Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!
AFP-t nyugodtan letojhatjátok. Keressetek szuperprifi UH-st, az biztosabb. Nekem még azzal se foglalkoztak a laborosok, hogy a papírra pirossal rá volt írva, hogy GEMINI. Amikor már 6 hete vártam az eredményt és felhívtam őket, akkor hebegett a csaj a telefonba, hogy ez magas és ilyenkor külön levelet küldenek. Mondom én: csókolom, ikrek. Mire a nő: ja, akkor rendben, a számítógépben ez nem szerepel... :?
vovanda
 
 


Nekem nem is néztek AFP-t. :wink:
Vendég
 


Na jó, akkor tényleg lesz.rom. :P Majd izgulok inkább azon, hogy a 4D-n minden rendben legyen. :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

 
 

Jó reggelt!
Képzeljétek most szült meg egy ikres kismama és végig vegyes párost mondtak neki az orvosok, de két kislánya született.

Érdekes, hogy még a mai uh technika mellett is van ilyen.

t-pk
 
 


Jó reggelt!

Én sem bánnám, ha nem néznének AFRP-t, egy tortúrával kevesebb lenne, értelme meg úgy sincs. Na, majd megdumálom a dokival szombaton.
Megyünk ám ma babakocsit nézni! :D

t-pk: hát nem semmi! Azért nem lehet könnyű, hogy rákészültek a vegyes párosra, aztán másképp alakult.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


T-pk,hű,ez kemény :shock:
ebből már nem lehet nuni,ugye?
Kép

Timi,kiváncsi vagyok a járgányra :D
Vendég
 


Nyuszi!
A fiút mindig biztosabbra tudják mondani, mint a lányt. Szóval ahogy ezt elnézem, ez már nem lesz kislány...
vovanda
 
 


vovanda
 
 


Nyulasz: belőle már tuti, hogy nem lesz nunis! :lol:

Vanda: Köszi, hogy leírtad! Bár nem érzelgős nekem azért könnyes lett a szemem a végére!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda,én is elolvastam.Szerintem is megható,nekem is könnyes lett a szemem...ezek a hormonok :roll: :wink:

Timi,menjetek már babakocsit lesni!
Vendég
 


Na megjöttünk!

Hááááá! Nekem a bolt csalódás volt és az még inkább, hogy nem volt bemutatókocsijuk pont ebből, de 3 nap múlva lesz állítólag. Azért kérdezősködtem. Minden van hozzá, amit írnak a honlapon - lábzsák, esővédő, pelenkázótáska - , a kerekei nagyon tutik, bár nem azt láttuk ugye, de volt ott kocsi, aminek akkora kerekei voltak, úgyhogy terepre is jó. A tolókat magassága állítható, viszont csak egy irányból tolható (számomra ez volt az egyetlen hátránya). A hátsó kerekek fékezhetők egy központi nagy fékkel, az elsők nem, azok bolygósíthatók, duplák. A srác, aki már látta a kocsit azt mondja, hogy nagyon stabil és tényleg nagyon jó kocsi, azért is rendelt az üzletbe. A háttámlák külön dönthetők 175 fokban. Univerzális szúnyoghálót ajánlott hozzá 3900-ért, napernyő pedig 2900-3900-ig van náluk. Azt nem tudta megmondani, hogy a szélessége hol lett mérve, esélyes, hogy az üléseknél és nem a kerekeknél. Az ülések anyaga olyan, mint az átlag kocsiké, dehát ezeket nem én láttam, tapiztam, hanem ő mondta el és szerinte is a zöld a legjobb színben, de mindháromból lesz náluk az üzletben. Mondjuk azt nem értem, hogy hogy lehet valamit akciózni már egy hete, amiből még nincs is a boltban és az eladó hölgy még nem is látott.
Mindenesetre mi nagyon bevállalósak voltunk, mert vidékről nem megyünk fel még egyszer ezért, de annyira szerelem ez a kocsi mindkettőnknek első látásra és hallásra is mástól, hogy megrendeltük, jövő hétfőn magasságában hozzák. Ha valamiért nem felelne meg, akkor visszaveszik. Bátrak voltunk, de azt érezzük mindketten, hogy nem fogjuk megbánni.
Egyébként a bolt kicsi, szinte csak babakocsik és autós ülések vannak, a legtöbb termékük megrendelésre van.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,elhiszem,hogy csalódás volt a bolt,mert a honlapjuk szerint nagyon-nagynak kéne lenni.Én biztos vagyok benne,hogy jó lesz,ha meg mégsem,és visszaveszik,az nagyon korrekt.
Az én kocsimnak sem átfordítható a tolókar,sajna.

Na,itt leszakadt az ég :shock: ideje volt,annyira fülledt-párás levegő volt már,hogy csak na.
Vendég
 


AFP
Nekünk általában senkinek sem néznek.

Rana
Nekem se szoktak méhszájat nézni.

Most már egyre sűrgősebben be kell vásárolnom a babaholmikat...
Vendég
 


Timi! Nagyon köszi az infokat! Ha nem bánod, majd még kikérdezlek a kocsiról, ha már a kezedben lesz. :D

KÉRDÉS: nektek is áttűnnek / áttűntek kék erek a pocakotok bőrén? :shock: Ma vettem észre. Először azt hittem, striák, de aztán láttam, hogy erek. Elég sok. :shock: Ez normális? (Fotón még nem látszana, ahhoz még halvány) Viszont linea nigrám még nincs. :D (bár inkább az legyen, mint stria). Na léptem, mert ülni már nem tudok (egész nap a gép előtt dolgoztam).

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!
Bőrfüggő. Nekem a cicimen látszottak az erek. Elvékonyodik a bőr és átlátszik...
vovanda
 
 


Andi!
Még semmit sem vettél?

Timi!
Úgy is akkor derül ki,amikor már toltad vagy 6-8 órát... :wink: (akkor meg már nem veszik vissza :roll: )
De szerintem jónak kell lennie,legalább is ahogy írod...

Rana!
Majd idővel a melleiden is átlátszanak az erek,pláne ha szoptatsz.De visszahúzódnak,nyugi.
Amire gondolsz,az alba.Linea alba,magyarul fehér vonal.A negra feketét jelent.Olyat ne akarj a hasadra,mert csúnya lenne... :wink: :D :D

Ha már a hasnál tartunk,akkor dicsekedhetek?
Nekem lett egy hatalmas hasfali sérvem(kisgyerekfej nagyságú) meg egy köldöksérvem és iszonyú nagy hasam maradt. A szülés elötti haskörfogatom 150cm volt!(én 165cm vagyok,szóval majdnem könnyebb lett volna átugrani,mint megkerülni)De 2 hónapja rendbe tetettem.-Itt a kép róla: Kép

binyek
 
 


Kép

24+4-nél
Vendég
 


Binyek: ijesztő képek, de nagyon szép lett!

Twins: nagyon szép pocak!

Rana: nyugodtan kérdezz! Azt elfelejtettem leírni azt hiszem, hogy gyerekenként 18 kg-ig bírja a kocsi. Ez éjjel jutott eszembe. :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! Tényleg jól hangzik minden (kivéve a tolókarfordítást :? ), remélem nem túl szép, hogy igaz legyen! :lol: (Ha meg nem, akkor remélem még marad majd nekünk is belőle!! :wink: ) Hogy szállítják ki amúgy és mennyiért (és főleg hova, vidékre is?)?

Andi, az ikreseken már írtam neked. (Ott is azt, hogy szép poci) :D

Binyek, Jesszusom, szólhattál volna, hogy csak erős idegzetűeknek! :shock: Még szerencse, hogy én az vagyok! :lol: Ez a heg el fog múlni teljesen???? Én gyáva kukac vagyok, semmi ilyesmi műtétre nem mernék vállalkozni... :roll:

Na és akkor a vonalakról, nagy vonalakban (fogalmam nem volt az albáról, ezért utánanéztem):

linea nigra: Kép linea alba (B): Kép

Ezek szerint linea albám már van, de nigrám még nincs (és tényleg elég csúnya, de állítólag elmúlik). :wink:

Ja, érdekesség amúgy, hogy a két vonalnak köze van egymáshoz, mert hogy a linea alba pigmentálódik, és abból lesz a linea nigra. (A neten olvastam, nem tudom, igaz-e)

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Ja, a cickóimon MÁR RÉGÓTA látszanak az erek.... :roll: Mi lesz szoptatás alatt??? :roll: :roll: :roll: :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!
A középső csík el fog tűnni.
Az erek meg nem lesznek a mostaninál rosszabbak.
vovanda
 
 


Rana: 50 ezer felett ingyenes a kiszállítás bárhová! Futár cég hozza.

A cickóimon nekem a terhesség eleje óta látszanak az erek rendesen és az oldalamon is majdnem kisujj szélességüek sejlenek át a bőrömön. A hasamon még nincs.

Tudtommal a linea alba egy hosszú ínszerűség a has középvonalában és azon tapadnak a hasizmok, tehát az mindenkinek van, nigrája viszont csak a kismamiknak lehet. És állítólag tényleg elmúlik, kifehéredik szülés után.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófikukac hírek:

Málna és Matyi is jól vannak,már kikerültek az intenzív osztályról.Elkezdte Zsófi ciciből is etetni őket,de úgy még kevés megy,ezért külön is kapják a tejcsit.
Málna 1030 gramm,már 300-at hízott összesen.Matyi 1245 gramm.Neki volt egy műtétje a múlt héten,egy ér nem zárult(bota vezeték)csak Zsófi nem akart titeket rémisztgetni.Itt voltak pesten,de már újra Egerszegen.Köszöni a sok drukkot,most nincs netje,de ha lesz megint,akkor ír.Puszil mindenkit.


...persze mennek a drukkok ezután is picurkáknak! :wink:
Vendég
 


Binyek :shock: banyek,nem semmi fotók.Bátor vagy,és szép lett :D

Rana,szép a pocid,a másodikat hogy fotóztad? :mrgreen:

Twins,cukipoci,csini vagy!
Vendég
 


Jaj de jó hírek Zsófiékról!!!!!!! :D Tök jó, hogy már ennyit híztak a picik, a műtét meg gondolom rendbehozza Matyikát, ugye?

timi76 írta:Rana: 50 ezer felett ingyenes a kiszállítás bárhová! Futár cég hozza.

A cickóimon nekem a terhesség eleje óta látszanak az erek rendesen és az oldalamon is majdnem kisujj szélességüek sejlenek át a bőrömön. A hasamon még nincs.

Tudtommal a linea alba egy hosszú ínszerűség a has középvonalában és azon tapadnak a hasizmok, tehát az mindenkinek van, nigrája viszont csak a kismamiknak lehet. És állítólag tényleg elmúlik, kifehéredik szülés után.


1. akkor jó! :D
2. nekem is inkább a cickóimon meg az oldalamon látszanak.
3. Hát ezt mondom én is! :D


Nyulasz, az első kép NEM az én hasam, a második viszont az volt, amikor szép kockás hasizmom volt (és persze lesz is, szülés után megint)! :twisted:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Timi, még majd azt lenne jó tudni a kocsiról, hogy vajon egy babára mekkora szélességű rész jut. De majd megkérdezem megint, ha megkaptad. Szólj, amint megjött, plusz fotókat, plusz méreteket (kívül-belül-elöl-alul!) kérek! :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: meglesz! Szerintem velem és a kocsival lesz majd tele az oldal! Csak hozzák! :D

Zsófiéknak sok-sok erőt kívánok és szép gyarapodást a piciknek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rana :lol:
Vendég
 


Rana!
Jesszus!Most már tényleg kezdek kétségbe esni,hogy meg fogok hülyülni teljesen itt a gyes alatt.
Már keverem a gizikét a gőzekével! :roll:
Ahogy ránéztem a képre rögtön beugrott,hogy mi fehér és mi fekete.(csak zárójelben jegyzem meg,hogy masszőr is vagyok és elvileg fejben van a teljes emberi test minden izma és csontja)De ezek után lehet,hogy nem kell hangoztatnom ezt... :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Az agytekervényeim kezdenek berozsdásodni.... :roll:
Kussolok innentől! :lol:

Hasam tényleg kicsit ilyesztő,mintha cápatámadás áldozata lettem volna,de most már tényleg szép.És köszi a dicséreteket,de nem engem illet,hanem Xandra férjét,mert ő csinálta. :wink:

binyek
 
 


Binyek: azért el ne hallgass! Én csak onnan tudom most ilyen remekül a különbséget, mert valamikor masszőr leszek, ha nagy leszek és majd a gyerkők mellett gyakorlatra is el tudok járni. :wink: Most megy az elmélet.
Xandra férje nagyon ügyes! De biztos jó volt a hozott anyag is! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
Remélem,hogy Neked jobban bejön majd a masszőrködés,mint nekem.Én nagyon utáltam...És különben sem vagyok egy vékonyka alkat,de olyan alkarom lett 3 hónap után,hogy a Popeye,ha látta volna,akkor sírva csapkodta volna magát a földhöz,hogy az övé milyen kis csenevész az enyémhez képest... :lol:
Én utána inkább áttértem mindenféle testkezelésre,de mindhez kellett a masszőri alap.

binyek
 
 


Binyek,Maja jobban van már?
Vendég
 


Binyek: :lol: :lol: :lol: Valahogy muszáj önállósítanom magam és hiába van kéz- és lábápoló, műkörömépítő szakmám is, mire meglett a vizsga rájöttem, hogy nincs idegzetem az ilyen molyolós dolgokhoz. Most még nagyon bízom a masszőrködésben.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Binyek!
Narancsbőrre mit javasolsz? (komoly a kérdés)
vovanda
 
 


Nyulasz!
Jobban,végre.... :roll: Egy hétig küzdött szegény ezzel a sz@r vírussal,de most már jól van.Utoljára tegnap reggel volt lázas.De nagyon legyengült,gondolom a magas láztól.Marcin átment 3 nap alatt hőemelkedéssel.

Vanda!
A Vishy(nem tudom hogy írják :oops: ) narancsbőr elleni kréme nagyon jó,bár elég drága.
Igazán én a Highcare és a Sanovera krémjeit használtam,de ezek professzionális cuccok,csak szakember rendelheti őket.Ez még nem is lenne baj,mert rendelnék neked,csak éppen ezek kompresszióval működnek,vagyis egy speciális lélegző fóliával kell betekerni a testet,aminek megvan a speckó technikája,hogy megfelelő legyen a bejuttatás is,de megmaradjon a nyirokkeringés is.Szóval ez egyedül nem megy.... :(

binyek
 
 


Binyek!
Köszi. A vichyt még nem próbáltam, most egy Loreal kencém van, az egész jó, de nem az igazi...
vovanda
 
 


Binyek,na ez jó hír.Szegény kislány jól megszenvedte.

Én a vichy pocikrémet használom,már amikor nem felejtem el.Narancsbörre sem ártana,na majd szülés után.
Vendég
 


És arra van valakinek tippje, mit lehetne csinálni a piercing miatt megmaradt csúnyasággal? Mert ez a barna csík ha el is múlik (mikorra? mert én már két hónapja szültem és nem is enyhül), a keresztbe két barna folt iszonyú.
A mellem nekem nagyobb lett szoptatás alatt, a jobbon, amiben több a tejci, iszonyúan ki vannak dagadva az erek :o :(

Andi, hihetetln, hogy már ekkora a pocid! emlékszem még az első képekre :) További jó gömbölyödést :lol: :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpilla!
A középső csíknak még idő kell, halványan még nekem is látszik. A cicid meg a szoptatás teljes abbahagyása után kb. fél évvel veszi fel a végleges formáját. Ugyanis a kitágult tejjáratok kiszorítják a zsírszövetet a ciciből. Szopi befejezése után amolyan kipukkadt lufi külleme lesz, a zsírszövet kb. fél év alatt épül vissza.
Egyébként a pocak helyreállása minima 9 hónap. Bőr, izmok egyéb ennyi idő alatt másznak vissza. (csak győzzük kivárni, én is türelmetlen vagyok...)
vovanda
 
 


Na ide is felteszem kicsicicák fészkét: :D

22+6

Kép

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Macskafészek gyönyörű :wink:
Vendég
 


Csak csatlakozni tudok, nagyon szép a cicusok fészke! És milyen találó kifejezés! :lol:
Hát Vanda, én ebbe bele fogok bolondulni. Az én hiúságom már ezt a külsőmet is nehezen fogadja el. Mi lesz itt leeresztett lufikkal velem? Tényleg türelmetlen vagyok :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpilla!
Mondom a tutit a barna csikodra!!!Ülj bele egy kád melegvízbe és áztasd a hasadat.Mikor már jól kiáztál,akkor fogj egy törcsi sarkát vagy mosdókesztyűt és kezd el dörgölni a csíkot.LE FOG JÖNNI!!!!!!Nem vicc,az enyémet is így szedtem le!Próbáld csak ki! :wink:

A hasaddal viszont nincs mit tenni egyelőre.Várj és ha nem rendeződik vissza tavaszra,akkor szólj és megadom Dokiapu számát és kicsi pénzért segít rajta! :lol:

Rana!
Nagyon édes pocak!Szép kismama vagy!(már amennyi látszik belőled abból ítélve :wink: )

binyek
 
 


Rana: szép pocak!

Hű micsoda trükkök! Majd akkor is legyetek itt légyszi, amikor én tartok ott, hogy kipukkadt a lufi, meg sötét csíkom nem múlik, mert most még elfelejtem ezeket.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Köszönöm... :oops:

Timi, mit mondtak, mikor szállítják a kocsit? Vagy már kérdeztem??

Tudtok valami ellenszert lábikragörcs ellen??? Nektek szokott lenni?? Én két héttel ezelőttig szó szerint azt se tudtam, mi az (a férjem magyarázta, hogy milyen érzés), erre most az utóbbi 2 hétben kétszer is arra ébredtem! (mind2szer a bal vádlimban) :( Gondolom, a terhességgel (kalcium- vagy Mg hiány??) függhet össze, de mit lehet ellene tenni? Iszom egy csomó tejet meg joghurtot meg sajtot eszem sokat meg szezámmagot is, meg szedem az Elevitet is, lehet ennek ellenére kalciumhiányom??? 3x2 magnézium is megy (Magnerot és MgB6 vegyesen) Plusz kalciumot nem merek szedni, mert állítólag túlságosan becsontosodik tőle a picik koponyája... Több Mg-ot szabad szedni??

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Törpilla!
Hasadra melegen javallott némi torna. Én a törpik 4 hetes kora óta nyomom, lassan van látványos eredmény, de sokat lendít a helyzeten. Amúgy megértelek, én is ugyanilyen türelmetlen vagyok/voltam. Ugye, Binyek? :wink:

Rana!
Magnéziumot, kalciumot beszéld meg a dokival, jobb ötletem nekem sincs.
vovanda
 
 


Rana: jövő héten hozzák, talán már hétfőn.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Binyek,nem mondod,hogy lemostad a csíkot :shock: de ugye nem azt,amit felraktál,amit dokiapu rajzolt? :lol:

Rana,nekem volt már életemben 3-4-szer ilyen görcs,az a legrosszabb,hogy még utána is sokáig fáj...de terhesség alatt nem volt még.Viszont éjjelente nagyon fáj az a combom,amin fekszem,erre fel is ébredek...fáj a csont,a hús a bőr,minden.Nagy nehezen átfordulok a túloldalra,pár perc után kezd elmúlni,aztán egyszercsak arra ébredek,hogy a másik fáj.Nagy a súly rajta?
Vendég
 


Nyulasz!
Véletlenül jöttem rá,hogy le lehet mosni!Feküdtem a kádban(ritka pillanat volt annak idején) és elkezdtem kapirgálni a körmömmel és azt vettem észre,hogy jön le. :shock: :shock: :lol:
Azóta már többen kipróbálták és tényleg!

Nekem ugyan így fájt a forgóm vagy a combcsontom vagy a fene tudja mi....
Nagyon szenvedtem! :( Együttérzek veled! :cry: Nincs rá megoldás,nehéz vagy már... :lol:

Türelmetlen Vanda!
Mi is volt a kérdés??? :lol: :lol:

binyek
 
 


Itt vannak a manóim a párom középső fiával: Kép

binyek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: