Új privát üzeneted érkezett!

BrigiKépKépKép
Nem tudom mit írhatnék....
Ilyen egyszerűen nem létezikKép
Millió puszi, Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Brigi,
sajnálom. KépKépKép

Beatrix
beatrix28
 
 


Köszönöm lányok!
Kedden lesz a műtét!
Felhivtam a géndiagnosztikai centrumot,milyen vizsgálatot tudnának ajánlani!Nem jutottam elörébb.Viszont kiharcoltam,hogy az abortumot a Schöp-Mereibe genetikailag megvizsgálják.Norm.esetben ilyet Magyaro.-on nem végeznek.hétfőn kell hivnom,hogy milyen modon fog ez történni.A lelkemnek jobb egy kicsit a tudat,hogy sikerült végre kiharcolnom ezta genetikai vizsgálatot.Hátha valami kiderül?
Még az is jobb ennél a kilátástalanságnál.
Majd jelentkezem.
Sziasztok!Brigi

Brigi
pbriguci
 
 

 
 

Brigi,

Nagyon nagyon sajnalom.
Sajnos nem igazan tudok neked most azt hiszem szivderitot irni, bocsanat.

Azert nagyon remenykedem, hogy neked is lesz egyszer egy kisporontyod...

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Brigi,

remélem nem sértődsz meg azért amit most írok, nem is célzásnak szánom.
A sógornőm hasonló tragédiákon ment keresztül, mint te. 10 éven át rengeteg vetélése volt, plusz két méhenkívüli terhessége. Ők négy lombikon is túl voltak már, és egyszerűen semmi okot nem találtak nála. Aztán eldöntötte, hogy mindenképpen lesz gyereke....
Beadták a kérelmet örökbefogadásra, és a Gólyahír Egyesület jóvoltából tavaly "született" egy csodálatos kicsi fiuk. Alig múlt egy éves a kicsi, amikor felhívták őket ismét az egyesülettől, hogy a kisfiúnak született egy kishúga, és ha kérik az ővék lehet. Nem terveztek újabb babát, de gondolkodás nélül elhozták az újszülött kislányt. Így most van két gyönyörű pici gyerekük, akik ráadásul vérszerinti testvérek is. És nagyon boldogok!!!

Ne haragudj meg, amiért ezt ideírtam most, tényleg nem bántani akarlak vele. Olvasd úgy, mint egy történetet....

Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Brigi!
Nem tudom mit írhatnék Kép. Nagyon sajnálom Kép.
Remélem végre kiderül valami és legközelebb már nem fordulhat ez elő Veletek.
Pusza, Virág
virga
 
 


Kép((((

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Brigi: ölellek.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Sziasztok!
Tul vagyok mindenen!Elég sokáig voltam bent tegnep,mert a dokim szabirol jött be és csak délbe tudott jönni.Igy este jöttem csak haza.A genetikai vizsgálatra sikerült átvinni az anyagot a Schöpfi be,de rá egy orára hivott a genetikus hölgy,hogy nem tul jo hirei vannak,mert csak a méhlepény kezdemény volt,embrio nem,és igy kevesebb az esély hogy valamit lehet vizsgálni,mert az ha el elöször.De azért mindent megprobál ,kb.1 hét mulva kiderül,hogy egyáltalán sikerül-e valamit kezdeni vele.A dokimat is hivtam még este,hogy ez hogy lehet,de azt mondta,elképzelhető,hogy az embrio már felszivodott,mivel nem tudni mikor halt el.Most itt tartunk,bizakodom hogy valamit sikerül megtudi ebböl a vizsgálatbol.A hölgy annyit mondott még,bárhogy is alakuljon,mindenképpen majd leülünk és megbeszéljük milyen lehetőségek vannak még amit lehet vizsgálni.Azért ez is megnyugtat egy kicsit.Mindenkinek nagyon köszönöm hogy mellettem vagytok és lesztek is,majd jelentkezem.
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi! Nagyon jó fej vagy! Remélem találnak vmi értékelhetőt...

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!

Nem gondoltam, hogy én is fogok ide írniKép Amikor kismama lettem, csupa jó dolgokban reménykedtem, mégis szembesültem a kegyetlen és fájdalmas valósággal. Igazi csoda volt számomra, hogy az én kis angyalkám elsőre megkapaszkodott és élni kezdett a pocimban, dobogtatta a kis szívétKép A sok félelem és aggódás mellett bíztam abban, hogy nem történhet vele semmi baj, hisz szeretjük őt és nagyon várjuk. Mégis a csoda szomorúsággal végződött, ugyanis a 11. ultrahangon tudtam meg, hogy a 7-8. héten felszállt az angyalkák közé, elhagyott engem és már nincs velem. Nagyon szomorú voltam, de szerető férjem betöltötte azt a nagy űrt, amit akkor éreztem. Pár nap alatt hihetetlenül feltöltődtem és olyan optimistának és erősnek érzem magam, mint még soha. Tudom, hogy az én kis égi angyalkám leküldi hamarosam földi kistestvérét.
Úgy gondolom nem szabad elkeseredni, mindennek megvan az oka, még ha nem is tudjuk mi az valójában. Én úgy érzem rengeteg erőt és bátorságot kaptam, és megtanultam, hogy nem szabad aggódni, örömmel és boldogsággal kell bízni a jövőben. Az embernek a sorsa meg van írva, és azt úgysem tudjuk elkerülni. Azt is tudom, hogy ha az én sorsom netán az, hogy nem lehet földi angyalkám, itt van nekem az én szerető férjem, aki mellett életem végéig boldogan tudok élniKép
Szóval most egyelőre egy kis szünet (3 hónap), aztán jöhet a földi angyalkaKép Már alig várom Őt!
mel
 
 


Mel,

nagyon sajnálom a kisbabádat, de igazad van. Erősnek kell lenned, és biztos, hogy a következő baba jól megkapaszkodik majd és kilenc hónapig a helyén marad. Most pihenjetek egy kicsit a pároddal, kapcsolódjatok ki, szeressétek egymást nagyon. Meglátod, három hónap múlva beköltözik egy babó a pocakodba.

Puszi: Timi

Timi
Kép
Kép
Kép
timi72
 
 


Sziszus, Brigi!

Végig olvastam a veletek történteket. Nagyon sajnálom, és csodálom, hogy még van erőtök küzdeni és ennyire erősek vagytok. Ez nagyon jóKép
A párommal sokat beszélgettünk arról, hogy mi van, ha nem lehet angyalkánk. És bár én még nem számolhatok be sorozatos szomorú történetekről, csak egyrőlKép, akkor is figyelembe veszem, hogy lehet az én sorsom sem úgy van megírva, ahogy én elképzelem. Lehet nem fog összejönni (de tudom, hogy igen!Kép), és azon tanakodtunk, mi az, amit az ember kibír anélkül, hogy keseregjen és folyamatosan szomorkodjon. Mivel minket egyszer és elsőre nem került el a rossz, nem tudhatjuk mi vár ránk. Októberben újra megpróbáljuk, és utána még egyszer. Ha ezek után sem jön össze, nem adjuk fel, de egy ideig megállunk. Nagyon szeretjük egymást, és eldöntöttük, hogy abban az esetben életmódot váltunk, veszünk egy autót vagy egy motort, kirándulunk, hegyet mászunk (imádjuk) és megpróbálunk teljesen másra koncentrálni. Majd 1-2 év múlva újra megpróbáljuk, és ha a sorozatos kudarc nem ér véget, akkor is remélem egymás mellet boldogan halunk megKép

Az is lehet, hogy mindez csak elgondolás, és teljesen másképp fogok az élethez viszonyulni, de egyelőre ez a gondolkodásmód erőt ad bármit is hozzon a élet. Pozitív vagyok és pozitívan állok hozzá mindenhez. Ebben nagy segítségemre van szerelmem, akit imádok, és tudom, hogy boldogságunk útjába nem állhat semmi. Természetesen boldogabbak lehetnénk egy angyalka által, mert már érezhettük azt a hihetetlen csodát hacsak pár hétig is. Örülök, hogy érezhettem az angyalkámat a pocimban, és remélem a kistesóját leküldi, aki már nem hagy el minket sohaKép

Sok-sok ++++++ energiát küldök Nektek!

Mel
mel
 
 


Sziasztok!Mel,Timi!
Köszönöm a biztato szavakat.Sokat segitenek.Mel!Az ember bármit kibir,föleg ha babát szeretne!
Sajnos a genetikai vizsgálat nem sikerült,nem találtak élő szövetet.Ez az én formám!
Jövö hét csütörtökön megyünk a férjemmel ujabb vérvételre,valami féle sejtosztodásos genetikai vizsg.szintén vérből.Most ebben kell biznom,hátha valamit fog mutatni.Most kicsit rossz passzban vagyok,olyan világvége hangulatom van,talán most tudatosult bennem az ujabb tragédia.De tudom,hogy tuljutok rajta,csak most nagyon fáj.Ugy érzem majd csak januárban kezdjük ujra,ebben az évben már 2 babát elvesztettem,a testemnek is regenerálodnia kell.Addig pedig keresek még egy-két helyet,ahol talán valamit tudnak segiteni.

Olvaslak ám benneteket minden nap,csak néha nincs erőm hogy irjak is.Majd jelentkezem.
Puszi Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Sokat gondoltam Rád, hogy van-e valami eredmény, ami előrébb vihet Benneteket. De most látom, hogy sajnos nincs Kép.
Esetleg ha megmutatnátok az eredményeiteket egy másik nőgyógyásznak, immunológusnak, genetikusnak? Több szem többet lát alapon. Nem megismételni az összeset, csak hátha valami olyasmit észrevesznek, amit a másik nem. Vagy már voltatok több ugyanolyan szakembernél az évek során? Remélem nem írtam túl nagy butaságot.
Szorítok továbbra is!
Üdv, Virág
virga
 
 


Brigi!

Én úgy érzem Te egy nagyon erős lány vagy, és kívánom, hogy ne veszítsd el a reményt soha. Előbb-utóbb meg lesz az eredménye. De gondolj magadra is, ne feledd, hogy egy életed van, és az nem kesergéssel kell, hogy teljen. Biztos vagyok benne, hogy most nagyon nehéz lehet neked, de bátorság és kitartás, januárban újabb remény csillan fel. Szerintem is kell a testednek egy kis pihi, lehet addig nagyon sok minden megváltozik belül, és csoda történik. Higgyj benneKép
mel
 
 


Kedves Brigi!
Most olvastam bele ebben a társalgásba először. Nagyon sajnálom a veled történteket. Én háromszor vetéltem el másfél éven belül. Ez után javasolta az orvosom a hiszteroszkópiát. El is végezték a vizsgálatot, és egy sövényt találtak méhen belül, amit ki is irtottak. Valószínűleg ez a sövény nem engedte fejlődni a babákat egy idő után. Nem találtam utalást arra a beszélgetéseitekben, hogy neked lett volna ilyen irányú vizsgálatod. Ha nem volt, akkor szerintem eszközöld ki mindenképpen.
Sok sikert, drukkolok nektek.
Gyöngyi
kvgy
 
 


Talán ad egy kis reményt nektek egy gyerekkori élményem, ami csak mostanában jutott ismét eszembe. Nyári táborban, 14-15 éves lehettem, ott volt az egyik tanár néni 8 éves kislánya. Beszélgettünk. A kérdésre, hogy van-e testvére, azt mondta: "Nekem hét testvérem volt. Mind meghalt. Csak én születtem meg végül. Én vagyok a mamám nyolcadik gyereke."
Már akkor teljesen másképp néztem arra a tanár nénire...
Brigi, Mel, és a többiek, a legjobbakat nektek!
h_szilvi
 
 


Szilvi!Ez szép történet!
Gyöngyi!Voltam méhtükrözésen,valmi folyadékkal feltöltött Uh-on is,végül rendben volt nagyjábol.Egy kis méhnyh.összenövésem volt,az meg lett oldva.
Virág!Nem mondtál butaságot,én is annak probálok utánajárni,kihez lehetne elmenni,csak annyira hogy átfussa a papirjaimat,és hátha meglát valamit.Orvost nem akarok váltani,eszembe sincs!
Köszönöm a tippeket,majd jövök! Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk az ujabb vérvételről,4 hét mulva lesz eredmény.Ez valami kifinomultabb kromoszoma-genetikai vizsgálat.
Hátha valami kiderül.Nagyon bizom benne,mert most teljesen tanácstalan vagyok,hogy mi tegyünk legközelebb.A hölgy azt mondta,hogy nekünk teljesen felesleges lombikozni,hiszen spontán terhes maradok,jol meg is tapad,és ha a genetikai vizsgálat nem mutat semmit,akkor ha mindig elhal a terhesség,mitől maradna meg a 3-bol akár egy is.Ha nem lesz magyarázat.Igazán majd Kulin dr.-al kell megbeszélnem,mivel ő a miatt gondolta a lombikot hogy akkor végeznének genetikai vizsgálatot még beültetés elött.De ugye ez 250 ezerbe kerülne.Mivel ezt biztos hogy nem fogjuk tudni kifizetni,igy elgondolkodtato hogy van e értelme a lombiknak,ha nem lesz nagyobb esélyem hogy ne halljon el a baba.Lehet kicsit zavaros vagyok,de igy is érzem most magam.Valaki mondja meg mit tegyek!
Ha nem lesz magyarázat az elhalásokra,menjek akkor is lombikra,attolfüggetlenül,hogy nem biztos hogy akár 1 baba is megmarad,mert ha eddig elhaltak,,mitől maradna meg a lombikkal,vagy probálkozzunk tovább spontán,hátha egyszer szerencsénk lesz?Csak ezt nem birom már sokszor elviselni!Minden egyes elvesztésnél a lelkemből egy darab is meghal!
Most mit tegyek?
Valaki lehetne nálam okosabb és megmondhatná!

Sziasztok,Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Szia Brigi!
Értem a vívódásodat teljesen. Sajnos nem vagyok elég okos ahhoz, hogy megmondjam mi lenne a legjobb megoldás Kép.
Még az jutott eszembe, hogy ez előző terhességeknél milyen gyakran néztek meg UH-on? Egy barátnőmnek nehezen jött össze az első babája és minden héten megnézték az első trimeszterben, hogy minden rendben van-e. Biztosan számít valamit, hogy mikor történik a tragédia, annyit számít az elején akár csak 1 nap is. Ezen a vonalon vizsgálódtak már?
Továbbra is sokat gondolok Rád Kép!
Üdv, Virág
virga
 
 


Virág!Hetente 1x biztosan nézetk,de volt hogy 2x is.Én néha ezt már tulzásnak tartottam,de igy sem sikerült.Most volt 2 hét hogy nem néztek,mert a doki szabin volt,de jobb is volt,mert az elözö terhességnél 3-4 naponta aggodtam,hogy biztos minden renben lesz-e.
Azért köszi Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Szia Brigi!
Értem. Csak úgy eszembe jutott Kép.
Üdv, Virág
virga
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek rengeteg kitartást kívánok, és mielőbbi boldogságot.

Elmesélem, hogy velem mi történt.
Tavaly januárban terhes lettem, jó fél évi próbálkozás után. Nagyon boldog voltam, mert minden percemet ez töltötte ki, hogy mikor leszek már terhes. Nem tudtam semmi másra gondolni, állandóan ez járt az eszemben. Görcsösen akartam a babát. Minden rendben volt, felhőtlen boldogság, az UH-n kis petezsák, aztán pár napra rá megláttam a szörnyűséget a fehérneműn: egy vérfoltot. Azonnal rohantam a kórházba, UH, még látszott a petezsák, az orvos adott egy hetet. Feküdtem, és imádkoztam egy hétig. Aznap, mikor vizsgálatra kellett mennem, már reggel véreztem nagyon, és bent is fogtak, azonnal megműtöttek. Valahogy egy világ omlott össze bennem, de ugyanakkor előre tekintettem, hogy talpra kell álnom, mert a következő baba teljes embert kíván, és egészségesnek kell lennem.
Pár héttel a műtét után a férjem elvitt Sárvárra a termálfürdőbe, hogy kicsit kikapcsolódjunk. Jól éreztem magam, és vigyáztam magamra, mert tudtam, hogy még nem telt el sok idő a műtét óta, és gyenge a szervezetem. Úgy látszik nem eléggé, mert egyik vasárnap reggel arra ébredtem, hogy lebénult az arcom jobb oldala. Na attól a pillanattól kezdve nem gondoltam a gyermekáldásra. Jártam kezelésekre (bár sejtelmük nem volt, hogy mitől lehetett, csak azt tudták, hogy egy vírus okozta, amit összefüggésbe hoztak a termállal), akupunktúrára, aztán megmozdult az arcom, akkor kicsit könnyebb lett az életem (nem folyt ki az étel, ital a számból). És láss csodát, amint nem a babára koncentráltam, azonnal összejött a csoda másodszor is.
De a kegyetlen valóságot nehéz volt elviselni.
Újra vérfolt, újra kórház, megint petezsák, de most azonnal bent fogtak, nyugtató, hogy a kismama pihenjen, és a méhösszehúzódásokat megakadélyozza, egy hét várakozás, ultrahang, és dbogó szivecske a 3mm-es embrióban.
Aztán 9 hónap állandó aggodalom, szinte az őrület határán, és idén február 10-én megszületett az én angyalkám. Már 6 hónapos, de minden nap ajándék, és csoda, még mindig alig hiszem el, hogy az életem része.

Remélem nektek is lesz ilyenben részetek.
Azóta nem izgat, hogy az arcom nem tökéletes, mert a babám az.

Puszi mindenkinek: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


sziasztok kedves Lányok
szomorúan és megrendülve olvasom a rossz híreket... és örömmel a bizakodók és a bíztatók írásait!

Brigi, el se tudom képzelni, hogy ez tényleg megtörténhet! 8× egymás után, és egyetlen siker nélkül. És még az okát sem tudják, igaz? Egyes genetikusok pedig néha nagyon nyersen, "durván" tudnak fogalmazni... számomra érdekes hogy az extra eseteket nem tudományos érdeklődéssel, jószándékú segíteni akarással, hanem ilyen végletes lemondással fogadják és kommentálják. És a tudomány azáltal megy előrébb hogy a rendkívüli esetek kivizsgálását a páciensek önerőből finanszírozzák??? A mi genetikusunk végül nagyon sokat segített nekünk (kiudvarolt egy ingyenes külföldi genetiki vizsgálatot) amikor kiderült hogy újra terhes vagyok! De nem így indult, legalábbis én nem éreztem iránta olyan bizalmat mint most! Bár a lombikról ugyanaz a véleményem ami a genetikus doktornődnek, hogy nem a teherbeeséssel van a gond hanem annak a megtartásával és a lombik arra nincsen semmi hatással, sőt mintha azt olvastam volna hogy a lombikos babák még nehezebben maradnak meg.
Van-e bármi jogom írni neked hogy próbálkozzatok meg ti is egy édes szívbéli baba örökbefogadásával... hátha az van megírva a nagykönyben hogy egy elhagyott kisembernek a leendő nagy tetteihez nyújtsatok szerető családi fészket? És aztán hátha lesz neki egy csodababa testvérkéje is? Van-e jogom írni bármi tanácsot, ötletet? Nem hiszem hogy van, hiszen sosem voltam a helyedben! De nem tarthatom magamban hogy féltelek, a testednek és a lelkednek is kellene már hogy ne ebben az állandó sikertelen körforgásban őrlődjön (fel) hanem érjen végre öröm, ilyen vagy más természetű (de mi ér fel ezzel, a hegymászás, világjárás, hmm, hát nekem sem lenne hosszútávú alternatíva)
Bocsáss meg kérlek ha tolakodó voltam, nem ez a szándékom, csak azt a gondolatot akartam megfogalmazni, hogy, ha az egyik út nem megy, akkor talán van egy másik út....

Az én kis magzatkámmal a 24. hétben járunk, sokat, sokkal többet mozog mint anno Bálintka, és minden rendben van. Karácsonyra várjuk őt és kislány Kép Igyekszem normális gondolatokkal élni ezt a terhességet és nem aggódni, pl. még mindig dolgozom, és örülök hogy egészségesek vagyunk, ez a legnagyobb kincs. Én mindenkinek, Sziszus, Brigi, nektek a legfőképpen, hasonlóan könnyű, egészséges várandósságot és kisbabát kívánok. Szeretettel ölellek titeket

és a többieket

Moncsi
palinta
 
 


Bogi!Csak gratulálni tudok!És sok örömet a a a bádhoz!
Moncsi!Igazad amit irtál,de egy valami szol az örökbefogadás ellen.Az hogy eddig még senki egyetlen egyszer sem mondta,hogy hagyjuk abba mert ugysincs esélyem a kihordásra.És ez a legszörnyübb.Mert ha lenne oka,akkor azt elfogadom ,feldolgozom ha nehezen is,és elgondolkodok hogy hogyan tovább.De addig amig képes vagyok teherbe esni,és nincs magyarázat a tragédiáimra,addig arra tudok csak gondolni,hogy egyszer sikerülni kell és én is anyává válhatok,a szó szoros értelmében.
Még mindig tanácstalan vagyok hogy hogyan lesz tovább,az immunologus ujra elvégzi az összes vizsgálatot,a nögyogyász szerint nem szabad feladni,/könnyű neki/.Még a genetikushoz nem mentem vissza,majd szept.közepe felé megyek.Nem tudom mi lesz!
De köszönöm amit irtál,egyáltalán nem volt bánto!
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Újabb ötletem Kép:Természetgyógyászattal próbálkoztatok? Esetleg egy íriszdiagnosztikát érdemes lenne megpróbálni, hátha mondanak valami újat Kép. Az Ormos Intézetben (XVIII. kerület) csinálnak ilyet, nem is drága én úgy emlékszem. Én voltam már íriszdiagnosztikán és akupunktúrán is, nekem szimpatikus volt és azt hiszem segített is. Bementem a rendelőbe (persze időpontra), csak a nevemet kellett megmondani, semmi olyat, hogy mi a panaszom, miért vagyok ott, és pontosan elmondták a bajaimat, kaptam teákat is.
Üdv, Virág
virga
 
 


Szia Brigi!

Most olvastam a történetedet. Nagyon sajnálom!

Én több mint fél év próbálkozás után minden féle vizsgálat nélküli hormonkezeléstől estem teherbe tavaly Karácsonykor. Minden rendben indult, határtalanul boldogok voltunk, láttuk, ahogy 6 hetesen dobog a pici szive! 8 hetesen idén februárban azonban elkezdtem picit vérezni. Bár kaptam Duphastont, egy hét után a Schöpf-Mereiben megállapították, hogy elhalt a babám és sor került a műszeres befejezésre is. A szövettan az elhalás okát nem állapította meg, csak azt, hogy az elhalt magzati sejtekből megindult egy méhen belüli sejtburjánzás (mola). Nagyon megijedtünk, ezért fő célként azt tűztem ki, hogy én jöjjek rendbe.
Május végén újra elkezdtünk próbálkozni, majd július végén felkerestem egy orvost, aki problémás terhességgel, nehéz teherbeeséssel és meddőséggel foglalkozik. A nőgyógyász a hormonvizsgálat eredménye alapján tovább küldött belgyógyászatra, ahol kiderült, hogy pajzsmirigy betegségem van (Hashimoto), ami nehezíti a teherbeesést, amennyiben pedig mégis sikerül, szinte kizárt, hogy megmaradjon a baba, nincs ugyanis elgendő hormon.
Már három hete szedem az Euthyrox-ot, lassan be kell állnia a hormonszintemnek és mi is újra reménykedünk.
Az általam olvasott leveleidből nem derült ki, hogy Nálad sor került-e pajzsmirigy kivizsgálásra, ezért ötletként javaslom, hogy akár a háziorvosoddol kérj egy beutalót és nézesd meg!

Nagyon-nagyon szurkolok Neked és a többieknek is!!! Kitartás!!!

Üdv:
Brahy
brahy
 
 


Virág!
A természetgyogyászt kiprobáltuk,olyan szinten,hogy voltam egy állapotfelmérésen,és azt mondta szervi bajom nincs,annyit tud hohy energiát tud adni.A lakást bemérettük az ágyunakt átraktuk oda ahol jo helyen van.
Iriszdiagnosztikán ugy 8 éve voltam,tényleg ugy van ahogy mondod,semmit nem kérdeznek,és mégis mindent tudnak.Akkor annyit mondott,hogy van valamijen hormonproblémám,és ha terhesség alatt kapok hormont akkor semmi akadálya hogy sikerüljön.Akkoriban ez nálam még nem derült ki,és mikor kiderült még örültem is,hogy ezt nekem évekkel ezelött már megmondták,de sajnos igy sem sikerült.De nagyon kedves vagy,hogy ennyit töröd a fejed.Nagyon szivesen veszem az ötleteket továbbra is.

Brahy!Igazán nem tudom nekem néztek -e ilyesmit.A háziorvostol hova kérjem a beutalot?
Ennek feltétlenül utánajárnék.
Köszönöm

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!

Az Endokrinológiára kérj beutalót a háziorvosodtól!

Nekem első vizsgálat alakalmával vért vettek és megultrahangozták a pajzsmirigyemet. Bár panaszom sosem volt, kiderült, hogy apró cisztákkal van tele a pajzsmirigyem és a vérvizsgálatból, melyre két hetet kellett várnom pedig az hogy autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van.
A belgyógyász professzor akinél én jártam nemcsak teherbe esés előtt tartja fontosnak a pajzsmirigy vizsgálatát, hanem terhesség alatt is, hiszen a terhesség által előidézett jelentős hormonháztartás-változás akár alul, akár túlműködést okozhat egyébként normál pajzsmirigyműködés esetén is.
Nálam jelen esetben ez azt jelenti, hogy ha újra megfogan egy pocaklakó (remélem minél hamarabb), akkor folyamatosan figyelni kell a hormonszintet és az eredményeknek megfelelően újra kell állítani a gyógyszeradagot minden trimeszterben vagy akár gyakrabban is. Tulajdonképpen ez nem is gyógyszer, hanem hormonpótlás, de feltétlenül szükséges, hogy életben maradjon majd a babám.

Remélem tudtam segíteni! Nagyon-nagyon szorítok Neked!!!

Brahy
brahy
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Esetleg még egy próba az íriszdiagnosztikán és határozottan rákérdezni a hormondologra? (nem vagyok "beépített ember" Kép)
Ez a pajzsmirigy dolog jó kiindulási pontnak látszik Kép. Szorítok hogy legyen végre elindulási pont a siker felé ++++++Kép!
Üdv, Virág
virga
 
 


Köszi lányok!
Brahy!Ezt az utat feltétlenül megprobálom!
Köszi
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi!

Látod, mindig van valami, ami azt sugallja, hogy nem szabad feladni sohaKép
Csináltasd meg a vizsgálatot, lehet tényleg ilyen gond, és akkor megvan az ok!
Sok sikert és kitartást!

Üdv, Mel
mel
 
 


Köszi Mel!
Most ugyis pihenő idő van,megbeszéltem a dokival,hogy majd okt.-november körül jelentkezem,addig meg probálok minnél többfelé kutakodni.
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi, ebben igazad van! Sosem szabad feladni, egyszer sikerülnie kell. Sikerülni is fog!! Moncsi
palinta
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tüntem ám el,olvaslak titeket minden nap!
Én most várakozo állásponton vagyok,a dokival megbeszéltem hogy oktober-november felé jelentkezem,addig pihenek.Jol érzem magam,hogy nem abbol áll az életem,hogy mikor kell UH-ra menni,hanyadik napon vagyok,gyogyszert milyet szedjek,vagy ne szedjek.
A héten meg lesz a genetikai vizsg.eredménye,jövöhéten a pajzsmirigy vizsgálat eredménye.2 hét mulva megyek vissza az immunologushoz.Ugyhogy azért nem tétlenkedem,csak lazábbra vettem.
Mindenkinek szép hetet kivánok!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Örülök, hogy jelentkeztél és jól vagy Kép. Remélem végre tényleg lesz valami kézzelfogható eredmény Kép.
Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

Brigi!
Nem is tudom mi a jobb: ha mindent rendben találnak, vagy ha nem. Én azt kívánom, hogy sikeresen előrébb jussatok "prücök" ügyben. KépAnnyira csodállak a hozzáállásodért, kitartásodért! Minden nap gondolok rád, szorítok nektek és erőt merítek saját magamnak is. (Sajnos nekem ismét megjött múlt héten Kép )

Csók nektek!

Brahy
brahy
 
 


Sziasztok!
A pajzsmirigyemmel minden rendben,igy nem vizsgálnak tovább.A genetikai vizsg.remélem hétfőn meglesz,akkor okosabb leszek.Igaán én sem tudom mi lenne a jobb ha találnának valamit vagy sem.Csak ez a bizonytalanság egyre rosszabb.Majd meglátjuk.
Brahy!Sajnálom!
Majd jelentkezem,puszi mindenkinek
Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Szia Brigi!

Igen, ez egy érdekes kérdésKép Örülni vagy nem örülni? Ha találnának valamit, akkor legalább meg lenne a "bűnös", de azért szerintem mindenképp jó hír, hogy a pajzsmirigyed rendben van.
Mindenképp légy erős és optimista, kitartás!!!

Pussz, Mel
mel
 
 


Brigi!

És mi van a gen. vizsgálat eredményével? Remélem minden oké, majd írd meg.

Amúgy én elkezdtem olvasgatni a gyógynövényekről, és most iszok egy teakeveréket, ami a progi szint beállítását segíti. Nem biztos, hogy gond van a progi szintemmel, de az mindenképp előnyös, ha figyelek rá, hisz az nagyon sok gondot tud okozni. Vagyis ha nem elég magas, nem is esel teherbe. És még szedek búzacsíra olaj kapszulát (E vitamin forrás) + almaecetes vizet iszok, ami Káliumban gazdag. Mindezek a vitaminok erősítik a méhet.
Te szedsz valamit? Nem gondoltál esetleg valamiféle teára? Áratani nem ártasz vele. Van az nlc-n egy szakértő, aki nagyon aranyos és segítőkész, lehet kérdezni tőle.

Na dióhéjban ennyi, jelentkezz!!Kép
mel
 
 


Sziszus, veled mi újság? Régen jártál ittKép
mel
 
 


Szia Mel!
A gen.vizsgálat szept.végén lesz meg,állitolag sok a magzati gen.vizsgálat igy nem került sorra a miénk.Végül is ráér,most pihi időszak van.Jövöhéten megyek vissza az immunologushoz,majd meglátjuk,mit mond.
Ez a teakeverék jo ötlet,csak az a baj,hogy én szinte semmi teát nem iszok.Még ha beteg is vagyok,akkor is ugy kell belémerőszakolni egy bögre teát.De azért megfontolandó.
Sziszus jol van,e-mailezek vele rendszeresen,csak összesürüsödtek neki a dolgok.Unokahugai iskolakezdése,költözködés,de majd biztos hamarosan jelentkezik!
Szép napot mindenkinek

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Szia Brigi!

A teázással én is így vagyok, olyan ritkán iszok, hogy az szinte hihetetlen. Nem szeretemKép De ezt ha nem ízesíted és hagyod kihűlni, olyan mint a víz. Legalábbis én hozzászoktamKép
Szal, ha meggondolod magad, szóljKép
Pussz, Mel
mel
 
 


Sziasztok,
Valamikor ebben a topicban én is leírtam a velünk történteket Breki néven. Most csak azért jöttem, hogy másoknak is reményt adjak és hitet ahhoz, hogy nem szabad feladni!
2003. augusztus 3-án megszületett Anna nevű kislányunk.
Lányok,
Ha valaki tudja, hogy milyen stációkon mentek, mentettek keresztül az én vagyok, de a mi példánk is erőt adhat ahhoz, hogy bár a múlt az mindig velünk lesz és soha nem lehet elfelejteni és kitörölni, de a jövő igenis mindnekinek elhozza a várva várt kisbabát.
Ehhez kívánok Nektek, nagyon sok-sok erőt, kitartást, szeretetet és jó egészséget.
szeretettel: Kika (régen Breki) Kriszta
kika
 
 


Kika/Breki,
nagyon örülök ennek a hírnek!Kép Gratulálok a kicsi lányhoz!KépKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Mel!
Olvastam, hogy iszol progi szint beállító teát. Erről én is hallotam, de nem tudom honnan lehet beszerezni, és mi a neve. Légyszi szánj rám egy percet.

Köszi

Nicol

Kép
nicol
 
 


Láttátok péntek este az mtv1-en az ESTE c. műsort?
A II-es női klinikáról volt v.mi Siklósi (?) dr. aki v.melyik gyógyszer (nem mondta meg a nevét) adásával -amit erdetileg nem erre fejlesztettek ki-gyakorlatilag kiküszöböli a habituális vetélést, aminek a méhnyálkahártya nem megfelelő vastagsága az oka. 27 éve csinálja, de az ő klinikáján kívűl sehol nem adják ezt a gyógyszert.
rjuli
 
 


Úgy értem, hogy erre nem adják, amúgy más dolgokra használatos. De hogy melyik????
rjuli
 
 


sziasztok ha tud valaki jó tanácsot hogy mi tévő legyek az segítsen...5.hetes terhes vagyok minden oké az ultrahangon, de elindult valami kisebb vérzés ami barna színre változott. ez a vetélés jele, vagy ilyen előfordulhat?
hocico
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: