Új privát üzeneted érkezett!

Én is a 31.napon vagyok.Én sem érzek semmit.
Anita!Neked hány naposak a ciklusaid?
Nagyon drukkolok!!!Szerintem ott van az a baba. :)
breni
 
 


Cirkuszka!!! Egyébként le a kalappal! És hogyhogy ilyen fiatalon úgy döntöttél, elkezded az anya-szerepet? Sajnos manapság már egyre inkább a 30/első gyerek a "divat"-habár engem sem érdekelt sosem a divat... pláne az ilyesmi!

Kép
vio
 
 


Mértem, de még mindig 36,8. Ezen állok már rég óta. Ugyhogy esély az van!

A táncon meg már nincs lámpaláz, 10 éve csinálom kisebb nagyobb kihagyással, az megy magától.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

 
 

Sziasztok :!:

Anita :)
Szerintem is csinálj még egy tesztet! Amíg nem jön meg, van remény.. :)

Breni :)
Én már a 24. cn-en teszteltem :oops: Nagyon halványan pozitiv lett. Legutóbb meg a 37. cn-en. :lol:

Cirkuszka :)
A lányom lehetnél..... :shock:


A kolleganőm ma közölte, hogy mumszos. :? Nem örülök neki...

Többieknek is puszi, még jövök :!:
Vendég
 


Vio!Sokan megdobbenek de szant szandekomban van a baba! Es remelem jo anya leszek!

Gyugyi! Akkor hivjalak anyanak? :lol:

Anita! Az ott baba !!! :D

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka :)
Kislányom :D Nagymamát csinálsz belőlem? :lol: :lol:
Vendég
 


Cirkuszka!
Az tök jó, milyen fiatal kismama lehetsz!
Gyugyi, hány éves vagy? :P

Kép
vio
 
 


37 :roll:
Vendég
 


Anyu :P

Igazad legyen hogy Nagymamat csinalok beloled :lol: :wink: :!:

Nanett! Koszonom a kedves valaszodat keritek idot es irok :!: :oops:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Szisztok! Most jöttem meg a melóból.

Őzi! Ígérem, fogok csinálni vonalzót, de az csak a jövő héten lesz. Holnap elutazunk vidékre kicsit pihenni, hétfőn jövünk haza. Addig nem leszek net-közelben. Ma meg már képtelen vagyok rá.

Vio! Pénteken, amikor elrohantam a dokimhoz, mert barnáztam (tényleg, a 28. napon volt), megvizsgált kézzel és UH-gal is. Azért mondta, hogy szerinte ha baba van, nincs gond a barnázás miatt, mert zárt volt a méhszáj és nem jött vér a méhből. Azt látta, hogy elég vastag a méhnyálkahártya - ami persze lehet mensi előtt is, de baba esetén is. A lényeg, hogy vér nem jött ki. Folyadékot talált a hasüregemben, azt mondta, lehet, hogy a sárgatest maradványa, és attól görcsölhetek. Ja, mert akkor görcsöltem is. Másnap már nem barnáztam szerencsére, a görcs még egy-két napig volt.

Anita! Szerintem is a kórházi teszt nem olyan érzékeny és az alacsonyabb HCG-szintet nem tudta kimutatni. Ne aggódj, mert az árt a babának. Most türelmesnek kell lenni, sajnos. Drukkolok Neked.
nanett
 
 


Nanett! És -bocs, ha hülyeséget kérdezek- azt hogy állapítják meg, hogy nem a méhből jön a vér? Egyébként én nem görcsöltem. A védőnő is azt mondta, hogy ha a mensi ideje alatt, az nem baj. Vagy ezt már írtam?
Lényeg, hogy nincs sehol a barna. Azért remélem, újabb ciklus végén nem jelenik meg megint. Nekem sose volt ilyen (előző 2 terhesség).
Anita, nyugika!!! Holnap tesztelsz? Nem akarlak nyaggatni, bocs. Te tudod.

Rabkri, mi van már veled?????

Kép
vio
 
 


Vio!

Az UH-n mutatta nekem is, hogy nem lát vért kijönni. Nekem sem volt előzőleg barnázásom, ezért is ijedtem meg. Valószínű, hogy ez tényleg csak a mensi ideje volt. Megnyugodhatunk szerintem, legalábbis efelől.
nanett
 
 


Jó reggelt!

Valamivel jobb hangulatban keltem ma bár a hőm nem bíztató 36,5. Már nem tudom mi van, ha nem jön meg vasárnap szeretnék tesztelni, úgy beszéltem meg a férjecskémmel. Betankoltam tesztből, vettem kettőt. Remélem egyből megtudok mindent ha rossz, ha jó. Tegnap este jól kisírtam magam, és kicsit megnyugodtam.
Tegnap a fellépés után ( pedig csak 1 számot táncoltunk), el kezdett szúrkálni a hasam, vagy inkább hasogatásnak nevezném... Azt hiszem ma átadako 1 számot a 3-ból egy másik lánynak. Így az első és az utolsó számba lennék csak és van közte időm pihenni. Nem tudom, ez jel volt -e a babóm részéről, de én annak vettem... Remélem sikerül megoldani így és akkor nem fáradok el nagyon.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok, akkor elbúcsúzok, hétfőn jövök legközelebb, ha minden igaz. Mondhatjátok, hogy na ez sem volt itt sokáig.

Ja, és én is a dédik sorát gyarapítom egyébként, nov-ben leszek 33.
nanett
 
 


Jó utat Nanett, vigyázz magadra. Visszavárunk jövő héten.

Ja, és miért lennél öreg, a 33 épp ideális. :D :D :D :D :D

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Nincs baba...
Vendég
 


Hogyhogy nincs Gyugyi?
Mi van mesélj?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


gyugyi !!! mi van???????????????: :cry: :cry: :cry:
zsuzska80
Szombathely
 
 


Egyszerűen nincs ott, üres vagyok. A miomámat újra megtalálták. Teszteltem még egyet, pozitív, de halványabb, mint kedden. Várom a vérzés...
Vendég
 


Nagyon sajnálom Gyugyi. Te és voltak a terhességre utaló jeleid? Úgyértem hányinger a mellek fájdalma stb....
És ezt nem értem akkor, miért pozitív? Nem mondta a doki? Bár itt a kolléganőm azzal vigasztal, hogy mindkét esetben mikor terhes lett negatív lett a tesztje, ellenben két lánya született.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: sajnálom.
cicmerák
 
 


Gyugyi... nem is tudom, mit írjak! És mit mondott a doki erre, valamint arra, h. poz. a teszt?! És mi a következő lépés??? Nem értem az egészet, habár gondolom, mind így vagyunk ezzel...
Nem értek hozzá, de a mióma és a menses elmaradása nem függhet össze? Tényleg, voltak tüneteid? Egyébként az egyik teszt papírjára az volt írva, hogy magasabb hcg lehet miómától vagy valami ilyesmi nőgyógyászati problémától. Nem lehet, h. ezért lett poz? Máskor is volt már ilyen??
Anita, nekem pontosan ugyanez a tünetem van, hogy érzékeny a méhem, és ha hirtelen mozdulatot teszek, akkor sokszor nyilal egyet a hasam!!! Csak óvatosan :P . Vasárnap tesztelsz? Mi vasárnap indulunk Balcsira, hát akkor majd pénteken elolvasom, mi az ábra! Én meg nem most, hanem következő hétfőre kaptam 18 h-ra időpontot uh-ra! Az már a 7. hét, akkor már tutira kell látsszon. Várom nagyon..
Pakolok ezerrel, és nem találom a férjem fürdőgatyáját, pedig kettő is van....ciki lesz!!!

Kép
vio
 
 


Szia Vio!

Jó pakolást, remélem, a gatyó is meglesz! Ja és persze érezzétek jól magatokat! Vigyázz magatokra!
Nagyon megnyugtató, hogy te is ezt érted mint én. Nekem most is nyilallások vannak a pociba és a derekam is hasogat, alig tudok ülni a székemen. Remélem nem akar megjönni. Bár ma küzdök az enyhe hányigerrel is. Olyan érzés mitha fent lenne a gyomrom a torkomba és kicsit folytogatna. :) Ennek őszintén örülök, legalább így megnyugtat a gondolat, hogy van babám és dolgozik bennem.

Vasárnap tesztelek, remélem jó hírrel jöhetek. Akkor jövő héten én is kérnék időpontot, úgyis azt hiszem el amit látok. Bárcsak láthatnám. Neked jó későre adtak időpontot azt megmondom, jó nagy lesz akkor már. :D

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Vio :)
A miomát már decemberben megtalálták, de soha nem volt tőle pozitív a tesztem. A doki azt mondta, ne foglalkozzak vele. Csütörtökön újra uh, ha addig nem jön meg. Olyan, mintha nem is velem történne ez az egész, annyira felfoghatatlan. :shock:
Kaptam képet a miomámrol (kedvesek...), de én azt se látom rajta. Csak a nagy semmit...

Kép


Mindenkinek pussz...
Vendég
 


Gyugyi! Nekem pont a második babámmal volt olyan, hogy mikor mentem az első uh-ra, akkor láttak babát is és cisztát is, de a ciszta 2szer akkora volt, mint a baba. Nem lehet, hogy takarásban van??? Komolyan van ilyen. Nem értem én sem. Szoval azt mondták, hogy ez a ciszta elég gyakori koraterhesség idején, és mivel a menstruációból "táplálkozik", el fog tűnni-a baba miatt, aki nem hagyja, hogy megjöjjön. És mikor legközelebb mentem a 12. heti uh-ra, már sehol nem volt.
Ez a mióma neked mekkora?

Kép
vio
 
 


Nem mész el 4D uh-ra, Gyugyi??? Ott tutira látnának mindent...

Kép
vio
 
 


Nekem túl sok olyan történetem van, ami ritkaság, de ezt is leírom :wink: A bölcsiben anno, mikor a fiam járt pár hónapot, volt egy ikerpár, és egyszer beszélgettem az anyukával az ikerterhességről. Azt mondta, hogy a 20.(!) héten tudta meg, hogy ikrek!!!!!! :!: Én csak néztem, hogy lehet ez, és mondta, előtte 2szer volt uh-n (gondolom, 8. és 12. héten), és mindig úgy látták a babát, hogy teljesen takarásban volt a másik. Aztán a 20. héten már 2 babát láttak... volt nagy meglepetés!!! Nem semmi! Úgyhogy ha az első uh-n nem mondják, hogy ikrek, lányok, semmi sem biztos... 8) egyébként valaki direkt nem mondja még az elsőn, mert gyakran felszívódik az egyik. Vagy még nem osztódott, csak később... a tizen akárhanyadik hétig válnak szét.....na jó, abbahagyom....

Kép
vio
 
 


Gyugyi
Ne legyél elkeseredve!
Biztosan kisebb a babád a számítottnál,és ahogy Vio is írja,lehet takarásban is.
A HCG ott van,és az babát jelent!
Esetleg egy vérvből nézett HCG biztosabb lenne.Nem tudnál csináltatni egyet?

Anita

Talán egy vérvétel nálad is jó lenne!Az biztosabb,mint a pisis teszt.
A Lili tesztekre rá van írva,hogy xy kórházban ezt használják,és hát nekem ez a teszt képtelen volt kimutatni a leányomat.
Szóval fel a fejjel!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hangolom magam a nyaraláshoz... igaz, ott nem lesznek delfinek, de sztem ez olyan szép kép...
Kép

Kép
vio
 
 


Gyugyi,
Nagyon sajnalom. :(

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Gyugyi! Nagyon sajnalom de van meg remeny!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Cirkuszka, Te mikor akarsz tesztelni???

Kép
vio
 
 


Vio! MAjd a jovoheten ha addig nem jon meg! De ma a hom lement 36.2re reggel :evil: :cry:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Gyerekek... most mondták, hogy egész péntekig szar idő lesz... intő jelnek veszem, hogy ne menjek be a vízbe...... :? :? :? :?

Kép
vio
 
 


Anita!!! Beszéltem egy barátnőmmel, akinek nőgyógyász a férje. Ő is azt mondta, hogy azok a tesztek, amiket a kh-ban csinálnak, azok nem annyira érzékenyek, és ha több tesztet is csinálsz, ami poz, akkor terhes vagy...

Kép
vio
 
 


Anita, és mit táncolsz? Biztos Te is nézed akkor a Szombat esti lázat :P engem is vonz, mert én ovis koromtól ballettoztam kb. 7 évet. Csak sajna abbahagytam... :?

Kép
vio
 
 


Lanyok! Lekoppogom de nagyon de nagyon eddig nem jott meg! :?

Maradok szep csendben es ha nem jon meg jovohetig akkor teszt!
Izgulok mint a fene!
Faj a hasam de furan es pattanas is csak egy nagy :oops: :roll:

Mindenkinek jo hetveget :!: Gyugyi erted meg nagyon szoritok :!: :!: :!: :!: :!:

En most megyek Dednagyimhoz ebedelni :P Mar 98eves de meg mindig isteni finomat fozz :!: :lol:

Sziasztok azert neha bekukkolok :!:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok

Elkezdtem pecsételni....
Még rózsaszín és nem görcsölök.. Remélem, ha már így alakult :cry: , elintézi a természet és nem kell "rásegíteni".
Most már nekem is van egy angyalkám.... nagyon aprócska, de soha nem fogom elfelejteni......
Vendég
 


Gyugyi, nem akarok beleszólni, de szerintem hívd fel a dokidat!

Kép
vio
 
 


Vio :)
Beszéltem vele.
Amíg nem ömlik és nem fetrengek a fájdalomtól, addig "rendben" van. Ha kiürültem, biztos ellenőrzik majd uh-val.

Sose hittem volna, hogy ez ennyire fáj......Mindem olyan szürke lett hirtelen. A gyerekeim adnak erőt. Ha rájuk nézek, érzem, hogy mégse fagyott meg a szívem....
Vendég
 


Gyugyi :cry:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Gyugyi,
Privi ment!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Gyugyi! Most pecsételsz, vagy...?! Az sokmindentől lehet. Doki telefonon keresztül honnan tudja, mi történik? Nem értem. Vagy a mióma miatt gondolja?
Vio

Kép
vio
 
 


Őzi :)
Válaszoltam, de nem tudtam elküldeni...Sehol nincs olyan, hogy mehet, vagy valami hasonló :(

Vio :)
Ez már nem pecsételés. Megjött.
Vendég
 


Gyugyi,
Probald meg megint, alul kell lennie egy elkuld gombnak. Lehet, hogy az elobb csak valami hiba volt...

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Őzi :)
Valami hiba van, mert nekem nem látszik az elküld gomb, csak a tetejéből 1mm. Pont az alsó egy cm marad le. :( :shock:

Válaszolok ide, Te meg tudsz priviben írni, ha olyan a téma.
Szóval:
Borzasztóan jól esik, hogy ennyire számíthatok Rád (Rátok). Fogalmam sincs, hogy mi vár rám, nem volt még spontán vetélésem. Ez az egyáltalán? Olyan pici volt még, amikor úgy döntött, hogy nem akar jönni, hogy még az uh-n sem látszott.
Hány napos vérzésre számíthatok? Gondolom, hosszabb és darabosabb lesz...Ha bármi "rendelleneset" veszek észre, azonnal hívom a dokimat.Ebben a hónapban védekeznünk kell? Nem akarok. Olyan nehezen jött össze és ketyeg a biológiai órám...
Bocs, ha sok vagyok és csak magammal foglalkozom :oops: Ígérem. összekaparom magam. Az egyik pillanatban úgy érzem, mintha nem is történt volna semmi, a következőben meg eszembe jut az a két hét boldogság és már folynak a könnyeim....

Kösz mindent :|
Vendég
 


Gyugyi! Ha a doki nem látta a babát, hát nem is biztos, hogy volt. Egyik barátnőmnek is volt olyan, hogy csinált egy tesztet és poz. lett, majd megjött neki később. Elment nőgyógyászhoz is, és a dokija azt mondta, Ő nem lát semmi olyan nyomot-jelet, hogy lett volna baba.
Figyelj, ha meg mégis, akkor meg lehet, hogy beteg volt.
A dokit kérdezd majd meg, hogy kell-e várnotok! Egyik ismerősöméknél volt olyan, hogy 3 hósan elment a baba és köv. mensi után már megfogant a bébi, és teljesen egészséges a kiscsaj, most másfél éves!
Gondolok Rád!
Vio

Kép
vio
 
 


Őzi :)
Kép Kép


Vio :)
Igazad van, tudom, hogy okkal történt így. De nőből vagyok és anyából....Ahogy Te is, úgyhogy tudod miről beszélek. Túl leszek rajta, túl kell lennem rajta. De ott motoszkál a "mi lett volna ha...". Gyűlölöm ezt a szót "HA"... Vissza is szívom gyorsan. :oops:

Kismamik :)
Jól vagytok? Ki mikor megy dokihoz? Kicsit kizökkent az agyam. Szorítok Nektek, hogy minden rendben legyen :!:

Még egyszer KÖSZÖNÖM!
Vendég
 


Gyugyi! Jaj, ez a HA-erre ne is gondolj! Tudom, hogy nehéz, de a családodból erőt tudsz meríteni! A szeretet mindent meggyógyít!!! :) :) :)
Lányok, én elköszönök, holnap 7-kor indulunk Balatonföldvárra!!! Strand idő nem nagyon lesz, de jól fogjuk érezni magunkat!!!
Pá mindenkinek, pénteken jövök!!!
Vio

Kép
vio
 
 


Vio :!:
Jo pihenes es vigyazz Magatokra :!:

Gyugyi :!:
Mindenhez pozitivan es remelem hamarosan tul leszel rajta es jobb leszel lelkileg!! Veled vagyok es drukkolok :!: :!: :lol:

Nalam meg mindig nincs hir a mensirol de faj a hasam picit,de majd csak a jovoheten leszek megnyugodva ha addig nem jon meg! :? Vagyis meg akkor sem :?

Majd meg benezek hogy van itt vki!
JO HETVEGET!!!!!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: