Új privát üzeneted érkezett!

Dia, Vicus
Én is üdv. titeket, és örülök, hogy ilyen ügyesen sikerült a vonalzó. Már épp összeszedtem a gondolataimat, hogy leírom, hogy kell készíteni. Annak idején sokaknak segítettem ebben, de már látom, sok profi van itt a csúszka-készítésben. :)
Egyébként ha rákerestek a google-ban, hogy tickers, esetlen pregnancy ticker, több oldalt is felajánl, ahol jobbnál-jobb vonalzók vannak. Hajrá!

Korena
Akkor most én is lelőlek!!!!!! :evil: :evil: Durr!!!!!
Azért ilyenkor tedd a kezed a hasad alá, úgy könnyebb lesz.

Zsána
Hajrá-hajrá! Kiscsajszit akarunk!!!!! :P :P :P

Benita
benita
 
 


Dina: A dokim szerint semmi értelme annak a sok vacaknak, amit vitaminnak neveznek. A védőnöm teljesen ellenkezőjét vallja. Na én elkezdtem ennek örömére szedni a magneb6-ot, most voltam vérvételen tökéletes a vérképem, a vérem sűrűsége is szuper, ami azért fontos (a dokim mesélte hétfőn) mert akkor jól tud táplálkozni a magzatom. Szóval ártani nem ártasz a vitalminnal.
De azért én is a természetes vitamin híve vagyok, vagyis sok gyümi és sok zöldség, hazai és nem déli!!

Dia: Naná, hogy kukk be.... :lol:

Lili: Jól van, terhesen lehet hülye az ember lánya...... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Benita: Mindent bele!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

 
 

Bogyiék!

Mi van Veletek? Jelentkezz!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Benita!

Drukkolok Nektek, hogy jöjjön már az a babó. Itt elférne még egy kiscsaj :wink: meg persze kissrác is. :D

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a gyors választ, a végére jártam.

Túl vagyok egy 1 órás kétségbeesésen, bőgésen és anyázáson.
bbeti Neked köszönhetem, hogy tudom mi a helyzet, röviden leírom:
Reggel betelefonáltam az AFP miatt, mellékesen megkérdeztem, hogy mi a helyzet a toxoval, mire az asszisztens ennyit mondott:
"Sajnos az pozitív".
Kérdeztem, hogy mi a teendő, erre a válasz: ja én nem értek hozzá. Felmentem a netre, elkezdtem utánaolvasni, anélkül, hogy tudtam volna az értékeket, és a kezemben lett volna a papír, mire keserves zokogásban törtem ki, hogy a babámnak biztosan valamilyen maradandó károsodása lesz.
Mivel 1 helyen dolgozunk szerencsére a férjemmel, elkezdett telefonálgatni, hogy ez mit jelenthet stb.. Felhívtam a helyettesítő dokit, aki nem volt bent, az asszisztebnse unott hangon annyit közölt, hogy hétfőn 8.30-kor majd választ kaphatok a kérdésemre. Persze, hogy tovább bőgtem. Aztán olvastam a válaszaitokat, és azonnal itthagyva csapot-papot berohantam a leletemért , amin az eredmény: IgG pozitív, IgM negatív, és közben a férjecském is utána járt, hogy az ellenanyagra vonatkozhat az eredmény.

Szóval elmennek a fenébe úgy ahogy vannak. Nem a saját gyerekükről van szó, és nagy ívben tojnak rá, hogy velem mi van.

Erről ennyit, legközelebb benneteket kérdezlek meg ha nincs bent a dokim.

Bocsi a regényért, mégegyszer köszi mindenkinek a megnyugtató szavakat.


Elfelejtettem az előző levelekben megírni az adataimat:
Bogyiék, 17+6, nemét nem tudom, születés várható ideje: 2007.02.15., Szent János Kórház Budapest, ha kisfiú akkor Botond, ha kislány, akkor Luca lesz.

Puszi!
Bogyiék

Kép
bogyiék
 
 


Köszi a tanácsokat, rohanok a zöldségeshez.
Mármint megkértem páromat, hgoy hazafele ugorjon be zöldségért meg gyümölcsért :D

Hasméretről csak annyit, hogy nekem csak oldalról látszik valami. Szemből olyan, mintha kicsit híztam volna derék tájra.

Üdv

Dina
Kép
dinabéka
 
 


Szia Bogyiék!


Örülök, hogy minden rendben! Bár jobb lett volna ha megúszod ezt az idegeskedést!
Egyébként a toxo vizsgálatot Neked most írták ki. Szerintem Nekem nem is csináltak.
Szerintetek ez normális? Na mindegy nem akarom ezen is paráztatni magamat, csak érdekelt volna.

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Csajszik, mik a legtutibb zöldségek, amiket nyersen (is) érdemes fogysztani egy kismaminak?

Kösziköszi! :P

Kátya
kincsimano
 
 


Kátya

Én rengeteg szilvát eszem :shock: és Noncsival szinte végig savanyúkáposztát ettem :D De rengeteget, egy két hordónyi bizti lecsúszott :lol: Most is azt eszem és még almát, szinte minden nap kettőt. Mondjuk én a 12.hétig az Elevitet is szedem.

Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Bogyiék

Hála az égnek, hogy sikerült kiderítenetek a megnyugtató eredményt. Hu, ez biza gáz volt! :?

Kátya
Szerintem akár zöldség, akár gyümölcs - bármi, ami lemegy. De a "legtutibb" (ahogy te írod), a spárga - akinek ízlik. :? Kinek a hagyma :shock: - kinek a répa. ...........................ami jólesik... :D
Különben meg még -ha jól látom- 231 napod van hátra, lesz még bőven időd, nem hiszem, hogy válogatni kellene. Az összes vitamin.

Benita
benita
 
 


Köszi, Dia, gyümit mindenfélét eszem minden nap, egyedül a zöldséggel vagyok meglőve, salátaként szoktam összeválogatni friss ezt-azt, most próbálom meg rávenni magam, hogy vhova a napba illesszem be a nyers sárgrépa és karalábé falatkákat, de még nem találtam nekik helyet. :)

A savanyúkápit viszont én is beszerzem magamnak, az még nincs. 8)

Kátya
kincsimano
 
 


Köszönöm, Benita, Neked is. :)

Én nem is tom felfogni, Bogyiék mit élhettek át. Hihetetlen. Néha komolyan úgy érzem, vhogy felelősségre kellene vonni az ilyen embereket. Hát mekkora stresszt okoztak már hanyagságból, nemtörődömségből egy kismamának? :(

Kátya
kincsimano
 
 


Na, elindulok haza, és jól veszek magamnak elevitet meg folsavat, meg vasat, mert abból nekem világ életemben kevés volt.

Vigyázzatok magatokra, pocaktársak! :)

Kátya
kincsimano
 
 


Hello!

Bogyiék:Én is a Szent János Kórházban fogok szülni,legalábbis egyenlőre úgy néz ki.Jómagam is ott születtem.Ki a dokid?
Ja és a másik,hogy én 2007,04,15-re vagyok kiírva,pont 2 hónappal utánad.

Sok már itt a leendő kukis,de mi nagyon lányt szeretnénk,de amilyen szerencsém van.....
Ha tényleg lány,akkor (anyukám kérésére,bár nekünk is nagyon tetszik) Boglárka lesz,de ha fiú,akkor fogalmunk sincs.Nincs valami tanácsotok?
Vendég
 


Bogyiék: Jaj te szegény, hát ez már tényleg katasztrófa! Hogy ennyira sz..ik rá mindenre mindenki, aki segíthetne. Most már nyugodj meg, pihenj,és beszélgess egyet a babáddal...

r.zsana: nekem sincs a vérvételes papírjaimon toxop. eredmény. szerintem nekem sem csináltak. Ez kötelező?

Kátya: paradicsom, paprika, káposzta, uborka, répa ebből tuti finom salit lehet összehozni, és mind egészséges!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Kép Tuti bizonyték:ez itt kérem egy kuki!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


A sárga nyíl csúcsánál kezdődik a kuki, mögötte a kis zacsi.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


sziasztok,
egy órája folyamatosan olvasok, már sajna a sok infó kuszán áll a fejemben...
Bogyiék:
örülök, hogy vak lárma volt, de nem irigyellek azért az egy óráért... Lányok, ti többször megnézetitek a toxót a terhesség alatt? én eddig egyszer voltam, utána megnyugodtam, de megint para van, tudom külföldön havonta nézik...

Korena:
cuki a kukis, bár én nem látom sajna hol a fütykös, de hiszek neked:)

Látom nőtt a tábor is, lányok, mi is annó 12 hét előtt jöttünk a fórumra, én kb 6 hetes lehettem, no para!!! Minden rendben lesz!!!

Amúgy én is hiszek abban, hogy megérezheted mikor lettél terhes, nálunk ez a Megastar döntő hétvégére datálódik :), akkor jött fel a család vidékről, és tele volt az egész lakás :), és emlékszem utána azt beszéltük a férjemmel, ah most nem sikerült, akkor soha... :)

Őzi:
adtaim:
2007.02.12 vagy 15 (12 a net adata, a védőnő 15-öt mondott), MÁV kórház Bp, 17+3 vagy 17+0, legyen 17 hetes, talán kukis, de még bármi lehet, még nem érzek mozgást :(, a nevek még kaotikusak, nem döntöttük el :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok,remélem már látszik ez a vonalzó.Nekem ma nagyon rossz hangulatom van.Kényszerpihenön vagyok(veszélyeztetett terhesség)Ti mivel töltitek a szabadidőtöket?

KépKép
vicuska
 
 


Végre sikerült!Köszönöm kincsimanó!Messze van még az 189nap!

KépKép
vicuska
 
 


Nagyon örülök,hogy találtam egy ilyen oldalt,bár még bele kell jönnöm.Egyenlőre nekem nincs semmi olyan amiről írni tudnék.Nagyon örülök,hogy túl vagyok az első 12héten.Remélem már nem lesz semmi gond velem és a kismanómmal.Na és persze nektek sem lesz semmi aggasztó dolog.

KépKép
vicuska
 
 


vicuska: Miért vagy veszélyeztetett? És mi az a szabadidő? :lol:
szuper a vonalzó. Meglátod majd szépel elcsöpög ez a 189 nap... egyébként én is így vagyok ezzel, mindig nézem, hogy már nem sok kell a 100 naphoz, aztán majd az ötvenhez .....bár ki kell élvezni azt ami van, mert el fog repülni. Lassan majd érzed a mocorgást is... Szeretnéd előre tudni a nemét?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Korena! Én látom az egyértelmű kukit! Gratula hozzá. Klassz, hogy a lányod mellé most jön egy kissrác. :wink:
Toxora visszatérve nem tudom hogy ez kötelező e vagy sem, de ezk szerint Neked sem nézték.

Ma egyre többet éreztem a babókát, aminek nagyon örülök! Olyan jó, hogy tudom itt van és jól van. :D

Vicuska!

Szerintem megnyugodhatsz egy kicsit. Tényleg jó, hogy túl vagy az első 12 héten. Addig én is nagyon paráztam, nem is mondtuk nagyon senkinek, hogy mi a helyzet, márcsk babonából sem. Na, persze utána meg volt más miatt paráznom, de remélem Te nem leszel ilyen. Valószínűleg én túlzásba viszem ezt egy kicsit. Próbálok róla leszokni.... 8) Most egész nyugis vagyok. :wink:

Szép estét Mindenkinek!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

Gondoltam bekapcsolódok a csevegésbe, mivel nekem is aktuális a téma.
Most vagyok 8 hetes és nagyon örülök neki, mivel több mint egy éve próbálkoztunk. 2007.04.15.-re vagyok kiírva.

Mindenkinek üdv!!!

Dica
Vendég
 


Lanyok,
Tehat az igenyeiteknek megfeleloen kibovitettem a tablazatot, a kov adatok lesznek benne: nev, terhessegi het, baba neve, hanyadik gyerek, melyik korhazban szultok, hol laktok (varos, esetleg kerulet szintjen), es a szules varhato idopontja. A "kulhoniakon" kivul azok akik netan egy korhazban fognak szulni, konnyebben megtalaljak egymast. Meg persze azok is, akik kozel laknak egymashoz...
Arra kerlek titeket, hogy PRIVIBEN kuldjetek az adataitokat, mert tok maceras itt a forumon visszakeresni, hogy ki mikor irta be oket... Akik mar megadtak (Vitte, Luisa, Bogyiek, Dina, Lili, Katya), azt mar beirtam, bar vannak hianyossagok. Hetfoig kuldjetek el minel tobben az adataitokat, mert akkor teszem fel! Ha valakit hibasan vinnek fel, az szoljon!

Benita,
Ahogy kivanod :), akkor majd kesobb kerulsz a tablaba.

Bogyiek,
Na akkor tuleltel egy ujabb parat. Orulok, hogy most mar megnyugodtal. "Hat az SAJNOS pozitiv" ???? Erre nem is tudom mit mondjak. Ha nem ert hozza, akkor minek ijeszteget feleslegesen?

Korena,
Ott a kuki!!! Es mekkora! :D

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok, Ami a baba nevét illeti találtam egy weblapot ami segít a a kiválasztásában, de a saját nevetekröl is meg lehet tudni tök jó infókat, szóval érdemes megnézni, a címe: http://nevnaptar.eu
argento
 
 


Szia Dicamama!

Akkor mi sorstársak vagyunk!
Én is 2007,04,15-re vagyok kiírva! :D
Hogyan csináltuk ennyire egyszerre? :shock: :D
Neked nől már a pocid?Én úgy látom az enyémen hogy igen....
Vendég
 


Sziasztok!

Bogyiék
Örülök, hogy nem lett baj. Az a gond, hogy ezektől a laborosoktól hiába is kérdezel, leveszik a vért és kész. De hogy az aszisztens is megijesszen és majd lesz valahogy, addig meg viseld el a gondolatot, hogy lehet agykárosodott a toxotól. Ez nem semmi én meg azt hittem, hogy csak az én karmám vonza a hülyéket. Képzelem min mehettél keresztül kb. mint én a redővel és a genetikeus orvossal együtt. nekem is ez lett régen az eredményem ráadsául valami durva érték jött ki az első sorra, ami teljesen mindegy. Akkor nem nagyon paráztam, mert mondták már nekem a genetikán, hogy ha van is ez a betegség kezelik gyógyszerrel.

Én úgy tudom, hogy egy normális, lelkiismeretes nődoki elküld erre a vizsgálatra, mivel a kiskönyvebn is van egy ilyen rovat.

Komolyan ma gondolkoztam el azon, hogy egy külön topikot lehetne indítani, ahol a kismamák elmondhatnák a balfék orvosokkal kapcsolatos rémtörténeteiket, már itt is van elég.

Luisa
A toxot nem kell sűrűn nézni. Elég egyszer, ha akkor az jön, ki Bogyiéknak, akkor többet nem kell nézetned, mert védett vagy ellene egy egész életre, ha mind a két értéked negatív, akkor izgulhatsz, mert akkor bármikor megfertőződhetsz, mivel nincs védettséged, akkor érdemes többször nézetni, de akkor sem havonta.

Benkoka és Bogyiék én is Jánosban szeretnék szülni, oda tartozik a dokim. Csak én előttetek fogok, majd lesz mit mesélnem róla.

Kép
Kép
bbeti
 
 


zsana: Azt hallottam a toxorol, hogy általában mindenki sikeresen átesik rajta, aki mamánál nyáron pl falun nyaralt állatokkal játszott, kertben könyékig túrt stb. (hát ez nálam nagyon valószínű) és aki már egyszer átesett rajta, az védett örök életre, és ez védi a babát is. Ez igaz?

Dica: Üdv itt! Mesélj, és rakjál vonalzót, ha van kedved!

Őzi: Ugye milyen szép nagy? :lol: :lol: Küldm az adatokat.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!
Korena:azért vagyok veszélyeztetett mert januárban volt egy vetélésem sajnos.Na meg a munkahelyem is olyan,hogy nem alkalmas ott töltenem a terhességi időt.Szabadidő,hát én itthon töltöm a mindennapjaimat.Egy idő után unalmas.A párom dolgozik,másik baba nincs,tehát marad az egyedüllét.
Mikor nézik azt a toxot?mit is jelent valójában?

KépKép
vicuska
 
 


vicuska: Ha lenne szabadidőm, akkor kötögetnék a fiamnak néhány vagyány pulcsit, meg végre tanulnék angolul, hogy meglegyen az a fránya középfokúm, na meg itt lógnék és folyton irogatnék ...... de jó lenne. Én az év végéig dolgozom, ha a pocaklakóm is úgy gondolja. A melóm fizikailag nem nehéz, csak stresszes néha, de én alapból pörgős vagyok... Nem tudsz eljárni úszni? Az is nagyon jól felkészít a szülésre.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok,

Bogyiék,
Nagy kő esett le....tanultam belőle, én nem fogom megkérdezni telefonon az eredményt.... Na de szerencsére minden rendben. Szóval nagyon édi a pocid.. :)

Korena,
Hát ez már kész anakonda a képen! Nagyon édi. Én már nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen nemű a kicsim.

A névválasztással mi is gondban vagyunk. Pedig úgy képzeltem, hogy majd jön az ihlet magától, de nem....

Kátya,
szerintem mindig a szezonális zöldség, gyümölcs a legjobb... :D
Én a répa, karalábé és társai nem a kedvenceim, de veszek a bioboltban zöldséglét, és időnként kortyolok belőle. Ez így elég tömény, így kevés is elég, és lecsúszik... :)

Vicuska,
Egyrészről jó neked, mert a babóra koncentrálhatsz, és van időd felkészülni. Én néha annyira rohánásban vagyok, hogy szegénykére nem is jut idő..... :cry: pedig már most is jó lenne foglalkozni vele. Na és a felhalmozott könyvek - amiket majd egyszer elolvasok, a szekrények és fiókok, amit 'majd egyszer rendbeteszek' a jó idős kis séták, uszoda, jóga, torna, a régi barátnők, akiket sosincs idő meglátogatni......

Benita,
Hogy is van ez, most kell nagyon szurkolni?

Luisa,
már hiányoztál....

Őzi,
lehet, hogy én is csak később adom meg az adatokat, mert ahogy néztem, még szinte semmi sincs meg belőle. Csak az biztos, hogy szülni fogok, és hogy első baba

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok, Lányok!

Korena, egyértelműen kukis, bizony. :oops:

Köszönöm mindenkinek a züldésg-gyümi tippeket. :)

Dica, üdv köztünk! Egyre nő az "új" generációsok tábora is, ez jó!

Szép napot Mindenkinek!

Kátya
kincsimano
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenki rendben van tegnap óta :D Voltam Uh-án, és minden oké egyenlőre. 4 mm és dobog a szive :lol:

Kicsit émelygős vagyok ma :( Noncsival nem volt ilyen :o

Dia

[link=Kép


Kép
dia1
 
 


Lili: Anakonda? Remélem te nem az egész combcsontját nézed!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nemsokára neked is kiderül, hogy mi van a picurkád lába között. Az ihletre meg még van idő, úgy is jönni fog!
Nekünk még meg sem fogant, de már tudtuk mi lesz a neve, van akinek meg az utolsó pillanatban ugrik be.... Úgy is lesz neve. Azt furcsálni szoktam, hogy amikor olvasok valami "nagy sztárról" hogy már több hetes a babája és még mindig nem tudja a nevét, hogy hogy még nincs anyakönyvezve az a csöpség? Mondjuk lehet, hogy külföldön ez máshogy van. Emlékszem Lili éppen hogy csak kibújt, márt kérdezték is a nevét.

Dia: szuper jó hír, hogy minden rendben van. Már dobog a kis szíve? Én az első négy hónapot végigszenvedtem, egész áldott nap rosszul voltam, hánytam, folyton álmos voltam, és azt hittem sosem lesz vége, de már vége!!!! A lányommal nem szenvedtem én sem ennyire. Vele csak este voltak émelygéseim. KITARTÁS!!!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Dia, és hasi v. hüvelyi ultrahangon voltál? Én két hét múlva az utóbbira megyek.

Kátya
kincsimano
 
 


Csajszik, nektek az elején volt olyan érzésetek, hogy a torkotok összeszűkül, vagy mintha lenne ott vmi? Nekem néha van, elég kellemetlen tud lenni.

Kátya
kincsimano
 
 


Korena, csak vicceltem az anakondával. :D Nagyon kis helyes a fügyis. /Igen a név nehéz ügy. Állítólag a kicsi lélek sugalmazza a mamájának, hogy milyen nevet szeretne, és biztos voltam benne, hogy majd én tudni fogom, de nem... Azért még rengeteg idő van.... :D

Dia,
Gratula, bennem az első ultrahangon tudatosult igazán a terhesség, amikor láttam ahogy dobog a kis szive, és mozog. (ez 10 hetesen volt)

Kátya,
ilyen torokdologról még nem hallottam, de nekem is van furcsa tünetem: mióta babát várok a fülem dugul be ha valami nem stimmel, (éhes, szomjas, fárad vagyok) olyan mintha víz alatt lennék. Ha eszem, vagy iszom, rögtön elmúlik. Nem is mondtam senkinek sem, nehogy őrültnek tituláljanak.

Betti,
neked hogy telik otthon egy napod? Miket csinálsz?

Vitte,
hol vagy? Kiírtak pihenőre?

Pusza mindenkinek,
Lili

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!Sajnos kötni nem tudok,már patika rend van itthon és mindenki dolgozik.Jövőhéttől fogok járni terhes tornára,na meg a sulim is kezdődik.
Nekem volt olyan érzésem,de csak akkor ha nem reggeliztem.Mióta pocakos vagyok muszály reggel egyből ennem,mert rosszul vagyok utána egész nap ha nem teszem.2szer nem tettem és az egész napom el volt szúrva.
Puszi mindenkinek

KépKép
vicuska
 
 


Lányok ti mennyit híztatok?Én 4kg eddig és a védőnőm azt mondta,hogy ez sok.Szerintetek?Pedig nem eszem sokat.Csak jóval nyugodtabb életmódot folytatok.

KépKép
vicuska
 
 


lILI: Örülök, hogy ezt írod. Én hiszek abban, hogy a név hordozza a karmát, nekem fontos volt a jelentésük. Evelin jelentése jókedvű, András pedig férfi, férfias. Az anakondás viccet pedig értettem, én is csak poénkodtam :lol:

A fülem nekem szinte állandóan be van dugulva, amióta állapotos vagyok. Már azt hittem, hogy magas lett a vérnyomásom és azért van, de nem. Most is. Kicsit zavar, mert nem tudom megszüntetni semmivel. El is felejtettem megkérdezni a dokitól, hogy ez miért lehet.

Kátya: A torok dolog érdekes. Nem szorongsz? Mert ez is okozhatja gombócot a torokban. Vagy ez nem olyan?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


vicuska: De jó neked, hogy patika rend van otthon.... ha nem volnál veszélyeztetett terhes, azzal poénkodnék, hogy oda adom a lakáskulcsomat, ha nagyon belelendülnél a takarításba... hát ráférne a lakásra egy kis dzsuvázás. :D

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


vicuska: Én az 5. kilómnál tartok. A dokim szerint rendben vagyok, a védőnőm szerint fogjam magam vissza. Bárkivel beszéltem annak a védőnője kétségbe van esve a kilók miatt. Próbálok kevesebb szénhidrátot enni, de sajna nagyon kívánom a tésztát....

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Lehet, Korena, hogy szorongástól van, nem tom - amúgy nem érzem, hogy szorongok. Még nem voltam soha várandós, lehet, hogy ez a sok minden, ami változik kívül-belül, ez váltja ki. És csak remélni merem, hogy nem pajzsmirigy probléma. A házidokit mindenképpen megkérem, küldjön majd el egy vizsgálatra.

Kátya
kincsimano
 
 


Sziasztok!

Tegnap óta már megnyugodtam, mindenkinek mégegyszer nagyon köszi mindent!

Ma őrültek háza van bent, egész nap járkálok és kocsiban töltöm az időm, most még 2-ig gépközelben vagyok, aztán majd este jövök.

Benkoka, bbeti én a Jánosban Varga Antalnál fogok szülni, Ti?

A toxot, szerintem mindenkinek érdemes megcsináltatnia aki eddig, még nem csináltatta meg. Ha nem jut a dokinak magától eszébe akkor szerintem szóljatok, nincs terhességi héthez kötve.

Őzi, este elküldöm a lemaradt adataimat a prividre.

Üdv, minden újnak, már lassan nem is tudom követni, hogy ki mikor lépett be, annyira jó, hogy ennyien vagyunk.

Nem tudjátok mi lehet Cathrine-nal? Ezer éve nem nézett be.

Csilli, Téged sem hallottalak régóta, minden rendben van, jól vagytok?

Vicuska, kitartás Veled vagyunk!!

Dia, nagyon örülök az UH-nak!!!!!


Most rohannom kell, puszi Nektek!

Bogyiék

Kép
bogyiék
 
 


Kátya: Igen jó, ha megnyugtat a doki, hogy nincs semmi szervi baj!
Majd meséld el, hogy mit mondott.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


dia: megnéztem az oldalatokat, ki is néztem egy-két fús cuccot... na majd biztosan fogok vásárolni nálad!!! Köszi, hogy szoltál.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szasztok Lányok!!!
Orulet ez a forgalom, de nagyon jo, csak gyozzem olvasni. Mindig megfogadom, hogy belenezek legaléabb naponta, de hogy elkezdodott a munka nem olyan egyszeru. na mindegy visszaolvastam Mindenkit!!!
Vitte! Ilyen majdnem elájulos roszzulletem nekem is hetfon volt eloszor. Szegeny férjem jol megijedt, de aztan arra jutottunk, hogy valoszinuleg sokat gyalogoltunk (IKEA, vasarlas...) es talan nem ittam eleget. De azert vigyazz nagyon magadra!!!

Benita! Ilyet meg nem hallottam, hogy csak ugy ilyet mondana egy doki :D :D :D Drukk, drukk, drukk!!!!!!!!!!!!!

Bogyiek!! Nagggggggggyyyyyyyyyyon edes a pocakod, es tényleg nagyon vekony vagy. Talan ezert is latszik mar ennyire nem???

Betti!! Hat ahogy valaki mar irta ugy klatszik Te vonzod sajna a hulye dokikat. nagyon sajnalom, kivanom, hogy legkozelebb SOKKAL tobb sterencsed legyen :!: :!: :!:

Vitte, Korena!!! Gratula a futykosokhoz :D

Ozi nagyon jo otlet a tablazat, remelem ma at tudom kuldenmi az adataimat.

Kincsimano es a tobbi "fiatal" varandos!!! Nana hogy itt a helyetek, bar meg en is csak 11 hetes 3 napos vagyok, de mar jo ideje olvasom, illetve csatlakoztam ide, es szerintem tobb tanacsot es tapasztalaltot kaptam eddig itt mint a dokimtol!!!!!! Koszi Mindenkinek!!!

Tegnap vegre megvolt az elso UH :D :D :D Lanyok en biztos nagyon hulye vagyok, de nem tudtam, hogy ez meg huvelyi... Szoval csak neztem, hogy a bugyit is vegyem le :?: A doki meg hulyen nezett ram vissza. na mindegy kicsit kinos volt, dehat honnan kene tudnom, elso babank. Vagy nagyon hulye tajekozatlan vagyok??? Egyebkent minden rendben, sajna a kep nem lett oylan eles, de azert ami latszik, az latszik :D :D

Ami a rossz, hoyg ahogy irtam Aapa nem johetett be :cry: :cry:
Ugyhogy majd elmegyunk egy fizetosre ahova biztos beengedik. Nem eretem, de most mit csinaljak...
Kulonben volt ott egy frissen szult hoilgy, akinek a babajat UHztak, es o SEM mehetett be... No comment

Es ha mar bizonyitekunk is van, akkor bejelentettuk otthon. Naggggggggyyyyyyyyyyyyyyyon orultek, de azt mondtak ok mar tok reg tudtak, csak biztosak voltak benne, hogy a 12. hetig nem akarjuk szetkurtolnio. Cukik nagyon :D

Na mar megint jo sokat irtam, igyekszem kovetni az esemenyeket
szep napot
Bogar

url=http://www.TickerFactory.com/]
Kép
[/url]
bogar
 
 


Szia Bogár!

Én majd szept. 18-án megyek uh-ra, és amikor bejelentkeztem telefonon, akkor tökjó fej volt a nőci, mert tájékoztatott, hogy hüvelyi lesz, szóval én már nem fogok meglepődni. Sajnálom, hogy Téged nem tájékoztattak.

Férjurammal mi bejelentettük már a 6. hét környékén, de egyedül Édesapáméknak. És azzal, hogy senkinek sem terjeszthetik, amíg le nem telik a 12 hét. :wink: Szerintem nem baj, ha tudják, mert ha gond lenne, rögtön mellettünk állnának, így meg velünk örülnek. De egyébként, amikor hazajöttünk a nyaralásból, ahol a Csöpp megfogant, Apu rátette a kezét a hasamra, és megkérdezte, van-e ott bent valaki. Szóval az ember szüleje nem vak, na. :P

Kátya
kincsimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: