Új privát üzeneted érkezett!

Vera,

Jesszumpepe! Kiégeeeeett? Azonnal menj haza szerintem!!!

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Már nekem is van vonalzóm, bibiiiiiiiiiiiiiii :lol:

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Ad, nagyon klassz kis vonalzód van! :lol: :lol: :lol:

Vera, szerintem is menj haza!!!! KisVuk engem nem látogat, ennek most konkrét oka volt, egyszeri alkalom. :D Csak belegondoltam, milyen lehet ez mindennap. :shock:

meri
 
 

 
 

Adire,
Hajrá fogyizás :D

Meri,
Sajnálom hogy vuk zaklatott nekem ez már a 8. hetem vele igazán elmehetne a sunyi... :lol:

Vera,
Szerdától már nem lesz ennyire meleg kitartást addig is!

Többiek merre vagytok??
Kép
Vendég
 


Halihó!!!

Megjöttünk az UH-ról!!!!
Kistesó jól van, 4.9 cm és dobogott a pici szíve, a lába meg nagyon járt!!!!! :lol:
És képzeljétek én néha érzek valamit, na nem mocorgást(szerintem :oops: ), hanem hogy ott van...erre kérdezi a szonográfus, hogy hanyadik gyerek??Mondom harmadik azt válaszolja, akkor már érzem a mozgását!!!!!!Mondom akkor IGEN!!!!! :lol: :lol: :lol: Valami van, de nem határozottan, majd kiderül!!!!!

Adire:tényleg jó a vonalzód!!!!

Meri:sajnálom a vukkot, remélem elkergetted.
Én is veszettül émelyegtem, amikor mentünk az SZTK-ba!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most látom már csak 200 nap van hátra!!!! 8) Na jó mínusz 1 hét legalább, én mindíg előbb szülök!!!! 8) 8) 8) 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


BMO,

De szupi! Gratulálok! :lol:

Lányok,
sajnos nekem nem fog olyan gyorsan változni a vonalzóm, mint nektek. Az előző terhesség után is még hetekig ragaszkodott a kis kilóimhoz a szervezetem, még azt hitte, hogy terhes vagyok... A hormonokkal nem tudok küzdeni, de mától nagyon odafigyelek és jövő héttől elkezdek valamit tornázni. Már nagyon várom!

Puszi Mindenkinek

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Bmo,
Már szép nagy :lol: képet nem kaptál? Nézték most a tarkóredőt is? Amúgy a 3. babát már nagyon hamar lehet érzeni csak az elsőre kell sokat várni :lol:
Vendég
 


Kaptam képet, de nem tudom megmutizni, mert nincs scannerünk.
Tarkóredő 1.9 mm, megnéztem lánykámnál nem volt a leleten, fiammal a 12-dik héten mentünk akkor ő 6 cm-es volt és 2, 8 mm a tarkóredője.
Azt mondta a szonográfus, hogy ez jó.
Mocorgás:én a lánykámat a 20-dik héten éreztem először, a fiamat a 16-dik héten, de a kistesó még 12 hetes sincs!!!!! :shock: :roll:
Na majd jól odakoncentrálok!!!!!! :lol: :wink:

Adire:szerintem ne görcsölj rá a fogyókúrára, csak lazán és úgy könnyebben megy!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


BMO,

ÁÁÁÁ, nem dehogyis! Nem görcsölök rá.... A tickert is csak azért csináltam, hogy ne "lógjak ki" közületek... :lol: Nagy sportember vagyok, úgyhogy inkább azt várom, hogy mozoghassak végre.

De kár, hogy nem tudsz képet mutizni :( Úgy szeretem nézegetni az uh képeket :D

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Hello Lányok!

Adire! Köszi a megnyugtatást, pedig nekünk kéne neked erőt adnunk...:-) Fogyáson ne cidrizz, majd lemennek azok a fránya kilók. Aztán hajrá bébi-projekt! :D

Pandi!
Holnap megyek UH-ra, kijavíthatod a tábliban! Szerdára számítottam, de nem magánba kell mennem, hanem a doki rendelésére a kórházba, mert ott valami spécibb UH-gép van. Így legalább hamarabb megnyugszom....remélem:-)


Vera!
Micsoda izgalmas munkahelyed van....:-)))) MOndjuk nálunk is szoktak érdekes dolgok történni, de tűz az még nem volt..szerencsére. :-)

Na, most mennem kell ügyeket intézni (bolt, posta, stb.stb.), este jelentkezem!

Sziasztok: Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


na végre már, hogy a végére értem. rengeteget ítatok. Sziasztok!

Látom zajlanak az események. Vera ez igen iroda kiégve egész nap az a szag nem lehetett valami kellemes. Tényleg meddig akarsz még dolgozni?
És ki dolgozik ki nem és aki dolgozik az meddig szeretne?

Azt hittem megtaláltam a pocakosnaplót de amit írt róla Meri rögtön én is rájöttem, hogy nem erre vágyom. Bár már elkellene kezdenem. Azért köszike Adire. Örömmel látom jól, hogy vagy. És szupi a vonalzód.

Bmo,

gratula a 4,9cm-es babához!

Pandácska,

neked éhgyomorra kellett menned? Én is örülök, hogy végre enyhült az idő.

Szerintem a 18. héten én is elmegyek 4D-re. De anny a kínálat, hogy az ember már azt sem tudja hova menjen. De látom jött egy jó pár tipp. A Györfi Mátyáséról hallottam jókat én is, de ott volt, hogy a baba aludt és nem küldték le a barátnőmet enni valamit, hogy hátha eddig felébred.

Sziasztok,


Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vicki,
Az uh-ra? Nem kellett üres pocival mennem ettem elötte :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam ma a genetikai UH-on.Szuper volt.Minden rendben volt. :D A CRL:46 mm, a nyaki redő pedig 0,9 mm-es.Rengeteg számunk van még,a combcsonttól a haskörtérfogatig,de nem rakom fel mindet, a lényeg,hogy megfelelő számok,és van orrcsont is,telt hólyag és gyomor,ép koponya.... :D Van képünk,+ kaptunk egy 12 perces videót is, ahol az én mackó formájú gumicukrom iszonyat mód kalimpált.

Márti!

Én csak nagyon halkan mondtam eddíg a legbizalmasabb ismerősöknek,de én is érzem néhány napja és nagyon ritkán, de mozogni a babaát.Többedik terhességnél ez érthető.Én azt hittem nagyon korai,de azóta több mamától hallootam ilyen korai időpontot,aki sokadik terhes.Szóval akár az is lehet. :D

Majd teszek képet és bocs,hogy másnak nem írok,de a melegben még visszaolvasni sincs erőm mindent. :oops:

pUSZI

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter,
Hurrá :lol: képet képet!!!
Vendég
 


Eszter:dejódejó, hogy minden rendben!!!!! :lol:
Igen képet kérünk róla, hogy megcsodálhassuk!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Eszter!
Szuper, hogy minden rendben volt!!! Én holnap megyek, már nagyon várom!:-) Most tűnt fel, hogy te egy nappal jársz csak előbbre nálam. :)

Egyébként néha én is érzek az alhasamban valami érdekeset, olyan mintha egy kis gombóc jobbról-balra, meg vissza vándorolna, nagyon lassan és mintha egy picit közben ki is dudorodna.
De már arra gondoltam, hogy beképzelem??!! :D
Meg ha sokáig otthagyom a hasamon a kezem, akkor érzek egy kis ütemes lüktetést is, ami nem olyan mint az én szívverésem.

Ti mit éreztek?
A lányommal kb. a 17-18. héten éreztem először mozgást, de már nem igazán emlékszem rá, hogy pontosan milyen volt. De gondolom minden babával más!?

Vikci!
Én még dolgozom, ameddig bírom szeretnék menni. Nekem nagyon nyugis munkahelyem van, meg végül is, ha gond van, simán itthon maradhatok 1-1 napot. Nekem az is jó lenne, ha mondjuk hétfőn vagy pénteken nem kéne mennem, kár hogy így darabokban nem lehet kivenni a 14 hetes szülési szabit. :)

Ki nem dolgozik már egyáltalán?

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Halihó,

Eszter gratula ezek nagyon jó hírek. Ott voltál ahol Pandi? Ennyi mindent lemérni ez hihetetlen mennyire előre haladott az orvos tudomány.

Pandi,

A vérvételes nyaki és orredős vizsgálatra gondoltam. Milyen jó , hogy ilyen vékony vagy. Amikor 22 éves voltam én is könnyebb voltam egy 10-el. de azt mondjuk csak diétával és tornával tudtam megtartani. Ez van. Most csak tornázom egyenlőre a Réka dvd-re. (kismama torna)

Katuci,

de jó neked. Ha nekem is ilyen körülményeim lettek volna akkor és is hasonlóképpen cselekedtem volna azaz még mindíg dolgoznék.

Hali,

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vicki,
Én giliszta géneket örököltem decemberben 45 kg voltam csak sikerült magamra szednem egy kicsit mert azt mondták úgy nem esek majd teherbe. Réka nekem is megvan egyszer megvettem hirtelen felindulásból mert egy csomagban volt 3 dvd és benne a kismama torna de lusta vagyok mozogni :lol: meg szerintem nem is kismamának való gyakorlatok vannak benne mert pl az alhasi izmokat területet folyamatosan erőleteti pedig azt ilyenkor nem szabadna szóval csak óvatosan! Legalábbis nekem nem... Amúgy nagyon csini vagy a képeken :wink:

Nektek van valami kaja kattanásotok? Nekem a koviubi most a gyengém és gumicukor pedig régen nem szerettem :D
Vendég
 


Lányok!

De arik vagytok,hogy így örültök nekünk.Mutatom a képeket.Valóban nagyon brutális,hogy milyen fejlett a tudomány.Igen,ott voltam,ahol Pandácska. Kép Kép

Szerintem pont olyan mint egy gumimaci. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Pandi,

Nekem is a savanyú az ami nagyon bejön. A múltkor sikerült hányingerig szétsavaznom a gyomromat a savanyú káposztával. Ilyet még nem éreztem mármint nem okozott rosszullétet a sav. De annyira jól esett.
Köszönöm szépen a bókot! :wink: Nemsokára majd teszek fel meg gondolom ti is pocaklakós képeket.

Eszti ez tényleg egy édes kis gumi mackó. Nagyon cuki.
És pandi amint ezt elolvasta már rohan is a gumimackós dobozért. :D :D :D

Jó éjt!

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Anubias,
Te most hol voltál és milyen vizsgálaton? Mert már képzavar van nálam :oops: 12. heti uh vagy kombinált teszt?

Vicki,
:lol: :lol: van colás gumicukrom a macisat meguntam :lol:
Vendég
 


Anubias,
Ez lamaradt: nagyon édes a babád pöttöm Panna :lol:
Vendég
 


Anubias,
Már megnéztem egy másik topicban és te a Boglárkerékben voltál én meg az Istenhegyi géndiagnosztikán szóval nem egy helyen voltunk és neked sima uh volt nem vérvételes kombinált teszt ugye?
Vendég
 


Pandácska!

A Bolgárkerék u ban voltam,genetikai 4D-s ultrahangon,amit itt a 11. héttől a 13. hétig végeznek.Tulajdonképpen ez a 12. heti Uh,csak alaposabb,mint ami a nődokimnál lesz is jövő héten.Mert ugye tarkóredőt ő is mér majd.Integrált tesztet,vagy a kombinált tesztet nem csináltattam,csak Uh-ot.Ez 12000 Ft,két 4D-s fotó és egy DVD tartozik hozzá.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Anubias,
Értem csak azt írtad hogy ott voltál ahol én de ez nem az a hely :wink: akkor neked azért volt hosszabb uh mert nem kombinált tesztre mentél így már értem az egészet. Mikor mész legközelebb?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Pandácska!

Nem tudom én miért voltam abban végig,hogy te is a Bolgárkerékben voltál. :roll: :oops: Azt mondták,hogy legkövelebb genetikai szűrést a 16-20. hét között érdemes.Szerintem ekörül megyek majd megint.Jövő szerdán meg a dokimhoz.Ezt csak a tábla miatt írtam. :wink:

Jó éjt

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Kép
Kép


Kell valakinek valamit beírni a tábliba vagy javítani? Szóljatok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap délután kiirattam magam: elegem volt a füstszagból amit egész nap beszívtam.
Most viszon aggódom ezerrel, tegnap délután elkezdett egy kicsit fájni a hasam és egy nagyon minimális mértékben elkezdtem barnázni (csak a WC papíron, az alsóneműn nem).

Nem tudom, hogy felhívjam-e a dokim, barnázhatok-e attól, hogy tegnap az egyik utro adagot véletlenül 2 órával később vettem be.
Mondjuk most nincs semmi bajom, nem görcsöl és nem barnázok.

Eszter!
Nagyon édi a gumicukrod! Örülök, hogy minden rendben van!!!! :D

PAnda!
Kajáról: nálam még mindig a sajtos, tejfölös, kefíres dolgok vannak a kedvencek közt. Időnként van csak 1-1 fellángolás: pl. tegnap a paradicsomlevest kívántam, de ma már nem kéne.
Azért a gumicukorral óvatosan, mert én úgy tudom, h. egy csomó mű dolog van benne, ami nem biztos, hogy a manódnak egészséges.

Vikci!
Arra gondoltam a munkával kapcsolatban, h. ha a jövöheti nagy UH-on minden rendben lesz, akkor bejelentem bennt és kiiratom magam. Elegem van a benti hőségből, idegeskedésből, kora hajnali bemenetelekből.
Tehát most a héten szabin vagyok és ha minden jól megy akkor már a jövő héttől is végig.

Márti!
Gratula a babádhoz, de jó, hogy te már érzed is a mozgolódásokat!

Kata!
Drukk neked, aztán írdd meg, h. mi volt!


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera,
Szerintem az utrotól(2 óra késéssel) nem mert nekem nagy adagom volt 3*2 utro és 3*1 Duphaston volt olyan hogy nem vettem be egyszer egyáltalán mert moziban voltunk és elfelejtettem elvinni de nem volt semmi barnázás tőle. Pihenj sokat lehet picit megerőltetted magad!
Vendég
 


Áááááááááááááááááááááááááá! Írok egy órája, és egy mozdulatta sikerült kitörölnöm!!!!!! :(:(:(:(

Márti, gratula a manókádhoz!!! Csak az én babóm ilyen álomszuszék??? :) Ja, ha tudnád, mitől jött vuk! :oops: Egyébként megint nagyon egy hullámhosszon: épp most írtam neked emilben, hogy mivel te mindig előbb szülsz, neked már nincs sok hátra, erre most látom, hogy te is ezt írtad tegnap. :lol:

Ad, nehogy már mi hamarabb érjünk a vonalzók végére!! :D Legfeljebb azért nem fogsz a végére érni, mert közben bebabásodsz. ;)

Kata, uh után tessék jelentkezni!!! Én egyébként nem dolgozom. Mindjuk egyébként is szabin lennék őszig. :D De nem fogok már visszamenni. :)

Vikci, egyébként szerintem az sem rossz, ha te saját magad írod a naplódat egy kis füzetkébe, nem? A Magyar Könyvklubnak is vannak naplói, azt mondják sokkal részletesebbek, mint a többi. Élőben még nem láttam... Viszont most sokkal olcsóbban lehet megvenni őket.

Eszter, gratula a gumimacikádhoz! :D Remélem, te is megnyugodtál egy picit!!!! Nagyon kis édes!!!

Panda! Kajatéma: eleinte nekem a ropi volt, azt bármikor tudtam enni. Aztán most leginkább a dinnye a sláger. De a fő: a Maoam cukorka, ilyet azelőtt nem volt szokásom enni. Na jó most sem sokat, de azért arra nem is mondok nemet - mint az édességekre egyébként. Nekem ez a legnagyobb változás: rettentő édesszájú vagyok (voltam?), és most semmi édességet nem kívánok. :lol: Valszeg ennek köszönhető, hogy kevesebb kiló vagyok, minta a baba előtt. :D

Vera, szerintem nincs különösebb jelentősége a barnázásnak, legfeljebb a szervezeted jelez, hogy kicsit lassíts! De mondjuk én is akkor nyugodnék meg, ha beszélnék a dokimmal. :) Egyébként nagyon helyes, hogy kiírattad magad! Végleg? Vagy csak pihi?

Mozgás... Nekem első baba... de egy ideje olyan érzésem van, hogy az én kis álommanóm igenis mocorog. Nem tudom pontosan megfogalmazni, de mintha hullámozna vagy bugyborékolna a hasam (Nem kívülről nézve! :D). De rossz, hogy nem tudom szavakba önteni. Na mindegy. Nem is lényeg...

Lányok, névsorolvasás!!!!
Bingii miért költözött másik topikba???
Tudunk valamit Boeskéről, Judyról, Patiról???
Ladybird? Lafead? Doni?
Panda, segíts, kit hagytam ki! :)

Menjen mindenki hűsölni, mert ma is dög meleg van! :D

meri
 
 


Vera!
Szerintem nem az utrotól volt, nekem a Kaáliban a doktornő kinevetett, amikor mondtam, hogy pontosan hány orakkor kell az utrot betennem (hüvelyi). Azt mondta, nem történik semmi, ha 1-2 óra eltérések vannak! Szerintem csak pihizzél, nem lesz semmi baj! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Vera, nyugi, nem a késői bevétel miatt van, csak kimerültél, és meleg is van!!!!Ha később is veszed be, nem lesz semmi!!!!

Meri, én is valami ilyesmit érzek már néhanapján, nem mindig csak ha erősen odakoncentrálok, vagy csak a koncentráció miatt van???? :oops:
Vendég
 


Na, csak emlegetni kell a hiányzókat, máris megjelennek. :D Szia Doni és Lafi! :)

Lafead, te miért nem vagy benne a táblában???

meri
 
 


Aha, Lafi, most látom, hogy te is egy másik topikban laksz inkább. :) Én meg itt aggódom. :D

meri
 
 


Meri, én össze-vissza több helyre is "bepofátlankodok"....néha ide is írok, néha a januáriba, Titeket olvaslak és ha olyan van, amiben segíteni tudok, akkor beírok.....Általában, ahol lakom az a PCOS topik.
Vendég
 


Meri,
Én is ennék most olyan cukit szeretem :lol: csak ráragad a fogamra de nem bánom :lol:
Vendég
 


Most én is megenném, de most nincs itthon. :(

meri
 
 


Vera!

Szerintem feltétlenül hívd fel a dokidat.Nem hiszem,hogy nagy baj volna,de én azt gondolom,főként az előzmények tükrében,hogy jobb a dolgokat tisztázni.Pihenj,az utrot meg lassan abba is hagyod,az nem okozhatja,de nézzék meg inkább,hogy te is megnyugodhass.Légyszi számolj be,hogy vagy,mit léptél.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Vera,
Csatlakoznék az elöttem szólokhoz. Szerintem sem a későbbi utrobevételtől van. Nekem volt úgy, hogy 1-2 szemet elfelejtettem bevenni és semmi következménye nem lett! Jól tetted, hogy kiírattad magad, ilyenkor legjobb ha pihizel!

Meri,
Édes vagy! Azért azt tényleg nem szeretném, ha Ti előbb érnétek a vonalzó végére.... :lol: Nem sok az a pár kiló, csak tudod a ruháim a 3-4 kilóval kevesebbi alakomra "optimálisak" :D

Eszter,
Én ugyan nem szeretem a gumimacit, de A Tiéd tündéri!!! Még képeket még! (Aki tud)

Katuci,
Holnapi uh után tőled is várjuk a képeket. És NO PARA!!! :D

Vikci,
Én még nem láttam "élőben" azt a naplót, így neten keresztül jópofinak tűnt! :)

Pandi,
"Giliszta gének"... Ezen akkorát nevettem, még nem hallottam ezt a kifejezést :lol: Te biztos akkor terhesség után is hamar visszanyered majd az alakodat!

Ha valakit esetleg érdekel, hogy én mire kattanok kaja ügyben (nem terhesen) hát az a paradicsomlé!!! Próbáljátok ki jól lehűtve, a legjobb szomjoltó!!!


Mi van Lexussal??? Hahóóóóóóóóóóóó

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy nem jöttem pár napig, de a hétvégén Balcsin voltunk. Olyan vonzó volt, hogy nem tudtam megállni, hogy ne menjek bele a vízbe, remélem nem lesz belőle baj. Most hétvégén is akarunk menni.

Tegnap meg nem tudtam felmenni a nere, ma meg egész délelőtt a korházban ültünk.

Bazsinak megint begyulladt a mandulája. Január óta minden hónapban, és azt mondta a háziorvos, hogy ne halogassuk tovább a mandulaműtétet. Így reggel bevittem az orr-fül-gégészünkhöz, hogy megnézze. Azt mondta, hogy nincs értelme tényleg halogatni, nagyon nagyok, csúnyák és még gond is van velük. Aug végén kell telefonálnom, hogy mikorra kaptunk időpontot, mert 2 hónap a várakozási lista, mióta maximalizálták a műtétek számát. Szóval valamikor szeptemberben lesz a nagy nap, csak addigra nehogy megint begyulladjon neki, mert akkor uj időpontot kell kérnem.
Jó lenne még a szülés előtt túl lenni rajta.

Vera,

Nagyon jól tetted, hogy kiirattattad magad, inkább pinenj, de szerintem is hívd fel a dokit. Ártani nem árt.Inkább telefonálj potyára, mint ....

Anubias,

Nagyon édes a kis gumimacid, én is alig várom már a 4d-t, de az még odébb van. Szépen látszik rajta a kicsike. Gondolom a nemét még nem nagyon tudták kideríteni. :lol:

Pandi,

Még nem volt alkalmam gratulálni neked a pénteki uh-hoz és a képekhez. Szép nagy babókád van, és örülök, hogy minden ok nálad. :lol:
Majd nekem aktualitáshoz beírnád, hogy aug 15. genetikai uh. köszi.

Meri,

Én hüsölök a melóhelyen a légkondiban, majd otthon fogok meggebedni, mert persze a hülye ventillátorunk is most szart be, és az egész városban nem lehet kapni, mert elkapkodták. Mindenhol az van, hogy már megrendeltük...Röhej.
Megbeszéltük, jövőre beszereltetjük a klimát, máshogy nem lehet bírni a panelban. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ad, nem ma megy Kata uh-ra??? Valahol ezt olvastam. Lexus meg, ha jól tudom, igazoltam van távol, 18-án írta, hogy eltűnik egy hétre...

Judy, miért lenne baj, hogy bementél a vízbe????? Nekem azt mondta a dokinénim: mindent lehet, amit egy kétévesnek megengednék... Szegény Bazsid!!! Bár, jobb ezen túlesni gyerekkorban. Én már nem is emlékszem, milyen volt. :) A panelhőség miatt nem irigyellek. :(

meri
 
 


Adire,
Parilevet én is szeretem pici sóval :lol: nyammmmi! Barátnőm mai napig Kukackának hív :lol:

Judy,
Köszi :D beírtalak!
Vendég
 


Meri,

Hát igen, én is várom hogy tul legyünk a mütéti időszakon. Tavaly Danikáét vették ki, nagyon jól viselte, de 1 héttel a mütét után amikor száradt a seb, nagyon nyafka volt és enni sem akart.

Nem beszélve arról, hogy egyedül nem hagyom bent, külön ágyat meg nem kapok, szép lesz majd terhesen ülve aludni 2 éjszakát.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Meri,
Igazad van. Félrenéztem. Azt hittem, hogy ma írta azt, hogy holnap megy :oops:

Judy,

Asszem nálunk is klímaproject lesz! (panel) Párom napok óta a netet bújja és gyűjti az infókat. Nyaralás helyett lesz légkondink... :lol:

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Katucinak ma van uh most olvastam vissza pedig a tábliba holnapra volt beírva :roll:
Katuci drukk+++
Vendég
 


Látjátok, ezért javasoltam ama bizonyos honlapot....... Nehezebb a táblát frissíteni... :)

meri
 
 


Meri,
nem nehezebb csak ha nem szólnak hogy Panda írjál már be akkor magamtól nem tudom ki hova megy. A honlapnál is szólni kell különben az se frissül :wink:
Vendég
 


Lányok,

Nem tudtok valakit akinek van nyaralója a Balcsin és kiadná 3-4 napra aug 10 után?????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: