Új privát üzeneted érkezett!

Szia Stella!

Én hétfőn megyek a dokimhoz vizsgálatra és UH-ra.Alig várom már,hogy ott legyek,és lássam: minden rendben.
Egyébként megbeszéltem vele,hogy most megyek hozzá utoljára,és bemutat annak az orvosnak,akit te is ajánlottál!

Megkérdeztem,hogy a feleségét rábízná-e erre a doktorra,azt mondta minden további nélkül!
Akkor ,mondom: JÓ! Ez nekem is jó lesz! Már úgy izgulok. :roll: :roll: :roll:

Kép
orsitigris
 
 


Szia Orsi!

Még jó, hogy ezt mondta a dokid :D

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


Sziasztok lányok!

Hát itt nem túl sokan vagyunk!
Csak benéztem hozzátok is!Nekem is júniusban kéne szülnöm,remélem kihúzom addig!!!Ikreim vannak!Nem rég tudom csak,igaziból még fel sem fogtam!!!Már van egy 14 éves fiam! Kép

Kép
gina25
 
 

 
 

Sziasztok, megjöttem UHuról :D

Láttunk Csöppkebabát, gyönyörű nagyra nőtt, a múltkori 3,6 mm-es ülőmagasság ma már 26 mm, a buksi átmérője 10 mm :D
Láttuk a kezét-lábát, édesen kapálózott velük!
Kihangosította a doki a szívhangját is, na akkor jöttek a könnyek :wink:

Legközelebb a 12 hetesen UH-ra kell mennünk, de akkor egy héten 2 uh is lesz :D

Képek:


Kép

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


gina, üdv itt :)

De-de, vagyunk itt szép számmal, valamit elnéztél :wink: :D
Gratula az ikrekhez! :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok lányok!

Úgy látom nektek már eléggé van tapasztalatotok a korai terhességi tünetekben. :D Mondjuk nekem nagyon korai lenne, és azt szeretném tudni, hogy tényleg lehetséges-e, vagy csak az érzékeim játszanak Velem.

A lényeg az, hogy jövőhét csütörtök tájékán kellene megjönnie, múlthéten volt peteérésem. Az utóbbi 2-3 nap érzem magam eléggé furcsán. (hányinger, émejgés) És a mellem pedig sokkal hamarabb kezdett feszülni, mint egyébként szokott. Szerintetek Én beszélem be magamnak ezeket, vagy volt köztetek olyan, aki hasonlót élt át?


Lehet, hogy ezek hülye kérdések, de még soha nem voltam terhes :D

sziasztok
cs_erika
 
 


Sziasztok lányok!

Úgy látom nektek már eléggé van tapasztalatotok a korai terhességi tünetekben. :D Mondjuk nekem nagyon korai lenne, és azt szeretném tudni, hogy tényleg lehetséges-e, vagy csak az érzékeim játszanak Velem.

A lényeg az, hogy jövőhét csütörtök tájékán kellene megjönnie, múlthéten volt peteérésem. Az utóbbi 2-3 nap érzem magam eléggé furcsán. (hányinger, émejgés) És a mellem pedig sokkal hamarabb kezdett feszülni, mint egyébként szokott. Szerintetek Én beszélem be magamnak ezeket, vagy volt köztetek olyan, aki hasonlót élt át?


Lehet, hogy ezek hülye kérdések, de még soha nem voltam terhes :D

sziasztok
cs_erika
 
 


Sziasztok lányok!

Úgy látom nektek már eléggé van tapasztalatotok a korai terhességi tünetekben. :D Mondjuk nekem nagyon korai lenne, és azt szeretném tudni, hogy tényleg lehetséges-e, vagy csak az érzékeim játszanak Velem.

A lényeg az, hogy jövőhét csütörtök tájékán kellene megjönnie, múlthéten volt peteérésem. Az utóbbi 2-3 nap érzem magam eléggé furcsán. (hányinger, émejgés) És a mellem pedig sokkal hamarabb kezdett feszülni, mint egyébként szokott. Szerintetek Én beszélem be magamnak ezeket, vagy volt köztetek olyan, aki hasonlót élt át?


Lehet, hogy ezek hülye kérdések, de még soha nem voltam terhes :D

sziasztok
cs_erika
 
 


Éca! Hogy van a párod? Nemélem az ijedtség nagyobb volt, mint a baj! A legjobbakat kívánom nektek!!!

Bárány! 3. Császárnál is szerintem max. az lehet a bibi, hogy a végén nagyon sokat kell majd pihenni/feküdni. De lehet, hogy még az sem.

Stella! Azért egyél egy kicsit! Vagy mind kijön? Csipegessél, meg sok-sok hideg folyadék. Nem próbálsz ki valamilyen homeós bogyót?

Üdv Gina! Nem vagyunk sokan? Hm. Gyere, és gyarapítsd a bandát! Spontán "jöttek össze" a picurik?

Csöppke! Gyönyörűűűűűűű!

Jelentem, megvolt az első hányingerem! Juhéééééjjj!

Kép
zölddisznó
 
 


Erika, az émelygés szerintem nagyon korai lenne, hiszen ha múlthéten volt a PÉ-d akkor még be sem ágyazódott a bébi.
Mellfeszülés passz, én még szoptatok, úgyhogy nekem alapból más. De a fiammal sem volt olyan korán.
De drukkolok hogy csatlakozhass közénk ;)

Zölddisznó, hányinger :roll: De ez lelkileg biztos megnyugtató, úgyhogy éljen :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok,csak ma nem vagyok valami jól. Meglátogatott délelőtt egy rókacsalád..

Éca: remélem már jobban van a férjed, képzelem milyen ideges lehettél.

Csöppke: nagy nagy gratula a babóhoz, gyönyörűűűű :D :D :D , gondolom milyen nagy öröm lehetett látni- hallani.

Gina:üdv itt a "kis" csapatban :D

Szurkolok mindenkinek aki ma van dokinál, gyertek a hírekkel!!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni!
31 éves vagyok és a második kicsikénket várjuk. Lányunk 3 éves. A kicsi 7 hetes és 3 napos :D

Igyekszem majd mielőbb képbe kerülni...

Szép napot!

Livia
livia
 
 


Csöppke! Neked nem volt/van hányinger?

Erika! A mellfeszülés már jelentkezhet, mert azt leginkább a progeszteronszint növekedés okozza. Az meg jó, de szintén nem biztos jel. Kitartás, néhány nap múlva már lógathatsz a pisibe!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, szabin vagyok és sajnos nem vagyok netközelben. De ma voltunk uh-on és egyszerűen jönnöm kellett
Lehet, hogy három babánk lesz. :lol: Mondjuk még csak három petezsákot látott a doki, de 10 nap múlva kell újra uh-ra mennünk és akkor már minden biztosabb lesz.
Egyik felünk nagyon boldog de a másik egy kicsit retteg. :?
Nálam semmi tünet nincs, mondjuk ma volt egy kis émelygés meg a vesekövem görcsölget, de elviselhető. :D

gina25: gratulálok az ikrekhez :D

csöppke: nagyon jó képek :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


livia üdv itt :)

Zöldi, nem, nincs hányingerem, illetve csak 1-1 alkalommal jön rám, de pár perc az egész. Szerencsére a fiamnál sem volt. :wink:

Szilvi aztaa, gratu :D 3 baba, huhh! Vigyázz magatokra :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szia Szilvi!

Ez aztán a jó hír!! Nem semmi!! Nagyon vigyázz magadra és gyere minél előbb a hírekkel :D :D :D :D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok Kismamócák!

Hát nekem az utóbbi napok nem tartoznak a kedvenceim közé.
Szombtaoin voltam a St.Imrében, mert elkezdtem vérezni ami elvileg bajt jeletn legalábbis így tudtam, és elmentünk megvizgsáltak kaptam gyógyszert, és a jelentésen az volt ráírva, hogy fenyegető vetélés. Húúh bömböltem mint egy két éves.
Vasárnap reggel azaz pontosabban hajnal 3-5között nem tudtam aludni, mert annyira görcsöltem, ezért visszamentünk. Bekartak fektetni, persdze haza jöttem hisz mivel másabb ott vagy itt, talán kényelmesebb. hétfőő pihi pihit követte, mert azt mondták, hogy ha csak pisilnem kell akkor keljek fel. Keddre úgyb ébredtem hogy jajj megijedtem mit egér a cicától, h nincs meg ZsákosFrodó, olyan furcsa érzéseim voltak, nem tudom miért, talán azérz mert éjszaka nem voltam pipilni, és hajnalban sem keltem fel hogy éhes vagyok. hmmm azért érdekes. Nos vissza a kórhzába. Tehát kedden visstamentünk megvuiszgált egy nagyon kedves aranys jószívű fickó, és elmondott nekem mindent A-tól Z.-ig. Mert az ami nálam van ez előfordul........ sorolhatnám miket mondott, a lényeg a lényeg, hogy jó kedvvel távoztunk, ja és megkértem, hogy legyen a dokim és kiderült hogy ahova én járok u.h.ra ott van ő is, azaz ővé az egész. Nahát csajok a sors így akarta:)) Mert hát az előző dokival nem nagyon voltam megelégedve:(((
Ja viszont 5-6 inkább 6 hetes terhes lehetek!!! Tehát a vonalzóm sem jóó.

Gigaboszi; 29.én nem csak ultrahang, hanem nőgyogyi is lesz:))) így majd a táblázathoz egy kis infóó.
Vendég
 


volt valakinek hasonló tapasztalata?????
Vendég
 


Nyuszifülike, sajnálom hogy így jártál. Mit mondott a doki, mi lehetett? Haematóma, vagy egyéb?
Kell most gyógyszert szedned, vagy 'csak' pihi?

vigyázz Magadra!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


én is azt mondom, hogy három baba, huhhhh :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


nyuszifüllke: sajnálom, hogy így jártál, de pihenj nagyon sokat!!!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


.. szedem a duphastont nos.paval, pihenés,
de nem haematoma, az a múlktor volt, hjaaj mennyi mnden összejött már, és azt nmondta a tegnapi doki hogy ez lehet a beágyazódástól is, tehát nem kell megijedni, van aki meg pl 9hónapon keresztül vérzik mármint mensesel. :wink:
Majd hétfőn kiderül minden bár nagyon izgulok.
15.én volt ,53mm a zsákosom, azóta nem lett lemérve.:( Majd hétfőn megyek igaz az már mindjárt itt van, de azért egy kicsit még naon messze.
Ne gondoljak semmi rosszra, mert lehet egy tök egészséges a magzat és akkor tutti megmarad.
Vendég
 


Nekem sajnos mennem kell tanulni. De hamarosan újra jelentkezek. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Nyuszi! Hát téged rendesen ellát adrenalinnal a Jóisten :lol: :wink:
Most kicsit mégjobban szorítunk, és akkor nem lesz bibi.

Megkérdezhetem, hogy ki ez a doki, és hol rendel?

Kép
zölddisznó
 
 


köszi lányok! majd, ha tudok valami biztosat újra jelentkezem, addig olvaslak benneteket.
Remélem, hogy jó hírrel jöhetek vissza.

sziasztok
cs_erika
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos, noncs ok időm netezni, de gondoltam bekukkantok hozzátok!

Kitartást mindenkinek, üdv az újaknak és gratul akinek már szép babás képe van :) és drukk, akik holnap mennek doki bához!
Éca, köszi a választ!

Remélem holnap több időm lesz :)
További szép napot nektek!

Melus

Kép
melus79
 
 


Sziasztok!

Gratula a három babához!!!! fantasztikus!!

Én jól vagyok, bár néha úgy érzem, mintha a hólyagom fájdogálna és néha mikor azt hiszem, nagyon kell pisilnem, kevés jön csak. Lehet, hogy van egy kis hólyaghurutom? Remélem nem, mert az nem túl jó ilyenkor. Holnap megyek dokihoz, majd meglátjuk mit mond.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Hazaértünk...
Dobogó szívű Tónika megvan :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma már 17 mm :lol: :lol: :lol:
(ugy hiszem, a szervezetem tiltakozik az ikerterhesség ellen... az alig 50 kilós versenysúlyomnak még egy baba is éppen elég)

Szilva
3 :roll:
Nagyon vigyázz magatokra!

Nyuszi
Fenyegető vetélés miatt pihizek intenzíven én is...
Sajnos, az egyik babánkat el is veszítettük... a testvére megvan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gina
Üdv!
Nagyon vigyázz magatokra!

Csöppke
Gyönyörű :lol: :lol: :lol: :lol:


LÁNYOK!
Lenne egy kérésem.... a táblához a javításokat inkább priviben írjátok meg!
Itt sokszor beleveszik a szövegbe, véletlenül elsiklom felette... főleg, ha net-olvasás közben itt van Petim is... :wink:
Vendég
 


Hjajj Gigaboszi, az nem jóó, de majdnem egy csónakban evezóünk, mert igaz egy idősek vagyunk a babák már nem, mert én korai terhesnek számítok de írtam már korábban, de remélem hétfőn már lesz valaki a zsákban.
De mikor kezd el dobogni a szive?
(már írtam korábban hogy 6hetes lehetek.)
majd csinálok egy új vonalzót
Vendég
 


na Gigaboszi ezt jól le írtam, sebaj most egy kcsiti szét vagyok esve, de remélem összeszedem magam miharabb
Vendég
 


Hivatalosan: "Az uterusban egy 1,2*2 cm-es petezsákban egy szívteleppulzációt mutató embrio látható"

Nem hivatalosan! Juhhhééééééééééééééééééééééééééééééééj!

Kinek, milyen madarat fogjak?

Kép
zölddisznó
 
 


Éljen Tónika!

Nyusz-musz! Azon nagyon gépfüggő, hogy mikor lehet szívdobogást látni/hallani. Nekem egy hete még nem lehetett, most meg gyönyörűen.

Ja, és azt az előbb nem írtam, hogy fél centis a drágám.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Zölddisznó! Gratula a fél centis csöppséghez! :lol:

Giga! Neked is gratula Tónikához. Az a lényeg, hogy ő erősen kapaszkodik! :lol:

Szilva! És neked is gratula a 3 babóhoz. Nem is tudom, hogy irigyeljelek vagy sajnáljalak. :lol: Nagyon vigyázz magatokra!

Nyuszifüllke! Neked sem lehetett könnyű hétvégéd! :roll: Az viszont jó, hogy találtál egy rendes dokit! csináltak most uh-t, vagy csak 29-én lesz?

Csöppke! És akkor neked is gratula! :lol: Ez aztán már a tekintélyes méret!

Bocs, ha kihagytam valakit, csak ezt az oldalt olvastam vissza. :oops:

Nekem sem telt egyszerűen a hétvégém. Vasárnap el kezdett görcsölgetni a hasam, ezzel egy időben a közérzetem is nagyon vacak lett. Egész hétvégén nem tudtam enni, mindentől rosszul voltam, az éhségtől viszont szédültem, közben görcsöltem. Már az is megfordult a fejemben, hogy bevitetem magam a klinikára, de aztán kihúztam valahogy. Az előző terhességemet pont ebben az időben veszítettem el, így attól féltem, hogy megismétlődik az egész. Aztán ma délután elmentem a dokimhoz, megvizsgált, a méhszáj teljesen zárt, utána azért csinált egy uh-t, hogy mi van a babával, de ő is rendben van. Már 19 mm-es és változatlanul szépen dobog a szíve. :lol: Úgyhogy vetélésnek semmi jele! :lol: Azért a hasam még mindig görcsölget. :roll: Ennek még mindig nem tudjuk az okát. Szednem kell a Magne-B6-ot, aztán hátha jobb lesz. Felteszem az új uh képet!

Ja és aki kevesli a vukkot, csak szóljon nekem, szívesen átirányítom a rókacsalád egy-két tagját másokhoz! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára montana 2009.01.18 20:53-kor.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Szia Montana,

Örülök hogy jól vagytok olyan jóó nektek, de legalább a képeitek feltöltenek,k hoghy nekem is lesz ilyen és én is megtudom majd nektek mutatni:)
SDzombat vasárnap volt UH Zsákoló megvan. Ja azt nem is írtam hogy vasárnap csajok 90helyett 150 volt a váérnyomim:(((( ez is a terhesség jele...
Majd hétfőn megyek uh.ra utána meg újra regekel és a dokihoz, mert azt mondta ez a fickó hogy soron kivül bevesz majd:) de azért kicsit lehet majd várni kell, de asszem majd megéri. És ő mondta végre valaki megsaccolta bár de legalább mionmdott valamit hogy hány etes lehetek mert ez kikészített hogy mindegyik csak korai terhes korai terhes, és mikor azt klérdetzem mennyi idős lehetek hát azt honnan tudjam. Hmm mit mondjak nem egy kielégítő válasz. De ezzel a saccal tök jól érzem magam, mertamúgy meg jól sdaccoklt:)))) azért i svan egy újított vonalzóm:)))
Vendég
 


TERHESSÉGI HÁNYINGER, HÁNYÁS

Colchicum autumnale
Tünetek: Extrém túlérzékenység szagokra, ételundor (már az ételek látványa és szaga is hányingert és hányást vált ki), ájuláshajlam, hideg verítékezés.
Adagolás: Colchicum D6 vagy C6 2-3x1 tabletta
Ipecacuanha
Tünetek: Szinte állandó igen intenzív hányinger, ismétlődő hányás, a hányinger a hányást követően sem csillapodik, időnként hasmenéssel és hasi görcsökkel kombinálódik, a nyelv nem szokott lepedékes lenni.
Adagolás: Ipecacunha D6 vagy C6 2-3x1 tabletta
Sepia
Tünetek: Állandósult hányinger, ami reggel felkeléskor és délután rosszabb, extrém szagérzékenység, a beteg tejszerű folyadékot hány.
Adagolás: Sepia D12 vagy C12 2-3x1 tabletta
Iris
Tünetek: Gyomorégés, savas felböfögés, erős nyálfolyás, a tünetek periódikusan jelentkeznek.
Adagolás: Iris D6 vagy C6 2-3x1 tabletta
Vendég
 


Sziasztok!
Én is voltam ma orvosnál,sima vizsg(korai terhesség).Nov 7-én UH
Addig semmi,csak ha van valami probléma...
Vendég
 


zölddisznó írta:Hivatalosan: "Az uterusban egy 1,2*2 cm-es petezsákban egy szívteleppulzációt mutató embrio látható"

Nem hivatalosan! Juhhhééééééééééééééééééééééééééééééééj!

Kinek, milyen madarat fogjak?


Éljeeeeeeeeen!!! Gratulálok! :wink: :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Montana, nagyon szép a Te babád is, gratulálok! :D Görcsölést sajnálom, pihenj amennyit csak tudsz!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


gigaboszi, gratulálok a 17 mm-es Tónikátokhoz! Hurrá! :D

Bocsi, hogy így szaggatottan választoltam. :oops: :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


bárány, nov. 7-én hány hetes leszel már? Biztos szuper nagy lesz már a bébi :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Én úgy számolom akkor 8-9 leszek,vagyis a doki is úgy számolja...
Vendég
 



Csöppke:
jajj de szép nagy már a bébi, gratulálok! Lehet hogy megint kisfiad lesz? :roll:

Zöldi:
neked is nagy gratula a szépen dobogó szívü babádhoz!

montana:
nem szabad semmi rosszra gondolnod, csak arra hogy szépen fejlődik a kis babóca! Görcsölgetésre sajnos nekem sincs jobb ötletem mint a magne b6, esetleg kérdezz rá, hogy az 1 dl vörösbor esténként nem segítene rajtad. Az alkohol lazít és nem görcsöl a hasad.

bárány:
ez már bíztató, 7-én pedig már rögtön láthatod ahogy dobog a pici szíve! :wink:

giga:
Nálam is ez a helyzet, a doki látta a másik petezsákot is de nem sok reményt fűzött hozzá, jövőhéten kiderül hogyan fejlődött tovább. Jobb egy szép sima terhesség, mint egy komplikációval fenyegető ikerterhesség.

Nyuszi:
3 baba az nem semmi! A dokid mit szólt?

Köszi az érdeklődést, a férjem már jobban van, ha minden igaz holnap már hazaengedik. Jó lesz már ha újra itthon lesz én is nyugodtabb leszek.

Kép

Kép
éca
 
 


éca írta:
Csöppke:
jajj de szép nagy már a bébi, gratulálok! Lehet hogy megint kisfiad lesz? :roll:


Ezt miből szűrted le? :lol: Egyébként mindegy :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Hello csajok!Már egy hete nem voltam!Kedden voltam dokinál,ver a baba szive,ugyhogy minden rendben!Mostmár tényleg olyan sokan vagyunk,hogy nem tudom követni!Minden ujnak gratulálok,és mindenkinek aki volt ultrahangon és hallotta a baba szivét,szintén gratula!


Annus!Nem láttam hogy irtál volna!Minden rendben?
Vendég
 


Moni: örülök, hogy minden rendben, már biztos neked is szép nagy a baba :D
Gyere gyakrabban!

Gigi: gratula a dobogó szívű Tónikához. :D

Többiek hol vagytok ma reggel?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Buci!Köszike!Igen szép nagy a baba!Azért nem voltam mert tegnap érkeztünk haza Szekszárdrol,és ott nem volt net!De nagyon boldog vagyok itt hallom a fülembe még mindig a kis szivecskéjének a hangját!Nagyon megnyugtató volt hallani! :) :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Buci! Én speciel aludtam! Napi programom nagy hányadát ez a tevékenység teszi ki, de nem bánom, mert kedvenc elfoglaltságaim közé tartozik :lol:

Móni! De jóóóóó! Képed nincs?

Többieknek is szép napot, amennyire az ablakon kitekintve ezt elképzelhetőnek tartjátok! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 



Csöppke:
nem tudom, csak abból gondolom, hogy eddig ugyanúgy viseled ezt a terhességet is mint az előzőt. Emiatt. :roll: Nálam eddig teljesen másmilyen, a cicim fáj ugyan, de nem úgy mint Milánnál. Az arcom, nyakam nagyon csúnya lett az előző terhességemnél, most még ilyen tüneteim nincsenek. Néha már megijedek, hogy tényleg terhes vagyok-e egyáltalán. :shock: Annyit érzek most épp, hogy beszakad a derekam. Felsöprögettem, kiterigettem, pakoltam úgyhogy ez egy kicsit most betett. Remélem azért a kis gesztenyém szépen fejlődik. Huhh annyira soká van még 31-e! :roll:

Moni:
nagy gratula neked!! Haj de szeretném már én is látni meg hallani ahogy dobog a pici szíve!

Kép

Kép
éca
 
 


Zölddisznó!Sajna nincs képem!Az a helyzet,hogy a szekszárdi korháznak nincs pénze képet csinálni,ugyhogy majd nekem kell intézni,de sajna még nem jutottam el odáig!De remélem nemsokára lesz!
Vendég
 


éca, hát nálam hasonlóak a tünetek, úgyhogy ha azok alapján kellene tippelnem akkor kisfiút mondanék én is. :)
Majd kiderül, remélem nem is olyan sokára.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: