozott mert baj van, de máshol olvastam hogy ez normális is lehet, úgyh ha vkivel ez lenne azért ne ijedjen meg, állítólag ah a hányinger csökkenhet, úgy ez a tünet is, persze ah írtad lehet a vízvisszatartástól is. ezt megmondom nem kérdeztem meg, a hír után , nem is jutott akkor eszembe.
loni
 
 


Képzeljétek most mondta védőnőm tegnap, hogy itt minden újszülött szülei kapnak 50000.- forintot az önkormányzattol!Tök jó!
Vendég
 


Loni szorítok,hogy minden rendben legyen jövő héten!
Vendég
 

 
 

Köszönöm szépen! bár már nagyon nem bízom benne, de legfeljebb pozitívan csalódom.
loni
 
 


Loni! Én is nagyon szorítok neked!

Meli! Várunk a hírekkel!!!!

Tulipános! Ez tök jó, érdeklődnöm kellene, hogy nálunk nincs e ilyen támogatás! Jó lenne!
Vendég
 


She! Eltüntél!! :shock:
Vendég
 


Pumipumi, igen értelemszerű lenne amit mondasz, de az undor attól még megmarad a hányás után is, rá sem bírok nézni a kajákra, csak annyi, hogy már hányinger nincs. :wink:
Ha valamit megkívánok az is csak 1-2 óráig tart és általában addig el sem készül, vagy be sem tudom szerezni. :oops:
Ja, az egy dolog, hogy én mennék kukucskálni, de szerintem a uh-s néni ki is dobna, hogy mit keresek ott egy hét után, mikor 3 hetet írt a papírra?! :oops: Magánuh itt nincs.


Tulipános, kekszet még nem próbáltam, mert amit nem kívánok meg, azt meg sem tudom enni. De lehet majd leerőltetek párat, a cél érdekében mindent.

Pókica, remélem hamarosan jobban leszel, nem lehet könnyű a picivel így.
csillag25
 
 


Loni, nagyon sajnálom. :( Nem akarlak még jobban elkeseríteni, csak leírom nálam hogy alakult. 6 hetesen 5 naposan 20x10 mm volt a petezsák, majd 8 hetesen 5 naposan 40x10 mm szabálytalan alakú lett és embrió nem ábrázolódott. Viszont Nálad az arányok jobbak, nincs elkeskenyedve, így bízzunk benne, hogy előbújik babácska is.
csillag25
 
 


Meli,

én is a SOTE I. sz. Nőgyógyászati Klinikán fogok szülni! :D
Kata

Kép
apkata
 
 


Köszönöm mindenkinek a szurkolást! én hét hetes körül lehetek, de közelebb a 8-hoz, szerintem, nagyon nem is bízakodom, mert már biztos hogy vmit látni kellett vna azért.

és gratulálok mindenkinek akik közben jó hírekkel jöttek!
loni
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Melinda: Gratulálok a dobogó szivecskéhez!! Ugye milyen jó volt hallgatni! Már számolom én is vissza a napokat hétfőig,mikor újra láthatom és hallhatom a babánkat.
Vagyok ám,nem tüntem el,csak délelőtt tanitok,és délutánonként itthon is vannak magántanitványaim. De már csak pár nap,és az érettségik után már többet pihenhetek. Épp most volt nálam két osztály is szerenádozni.


m&g: 33 éves vagyok. Nem épp fiatal.... Nagykanizsai.Felvennéd a táblázatba?

Látom,sokan szenvedtek a hányingertől. Nem egy hete jeletkezett, és szerencsére csak este ér el az émelygés. Egy nap jelentkezett csak délben is, igy én birok enni rendesen. Viszont engem
borzasztó álomkór gyötör. A nap bármely időszakában tudnék aludni

pumipumi: De jó is lehet Rómában élni. Én még nem is jártam arra. :-)

loni: szorítok,hogy előbújjon az a baba, és minden rendben legyen!!

Kép
she76
 
 


Na itt vagyok!
Bocs hogy csak benyomtam a képet de rohannom kellett, mert a fijam már szétázott a kádban az apjával.
Szóval ma voltam uh-on ami alapján 6+1 vagyok, tehát a szülés dec 21. úgy látom sokunkat visszaminősítettek, de ez még nem jelent semmit.
loni én is szurkolok, hogy minden rendben legyen!!!
Nálunk is van némi támogatás de az tavaly csa tizenakárhányezer volt, gondolom azóta az sem lett több.

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Sziasztok!

Én is ma voltam uh-on, írtam is tegnap, h. izgulok, szorítsatok, mert várjuk a szívhangot - de úgy látszik nem igazán tűnt fel senkinek... :(

Na mindegy, azért leírom, h. 6.5 mm a babácskánk, és dobog a kis szíve! Ő is picit kisebb, mint a hivatalos kora, kb. 6 hetesnek saccolták.

Endaaj, gratulálok Neked is, Loni, Neked pedig szorítok, h. mégis jó híreid legyenek jövő héten!

Kép

Kép
nóna
 
 


Szia nóna!

köszönjük mi is gratulálunk!

Jelenleg úgy tűnik sokan a kórházban karácsonyozunk majd.

Kép
Kép
Kép
endaaj
 
 


Jó reggelt!! :)

Endaaj! Gratula a babához. Neked hány mm-es a babád? Képen szép nagynak tűnik!

Nona! Ne haragudj. Pedig többször is megkérdeztem hogy hogy ki ment tegnap dokihoz, de mégis elkerülte a figyelmemet!!! :oops: :oops: Gratulálok a babádhoz és a szívdobogásához! Nálunk is kisebb a baba mint a hivatalos kora mensi szerint, de én már át is irtam a vonalzót!
Vendég
 


Sziasztok! Nektek is nagyon lassan jön be ez az oldal vagy csak az én gépen kinlódik. De hát az összes oldal másodpercek alatt betöltödik ,csak ez nem!! Fél órával elöbb el kell indítanom hogy megnézhessem vagy irhassak!! :(
Vendég
 


Fmelinda : fél órát vártam erre az oldalra,szóval nekem is lassan tölt be EZ!
Nóna : bocs én sem vettem észre,de örülök,hogy jól vagytok mindketten!
Endaaj : neked is gratula!

Mennem is kell most ,mert nyafek úr beteg!Majd még idekukk.
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam az orvosnál.
Nem mondott se jót se rosszat. 1 héttel az elmaradt vérzés után 14 mm vastag a méhnyálkahártyám, ami arra utal, hogy dolgoznak a hormonok. Látott valami pöttyöt ami kb.1mm volt, de nem merte 100 %-osan kijelenteni, hogy na az lesz a petezsák…Azt írta a leletemre, hogy terhes gyanús.
Két lehetőség van.
1.:Vagy van egy biokémiai terhességem, és még annak a hormonjai dolgoznak
2.: Nem félidőben estem teherbe, és azért nem látszik semmi.

Naná, hogy a másodikra szavazok! De! Ha nem a félidőben estem teherbe, akkor hogy lehet, hogy a 29.napon full pozitív tesztet csináltam, és az óta mindennap?!(Úgy hogy nekem atomóra pontos a ciklusom) De nem?! Ha később volt a megtermékenyítés, akkor a tesztnek is később kellett volna bármit is mutatnia. Szerintem meg félidőben volt, elindult valami, aztán megállt, és most annak a eredményei látszanak a teszten.
2 hét múlva kell visszamennem, ha addig nem jön meg…

málna2162
 
 


JO reggelt mindenkinek, hogy vagytok ma reggel? Meg szerencse, hogy pont tegnap nem mukodott az oldal, mert egesz nap koruton voltam. Gratula Nonanak es Endaajnak a babahoz :):) Akkor egyre tobben kezdunk megnyugodni vegre :):) Endaaj! En is kerdezem, hogy mekkora a picur, mert bizom eleg szep nagynak latszik :):) Loni, remelem, jo hireid lesznek, azert elore ne csuggedj! Tudjatok, azert ez az embrio-meret dolog nekem nem tiszta. marmint hogy a meret alapjan visszaminositenek. Mikor nekem 6+4-en 5,8 mm lett a baba, es mondtam, hogy nem tul kicsi? a doki rogton: biztos par nappal csuszott a dolog. Hat en azonnal jol megmagyaraztam neki, hogy csinaltam ovu tesztet, szex minden nap...es persze hatarozottan ereztem a megtermekenyulest...nekem is atompontos a ciklusom es az ovu napja...ugyhogy belenyugodott. Az fura, hogy azt mondjak, hogy ebben a stadiumban pontos meret van es az alapjan behatarolhato a kor...de akkor miert van az, hogy az OSSZES irodalom egy tol-ig hatart ad meg a meretre vonatkozoan? Persze mas a helyzet, ha hormonterapia alatt all valaki, vagy nagyon osszevissza a ciklusa. Szoval nekem ez butasagnak tunik. De mindegy, ok biztos jobban tudjak. malna! Azert meg nehogy elkeseredj...sokaknak meg 6 hetes terhesen is epphogy latni valamit...nemhogy 3 hetesen :):) miert nem kersz hcg elemzest? minden masnap-harmadnap vervetel, es akkor legalabb a valtozasbol egyertelmubb lenne, meg ha nem is latszik most.
Szep napot mindenkinek....megyek reggelizni :):):):)

Kép
pumipumi
 
 


Jó reggelt!!! :D :D

Jó az oldal végre! Már annyira kiváncsi voltam, de látom ti sem tudtatok írni!!

Málna! Nagyon - nagyon szorítok neked és a babynek!!! Remélem 2 hét múlva látszódni fog a babátok!!!!!

Hogy vagytok ma lányok??? Volt még valaki tegnap dokinál? És ma ki megy???
Vendég
 


Tegnap én sem bírtam idegekkel kivárni, míg bejön.
Andaaj, Nona gratulálok!!! :D
Nona! Múlt hét csütörtökön nekem is pont ekkora volt a babácskám. :)
Málna, loni! Reméljük tényleg csak elbújtak a babák és nem lesz semmi baj. Nagyon szorítok értetek!
Pumipumi! Itt egy oldal, állítólag ezen jók a méretek és nem tól-ig adja meg.
http://www.mamanet.hu/kismama/magzat.html
Legalábbis nekem is napra pontosan bejött múlt hét csütörtökön.

Tegnap nagyon rosszul voltam egész nap, de már most is kezdődik. Ma délután2-ig még vagyok, utána péntek estig nem, ennyi időre megyek el horgászni. A férjem már lement, vitt nekem nyugágyat is, hogy egész nap tudjak feküdni. :)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pókica! Kösz a táblázatot! Tényleg jó!!! Én is minden nap tök rosszul vagyok és szinte minden nap hányok :oops: is! Ez szörnyű!! Úgy irigylem akinek nincsenek ilyen tünetei!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Most beszéltem a dokimmal, indulok hozzá, mert az éjszaka elkezdtem vérezni :cry: Ez semmi jót nem jelent...
Majd érkezem a hírekkel, addig is vigyázzon mindenki magára!
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Bocsánat az eltűnésért, aminek az a profán magyarázata, hogy elmúltak a reggeli-délelőtti émelygések-szédelgések, ezért amennyi időt csak tudunk, a szabadban töltünk. :) Mondjuk terhesvitamint váltottam, lehet ez az oka, a védőnő barátosnőm beállított egy valag Femibionnal kipróbálásra.

m&g remélem, nem nagy a baj... :( jelentkezz, ahogy tudsz valamit, drukkolunk nagyon Értetek!

Minden újbabásnak és mostanában csatlakozónak is nagyon boldog babavárást kívánok! :)

Számomra továbbra is tök furi az, hogy a nőgyógyászom látott a 6.héten, és akkor azt mondta, ha nincs semmi gond-panasz, találkozunk a 12. heti kombinált tesztnél. :shock: Huncos többször volt mozizva anno. Amikor ezt megemlítettem, aszonta, a többedik gyereknél ez már nem szokás. (?!)

Ja, és tegnap előtt óta boldog gazdája vagyok ennek a bugyurózsaszín csodának. :lol: (=kismamakönyv)

cucka
 
 


m&g! Nagyon-nagyon izgulok értetek! Remélem semmi baj nincs! Iszonyat az egész, hogy bármikor bármi történhet, az ember sosem lehet nyugodt! :cry: Várunk a hírekkel!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

m&g

Nagyon szorítok, és minden rendben lesz!!

málna2162
 
 


Gabi!Siess haza, remelem, semmi gond nem lesz! Irj gyorsan!!!
POkica!Koszi a tablazatot, bar nalam ez sem jon be, tul kicsi lenne a baba...3 nap lenne az elteres, ami lehetetlen...most attol teljesen fuggetlenul, hogy en 100 %-os vagyok benne...de az is, aki nem...irja is, hogy csak kb ertek...mint ahogy a dokik is mondjak, kiveve, ha valami okosat, pontosat kell mondaniuk. Ugyhogy ezen szerintem senkinek nem kell paraznia, ha a baba epp nem akkora...marmint parzni azon, hogy nem jol fejlodik. Azert majd a horgaszassal vigyazz, foleg igy apr-majus kornyeken, mert sosem tudni..ez a bolond ido. Tudom, hogy hozza vagy szokva, de azert terhesen megiscsak minden mas. bar a parod gondolom ugyis jol besegit...az enyem pl a konditeremben is vegig ott van mellettem, es mar 138-as pulzusnal tok mergesen ramszol: nem mehetsz 140 fole!!! Es mar egy zsugor vizet sem vihetek be a kocsibol a lakasba, ami 5 m!!! Mintha beteg lennek, nem varandos :):):)Errol jut eszembe: hogy all a parod a baba-projekttel? Elegedett? Gondolom, most mar fulig all a szaja, ha epp nem a gondokon ragodik :):)
Csillag!...es persze midnenki mas hasonlo cipoben levo! Borzalmas lehet ez a hanyinger-hanyas dolog. Pont most, amikor pedig eleg nagy szukseg lenne egy halom jo dolgot bevinni. Meg tudo erteni, en vilageletemben hanyos voltam. ha fajt a fejem, ha idojarasvaltozas volt, ha tul sokat vagy tul keveset ettem, ha faradt voltam...szoval mindig...kiveve miota babat varok :):):)

Kép
pumipumi
 
 


Gabi várunk a hírekkel!Szorírok,hogy minden oké legyen!

Kitartás minden hányós anyukának!
Tegnap volt anyáknapja a suliban.... :D ....ilyenkor mindig küzködök,hogy ne sírjam el magam! :D Olyan édesek a gyerekek ahogy mondják a kis verseiket!A fiam is mondott és látszott,hogy nagyon izgul szegény!De ügyes volt és kaptam tőle egy ékszertartó dobozt amit mackósajtos dobozból csinált,a tetejére magvakat ragasztgatott!
Vendég
 


Persze, hogy nem kell parázni ha nem akkora a baba, hiszen könnyen lehet, hogy a spermának várnia kellett a petesejtre akár 2-3 napot is, így több nap eltérés is lehet.
Azt nem értem miért kellene vigyázni a horgászattal...ez nem egy veszélyes sport! :shock: :D
Mióta a férjemmel együtt élünk, már több mint 12 éve járunk. A lányunkkal és a fiunkkal az egész terhességem alatt végig mindig mentem, akármekkora volt a hasam. Még az egy hetes sátrazásra is. Most csak a gyerekek alszanak sátorban, én a kocsiban fogok mint a múltkor is. A babák ahogy megszülettek, ugyanúgy jöttek velünk. Sőt, mikor a lányunk született a kórházból egyenesen csukázni mentünk, de csak 2 óra hosszára. Jobb kint a levegő mint a lakásban. Aludtak Ők már pici babaként a stégen mózeskosárban, szoptattam esőben miközben sügereztünk, férjem tartotta fölém az esernyőt. A fiunk decemberi, de a hagyományos augusztusi 1 hetes vadkempingre ugyanúgy mentünk Vele. A lányom egy kezemen megtudom számolni, hogy születése (!) óta hányszor volt beteg és a fiunk eddig csak 3x, beleszámítva a 2 napos náthát is.
Mi ilyen életet élünk, ezt szeretjük és imádják a gyerekek is. A számítógépet simán elcserélnék akár egy 2 napos horgászatért is!
Tehát nem tudom mitől kellene tartanom... :shock:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


tulipános

Jaj, olyan aranyos lehetett az ünnepség :D Tisztára elérzékenyültem a mackósajtos ékszerdobozodtól!!!
Imádom amikor az Én kis manóm is csinálgatja a meglepetéseket :D

pókica

Hát a horgászat tényleg nem egy veszélyes sport, főleg itthon :lol:

málna2162
 
 


Mondom én! :lol: Még ha cápákra vadásznánk... :lol:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Bocs Pokica, egyaltalan nem akartalak kioktatni, tudom jo (mert mar irtad), hogy mennyire tapasztalt es tuleleok vagytok, es teljesen egyetertek azzal, hogy ha hozza vagytok szokva, akkor csinald nyugodtan...mint ahogy en is csinalom a konditermet, megha sokan hulyenek is neznek, mert tudom, hogy nekem lehet. Egyetlenegy dolgotol kell tartanod...bar nem is tartanod, egyszeruen csak elovigyazatosnak lenni, mert ennyit meger. Ez az, hogy a szervezet terhesseg alatt mashogy viselkedik. PL szinte total kikapcsola az onvedekezes, ami egy szukseges dolog, egyebkent kidobna a babat is...viszont ugyannez miatt konnyebben befogad minden mast is...foleg ebben az atmeneti idoszakban, mikor egyebkent is gyengebb a szervezet, megha nem is erzed, es egy egyszeru felfazas, amit egyebkent fel sem fogsz, talan veszelyes lehet...persze nem rad, "csak" a babara. En is MINDENT mashogy csinalok, mint azelott...csinalok mindent, csak maskepp. Tobbre is kepes lennek, de ez most nem az az idoszak szamomra, amikor a sajat elvezetemnek elek. Es foleg az engem soha nem vigasztal, hogy eddig sem tortent soha semmi...mert MINDIG van egy elso alkalom. Egyebkent jol teszed, ha mesz, de szerintem semmi fura nincs abban, hogy irtam, vigyazz magadra, nem kell rosszul venni!!! Mi mindharman osszel szulettunk, a anagy telben miden nap setaltak velunk kint, es mi sem voltunk sosem betegek...szoval tuti, hogy sokat szamit ez az edzettseg, es jo, hogy megvan a kedved, meg a lehetoseged is erre...egyszeruen csak vigyazz magadra!!!

Kép
pumipumi
 
 


Szerintem ez nem pont az a tema, amibol viccet kene csinalni...de orulok, hogy ilyen jo kedved van :):):)

Kép
pumipumi
 
 


Itt a doboz ,amit a fiamtól kaptam :D :

Kép
Vendég
 


Egy bab miattam esett le.... :cry:

És a piciről is egy kép :
Kép
Vendég
 


Akiknek gyereke van : Valaki elmondta már a gyerekének a babát?Én még várok vele a harmadik hónapig!
Vendég
 


hat ez nagyon edes Tulipanos...gondolom, hasznalod is majd :):) bar majd biztosan gyart bele ekszereket is :):):) A picur a papajara hasonlit, nem? Amugy nagyon edes...eleg elevennek latszik :twisted:

Kép
pumipumi
 
 


Jól van na, csak nem tudtam mire érted, hogy vigyázni kell. De Málnával egyre gondoltunk! :D
Igen nagyon jó kedvem van, hiszen végre megyünk, már alig várom, hogy a kompon legyek! :D
Persze, ha terhes vagyok még jobban odafigyelek a higiéniára, hiszen mégiscsak vadkempingezni járunk! Arra pedig mindig vigyázok, hogy a parton, ahol a gyerekek felverik az iszapot és a víz alatti talajt, ott sose érjen a víz a térdemnél feljebb. Néha csak úgy mentem be fürödni, hogy csónakkal beeveztünk jó messze és a tiszta vízben úsztam egy kicsit. De ez majd nyáron lesz aktuális.
Most még elég jobban odafigyelnem a sűrű, szappanos kézmosásra, csontihoz és a kifogott halhoz sem nyúlok, nem nyúlkálok a vízben.
Értem én a jószándékodat és köszönöm.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Köszi pumipumi!Igen,használni fogom!Majd belerakom a nyakláncot amit oviban készített nekem!
Tiszta apuja!A pici nem is eleven inkább,hanem egy nagy csibész!Folyton viccelődik/huncutkodik!
Vendég
 


Pókica neked jó szórakozást hétvégére! :D
Aztán fogjátok ám ki a legnagyobb halakat! :D
Vendég
 


Valaki sütött már szárított élesztőből pogit?szerintetek megpróbáljam abból?Sajna nincs itthon a másik fajta!
Vendég
 


Tulipános! Tényleg nagyon szép a kis dobozka. Nagyon bírom az ilyen ragasztott magvas képeket. A lányom az oviban mákból készítette az elsőt, mákból szívecskét ragasztott és bekeretezték. Még mindig meg van. Ezek olyan szép emlékek.
A lányunk már tudja, nem akartuk elmondani, de mikor egyszer beszélgettünk a babáról, akkor meghallotta és rákérdezett. De azóta nem beszéltünk róla, mondtam is akkor Neki, hogy az, hogy most anyu pocakjában baba van, még nem jelenti azt, hogy meg is fog születni. Tavaly nagy csalódás volt Neki, hogy elvetéltem. Így most mellőzzük a témát, nehogy beleélje magát. A Kicsinek pedig felesleges mondani, úgysem értené, majd ha nő a hasam. :)
Nálunk még nem volt ünnepség, nem tudom mikor lesz...nem bánnám ha kimaradna. Valami kis gyors lesz állítólag, mert a szokásos erdei iskola a nyakunkon és az osztályfőnők nagyon benne van a szervezésbe. Idén a Kis-Balatonhoz mennek 4 napra.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


A kempingrol jut eszembe, ti mar ugyis tul vagytok ezeken a tapasztalatokon...mi is tervezunk egy par napot aug vegen-szept legelejen. Kocsival mennenk Horvato-ba, mert egyikonk sem volt, meg az nincs olyan iszonyat messze. De mi sem akarunk hotelozni, foleg, mert korutazni akarunk, es pihenunk, amikor es ahol kedvunk tartja. Azt mindig olvasni, hogy a masodik harmad jo utazasra, mert a pocak meg nem hatalmas, es a szervezet is hozzaszokott mar az allapothoz. SZerintetek siman be lehet vallalni? mennyire lehet kibirni a kocsikazast? az vegulis a masodik harmad legvege lenne, szerintem nem veszes. Tenyleg nincs szenvedes ebben az idoszakban? mindig latok kirandulo kismamakat meg hatalmas pocakkal is.
ma svalaki csinal valami a hetvegen? Mi holnap megyunk a tivoli kastelybe...az egyikbe...jo kozel van...a kastely uncsi, de a kertje csodaszep, foleg ilyenkor...es kb 3 ora seta az egesz, nem tobb. Nme hiszem el, szakad az eso...most tettem ki a ruhakat :(

Kép
pumipumi
 
 


Harcsázunk, tehát a nagy hal reménye mindig megvan! :D
A pogi témát passzolom... :cry:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Pumipumi...gyorsan szedd be akkor a ruhákat.... :D
Szerintem nyugodtan mehetsz akkor már nyaralni Horvátba,nem lesz semmi gond,legfeljebb többször megálltok,hogy nyújtózni tudj egy kicsit!
Vendég
 


Akkor hajrá Pókica...én utálom a halat...!Pedig nagyon egészséges...

Pogi téma valaki?
Vendég
 


Pumipumi! Szerintem az én véleményem adott a kempingező témában. :D Tényleg nem lesz semmi gond, csak majd Te diktáld a tempót. Mikor mennyi időre álljatok meg stb...De ez majd menet közben alakul, nem lehet még tudni, hogy milyen terhességed lesz. Nekem pl a fiamnál a második harmad második hónapjában kinyílt a méhszáj, megrövidült a méhnyak és a maradék 4 hónapot szigorú fekvéssel töltöttem, még főzni sem mehettem le a konyhába, csak a fürdőszobáig volt engedélyezve az út. :?
Így nehéz ilyen előre tervezni.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


POgi temahoz annyira nem tudok hozzszolni. En mindent teljes kiorlesu lisztbol csinalok, es az ugye hiperszuper friss elesztovel sem jon fel ugy...en kiprobalnam...biztos nem ugyanolyan, de ha letezik meg mindig szaritott eleszto, akkor csk kell mukodnie :) Legfeljebb most nem csinalsz dupla adagot :):)

Kép
pumipumi
 
 


vegulis annyira nem kell eloretervezni, mert a kemping dolog eleg flexibilis. max annyi, hogy ha senki nem javasolja, akkor legfeljebb marad a repcsi valamelyik eu varosba, az csak masfel ora. bar varoslatogatas soran meg egesz nap gyalogolni kene, ugyhogy ez az autos dolog szerintem jobb...megha remenykedem is, hogy jo hamar es jo nagy pocakom lesz :):)

Kép
pumipumi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: