Új privát üzeneted érkezett!

londonwoman: ismered a mondást? SOHA NE ADD FEL! Fel a fejjel minden rendben lesz :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Lanta!
Tudom.És köszi. Csak pozitívan. Azért vagyunk (többek között) hogy egymásba öntsük a lelket, ha már saját magunkat nem tudjuk felrázni.... :D

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Voltam a dokinál. Úgy néz ki, hogy minden rendben van! Péntek reggel lesz UH. Már alig várom! :lol:

Starlark!
Neked is gratula! :lol:

Roni!
Ne aggódj, biztos minden rendben lesz!

gwini
 
 

 
 

Na hali!

Végre hazaértem! Doki, vásárlás, szülői....
A lényeg: 8 hetes, 16,5 mm-es babóca. Láttam, hallottam és nagyon-nagyon jó volt, és nagyon-nagyon örülök!!! :D
4 hét múlva 02. 25-én a következő UH. Remélem akkor már sztárfotót is kaphatok róla. De így is jó! Láttam! Láttam! Láttam!

Starlark!
Ugye milyen jó??? Örülök nektek is!

Roni! Pici még és a doki csak biztosra akar menni, ezért megvárja míg nagyobb lesz. De nagyobb lesz!!!

Londonwoman! Hogy ne lenne élő?! Biztosan minden rendben lesz!

Anikó

Kép
Kép
konan
 
 


kukucs!
Grat mindenkinek, örülök, hogyminden rendbne van! (ez akételkedöknek is szól :D !!!)

Kis drukkot kérnék holnapra, reggel vérvételre kell mennem, és igy is elég kritikusak a reggeleim (hányinger, öklendezés szempontjából), igy, hogy nem ehetek, kicsit félek töle. :roll: :roll:

pusz
minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!

Én is megérkeztem, elég sokat kellett várni. De persze a lényeg, minden rendben van, de csak vasárnapra adott időpontot UH-ra, mert akkor ügyeletes a kórházban.
Úgyhogy, vasárnap reggel 8 óra, most nem fogok lustálkodi csak úgy pattanok ki az ágyból.

Minyu, neked szorítunk, hogy ne kövessen a róka vérvételre.

Mindenkinek szorítok.
Jó éjt.

Kép
Kép
noni78
 
 


Köszi szépen csajok! én is ebben bízom. Szeretnék már túl lenni a "kritikus" időszakon.

Minyu! Kitartás!!!Átérzem a reggeli rosszulléteidet. Hamar túlleszel rajta, és mosolyogva tekintesz rá vissza. Szorítok.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Noni, konan, gwini!

Gratula a sikeres vizsgálathoz!

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Sziasztok!
Gratulálok az új UH-os sztárbébikhez! :lol: Már nekem is csak kettőt kell aludni!!!!

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én este vagyok rosszul. :cry: Émelygés, hányinger.... Még jó, hogy ilyenkor már itthon van a férjem.
Most megyek gyorsan fürdeni és irány az ááááággggyyyyyy!
netti77
 
 


hahóó!!!
nem értem még avégére, de ezt addig elküldöm, nehogy elvesszen :P

lanta: aktívia!!!! meg soksok ásványvíz!!!! a rendes folyadék mennyiség fogyasztása hatalmasat dob a dlgon!!! -nekem egész életemben volt ezzel gondom, de terheen elkezdtem rendesen inni :D (vizet) és tök magától rndbejött, sőőt, be is állt! persze lehet segíteni egy kis narancslé, meg lekváros kenyérrel reggelire, meg hasonlók, meg persze sok aszaltszilva!!!

márti!!!
persze, megy a drukk!!!!!!

noni!
hogy te így szeretnéd, és kész :)én annyira sajnáltam h amikor elsőször lűthattuk simit, nem engedték be a párom!!!! olyan rossz volt, mert hiába mondtam hogy így meg úgy táncolt, mocorgott, az nem ugyanaz, mint amikor látod is.... de ott, a barossban az volt a magyarázat, hoyg hüvelyi uh és függöny választ el, de mások is vannak bent....gondolom mindenki a saját picijével meg párjával van elfoglalva, nem pedig azzal h más terhes nőket kukkoljon, nem??? :D ez sztem tök hülyeség...

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Tök sokat írtam, és elszállt!

Örülök a jó híreknek. Londomwomannek ezerrel szorítok!

Lanta! Szerintem a szilvalekvár is hatásos. (egy kiskanállal este) Vagy,ha esetleg vitamint váltasz. Nekem az elevit okozott ilyen gondot, a gravida viszont nem.

Csütörtökön megyek védőnőhöz. Már előre be vagyok tojva a mérlegeléstől. Nem tehetek róla, nekem ez a mumus.

Kép
blúmi
 
 


Noni
Szerintem felháborító és szomorú az ,hogy az apukát nem engedik meg.Ő még olyan sokáig nem tud fizikailag részese lenni a babavárásnak. És igenis jó kapcsolat építő ha a babát látja a leendő apu is UH-on. Próbáljátok megkérni a dokit.

Londonwoman
Szorítok,hogy minden rendben legyen!!!
Nekem 6 hetesen csak üres petezsák volt felvázolták a műszeres bef lehetőségét majd egy hétre rá ott volt a mi kis egy centis,dobogó szívű Pöttömünk. Az az egy hét várakozás isszonyat volt!!! De minden este beszéltem a picihez,hogy legyen ügyes baba és nőjjön nagyra!!

Starlak
Gratula a kis Pocokhoz!!! Szuper hír!

Roni
A fáradtság nálam is hihetetlen mértékű.Minden délután aludnom kell 2 órát és még így is csak vonszolom magam estére…
Az első babámnál is így volt a második trimeszterben viszont már rengeteg energiám volt!!

Konan!
De jó 16,5 mm!! Gratula!!!

jó éjt mindenkinek :D
holka
 
 


"nem engedik be"= :oops: :roll:
holka
 
 


Jó reggelt minden Kismaminak,

Mirre végigolvastam már elfelejtettem, hogy melyik témához ki írt :lol: :lol: .

Gratula a magamutogatós pocaklakókhoz. :lol: Már mint akik tegnap látták UH-on a bébit.

Én Elevitet szedek. De lekopogom, nincs székrekedésem. Bár én sokat iszok. Pl. munka után tegnap is bevágtam egy doboz multi-vitaminos gyümölcslét , ja és utána egy pohár tejet is kivántam :D Ma reggel futásban közelítettem a wc-hez :lol:

Csajok csak pozitív gondolkodás. Az jót tesz. Én már csak tudom. Elhatároztam, hogy nem fogok semmiért parázni, csak egy picit :) Állítólag a pozitív gondolatok seggítenek és ez most komoly.

Ez a jégkocka szopogatás jó ötlet. Az én gyomrom is akkor nyugszik meg, ha valami hideg dologgal tömöm, pl. a hűtőből kivett sárgarépa. :) Amúgy vagy három hete citrom fagyira vágyom, de még nem találtam sehol. :?

Róka mentes napot kívánok mindenkinek. És megy a drukk, akinek mennie kell.

sziasztok

Kép
asszonka
 
 


Úristen hogy bírtok ilyen sokáig fent lenni? :)

9-kor úgy zuhantam ágyba hogy csak na. Fáradság szempontjából a hétvége volt katasztrófa a frontok miatt szinte csak ettem, ittam /jó sokat/, pisiltem és aludtam. A cselekvések közt meg kóvályogtam mint egy zombie.

Ráadásul idén lesz akreditálás a cégnél és mivel én vagyok a minőségügyi vezető igen oda kéne tudom figyelni.

No irány melózni :)
Szép napot, a dokisoknak szorítok! :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Köszönöm szépen a további tippeket! Végig fogom zongorázni Őket! Az ivással nincs gondom! Soha nem ittam annyit mint az utóbbi pár hétben! Csodálkozom is magamon, hogy folyamatosan szomjas vagyok és simán betermelem a 1,5-2 liter ásványvizet naponta!!! Aminek persze nagyon örülök!!! Mást nem is kívánok csak a vizet.

Netti: Én is esténként vagyok rosszul, nagyon érdekes ahogy lefekszem elkezdek émelyegni a fejem is fáj és nagyon hulla leszek estére. Alig várom hogy Kornélia elaludjon és Én is elnyúljak :) Még az a jó hogy nagyon hamar el tudok aludni! Kornéliánál reggel voltam rosszul. Addig nem tudtam felkelni az ágyból amíg nem ettem meg egy pár darab kekszet! :( Ezért is sikerült olyan sokat híznom :) De most remélem másképp alakul a mérleg mutatója :lol:

Mai uh-ok várunk Benneteket nagyon az élménybeszámolóval!!

Minyu drukk a vérvételhez :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!

Tényleg nem egyszerű nyomonkövetni, hogy ki írt, mit... jó sokan vagyunk szerencsére... :D

Székrekedéshez én is annyit tudok hozzáfűzni, hogy nekem is egész életemben jó volt, ha heti egyszer tudtam termelni, terhesen meg még ritkább... erre nekem nagyon bevált a Danone Actimel meg rengeteg őszilé. Folyadékra amúgy is szükség van, ezek pedig még egészségesek is.

Fáradtság... ne is mondjátok. A szemem alatti karikákkal nevezhetnék a guinness rekordok könyvébe... :(
Lola megint nem alussza át az éjszakákat, így 3 műszakban nyomom folyamatosan. Valószínű megint fogacskák vannak a háttérben... Napközben sem alszik igazán, szóval rottyon vagyok ezerrel. Remélem hamar rendeződni fog, mert nem tudom, meddig bírom még alvás nélkül... :(

Starlark!
Gratula! Annyira jó először szembesülni azzal a ténnyel, hogy már nem csak lehet, hanem így is van... Ki a dokid?
Azért van a kaposvári kórházban jó is. Itt pl bemehet apuka az ultrahangra, mivel egy gép van, tehát egyszerre egy embert néznek. Sőt! Amennyire észrevettem, örülnek is, ha van ott a kismamával valaki.

Szüléssel kapcsolatban, illetve szülés után babával vagy anélkül...
Én császáros voltam, ezért az első két napon nem lehetett velem a pici, 3 óránként hozták. Nagyon vártam minden egyes alkalmat, hogy találkozzam a picimmel, de valahol jó volt, hogy tényleg volt idő regenerálódni, közben pedig a picit is jó kezekben tudhattam.
Amúgy nálunk rendes szülésnél majdhogynem nincs választás, a mama a picivel lesz szülés után, és el kell látnia. Viszont én a szobatársaimmal együtt éjszakára beadtam a picit, hogy pihenjünk. Bizti sokan elítélnének ezért, de higgyétek el, nagyon kellett az a pár óra, amikor tényleg alhattunk is.
Többágyas szobánál ráadásul méginkább, hiszen hiába aludna a te picid, ha a szobatársadé raplizik egész éjjel... :?

Holnap megyek dokihoz, már nagyon várom, mit mond...

Monee!
Igyál nagyon sok citromos teát. Nekem az eddig is végig bejött, és még jól is esett. Kis keksszel pedig az émelygésre is hatásos. ;)

Kép
Kép
lolababa
 
 


Lola: ha az vígasztal Kornélia sem alussza át az éjszakát. Nem is volt olyan a 9 és fél hónap alatt és képzeld el még egy foga sincs. Úgyhogy Én nagyon parázom tőle mi lesz ha beindul! Idáig sem volt híres az alvásáról de mi lesz akkor ha elkezdenek kibújni a fogcskái :oops: Azt hiszem nem lesznek egyszerű napjaim Nekem sem! Az éjszakai evésről is csak két hete szokott le azóta azért sokkal jobb, mert ha felkel éjjel csak egy kis simi vagy a cumi a szájba és aludhatunk tovább!!! Szóval együttérzek Veled teljes mértékben :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Lanta!
Próbáltátok már a jóéjt tápot?
Mi kb egy hónapja azt esszük, és azóta volt már olyanunk, hogy aludtunk. Laktatóbb minden másnál, és az illata is fincsi. Amióta pedig a foga jön, azóta megiszik napközben kb fél liter teát. Ha egyéb gondja nincs (új fogacska bújik), akkor azért egészen tűrhető az éjszaka. Csak nyüszög, de ha visszaadom a vumiját alszik tovább.
Remélem most is hamar visszaállunk erre, mert tényleg iszonyú kimerítő. Amúgy is, hát még terhesen... :?

Kép
Kép
lolababa
 
 


Igen próbáltuk a jóéjt tápot is! Sajnos nem jött be :( Én már annyi de annyi mindent kipróbáltam aztán már úgy vagyok vele majd egyszer talán Nálunk is eljön az idő és minden jó lesz! Most a Milupa 3 szacharózmenteset issza este azóta mintha jobb lenne! Előtte a BEBA 2 plusz vaniliásat attól sokat forgolódott éjjel! Most úgy csinálom hogy leteszem aludni aztán amikor először nyöszörög átmegyek és utána már ott alszok mellette reggelig! Így azért többet alszok mintha állandóan járkálnom kéne! :) Amúgy Nektek mennyi fogatok van??? Hogy a mieink hol vannak???? :roll:

Kép
Kép
lanta
 
 


Nekünk eddig 2 bújt ki alul, és mintha úgy látnám, hogy most 3 jön felül...
Nyugi, majd jönnek nálatok is. Azt mondják, minél később, annál egészségesebbek lesznek... Van veletek egykorú ismerősöm (kisfiú), még neki sincsenek fogacskái.
Lehet, hogy ti meg sem fogjátok amúgy érezni...
Még egy tipp: édeskömény-tea?

Kép
Kép
lolababa
 
 


Jó lenne ha nem érzenénk meg a fogak jövetelét de tartok tőle, hogy nem lesz ilyen szerencsénk! 3 hónapig olyan hasfájósok is voltunk hogy nagyon! Még ügyeleten is voltunk Vele! Napközben adjam neki az édeskömény teát??? Most napközben vizet iszik meg szopizik még naponta 2-3-szor. Lola még szopizik?

Kép
Kép
lanta
 
 


Sajna én csak 4 hónapos koráig tudtam szoptatni. Segítség nélkül egyedül vagyok egy nagy házra, meg a gyerekre, plusz ezer a dolgunk, szóval gyorsan elapadtam...
Azóta mi reggel táp, napközben kaja (most már húsok, tejtermékek is), délután gyümi, este pedig jóéjt táp.
Teát megiszik délelőtt is vagy 2 üveggel, meg délután is 2-3 üveggel. De érdekes módon egyik napról a másikra alakult így. Előtte nem ivott semmit, most meg nagyon sokat. 130 ml-s az üveg.
Éjjel próbáltam rászoktatni, hogy amint elmaradt a kajci, pár napig adtam neki inni, de aztán már az sem kellett. Így "csak" kelünk, meg nyüszögünk, de se nem eszünk, se nem iszunk.

Kép
Kép
lolababa
 
 


Segítség nélkül egyedül egy nagy házra dettó!!!! :) Én nagyon küzdöttem a tejciért csak még egy hónapot csak még egy hónapot aztán úgy sikerült, hogy itt vagyunk 9 és fél hónaposan és még mindig van tejci!!! Ne kérdezd, hogy csináltam magam sem tudom de jól sikerült :) Mi reggel cicivel indítunk aztán táp, napközben már Ő is eszik mindent a vajaskenyértől kezdve a húsokig meg tejtermékekig, gyümölcsig (fog nélkül is nagyon ügyesen boldogul). Este fürcsi előtt tejpépet eszünk és lefekvésnél a tápi ezen alszik el általában! Éjjel Ő sokáig szopizott, aztán elkezdtem neki éjjel adni a tápszert és szépen higítottam fel és egyik napról a másikra leszokott róla. Azóta Ő is nyüsszög aztán alszunk tovább :) Érdekes! Ja és folyamatosan közlekedik éjjel a kiságyban, sokszor be is veri a fejét az ágy végébe és persze, hogy felkel rá! A kitakarózásról meg ne is beszéljünk! Már hálózsákban altatom mert nem győsztem takargatni! Nekem ez már istenes ahogy most alszunk, mert még pár hónapja úgy csinálta hogy letettük aludni és 10-ig volt, hogy 6X kellett menni hozzá és utána is vagy 3x felkelt! Én akkor voltam nagyon ki! Most már nem panaszkodom csak reménykedem, hogy mire megszületik akistesó addigra átalusszuk az éjszakákat!!! :):) Ja és Kornélia sem ivott meg tök sokáig semmit plusz nagyon sokat bukott így ki is jött belőle amit megivott :( De mára ez is elmúlt hála az égnek már csak néha bukizik ha sokat mozog!!! :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Halihó, Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap voltam dokinál. Sajnos még szivet nem lehet látni, mert a doki szerint a megtermékenyülés max 3 hete lehetett. Viszont legfelül van megtapadva és a petezsákban már látszik egy kis maszatka. :) valami szik...nemtudommicsoda.
Jobban örültem volna, ha úgy megyek nászútra, hogy már látom a szivét, de azért megnyugtató volt, amikor a doki úgy köszönt el tőlem, hogy "Gratulálok , anyuka" :D
Február 18-án megyek a következő UH-ra!!

A fáradságról csak annyit, hogy ma reggel elaludtam a kozmetikusnál szemöldökszedés közben... :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


De jóóóóóóóóóóóóóó honeymoon gratulálok! Szuper nászutatok lesz!!! Mikor indultok ls hova mentek??? Jó ez a kozmetikusos sztory :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Honeymoon,

Gratula a kis maszathoz. :D Hát igen, ilyen korai terhességnél még nem látható sok minden. Az a szik..nemtudommicsoda :D a szikhólyag, ami a babát egy ideig táplálja, még nem alakul ki a köldökzsinór.

Kép
asszonka
 
 


köszi. :) Bár teljesen nyugodt csak akkor leszek, ha én is felkerülhetek a táblázatba. :D

lanta,
Thaiföldre megyünk. Pénteken indulunk - 2 hétre. 3 különböző városban/ szigeten leszünk. Most néztem az időjárásjelentést: 34 fok de éjszaka "lehül" 27-re! :D :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


lanta , te már voltál uh?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Fú, az a 27 fok. Vigyázzatok nehogy megfázatok. :D :D

Kép
asszonka
 
 


jó, majd viszek sok pulóvert! :D :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon az gyönyörű lesz! Én ugyan még nem voltam de a kollégám minden évben megy és olyan csodálatos fényképeket szokott utána mutatni!!! Álomszép!!!! Nagyon jó utat és sok pihenést meg kirándulást kívánok Nektek!!!!

Én még nem voltam uh-n. Február 12-én készülök :) Amit már nagyon várok!
Amúgy egész jól bírom a várakozást de csak azért mert leköt a kis huncut lányom :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Honey!
De jóóóóóóó. Nagyon szép, rosszullétektől mentes utat nektek! ;) Bár gondolom most azokkal is kiegyeznél... :D

Lanta!
Nagyon ügyi voltál!Én eleinte sokat tipródtam a szopi miatt, de aztán próbáltam pozitívan nézni. Legalább 4 hónapig sikerült. Van, akinek semmit...
Nálunk most az éjszakák olyanok, hogy minden gond nélkül leteszem, de aztán éjféltől 4-5-ig félóránként nyüszög... szóval alvás tényleg nuku... :(
Mivel az első naptól külön szobában alszik, így az sem nyugtatja meg, ha magamhoz veszem, mert akkor meg azt hiszi, játék van, és vigyorog...

Jó lenne legalább a harmadik trimeszterre rendbetenni ezt, mert akkor jön csak az igazi álmosság...

Kép
Kép
lolababa
 
 


Én is úgy voltam, hogy legalább 4 hónapig sikerüljön addig fejtem ittam a teát meg mindent bevetettem. Aztán onnantól semmi és még mindig van, pedig már a mellemis visszanyerte a régi méretét. Most majd újra nőhet :lol:

Kornélia is első naptól külön aludt aztán ha felkelt átvittem hozzánk, utána betettünk egy heverőt az ágy mellé, hogy Énis kényelmesen aludjak de nem volt megoldás. Most ez vált be, hogy a kiságya belső rácsát levettük mellé és a fal közé a heverő ahol Én alszom! Pár hónapig ott aludtam estétől ost szokom vissza a hálóba! Így 8- 1/2 9 felé elalszik és eddig volt egy 1/4 1, 2, és most éjjel 1/4 4-kori költözés hozzá! Úgyhogy szerintem ez menni fog!!! :lol: Ha csak majd a fogak közbe nem szólnak!

Kép
Kép
lanta
 
 


lolababa,
köszi! Hátha megúszom a rókát... eddig sikerült. Bár a doki szerint még az elején vagyok nagyon... de remélem legalább a 12 órás repülőutat kibírom vuk nélkül. :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey,
ha gondolod vannak homeopátiás (gyógynövény alapú) bogyók, amik jók hányingerre, szédülésre, stb.
Szívesen megírom, hogy mit vigyél magaddal bizti, ami bizti.

Én tejcihez szedtem anno kétfélét is, és 2 hónappal tovább húztam a segítségükkel (nagyon bevált, felduzzasztott, mikor 2 hónaposan először akartam elapadni).

Amúgy ezek léteznek szüléshez is, meg mindenre, ha valakit érdekel, írjon, szívesen segítek megtalálni a gondjára a legjobbat.

Lanta!
Én amúgy ugyanilyen kúpból táraztam be fogzáshoz is a picinek (viburcol), ez nyugtatja és fájdalomcsillapítja. ;)

Kép
Kép
lolababa
 
 


Lola Neked ez használt, mármint a viburcol?? Én is használtam egy darabig aztán mikor már sírt, hogy közelítettem a fenekéhez akkor abbahagytam! Minden esetre van belőle itthon és ha jönni fog a foga újra kipróbálom! Amúgy tejserkentésre Te mit használtál? Én az urtica urens 5 ch-t! Már a kórházban elkeztem a császár másnapján (hétfőn éjjel császároztak) és csütörtökön már úgy be voltak durranva a melleim hogy az csak na! Nekem az nagyon bevált! Utána is ha úgy éreztem hogy kevesebb ismét elkezdtem és így játszadoztam, plusz az egyéb rásegítések :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Lanta!
Nekünk beválik, szerencsére az alkalmazáskor semminemű ellenállásba nem ütközök... mondtam is, hogy nem anyja lánya... :D :D :D

Szedtem az urtica urens 5ch-t és a ricinus communis 5 ch-t is. Nagyon jó róla a véleményem, tapasztalatból. Azóta fullon kiművelődtem homeobogyókból... :D
Plusz van a családban gyógyszerész, sőt, gyógyszertár is. :D

Amúgy szintén császáros voltam, de szerencsére akkor még az anyatermészet áldott meg nagyon hamar, nagyon bő tejcivel...

Kép
Kép
lolababa
 
 


Lola!

Amúgy Te mit tudsz arról, hogy most mivel ilyen kicsi lesz a korkülönbség a két gyerkő között a következőnek hány százalék esélye van hogy császáros lesz??? Elég hülyén sikerült leírnom de azért remélem érted mit akarok kérdezni :oops:

Kép
Kép
lanta
 
 


Értem persze.
Nekem azt mondta még anno a dokim, hogy császár után a következő 60%, hogy szintén császár lesz... De statisztikailag úgy tudom, sokkal több az esélye, hogy újra így alakul.
Nagyon nehezen dolgoztam fel elsőre, hogy csaszi lettünk, de moist már úgy vagyok vele, hogy ha így alakult, nem is szeretném, ha másodjára másképp lenne.
A hasam tönkre van téve, akkor legalább a hüvelyem maradjon meg... :D
De mondjuk ráadásul igazad van, a kicsi korkülönbség bizti még pluszban növeli is az esélyeket...

Kép
Kép
lolababa
 
 


Csak azért kérdeztem mert a tv-ben mindig azt mondta egy nőgyógyász ha 2 évnél hamarabb jön a következő akkor a második biztos, hogy császár lesz! Én is simán indultam az elsőnek neki nagyon vártam már a szülést, de most már Én is jobban szeretném ha a második is inkább császár lenne! :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!

Szerencsére már én is jobban vagyok. Nem tudom mi volt velem. Már jó az étvágyam is. :wink:

Konan!
Gratulálok a babócához! :lol:

Minyu!
Hogy ment a vérvétel?

Netti!
Én is inkább este vagyok rosszul, de most 2 napig állandóan rosszul voltam. Lehet, hogy bújkál bennem valami. :?

Honeymoon!
A lényeg, hogy a doki azt mondta, hogy minden rendben van! :lol: Mire visszajössz, már látni fogod a kis szívdobogását! :lol: Biztos nagyon szép nászutatok lesz! :lol:

gwini
 
 


Sziasztok! :D

blúmi!
Nálam is volt már, hogy elszállt! Azt hittem agyvérzést kapok, persze utána már nem tudtam ugyanazt és azt a mennyiséget írni.... :lol:

honeymoon!
Gratula a vizsgálathoz. Mire visszajössz, már minden ok! Az hogy lehet, hogy a doki szerint fiatalabb, mint ahogy ti számoltátok?
Nagyon irigyellek!!!! :P Jó utazást, nehogy megfázzatok!!!! 8)

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Szerintem úhy, hogy nem a "hivatalos" félidőben volt peteérésem csak később. Ami simán előfordulhat, ugyanis Maszatka (ez lett átmenetileg a neve :D ) véletlen baba.
13 évi fogi gátló után véletlen becsúszott.

Megy valaki mostanság UH-ra?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Értem. Nálunk is véletlen, de nagyon várt!!!

Igen. Csütörtökön.Visszamegyek, hogy minden rendben van-e, van-e szívhang még. Elég aggódós vagyok sajnos Bár a kórtörténeti előzményre tekintettel, valahol érthető. Egy kicsit vissza kéne magamat fognom, és elhinnem, hogy én is lehetek olyan szerencsés, mind itt mindannyian. :wink:

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Kukk.

Szerencsésen túléltem a vérvételt! Iszonyatosan féltem töle, mert mikor Nándival terhes voltam, az elsö vérvételenél a hányós idsözakban még, a ZUram hozott ki mosdóból, annyira rosszul lettem a vérvétel után.
DE most semmi! Persze nagyon koncetráltam, és várnom se kellett, rögtön mehettem be, amint felvették az adatokat. Úgyhogy tök jól megúsztam.

A munkahelyemen is ért kisebb sikerélmény, végre sikerült befejezni egy rám bizott feladatot. (csüt du még azt sem tudtam, hogy kezdjek neki :oops: ) :)

Táblit minnyá nézek, frissitek.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Honey
Azt hiszem nem olvastam el jól amit írtál. Most már értem. A megtermékenyülés időpontja persze hogy később van. De a terhességet az orvosok az utsó mensi első napjától szítják. Így hát jó amit kiszámoltatok. Végülis így én is csak a 4. hétben járnék...
De tényleg milyen dolog ez....akkor még tényleg nincs is fogantatás, nincs kis maszatka sem. CSak rá két hétre. Érdekes. De erről a témáról már volt szó.

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Minyu!
Örülök, hogy jól túlélted. Az összpontosított erő sokat tesz a latba! :wink:
Eredmény?

Alíz

KépKép
roni0422
 
 


Hello minyu!

Örülünk, hogy túlélted a vérvételt!! :)

roni,
igen, tudom, hogy a terhességet az utoslo mesi 1. napjától számítják, de nyilnán nem mindegy a baba a "hivatalos" időpont után 2 vagy 3 héttel fogant meg. Igazából csak magamat akarom nyugtatgatni. mert azért hiába mondta a doki, hogy minden nagyon tuti... azért zavar, hogy miért nem látszott még a szive.

te hány hetes voltál, amikor elöször látszott a szive?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honey, gratula!!!!
Jó utat, érezzétek jól Magatokat! :lol:
Ha megjöttetek, képekkel gyere ám, hadd lássunk mi is csodát!

Már én is úgy várom az első uh-t!De még majdnem 2 hét.

Ma beszéltem a főnökömmel, ha minden jól megy, jövő héttől már nem dolgozom.
Itthon ülök, és várom, hogy rendesen beágyazódjon. :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: