Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mégis itt vagyok, mert egy égető kérdés nem hagy nyugodni orvos előtt: a hüvelyi uh-ra teli vagy üres hólyaggal kell menni? Nekem Otival az összes uh-m hasi volt (így a 12 hetes is), tehát esélyes, hogy most is az lesz, de ha mégse, jó tudni, hogy a hüvelyire hogyan készüljek. Köszi!

Jeneik, üdvözlünk köreinkben! Tényleg jó csapat ez! :D

Meglepő, de nem fut össze a számban a nyál, ahogy a kívánalmaitokat meg a bekebelezett finomságokat emlegetitek. Hál'Istennek egyelőre nem túl nagy az étvágyam, csak gyakran megéhezem.

Ki a másik dalospacsirta a csapatban?
Olaszország: már nagyon vágyom oda, imádom azt a helyet a hegyeivel, tájaival, kultúrájával és a nyelvével együtt. A tésztákról meg ne is beszéljünk :lol: Már két éve csak akkor beszélek olaszul, ha tanítok, így nagyon vágyom már egy kis autentikus hadarós dumapartira egy taljánnal.... hozzak nektek valamit?

Kép
Kép
bondi
 
 


Szia Bondi!

Köszönöm a kedves hozzászólásotokat, hüvelyi UH-ra mindenféleképpen üres hólyaggal menj, még ígyis kellemetlen én végig azt hittem, hogy bepisilek.
De már remélem ez hasi lesz majd pénteken feltétlenül megírom, bár lehet, hogy kórház függvénye is én pl. Debrecenben a Klinikán szülök majd így Uh-ra is oda járok, az elsőt is ott szültem és nagyon megvoltam elégedve a fogadott doktornőmmel.

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
jeneik
 
 


Henka a másik pacsirta!
És határozottan ÜRES hólyaggal kell érkezni!! Engem már többször is lecsesztek, pedig nem sokkal előtte pipiltem... :oops: :lol:
Vendég
 

 
 

Hát csajok ez nem semmi!

3 a magyar igazság+1 a ráadás! Még valaki?????? :lol:

Szia Pocvarek! Üdv. a csapatban és gratula a babóhoz!
Vonalzó?babafalva.hu

Anha! Gratula a kiskönyvhöz,jó nagy a pocid!
Most hol is tartasz?

Wera! Nekem mindig hasi uh-t csinál a doki,furcsa is volt,mert az előzőnél meg mindig hüvelyi volt,merthogy pici és nem látják!
Most csak 1X kellett 5 hetesen,de azóta jól látszik a hasin is!
Jól leírtad a kőkemény igazságot melussal kapcsolatban!
Nekem is nyílt a bicska de inkább nem reagáltam!
Anha várjuk az írásodat!

Pussz mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Lányok, köszönöm! Hát akkor megyek telivel, aztán ha a dr.nő azt mondja, hüvelyi lesz, majd kikéredzkedek pisilni, mielőtt átmennénk a férje szobájába (ő csinálja ugyanis az uh-t).

ibm, mi a 3+1?
anha, atrocitás ért itt? Ne is foglalkozz vele! örülj a babádnak!
asszem, le vagyok maradva fórum-ügyekben, vissza kell olvasnom!

anha, döbbenetes pocakméreted van ennyi idősen, nagyon szépen kerekedik!

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok


Ibm el se hiszed ez még csak a 7 hét 3 nap
anha
 
 


ÉN IS CSINÁLNÁK VONALZOT DE NE TUDOK HÁRMAT BERAKNI. ÖTLET :evil:
anha
 
 


Bondi!
3 új Kismami érkezett ma hozzánk, a +1-et arra írtam,hogy 3 a magyar igazság és 1 a ráadás!
Aszta csajok ezt már nem bírom követni!
Mivan veletek?
Ez valami megérzés?
Egyszer sehol senki,aztán hirtelen mindenki itt van!
Alig bírom követni mostmár,hogy ki kivel van és kinek mit kell válaszolni! Lassan kell a géphez egy jegyzetfüzet!
Reggel megkérdeztem ki mikor megy vizsgálatra,annyian vagyunk már,hogy szinte egyre sem emlékszem :oops: :oops: :oops:
Ez nagyon ciki! :oops:
De ígérem majd visszaolvasok!

Anha! Aszta!!!!! :lol:
Mi lesz később? :lol:
Ötlet? Az nincs :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Kike bizti segít majd ha jön, neki is 3 van!

Igen, mindig egyszerre érkezik mindenki! Sőt, mire írok egy választ, már 3 új üzi van előttem. Pedig másodpercenként 3-at billentyűzök!! :lol:

Tényleg sok az új info, nehéz követni... :P
Vendég
 


hú!sziasztok,még jó hogy bekukkantottam,köszöntöm az újakat :D ti aztán termeltek,bezzeg mikor itt voltam,alig voltunk :wink:
Tényleg lassan már elég nehéz követni hogy kivel mi van-de nagyon jó hogy ennyien vagyunk :D :D

Anha:nem semmi pocid van-nekem ez a harmadik,de nincs ekkora :D
Kiskönyvhöz gratula :D
És mégegyszer üdv az újaknak,jó hejre tévedtetek :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én a hármat úgy illesztettem be,hogy a rövidebbeket raktam az aláíráshoz-remélem sikerülni fog. :wink: Ha nem írj,majd kitalálunk valamit :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ja! A lényeget kihagytam! Megkérdeztem és HASI!!! Tudjátok, a genetikai. A sogornőm mondta, ő kb 3-4 hónappal jár előttünk. És utána remélhetőleg a hüvelyi csak rossz álom marad! :lol:
Vendég
 


Anha:
és mindenképpen egymás alá ragd őket.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok :D
termeltetek ám, látszik, hogy nincsennek a férfiak otthon :wink:
most nincs kedvem visszaolvasni, csak felugrottam, nagyon elfáradtam, főleg hogy éjszaka alig aludtunk, most meg rohannom kell a gyerekekkel az edzésre, de ígérem holnap visszaolvasok :shock:
a tesztről annyit hogy egy nagy rakás sz... volt :shock: , nyelvtan teszt, közmondásokat kellett folytatni, szótagolás, melyik ország eu tagállam, mi az otp rövidítése, meg ilyenek, tiszta nevetséges volt az egész :cry: ez alapján döntik el, hogy megérdemlem e hogy oda járhassak angolra, tiszta nevetség :cry:
és elszakadt a melltartóm :D , vennem kellett újat :D
na ennyi dióhéjban
remélem mindenki jól van, volt a mai nap

üdv az új(ak)nak :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok Csajok!!

Nagyonnagyon pipa vagyok!!! :evil: :evil: :evil: Most jövök a védőnőtől és nem volt ott és arra nem volt képes,h. felvegye a telefont és lemondja!!!!!! :twisted: :twisted: Direkt tisztáztuk a múlt héten, h. emiatt a munkából kell eljönnöm,h.odaérjek, de hát már máskorra nem volt időpontja. Erre nincs ott :evil: :evil: Most jól felhúzott, amíg hazafele sétáltam már jól kidühöngtem magam a páromnak is telefonban, szegény csak hümmöggött. :?
De tényleg, miért olyan nehéz lemondani egy megbeszélt találkozót?
Hideg is van, meg k. nagy kerülővel jutottam el hozzá és még rohantam is (én hülye), nehogy egy percet is késsek, mert az milyen ciki... :evil:
sipiné
 
 


Egyébként bocsi, de ez most nagyon kijött belőlem :cry:

Üdv az újaknak és gratula a babához!

Bondi, engem a doki a hüvelyi UH közben kiküldött pisilni, mert azt mondta,h. nem lát a hólyagamtól, pedig előtte nem sokkal voltam....

Anha, gratula a pocidhoz és a kiskönyvhöz! :D Remélem nekem is lesz nemsoká könyvecském. :roll:
Le vagyok maradva... milyen attrocitás volt? A hétvégét még nem olvastam vissza teljesen... :oops:
sipiné
 
 


Sziasztok!
Bondi:én lennék a másik dalospacsírta.Egy templomi énekkarban énekelek már egy éve.A passiót meg vagy 15 éve énekelem mint szolgálólány.Most karácsonyi énekeket gyakorolunk 2 szólamban.Pl csendes éj,örömóda,stb.Gyönyörűen szól a templom falai közt.De úgylátom te egy kissé nagyobb iparban űzöd!! :lol:

Anha:nagyon ari a hasikád.Nekem is van már de főleg este lehet látni mert olyankor már fel vagyok fújódva. :shock: Amúgy nem látni semmit mert alapból duci vagyok.

Minden új csazlakozót üdvözlök!Szépen össze jöttünk.És ez tök jó.

Egyébként én is úgy vagyok hogy ami itthon van az nem kell /mármint kaja/,Most bundáskenyeret ettem de ha rá gondolok kikívánkozik.Mindennel így vagyok mostanság.

Na elköszönök mert a kisfiam szeretne ide jönni játszani!!Már 1 órája itt rinyál:"már megint babanet!!!!" :twisted:

Ja a vérnyomásom köszönöm rendben van!!! :lol: Mindenkinek szép estét!Holnap talizunk. :lol:

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!
Tényleg jól megindult a délutáni forgalom.
Üdv minden újnak!Pocvarek, igen, nekem is az a kikalkulált nagy nap!
Anha, gratul a pocakhoz, tényleg nem semmi a 7.hét3.napján.
Sajna nekem alapjáraton van szinte ekkora, csak mindig behúzom, de most majd nem kell!
Ma én is olyan fura hangulatban voltam, vagy tök levert v iszonyú tettrekész.
És vettem ma SPENÓT-ot, persze, mire kész lett, már nem esett jól.

Kép
teó
 
 


Pocvarek - úgy látom nem válaszoltunk a vonalzós kérdésedre! (Bocsi!) Nemrég írtam le, a 14. oldalon találod, alulról a 12. hozzászólás, ha jól számoltam! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Hát én olyan rosszul aludtam,hogy csak na!Fél hatkor keltünk,éjszaka meg alig tudtam elaludni,mikor meg végre sikerült óránként,kétóránként felébredtem,és nem tudtam méjen aludni.Mostanában vannak ijen éjszakáim :roll:

Ja,és mindenfélén járt az agym,közöttük azon,hogy miért nincs nektek avatár képetek??Tessék berakni képet-léci :wink: Szeretném látni hogy kinek írok :wink:
Most visszanézem a hozzászólásokat,de szerintem csak nekem van képem :? Azthiszem le kell kicsinyíteni,a Nero-val megtehetitek,ha nincs nektek,elküldhetitek a képet nekem,én meg lekicsinyítve visszaküldöm :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Anha:
Vonalzó ügyben mi a helyzet,sikerült?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ja,meg még azon gondolkoztam,hogy mikor már mindannyiunknak meglessz a babucija,maradunk ebben a topikban,vagy indítunk egy másikat,mondjuk:2008 nyári babák címmel? :roll: Ugye milyen hülyeségeken járt az agyam este? :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike

még ne m probáltam . Énis nagyon rosszul aludtam . már fél 5 kor fent voltam :?
anha
 
 


akkor nem vagyok egyedül :?

Itt esett egy kicsi hó,amit megis éreztem éjszaka-úgy másfél éve kiműtötték a bölcsességfogamat mert vízszintesen nőtt,nyomta a másikat,és fájt,és azóta megérzem az időjárásváltozást :? Lüktetett,szúrt,sajgott,minden bajom volt :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Holnap megyek vérvételre,ha összejön,mert ma hajnali 5-kor már korgott a gyomrom,és nem bírtam volna ki 7-ig hogy ne egyek.Talán holnap nem leszek ennyire éhes már korán,mert egy órával vérvétel előtt kéne enni egy zsemlét,meg két deci tejet.Utálom az ijet,ki a fene bírja ki,hogy ne egyen rendesen :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike

egyszerüen nem megy :evil:
anha
 
 


Kettő fenn van :wink: A rövidebbeket raktad be?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Lehet hogy azért mert nőivonalasat próbáltál berakni hármat,csinálj babafalvásból hármat,azok lehet hogy rövidebbek.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szép jó reggelt mindenkinek :D a korán kelőknek főleg :D
kike: nekem is ilyen problémás volt Lili kiskorában kajaügyben :? , semmit nem evett, szószerint, azt mondták ne erőltesssem eszik annyit amennyit kell :? , most meg úgy ki van kerekedve hogy csak na :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


most meg már az a bajom, hogy túl sokat eszik :shock: :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi:
köszi,megnyugtattál,végülis ha az ember belegondol,éhenhalni úgyse fog.Már rábízom,egyen amennyit akar,meg amit akar :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Túl sokat? az sose baj,kamaszodik,kell neki a hami :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Avatár képek?? :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Apa még nincs itthon,pedig fél hétkor már megszokott jönni :? Csavarog a szentem :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ma reggel tudtam meg hogy újra babát várok.

Nekem van már 3 gyerekem. Két lány és egy fiú. Most pedig a negyedik van a pocakomba. Rá 5 hónapot vártunk, és clostylbegit segítségével fogant, mert nem volt peteérésem. Ebben a hónapban sem láttak egy darab érett tüszőt sem, de valószínű hogy jóval később volt az ovuláció.
Szóval most ott lapul a pocakomban, és remélem ott is marad 9 hónapig.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ma én is felkeltem egy kicsit korábban mint szoktam,mert este 23-24 előtt nemtudok elaludni!
Most alig tudtam felkelni! Nemtudom jövőhét kedden,hogy kelek 5:30-kor,bár akkor szokott elmenni a párom és mindig nehezen alszom vissza,na de ha nem kell mennem sehova mit csinálok egész nap hajnaltól? És amúgy is álmos vagyok! :lol:
Ma meg gondoltam legalább lesz időm nyugodtan főzni,mert 13:30 körül indulok a melóba a táppénzespapírral.
Nálunk már este is esett egy kicsit a hó,de el is olvadt,viszont lefagyott,nagyon csúszott az út!
Most reggelre ami esett abból maradt is !
Remélem estig már nem fog esni,nagyon vártam,de ma el kell mennem és nem nagyon szeretek ilyen időbe vezetni mióta 2 éve egy kanyarban megfordultam az úton,pedig nagyon óvatosan mentem! Meg aztán volt egy ónoseső,leizzadtam mire hazaértem!
Na jó kibírtam,meghát bármilyen időben elmegyek bárhová ha kell,csakhát jobb szeretem ha száraz az út és lehet nyugodtan menni!
Én is rosszabb alvó lettem,de lehet,hogy csak azért mert már ki vagyok pihenve! Mindenféle hülyeséget összeálmodtam az éjjel is!

Kép


Kép
ibm
 
 


szia Gabi! :D Üdv itt köztünk,gratula a negyedik babóhoz :D Biztos minden rendben lessz! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szia ibm!Jó reggelt :)
Ismerős helyzet,nekünk három év alatt kettő eutóbalesetünk volt :? Az elsőben a Kristivel voltam olyan 5 hónapos terhes,akkor eltörött a farokcsontom,rosszul forrt össze,ugyhogy azóta is érzem :? A második nem is olyan régen volt,hála az égnek nem esett bajunk,csak az autónak,de már az is jobb mint újkorában.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szia Gabi!

Üdv. a csapatban és gratula a babához!
Ez nagyszerű!
Mikorra ígérték a nagy napot?

Kike!
Szerintem majd indítunk egy új topikot,de hogy nem fogunk ennyit írni oda abba biztos vagyok! :lol: :lol:
Én is megérzem az időjárást,nekem 3 éves koromban tört el 1 hónap különbséggel a jobb kezem,majd a jobb lábam!
Ha időváltozás jön a jobb lábam nagyon sajog,tegnap este mondtam is,hogy valami lesz!

Kép


Kép
ibm
 
 


szia ibm, szia gabi :)
tök jó hogy ilyen sokan vagyunk már :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


kike te hogy raktad azok at a képeket a vonalzó elé?? :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


tesóm tegnap jól megijesztett :( , felhívoptt és kérdezte hogy mikor megyek orvoshoz, mondom jövő hétre mondta, de lehet felhívom, hogy nem e csinálna a héten is mert nyugodtabb lennék. erre leb...., hogy szerinte tök fölösleges, meg aztán nehogy úgy járjak mint ő, mert neki 8 hetesen mondták, hogy el van halva a baba nála már három hete, szóval gondolhatjátok :shock: . Úgyhogy ki vagyok, ezon gondolkodtam ha el lenne halva akkor is lenne mellfeszülés és hányinger?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


A figurák alatt van hogy :itt tölthetsz fel képeket.Ott kell feltallózni,aztán feltölteni. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nekünk még csak egy kisebb volt szerencsére,és nyáron.
Egy nő belénkjött oldalról mert sávot akart váltani de nem nézte,hogy mi ott vagyunk így ledarálta a kocsi oldalát.
Szerencsére nem lett semmi bajunk,de nem volt autóm 1 hónapig!
És kiszállt a nő-és azt mondta,elnézést nem láttam,hogy itt vannak!
Azthittem felrobbanok! Én meg leordítottam a fejét,hogy hogy lehet jogsija ha nem vesz észre egy autót? Hát ilyen hülyeséget,hogy mondhat! Na ezek után ő is más hangra váltott,még azt akarta mondani,hogy mi vagyunk a hibásak!
Rendőr,stb...... Aztán nem akart fizetni a cascó,mivel aznap feltörték a záramat is a kórház előtt,aztán hazafele történt ez,jó kis nap volt!
Végül rendeződött! Csak addig hol a párom vitt dolgozni,hol a kolleganőm,hol elvittem a párom autóját,csak nem szeretek máséval járni!
Szóval kész őrület volt!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Köszönöm a kedves foggatatást. Hát dokihoz szombaton megyek, de ahogy én számolom augustus 4 lesz a nagynap.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Kép

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi:hát ledöbbentem :shock: Hogy mondhat ilyet?Én is mindi a Nővéremre zúdítom az aggodalmaimet,ő meg viccesen lehülyéz hogy ne is gondoljak ilyenre,nem lessz semmi gond :wink:
Szóval nem lessz Szilvi semmi gond!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


ezt nem egészen így akartam, hanem a vonalzó elé :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


lehet nem rossz szándékkal mondta, hanem arra hogy ne járjak állandóan uh-ra, mert két hét alatt jobban látják hogy nőtt e, de azért szaruk esett....főleg meg mert annyi minden történhet még így is, valahol ez a kismamák rémálma :(

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi?Végre hogy láthatlak :D
Tedd be avatárképnek :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: