Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Képzeljétek írtam hogy tanácsadáson fehérjét találtak a vizeletembe és másnap elmentem egy teljes vizelet vizsg.-ra + uh-ra és minden oké. Fehérjének semmi nyoma viszont manómnak leszállt a heréje aminek örülök de nem korai? Tudtok erről valamit?

Kép
rena10
 
 


rena:
Irtam en , hogy egy vizelet vizsgalat nem vizsgalat :wink: Orulok a jo hirnek!!!

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Eszti!
Sztem is furi v. inkább túl tömör? Fogalmazzunk így.

Golfmono!
Mi volt a 4D-n?

Hajni!
Védőnő menjen ahova akar a tápszerével!

B.Ildi!
Én megyek börzézni, de gondolom belőlem már herótod van.

Rena!
Jó, hogy minden o.k.
Leszállt a heréje? Ez meg mit jelent :oops: ?
Csak, hogy tudjam, mire kell felkészüljek!

Köszönöm az érdeklődéseteket, Szonjim ma már annyira jól volt, hogy az már fárasztó volt...szóval asszem gyógyultnak nyilváníthatom.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 

 
 

szonibaba:
Melyik nap mesz, mert en szombaton delelott leszek kint szerintem, abban a remenyben, hogy akkor a legjobb a valasztek meg. En nagyon orulnek, ha osszefutnank. Mar csak azert is, mert neked legalabb van nemi tapasztalatod, ami rolam abszolut nem mondhato el :oops: A herotos dolgot meg meg sem hallottam :twisted: :roll:

baratodildi
 
 


Hajni,

Akkor tőlem hülyét kapna a védőnőd, vagy visszaadná a diplomáját, én még sak 1,5 kg-ot híztam!!! :lol:
Pedig van már étvágyam rendesen, tegnap este is 10-kor baracklekváros zsemlét kellett ennem, úgy megkívántam :P
manóci
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap voltunk 4D-n! :D
A Brendonba mentünk el, mert nekünk ez volt a legközelebbi, és nem is bántam meg, mert bár nem hallottam jókat a brendonról, nekünk nagyon bejött, szimpi volt nagyon a szonográfus.
Elkezdte csinálni, hát az én babócim mindenét mutatta, csak az arcát nem. Szépen szétrakta nekünk a lábait, hogy kétségünk se legyen a névválasztást illettően, mutogatta a kis kezeit (persze kizárólag mindig csak az arca előtt!!!), lóbálta a lábait...
10 percet kínlódtunk, közben én is ide oda forogtam, hogy hátha el tudjuk csípni a kis arcát valamilyen irányból, de nem ment. Ekkor a szonográfus kitalálta, hogy menjünk, igyunk egy kávét, sétáljunk egy 20 percet, és utána jöjjünk vissza, és akkor előlről kezdi az egészet. Úgyhogy kávéztunk, sétáltunk, visszaballagtunk.
Sajnos a kávé sem tette meg a hatást, kb. ugyanabban a pozícióban találtuk babókámat, mint előtte, sőt úgy tűnt kézlóbálása közben, hogy még be is mutat nekünk :D , hogy ne gondoljátok már, hogy nekem nincs saját akaratom! Majd én megmutatom az arcomat, ha akarom! :D :D :D De az utolsó egy-két percben azért sikerült olyan felvételeket is készíteni, amiben már kicsit ugyan még oldalról de lehet látni az arcát.

Meg is beszéltük, hogy a 28. hét körül újra megpróbáljuk, hátha többet látunk. :)

Az én 24+4-es UH kódjaim a következők:

BPD: 5,83 cm
HC: 21,44 cm
AC: 19,52 cm
FL: 4,33 cm
becsült súlya 662 gr.

amúgy az értékek alapján 23+6, ez ugye nem olyan nagy baj?



Rena: az hogy leszállt a heréje, azt én sem tudom pontosan, hogy mikor kell, hogy történjen. Keresgélni a neten, és csak annyit írtak, hogy az a normális, ha még születés előtt leszáll, de hogy mennyivel előtte, azt sehol sem találtam. Viszont problémaként csak arról írnak, ha nem száll le időben, és a hasüregben marad, stb. Szerintem ha gond lenne ezzel, akkor biztos mondta volna a doki.

Jók legyetek, szép napot mindenkinek, majd benézek még napközben!

golfmono
 
 


golfmono:
Gratulalok az uh-hoz a kis titkolozo jol megtrefalhatott Titeket! :wink: Szerintem az ilyen par napos elteresek ilyen koru babaknal mar normalisak, hisz ilyenkor mar atut azert a genetika, mindegyik babuci maskeppen fejlodik.
Fotot tudsz feltenni majd?

manoci:
1,5 kilo! WOW!!!

baratodildi
 
 


Sziasztok :)

Ildi, igen, én is alig hiszem, hogy már itt tartunk :shock: Mostmár teperhetünk az 50 nap felé ;) Vasárnap még eszemben volt, hogy eldicsekedjek a 100 napommal, csak aztán kedden, amikor aktuális lett volna, közbejött egy fogfájás-foghúzás-fogbeletörés-szájsebészet etap, úgyhogy elfelejtettem :oops:
Tényleg érdekes, hogy az apukákhoz ilyen félénken viszonyulnak a pöttömök. Bár végülis érthető, elvégre velünk vannak egész nap :) Csak apukák nehogy frusztrálódjanak.

Hajni, szerintem a súllyal, meg az emiatt aggályoskodó védőnővel kell a legkevésbbé foglalkozni :) Nem értem miért kell ilyen hülyeségekkel stresszelni a kismamákat...
Köszi a gratut :)

Rena, örülök, hogy jól vagytok :) Fehérje a hüvelyből is kerülhet a vizeletbe; rögtön toxémiával riogattak?! Pff...
A hereleszállásról én is úgy tudom, ahogy Golfmono írta: probléma abból adódhat, ha nem történik meg. Itt egy cikk a témában (ajánlom Szoninak is :) )

Hereleszállás, rejtettheréjűség

Golfmono, én is gratulálok az uh-hoz :) Mi is a Brendonban voltunk (az M5-ösnél), és eddig csak ott tudták megmondani babucink nemét :) Velünk is ez történt, semmit nem láttunk a pofikájából, még 4D-s képeket sem sikerült készíteni (a 20. héten voltunk). Megyünk is újra, valószínűleg a jövő hét közepén. Hátha most... :roll:

Szép napot :)
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Golfomono

Nekünk is kisebb a BPD-k az átlagnál, de az orvos mindig az mondogatja, hogy az adatok csak átlag és már alakulnak ki a baba sajátos körvonalai. De engem sem tud tejesen megnyugtatni, ma megyek uh-ra. Nagy az izgi. Méretek alapján maradt a szülés időpontja! Mi május 29 és Juni 2 között mozgolodunk.

Manóci
1,5 kg nem aggodsz? Akkor neked is kicsi a pocakod? Nekem nagyon apró itt 28-dik héten, a védőnő már sorvatsággal paráztatott, ahelyett, hogy megnyugtatott volna.

bánóczi hajnalka
 
 


Sziasztok!

B.Ildi!
Akkor fussunk össze, mert én is szombat de. szeretnék menni, hátha kevesebben lesznek, mivel a holnapi nap munkanapnak számít (bár ki tudja, de azért reménykedem).
Küldök priviben telcsiszámot!

Judit!
Köszi a herés dolgot, majd megnézem én is. Eddig emiatt nem izgultam (boldogok a tudatlanok), de akkor most kezdem...

Hajni!
Sorvadtság?? Ez jó vicc. Komolyan ezek a védőnők sztem azért találnak ki ilyen baromságokat, hogy úgy érezd, hogy nem mentél el fölöslegesen hozzájuk.

Ma voltam a cukroslöttyös szekatúrán, este már eredményt is tudok hozni. Lukas agyammal elfelejtettem citromot vinni, de nagyon rendesek voltak, mert adtak a sajátjukból. Közben nem volt vészes, tényleg mint egy durva limonádé, de mire hazaértem, már kivánkozott volna vissza, úgyhogy gyorsan vízszintesbe helyeztem magam és vártam. Bentmaradt.
Védőnőnél is voltam, én +5kg-nál járok, vérnyomásom o.k., más haszna nem volt a randinak, de legalább nem beszélt hülyeségeket.

Golfomono!
Édes a kicsitek, hátha legközelebb nagyobb szerencsétek lesz. A méretek miatt pedig ne izgulj, 6 nap nem számít. A felnőttek között is van magasabb-alacsonyabb, kerekebb fejű, stb. nincs ez máshogy a Manóknál sem. Úgy tudom, hogy csak az első 12 hétben fejlődnek viszonylag egyformán.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Elfelejtettem, hogy a májusi topikba beleolvastam és az egyik mami a www.4dgenesis.hu -nál volt uh-on és nagyon dícsérte. Akit érdekel kukkantsa meg, sztem mi kipróbáljuk, áprilisig akciós is a 4d.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!!!!!

Rémüldözve olvasom a védőnők aggályairól szóló történeteket! Alig hiszem el, hogy vannak még ilyenek. Nem elég hogy van egy csomó vizsgálat, amiért aggódhat a kismama, még sorvadtsággal meg pszichológussal rémisztgetnek! Normálisak ezek? Remélem mindenki úgy van vele, hogy egyik fülén be, másikon ki. Totál fel vagyok háborodva. Némelyek nem gondolkodnak.
Mi szerencsére nem panaszkodhatunk, az első védőnőnk is nagyon aranyos meg segítőkész volt, jött is rendesen, csak aztán elment szülni. szakmailag is jó volt, meghát már akkor volt neki egy gyerkőc. A második is jófej, lelkiismeretes.

Golfmono!
Üdv! A mi kiskrapekunk is ezt csinálta velünk a Brendonban, nem sikerült róla pofis képet csinálni, csak a kukiját mutogatta előszeretettel.

Balwin!
Nem én vetettem fel, de nekem is köszi a herés dolgot, vannak félelmeim (egy lány után) a kukis ügyekkel kapcsolatban. Bár én bízom benne, hogy rendben lesz, aput már kikérdeztem ezzel kapcsolatban, és neki minden oké volt. Akkor meg Palkó is csak örökli!

Sok puszi mindenkinek, Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Hajni,

Mért kellene aggódnom?Jól érzem magam, étvágy van, eszem is, és az utolsó(genetikai)UH-m szerint is minden ok.Én ilyen tipus vagyok, már tudom.Az előző terhességemnél is ugyanekkor kb. ugyanitt tartottam!Én az első hónapokban annyira rosszul voltam, hogy 3-4 kg fogyással kezdtem!Esztivel is 8,5 kg híztam összesen! :wink:
És még RR tornám sem volt. :lol: Van aki meg gyötri magát mégis hízik!Ez ilyen.Viszont én meg a szoptatáés alatt szedtem azért fel pár kg-ot! :roll: Így nem aggódom abszolut végülis volt miből indulnom :lol: :D
manóci
 
 


Ja, még annyit akartam, hogy te se izgulj, hülyeséget mond az a védőnő!A baba ugyanis mindent elszed tőled amire neki szüksége van!Tehát sorvadás????? :shock: Ez badarság!
Nyugi, rendben minden veled is.Egyél amennyit és amit kívánsz, nem kell mindenféle kutyulékokat bevenni! :)
Majd a dokid úgyis szól, ha valamit nem látna jónak!
manóci
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gartulációkat a 4D-s UH-hoz, majd igyekszem feltenni azt az egy képet, amit kaptam, csak még be kell szkennelnem. Sajnos a DVD filmből nem tudtam kimenteni képet.

Baldwin: ha jövő héten mentek a 4D-sre, akkor már biztosan jobb lesz, én is a 28. hetet várom, mert azt mondta a szonográfus, hogyha még akarunk menni, akkor az a legjobb időpont, akkor látszik a legjobban a manó. :)

Hajni: Sorvadtság???!!! Ezek tényleg megőrültek??? Hogy mondhat ekkora butaságot egy védőnő? Manócinak igaza van, addig amíg a doki nem szól, hogy valami nem stimmel, addig ne foglalkozz a védőnő megjegyzéseivel.

Szonibaba: Jó neked, hogy túl vagy a vércukorterhelésen. Én 20.-án megyek, és remélem nem felejtem el a citromot... :)

golfmono
 
 


Sziasztok!

Megvolt az uh! Minden a legnagyobb rendben BPD 7,2. De viszont még mindig harántfekvésben vagyunk, de a lábaink még nincsenek felhúzva, ami azt jelenti, hogy még nem fordultunk be a végleges helyünkre.

Az orvos is azt mondta ne foglakozzak a védőnővel, ismeri őt és szerinte is sokat okoskodik!

Manóci!

Köszönöm a nyugtató szavaka! :lol:

bánóczi hajnalka
 
 


Sziasztok Lányok!!

Ismét itt lennénk, nem tudom hogy emlékeztek-e rám, de decemberig sokat voltam itt, csak sajnos azóta nem volt interetünk...
De most újra!

Látom, milyen jó kis csapat lett itt, úgyhogy ha megengeditek ismét csatlakoznék! :)

Aki pedig nem ismer, egy pár szóban bemutatkozom. :)
Első babánkat várjuk június 20-ára, és nagyon úgy néz ki, hogy kislányunk lesz! :)

Ha lesz egy kis időm, elolvasom visszamenőleg, hogy mi történt addig veletek! :)

Puszi!
Verus

Kép
buborka.
 
 


Sziasztok!

Üdv Verus :) Bár mi nem voltunk átfedésben, de isten hozott újra :wink:

Szoni, Skat, a kukis ügyektől én is tartottam kissé, ilyen szempontból meg is könnyebbültem kicsit, amikor kiderült, hogy kislányunk lesz :oops: Puncis témában mégiscsak otthonosabban mozgok :wink:

Hajni,
"De viszont még mindig harántfekvésben vagyunk, de a lábaink még nincsenek felhúzva, ami azt jelenti, hogy még nem fordultunk be a végleges helyünkre."
Aaaaa, nagyon tetszik ez a mondat :lol: :lol:

Golfmono, bízom benne, hogy megmutizza a pofikáját is, de asszem ehhez az kellene, hogy akkor éppen farfekvésben legyen...ha koponyavégű, akkor a placentát ölelgeti :roll: :D Kb. egy hete szinte naponta/kétnaponta váltogatja a pozíciókat.

Szép napot
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szia Verus!

Örülök, hogy újra itt vagy! Jól vagytok? Én is két hónapig nem jentkeztem, de most már ismét aktiváltam magam! Ha teheted, olvas végig mi is történt velünk, mert sajos nem csak jó dolgokat fogsz olvasni! :cry:

bánóczi hajnalka
 
 


Sziasztok!

Én vettem a bátorságot múlt vasárnap, és a http://www.angyalokszulei.hu-n készítettem Emese babának gyertyát.
Ma készült el. Aki úgy érzi gyújtson Ő is gyertyát érte.

chesti
 
 


Sziasztok !

Csinálták a gépet itthon ugyhogy azért nem jelentkeztem.
Olvastam pár uj nevet Üdv Nektek!

Nálunk minden rendben van kislányunk nagyon aktiv, mondhatnám túl keveset alszik. Reméljük mire kibújik megnyugszik.

Én is tervezek még 4D ultrahangot majd ünnepek után.
Amugy is lesz még uh 30. hét körül.

Az alvással hogy álltok? Én alig tudok megmozdulni ha a másik oldalamra akarok fordulni. Pedig 5 kg al vagyok nehezebb a megszokottnál.

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok !

Csinálták a gépet itthon ugyhogy azért nem jelentkeztem.
Olvastam pár uj nevet Üdv Nektek!

Nálunk minden rendben van kislányunk nagyon aktiv, mondhatnám túl keveset alszik. Reméljük mire kibújik megnyugszik.

Én is tervezek még 4D ultrahangot majd ünnepek után.
Amugy is lesz még uh 30. hét körül.

Az alvással hogy álltok? Én alig tudok megmozdulni ha a másik oldalamra akarok fordulni. Pedig 5 kg al vagyok nehezebb a megszokottnál.

Kép
bóbita3
 
 


Bocs hogy kétszer küldtem el.

Kép
bóbita3
 
 


Szépjóreggelt :) (ma tényleg az)

Bóbita, nálam az alvás mostanra teljesen összekutyulódott. Pedig mindig jó volt az alvókám. Bárhol, bármikor, minden körülmények között :D A terhességem kb. 19. hetétől volt olyan időszak, hogy tök kényelmetlennek éreztem az ágyunkat, aztán olyan is, hogy minden fordulásnál potyogtak a könnyeim (évek óta "rosszalkodik" a gerincem), most két napja meg úgy alszok, mint akit fejbevertek. Kíváncsian várom, mi jön még :?
A forgolódás sem olyan egyszerű már, mint régen :) Pedig mostmár minden alvási pozitúra sokkal hamarabb kényelmetlenné válik.

Szép napot mindenkinek
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Verus üdv it köztünk. igaz én még akkor nem voltam itt amikor te aktív tagja voltál a fórumnak, remélem majd most megismerjük egymást! :)

chesti én gyújtottam egy gyertyát Emese babáért.

Bóbita3 téged is üdvözöllek, én viszonylag új vagyok itt, úgyhogy mi még nem "találkoztunk". :) Az alvás nekem már hetek óta elég katasztrofális. Egyrészt a kézzsibbadásiom miatt, ami csak éjjel jelentkezik, másrészt mert én alapjában véve hason alvó vagyok, ami most ugye lehetetlen. Úgyhogy forgolódok egyik oldalamról a másikra, ami egyre nehezebben megy a hasam méretei miatt. Úgyhogy kínlódás 1000-el :D
baratodildi jegyezte meg múltkor, hogy ez valószínűleg azért van, mert a természet szoktat minket ahhoz, hogy éjjel majd a babócihoz fel kell kelni. Szerintem igaza lehet! :D :wink:

golfmono
 
 


Sziasztok!

Alvással kapcsolatban nekem az elején volt rossz, nagyon fájt a derekam de az mostanra elmúlt. Fordulni viszont nem túl kellemes.
Holnap megyek orvoshoz méhszáj ellenőrzésre remélem minden rendbe lesz.

Kép
rena10
 
 


sziasztok!
már egy pár napja olvasom a fórumotokat nagyon tetszik ez az összetartás ismeretlenül is.
bemutatkozás képpen annyit, hogy juniusra várom a második babámat, aki kislány lesz és a debreceni klinikán fogom világra hozni.
első babám is kislány 3 éves.
ha nem baj szeretnék hozzátok csatlakozni :)
timea toszegi
 
 


Szia Timi!

Üdv itt a fórumon, örülök, hogy bővül a csapat.

golfmono
 
 


Sziasztok!

Tartozom még a vércukros eredményemmel:
éhgyomri: 4,6; terheléses: 4,9 lett (a mértékegység vmi mmol, de az gondolom mindenkinek uaz, azért nem is jegyeztem meg).

Voltam szombaton a bababörzén és találtam egy szupcsi kis standot, ahol 300ft-ért válogattam édes kis rucikat a bébinek. Főleg napozókat (tudjátok, ami olyan mint a body, csak van egy kis rövidnadrág szerű része). És két vagány kantáros nacit is, igazi kispasis cuccok.
Vettem hordozókendőt és persze Szonjinak is pár ruhácskát. És a felét sem jártam be.
B.Ildi!
Te miket gyűjtöttél még be, miután szétváltunk?

Timi!
Üdv köztünk :)

Lányok!
A táblát csinálja vki? Mert olyan jó volt látni, hogy ki hol tart, jobban képben tudunk lenni egymással.

Alvás:
Én minden reggel úgy ébredek, hogy fáj az oldalam (a csontjaim) és a vállam. Pedig rajtam is csak 5kg van.
Ami még gáz, hogy a levegővétel egyre nehézkesebb. Szonjinál is ez volt, de ha jól emlékszem, nála csak később jelentkezett ez a "tünet".

Névválasztással még mindíg vergődünk...

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Üdvözlégy Timi :)

A vércukrom nekem is megvan, éhgyomri: 5,1; terheléses: 5. Már ha jól mondta a sorrendet a védőnőm... :) Viszont romlott a vérképem, asszem megint a vassal lesz gond.

Szoni, táblázat biztosan lesz hamarosan. Nekem is hiányzik, meg gondolom a többiek is így vannak vele.

Jó éjt a mamáknak, szép álmokat a babáknak :)
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin,
küldtem mail-t, illetve küldtem a táblát. Örülök, hogy átveszed.


Puszi mindenkinek! Jók legyetek :wink:

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Köszi Zsókuci, megkaptam, fel is teszem gyorsan.

Próbáltam frissíteni, de lehet maradt benne olyan, amit nem sikerült maradéktalanul... :oops: Ha valami nem stimmel, légyszi jelezzétek nekem, illetve a hiányzó adatokat is várom :)

Jó éjt
Judit

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok,

Hajni, :) nyugi, és pussz!


Golfmano,
én is azon a héten megyek valamelyik nap a terhelésesre, de még nem álmodtam meg mikor! :lol:

Szona,
tök jó az eredményed, örülök :) Jó, hogy neked bejött a börze.A másik topikban csalódtak a lányok :?
Én is várom már, hogy m,egtudjam vvégre a nemét, mert lányos ruháink ugyebár kismillió, de ha kispasi lenne?? :P tudnék válogatni újakat! :)

Balwin,
ari vagy, hogy beírtál a táblázatba engem is.
Azért a hiányzó adatot leírom, hogy akkor már teljes legyen.
Máv kórház.A baba nemét pedig még nem tudni!

Viszont, csajok akkor hivatalosan is, ha már így itt ragadtam :lol: :lol: csatlakoztam a topikhoz!! :wink:
manóci
 
 


Jó reggelt Lányok!

Olyan jól aludtam éjjel, hogy el sem hiszem!!! :) Ha volt is kézzsibbadás, meg forgolódás, fel sem ébredtem rá. Szerintem már nagyon kivoltam. :D

Szonibaba: gratula a vércukor eredményedhez! A névválasztás nekünk is nehezen ment, megvettünk egy utónévkönyvet, és rájöttünk, hogy semmi sem tetszik. Egy csomóval az volt a bajunk, hogy vagy gyerekkorban, vagy felnőttkorban fogja utálni. Nem egyszerű dolog ez.
A Máté az én ötletem volt, gondolkodtunk még a Márkban is, de a végén mégis a Máté győzött. Remélem tetszeni fog babócimnak! :)

Balwin: neked is gratula a vércukor eredményedhez, bár már én is túl lennék rajta. Köszi, hogy beraktál a táblázatba, jó érzés ide tartozni (ahogyan manóci mondja, ez már olyan hivatalos is így, hogy bekerültünk a táblázatba :D)
Ami hiányzik az én soromból: kor: 32, és június 24.re vagyok kiírva. A Baross utcában (I. sz. Női Klinika) fogok szülni. A köv. vizsgálat a terheléses vércukor a jövő héten lesz. Azt hiszem ennyi hiányzott, ha kell még valami, akkor szólj. :)

Manóci: ti hogyhogy nem tudjátok még a nemét? Kis szégyenlős, és nem mutogatja, vagy nem voltatok mostanában ultrahangon? Drukkolok a vércukor vizsgálatodhoz! Neked is a cukros lötty lesz? :roll:

Szép napot mindenkinek!

golfmono
 
 


Golfmano,

Igen nekem is a cukros lötyi lesz :shock: Én is bekészülök citrommal, barátnőim akik ezzen már túlestek mondták, hogy úgy sokkal elviselhetőbb!Nekem is új lesz a dolog, mert Esztinél tej+zsemle volt!De jó is volt :lol:
Nemét azért nem tudjuk még, mert én nem mentem 4 D-re, és nem is akarok, így a kötelező UH-k vannak!Az meg ugye a következő vizsgálat körül lesz valahogy ápr. eleén közepén!A 20.-ik heti genetikán pedig takargatta magát, és azt mondta a doki, hogy nem látja biztopsan, így nem mond hülyeséget!Hát ezért titok még a manóka neme :)
manóci
 
 


manoci:
Akkor hivatalosan is udv. :wink:

timea:
Neked is nagyon orulunk! :lol:

szonibaba:
Gratulalok a jo cukor eredmenyedhez! Ma mertem magam, mar en is 5 kilonal jarok :cry: Ami nem is lenne baj, ha nem jartam volna a 16. heten meg csak 1-nel :roll:
Hat meg vettem egy-ket dolgot. Nekem nagyon tetszett ez a borze, akar egesz nap ott tudtam volna lenni, ha nem dolok ki mar 3 ora maszkalas utan. :oops: Ruhakat csak azert nem vettem, mert egyszeruen nem akartam ra kolteni, mivel nem tudtam mi az ami meg kellene. De annyira szep bodykat meg rugdalozokat lattam mar 50-100 Ft-ert, hogy csuda!
Hat en ezeket vettem osszessegeben:
- az agy fole olyan forgos zenelos izet 1500 Ft-ert
- 2 takaro-parna-agyvedo szett nyari es telit is (igaz az egyikhez nincs fejvedo korbe a kisagyra). Az egyik huzatos, a masik nem huzatos. Osszesen 3000 Ft
- nyari halozsakot 62-est (ez uj) 1900 Ft.
- sapkakat nyarra 3 db 100-200 Ft/ db
- torolkozo es pelus anyagbol kiszedo egyutt 500 Ft
- pelenkas taska 500 Ft
- szopiparna 3300 Ft (Ezt a vegen ott vettem, ahol te ajanlottad. :wink: )
- olyan kis fogdosos kendo (figura van a kozepen), kesobb meg ujjbábnak is jo 200Ft

balwin:
Neked is nagyon szuper a cukorterhelesed! Wow, most 30-ig irigykedek, mert nekem csak akkor lesz es elegge meg vagyok tole ijedve. Na nem a vizsgalattol, hanem inkabb aze redmenytol. A 18. heten csinaltak mar nalam, az jo lett, de sajnos van ra hajlamom es eselyem, hogy most nem lesz jo :(

golfmono:
Ez egy jo ejszaka volt nekem is. 9-kor fekudtunk le es reggel 8-kor keltunk csak. Osszesen 2x kellett kozben felkelnem WC-re. Ez annyira nagyon jo alvas volt! :P
Tegnap lementunk a Balcsira es jol esett a sok friss levego, meg a mozgas. Gondolom ezert doltunk ki ferjecskemmel mindketten mar ilyen koran este. :lol:

baratodildi
 
 


Sziasztok :)

Lányok, miért ne lennétek benne a táblában?! :) Egy cipőben járunk, egy csapat vagyunk :wink:
Amíg bele nem rázódok, kicsit sűrűbben teszem majd fel...
(Buborka ugye ugyanaz, aki a tábla szerinti Verus? :) )
Zsókuci szívből kíván mindenkinek boldog pocakosodást a topicban! Kíváncsi ránk,és továbbra is olvas minket.

Golfmono, mi sem az utónévkönyből választottunk, úgy egymás után olvasgatva valahogy egyik sem tetszett :D Csak megvettük porfogónak :roll:

Ildi, biztos nem lesz semmi gond az eredménnyel. Hogyhogy hajlamod van rá?
Jól bevásároltál :) És milyen jó árakon! Én a ruhácskák beszerzésével mostanában már nem is foglalkozom, édesanyám mindig hoz egy-egy új szerzeményt... :)

Ma voltam terhesgondozáson, 5kg-t híztam eddig...szerintem meglesz a 10 a szülésig :oops: :D

Szép napot
Judit

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Na megvolt a vizsgálat minden rendben méhszáj 3000-es. Az újaknak üdv., olyan jó hogy már egyre többen vagyunk. Balwin 5 kilónál jársz az nagyon jó én most vagyok 9-nél. Teszek fel új pocis képet. Kép Kép

Kép
rena10
 
 


Judit!
Olyan jó, hogy átvetted a táblát. Akkor, hogy tudjál gyakorolni :wink: nekem a köv. vizsgálat: 03.22-én doki.

B.Ildi!
Ügyi vagy! Nekem is teccet a börze, de szerencsére nem vittem sok pésztet, mert ismerem magam és addig vásároltam volna, amíg van nálam (így is ezt tettem). Még jó, hogy kártyával nem lehetett sehol fizetni :)
Holnap nem hiszem, hogy megyek tornázni, mert Szonjit nem tudom kire bízni, őt meg nem viszem el, mert mindíg olyan sokan vagyunk, egy gombostű sem férne el, nemhogy egy izgő-mozgó ördögfióka.
De az Apcisra jövő héten megyünk.

Nevek:
Nálunk inkább a férjem az, aki az összes javaslatomat megvétózza, neki sem tetszik semmi a listából (mi nem könyvet vettünk, hanem a netről nyomtattunk)

Cukroslötty:
A vérvételen édesen kérdezte a nő, hogy "nem lett túl savanyú?" Mondom poénkodva, hogy "Neeem, pont jó". Ez az első pár korty után még majdnem igaz is volt, tényleg mint egy tömény limi, de amikor már a felénél jártam, akkor egyre lassabban tudtam nyelni. De azért tényleg nem vészes, rosszabbra számítottam, úgyhogy akik még nem voltak: Fel a fejjel!

Jó éjt Mindenkinek

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szia Mindenki!

Üdv az újaknak!

Vagyok olvasó üzemmódban, csak kicsit beterít a meló. :?

Szóval: gratulálok mindenkinek a jó eredményekhez, a beszerzésekhez!

Már én is elkezdtem lent kialakítani a babasarkot. Nem akarom Bencével egy szobába tenni Rékát, amíg ő szopik éjszaka, meg felkel. Nem kell, hogy az amúgy szuper alvó fiacskám "elromoljon" :lol:
Elkezdtem a rucik és pelusok kimosását, meg összerakta apa a kiságyat.

Balwin!
Nekem is vannak ám adatok, ha annyira vágysz gyakorlásra :lol: :wink:
Köv. vizsg: 04.02. doki.

Én ha jól emléxem most tartok +9 kg-nál, de bazira nem izgatom magam, Bencével 18at híztam :roll:
Majd lemegy!

Név: nálunk nem volt kérdés a név, anno mikor Bencét vártam, mondtam a zuramnak, hogy ha fiunk lesz akkor Bence lesz. Már 14 évesen eldöntöttem, hogy ha nekem egyszer fiam lesz így fogják hívni. Persze akkor még nem tudtam, hogy mire babóca lesz, ez a név amolyan sláger név lesz :shock:
Erre ő annyit mondott, hogy jó, de akkor a lánynév az övé. Mondtam OK. Ő megálmodta a Rékát, meg a Reginát. Én választottam, és mondtam, hogy akkor Réka.
Mivel Bencénk már van, így most teljesen egyértelmű volt, hogy Réka lesz. Persze, ha kukija lenne, akkor is Réka lenne :lol: :lol: Más nevünk ugyanis nincs :lol:

Most megyek vasalok egy keveset, mert tegnapról leszáradtak a textil pelusok, és akkor ezeket már lehet is "betárazni".

Pá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


szonibaba:
Ma en is kihagyom a tornat es az eloadast is. tegnap elkezdeta bal oldalam hatul fajni, esetere mar a jobb is neha fajt. Azt hittem valami a veseimmel van, rohantam reggel a hazidokihoz. Szerencsere a tesztcsik negativ, igy a doki arra tippel, hogy mar a medencem tagul es az izuleteim fajnak. Nem korai ez meg? :shock: Mindenesetre ma inkabb kimelem magam...

fricky:
Szerintem annyira egyen fuggo, hogy ki mennyit hizik. Ne is foglalkozzal vele, amig nincs valami panaszod...
Hat en meg azt sem tudom hova teszem a sok rucikat, meg venni kene hozza egy szekrenyt. Jelenleg anyukameknal zacsikba van betarozva... Szerintem en majd majus masodik feleben fogok elkezdeni mosni... addig talan a tarolasi helyzet is letisztul.

rena:
Szep nagy mar a pocid! :)

balwin:
Azert van ra hajlamom, mert meg terhesseg elott megallapitottak nalam inzulinrezisztenciat. Ami azt jelenti, hogy mar akkor voltak gondok a cukorhaztartasommal, bar a cukrom teljesen jo volt. December ota meg 160-180g szenhidratdietara vagyok fogva, amit egyre nehezebben tartok be. Mar nem is igazabol szamolom csak nagyjabol... :oops: 18. heten mar volt egy cukorterhelesem, az nagyon jo lett, hat majd meglatjuk a "fel dieta" eleg lesz e egy masodik jo eredmenyhez. :oops:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ismét itt vagyok, remélem a jövőben már aktívabb leszek :)
Most sikerült nagyon nagyjából végigolvasnoma fórumot, mióta nem voltam.

Olvastam a kis Emeséről is :cry: Erre nincsenek szavak... :cry:

Nagyon jó, hogy vezetitek ezt a táblázatot :)
Kicsit régen reagláok, de igen, Buborka=Verussal, de látom, azt már javítottad is Judit :)
Még annyi, hogy kislányunk lesz, úgyhogy Bendegúz nem lesz :), úgy néz ki Liliánának fogják hívni kislányunkat.

Én holnap megyek a terhességi cukorvizsgálatra, már szeretnék rajta túl lenni :)

Van itt aktív tag, aki még a Jánosban fog szülni? :)

Puszi MIndenkinek, remélem mindneki jól van!

Verus

Kép
buborka.
 
 


Sziasztok :)

Lányok, köszönöm a segítséget :wink: Ma még felrakom, azután vissza a régi kerékvágásba :)

Rena, szépen gömbölyödsz! :)

A súlyom engem sem izgat, de a terhességem elején azt hittem meg sem állok majd a +20 kg-ig - az eredeti (túl)súlyomból kiindulva. Mondjuk még benne van a pakliban :mrgreen:

Fricky, nálunk egyezményesen, de hasonló elven alakult a névválasztás: páromnak az Anna a fixa ideája, én meg régóta Lucának szerettem volna hívni majdani kislányomat. Mindketten ragaszkodtunk az elképzelésünkhöz, úgyhogy Anna Luca lesz :D

Ildi, legalább az utolsó héten számolgasd... :) Fura, de ez a cukorbetegség olyan téma, aminek nem olvastam utána (szinte minden terhességgel kapcsolatos örömnek- "nyavajának" igen), pedig anyai ágon hajlamos is lehetek rá.

Szeretném már én is rendezgetni Pöttöm cuccait, de legalább egy hónapot várnom kell még vele :?

Verus, gyere sűrűbben :)


Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon rosz napom volt. Egyszerűen nem lehet pihenni, hol a kutyát kell levinni, hol a telefon csörög hol az ajtót verik rám. Az előbb épp tusoltam gondoltam már nem jön senki hát erre verik az ajtót-kiakadtam. Nem olyan jó már ugrálni igaz nem túl nagy még a hasam de akkor is nehezebb. De lehet hogy ma rosz a hangulatom.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok, üdv az újaknak, régieknek, és rég nem jelentkezőknek!

Érdekes, ma már írtam, de úgy látom valami bekattant a neten és nem küldte el!

Gratula a jó cukros eredményekhez, én majd jövőhéten szlopizhatom azt a fincsi limonádét! Nyamm, "már alig várom"!

Eszti,
én is válogatom, mosom, vasalom a ruhákat, pelusokat! Megvettük az új fiókos szekrényt, úgyhogy van hová pakolni a dobozokból. Mi egyenlőre egy szobába raktuk az ágyikókat. De most, hogy így olvaslak, lehet hogy picurt az elején inkább a mi szobánkba rakjuk. Úgy mondjuk nekem is kényelmesebb. Meghát ha esetleg sírós lesz, akkor a leányzó sem fog tudni szundikálni. Ja, és én már 10 kg-nál tartok, Johival én is 18-at híztam és lement. Nem izgatom magam, kell egy kis husi.

Rena,
Biztos az időváltozás miatt volt ma rossz a hangulatod, szerintem ez tavasszal, pocakosan teljesen természetes. Nekem is van ilyenem. De majd holnapra kipihened magad.

Sok puszi mindenkinek, szép estét, Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Judit!

Én is adok neked feladatot! Mivel biztos, hogy kisfiúnk van, kitörölheted a táblából a Kata nevet. Köszi!

Kép


Kép
skat
 
 


Jó reggelt, könnyű ébredést!

Rena: remélem ma a körülmények és az emberek is kedvesebbek lesznek hozzád.Vannak ilyen napok amikor az ember lánya legszívesebben magára maradna kicsit a saját világában, minden ingertől messze.Biztosan a felfokozott hormontermelés az oka, nálam ez sajnos mostanában hirtelen felindulásokban tetőzik.
Szép a poci :lol: ! Te már ilyen készültségi fokozatban vagy ababa cuccokkal? Én még sehogy sem állok :oops: semmivel! Szerintetek mikor illik már ennek nekiállni legkésőbb?

Rucik: Nnna azok legalább ott figyelnek már a szekrényünkben.Frissítő mosást még nem eszközöltem, mert eddig azzal voltam elfoglalva eme témakörben, hogy nagyfiam kifejezetten fiús cuccait válogattam, és adtam át kisfiús barátnőimnek (kiknek elsőszülöttje lányka, így tök jól jött ki :wink: !Mivel mostanában egyikünk sem tervez harmadikat, hozzám vándorolnak kifejezetten csajos cuccok...)

Nevek: úgy látom nem csak nálunk van ebben némi vita... bennem a kezdetektől visszhangzik az Eszter-név, ami mellé uram(mondván, hogy neki is legyen mán' beleszólása) mindenáron oda akarja biggyeszteni a Petrát... :? De én nem...Szerintetek két ilyen komoly(nak tűnő) név nem túl sok együtt?

Tegnap megkaptam indián törzsi totememet, ami alapján talán a nick-nevemet is módosítom "gyógyharisnyára".Naon szexi a cucc na, """alig"""" várom, hogy hordhassam!
Szintén tegnap odáig fajultam, hogy egy kisszéket kellett bevetnem egy laza kis gazoláshoz :oops: Mivel egy bolt mellett lakunk, szerintem sokaknak okoztam ezzel a látvánnyal vidám pillanatokat.Legalább ezért megérte...


Szép napot mindenkinek, kívánok mindenhová a tegnapihot hasonlatos csudiszép tavaszt!

Kép
Kép
petra78
 
 


Jó reggelt!

Retentően fáj a derekam, lehajóláskor szinte a sírás kerüldöz, de nincs megállás folyik nálunk az épitkezés ma a beltéri ajtókat rakják be! Herótóm van már a takarítástó :x

Nevek: Álmos név valószinüleg mósosul, de a Hanna marad. Mi nem szeretnénk tudni a baba nemét.

Alvás:
Napról napra egyre rosszabb, pedig van mibe kimerülni

Irigyellek titeke, hogy mertek vásárolni, én még nem merek, pedig én is fészekrakólázban égek.

Balwin: Én soproni vagyok, úgyhogy valószínüleg soproni kórházban szülök!

Szép napot kívánok![/b]

bánóczi hajnalka
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem ma sokkal jobb kedvem van mint tegnap volt. Hajnalka tudom milyen rossz a derékfájás nekem az elején volt és engem is a sírás kerülgetett de azt mondták a tágulás okozza. Nekem elmúlt remélem neked is elfog.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok :)

Hajni, részvétem a derékfájás miatt, nekem 9 hónapja durrant be a kis születési rendellenességem, így azóta keresztcsont tájékon folyamatosan fájok. Már nem is emlékszem, milyen érzés hajlongani...éljen a térdmunka...

Skat, Hajni, módosítások végrehajtva :)

Petra, beszéld rá az uradat, hogy a Petrát tartsátok meg a következő lánykának :wink:

Szép estét
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: