Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Köszönöm Stike a gyors reagálást! :lol: Igen, a dátumot kifelejtettem, nekem július 5.-re jött ki, de így is jó. :D

merion

Lilypie Third Birthday tickers
merion
 
 


Ja, az az egy nap azért van, mert 11.17. 7+1 a helyes... :oops: Bocsi! :lol:

merion

Lilypie Third Birthday tickers
merion
 
 


Stike tök jó a táblázat: hopzzán annyit én 26 éves vagyok, 5+1 a terhességi korom, szerintem júl.21re leszek kiírva, mert nekem viszonylag rövidebbek a ciklusaim!

kispiskóta
 
 

 
 

Tabati!

A sejtbankot hívod fel, vagy a kiválasztott kórházat??? És nem lesz gáz, hogy nem ott szülsz,?? Nem fogják azt mondani, hogy csak akkor mehetsz oda, ha ott is szülsz?? Mondjuk az őssejtet mi le szeretnénk vetetni, tehát akkor megfinanszírozzuk a 4 markerest is!!!! :D :D :D Szóval csinálhatják is ingyen igazán!!!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Sziasztok!

Látom, bővül a táblázatunk! :D :D :D

Csajok! Engem inkább az érdekelne, hogy szerintetek több babó esetén ezekkel a vizsgálatokkal ki tudják szűrni, hogy mindegyik egészséges? Mert az uh. még hagyján, mert azt a babát tudja nézegetni vele, amelyiket akarja, na de a vérkép azért az más. Az én véremben két vagy három babóka által termelt hormonok lesznek. :?

Gabi! Ezek szerint nemcsak én "nőttem" ki a szoknyáimat, gatyáimat. :) Én is kb. így nézek ki, mint most te, igaz, hogy nekem ez az első terhességem, viszont egyből három babó fejlődik odabent.

nellike
 
 


nellike!

Az ikerterhesség kizáró ok, hiszen a több baba miatt magasabb a vizsgált anyagok szintje is a vérben a "normál" terhességhez képest.

http://www.fetalmedicine.hu


Kérdezd meg a dokid, hogy van-e valami javaslata, vagy marad a hagyományos 12. heti ultrahang és a 16. heti AFP.

Kép
Kép
200907?
 
 


Breki!

Az adott kórházat hívom fel. Azt meg nem tudhatják, hogy nem ott akarok szülni, hisz erről nem kell nyilatkozni. Ha van egy magánorvosom, de mondjuk ügyeletesnél akarok szülni, akkor akár még az utolsó pillanatban is választhatok kórházat, ha épp akkor szimpatikusabb valamelyik nem? Vagy a 12. hét után választok dokit és vele együtt kórházat. Szerintem semmi ilyesmi papírt nem kell aláírni vagy valami hasonló. Legalábbis nem tudom elképzelni.

Közben eszembe jutott:

Gabi1!

Ehhez a vizsgálathoz beutaló kell? Mert ha igen, akkor vajon hogy veszi az ki magát, ha egy másik kórházban dolgozó doki ír beutalót a bajcsyba. Vagy egyáltalán ír e? Lehet e neki? Mert ha csak sztks doki írhat, akkor asszem én is meg vagyok lőve...

007!

Az az igazság, hogy én ugyan ígérgetek itt nyakra főre, de ha a párom nem adja be a kulcsot, akkor magam nem tudok mit kezdeni a fényképekkel... :( Akkor azt ígérem meg, hogy a 9 hónap alatt valamikor tuti felrakatom! :lol: Hátha nagy pocakkal majd megkönyörül rajtam. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Így nem ééééééééér!!!! :roll: :lol: :lol:

Kép
Kép
200907?
 
 


Köszi Tabati!

Mivel nekem van egy krónikus betegségem, így a Doktornőm, lehet, hogy majd tud segíteni??? Nem biztos, de lehet, a betegségre hivatkozva!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Tabati igen kell beutaló a doki adja. Viszont sztkba mehetsz a 10. kerülteibe ott megmondod hogy szeretnél egy ilyen vizsgálatot és kérsz rá beutalót. Én is voltam ott az sztkban pedig Halásztelken lakom, és simán fogadtak.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Köszi Gabi1! Akkor megint okosabb lettem! :lol:

Breki!

Biztos segít a dokid, miért ne tenné! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Hello Csajok!
Ti most alszotok mar biztosan...jonnek en is kozetek!Holnap bemutatkozom,most csak kiprobalom hogy mukodik-e.
Anita

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sajnos a vonalzom nem lett lathato....talan holnap tudtok segiteni nekem...pedig azt hittem ertem mar a sok olvasas utan mi a teendo.De hat meg csak most kezdem a forumozast...persze alig vartam!
Anita

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Megis sikerult!Na akkor majd holnap jovok!Itt meg csak este 6 ora van...
sziasztok:Anita

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Gabi1! A nőgyógyászod adja a beutalót, vagy jó a háziorvosi vagy egyéb orvosi beutaló is??? Ez jó lenne nagyon!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Gabi1

Én nem látom felsorolva a X. kerületi SZTK-t, mint ingyenes szűrőhely :(




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Jó reggelt csajok!
Végre ma itthon vagyok és akkor se tudok tovább
aludni,mert kedvenc kutyum le szeretett volna meni.
Vernike,Stike izgultok már ti is??
Hisz ha jól láttam a táblin,akkor ma mi hárman vagyunk
a sorosak az orvosnál...Én már teljesen be vagyok
zsongva :lol: :lol:

Üdv köztünk ancsurti!nagy-nagy gratula neked is!

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok, Csibe, igen, nagyon izgulok, de nekem ugye még csak az első vizitálás lesz és nem UH. Gondolom majd néz egy nagyot a dokim, mert hát 3 hete voltam nála szűrésen... :roll:

Szia Ancsuti, hogy is van ez az időeltolódás? Merről írsz nekünk? Írjál magadról és a táblázatba is szívesen felveszünk, ha megadod az adatokat... persze anélkül is... :lol: :lol: :lol:

Ma kiállításra megyek, direkt úgy csináltam, hogy ne legyen feltünő, hogy lelépek a dokihoz. Az majd úgyis később lesz... Szóval így nem leszek sokat, de majd jövök a részletekkel estefelé! De addigis, Csibe, Vernike, írjatok, hogy nálatok mi volt!!!

Szép napot mindenkinek!
stike
 
 


Hali Kismamik,
Szerintetek ha 5+3-an megyek UH-ra, (szóval hat hetesen), akkor már olyankor dobog a kis szíve? vagy inkább menjek még egy héttel később?
Tavaly lehettem úgy 10 hetes mikor elmentem dokihoz, mert épp nyaralni voltunk, úgyhogy nem igazán tudom.
Tegnap végigolvastam a 16 oldalt este, de már nem annyira emlékszem, hogy ki mikor volt akiknek már látszódott a szívverés.
Persze ez sem szentírás, mert épp én sem hiszem, hogy pont a 14. napon estem teherbe, de azért vélemény????
Klarka,
Mi volt a dokinál?
És ahogy látom még hárman mentek Csibe, Vernike, Stike. Várom én is a fejleményeket.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Szisztok

Breki én nem azt mondtam hogy az sztkban csinálják meg, hanem azt mondtam hogy a 10. kerültei sztkba érdemes elmenni valamelyik dokihoz vizsgálatra, és neki mondani hogy szeretne elmenni erre a kombinált tesztre kér beutalót rá a Bajcsyba, mert a 10. kerültei sztk a Bajcsyhoz tartozik, és akkor már is eltud menni a Bajcsyba szűrésre.
Egyébként nőgyógyász adja a beutalót.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Anettoo!
Ha van türelmed, várj még egy hetet, akkor nagyobb esélyed lesz arra, hogy látni fogod, dobog a pici szíve. Bár lehet, hogy már most is látszódna.

http://www.babaszoba.hu/topics/9month/week/6

Nekem a dokim azt mondta 2-3 hét múlva menjek újból uh-ra. Először úgy gondoltam 2 hét lesz belőle, de ezen a héten úgy döntöttem, várok még egy hetet. Akkor már többet fogok látni. Már nagyon várom a jövő hetet! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap húzós napom volt, de csak ideértem végre. :D

stike: adataim --> 31 év, Miskolc, várható szül. idő: júl. 27., lánynév: Anna, fiúnév: Attila, kórház: BAZ megyei, 11.17-én: 4+1.

minimanó: remélem, ezúttal már minden rendben lesz Veletek!

anettoo: nem semmi ez a kis korkülönbség! :mrgreen: Minden elismerésem!
UH: szerintem inkább várj még egy hetet, nekem első babánál 6+4nél már tuti volt szívhang.

gabi1: szépen kerekedik a pocakod!

ancsurti: üdv! Honnan írsz?

nellike: egyből 3 babó? Ez igen! :D Bocsi, nem olvastam vissza az elejétől, így nem tudom, spontán sikerült így?
hupikék
 
 


Sziasztok!
Megpróbálok innen bentről beköszönni. Nem szeretek az irodában feljönni a fórumra, mert folyton bejönnek a kollégák az irodámba, és egyelőre nem akarom, hogy megtudják a dolgot.
Stike!
Köszönöm szépen, hogy felvettél a táblába!
Nekem dec. 15-én kell visszamennem a dokimhoz, és azt mondta, hogy akkor már tarkóredő mérést is csinál (azt hiszem ezt mondta). Azt én úgy tudtam, hogy a 12. héten csinálják és én még csak 11 hetes leszek akkor. Szerintetek ez nem mutathat rossz eredményt? Majd tőle is meg fogom kérdezni, csak foglalkoztat a dolog.
Ti hogy álltok a rosszullétekkel? Rám mindig este jön a hányinger, hányás. Mondjuk nem baj, hogy nem bent vagyok rosszul, csak mostanában otthon nem vagyok egy felüdítő élmény....:)

Kép
katy76
 
 


Sziasztok!

Először is üdvözlöm az új kismamikat és gratulálok nekik!

Tegnapelött felhívott a barátnőm és elújságolta hogy pozítiv lett a tesztje!
Tehát Ő is júliusi kismami,ma számoltam ki neki hogy mire várható a bébikéje és 28.át írt a kalkulátor!
Nagyon örülök hogy együtt fogunk babázni!

Gabi1!
Nagyon csini pocakod van már az enyém is kb ekkora!

Stike!
Ha lesz idöd kijavítanád nekem a táblába a a lánynevet!
Az új nyerö a Luca! Teljesen jó lesz hétfőn is!
Köszönöm és bocsi hogy variálok!

Késöbb még jövök,most vendégem jött!
20140328174041
 
 


Upsz, most veszem észre, magamról nem is írtam még :oops:

A fiam mellett mostanában nincs túl sok időm, és mellette suliba is járok (gazdálkodás-Miskolci Egyetem), úgyhogy nem tudok sűrűn itt lenni, de azért igyekszem tartani a tempót. :wink:

Épp nagy dilemmában vagyunk, hogy költözzünk-e vagy sem, de ez nemsokára úgyis kiderül. Most panelban élünk, ráadásul a 4. emeleten (lift nincs), szóval kisgyerekkel + pocaklakóval ez már nem épp ideális.

Most mennem kell, manókám elaludt, én is igyekszem kicsit pihenni...
hupikék
 
 


Köszi Gabi1!

Abszolút nem tudtam, hogy hol van a Bajcsy stb, mivel XXI.ker-i sztk-ba járok más dolog miatt, nem igazán látogattam a X.ker-i Sztk-t sem. szóval, akkor már érthető. És az nem gond, hogy csak úgy beesek egy vadidegen orvoshoz, hogy adjon már lécci 1 beutalót a Bajcsyba a 4 markeresre, mikor amúgy csepeli vagyok és a SOTE-n fogok szülni???? Nem vagyok ebben jártas abszolút. Azt még el tudnám képzelni, hogy a nőgyógyászommal írattatok 1 beutalót valahova, csak az meg elég gagyi lenne (ha egyáltalán elfogadnák).




Tickerplayground.com
breki76
 
 


breki hát azt nem kell mondani hogy te nem ott fogsz szülni, úgy kell odamenni mintha te onnan szeretnél választani orvost, mert hallottál róluk, és ezért mentél az sztkba.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Breki amúgy az sztkba én is Halásztelekről mentem, semmit nem szóltak.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nem tudom megint mi van velem de tegnap megint höemelkedésem volt és fájt a fejem! :oops:
Pedig nagyon vigyázok magamra!
Kaptam homeopátiás bogyókat ami levitte a hőmet és azt hiszem kicsit jobb a közérzetem is !
Most már csak fáradtnak érzem magam!
Kaptam még rubophent azt mondták hogy azt be lehet venni,de csak ha muszáj!
Kicsit izgulok mert holnap utazunk egy hosszú hétvégére ami már ugye régebben le lett foglalva,remélem összeszedem magam!
Ja majd elfelejtettem nekem már alig van hányingerem csak néha,viszont a kajákat még meg kell válogatnom,de ez már így sokkal jobb!
Bocsi mindenkitől ha túl hosszú voltam!

Szép napot!
20140328174041
 
 


Köszi gabi1, akkor majd így teszek én is. Amúgy nem tudom, ha a sejtbankosokkal beszélne az ember ők mit mondanának??? Lehet, hogy őket sem ártana megkérdezni, hátha segítenének (főleg hogy tényleg le szeretnénk vetetni az őssejtet). Na megvárom holnap az első UH-t és akkor kezembe veszem a dolgokat :D




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Csajok tud vki segíteni!

Az előbb hívott a barátnőm hogy a főnöke váratlanul megírta a felmondását!
A barátnőm kismama így is felmondhat neki?
A főnök még nem tudja mivel csak pár napja derült ki!
Orvoshoz még nem akart menni mivel még nagyon az elején van!
A felmondást még nem írta alá!
Szerintetek?
20140328174041
 
 


Moncsy!
sztem nem mondhat fel a barátnődnek a főnöke,de
megpróbálok utána nézni.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Moncsy!ezen a linkkel egy munkaügyi jogásztól lehet kérdezni.
remélem tudtam segíteni azért valamennyit.


http://rhea.jobpilot.hu/palyacsucs/inde ... g0534.html

[/b][/url]

Kép
Kép
csibe83
 
 


Köszönöm Csibe!

Azaz igazság hogy még csak 3 napja tesztelt pozítivat,és még nem akart orvoshoz menni!
Mindenképp ki akarta magát íratni táppénzre az elején mivel olyan munkája van hogy sokat kell emelnie és cipekednie!
Ha azon múlik a dolog akkor ma vagy holnap reggel elmegy orvoshoz!
A linket amit beraktál megnéztem ott is azt írja egy hasonló esetnél hogy nem rúghatja ki!
20140328174041
 
 


Szívesen Moncsy!
örülök,hogy legalább egy kicsit tudtam segíteni

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Megörültem,mikor megláttam,hogy van ilyen topik.Ha minden igaz,szeretnék kb 8 hónapig ide tartozni!!!!! :lol:
lola29
 
 


Üdv lola és gratula!mesélj kicsit magadról.
csajok,pár perc és indulok a dokihoz.már
úgy izgulok.majd sietek vissza a hírekkel.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Szia Lola!

Üdv közöttünk,gratulálok!

Csibe!
Várunk a hírekkel!
20140328174041
 
 


Kedves kismamák szeretnék egy kedvező lehetőséget a figyelmetekbe ajánlani, a bolti árak feléért készítek kismamaruhákat 34-52-es méretig, akár méretre is.

Nadrágok, szoknyák, felsők, melegítőnadrágok, melegítő felsők, (34-46): 3500 Ft-4000 Ft

Igény szerint a kész darabokon kívül korrekt áron, anyagtól és mérettől függően hasonló árakon más méreteket is elkészítek, akár egyedi méreteket is! Vidéki megrendeléseket is vállalok! Hozott anyagból is dolgozok!

További információkért fordulj hozzám bizalommal:
sziszilva@freemail.hu

További szép napot!
Szilvi
Kép Kép Kép
sziszilva
 
 


moncsí, elvileg a fogantatás időpontjától védve van!!! nehogy aláírja, a doki megállípítja a terhességet, ebből a fogantatást és már nem rúghatja ki!! minél előbb menjen dokihoz és mondja el mi a helyzet, aztán irassa ki magát táppénzre! Szerintem... :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok Kismamaik!
En most ebredtem holapatolasra :shock: !!!Itt leesett vagy 20cm ho...
Nagyon messzirol jottem kozetek,es az elso perctol olvaslak Titeket,de meg nem mertem bejelentkezni.Szoval velem is megtortent az,amire mar vagytam...A heten jelentkezunk be az orvoshoz,szamitasaim szerint ma vagyok 6hetes.Jelenleg Kanadaban elek a ferjecskemmel,tervezett a baboca,aki az elso lesz,es elsore sikerult is szerencsere! 34 eves leszek januarban,feltem hogy ez nem lesz annyira egyszeru menet.
Mar nagyon varom hogy lathassam,miujsag odabent,es szurkolok azoknak akik mostanaban keszulnek dokihoz!
Hirtelen ennyi,kicsit meg vagyok illetodve...masfel eve olvaso-kukucskalo uzemmodban voltam jelen a babaneten...ez meg ujdonsag :D
Szep napot,gyorsan keszitek valami reggelit.
Anita

Kép
Kép
ancsurti
 
 


moncsy.78!

Nem rúghatja ki! (Kivétel a próbaidős, a határozott munkaszerződésű és a kölcsönzött munkaerő... :( )

:!: http://www.origo.hu/allas/szakertokmunkajog/20080919-a-terhesseg-kezdetetol-vedett-a-noi-munkavallalo.html :!:

Kép
Kép
200907?
 
 


Ha kismamáknak, anyukáknak járó támogatással kapcsolatban kérdésetek van, akkor forduljatok Szakbarbárhoz a következő oldalon:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9036766

:wink:

Kép
Kép
200907?
 
 


Koszonom a gratulaciokat es a kedves fogadtatast!
Teljesen felhaborit ez a kaosz az otthoni egszsegugyben!Es nem kevesbe a munkaltatok hozzaallasa...
Meg csak 5 honapja vagyok itt Torontoban,igazan nincs szemelyes ralatasom az ellatasokra,de ami otthon megy az felelmetes :evil:
Anettoo:nehezen birom a varakozast en is,de itt nem neznek meg olyan koran amugysem,ha csak nincsen valami problemad,ezert inkabb nyugtatom magamat,hogy amikor fogad a doki,addigra mar minden jol lathato-hallhato lesz.Birj ki meg 1hetet valahogy,es biztos nagy elmenyben lesz reszed akkor!
Szinte az elso percektol tudtam hogy valami alakult odabent,es nehezen telnek a napok...talan en leszek az utolso aki dokihoz megy...de ez kutyafule a 9 honap varakozashoz kepest!Turelem!!!
Anita

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sziasztok

Üdv az újaknak, és gratula a pocaklakóhoz, tök jó hogy ilyen sokan vagyunk, úgy látszik a szeptember és az október termékeny volt:)

Én jól vagyok, csak főzésközben volt egy kis émelygés, amúgy semmi, viszont a fejem két napja fáj. ez volt az előző terhességemnél is, elkezdte a 8. héten, és egészena 16. hétig minden nap iszonyat fájt a fejem, hát remélem most nem ez lesz.

Felhívtam a régi védőnőmet, hogy nem járhatnék e hozzá, mert az aki ittvan nekem nem szimpi, 22 éves nagyon fiatal, semmi tapasztalat, még a vérnyomásmérőt sem tudta rám rakni, és a terhességi hetet sem tudta kiszámolni, nekem kellett megmondani hogy hány hetes vagyok. Szóval a lényeg, hogy azt mondta hogy mehetek hozzá nyugodtan, úgy hogy ennek megörültem és hozzá fogok ezentúl menni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok Lányok!!

Üdv köztünk Anita és Lola :lol: :lol: :lol:

Lányok aztán kérjük a beszámolót a dokik után :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Na megjöttem végre.
11mm-es petezsák,4mm-es szikhólyag méhen belül.
2hét múlva kell visszamennem.
még a papíromra az volt írva,h 5hét /+-1/

kicsit megnyugodtam,de még nem teljesen.
remélem lesz szívhang már a következő uh-un.

Kép
Kép
csibe83
 
 


szüval lehet,h még a vonalzóm se jó,de majd
kiderül 2hét múlva.addig így hagyom

Kép
Kép
csibe83
 
 


csibe nem kaptál képet? Gratula, nyugi biztosan lesz szívhang is akkorra már.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


sajna képet nem kaptam:(:(:(
de legközelebb tuti kérek :wink: :wink:

Kép
Kép
csibe83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: