Új privát üzeneted érkezett!

Akíra!

Látom felraktál 1-2 képet :D .
Nagyon szorgos kismama vagy.Ennyi pelenka+ruha+minden....
Szépen berendezkedtetek gratula.

Kép

Timi
tftimi
 
 


Zsana:
Én mindenféle pelust kipróbáltam már,de nekem a Libero jött be a legjobban. A Pampers-nél az a gond,hogy mindig ELEVE 1-gyel nagyobb méretet kell venni,mint ami ajánlottan rá van írva,mert kicsi. Legalábbis én így jártam vele..(Egy csomó van a padláson a Bogira várva,mert a Peti kinőtte,mielőtt ráadhattam volna. Bár ő pl. már 4 hónaposan NEM FÉRT BELE a 1.5 éves korig használandó autósülésbe.. :? ) Mindenesetre szerintem is vegyél egy következő méretet a Liberóból,és azt add rá. Igazából soha nem szabad megvárni a pelusra ráírt max súlyt,én arra a megállapításra jutottam :roll: ,hogy nagyjából a ráírt "középsúly" -nál ideális használni 1-1 méretet. (Tehát pl. a 3-6 kg-ost max 5 kilóig!!).
Pisi-kaki kifolyás így is lesz :roll: . Előfordul,hogy lazán sikerül rárakni,és akkor oldalt simán kifolyik,mert úgy gyűrődik a pelus..

Betti:
ÉÉÉÉÉÉÉÉdes kis hurkái vannak!! Hát neked aztán zsíros tejcsid van! A következő képen tessék szépen MOSOLYOGNI!! Gyönyörű a kisbabád,és te is csinos vagy! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok

Betti
Nagyon sokat nőtt a kiscsajszi. Olyan édes..... :P

Zsana
A pelusokkal én is sokat szenvedtem. Nekünk a Pempes-ből állandóan kifolyott a pisi. A Liberó volt a legjobb, de sajna volt olyan időszak amikor az egyik méret még kicsi volt, a másik meg még nagy. Ilyenkor használtam a huggist. Az pont akkor volt jó. Meg a pampers pelenkával az volt a bajom, hogy ha éjszakára azt adtam rá, és már átaludta az éjszakát, ha esetleg nem csurgott ki a pisi, akkor reggelre olyan pisiszaga volt a gyereknek, hogy meg kellett fürdetnem.... A liberónál ilyet sosem éreztem. De van aki arra esküszik. Arra gondoltam hogy talán a lányoknál jó a pampers, mert a lányos anyák dícsérték. Majd most kiderül, mert hát nekem is maradt egy egész csomag , de nem voltam hajlandó azt használni tovább. Majd most a lánynál. Kiváncsi leszek.

Ma mi is átrendeztük a lakást... :roll: De végre elkészült a kiscsajszi ágya, öltöztetője, és a ruhák is bekerültek a szekrénybe. Szóval most már tényleg jöhetne Zita, már nagyon várjuk. Báttyókája ki is próbálta a kiságyat. Mondanom sem kell, nagyon tetszett neki. És a kis játékoknak( csörgő ágyfölé a pörgő, stb) ,amik az övéi voltak úgy örült, mintha karácsony lenne. Nagyon édes volt.... :P

berzkat
 
 

 
 

Barbamami, Berzkat: köszönöm a segítségeteket pelus ügyben. Akkor azt hiszem maradok mégis a Liberonál, de eggyel nagyobb méretet veszek. Majd beszámolok, hogy bevált e... :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok !

Most voltunk a kórházban a szülésznőnknél: vérvétel (a vashiányom miatt kell a kontroll) és CTG ügyében.
Tele a szülőszoba, hála ennek az esős/havazós/akármilyen időnek... :lol: Olyan édes babát láttunk a férjemmel, pár perces volt :)

Zsófi is aludt mint a tej, nem akart felébredni... de aztán pár kedves fájás felébresztette... Igaz 20 perc helyett 40-be telett mire végeztünk ;)

Viszont: akkora fájásokat jelzett a CTG (persze éreztem ám őket én is) :roll: 60-70%-os összehúzódásokat...
Mondta is a szülésznőm, hogy ha ilyen keményedéseim vannak, akkor már csak pár nak :wink: :lol:

Még szerdán mennék megint CTG-re, meg UH-ra... kérdés belefér-e még ;)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Ime a heti tabla. Tovabbara is: ha vki be szeretne kerulni, vagy modositast ker, irjon privit!

Kép

Barbamami: A Micimackos sablonokra gyurtam ra, az egyik mar meg is van - amelyiken Malackaval mosolyog -, most keszul a csuprot csaldosos. :) A falra is Micimackos habszivacs kepeket talaltunk, szoval meg osszhangban is lesznek, ha kirakom kepre oket.

Judit: Na, ezt en is pont ugy hallottam, ahogy leirtad. A lenyeg, hogy majd szules elott csinalnak megegy vizsgalatot, mert allitolag az a fontos, hogy akkor tiszta legyen az ut akicsi elott. Abban benne van a Pneumococcusos szures is, ha minden igaz.

Zsana: Meg mindig nagyon szepek vagytok!!!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok! :D

Dojika,akíra,berzkat..és mindenki,aki a végén van:
Ugye megadtátok v.kinek a számotokat?? Mert a lilo-ra is borzasztóan kíváncsi lennék..,és semmit nem lehet tudni róla.. :( Legalább rólatok lehessen majd tudni!! :D :D
Drukkolok minden finisesnek,és irigykedem :oops: :roll: ..

Mi csütörtökön megyünk a dokihoz,és már iszonyúan várom!!!!! Annyira kíváncsi vagyok,hogy mekkorát nőtt!! Jaj,nem is tudom,odaérünk-e a csütörtökhöz végre-valahára.. Itt szárad a szárítón a sok tündéri babaruha,OLYAN JÓ ránézni!!!! :D :D

Berzkat:
Aranyos lehetett a kisfiad :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Macsek:
Szuper! KÉrek szépen KÉPEEEEET!!! :D Láttam már tök ari micimackós szőnyegeket is pl..,meg anyagot függönynek.. Nekem nagyon tetszik,ha szépen összhangban van minden! (Ez ilyen lakberendezői ártalom :roll: :roll: ) Én is úgy terveztem a két gyerekszobát.. Csak hát elég sok idő,mire az ember mindent szépen összeszed.. De megéri :D :D


Ja,és Akíra:
Azt hiszem,te tetted fel tegnap a készülő és elkészült keresztszemeseidet?.. :oops: Nagyon aranyosak!!!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


berzkat írta:Ma mi is átrendeztük a lakást... :roll: De végre elkészült a kiscsajszi ágya, öltöztetője, és a ruhák is bekerültek a szekrénybe. Szóval most már tényleg jöhetne Zita, már nagyon várjuk. Báttyókája ki is próbálta a kiságyat. Mondanom sem kell, nagyon tetszett neki. És a kis játékoknak( csörgő ágyfölé a pörgő, stb) ,amik az övéi voltak úgy örült, mintha karácsony lenne. Nagyon édes volt.... :P


Berzkat !
MIntha a saját fiamat látnám magam előtt :lol:
Ő is kipróbálta a kiságyat, és úgy örült a régi cuccoknak, mintha most is ő "kapná" őket :)

Kép[/url]

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hú Dica,mekkora óriás pocid van!Tényleg nem lesz kicsi a fiatok! :D

Barbamami:Köszi a dícséretet.Igen,szabad kézzel rajzoltam,egyszerű szénceruzával.Kb. 2 óra alatt készül el,legalább elfoglalom magam. :D
A mintát a netről szedtem,aztán kirajzoltam egy papírra,onnan meg a falra.Az egész szoba bordós-pirosas,egyenlőre így is marad,mert a pici átköltözik a hálószobánkba,úgyhogy oda is pingálni akarok!Ha kéred,megadom az oldal címét,ahonnan a kép van.

Betti:Nagyon szép a Niki,a szeme egyszerűen gyönyörű!
Vendég
 


Dicamama: visszamentem megnézni rólad a képet, mert nekem annyira ismerősnek tűnsz! Nem jártál véletlenül a ZSKF-re? Lehet, hogy csak nagyon hasonlítasz valakire? Kíváncsi vagyok!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Ti aztán megint termeltetek :D

A kis Emesének nagyon drukkolok én is, és az azért jó ha aktív és élni akar, az nagyon kell, anélkül tuti nem sikerülne szegénynek! Melyik korházba vannak?
Egyébként én azt hallottam, hogy a kislányoknak ilyen esetbe mindig sokkal jobbak az esélyei, mert erősebb a szervezetük!
Ugyhogy én nagyon reménykedem, hogy minden ok lesz, és nagyon drukkolok neki!
Tudasd velünk, hogy mi van vele, ha hallasz róluk!

Gyönyörűek a pocakok! Szépen kerekedik mindenki! Csak így tovább!

Én már megadtam a számomat pár embernek, ugyhogy dojika és boszibaba összeköttetésbe vannak velem, és Timinek a száma is megvan nekem!
Ugyhogy mi már biztosítva vagyunk, de aki még nem adta meg, vagy nincs kinek üzennie az szóljon, mert én szívesen megadom bárkinek a számom privibe!
Mert már én is nagyon szeretném tudni, hogy mi van Liloval, és nem akarom, hogy ez történjen valakivel még :)

A babaszobák mind egytől egyig nagyon édesek :)

Pelus ügyileg mi azt terveztük, hogy minden létező márkát kipróbálunk, az olcsótól a drágáig, (ezért van ennyi pelus nálunk már) és majd meglássuk melyik ideális, mert én is hallottam már olyat, hogy ami jó a kislánynak nem jó a kisfiunak, de hát ezt majd ugyis magunkon tapasztaljuk meg :)

Boszibaba, dojika, szerintem ti ketten együtt lesztek bent! Dojika neked tényleg szerintem pár napod van hátra és boszibaba, a képek alapján neked se sok már, ugyhogy a héten mindkettőtöknek meglesz, és szerintem együtt lesztek benn :)
Én max jövőhétre várom, szerintem nem jön a héten, de majd meglássuk! Apuka azt szeretné, ha a szülinapjára jönne, ami március 8, szóval majd meglássuk :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Betti tényleg nagyon édes a kis lurkóm jó húsba van, az a jó, nem is jó ha egy kisgyerek csontos, csak legyen mit hammolni rajta :lol:

Igen, én raktam fel a keresztszemeseket, a félig késszel is haladgatok, csak most már beszakad a hátam ha sokáig egy helybe ülök, ugyhogy nehezen jutok előre, de azért remélem kész lesz a másik is mire kibújik :)

Ja lányok, kettős fronthatás van ma, nálunk esik a hó is, ugyhogy ez álltalában babaindító szokott lenni, készüljetek :wink: :lol:

Ja, és ismét egy hülye kérdés...nekem tegnap óta megint aktivizálta magát a lányom, kinyomja mindenét, (szétszakad tőle a hasam :lol: ) de ami a legfurább, hogy állandóan csuklik... :roll:
Eddig is csuklott, de most elég sokat! Ma már kétszer is elé hosszan! Miért van ez? :roll: :shock:

Ja és a nagy bátyusok a kis hugik ágyával és játékával, jót derültem rajtuk :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
A kis Emesének én is drukkolok,nekem van pozitív élményem erről!Van egy barátnőm,volt koleganőm aki éppen tavaly ilyentályt került hasonló helyzetbe(terhességi toxémia)gyorsan kellett császározni,23-24hetes volt,a baba pedig 46dkg-an látta meg a napvilágot!Egy 8 hónapig volt kórházban,ma már itthon van és minden rendben van vele!!!Ő is kislány:Sára

KépKép
vicuska
 
 


akíra írta:Ja lányok, kettős fronthatás van ma, nálunk esik a hó is, ugyhogy ez álltalában babaindító szokott lenni, készüljetek :wink: :lol:


Mondom, a Schöpfibe reggel teltház volt a szülőszobán :)
Még viccelődtünk is a szülésznőmmel, hogy majd inkább holnap szülök... én egyedül akarok lenni ;) Nem tömegben... :wink:

Csuklás
hát, biztos sokat próbálkozik a nyeléssel... Zsófi is mindennap csuklik mostanában...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Gondoltam benézek egy kicsit, addig is pihizek itt a gép elött!Mivel most vasalgatom a picur ruháit! :)
Olyan jó lenne ha már a kezembe tarthatnám!!! :)

Betti!
Nagyon sokat nőtt a kislánykátok!
Nagyon tündériek a képek!!! :D

R.Zsana!
Sajnos nem jártam még egyetlen egy fősuliba sem. Ha minden összejön akkor az ősszel fogok érettségizni és talán utána fogok jelentkezni fősuliba (de addig még sok víz lefolyik a Dunán :) )!!


Remélem- mivel fronthatás van- most beindul a babaeső!!! :lol: :lol:


Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Hát igen dojika, akkor igazam van, csak beindult már sok embernél :D
És hát teltházasan nem jó szülni, ugyhogy, akkor ti várjatok még egy kicsit, az időzítés számít igazán :lol:

Aki gondolja, megvárhatja a március 4.ét is, akkor is szerintem sokan fognak szülni mert akkor meg telihold lesz, és az is megindító...szóval kinek melyik dátum a szimpi :D
Én felőlem jöhet nekem 4.én, addig már kibírom :D
És akkor apa szülinapjára itthon is leszünk, az lesz az igazi ajándék...ugyhogy én döntöttem, 4.én szülök :D
Csak valahogy tudatnom kéne eme szándékomat Kirussal is :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


épp tegnap mondtam a páromnak, ha most szökőév lenne, tuti Zsófi 29-én születne :)
Így be kell érnie max. 28-val :lol: :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Te mikorra vagy pontosan kiírva?
Vicces mert én március 31.-re,és apuci szülinapja meg március 30 :D .Nálunk is szülinapi ajándék lesz a Réka.
Kép

Timi
tftimi
 
 


Akíra:

Te mikorra vagy pontosan kiírva?
Vicces mert én március 31.-re,és apuci szülinapja meg március 30 :D .Nálunk is szülinapi ajándék lesz a Réka.
Kép

Timi
tftimi
 
 


Hú hát nem volt egyszerű a belépeés..ide..nehogy már beszarjon megint...

na rövid leszek,m ma megyünk utána átvenni az új autónkat..férjem már teljesen ki van.. :lol:

Szóval voltunk UHn..hát Dóri drágám nem egyszerű eset..felvette a szokásos pózt-arccal bele a medencecsontomba és öleli a kis kezeivel..szóval egy mukkot még annyit sem láttunk megint.. :( a doki nem hitte el,mondta menjünk ki a másik szobába feküdjek arra az oldalamra próbáljuk nyomogatni el onnan addig behívja a következőt..na 20perc múlva újra be..Dóri ugyan megmozdult de mostmár teljesen csak a hátát mutatta,mozgolódott úgy egy picit hogy lássátok élek felkiáltással gondolom ls szó szerint szart ránk h mi mit szeretnénk!!! :lol:
Szóval megint nem fizettünk,és már 3szorra megyünk majd vissza ugyanavval a lezáratlan DVDvel..de márcsak 1 alkalom van majd a 36.héten!!!
Viszont jóhír hogy baromi szépen fejlődik annak ellénre hoyga lepényem sajna mostmár a 3. stádiumban van..de azt mondta hogy a flowmetria nagyon szép,nem érti valszínű nekem vmiért hamarabb meszesedik..nemtudják mitől lehet.vérnyomás,cukor rendben,sosem cigiztem nemtudják!!,de ez hálisten nem gátolja Dórit a fejlődésben!! :lol:

Szóval 32.heti adataink
BPD:8.83 cm
OFD:10.53cm
HC:30.53cm
APD:8.85 cm
TAD:8.84cm
AC:27.79cm
FL:6:50cm
Súly:2100gr

Természetesen ismét előrébbkerültünk időpontban..azt mondta hogy 4hetem még tutira van..onnan márcsak a lepény miatt is-de lehet rosszul számították-már jöhet is a drága!!!majd meglátjuk!!
Most nem is olvasok vissza..majd este lehet még benézek..jaaa és ma megyünk még a tapétát is megrendelni..nagyon szépet találtunk..vállmagasságig tapétázva lesz felette festve..úgy döntöttünk..na sziasztok...
ja és írjatok nekem méreteket erre az időre ha tudtok..puszi
Boszibaba a tieidet visszanézem!!!

Kép
nikky
 
 


Sziasztok!

Macsek! Köszönjük a táblát!
Emesének természetesen drukkolok én is,remélem károsodás nélkül felépül.

Pocakok szépen nőnek,az enyém is,a derekam majd bele roppan...

Most voltam dokinál,az UH-on minden ok,Samuli 37 hetesnek felel meg,azért remélem még bent marad márc.végéig.
Szerdán vérvétel,vizsgálat meg CTG is,és a szülésznővel is találkozom,majd jól kifaggatom.
Most megyek,mert lassan indulnom kell a táppénzes papíromért...

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!

Hát engem is nagyon nehezen engedett be ide ez a gyagya!

Ma végre jó napom van!
Tegnap eléggé sz..ul voltam, írni nem is bírtam. Rámtört valami pánik, csak sírtam, mint a záporeső, fájt a hasam, derekam, keményedtem, azt hittem, hogy itt a vég... Azon pánikoltam be, hogy mindjárt jön a bébi és én nem állok sehogy, kupi van meg kosz (ami azért nem igaz), nem fogom befejezni a szakdogát (ami tényleg eléggé valószínű), és még ráadásul mostanában minden mért eredményem rossz is, valami baja lesz a babának, meg ilyenek...Aztán végignyaltam a fürdőszobát (még a mosógép mögött is), este kivasaltam minden kisruhát, textilpelust. Na, akkor kicsit megnyugodtam.

Reggel mentem az ismételt toxo-vérvételre. :twisted: Beszéltem a dokival is, azt mondta ez az érték épp a határ és nem érti, hogy hogy lehetett minden eddigi mérés negatív. Meg hogy nem akarja más munkáját kritizálni (magyarul szerinte elcsesztek valamit), de ne foglalkozzak vele, mert ha eddig nem okozott gondot, mostanra már minden szerv kifejlődött, nem lehet baj ezmiatt. Hát a próféta beszéljen belőle!!! Aztán felhívtam a szegedi dokimat is, csütörtökön, ha megyek CTG-re akkor levesznek vmi "valaditást"-ezzel kapcsolatban és tényleg minden kiderül.

Ja, és az itthoni doki csinált egy gyors UH-t. Azt mondta jó nagy a baba, tutira elérte a 3 kilót!!! :D Magzatvíz oké, helye már nincs sok, de azért még nőni fog persze. Na, ez a legfontosabb :!: :!: :!:

Na, most megyek, mert jött valaki, nemsokára még benézek!

sch.judit
 
 


elzabeth!
Igen, babasarkunk lesz. Most még szeretném, ha velünk lenne. Ha hangosak leszünk, akkor Apa legfeljebb néha a másik szobában alszik, hogy tudjon pihizni. Lehetne külön szobája, de ahhoz át kell menni az ebédlőn és a fürdőszobán és azt már olyan soknak találtam. Ebben a szobában éppen csak, de elférünk. Aztán majd ez lesz a gyerkőc-szoba és mi költözünk át a másikba, de ez még nem most lesz!

krissy79!
Köszi a drukkot, úgy néz ki, bejött!

Dius!
Én Neked fogom küldeni az sms-t, mert a Te számod van meg, jó?

Betti!
Tündér ez a kislány! Na és a hurkák...!!!

Aranyosak a nagytesók a kiságyakban!

Emesének én is nagyon szorítok!!!

Nikky!
Nekem 30+6-os Uh-m van.
BPD: 80 mm
AC: 282 mm
HC: 294 mm
FL: 60 mm
OFD: 105 mm
Hum: 51 mm
Súlybecslés: 1901 g

sch.judit
 
 


sziasztok!

dicamama!hatalmas a pocód!csini vagy!!

bbetti!még mindig a husisabb babák a kedvenceim,szét rágnám a popiját!

EMESÉNEK a legjobbakat!Ha tudsz róla valamit,ird meg légyszi.

babasarok:nálunk a hálóból választottunk le,de igy tök jó lett,együtt is vagyunk,meg külön is.Tuti,nem tudnék egy percet sem aludni,ha teljesen külön szobában volna a pici,de biztos megvan annak is az előnye.

Mindenkinek szép havazós napot!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Judit!
Persze hogy jó! :D Már egyébként én is akartam tőled ezt kérdezni!! :D

Nikky!
Én múlt kedden voltam UH-on és akkor leírtam.
De ha gondolod újra leírom!

Egyébként köszike mindenkinek a pocak dicséretet! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Újra itt!
Miután alig bírtam hazavonszolni magam a dokitól,hazafelé a fejembe vettem,hogy kinyomozok magamnak egy kismamamasszázst. És holnap fél 11re vár is a nő. Egy egész óráig fog masszírozni csak engem,és alig várom!!!!!

Ja, valaki nem tudja azt a linket,amin az UH méretek alapján kiderül,hogy megfelelőek-e a méretek? Illetve az érdekelne,hogy a méretek alapján kb. mekkorára becsülhető a súlya,mert ezt nálun k nem írják a leletre,és nem is mondják...

Kép
babzsák
 
 


Babzsák!
Én itt szoktam megnézni. Nem tudom erre gondoltál-e, lehet, hogy több is van.
http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/adatok.htm

Dicamama!
Majd küldök privit és leírom az én számomat is.
Bár remélem még nem kell jeleznem. Bár ma nagyjából összepakoltam a kórházas táskát, úgyhogy ki tudja???

sch.judit
 
 


Sch.Judit!
Oké!Várom a privit!!
Hát, nektek sincs sok már hátra!! :D
Gondolom a párod márciustól szabin lesz?!?
Én majd most kezdem el összecsomagolni a kórházi motyomat.
Vendég
 


sch.judit írta:Babzsák!
Én itt szoktam megnézni. Nem tudom erre gondoltál-e, lehet, hogy több is van.
http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/adatok.htm


hát a múltheti adataink e szerint az oldal szerint 40. hétnek felelnek meg... :roll:
a súlya meg 42. fele jár :roll:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!


Szívesen csatlakoznék Hozzátok.
2008-ra terveztünk a nagyfiam mellé a kistestvért, de kis sikerrel még 2007-ben is megszülethet :D .
Dani 13 éves lesz áprilisban.
Elváltam már 7 éve, és megtaláltam végre a jobbik felem 3 és fél éve.Vele tervezzük első közös gyerekünket. Idén nyáron leszek 35 éves.Szerintem még nem maradtam le semmiről .Sőt, alig várom, hogy újra babázhassak.

üdv Mindenkinek: Andi
vedresandi
 
 


Sziasztok Csajszik,
Gyorsan ide is felteszem az örömhírt:
Blanka Baba 02.22-én 22.13-kor megszületett. (3400 g, 52 cm) Gyönyörű és egészséges, már itthon is vagyunk. Holnap jelentkezem részletekkel és képekkel.
Pusza mindenkinek,
Lilo és Blanka

Kép
Kép
34372
 
 


Lilo!
Nagy gratula Blanka babához! Sok tejcit és jó egészséget kívánok nektek!!!
Várjuk a szüléstörténeted és a képeket!!
Vendég
 


Lilo !

Gratulálok a kis Blankához !
Nagyon jó egészséget, rengeteg tejcslt és sok örömet kívánok !
Várjuk a képeket !

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Nagy gratula Blankához várjuk a képeket. :lol:

Babzsák: Én még a mamanet.hu ismerem ott alul van valahol egy mérettáblázat.

Emesének sok kitartást és egészséget.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Megszülettem!!!!

2007. február 26-án 14.05 - kor.

3100 g és 50 cm. vagyok

Én és Anya is jól vagyunk!

Zita

berzkat
 
 


LILO ÉS BERZKAT GRATULÁLOK A BABÁKHOZ!EGÉSZSÉGET BOLDOGSÁGOT ÉS SOK TEJCIT KÍVÁNOK NEKTEK!Várjuk a képeket és a szülés élménybeszámolót!

KépKép
vicuska
 
 


Húúúúú! Erre aztán érdemes volt felébredni!!!

Liló! Először is Nektek megy a gratula! Már izgultunk, hogy mi van veletek! Kérjük szépen a képeket Blankáról!

Berzkat!
Hát ez nem semmi! Vasárnap este írtál utoljára, hogy kész a kiságy, meg a bepakolás, most már jöhet a baba! Ez aztán a szófogadó gyerkőc!!! :lol:
Sok boldogságot Nektek, sok tejcsit és minden más földi jót!
Siessetek haza!

sch.judit
 
 


Lilo es Berzkat!

Gratulalok es minden jot, egeszseget, sok tejet kivanok nektek! Remelem, hamar jottok, az azt jelenti, minden gordulekenyen ment. Pihenjetek, babazzatok sokat!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!

Berzkat és Lilo:Hatalmas gratula a kicsikhez!Végre jó híreket is hallok!

Vedresandi:Üdv közöttünk!Akkor mindent bele,hadd jöjjön a kistesó!

Lányok,nagyon szenvedek!Begyulladt a fülem és borzalmasan fáj.Egész éjjel alig aludtam,tegnap óta a sóval teli zoknin fekszem de semmi javulás.Nincs valami tippetek?
Vendég
 


Jó ReggelT!

Benkoka: Ezt már hallottam,de utána néztem a neten.

Csomagoljunk apróra vágott nyers hagymát gyapjúkendőbe, tegyük a fülünkre és helyezzünk rá 20 percig melegítőpárnát.

Az orosz népi gyógyításban a vöröshagyma a fülcsöngés és a fülfájás ellenszere. (ÁNTSZ)

Szreintem a népi gyógymód a legjobb.Jobbulást kívánok Neked!

Szép napot Nektek!
vedresandi
 
 


Sziasztok Lányok!

Berzkat!

Neked is nagyon sok gratula Zitához jó egészséget és sok tejcsit.
De jó nektek Ti már babáztok. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Vedresandi:Köszi a tippet,kipróbálom,meg a párom most hoz a gyógyszertárból kövirózsa cseppet,az régen bevált nekem.
Mindegy is csak orvoshoz ne kelljen menni....Még egyszer köszi!

Viszont tegnap öröm is ért azért.Este fürdésnél vettem észre,hogy már van előtejem!Szerintetek nem korai ez?
Vendég
 


Benkoka: Remélem használ.Egyébként a fiam fülére is a körömvirág csepp volt a legjobb.
Az előtej egyáltalán nem korai.Ha az emlékeim nem csalnak, én anno már korábban észrevettem, hogy van.
vedresandi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Berzkat!
Gratulálok Zita babához!! Sok tejcit és jó egészséget kívánok nektek!!

Benkoka!
Jobbulást kívánok! Sajnos én is csak a sós dolgot tudom,meg azt hogy melegen kell tartani!
Vendég
 


Sziasztok!!

Micsoda jó hirek vannak errefelé.
Lilo-Berzkat nagyon sok gratula nektek!!!

Benkoka!
Jobbulást neked!!!

Emesének én is nagyon szoritok!!!!

Lányok! Egy kérdés.Ha csuklik a babátok akkor ti hol érzitek?Mert én lent,majdnem a petefészeknél,de ma hajnalban a köldököm felé éreztem,és gondoltam ebből tudnék következtetni a fekvésére.Legutóbb farfekvéses volt uh-n.
8-án megyek legközelebb csak már annyira szeretném tudni hogy mit ügyködik a törpeség.

Nikky:Szerintem a 37-ik héten legkésőbb meglesz a baba :lol:
De az nem baj,és ha jol fejlődik akkor meg nincs miért izgulni.
De jó neked.Nem kell végig huznod,de ki tudja?
Én jöv.héten megyek uh-ra.Kiváncsi vagyok hányas a méhlepény?
Szerintem nekem is már kettes.

Én ma nagyon kómás vagyok,legszivesebben aludnék,de nem lehet sajna.Vár a házimelo,meg az ebédfőzés.
Szép napot mindenkinek!!!

Kép
dorcacs
 
 


Sziasztok!

Alig győzlek visszaolvasni titeket!

Berzkat! Gratulálok! A méretek alapján nagyon édes, husis babád született! Gondolom ennivaló hurkácskákkal! Én is ilyenre vágyom!

Tim-csi: Üdv! Képzeld, a ciklusom alapján én is április 22-re vagyok kiírva! (A táblázatban ápr. 23. szerepel, az orvos hol 22-t, hol 23-t mond).

A babasarkok nagyon édesek! Mi is megvettünk már mindent, de még semmi sincs összeállítva, kitisztítva, stb. Ezeket a munkákat március végére hagytuk. A kórházi csomagom is csak félig van összepakolva, viszont kidobtam egy csomó cuccomat, így újabb és újabb helyek szabadultak fel a babó cuccai számára.

Ma megyek 32 hetes UH-ra.

Alvás: Én csak oldalt merek aludni, hanyatt nem, mert az elszoríthatja a lepény keringését, viszont felváltva alszom hol az egyik, hol a másik oldalamon, nem bírnám folyamatosan a bal oldalt, mert egy idő után nagyon nyomódik és fáj a lábam és a csípőm. Hanyatt csak úgy szoktam pihenni, ha fel van támasztva a hátam (tehát félig vagy teljesen ülök) és fel van húzva térdben a lábam, mert az a lényeg, hogy a has ne feszüljön, tehát ne szorítsam rá a gyereket a lepényre.

A hangulatom eléggé ingadozó, furcsa módon egy-egy történet vagy film napokra fel tud izgatni vagy kavarni, sokkal jobban beleélem magam mindenbe. A múltkor a zonereality csatornán volt egy műsor különleges helyzetekben szült nőknél. Egy anyuka az autópályán szült, és egy rendőr segített levezetni a szülést. Síram rajta. Ti hogy vagytok ezzel?

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Megpróbáltam egy képet feltölteni, de nem sikerült. Mindig kiírta, hogy hiba történt. Ti milyen formátumban rakjátok fel a képeket????
Vendég
 


Sziasztok,
gyorsan egy kép Blankáról, de nem töltötte fel, a másik fórumban sikerült. :))

Majd még jövök, pusza minenkinek

Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Jó reggelt !

Micsoda meglepetés !
Este egy baba hírével távoztam, reggel egy baba hírére jöttem ! :lol: :lol:

Berzkat !
Gratulálok! Sok boldogságot, tejcsit, örömet!
És sok képet nekünk ;) :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: