Új privát üzeneted érkezett!

meri,
11+5nél,betöltött 11.hétnek kell legyen....méééééé?
Vendég
 


Köszi. Csak infógyűjtés. :D:D:D Én még várhatok jövő hétig. :(

meri
 
 


Voltam dokinál.Minden rendben volt,holnap jövök. :D

Puszi

Eszter
anubias
 
 

 
 

meri,
ezt buktad akkor :? :roll: sebaj,másodjára már te is rutinos leszel :lol: :lol: :lol:

eszter,
jaj de jó :D :D :D :D :D :D mondom én hogy boszi vagyok :twisted:
Vendég
 


Hú Gigi! Akkor nem csodálom, hogy a frász jött rád! De a lényeg, hogy minden rendben van! Egyébként azt lehet tudni, hogy mi okozta a vérzést?

Érdekes amit írtál, mert nekem a dokim meg azt mondta, hogy mindenféleképpen a már BETÖLTÖTT 12. hét után kell mennem a következő vizsgálatra, így amikor megyek, akkor 12+4 hetes leszek! :shock: :shock:
Vendég
 


Nálam úgy volt ez a 12. heti, hogy az asszisztens közölte, hogy pont 12+0 kell menni. :D:D:D Csak az délelőtt lett volna, apa nem tudott volna jönni. Én meg úgy vagyok vele, ha már fizetek, legalább választhassak időpontot úgy, hogy az neki is jó legyen. Ráadásul hülyeség az egész, mert más a mensi alapján számolva és más uh alapján... Az én véleményemről már nem is beszélve... :D:D:D Úgyhogy megkérdezett ott vmi orvost, aki mondta, hogy akkor a betöltött 12 után. Egyébként mindenhol azt olvasni, hogy 11-13. hét között. Nem tudom, mit csinálnak belőle ekkora ügyet. Ildi, én is 12+4-nél megyek. :D

Más: tessék nekem gratulálni!!! :D:D:D Madártejet csináltam. :D Én egyébként sem nagyon főzök, nálunk anyósom a szakács, de madártejet még életemben nem csináltam. Jól néz ki... csak kár, hogy én a szagát sem bírom. :D:D:D

meri
 
 


Meri! Gratula a madártejhez!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Én ma mondtam a férjemnek, hogy van e még neki olyan maszk, amiben a múltkor permetezett, mert hétvégén jó lenne, ha csirkemellből akar valamit enni, mert nem bírom a nyers hús szagát! :lol: :lol: Kiröhögött, de azt mondta majd megnézi! Hát elég muris lesz majd az biztos, a Bence jókat fog derülni rajtam, de hát hagy örüljön az a gyerek. :lol:
Vendég
 


Végül is két legyet egy csapásra: kaját is kapnak és még szórakoztatod is őket. :D:D:D

meri
 
 


little,
lehet tudni,de mint már mondtam nem beszélek róla szívesen,talán majd egyszer.......

meri,
grat a madártejhez :lol: :lol: :lol: :lol:

uh:én bvel is betöltött 11.héten voltam....ráadásul sosem panaszkodott egy szonográfus sem hogy korán jöttem :wink: pedig mindháromszor másnál voltam :shock: :roll: de szvsz sincs túl nagy jelentősége,ahány doki annyi vélemény....
Vendég
 


Little!

de jó,hogy veletek is minden rendben. :D Nagyon fáradt vagyok,ma 11 órát melóztam.Mi lehet Annával? :cry:
anubias
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok :) Végre van gépem :)
Szóval Bogikámmal minden rendben :) Leírom mi van a leleten: Egy élő magzat, fejvégű fekvésben. A lepény a hátsó falon tapad, mélyen. Átlagosnál kissé több magzatvíz.
BPD: 48mm OFD: 63mm HC:181mm AD1: 48mm AD2: 51mm AC: 156mm FL: 34mm Magzati súly: 370g
Kockázat: A kromoszóma-rendellenesség kockázata: 0.5%-on belüli.
Viszont egyáltalán nem vagyok nyugodt :oops: Tudja valaki, hogy a kissé több magzatvíz mit jelent, úgy értem, hogy abból lehet még sokkal több magzatvíz is? Dokimhoz jövő héten megyek, vagy kedden vagy csütörtökön.
És még valami, annyit görcsöl a hasam, van olyan, hogy éjjel arra kelek, meg se bírok mozdulni. Hiába eszem a magnéziumot... De gondolom a sok stressz, meg sz@r kedv is okozhat ilyet... vagy nem?

Eszter! Annyira boldog vagyok, hogy írsz nekünk is :) Én mondjuk rendszeresen olvastam/olvasom a másik topicot, és drukkolok Neked ezerrel!!! Meg persze NAGYON GRATULÁLOK!!!! :)

Little! Rád is sokat gondoltam ám 8) Örülök nagyon, hogy minden rendben.

Meri, gratula a madártejhez :D Én 11+5nél voltam a tarkóredőn. Nekem is azt mondták, hogy a 11-13. hét közt kell menni.

Gigi! annyira tetszik a név amit választottatok :D Gondban leszek, ha mégis kisfiam lesz, mert én is így akarnám hívni ... :lol:

Na megyek, köszönöm, hogy hiányoltatok, nagyon jól esik :)

Puszi!
Vendég
 


Ja, és még valami. A kissé több magzatvíz miatt a doki terheléses cukorvizsgálatot javasolt, de nekem az már volt, és teljesen jó az éhgyomri is és a cukros lötty utáni is. Úgyh fogalmam sincs mitől lehet, de a legszörnyűbb az, hogy a doki se tudta megmagyarázni, hogy akkor mitől lehet. Jajj én megmondom őszintén lassan kezdek kiábrándulni a terhességből. :cry:
4dre viszont hétfőn bejelentkezem. Szerintetek így a 22-23. hét körül már érdemes? Mert én csak a 30. hét körül akartam menni, de szeretnék lehiggadni, és egy fél órát csak nézni a babust, mert eszemben sincs sajnálni magam, de így egyedül kicsit nehezen megy a babavárásra való ráhangolódás :cry:
Most, hogy hazaköltöztem, nincs kihez szólni, és mikor pl rugdos a pici nem tudom mondani senkinek, h "jajj de jó", így aztán néha azon kapom magam, hogy nem is figyelek eléggé rá :cry: és emiatt olyan lelkifurdalásom van. Meg elbizonytalanodom, hogy jó anya leszek e egyáltalán. Pedig amióta az eszemet tudom erre a pillantra, ezekre a hónapokra vártam, és most... sokszor azon kapom magam, hogy te jó ég már 22 hetes vagyok. Hova tűnt a többi hét?? Na mindegy, bocsi a nyavajgásért.
Vendég
 


És, ha még nem untok nagyon, teszek fel sztár fotót. A babusról ez a 18. héten készült.

Bogika
Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Anna, láttam, hogy írtál, muszáj voltam gyorsan beugrani!

Nagyon boldog vagyok, hogy minden rendben van veletek, bár bevallom, hogy tegnap beszéltem Évával, mert már aggódtam miattad!
Szuper, hogy jól van a baba!!! A magzatvíz miatt szerintem nem kell aggódni, bár nekem mindig a hideg futkos a hátamon miatta, de nálam tavaly ezzel párhuzamosan nem volt a babánál gyomori telítődés. Mivel nálad erről szó szincs, és a cukor is jó, valószínű, hogy csak átmeneti helyzet. Talán a 4D-sen már normálisat fognak mondani.
Szerintem már simán elmehetsz rá, én is tavaly 24 hetesen voltam, akkor derült ki a probléma, de a baba már olyan szépen látszódott. Biztosan nagy élmény lesz!

Szegénykém, egyedül vagy?! Ezek szerint a párod elköltözött?! Jézusom!!! Na, de tudod, talán jobb előbb, mint később, amikor a gyermek már ragaszkodik majd hozzá. Abban pedig biztos vagyok, hogy találsz egy olyan párt magadnak, aki a kis Bogikát is imádni fogja, jobban, mint a saját apja. Csak addig lesz nehéz! Van segítséged? Barátok, barátnők? Szülők? Párod szülei hogy állnak a helyzethez?

KépKép
titi_27
 
 


na egy utolsó a hasamról, aztán eldugolok :oops:

Kép

Ja, és most is görcsöl azért ilyen nagy, egyébként kisebb :cry:
Vendég
 


Titi! Annyira aranyos vagy, hogy így aggódtál értem :oops: KÖSZÖNÖM!!! Igen, a 18 hetes uhon volt hólyag, és gyomortelítődés is. 4dre pedig akkor elmegyek, valahányszor látom a Bogit, mindig olyan de olyan boldognak érzem magam utána, meg tudnám váltani a világot is, annyira :) Úgy szeretném már a kezemben tartani. Ő lesz az egyetlen ember az életemben, aki soha de soha nem fogja összetörni a szívmet, és feltétel nélkül szeret majd, ugyanúgy ahogy én is Őt.
Sajnos nincs sok barátnőm. Akik vannak/voltak azok is amint egy kicsit is megérezték, h szükségem lenne rájuk szépen eltüntek. Úgyh hálás vagyok a babanetnek, és főleg Nektek, hogy ennyire mellettem álltok, és aggódtok értem. Leírhatatlanul jól esik!!!
Anyukámmal se túl jó a viszonyunk, mert neki is van elég baja, és terhére voltam 1 hónap után. Ezért jöttem haza végül.
A párom szülei pedig teljesen ellenem vannak... Exanyós hallani se akar rólam, teljesen meg volt döbbenve, h megtartom a picit, amikor az Ő kicsi fia nem akarja. És ráadásul mindent amit tőle kaptam azonal visszakért. Hűtő, ágy, mosógép, tűzhely, stb. még a porszívót is elvitette a porzsákokkal együtt, annyira kicsinyes, pedig nagyon gazdagok... Úgyh ez az egész időszak egy rémálom nekem, el se hiszem, h ez történik. Nagy árat kell fizetnem a babámért, de biztos vagyok benne, h megér minden szenvedést, és fájdalmat! Csak összekéne szednem magam, hogy ne mindig magammal és a lelkemmel legyek elfoglalva, hanem csak a babával, és minden mást le tudja sz@rni.
És bízom benne én is, hogy van olyan férfi aki rám is vár, és arra hogy kapjon egy kész családot. Bár bevallom nagyon hiányzik a párom, és nincs olyan nap, hogy ne sírnék utána, de az idő tudom, hogy megfogja oldani, és ugyan elvesztettem Őt, de helyette kaptam egy kis életet aki igazán szetet majd!

Nagyon sokat gondoltam Rád, Titi mikor volt az amino, és mindig követem, hogy mi van Veletek!

Sok puszi Neked!
Vendég
 


Szia Anna

Annyira sajnálom, hogy ezeket a csodálatos napokat nem tudod teljesen és boldogan átélni. Reménykedtem benne, hogy a párod észheztér de látom nem jött meg a jobbik esze. Nagyon nehéz most, de Bogikád biztossan felettetni tudja veled ezt a szörnyűséget. Exanyósod meg szégyelje magát amiért azt mondta, hogy nem kellett volna megtartanod a babát, ne is törödj velük.

Próbáld meg élvezni a terhességet, és már nem sokk kell, hogy kezedben tarthasd a pici babádat.

Meri gratula a madártejhez

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Drága Anna!

Jajj de örülök,hogy írtál.Nagyon nehéz lehet most neked és minden tiszteletem és elismerésem a tiéd,amiért ilyen bátran és felnőtten éled meg ezeket a napokat EGYEDÜL.Hidd el megéri és ne érezz lelkifurdalást,hogy sírsz,vagy bizonytalan vagy,mert ez teljesen természetes.Nagyon sajnálom,hogy így kell megkapnod ezt az óriási ajándékot az élettől,hogy előbb egy csomó mindent elvesz az élet,de ha majd néhány év múlva visszagondolsz az életed ennek a szakaszára büszke leszel magadra és hidd el,megoldódik idővel a párkapcsolat is.Te is megtalálod azt a férfit aki méltó párotok lesz a kislányoddal együtt. :wink: Én még dolgozom,de ha már majd itthon leszek nyugottan összejárhatunk,babázhatunk együtt,nem vagy egyedül sosem,nagyon szeretünk és fontos vagy nekünk. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,

először kinyomsz utána meg nem veszed fel és nem hívsz vissza :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: és msnen sem vagy :? ilyenkor eléggé aggódom érted úgyhogy légyszives jelentkezz vmilyen formában :roll: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gigiakimostnagyonzaklatott :?
Vendég
 


Anna, örülök, hogy előkerültél. Ne haragudj, de hétvégén nem jutottam el a gépig. Most néztelek msn-en, most meg te nem vagy. :(

meri
 
 


ANNA! :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Először is Eszter! Hát bevallom megkönnyeztem amit írtál nekem... Annyira de annyira aranyos vagy, hogy így törődsz velem. Nagyon köszönöm!!! és olyan jó lenne majd találkozni! :) Ha gondolod megadom a tel.számomat: 06 70 242 90 98. Szóval tényleg nagyon KÖSZÖNÖM MINDEN KEDVES SZAVADAT! És ez természetesen a többikere is vonakozik! Nagy-nagy ölelés mindenkinek!

Jajj ne haragudjatok, h nem írtam vasárnap se, és ma se, de annyira kikészít a meleg... :cry: sokszor úgy érzem elájulok az utcán, nem bírom ezt az időt. És mi lesz még holnap, meg azután :cry: NEEEEEE :?

Késöbb ha jön valaki, akkor visszjövök még, de most le kell feküdnöm egy kicsit... olyan fáradt vagyok

Ja, majd elfelejtettem :roll: Adjatok tanácsot légyszi. Nem tudom eldönteni, hogy 4d uhra menjek ami 12e vagy a dokimhoz ami 7e ft, és most már sztem igencsak kellene hogy megvizsgálja a méhszájat, mert utoljára a 7. héten nézett meg, aztán csak uhot csinált. Szóval melyiket válasszam, mert egyszerre a kettő nem megy 1 hónapban sajnos. Viszont a babát is szeretném látni, meg azt is szeretném, hogy jól átnézzék :roll:
Szerintetek?

Sok Puszi!!!
Vendég
 


Anna!

Nagyon örülök,hogy jelentkeztél. :D A meghatódást meg tudjuk be a hormonoknak.Én is bőgős vagyok. :lol: Ezt nem értem.Az én dokim egy vizsgálatnál UH-ot is csinál+ megvizsgál és ezért fizetek 5-8000 között.Nálatok nem így van.Mondjuk a 4d is szupi én is nagyon várom,hogy menjek majd,bár szerintem még nagyon korai nekem.Lehet,hogy esetleg olyan helyre kellene menni 4d-re ,ahol nődoki csinálja az uh-ot és esetleg előre megbeszélnéd,hogy nézze meg a méhszájad is.Hülyeség? Ági adott nekem egy telcsiszámot,az ő dokija csinál 4d-t és szerintem összehozható így egyben a dolog.megadjam a számát a dokinak?Ami a talit illeti nem csak úgy írtam,tartani fogjuk a kapcsolatot ,ez nem lehet kérdés. :D

Jó éjt

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok,

én is itt és nem is tudom :? :roll: .........vhogy olyan ambivalens érzések vannak bennem ma egész nap,remélem csak a meleg teszi :evil: asszem szociopata leszek mert az emberek nagyon gonoszak és és és és....... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

de azért vannak kivételek is ám,ma megkapta b a 3 éves oltását és a gyerekdokinkat úgy imádom hogy nagyon :D :D :D egyszerűen fantasztikus ember és orvos,annyira partnerként kezelte b-t ahogy sokszor velem nem beszélnek mint felnöttel.....és olyan hálás vagyok neki mindenért és olyan jó hogy léteznek még ilyen emberek is és és és azért tart itt a világ mert........ :cry: :cry: :cry: :cry:

uff én beszéltem 8)
Vendég
 


aztaaaaaaaaaaaaaaaa,most látom hogy túl vagyok a kétezrediken :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Eszter, oké, tudjuk be a hormonoknak :lol: Természetesen én is komolyan gondoltam, hogy talizunk majd, már nagyon várom 8)
Az én dokim is egyszerre csinálta a viszgálatot, és az uhot, de a 7. héten volt ugye utoljára a méhszájvizsgálat, aztán a 10. héttől mostanáig csak ultrahangozott. És amikor a 15. héten rákérdeztem, azt mondta, h ha nincs semmi panaszom, akkor bőven elég a felétől vizsgálni azt. Így is, én szégyellem magam, de annyira taszít, h nyúlkál :oops: Rákszűrésnél potyognak a kömmyeim, pedig nem fáj, csak nagyon zavar. Úgy ülök föl a székre, h remeg mindenem. De azért aranyos, mert mindig vár, meg nyugtat mielött vizsgálna. De azt hiszem, most akkor kihagyom a 4d-t és elmegyek a dokimhoz csütörtkön. Majd megkérem, hogy nézze meg a babust is uh-al :roll:
Eszter, olyan jó hogy már a 10. héten vagy :) Úgy repül az idő :)

Gigi, mi a baj??? Az emberekkel kapcsolatban egyetértek Veled sajnos :cry: De b dokinénije ad azért némi reményt, h a jó emberek sem haltak ki, csak Ők is bújkálnak...

Annyira görcsöl az agyam :evil: megyek is! Ti viszont gyertek írni!

Puszi!
Vendég
 


Hát szomorúan látom, h sehol senki :roll:

Andi, most látom, h a 13. dpon vagy :) Jelentekezz, drukkolok nagyon!!!

Puszika, jó éjt!
Vendég
 


Vagyok én,csak olvasó módban,mert annyira kinlódok a melegben.Tetőtéri lakásunk van,jelenleg 33 fokkal,nyitva minden,megy a venti én meg zuhanyozok,vagy a konyhakövön heverek.Ezért nem bírok írni,de sokat gondolok rátok. :wink:

Jó éjt

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek annyira görcsöl a hasam ma :? Ettem már egy csomó magnéziumot, de semmi... és annyira nagy lett a hasam, teszek fel egy képet.

Kép

Hasonlítsátok össze légyszi a szombati képpel... nagyon durva, mintha mindenórás lennék. És annyit mozog a babus is, ennyit még sztem soha :roll:
Vendég
 


Anna!

szerintem a meleg.Én úgy begörcsöltem,hogy berohantam a kórházba is.Szerencsére nem talált semmit,de 4*2 magne b6 az adag az utro mellé.Lehet,hogy nem hiszed el,de a hasad nem vészes,estére nekem is 2* amkkora mint reggel.Ez annyira lakati.Pihenj sokat,tuti a melegtől görcsölünk.Azt mondta a doki,ha romlik a helyzet befektet,de ott se tudnak mást adni.Nyugi,minden rendben lesz.Majd együtt tologatjuk őket és jókat nevetünk azon,mennyit izgultunk,amíg bent voltak. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Anna, tényleg nagyobb a pocid, de ez tényleg sok mindentől lehet. :) Egyébként nekem is többet szurkál, mint egyébként.

Most voltunk uh-on. 6 centis, és teljesen egészséges Bébibogyónk. :D

meri
 
 


sziasztok,

bocsi hogy csak magamról de nagyon kivagyok :cry: :cry: :cry: holnap megyek vérvételre,ismétlést kér a labor mert miután egy hónapot pöcsöltek a hepatitissel közölték hogy nem egyértelmű :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ezért aztán újra leveszik és mire meglesz az eredmény talán fel is dobom is a pacskert :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Gigi, ezzel szerintem ne foglalkozz! Tuti hülyeség!!!! Én méhnyakszűréssel jártam úgy... Szóval jött a papír, hogy ismételni kell... Az embert a frász kerülgeti, végrendeletet ír stb. Tudod, miért kellett ismételni??? Mert eltörtek egy adag mintát!!! (Ha nem dolgozik ott ismerős, sosem tudom meg) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

meri
 
 


meri,
azt írták rá a leletre nem egyértelmű :roll: rákerestem a neten erre az elise vagy vmi ilyesmi módszerre amivel szűrik.az a lényeg hogy ha kicsivel van határérék alatt akkor ismétlő vizsg kell.ha kicsivel alatta akkor az meg - nak tekinthető.nem hiszem hogy összetörték volna mert az afpvel vették le és az elkészült :roll:
Vendég
 


Gigi!

nyugi.Az egészségügy a legnagyobb pancser banad.Rossz kezekben vagyunk,ebben biztos lehetsz. :wink: Figyelj.Az előző terhességeknél gondolom csináltak ilyen vizsgálatot és nem volt gond.Ha baj lenne,akkor + leleted lenne.A rákszűrésem tavaj nekem is ilyen volt,mint Merinek,jött a levél és zokogva mentem a rendelőbe.Nos,kevés volt a vozsgálathoz a vett minta.Na ezt nem nagyon értem,de ez volt.Aztán p2 lett,csak előbb depi lettem,és temettem magam.Nyugi.Én pl ma is zokogva ültem a kórházba,hogy mindennek vége,mert görcsöltem,de nem lett így. :wink: Mondjuk az a legbosszantóbb,hogy a leletekre várni kell.Ez idegölő.Én még vérvételre se mentem el,se védőnőhöz.Utálom az egészségügyet. :evil: Csak magamban bízok,egy dokiban sem.Ez van. :roll:

Jó éjt

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Ne haragudjatok Lányok, hogy ide szemtelenkedek!
Gigi!
Ha az előző terhességednél negatív lett a hepa szűrés és azóta nem kaptál vért, akkor tuti, hogy nem lehet pozitív a szűrés eredménye! A hepatitis B és C váladékokkal és vérrel terjed. Szexuális úton, vérkészítménnyel és egyéb más olyan módon, ahol váladékokkal érintkezel. Még nekem sem sikerült elkapnom, pedig az intenzíven az ember.... Ráadásul a kórháznak "nem volt pénze" oltóanyagra, pedig kötelező lett volna beadnia. Én is féltem. Hidd el tényleg valami technikai hiba lesz!

Éva

Kép
balimama
 
 


eszter,
persze,ez mind igaz is csak tudod......á,mindegy,túl magasról is estem én már le ahhoz hogy optimista legyek :cry:

éva,
köszönöm neked is a bíztatást,igen mikor bvel terhes voltam akkor negatív lett a hepatitis szűrésem.persze én marha megint jól utánaolvastam a neten :roll: :evil: mindegy,nem is ez lényeg hanem hogy azt találtam a fertőzés terjedéséről hogy minden fajta testnedvvel terjed........mi van ha ittam vki után és úgy kaptam el????????????simán el tudom képzelni :cry: vagy mi van ha a pedikűrösnél fertőződtem meg mikor belémállt a kisolló :? ?vagy vagy vagy,mit tudom én,azért vannak itt lehetőségek :cry: :cry: :cry: :cry:

amúgy most jöttem meg a vérvételről és a világon semmit nem írtak rá az első leletre :shock: :shock: :shock: :shock: se azt hogy + se azt hogy - de még a számot sem hogy mennyi lett.......

ha most nem lennék terhes eret vágnék magamon az biztos :cry: :cry: :cry: kezdem azt hinni hogy tényleg el vagyok átkozva :evil: :evil: :evil: hát nem volt eddig elég?nem kaptam még mindig eleget???????????????????

gigi :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Gigi!
Gondolj bele, hogy akor az egész populáció fertőzött lenne, ha ez ilyen egyszerűen menne! Azon, hogy mi van ilyenkor ne is gondolkodj! Hidd el, hogy egyszerű laborhiba. Nagyon gyakori!
Tudom, hogy lelkileg tönkretesz a várakozás. Sajnos ez benne a legrosszabb.
Egyébként az, hogy semmit sem írtak rá szintén hibára utal. Persze az ember anyázna, ha tudná, hogy eltörték a mintát stb.., de ilyenkor olyan jó lenne, ha rá mernék írni. Mennyi idegeskedést spórolhatnál meg!
Az átkot felejtsd el! Csak akkor használ, ha hiszel benne!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Hú Eszter, Te szegény... Akkor tuti, h a melegtől volt a görcs. A magnézium jó lesz, én is nagyon szeretem :roll: Nekem az agyamnak is nagyon jót tesz :lol: Vigyázz magatokra! és nagy pocisimi!

Meri, hatalmas gartula a 6 centis drágasághoz :lol: , és annak is nagyon örülök, hogy minden rendben! Nem is lehet másképp! egyébként a tarkóredő mekkora lett?

Gigi, jajj tényleg nagyon kijár Neked :cry: Hát én nem tudok ehhez hozzászólni, de én is azt gondolom, hogy ez valami laborhiba... :roll:

Éva! Ne haragudj, este mindig lehalkítom a telefonom, mert van egy zaklatóm :evil: aki hajnali 3kor is képes hívogatni :evil: és csak most reggel láttam, hogy 2x is hívtál! Csak annyit mondok, h megkönnyebbültem! :roll:

Andi, írj hogy mi lett! Megjött? Nagyon kíváncsi vagyok!

Na puszika mindenkinek!
Vendég
 


Ja, és még valami :roll: Adjatok légyszi valami tippet, hogy hogyan tudnám lehűteni a mókuskámat, és a csincsillámat, mert szegények nagyon betegek ebben a melegben. Már raktam a ketrecükre vizes törülközőt, sőt a csinit bele is állítottam ketreccel együtt hideg vízbe, de nagoyn félek nehogy hőgutát kapjanak. Tavaly így vesztettem el a csinim párját :cry: isten nyugasztalja az örök vadászmezőkön szegényt :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Gigi, lehet, hogy elkerülte a figyelmemet: mikor lesz rendes eredmény?

Anna, a tarkóredő jó lett. :lol: :lol: :lol: Ez egy nagyon helyes kis rendelő, ahol nem bombázzák az embert hülye adatokkal, hanem magyarul beszélnek. :) Na jó, a leleten rajta van: 0,14 cm.

Az állatokhoz nem nagyon tudok hozzászólni, sajna nálunk is nagyon szenvednek, pedig a kutyákat még telibe is lehet locsolni. Megpróbálok utánanézni valami fórumon, jó? :)

Éva, veled mizujs? Olyan helyesen követed az eseményeket, és magadról semmi...

Eszter, görcsök???

meri
 
 


Sziasztok!

Dögrováson vagyok... azzal indítottam a tegnap estét (Gigi, pont mikor veled beszéltem) h kimentem okádni :? Aztán éjjel még 2x, és ma reggel is... úgyh ettem a B6 vitamint, de nem sokkal lettem jobban. Nah, egyből arra gondolok, hogy tuti szalmonellás lettem :roll: (merthogy voltam már 1x kb 12 éves koromban, és emléskzem még a mai napig frissen a tünetekre ... ) Aztán most fürdés közben olyan diszkomfort érzetem lett lenn, asszem benyeltem egy kis gomát is :? Úgyh elővettem a canestent. Azt ugye lehet terhesen használni?
Most is annyira émelygek... és nem nem ettem semmi olyat, ami kicsinálhatta volna a gyomromat.
Ha hétfőig nem múlik a szarullét, akkor elmegyek dokihoz!

Na pusz!
Vendég
 


Hú szegénykém!

Ez nem valami jó hír.Canesten mehet, a gomba miatt ne aggódj, a meleg elég táptalaj neki.Ami a gyomrodat illeti remélem rendeződik.Szegénykém.Remélem semmi komoly és túlleszel rajta holnapra. :roll: :wink:

Ami a rágcsálókat illeti,nekem sincs tippem.Nálam bírják,de szenvednek.Van egy degupár és 4 dzsungáriai törpehöri.Viszont a halak hullanak,napi 1 és a tegnap két trópusi békám is meghalt.Na akkor már sírtam.De sajnos még magam sem tudom hűteni hogyan.Nálunk 35 fok van a tetőtérben.Rémes. :roll: Annyira hisztis vagyok,hogy szégyelem magam.Szegény gyerekkel is ingerült vagyok,pedig nagyon szeretem. :oops:

Puszi

Eszter

Jajj Meri,de vak vagyok.Köszi,hogy kérded,hát néha baromira fáj,aztán meg elmúlik.Nem értem,de remélem nem lesz gond. :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 


Szia Eszter!

Az egész délutánt átaludtam, most már kicsit jobban vagyok :roll: De úgy érzem, mintha valami lappangna bennem, legyengültem, vagy nem tudom. Oké, köszi akkor használom a canestent. De az is lehet, h nem gomba, mert nem csíp, nem szúr, nem viszket, nincs folyás :oops: de érzem, h valami nincs rendben. És sajnos gyanítom, h kitől kaptam el... Egyik barátnőm nagyon küszködik, mert állandóan valami nemi betegsége van :? a múltkor is elmentem utána wcre, mire közölte, h most épp herpesze van :x na mondom ... :roll: hál'istennem nem kaptam el!
Olvastam a másik topicban, hogy szokott fájni a petefészked. Hát az nekem is nagyon nyilalt, feszített kb a 13. hétig, aztán egyszer csak elmúlt, és sztem ez a sárgatesttel teli akármi miatt van, ami ugye a kilökődött petesejt helyén figyel, és tartja meg a terhességet. Aztán meg átveszi ennek a fealadatát a placenta. Meg a másik, hogy nekem is sokat fájt a hasam, és az is simán lehet attól, h nővekszik a méhed! Volt olyan nekem, h alig bírtam kiegyenesedni annyira fájt minden.
Meg azt is olvastam :lol: h nem voltál még védőnőnél. Hát én sem járok... 1x voltam a kiskönyv miatt. De dokim azt mondta, h nem is kötelező. Hozzá járok csak és kész. És nekem ez így tökéletesen megfelel. Főleg, mert nem szimpi a védőnőm, és itt Tőletek sokkal több tanácsot kapok, mint tőle. Legalábbis így érzem.

Na, most már megyek! Ja, és szegény halacskák, és békák :cry: :cry: :cry:

Puszi!
Vendég
 


Jó,hogy pihentél ma.Remélem bármi is bújkál benned nem lesz már rosszabb.Alul meg nemtom mi támadhat.De ne aggódj,bizti nem lesz gond.Mikor mész a dokihoz? Kérdezz rá.Végülis már adhat kúpot,max ad valamit,ami vírus,baci és gomba ellen is jó.A barátnős dolog nagyon bosszantó.Utálom,ha valaki ilyan tapintatalan.A nemi herpesz meg állítólag brutális és terhesen tényleg ártalmas.Ezt a csajt ne engedd többet pisilni nálad. :lol: De most tényleg. :roll:

Na megyek heverni,holnap jövök.

Jó éjt

Puszi
Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Anna, remélem, már jobban vagy!!! AZt ugye tudod különben, hogy ha Bogica megszületik, a védőnő mindenképpen menni fog hozzátok? Nálunk sajna nem éehet kikerülni a dolgot, mert ha nem megyek, képes házhoz jönni. :D

Eszter, ez nem csak a szokásos belenyilall-beleszúr típusú rövid ideig tartó fájdalom?

meri
 
 


Szia Meri! Tudom ... :lol:
Vendég
 


Anna, hogy döntöttél végül uh-doki ügyben?

meri
 
 


Meri!

Nkem nem nyilal,hanem erősen ,de nem görcsösen fáj.Elég erősen.Aztán vagy elmúlik,vagy van,hogy órákig olyan kellemetlenül fáj.Mindíg alaul.Hol petefészkek,hol alhas tájon.Eszem a magnéziumot. :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Meri, dokinál döntöttem, aztán jövő hónapban elmegyek 4dre, ami szintén van a dokimnál. Bár a múltkor olyan aranyos volt, mert tudja a problémámat, h nincs pénzem, és egyedül maradtam, így a 15. héten szerelemből ugyanannyi pénzért, mint amennyi a sima uh lett volt, csinált 4d-t. Ő mondta akkor először, hogy kislány 8) Úgyh hátha megesik a szíve rajtunk megint :roll: Már múlt héten menni akartam hozzá, de a meleg miatt halasztottam, úgyh hétfőn kérek ip-ot és akkor vagy kedd vagy csütörtök du.

Jézusom, annyira izzadok... Eszter nem lehet semmi a tetőtéren :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: