Új privát üzeneted érkezett!

Krisz, miylen fertis táblát készitettél? - ahol mindent ir? Én jobban szeretem a görbét tanulmányozni :D
Olyan egyszerű azt mondani, hogy nem szabad idegeskedni, de olyan nehéz megvalósitani :(

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó!

A görbére gondoltam, csak ugye most már tudja milyen hosszú a ciklusom és akkora területet csinál, mint az előző, amire rajzolja a görbét. Érted??? :?
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Jó sokat irtatok az elmúlt napokban megpróbáltam elolvasni de rengeteg az információ és teljesen összezavarodtam.

Én is felteszem a görbémet.

Kép

Én elevitet szedtem de a hétvégén úgy döntöttem, hogy abahagyom majd most megyek a gyógyszertárba és veszek folsavat ha lehet recept nélkül kapni és e vitamint. Amúgy a múltkor a tv-ben azt hallottam, hogy a selen is segít a fogamzásban, ti mit tudtok róla?

Krisz sajnálom, hogy megjött.

Titi nagyon drukkolok, hogy babás legyél.

Ági teszteltél már?

Balimama június lesz két éve, hogy nem szoptatok

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 

 
 

Andi!
Szerintem érdemes lenne a váladék minőségét jelölnöd a fertin, nem biztos, hogy oda rakná a vonalat, ahol most van!
Az E vitamint meg tudod venni recept nélkül (valami fillérekbe kerül).
Az Elevittel én is leálltam. A folsavat szedem, de néha kénytelen vagyok kihagyni néhány napot, mert iszonyúan ég a gyomrom tőle.
Ma reggel elkezdtem az Utrogestant. egy kicsit tartok a hízástól, ezért hagytam el az Elevitet is.

Éva

Kép
balimama
 
 


A váladékot néztem csak azt nem tudom a fertibe mi mit jelent, de szerintem a válladék alapján jól állította ba a PÉ-t

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!
Új információk: a cickafark mellett a zsályalevél és a fehérfagyöngy is segíti a peteérést. Én most nagyon keményen belehúzok az Avivába. Mindenképpen szeretném elérni, hogy még ezen a héten, vagy legkésőbb a jövő héten megjöjjön, hogy legyen viszonyítási alapom. Utána pedig elkezdem a peteérést serkentő gyakorlatokat, iszom a teákat és azt hiszem szójakapszulát veszek magamnak. Az nem zavarja a szoptatást, bár szerintem a macára is csak biztonságból írják rá, úgyhogy lehet, hogy azt is szedem. Még eldől.
Direkt átnéztem egy tornatanárral a gyakorlatokat, hogy biztos jól csináljam, úgyhogy remélem beválik.Többször is csinálom majd egy nap, hogy biztosan és minél hamarabb megjöjjön. Az ösztrogén szükséglete akkor hogyan alakul a ciklus során? Csak mert ez alapján kell majd szednem a szóját.
Nagyon drukkolok nektek Mo és Ági, hogy sikerüljön a baba!
Az az igazság, hogy kicsit rosszul érzem magam, mert úgy érzem, sokszor észre se veszítek, hogy írok, vagy legalábbis nem nagyon reagáltok. Na mindegy, ne haragudjatok, hogy ezt írtam, tudom sokan vagyunk.
Puszi mindenkinek
lnd
 
 


Sziasztok!
Annyira akartam jönni csak szarakszik a netünk, már legalább ezerszer megpróbáltam.

Na nem idegellek titeket, megvettem a tesztet és holnap megcsinálom. Mondjuk én 100%-ra érzem, remélem nem koppanok. Vettem egy kismama újságot is és bejelentkeztem a dokihoz.

Pandácska
Veled mi a helyzet? vérzés vagy teszt?

Mo
Nagyon drukkolok ám neked és remélem, hogy követni fogsz és együtt szülünk majd.

Balimama
Tudom hogy fontos az ivás és megpróbálok többet magamba erőltetni.

Krisztinka
Különben hétvégén és is azt mondtam az apának, hogy ha nem sikerül akkor hagyjuk ki egy hónapot mert én sem szerettem volna decemberben szülni.

Andi
A Te görbéd is elég jól alakul.

Ind
Ne szomorkodjál, látjuk hogy írsz csak pl. ezekhez a gyógynövényekhez meg a torna gyakolatokhoz nem igen tudok hozzászólni. Azért drukkolok, hogy legyen hatása.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


lnd! Bocsi, ha néha elsiklunk egymás felett! :oops: Ne haragudj ránk érte. Szerintem olyankor nyugodtan szólj ránk!
Néha vannak fáziskésések!
Hajrá az Avivaval! Remélem sikert hoz!
Az ösztrogénnel kapcsolatban gőzöm sincs! Bocsika4

Ildi! Jó az új stílusod!

lnd! Te is csinálhatnál vonalzót, hogy lássuk hol tartasz!!!

Andi! A többiek görbeszakértőbbek! Majd ők megmondják a tutit!
Vendég
 


Ági! Annyira kíváncsi vagyok! :roll: A teszt után gyere gyorsan és írjad mi a helyzet!!! Drukkolok ezerrel!!!!
Vendég
 


A vonalzóval csak néhány problémám van: Valószínűleg a kezdő napom 2005. nov. 17 lenne, mert azóta nincs semmi. Úgyhogy csak akkor lesz értelme, ha most sikerül előcsalnom piroskát. Hátha a mens. megjelenésével beindul a peteérés is. Másik fő gond, hogy fogalmam sincs, hogy hogy kell csinálni. Különben, ha megjön, akkor a hőmet is elkezdem majd mérni, csak nem tudom, pici fiam nem tépi-e majd ki a számból. Ezt se tudom, hogy hol lehet ilyen táblázatot csinálni.
lnd
 
 


Az első oldalon le van írva, hogyan kell csinálni , azt hiszem Mo egyik hozzászólásában. De ha nem megy segítünk majd. :lol:

Akkor türelmesen várjuk a mensit, vagy lehet már nem is lesz, csak rögtön a baba fog jönni???? Jó lenne! :roll:

A hőmérőzésről meg itt találsz majd okosságokat:http://www.babanet.mindenkilapja.hu/
Vendég
 


csináltam egy babást is, de az nem sikerült ezek szerint

KépKép

KépKép
lnd
 
 


tehát ezt, hogy kell bemáso9lni az aláíráshoz?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Az URL- es kódot kell ide másolni és nem a HTLMeset
Vendég
 


Ja az a másoik ablak a get code-nál:
azt ami ez alatt van:
PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode
Used on many message boards that don't allow HTML
Vendég
 


most egy magyar oldalon csináltam, hogy egyszerűsítsek a helyzetemen,de tényleg nem értem

KépKép

KépKép
lnd
 
 


elküldtek egy kódot, azt az egészet bemásolom az aláíráshoz és?????????

KépKép

KépKép
lnd
 
 


ott van, jó lett!
Vendég
 


és éljen!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


most már csak aZ A kérdés, hogy hol lehet ilyen görbéket vezetnem majd, ha arra kerül a sor?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ti néztétek ezta jónásnaptáros dolgot? Én most probálom csinálni, de elakadtam. Fel kell hívnom aNYUT, HOGY HÁNYKOR születtem.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


lnd! Görbét itt tudsz csinálni:

szóval:
www.fertilityfriend.com

Megnyomod a Join Now It's free! gombot
Choose a nickname: ide beírod a felhasználói nevet amit szeretnél

Your e-mail address: megadod az emil címed. (Ide kapsz egy levelet a jelszavaddal.)

How did you hear.... itt kiválasztod pl a friend gombot, vagy a chat room-ot.

Megnyomod a Next gombot.

Nézd meg az emiledben az elküldött jelszót.
Ezek után beléphetsz:
Login: ide beírod a felhasználói nevedet
Password: ide a jelszavad
OK

Rámész a Chart fülre.
A megfelelő dátum megnyomásával megjelenik a táblázat:
Temperature: hőmérsékleted
Time: mikor mérted (én ezt nem szoktam kitöteni)
Cervical Fluid: hüvelyváladék (ezt sem kötelező kitölteni)
Menses: megjött-e
Intercouarse/Insemination: Volt-e akció

Megnyomod a save gombot és látod a görbédet.
Az ovulációt majd automatikusan kijelöli neked.


Ha a fertiben tudtál regisztrálni, akkor a vonalzódat is elkészítheted ott.
Bal oldalon lesz egy menüsor. Keresd meg a sharting-ot---Tickers---Customize your (keregélj a formák között!! Itt beállíthatod, hogy milyet szeretnél)----next-----next---Personal Message részt hagyd ki!----next----fogsz egy kódot találni. Ezt kell ide, a profilodhoz (az aláírás részhez) bemásolni. Tedd a neved alá!
Vendég
 


és akkor látom mindig a görbét, ha belépek? és minden nap töltögettem?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Még egy hülye kérdés?v ez ingyenes funkció?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


azt nem tudjátok, hogy ha egy hónapban egyszer elkezdődött a peteérés, de végülis nem lett belőle semmi, akkor legközelebb csak egy hónap múlva kezdődhet újra?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nem kell minden nap töltögetni ezt megoldja a progi magától, és ingyenes a funkció

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Ingyé van! Mi sem fizetünk érte!
Mindig csak a hődet, meg a váladékot, meg a szexet kell beírni, meg azt hogy hánykor mérted.
Hőmérőzésről , jónás-módszerról itt találsz infókat:

http://www.babanet.mindenkilapja.hu/
Vendég
 


krisztinka, ezt az oldalt már figyelmembe ajánlottad, itt atáltam a jónás módszert. Viszont valószínűleg nem fogom tudni pontosan a születési órámat és percemet, úgyhogy nem nagyon fog számítani.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!

Nem voltam otthon ezért nem jeletkeztem. Egyenlőre se piri se teszt még várok...
Vendég
 


Bocsi lnd! Látod milyen figyelmetlen vagyok!!! :oops: Fekete pont!!!

Pandácska! Akkor most hagyod, hogy megegyen minket a kíváncsiság?!

Éva Te hol vagy?
Vendég
 


Krisz,
Hát muszáj hagynom mert nincs kedvem feleslegesen tesztelni... Te mész dokihoz?
Vendég
 


Pandácska!
Honnan érezted, hogy nem leszel könnyen terhes és mik voltak a jelek? Én mindig azt gondoltam, hogy ha egy ilyen fiatal lá
ny keresi fel ilyen problémával az orvosát, csak lesyintenek rá, hogy még úgyis fiatal van ideje próbálkozni. Szerencsére akkor ez nem így van. Különben mivel foglalkozol?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ági! Úgye te úgy méred a hődet, hogy éjjel gyalkran kelsz? A hajnali órákban is fel kell kelned vagy azért akkor nem? És ezek ellenére megbízhatónak tekinted a görbédet?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Lnd,
Rám is legyintett az első 3 doki de addig mentem amíg egy komolyan nem vett!! Sőt az első ki is röhögött :shock: Elkezdte magyarázni, hogy mi kell egy gyerekhez és hogy ez komoly dolog stb. Onnan sejtettem hogy nem mensistem és állandóan volt valami női problémám.
Vendég
 


és mikor kezdtél próbálkozni?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok Lányok! Tegnap este már nem tudtam jönni, mert a vendégek nagyon lefoglaltak bennünket.
Ind! Egy percig se hidd, hogy nem foglalkozunk veled! Amikor csak tudsz, gyere és mesélj!
Ági! Holnap nagyon várom a teszted eredményét! Ahogy megcsináltad, azonnal gyere!
Zora! Micsoda új arculat :lol: :lol:Ezen a képen is nagyon csinos vagy!!! (Bocs, de ez visszajárt!!! :wink: :lol: :lol: :lol: )
Ildi!! Új dizájn nálad is?! Volt időd az éjjel miiii?? :lol: Én meg nem jöttem hozzád...Ne haragudj!
Panda! A tesztet ne kapkodd el! Jól teszed, hogy vársz.

Hááát, alig aludtam az éjjel. A reggeli hőn járt az eszem, hogy ma vajon mennyit mérek. Nézzétek!

Kép
Vendég
 


Ind,
2005 május.

Mororo,
Nagyon szép :D :wink:
Vendég
 


Csajok! Mi lett az avatarokkal? vagy csak én nem látom?

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind! Az nem baj, ha sokszor kelsz fel éjjel, csak az a lényeg hogy a mérés időpontja előtt egy órán át nyugton feküdj. Ez talán nem annyira lehetetlen. Egyébként negyed óra ide vagy oda nem annyira számít. Azért a lényeg így is látszik szerintem. Szólj, ha valamire nem válaszolunk, 2 napja én is emiatt szomorkodtam kicsit, vártam , hogy valaki reagál az érzelmi kitörésemre, de mindenki jól elvolt. Persze mindez érthető, de jobb ha jelezzük, ha valamire feltétlenül gyors reakció kell, mert nem mindig derül ki, hogy mennyire fontos. Ezentúl én is kiabálok majd!!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind
Én úgy éjjelente 2-3 szor kelek. Ez csak pár perc amig megpisiltetem a kislányom vagy betakarom valamelyiket. És ilyenkor általában még sötét van, szóval az éjszaka közepe. Reggel mikor felébredek akkor mérem meg de előtte semmiképp nem kelek fel az ágyból. Ez nem tudom, hogy mennyire pontos de hát máshogy nem tudtam megoldani. Igazából azt mondják, hogy 6 órás nyugodt alvás után célszerű és ha eltérés van akkor azt jelezni kell a lázlapon.

Mo
Ez nagyon jó, úgy várom már az eredményt. Különben én is álmodtam már hogy mit mérek másnap. Te mikor tesztelsz 1 hét múlva?

Pandácska
Annyira örülök, hogy még nem vérzel. Drukkolok nagyon! Te meddig vársz? Nem mérnéd meg csak holnap a hődet?

Zora
Szóljál Te is nyugodtan ha valami bánt!

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


én ennél lénxegesen többször ébredek. de az éjszakla 2. felében már általában mellettem van ben és akkor nem kell kikelnem az ágyból, csak megszoptatom. és alszom tovább. Nem vagyok biztos abba, hogy a szoptatás nem befolyásolja a hőt, azzal lehet, hogy dolgozik a szervezet.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nem bánt semmi, jó veletek, de mi lett az avatarokkal, ezt 3-szor kérdeztem már! Nekem ez most fontos, mert újat raktam fel!

Zora
Kép
zora7
 
 


Nem bánt semmi, jó veletek, de mi lett az avatarokkal, ezt 3-szor kérdeztem már! Nekem ez most fontos, mert újat raktam fel!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ági,
Megmérhetem csak nem tudom hogy mennyi az alaphőm. Régen mértem de már nem emlékszem... Neked meg szépen halad a vonalzód lassan tesztelhetsz :wink: Kb.4 nap múlva tesztelnék vagy 5 ha addig nem jön meg. Elmesélnéd nekem hogy te a hogyan vetted észre a terhességeidet? Tünetek vagy teszt? Ezt tényleg megérzi az ember?
Vendég
 


Nem bánt semmi, jó veletek, de mi lett az avatarokkal, ezt 3-szor kérdeztem már! Nekem ez most fontos, mert újat raktam fel!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Én látom az avatarokat. Neked egy édi fóka van :D
Vendég
 


Nekem mindig a 10. nap körül jön egy halvány kis hányinger, egy egy szédülés. Aztán egyre gyakrabban.

Zora
Kép
zora7
 
 


Nálam meg sem avatarok, se hőgörbék sem emotikonok! Mi lehet ez?

Zora
Kép
zora7
 
 


Panda! Próbáld meg mérni a hődet szerintem is!!! Hidd el, tanulságos!

Ági! A tesztet nem kapkodom el. Van itthon teszt, de szerintem ez a hő még változhat.

Annyira mondjátok, hogy babásnak néz ki.... Én meg csak azt látom, hogy a maca kedvező hatásának köszönhetően volt pé, és jól működik minden, de hiányolom a például a pé utáni beágyazódást jelző hőesést. Vagy szerintetek, ez lehetett mondjuk napközben valamikor és ezt azért nem mutatta a hőmérő???
Vendég
 


Zora,
Gondolom ezt nekem írtad... És cici feszülés, fájás? Bővebb folyás?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: