Új privát üzeneted érkezett!

vcrane: köszi a segítséget az egyik lány megcsinálta nekem a másik topicból hiába mindig elakadtam vele de azért köszi szóval ilyen lett :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Betti hajrá hajrá! Folsavat mindenképp szedj! Meg cickafark teát minden nap!

A kiskönyvet a 12. hétig elvileg meg kell csináltatni, legalábbis régebben úgy volt...de tényleg akkor kell menni ha megvan legalább a laboreredmény, hogy be lehessen írni.

Eperfagyi! Nyugi lesz még sokkal nagyobb is a hasad:) ez tuti:) ilyenkor még a hormonok okozzák a puffadást, nem a pár miliméternyi kisbaba:)

A hányós reményekdősöknek: az egész terhesség végéig előfordul:) igazából félidőben szokott elmulni, mikor először megérzed a mozgását (és nem bélmozgást mert baromi könnyű összetéveszteni vele:))
Majd az utolsó hónapokban visszatér mert nyomja a gyomrot...de februárban már nyoma sem lesz úgyhogy kitartás!

Üdv az újaknak!!

Aida! A szepezdfürdői strand meg szerintem tök jó! Mi is oda jártunk át mert sokkal nyugisabb, mint a révfülöpi és nagyon fincsi nutellás gófrit csinálnak a büfében:)
katuska79
 
 


Sziasztok csajok!

Végre van egy kis időm és tudok írni nektek.

Betti, nagyon sajnálom:( Ne aggódj, hamarosan másik babó költözik a pocidba és minden rendben lesz.

Tegnap voltam uh-n, és hát mit mondjak....nincs semmi baj de én mégsem vagyok nyugodt. Ez kórházi uh volt, és (mivel a dokim még mindig nincs) a nők az ultrahangon csak "végzik a dolgukat". Azon csodálkozott, hogy mit keresek ott 7-8 hetes terhesen?! Mindegy, mondtam neki, hogy időpontom volt így meg is nézett hipp-hopp, mondta, hogy minden rendben, bevérzés nincs, CRL 7mm, minden oké. Kérdezgettem, hogy nem kicsi a CRL a 7+4 napos terhességhez, mire ő mondta, hogy teljesen rendben van minden.
Csakhogy bárhol is nézem, már legalább duplája kellene legyen....szóval egy kicsit aggódok, már annyira reménykedtem, hogy minden tökéletes lesz, a barnám is elmúlt pár napja....

Remélem tényleg később fogant ez a kis huncut:)

Legközelebb a 12. heti uh-ra kellene mennem, de azon gondolkodom, hogy elmegyek a 10. héten is. Ugye nem baj, hogy ilyen sűrűn járok?

No meg azon is gondolkodom, hogy csináljak-e vonalzót, vagy sem....még mindig olyan bizonytalan vagyok....addig bizonytalankodok, hogy majd a szülés előtt fogom felrakni
:lol:
mel
 
 

 
 

Sziasztok :)


Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, 2009. Január 22-re várom a kisbabámat, bár most teljesen elbizonytalanodott a dokim a hetet illetően, mivel Kedden voltam hüvelyi ultrahangon, és azt mondta, látja a petezsákot, és benne az embriót is, de szívhangot még nem hallani, így lehet fiatalabb. Nekem az ultrahang elött azt mondta, hogy kb 7 hetes terhes lehetek, de az ultrahang után azt mondta, hogy lehet fiatalabb, és reméli nem halt el. Szerintem most vagyok 6 hetes, vagyis remélem, és azt is, hogy minden rendben van a picivel odabennt. Két hét múlva kell visszamennem.

Erzsébet Neked mit mondtak hányadik hétben vagy a picivel?
munchy
 
 


Mel! semmi baja nem lesz ha újra megnézik! Nekem is mennem kell a 10. héten újra. Ez lesz a 3. Uh már.
Érdekesek ezek a méretek. Máshol olvasom, hogy 6 hetesre azt mondták 2-4mm és tökéletes...nekem a 6mm-re mondta, hogy hat hetesnek felel meg.
A gép írta ki, hogy hány hetes vagy? Szerintem jó méretet a tied! Ha meg dobogott a szíve akkor minden ok!

Munchy lehet már másnap lett volna szívhang! Én nem várnék a helyedben két hetet...tudom úgysem lehet mit tenni de a fene megenne ezek után.
katuska79
 
 


Sziasztok Kismamik! Üdv az Újaknak!

Szépen gyarapszunk!

Betti, nagyon sajnálom! Tudom, könnyű mondani, de fel a fejjel, biztos vagyok benne, hogy hamar megérkezik az új pocaklakó!

Nyaralás ügyben: abszolút támogatom a nyaralókat! Mi augusztusban megyünk Tunéziába, a doki is helyeselt, hogy jó lesz a tenger neg az úszás, akkor leszek 20-21 hetes :lol:
Meg júliusra szeretnénk összehozni egy kis Balcsit!

Pocak ügyben: nem tudom, hogy van ez, de nekem is látszik -- persze minimálisan, csak aki minden nap lát, az látja, hogy kicsit gömbölyödök :lol: Nem tudom, hogy 11 hetesen ezek a hormonok, vagy már "a pocak", mindenesetre örülök neki!

Mel: Bizti minden rendben van! Az UH-kat szerintem nem jó túl sűrűn ismételni, mert lehet, hogy a baba sem szereti, meg talán nem is használ, ha mondjuk hetente van, de Vicky a szakértő :D

Bő másfél hét az UH-ig, megöl a kíváncsiság, Vickybabe, látom, Téged is :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Hol a vonalzóóóóóóóóóóóóm??? Áááááááá! Sürgősen újat kell csinálnom!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


De miért nem látom senkiét, akikkel egyforma gyártmányú volt? Úgy értem, Babafalvás? Rejtély :roll:
No mindegy, ki van x-elve a helye, biztos valami technikai malőr :?

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Megjött a vonalzó, hurrá! :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


katuska79:

Mikor mondta a doki, hogy nem tudja most mi van és menjek vissza két hét múlva akkor nagyon ideges lettem, és szomorú.
De nem tudok mit tenni, ide csak beutalóval tudok menni, ami majd két hét múlva esedékes. Egyébbként jól vagyok, bízok, és remélek. A jelek arra utalnak, hogy minden rendben lehet, mellfeszülés, hányinger, és nincs vérzés.
Szóval szerintem a kora kb 6 hét, mert május1-én fogant és azóta 42 nap telt el, ami azt jelentipont ma 6 hetes, tehát amikor a dokinál voltam akkor még csak 5, 8 hetes voltam.
Igaz az utolsó mensi ápr. 17-én volt. Szóval nem tudom... csak remélek...
munchy
 
 


Kata 8110:

Hogy lehet vonalzót készíteni?

Segítenél?

Köszi előre is.. vagy nbárki aki tudja, és van ideje leírni!
munchy
 
 


Mel
Szabályos, 28 napos a ciklusod?
UH nem ártalmas, eltérés lehet mérési pontatlanság is
Amit én megtennék: 2-3 napos különbséggel elmenni vérvételre (HCG). Normálisan fejlődő terhességnél a HCG értéke kb. 2 naponta megduplázódik.

Munchy
Üdv itt. :lol:

Vonalzó
www.lilypie.com
www.wunschkinder.net
www.tickerfactory.com
www.snugglepie.com
www.babafalva.hu
www.noivonal.hu
www.nagyonbaba.hu
Van, ahol előzetesen regisztrálni kell.
Megcsinálod a vonalzódat.
A BBCode (egyes oldalakon PHBB) kódsort kijelölöd, másolod.

Itt, felül--SEGÉDLETEK-nél lenyitod az ablakot--PROFIL
Középtájon van egy téglalap, oda kell beilleszteni a kódsort.
Aláírás hozzáadása legyen a profilban is kipipálva és akkor is, amikor hozzászólást írsz!
Vendég
 


munchy: mi 5 hetesen voltunk uh-on akkor 2mm-es volt a pici és már dobogott a kis szivecskéje :lol: most már 8-hétbe léptem elvileg 8 hetes de az én dokim se tudta 100%-ra mondani az időt de ha te jan22 én meg jan 23 akkor te is 7-8 hetes lehetsz puszi és gratulálok hol fogsz szülni ha megkérdezhetem?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Mel
Én minden pénteken megyek uh-ra. :)

Katuska
Természetesen vágom, hogy nem a 2cm-es gyerektől akkora a hasam, amekkora tavaly 20 hetes terhesen volt. Csak éppen ezért gáz, mert még nem akarom elmondani, hogy mi van.
Vendég
 


Munchy! Azt hiszem, Vicky már abszolút magasiskolával szolgált vonalzóval kapcsolatban :D Nekem, ahogy látszik is, Babafalvás van! Szólj, ha esetleg nem sikerül megcsinálni, de szerintem Vicky nagyon tutin leírta :lol:
Egyébként bizti minden rendben van babáddal, ha nincs görcs, nincs vérzés, akkor nem lehet baj! Igaz, néha én is úgy örülök a megváltó émelygésnek, vagy akár az eredményének, akkor tudatosul, hogy minden OK. Én nem véreztem, nem görcsöltem, nem barnáztam, mégis van bennem egy kis drukk, hogy minden rendben legyen az UH-n!
OK, Vicky, nem paramamizok :lol:
A méreteket tekintve nekem a 6 +2 naposon volt 4mm és a biometriai adatok alapján ott 6 hét 1 naposnak írták. Szóval nálam nagyon jól összejött a becsült kor meg amit mértek :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Sziasztok!

Latom, itt is megy a szamolas. Nekem is az a gondom, hogy a peteeresem az LH teszt alapjan a 21. napon volt, ez majdnem 1 hettel eltolja a baba varhato szuletesi idopontjat. Ami igazabol az idozitett vizsgalatok - foleg az AFP - miatt fontos. Na, mindegy, majd megmondja jovo 7en a dokim, hogy is kell ilyenkor szamolni.

Joejt!!!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


sziasztok!
eloszor mindekinek gratulalok, akinek pozotiv lett a tesztje!

ne haragudjatok, hogy idepofatlankodom, csak szeretnek szolni, hogy csinaltam egy topikot teli kismamiknak, ha esetleg mashova is lenne kedvetek irogatni.
Mindenkit szerettek varok!
Eniko

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Csajok!

Csinaltam en is egy "2009-ben szülünk!" cimu topikot. Sztem egy-két honap ide-vagy oda, szinte mindegy, es tok jo az ujak felbukkanasat , illetve az 1 honappal elottunk allokat latni.

Atjottok?

Ja, mush, ez nem ellen-topik :lol: , csak pont en is most gondoltam egy nagyobb topikra

Kép
Kép
-macsek-
 
 


sziasztok jelentem nincs róka :lol: nagyon jó hogy most nem kínozza picur az anyukáját :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Vcrane,

a ciklusom kb. 26 napos volt, egy-két nap ide vagy oda.

Vérvételre menjek háromnaponta? Húúú, annyira nem bírom a vérvételt, hogy ilyen sűrűn járjak, de bármit megtennék, hogy minden rendben legyen. Gondolod, hogy még van értelme figyelni a HCG szintet? Ha kisebb a normálisnál, akkor már eddig is okozott volna problémát, nem?

És hol kérjem a vérvételt, a háziorvosomnál?
Amúgy is el kéne mennem szép lassan. Gondoltam várok jövő hétig. Ha minden oké akkor jövő héten indulok a védőnöhöz, vérvételre stb.
mel
 
 


Eperfagyi! Valami rafinált ruha? VAgy mondd azt, hogy óóó már megint töltött káposztátettem és engem mindig úgy felfúj nem is értem:)))
katuska79
 
 


Sziasztok!

mel: Én 5 hetesen voltam először UH-n és 3 mm volt a kicsi, és a szívcsöve pulzált.
Nekem azt mondta a dokim, hogy kell mennem hozzá a 8-10-12. héten, aztán havonta 1X, majd pedig újra sűrűbben.

Ami amúgy a méreteket illeti, mindenhol mást lehet olvasni. Ha a doki azt mondja, hogy X méret teljesen normális egy X hetes kicsinél, akkor biztos normális. :) Hisz neki tudnia kell. Szóval nyugi
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam tegnap ultrahangon, az uh szerint 8 hetes terhes vagyok és a picike 22 mm. Olyan jól látszott az uh képen!!! Ver a szíve :) , minden a legnagyobb rendben van!
Olyan boldog vagyok!!!
Szerintem is úgy van hogy ha a adoki azt mondja jó a méret akkor nyugi! Gondolom ilyenkor még komoly különbségek lehetnek.....
Nekem 3 hét múlva kell mennem az első vér-vizelet vizsgálatra és újra lesz uh is. MÁr most várom hogy menjek!!!
Szép napot nektek!

KépKép
peni
 
 


Sziasztok!

Ti nem érzitek úgy, hogy délutánonként képesek lennétek aludni egy egész évet? :lol:

Mostanság (kb. 4-5 hete :) ) iszonyatos fáradtság és pihenési-alvási-durmolási vágy jön rám, főleg, ha jó kislány módjára elmegyek ebédelni.
Hála istennek van arra lehetőségem, hogy du. egy kicsit sziesztázzak, egyedül vagyok az irodában, s nyugodtan tudok pihizni egy "kicsit". Ha nincs megbeszélés, meg ilyesmi... (Volt, amikor kerek 1 órát pihiztem :roll: ).
Engem ez borzalmasan zavar, de szó szerint képtelen vagyok nyitva tartani a szememet...

Ti hogy vagytok ezzel?

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Sziasztok lányok!
Azt hiszem kicsit felfáztam. Van valami ötletetek mit tegyek, amíg eljutok a dokihoz? Most jön a hétvége... nem nagyon fog menni... előre is köszi az ötleteket :)
Csöre
(remélem látszani fog a vonalzóm :) )

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Szia Csöre!

Nekem a cickafark fürdő bevált.

Fürdő: Forrázzunk le 0,5 l forrásban lévő vízzel 1 maréknyi szárított cickafarkot, és hagyjuk állni 1-2 órán át, majd szűrjük le a főzetet, és öntsük a fürdővízhez. Ülő- vagy lábfürdőként alkalmazható.

Forrás:
http://www.hazipatika.com/topics/gyogyn ... eges?id=38

Megj: én nem szoktam olyan sokáig állni hagyni, csak max. 15-20 percet...

Remélem, használ. :)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Ja, jó a vonalzód, Csöre!:lol:
batka :)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


peni: :) Ez fantasztikus. :) 22 mm? Ha az én kis 3 mm-es csodámra gondolok, akkkor a tiéd már hatalmas. :) Bár remélem 23-án mi is szép eredményt produkálunk majd. :) Én akkor megyek a 8. heti vizsgálatra. :)

batkata: én is álomkórságban szenvedek, dél körül kidőlök, ha lehetőség van rá, és alszom egy kicsit. Mintha újjá születnék utána. :)
Vendég
 


Köszi szépen Batka!
remélem lehet így külsőleg terhesség alatt... (inni nem ajánlott) de egy kellemes fürdő képétől már sokkal jobban vagyok...
(még kamillát meg csipkebogyó teát ittam, illetve tiszta vizet literszámra)

az álmosságról: most kezd egy kicsit javulni, de pár hete én is így voltam vele, igaz, hogy a reggeli kávézást újrakezdtem, mert nem bírtam nélküle :oops:
azért összeszedem magam, és leszokok róla... egy pár hét múlva

a méretekről: nekem 8 hetesen (napra pontosan) 16 mm volt, tehát elég nagy a szórás :)

Szép estét mindenkinek!

Csöre

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre
Nekem a védőnőm azt mondta (és olvastam is) hogy a gyógynövényektől a terhesség elején teljesen tartózkodni kell. Hogy a kamillától is, azt nem tudom, de gyógynövény, az biztos.
A másik, ami vetélést okozhat, az a meleg ülőfürdő. (Lombikosoknak kifejezetten tiltják.)
Nem akartam beleszólni, de nehogy baj legyen. Alapesetben valóban ez a tökéletes megoldás. (kamilla és cickafark)
Vendég
 


Ma voltam dokinál uh-n és majdnem mindent rendben talált. Még mindig nem tapad teljes felületen a lepény. Már megőrülök annyira idegesít ez.
Ma este megint a rókákat kergetem. Alig értem haza, már majdnem a lépcsőházat hánytam össze.
Vendég
 


Eperfagyi, átérzem a helyzetet! Én hétfő óta sikeresen benntartom a rókát, de tegnap rezgett a léc.... :oops:
Vasárnap este utazom Londonba, munka miatt, már előre félek, nehogy gáz legyen a gépen.... :(

De vígasztal, hogy szép lassan telik az idő az UH-ig, 11 nap múlva megyek, már majdnem 13 hetes lesz :lol: Mekkora lesz már, hihetetlen!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kedves Csöre!
Azt gondolom, hogy nem árthat, inkább a fürdő hőmérsékletére figyelj, ne legyen túl forró. (nem tudom, most mi a "hivatalos" álláspont, de nekem a nagymamám és az anyukám azt mondta, nem tesz jót ilyenkor a forró víz - márpedig a nagyi 12 lurkót szült és kilencet nevelt fel - tehát tudott valamit erről a témáról...)

A kakukkfű viszont kifejezetten veszélyes, vetélést okoz. Úgyhogy azzal nagyon óvatosan, lányok.

Képzeljétek, ma este mondtuk meg a lurkóknak, hogy jön a tesó!!!
Teljesen be voltak zsongva :D
Marci fiam közölte(9 éves), hogy annyira meglepte a hír, hogy "sajnos" nincs ereje letusolni :lol:
Juli lányom nem mondott semmit, csak angyali mosollyal odabújt a pocimhoz és puszilgatni kezdte.
Szerintem Pocaklakó is örült neki :D

Aztán jöttek az névválasztási ötletek, az Alufóliától a Kazettán át (ez "sajnos" nem adható, de volt, aki kérte :)) a Gandalf-ig :), de szó került szegény Fazekas Imiről is (Harry Potter).
Mondtam nekik, hogy ezt azért mégsem, valami humánusabb nevet kellene választani, itt például a Dezsőke, vagy a Mór (becézett formája: Móric, Móricka) :)
De aztán napoltuk a témát.
Komolyra fordítva a "szót":
én most teljesen tanácstalan vagyok, mert az első kettőnél már akkor meg volt a két név (fiú-lány), amikor még nem is voltak a hasamban... Most meg semmi...

Ti gondolkodtatok már neveken?

Batka

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Sziasztok!

Most olvastam el eperfagyi válaszát gyógynövény ügyben.
Abban teljesen igazad van, hogy óvatosan kell bánni velük.

Ugyanaz a növény ugyanannál az embernél pl. más-más időszakban és céllal ellenkező hatást vált ki. Ilyen a már emlegetett kakukkfű. A terhesség elején tilos használni, a végén viszont hatásos, mert elősegíti a vajúdást és megkönnyíti a lepény leválását.
Tényleg nem akarok rossz tanácsot adni senkinek, csak a saját tapasztalataimat írom le. Nyilván mindenki maga tudja, hogy mennyire problémás a terhessége.

Az arany középút - véleményem szerint - nem nagyon árthat.
Tehát ha nem készítünk tömény cuccot az ülőfürdőhöz, s nem ülünk a tűzforró vízben 500 évig, hanem mondjuk 5 percig, s utána még lemossuk néhányszor a "hasunk alját", nyilván nem okoz nagy bajt.
Az is elég, ha csak megmosakszunk ezzel a lével.
A gyógyító folyamatok így is beindulhatnak. A fürdés után melegen kell tartani magunkat, de itt is fontos az arany középút betartása.

Én a gyógynövényes ülőfürdőt 2 hónapos terhesen alkalmaztam, mikor a második pocaklakómmal felfáztam, betartottam az arany középutat. Nem volt semmi gondom vele.
De nyilván mindannyian mások vagyunk.

Bocs, ha sok(k) voltam...
Batka

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Sziasztok!

Lányok n ekem az elmúlt időszakban olyan hányingerem volt már egész nap hogy létezni sem tudtam.....elmentem egy homeopata orvoshoz aki felírt egy gyógyszert amit kimondottan terhességi émelygésre hányingerre és hányásra adnak....2 napja szedem, a világon semmi bajom! Semmi hányinger, semmi émelygés....nagyon nagy megkönnyebbülés.
Szerintem akinek ilyen gondjai vannak és nagyon elfajul a helyzet próbálja meg........nem értek annyira hozzá de tuti hogy felfázásra is tudnak adni gyógyszert és ezek nem bántják a terhességet...biztonságosak. Érdemes megpróbálni a homeopátiát. Amikor teherbe estem rá két hétre középfügyulladásom lett....arra is homeos gyógyszert szedtem (mert sejtettem, hogy babás vagyok) tökéletesen meggyógyultam tőle.
Nekem egyenlőre bevállt (kop-kop-kop). Csak azért írom mert látom eddig nem került szóba de esetleg megoldást jelenthet másoknak is........
Szép napot nektek!
Peni

KépKép
peni
 
 


lányok nevek? nekünk a fiúba a Barnabás tetszik ha lány lesz akkor pedig Nelli lesz :lol:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Batkata olyan jót nevettem a gyerkőceiden! Jópofák lehettek! ÉS ez, hogy várják a tesót annyira klassz! Jó testvérek lesznek biztosan! A nevek nagyon jók...a szalagosmagnó nekem jobban bejön, mint a kazetta de Ti tudjátok :))

Peni valami Schüssler sót írt fel a doki?

Nekem sincs fiú nevem:(( egy sem tetszik:( Lánynév meg FAnni.
katuska79
 
 


Sziasztok Kismamik!

Nekünk a kislány Zita/Virág/Zsófi/Niki - sajna a Lucát, a befutót elvetettem a szülinap miatt - fiú pedig Máté/Bence/Ákos

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Köszi lányok a sok tanácsot!
A fürdő olyan kellemesen meleg, de nem forró volt, cickafark meg nem volt otthon és nem is kaptam a boltban, így az most kimaradt, akár lehet, akár nem... mindenesetre felhívtam a doktornénimet is, aki azt mondta, hogy algopyrin, és be az ágyba. Tudom, hogy gyógyszert is csak limitáltan szabad, de egy talán nem árt. Ez a kockázat-előny kérdése is. Mindenesetre ma egy kicsivel jobban vagyok, és alig várom a hétfőt, hogy elmehessek orvoshoz.
Kicsit azért rákerestem a neten erre a gyógynövény-terhesség kérdésre, elvileg tényleg nem ajánlják többségüket. A zsurlót sem, ami a tuti egyébként ezekre a felfázásos gondokra.
Én még nem mondtam meg a másik kettőnek, majd olyan 3 hét múlva. A kicsi szerintem örülni fog, a nagylányom ... nem tudom. Évekkel ezelőtt kijelentette, hogy neki elég egy kistesó (1,5 év van köztük, a pici meg 8 évvel lesz fiatalabb nála).
Neveken meg majd úgy középtájon kezdünk gondolkodni. Amikor sejthető, hogy mi a neme. De az előző kettőnél sem volt könnyű :) Főleg a fiúnevekkel vagyok gondban, lányverzióim vannak.
Mindnesetre egyelőre azon szurkolok, hogy a felfázás ne ártson neki.
További szép napot!
Csöre

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Én is eltúntem kissé,de költözködtünk, és az új fészkünkben még nincs net...
9-én voltam uh-n, minden rendben van, 3 cm-es babánk van, aki ,mint egy nyugágyban, csücsül a méhemben. :) A dokinak annyira tetszett, hogy rögtön ki is nyomtatta, és odaadta Apának.
Ja és 10 hetesen hasi uh-m volt :)
Képet teszek majd fel, be kell scannelni..

Visszaolvasni még nem volt időm, csak bettyt láttam. :cry:
Betty:
Nagyon sajnálom, sok erőt és kitartást nektek!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Peni
Már a 6. héten próbálkoztam homeos bogyóval, de lehet, hogy nem a megfelelővel. Tőlem kérdezték a gyógyszertárban, hogy pontosan melyiket akarom. Én meg azt hittem majd ők fognak segíteni. Amire ráböktem az nem jött be. Ma is hánytam, de ma már megy a hasam is. Csak nehogy a vetélés előjele legyen!!!!! Nem veszíthetem el ezt a babát is. Vacsira krumplipürét csináltam, mert az a múlt héten bejött. Most reménykedem, hogy bent marad.

Remélhetőleg kislányunk lesz és tutira arab nevet választunk neki, ugyanis a mi kis csodababánk Egyiptomban fogant. (Mondjuk az előző kettőnek is arab neve lett volna.) A fiúnév a nehezebb, az magyar lesz, de azért valami ritka nevet szeretnénk, mert a vezetéknevünk Kovács. Valahogy fel kellene tuningolni. :) :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Peni, milyen homeobogyot kaptal?

Kép
Kép
-macsek-
 
 


eperfagyi: arab név???? hú szuper mi is voltunk Tunéziba és nekünk is tetszenek az arab nevek :lol: az egész kultúrájuk

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép
erzsebet0312
 
 


Felfázás
Alhas melegítése, sok-sok folyadék fogyasztása (áfonyalé, narancslé), fokozott higiénia!
És érdemes minél előbb orvoshoz menni!
(vizeletből baktérium-tenyésztés, célzottan kezelés)

Álomkórság
Az rajtam is van. Bár ez a mostani időjárás is a maci-effektust erősíti :cry:
Vendég
 


Név:
-Mason, Lucas,
-Alicia, Chiara
Vendég
 


szia csajszik:)
mi is januárban babázunk:) ha csak nem akar a kedves előbb velünk ünnepelni:) január 3-ra írt ki a dokibá..
mindenkinek jó babavárást:)

Kép

Kép
rozsakatica
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1213541539.009.jpg[/img] Zsebikénk henyél :)

Mellesleg ma meglátogatott a róka... Először.. Ebédre csináltam az ubisalit, és a csirkepöri ,sali, leves illata úgy felkavarta a gyomrom, hogy rohantam a nagy fehérhez...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok
Ma nem hánytam, ennek örömére egész nap zabáltam. Reggeltől estig velünk volt tesóm tündéri kisfia. Játszottunk egész nap. Nagyon elfáradtam, mert a délutáni szunyókálást kihagytam. Anyósoméknál voltunk és akkora vircsaftot rendeztek a többiek, hogy én nem bírtam aludni. Szerencsére a gyereknek sikerült. Olyan rossz volt este hazavinni....... :oops:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

A hétvégén nem tudtam nagyon írogatni, mert amikor nem főztem-mostam-takarítottam, akkor - hála a gyerekeim "irgalmának" - ALUDTAM!!! Így nem tudtam társalogni...
Ennyit még nem durmoltam az elmúlt 2, na jó, 5 évben! :D
Azért örülök, hogy megmondtuk a lurkóknak a hírt, mert különben szétszedtek volna, mint rendesen, de így: hagynak aludni és egész csendben gyilkolásszák egymást, és ami még jobb: kb. kétóránként kapok puszit a hasamra, persze ezt a kedveskedést még főleg a hájam kapja. :lol:

Katuska!
Mi is jót nevettünk a lurkók reakcióján a "zurammal", bár tisztában vagyunk, hogy ez még a kezdeti eufória... Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy ezt a babócát ők is nagyon hívták, várták, nagyon szerettek volna még kistestvért, a párom is így volt. Egyedül én vacilláltam egy kicsit (nekem kell majd éjszaka felkelni című műsor), de most, hogy belevágtunk, nem bánom :) Sőt eddig ez a legérettebb babavárásom, azt hiszem. Lehet, hogy egy icipicit kezdek felnőni... :roll:

Csöre! Tök jó, hogy van már valami orvosi álláspont is az ügyben, bár engem egy kicsit a gyógyszerek mindig megrémítenek... No és elraktároztam a buksimba Vicky tanácsát is. :)

Helló Rózsakatica! Üdv itt!

Mágnes! Nagyon aranyos ez a Zsebike! Néhány hónap múlva valószínűleg már nem fog henyélni, hanem intenzíven fog "kommunikálni" - hasba rúg belülről. :)

Róka komáról és a "Nagy Bűzmanóról": én is érzékeny vagyok a szagokra, illatokra, de Karak úgy tűnik nem akar velem randizni és Vuk sem méltatlankodik, hogy nem talizunk- mondjuk én ennek csak őszintén örülök :)

Na megyek (lefeküdni már nem érdemes, úgyis mindjárt csörög az a nyavalyás ébbbbrrrrrresztő), felkészülök a hétre és Marci fiam triatlon táborára (igen,kitört a nyári szünet!!!!). Úgy tűnik, ezen a héten csak vizes fürdőgatyát és nedves törülközőt fogok mosni-szárítani! :twisted:

Mindenkinek szép napot!
:D

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Itt is rákérdek, hátha..
Kismama jógára szeretnék járni de egyszerűen nem találok jó helyen. Sad Csepelen vagy 3-as metró vagy 4-6-os villamos vonalán tudtok esetleg jó helyet? Köszi

Aida

Szép hétfő délelőttöt!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: