Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mesi
Még van néhány hónap, nehogy új topikot nyiss. Októberig pedig biztosan sikerül, az még nagyon messze van.
Nem tudom számított e de a múlt hónapban én ittam zöld teát, azelőtt pedig nem, és ugye most sikerült. Egyik ismerősünknél ittam ízlett, azért vettem én is.

Péknéanita
Jól vagyunk, már reggelente van egy kis émelygés, de nem vészes. Ha hideg tejet iszom elmúlik.

Zseppymano
Mi voltunk kint Dáviddal kb 20 percet, nagyon hideg volt. Nem is vágyom sehová, legjobb a meleg szobában.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mesi, mi az a szűzbokor kivonat?

Ami a gyest jelenti, októberben jár le a gyeded? Ez azt jelenti, hogy októberben kellene szülnöd, ugye? Bár én nem igazán vagyok tisztában ezzel, de talán nem ártana elmélyülni benne, mert elég nagy probléma ez ebben az anyagias világban.

Bufo, irigykedem ezerrel! Főleg, hogy már van egy porontyotok többeteknek.

Amúgy én szinte biztos vagyok, hogy nekem az idegeskedés miatt nem sikerült eddig. Most ebben a hónapban nagyon kíváncsian figyelem a hőmet, az a 37,2, ami volt egy hete, az igen jónak tűnt. Bárcsak most is így menne, csak most aztán ne essen majd le.

KépKép
titi_27
 
 


Anitaaaa mondom hogy baba van abbol is látszik véletlenül többesszámot irtál ugyhogy tuti van benned pocilako sasolj egy tesztet igy minden honapba lesz egy babásunkKép titi és tücsi amugy még február az csak oktoberi szülés és oktober nem az utso honap ugyhogy március az november és április az december ugyhogy még van egy kis idö hogy idén baba legyen és ugyis összejön mindegyikünknek a 2006os baboka!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

 
 

Köszi Virág, nagyon rendes vagy, hogy bíztatsz. Jól esik. Tudjátok mit vacsiztam, már megőrültem biztos, házi füstölt kolbászt kaláccsal. Jó párosítás, nem?
Még korai lenne tesztelnem, megígértem magamnak, hogy megvárom, azt a napot mikor megkellene jönnie- ami remélhetőleg nem jön- akkor veszek egyet. Már nagyon félek a csalódástól.Persze, ha kibírom addig. UgyeKép Pedig már kiszámoltam, hogy okt. 15-re lennék kiírva. A szülinapom okt. 4-én van. Milyen jó szülinapi ajándék lenne?!
Úgy örülnék. Jaj Istenem csak add meg nekem(nekünk, persze ebben titeket is értelek.).....

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
Apukám is október 15-én született, úgyhogy nagyon drukkolok! (Kép)

Titi!
Nem októberben jár le a gyedem, hanem akkor, amikor Zsoltika 2 éves lesz, azaz 2007.július 11-én. Tehát eddig meg kell szülnöm a következő babát, azaz 9 hónappal korábban teherbe kell esnem, ami pedig ugye 2006 október.

Virág!
Kívánom, hogy igazad legyen! Kép

Szűzbokor kivonat:
ha nem kapod meg gyógynövény-boltban, akkor a patikában vegyél PreMens tablettát, ennek az a hatóanyaga. Én is ezt vettem. Illetve ugyanaz a hatóanyaga az Agnucaston tablettának is. Ez is a gyógyszertárban kapható, mindkettő gyógynövényből készült tabletta. Én ebből fogok most szedni napi 1-et, a teából iszom napi 2 pohárral, és 2 naponta megiszom egy Ginseng kapszulát. Megpróbálok mindent beleadni.

Mesi

Jaj, lányok, már több topiknak is van táblája. Mi ne csináljunk egyet? Na, megyek fürdeni. Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


De a tábla az tök jó ötlet,de én nem tudok ilyet szerkeszteniKép. De nagyszerű lenneKép. Ért valaki hozzá?
Köszi, hogy drukkoltok értem. Épp most végeztem én is a fürcsivel, persze mi a párommal együtt szoktuk ezt végrehajtani, afféle megszokásból, a kád a legalkalmasabb a napi dolgok megbeszélésére. Meséltem neki rólatok,hogy milyen kedvesek vagytok és milyen családi itt a légkör mindenki segít a másikon, ha tud, és próbálja megvigasztalni, ha bánat és csalódás éri. Ez tetszett neki is.Kép Persze a mi babónkról is szó esett, erre azt mondta, hogy Õ úgyérzi ebben a hónapban megtettünk érte mindent amit lehetett, biztos sikerült is. Hisz igazából a vetélés után ez az az hónap miután először próbálkozhat(t)unk újra, remélem sikerrel. Mivel most már lassan 4 hónap eltelt azóta ( Istenem már 25 hetes lennék )igazából már nem lehet probléma.
Különben sokszor eszebejut főleg, hogy már lassan itt van május és akkor szültem volna.Kép Már valószínű jókat rúgna belém. Nagyon fáj, de ha már lenne egy baba a pocimban akkor valószínű elmúlana ez a fájdalom. Az új öröm feledtetné a bánatot.
Köszi, hogy ennyire mellém álltok Ti is, sokat jelent.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Látom mindenki elment aludni. Én is elteszem magam az ágyba. Jó éjt mindenkinek!!!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


tücsi a gingsen kapsula is hatásos ezt nem tudtam pont most láttam ujságba de nem tudtam erre megkérdeztem a férjem ö se tudta köszi tücsiKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


HA gondoljátok, a tábla elkészítését bevállalom.
Csak ma nem tudok többet jönni, mert holnap vizsgázom, és valamikor tanulnom is kell(ene).

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

A tábla nagyon jó ötlet, de sajnos én is béna vagyok hozzá.Kép
Tücsök
Ha bevállalod nagyon köszönjük.Kép Nem nagy teher neked?
Jó tanulást és sikeres vizsgát holnap! Nagy kalappal!

Péknéanita
A férjednek legyen igaza. Õ már csak tudja.Kép
Továbbra is szorítunk.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hát, én sajna nem tudom, milyen tábláról beszéltek???!!!

Mesi, jó tanulást, és sok sikert a vizsgához! Amúgy mit tanulsz? Hová jársz?

Anita, reméljük, hogy tényleg összejött a baba. Az jó, ha a férjed is így érzi!

Bufo, mikor mész ultrahangra?

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok!
Kicsit szégyellem magam, hogy ilyen ritkán jövök közétek!Pedig itthon dolgozom,de annyi meló össze tud jönni...
Nem tudom, mi van, de tegnap egész nap éreztem a hasamat.Úgy feszült egy kicsit.Remélem, ez jó jel!Egyébként febr elsejére nem várom hogy megjöjjön.
Tücsök!
Kalappal a vizsgához!
rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Mesi, ha nem nagy gond, nagyon örülnék, ha meg tudnád csinálni a táblát.
Egyébként nagyon szorítok, hogy sikerüljön a vizsgád.

Köszi lányok, hogy szorítatok értünk, remélem igazatok lesz. De egyet nem értek, SEGÍTSETEK!!!! Miért csak 36,2 az ébredési hőm még mindig? Lehet, hogy megint egy hatalmasat csalódom febr. 4-én. Lehet,hogy nem is volt pé-m, hiába dolgoztunk megint az ügyön?! Teljes a kétségbeesés!!!Kép Kép Kép
Miért nem emelkedik a hőm? Már 24. napomnál tartok. Hiába érzi úgy a párom, hogy sikerült, ha én nem?! Biztos, hogy kell a hő?!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Ez a hő dolog annyira érdekes, nekem is ugrál. 36,3; 36,4; 36,2. Elvileg most múlt el, és ma eddig a legalacsonyabb. Kíváncsi leszek, mikor indul el felfelé.

Anita, 24. nap és még nem emelkedik? És 28 naposak a ciklusaid? Végig ennyi volt, vagy azért már kicsit emelkedett? Te is vezeted a hődet rendszeresen? Mert akkor gondolom, az előző hónap alapján láthatod, hogy akkor hogy emelkedett. Lehet, hogy akkor is csak később?

KépKép
titi_27
 
 


Nem, nem szoktam nézni, csak most izgat egy kicsit. Most, hogy nagyon rajta voltunk az ügyön azért foglalkoztat a dolog ennyire. Sem előtte, nem mértem, mármint mensi után. Így nem igazán tudom követni a dolgot. Ha a múlt hónapot nézem, akkor meg nem reggel mértem, hanem napközben. Az meg állítólag nem jó. Pedig délután a tv előtt, nyugalmi állapotban volt 37,2 is. Egyébként 35 napos a ciklusom. Nem tudom mitől lehet ez. Na mindegy nem foglalkozom vele. Csak idegeskedem rajta. Kép
Ha tudtok valamit hozzászólni, azért örülnék. Köszi lányok.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk, aztán rohanok vissza tanulni, vagy Zsoltizni.
Akkor a táblához ezeket küldjétek el (egy másik topiktól kölcsönzöm az ötletet):
Felhasználói név
Életkor
Lakhely
Hányadik ciklusnapon vagy
Ciklus hossza
Mióta próbálkoztok
Gyerekek neve/kora
És ha gondoljátok, jöhet fénykép is a tucsok13@citromail.hu címre.
Holnap megcsinálom a táblát.

Kismamák:
Ti azt is írjátok le, hányadik próbálkozásra sikerült, illetve hol tartotok most a terhességben.

Na rohanok,
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszi Mesi, nagyon rendes tőled, hogy veszed a fáradtságot. Lehetek akkor az első?!

A felh. név: Anita
Életkor: 26 év
Lakhely: Veszprém megye, Ajka
Ciklusnap: 24.
Ciklus hossza: 35 nap
Mióta próbálkozunk: (Vetélés után) 2005. nov.
Gyermek: Gyulus, 5 éves.

Képet nem tudok egyenlőre küldeni. Rád bízom milyen figurát teszel mellém. Köszike előre is!!! KépKépKép
Aztán nehogy a tanulás rovására menjen!!! KépKépKép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Tücsök
Úgy látom második vagyok.
Felhasználói név: bufo
Életkor: 30
Lakhely: Budapest
Ciklusnap: Terhesség ideje: 5+3
Ciklus hossza: 28
Próbálkozás: 2005 október (4. hónapban sikerült)
Gyermek: Dávid 2 éves

Képet, majd otthonról küldök.
Nagyon köszönjük!

Titi
Mesi felvetette, hogy nekünk is jó lenne egy táblázat, amiben mindenkinek benne vannak az adatai így nyomon lehet követni ki hol tart. Szerintünk jó ötlet. Ha van kedved te is írd le amiket Mesi kér. Más topikban ez jól múködik, innen az ötlet.

Péknéanita
Ha eddig nem mérted a hődet, most már nem érdemes. Nincs mihez viszonyítani. Nehogy elkenődj. Mindent megtettetek a cél érdekében, most már csak türelmesnek kell lenni. Sajnos ez a legnehezebb. Persze még tovább kell gyakorolni, ha hosszabb a ciklusod, mert lehet, hogy később (is) van a peteérésed.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Köszi Zsuzsa!
Igyekszünk, igyekszünk!!!!KépKépKép
Ebből a hónapból már úgy sincs sok vissza.Csak győzzem kivárni. De azért nem hanyagoljuk egymást. Még van másfél hét febr. 4-ig. Jaj, de messze van.
Köszi, hogy reményt adsz. Szerinted minden esetben fel kell mennie a hőnek? Vagy nekem csak késik a hő emelkedés?! Vagy lehet nem is volt pé-m?
Bocsi, hogy itt lelkizem, de olyan izgatott vagyok már.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Én is küldöm az adatokat.

Név: Titi_27
Életkor: 27
Lakhely: Budapest
Ciklusnap: 4. (ma, január 24-én)
Ciklus hossza: 28
Próbálkozás: 2005. júliustól
Gyermek: -

Képet majd mailben küldök, bár én még csak magamról tudok. Kép

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!

Név:Virág22

Életkor: 22

Lakhely:Füssen

Ciklusnap: ?fogalmam sincs ezt hogy kell kiszámolni

Ciklus hossza:30nap általába

Probálkozás: 2003 január

Gyermek:Nimród (4)

Tücsi innen kitudod menteni a képem szerintem!

És kéz és lábtörést a holnapi vizsgáraKép

Bufo hogy érzed magad?

Anita ne idegeskedj mert az nem hatásos!lehet szerintem attol még baba én ebbe nem nagyon hiszek hogy ha lemegy a hö akkor nincs baba

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Köszi Virág a biztatást!Kép
A ciklusnap az az, ahányadik napon vagy. Nekem pl. jan 1-jén jött meg akkor ez a 24. ciklusnapom. Érted?Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


akkor nekem is ez a 24 mert nekem is jan elsején jött meg?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Akkor igen. Te mikorra nem várod a mensid? 28-ra?
Ha nem jelentkeznék elmentem haza, este benézek.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


csatlakozok én is a táblázathoz:
név:rimar
kor:29
lakhely:kerecsend
ciklusnap:24
ciklus hossza:30
próbálkozás:2005.dec.
küldök fotót, sajnos csak magamról tudok még.
köszike
rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Most pihizek egy kicsit!

Holnap 12-re érek kb haza a vizsgáról, akkor bővebb leszek, és holnap du-ra felteszem a táblát.
Köszi az adatokat mindenkinek, innen szerintem tök jól látni fogjuk, éppen kinek kell szurkolni.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Üdvözlet mindenkinek! Ne adjátok föl!!!

Én még mindig betegállományban vagyok, most is csak az osztályozókonferenciára vánszorogtam be a suliba. Gyakorlatilag a nap 24 órájában émelygek, ami jó, hogy róka nincs!Kép Szedem a Magne B6-ot, meg kétféle homeopátiás bogyót. Az esték és az éjszakák nagyon rosszak, akkor vagyok a legrosszabb állapotban.
Csütörtökön megyünk UH-ra, akkor már lesz szívhang is!
Nem tudom, mikor tudok jönni legközelebb; mindenkinek nagyon drukkolok!

Adatok:
név: Cupicica
kor:30
lakhely: Budapest
ciklus hossza: 31
terhesség: 8+5
próbálkozás: 2005. szeptember (3. hónapban sikerült)
cupicica
 
 


Sziasztok!

Meglepi:

Kép

Cupicica!
Holnap téged is felveszlek!

Fényképet senkitől se kaptam Kép így csak magamat raktam be.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Mesi! Olyan jó, hogy megcsinálod a táblázatot!Kép A vizsgához jó nagy kalappal kívánok!!!

Péknéanita! Nagyon szorítok! A kolbász kaláccsal nagyon gyanús előjel !!!Kép Egyébként kíváncsiságból megmértem már párszor a hőmet, és ahhoz képest, hogy úgy tudom a terhesek hőemelkedésben élnek, még nem mértem 37 fok feletti hőt. Remélem ez nem jelent rosszat!
Kitartás!

Csütörtökön megyek dokihoz, bízom benne, hogy minden rendben lesz, parázok, nehogy úgy járjak, mint az első terhességemmel. Szeretnék már a 12. hét környékén tartani!!! Olyan lassan megy az idő. Addig is mindent megteszek, magzatvédőt szedek, sok gyümig eszek és tejterméket. A hányinger egyenlőre elkerül, de a fátadtság nem.

Adatok:
név: User
életkor: 25
lakhely: Nógrád megye
terhesség: 5+5
ciklus hossza: 28
próbálkozás: 2005. dec. (1.hó)
gyermek: -

Jók legyetek! UserKép
user
 
 


sziasztok!anita én elsejére nem várom mert nekem általába ugyanazon a napon szokott megjönni mint elözön!Amugy ez a kalács kolbásszal tényleg nagyon gyanusKépmondom én hogy baba van!és minden honapba lesz egy uj babásunk a következö stipistopi enyémKép

User fel a fejjel most kegyes lesz a sors és nem lesz semmi baj a babokáddal

Cupicica jobbulást kivánok habár ez a kis áldozat megéri!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Cupicica
Jobbulást kívánok! Vigyázz magatokra!

Virág
Köszi jól vagyok, de reggel már van egy kis rosszullét, amit hideg tejjel elűzök. Egész nap tudnék enni, ha így tennék akkor 1000kg leszek a terhesség végére. Ja és persze aludni is tudnék folyamatosan.
Igazad van béreld ki a következő hónapot a babára.

User
Egy picike émelygés sincs? Szerencséd van.
Sajnos én a magzatvédőt nem bírom bevenni, remélem ez nem lesz baj a későbbiekben. Viszont folsavat szedek és sok gyümit meg tejterméket eszem.

Tücsök
Nagyon ügyes és gyors voltál.Kép Remélem azért maradt idöd tanulni is. Holnapra nagy kalappal!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagy érdeklődéssel olvasom a topikotokat egy pár napja. Nagyon szorítok nektek és remélem, hogy mielőbb sikerül teherbe esnetek. Nekem még 4 hét van a szülésig (harmadik baba), de soraitokat olvasva újra átélem a még első babám előtti "már megint megjött" érzést. Ugyanis én is pontosan így kezdtem. Ha nem untatlak benneteket, elmesélem. 5 hónapnyi próbálkozás (és ugyanennyi terhesteszt és csalódás után) nőgyógyászom tanácsára kétnaponta szeretkeztünk. Meg is lett a gyümölcse, bár alig mertem elvégezni a tesztet, félve a csalódástól. Nem sokáig örülhettünk, mert másnap elkezdtem vérezgetni, és sajnos el is vetéltem. Nagyon rossz érzés volt, olyan üresnek éreztem magam. 3 hónapnyi kényszerpihenő után újra nekiláttunk. Persze kétnaponta, hisz ez már egyszer bejött. Ja, azt szeretném még mondani, hogy a vetélés arra "jó" volt, hogy a párommal még közelebb kerültünk egymáshoz, éreztük, hogy ez még jobban összeköt bennünket. Minden hónapban késett a mensesem és én biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. Sajnos nem így volt. Nagy csalódás volt mindig. Közben vettünk egy öreg házat, és a gondolataim a felújítás körül jártak. Már június volt (a próbálkozás 6. hónapja), és valahol olvastam, hogy a hőség nem tesz jót a férfi spermáinak, így úgy gondoltam, hogy majd biztos csak ősszel fog sikerülni. Közben fülgyertyáztam egy természetgyógyász tanácsára az allergiám miatt. És ennek a csomagolásán olvastam, hogy ha jól emlékszem az ágyéki csigolyánál gyertyázva sok nőnek segített teherbe esni. Na gondoltam, tegyünk próbát, bár én köldökgyertyáztam, nem tudtam ugyanis a másik helyét. 2 gyertyát használtam el 2 nap különbséggel. (Peteérés idejét nem figyeltem, ugyanis én a hőmérőzéssel nem tudtam semmi tendenciát megállapítani). Nem tudom végül minek köszönhetem, de még júniusban teherbe estem, és 2002. márciusában gyönyörű egészséges lányom született. Pedig a terhesség alatt is voltak problémák, de az most nem ide tartozik. Remélem nem untattalak benneteket és együtt drukkolok veletek, hogy mihamarabb sikerüljön.

sziasztok

Enikő
máriá
 
 


Jó reggelt!
Szia Enikő!
Nagyon aranyos vagy, hogy ezt leírtad. Egy kicsi lelket öntött belém. Bár nekem már van egy gyerekem, de ezt a második babát úgy élem meg mintha az elsőt várnám, annyira szeretném.
Lányok nekem még mindig 36,2 a hőm. Mi lehet ez?
Lehet nem sikerül ez a hónap se?Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Anita, ne keseredej még el, ez szerintem koránt sem jelent semmit. Még elindulhat felfelé. Bár én nem tudom pontosan, mikor hogy megy felfelé a hő, nekem csak ez az első hőmérőzéses hónapom, úgyhogy tanácsot nagyon nem tudok adni, bár nagyon szeretnék.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok tegnap lement a höm 36.3ra most meg 36.9 ugyanabba az idöbe!most akkor mi is van ha mensi jön akkor kell lemenni vagy fel?ezt nem vágom

Bufo szerintem ha éhes vagy egyél nyugodtan mert inkább hizz egy kicsit mint hogy nem eszel azzal jobban ártasz csak vagy látom irtad eszel gyümit akkor egyél gyümit amikor éhes vagy attol nemm hizol el

Tüci franko a táblázat!

Anita én is igy vagyok ugy várom mintha elsöt várnám de szerintem ez azért van mert már nagyon szeretném!a höd miatt meg irtam ne keseregj szerintem ez nem jelent semmit!

Szia Enikö gratula a pocaklakohoz!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Köszi lányok, lehet holnaptól nem is mérem a hőmet. Fölöslegesen aggódom?!Kép Kép Gyerekek, ma annnyira fáj a derekam alig bírok a székemen ülni, meg egy kicsit a hasamat is érzem.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


nekem meg várhato a mensim jövöhétreKép már érzem mert szétszakad esténként a mellem éés az szokta jelezni egy héttel elötteKépugyhogy a jövöhonapot átadom máősnak szerintem és a következöt stipi stopizom magamnak

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Én nagyon szívesen bevállalnám Kép ezt a hónapot, de jobb lenne, ha valaki(k) még velemtartana(nának).KépKépKép
Én még nem érzem a melleimet. Kicsit aggódom is. Éreznem kéne már valamit?
Te Viki lehet a babától is, hogy szétszakad a melled!!! Vagy mindig így szokott lenni?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a vizsgáról! Szerencsére sikerült.

Titi!
A Corvinus Egyetemen vagyok doktorandusz élelmiszeranalitikai témában.

Fényképet senkitől sem kaptam a táblához, de azért leírom még 1x: tucsok13@citromail.hu Ide várom, ha valaki szeretné. Az újakat ma este felveszem.

Virág!
A melled fájhat ám a babától is!

Anita!
Nem értem én sem a hődet.Lehet, hogy ciklus elején is kellett volna mérni, hogy legyen viszonyítási alap. De a derék- és hasfájás is lehet jel, nem?

Én is akarok babát, ne hagyjatok ki a stipi-stopizásból! Legyen inkább egy hónapban több babásunk.

Cupicica!
Remélem, jobban vagy! Nemsokára mentek megint UH-ra igaz? A 12.héten tuti a nyaki redő mérésre.

User!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen holnap! Beszámolót kérünk majd!

Én ma kérek időpontot a dokimhoz. Úgy döntöttem, nem halogatom, mert szoros az idő. Inkább vizsgáljon ki, miért nem akar sikerülni a babó.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


anita elöször nem tudtam kinek irtál aztán rájöttem nekem (nem viki vagyokKép ) na mindegy a mellem a mensitöl fáj mensi elött ez az egy biztos jelem szokott lenni ugyanis a derekam meg hasam máskor is szokott fájni a mellem csak mensi elött egy héttel!Gratula tücsi a vizsgához!Ja és anita a derék meg hasfájás is lehet a baba jele!nem irt senki hogy mensinél hogy kell lenni a hönek fent vagy lent lécci irjátok majd meg köszii én is remélem hogy lassan átirhatjuk a topic nevét arra hogy 2006-ba szülök mert mindenki babás leszKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, én úgy tudom, ha meg fog jönni, akkor lefelé kellene menni. Ha fent van, akkor még azért van esély. A melled fájása pedig akár még babára utaló jel is lehet. Hátha nem jön meg! Én is végig addig bizakodtam, amíg meg nem jött. Ne add fel! A következő hónapot és már lefoglaltam a Mesivel, úgyhogy punktum, ez a hónap a tietek!

Anita, Ti aztán tényleg mindent megtettetek ebben a hónapban, úgyhogy reméljük a legjobbakat. Már csak egy hét, és minden kiderül!

KépKép
titi_27
 
 


titi köszi jol megnevetettél értettem a parancsot és tök jol esettKépNem a mellem tuti mensi majd következö honapba beállok mellétek!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Mesi
Gatula a vizsgádhoz!Kép
Igazad van menj el dokihoz az legalább megnyugtatja a lelkedet. Én is voltam és lám még abban a hónapban kiderült, hogy terhes vagyok. Engem nagyon megnyugtatott, hogy adott beutalót UH-ra tüszőérést nézni. Lehet, hogy ez is használt nem tudom. Tehát hajrá baj nem lehet belőle.Kép

Virág
Azért nem vonom meg a kaját magamtól, csak figyelek, hogy ne hülyeségeket egyek ( ropi, keksz, csoki és tsi.), inkább joghurt , sajt, gyümölcs.
Nekem Dávidnál iszonyúan fájtak a melleim, még hason sem tudtam aludni tőle. Ez is lehet jó jel.

Péknéanita
Ne foglalkozz a hőddel. Mindent megtettetek a pároddal ez a lényeg. Ha fáj a derekad és a hasad az jó jel is lehet.Kép

Titi
Ok tiétek a következő hónap. Csak ügyesen!Kép

Edina
Köszi a történetet. Kitartást az utolsó 4 hétre, és könnyű szülést!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Nem nem a mellem az tuti mensi jele!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


nem ilyen jelKép hanem ilyenKép de köszi a biztatást

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Mesi, gratulálok! És ahhoz is, hogy tudsz tanulni a gyerkőc mellett! Ezt mindig is csodáltam azokban a nőkben, akik ezt végig tudják csinálni.

Virág, értem. De sebaj, akkor az bíztasson, hogy következő hónapban együtt izgulhatunk már megint! Kép Azért örülök, hogy jó kedvre derítettelek!

Már úgy várom, hogy nekiállhassunk a férjurammal a babaprojektnek. Ma még csak az 5. napon vagyok, a hőm mára fel ment 36.2-ről 36.5-re, ez jó jel, azt jelenti, eddig mindent úgy csinál, ahogy kell. Kíváncsi vagyok, meddig megy fel. Aztán ha el kezd esni, mindent bele lesz.

Akkor tulajdonképpen Mesi, egyelőre úgy néz ki, ketten vagyunk akiknek most nincs miért izgulniuk maguk miatt? Sajnos... ja, és persze Rimar!
Mesi, nem korai még bejelentkezni dokihoz? Lehet, hogy én értettem félre valamit, de nem ez volt az első hónap, hogy próbálkoztatok? Amikor belecsöppentem a fórumba, akkor volt egy műtéted, és mintha azt írtad volna, hogy csak utána fogtok aktívan belefogni a "babagyártásba". Vagy én tévedek?

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Nem, sajna ez már a 3.hónap volt. A műtétem még októberben volt, és novemberben nekikezdtünk a tesóprojektnek.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Jaj, bocsi Virágot akartam írni. Csak annyian voltak ma nálam, hogy azt sem tudom fiú vagyok-e vagy lányKép.De azért láttam, vetted a lapot, hisz nem írhattam másnak.Kép
Köszi lányok, hogy megint lehet rá esélyem, hogy babás legyek, annyira biztattok, már teljesen beleélem magam. Csak nehogy csalódjak. De nem akarok ám egyedül lenni, jöhet velem bárki babázni. Nem akarok önző lenni és egyedül babás lenni ebben a hónapban. KépKépKépTényleg megtettünk mindent ebben a hónapban, ami tőlünk telik, ebben igazatok van. A párom is azt mondta, Õ mindent beleadott, fiút is és lányt is. Válogassam ki, melyik kell.Kép Erre én, mit bánom én csak legyen, és egészséges legyen, maradjon meg az a lényeg.
Jaj, már megint beleélem magam teljesen aztán akkorát fogok csalódni. De már csak 10 nap és minden (ki)derülKép!!!! SZORÍTSATOK!!!!
Mesi! Nagy Gratula vizsgához. Nagyon ügyi vagy!!!Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!
Mesi!
Nem tudom, mi van, de én küldtem fotót, csak valamiért nem ment el.Majd megpróbálom később.
Tegnap nekem is elkezdett feszülni a mellem. Kicsit rosszul esik.Pedig milyen mesébe illő lett volna, ha elsőre sikerül.Mondjuk egy kicsit szégyelltem volna magam, hiszen Virág már 3 éve vár a nagy napra.
Azért még reménykedem, hogy ez a baba jele.
A hőm 36,8 volt ma reggel, dehát még egy hét hátra van.Még minden lehet.
Nagyon jó ötlet volt ez a táblázat, lényegesen megkönnyíti a tájékozódást.
Na megyek, dolgozni is kéne egy kicsit, el vagyok maradva a munkákkal.
Jók legyetek
rimar

Ja!Mesi!
Gratula!
rimar
 
 


Rimar!ne szégyeld magad miattam héj én nagyon örülnék ha már elsöre összejönne neked és mindenkinek nagyon várom már hogy azt mondjátok babásiok vagytok na meg én is irhatnám már nektek végre hogy jön a kisteso de lehet nem tudnám megirni mert a plafonon lennék örömömbeKépamugy eldöntöttem ti lesztek az elsök akiknek szolok mert annyira aranyosak vagytok hogy biztatok meg sok jo tanácsot adtokKépörülök hogy idetaláltam!anita abbol gondoltam hogy nekem irod mert nincs viki más mert aki viki volt már elment innen és ugye nekem feszült a mellem!azért még egy két százalék esélyt adok a babának most de elesjén majd az a kis esély is eltünik de még bizakodom én nem adom fel az tuti

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?