Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok ill. asszonyok!

Köszi a pozitív megnyilvánulásokat, de rajtam már több, mint 10 kg van. Én már nagyon érzem és még nem is igazán vizesedem. Nem tudom akkor mi lesz. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem feszül a pocikám, így a kajcsi se nagyon fér. Mindig csak keveset birok mostanában enni.

Tontica!

Ez csak természetes, hogy aggódunk érted, hiszen mindannyian egy cipőben járunk. Az ultrahangról pedig annyit, hogy az én pici lányomat Zsófit 3 éve egyfolytában kicsinylették, oxigéneznem kellett a korházban, mert hogy pici a bébi, pénteken 2900 grammra becsülték és hétfőn saját magától kibújt 3870 grammal és 57 cmrel. Ja, és 4Ds ultrahangja van a profnak a rendelőben!!!!

snezsanett
 
 


Októberi végzősök!

Lassan vághatjuk a centit, mint a hapsik a katonaságnál.

Na üdv mindenkinek, megyek a kicsi lányomhoz, mert beteg, találkozott mandula gyuszival és most totál kiborító. Tényleg igaz, hogy csak a gyermek ne legyen beteg!!!

snezsanett
 
 


Hello! :D

Times: nagyon jo hirek ezek!!! De jo hogy kikerultek az inkubatorbol, olyan rossz lehetett ott latni Oket! Szerintem par nap es hazamehetnek Ok is! Nagyon varom am a kepeket, biztosan gyonyoru babak!!! Irto irigy hogy Te mar a kezedben tarthatod Oket es pelusozhatsz meg szoptathatsz. Tenyleg, hogy allsz? Van tejcsi? Fejsz?

Benszi: nekem nagyon szimpi a ferjed!!! Nagyon szerethet Teged es a babokat, szep es boldog csalad lesztek!!! Elmeseled miert kellett 8 evet varni? Ha nem akarod akkor nem kell, minden tiszteletem a Tied es nagyon, nagyon megerdemled hogy vegre babaid legyenek!!!

Zsani: nagyon sajnalom hogy Zsofika beteg, tudom hogy szornyu ilyenkor nezni ahogy szenved, szegenykem!
En neha belegondolok hogy mi lesz majd amikor egyszerre lesz beteg a 3 gyerek! :shock: :lol: De majdcsak atveszeljuk azt is, kitartas Neked es gyogyulas Zsofinak!!! Ja, megneztem a kepedet megegyszer es hol van az a 10 kilo plussz? :shock: Akkor fejenkent 5 kilos gyerekeid vannak a pociban mert zsir nincs rajtad semmi az tuti! :D

Andi: de durva!!! Masfel honapnyi kulonbseg! :shock: De jo hogy jo vege lett, en is nagyon remenykedem es imadkozom minden nap, nagyon vartunk egy kislanyra (ugy tunik az uram inkabb a fiuk gyartasahoz ert :lol: ) az elozo ket terhessegemnel is kislanyt akartunk es mindketto fiu volt, most vegre megvan az ahitott leanyzo csak ne legyen Vele semmi baj!!! A nemi herpesz egy virus ami apro kis holyagokat okozhat a nemi szerveken es nagyon fajdalmas! Nekem a terhesseg elso heteiben jott ki mert legyengult az immunrendszerem akkor kemeny gyogyszereket kellett szednem ra es nagyon aggodtunk hogy nehogy baja legyen a babaknak de nem lett semmi baj hala Istennek!!! Azota tunetmentes voltam.

Jucicuki: megneztem a kepeket es nagyon messze vagy egy nagydabar notol!!! :lol: De meg leszel az is, nyugi!!! :lol: Szoba keszul?
1 kilo kulonbseg? Igen en is hallottam, sot olvastam a szuleszeti konyvemben hogy a keves magzatviz oka lehet hogy a leany magzat kissebb mint az atlag, szoval a lanyok azok ilyen kicsikek.

Katat kiengedtek mar? Mi lehet Veluk?

Alex babam irto nagyokat ugral, neha mar faj! Nalatok is allando rugkapalas, verekedes, boxolas van? En nem is tudom mikor alszanak ezek a kolkok! :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 

 
 

Zsani én is pont azon gondolkodtam, hogy mekkorka lehettél a 10 kg előtt :lol: :lol: :lol:

jucicuki
 
 


Arik vagytok csajok, de azok a hüvelykörnyéki viszerek is a nagy súly miatt vannak. Lassan már a fenekem is felfogható vmi vízügyi térképnek, amelyen a folyókat és a patakokat ábrázolják csak. 60 kgval kezdtem, de 174 cm vagyok. Szeritem a hátamtól vannak a bébik. Bejelentkeztem 4D-re júli 25én megyek. Még egy hónap, de addig látom a babáimat 1x biztos júli 9én. Már kezdek izgulni, pedig még olyan messze van. Megyek altatni a nyűgi kiccsajomat.

Jó éjt mindenkinek!!! :wink:

snezsanett
 
 


Csajok!

Most számoltam meg még 88 napom van a nagy napig!!!

snezsanett
 
 


Andi!
Nagyon ari férjem van!sak engem ver a víz ettől az aggódásától!De kibírjuk :oops: :oops: :lol:
Én bármin képes vagyok picsogni,tehát katasztrófálois állapotban van a hormonháztartásom!Meddig kell még dolgoznod?
Zsanett!
jobbulást Zsófinak!Dobd ki a mérlegedet,mert 10kg az nem létezik!174 cm és 60kg!Anyám akkor te olyan lehettél,mint a vonatfütty!
Tontica!
Ha azt mondanám az uramnak,hogy hozza le a csillagokat nekem,menne a létráért és a talicskáért!
7éve 2000-ben volt az esküvőnk és már előtte szerettem volna babát!majd rá egy évre sikerült spontán összehozni egy méhenkívüli terhességet!onnan jó egy év mélyrepülés,depresszió és próba hegyek!Majd Kaáli intézet,ahol 4 inszem és 2 beülti után átmentünk a BMC-be!Ott volt 2 beülti és utána azt mondtam pöcs kivan, elegam van!Fogadjunk örökbe gyereket!Intéztük a papírokat,elméletileg legkésőbb most nyár végéte lenne meg a baba!Most akarom lemondani őket,mert azért már túl vagyunk a nehezén!
De kb. másfél éve a BMC-s második beülti előtt egy nappal észrevette a dokim,hogy folyadékkal telt a petevezetékem!Ja és úgy tudtuk,hogy a méhenkívülinél nem roncsolták a petevezetékemet!Beülti helyett műtét!Úgy aludtam el,hogy csak egyet vesznek ki,ha nem tudnak mit csinálni vele!Hát mindkettőt kikapták,mert olyan rombolást végzett a másik doki a méhenkívülinél!Ott jött a totál összeomlás!Műtét után 3héttel beülti,de a depim jóval erőseb volt!
Nem sok kellett volna a válásig!Most rakjuk össze magunkat!
Szer volt,mert nem éreztem nőnek magam stb.Mondtam az uramnak keressen valakit,aki szül neki!Ő azt mondta neki nem kell gyerek csak én!Így hogy ne kelljen állandóan a gyerekre koncentrálni indítottuk az örökbefogadást!Viszont karácsonykor döbbentem rá,hogy nemsoká kapunk babát és még előtte nem bizti,hogy mindent megtettem a saját gyerekért!Így irány BMC és a fagyi bébi nem sikerült,új stimu és 2 gyönyörű babóca lett!


Bocsi,hogy stoppoltam a topikot!
Vendég
 


Benszi, le a kalappal előtted, és az erődért, írtam üzit :wink:

Kép
numato
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit eltűntem, de már itt vagyok!

Times!
Örülök, a fiúk szépen fejlődnek! Ezek szerint nemsokára otthon lesz az egész népes család! De jó!!!!!!! :) És Gergő hogy bírja, hogy sokat vagy a picúrokkal? Nem nyűgös?

Benszi!
Hú, hát nem semmi volt az elmúlt 8 éved! Minden elismerésem, hogy végig bírtad/bírtátok csinálni!

Tontica!
Hidd el, minden oké lesz a leányzóval. Andi nagyijának van igaza, majd idekinn megnő. Bízz benne! És, ha mindig kisebb lesz, mint a fiútestvére az sem gond. Biztosan írtam már, hogy van az ismemrősök között egy 2,5 éves ikerpár, kisfiú-kislány, akik között a kislány fél fejjel most is alacsonyabb és törékenyebb, de ez egyáltalán nem zavar senkit. Úgyhogy nyugi!!!

Numa!
Elhiszem, hogy boldog vagy! Nagyon szép szülinapi ajándékot kaptál! :)

Zsanett!
A fotón tök jól nézel ki, nagyon csini a pocakod! Inkább az a kellemetlen, hogy vizesedsz. Azt nem irigylem.
Jobbulást a kislányodnak!

Juci!
A Te pocid is nagyon szép! Ne nagydarab nőzd le magad, mert nem is vagy az! :)

Maminti!
Örülök, hogy jól telt a nyaralás! Az időra azt hiszem nem lehetett panaszotok! :)

Kata!
??????????

Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Sziasztok,
ma voltam a kombinált szűrésen, minden oké eddig. 12+1-ben állapították meg a korunkat. Olyan boldog vagyok! Mindjárt visszaolvasok, csak még gyorsan reagálok Benszire.

Benszi,
tényleg le a kalappal, hogy nem adtad fel. Mi 7 éve vagyunk együtt, 6 év házasság, és bizony nálam is volt olyan, hogy majdnem kiléptem. Ha már anya nem tudok lenni, nő leszek, gondoltam - valszeg tudat alatt(!) -, és inkább csábítok. Olyan mérhetetlenül nagy megkönnyebbülés, hogy nem hagytam veszni ezt a csoda férjet, aki úgy szeret, hogy mindent megbocsájt, és ő is engem akart jobban, mint gyereket. Csak mi nők vagyunk ilyen végletesek.
Velem azért nem történtek ilyen borzalmak, mint veled, nekem szép csendesen eltelt ez a pár év úgy, hogy egyik sikertelen lombik jött a másik után, és nem tudtam, hogy valaha képes lehetek-e arra, hogy teherbe essek. Ez a csendes őrület is szörnyű.

De miért mentél át a BMC-be? Én nagyon elégedett vagyok a Kaálival.
lili73
 
 


sziasztok!
gyors bekukk...

Lili, már azt hittem, eltűntél! eddig csupa jó hírek!!! babonás vagy vagy most be akarsz kerülni a táblázatba???

Gica, Te meg merre jártál???? :)

Benszi, tényleg nem semmi. ennyi erő és kitartás és szeretet! :oops: :D :lol: megérdemlitek már végre!
és saját alkalmazásban vagyok, így nem kell dolgoznom, csak akarok, és kell a 'normális' gyedhez is még pár hónapig fizetnem a járulékokat (még július-augusztus mindenképp). de nem is baj, mert szeretem, amit csinálok, a fordítást ugye itthon lehet, kimozdulnom meg ki kell, különben megőrülök...és ha ezért fizetnek? legjobb! ;)

Tontica, azt hiszem mind értjük, mire is gondolsz. én tutira. itt nem írják ugyan a többiek, de tegnap pl akkorát kaptam a köldökömbe belülről valamelyik kis szarostól, h elállt egy pillanatra a lélegzetem.. irtó erősek már most.. és mi lesz később??? :shock: :shock: :shock: mondjuk Huba és Petra alszanak rendes gyerek módjára, és hagynak engem is éjszaka, de reggel hancúr van, amint felkelek, kaja után is szinte mindig, és a mozit is mádják (megyek is ma este!! ;) )

Kép
an°°di
 
 


Szia, Andi!
Abszolút babonás vagyok, arra gondoltam, várjunk addig, míg már tudok neveket is mondani, ahhoz meg ugye tudnom kell a nemüket :)
Puszi
lili73
 
 


Gica!
Megérte várni!
Numa!
Üzi nem jött új,csak a régi levelezés teljes hosszában!
Lili!
Dettó ugyanez,csak egy kis szarsággal megfűszerezve!
4inszem és 2 beülti után türelmetlen lettem ikrek jegyű révén,így váltottam!-de a dokim a Kovács Péter volt!És őt imádtam!
Andi!
A fordítás az jó,mert tényleg lehet otthon lenni tőle és még pénz is van belőle!
Vendég
 


Hello Csajok!

Zsani: a 88 nap az nudli! Mindjart itt van!!! Amugy ki tudja lehet ki sem huzod addig, durva ha belegondolunk hogy lehet nemsokara mar kint lesznek a bebik! Ja, en 165 cm. vagyok, 59 kiloval kezdtem es most vagyok 67 es fel. :lol: :oops:
Zsofika gyogyulgat?

Benszi: hat nem semmi amin keresztulmentetek!!! MIlyen jo hogy happy and a vege bar ne ugy gondolom hogy ilyen maga az elet, egyszer lent aztan font, mindig megtortenik a csoda csak hinni kell benne! Csodallatos ferjed van, az enyem ma azt mondta hogy elkuld tanknak Irakba :lol: :lol: :lol: en meg mondtam Neki hogy ok, akkor egyszerre 6-8 csini katona fog "megulni"! :lol:

Gica mi van Veled? Hogy vagy? De irigyellek hogy mindjart betoltod a 28. hetet!!!! Neked mikor kell menned legkozelebb babalesbe?

Lili: de jo hogy irtal, gondoltam Rad hogy mi lehet Veled! Most mar surubben jossz? Gratulalok a jo hirekhez!!!

Andi: hat igen, ezek a kolkok mar most megorjitik az embert! :lol: :lol: Alex babam lent rugdos, Anna pedig folul, csudijo!!! Most olvastam hogy a 28. het utan mar nincs olyan sok helyuk rogdosni ugyhogy akkor lecsendesulnek.
Amugy az enyemek ejjel is csinaljak!!! :roll:

Csajok! Csinaltam pocifotot, ezzel szorakoztam du. jol kinevettem magam mert tenyleg olyan vagyok mint egy tank! :lol:
Ekkora voltam a fiammal szules elott kozvetlenul, vagy lehet akkor nem is voltam ilyen nagy! :shock: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Az alson szepen latszanak a combiaim is! :roll:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!
Húha, ekkora pocakra számíthat egy ikres 25 hetesen? A nők lapja caféban nemrég direkt arra nyitottam egy topikot, hogy kistermetű nőben hogy férnek el az ikrek, mert 156 cm és 51-52 kiló vagyok, és egyelőre el nem tudom képzelni, hogy fizikailag hogyan tud majd akkorára nőni a pocakom, hogy ketten is elférjenek benne. De megnyugtattak, hogy nincs azzal semmi gond.
Mindenesetre nagyon csinos kismama vagy, látom, nem hagyod el magad. Én azt vettem észre magamon, hogy amióta terhes vagyok, nem is figyelek arra, hogy szexi legyek. Aztán látom a szexis, ápolt, csinos kismamikat, és rájövök, hogy így kell ezt csinálni terhesen is. Csak azért nem megy nekem, mert iszonyúan óvom magam mindentől (magassarkú, szűk fazon, stb., még az alkoholtartalmú arclemosómat sem merem használni). Eleve nem is megyek sehova :)
Jövök többször, ha nem is írok, olvaslak titeket, és bele-bele kotyogok.
Puszi
lili73
 
 


Lily: nehogy azt hidd hogy az utcan igy maszkalok, ah, eltakarom a pocim, nem mutogatom senkinek, csak a fenykepek kedveert vettem fol ezeket mert igy jol latszik a poci alakja. Nem erdekel most hogy nezek ki csak a babakra tudok gondolni, ha megszuletnek akkor meg tul faradtak leszunk csini mamik lenni! :lol: Szerintem egy alacsony es vekony kismamanak sokat kell hiznia, lehet Te olyan 20 kilot folszedsz majd es az lesz a normalis. Ne aggodj az miatt hogy hogyan fognak elferni, ugy hogy HATALMAS pocid lesz majd! :lol:

Lanyok, nekem allandoan eg a gyomrom, nem akarok mindig gyogyszert szedni, van valami termeszetes modszer ellene?

Andi: TABLABA: JULIUS 9-EN MEGYEK UH-RA LEGKOZELEBB!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Tontica

Nyugodtan felhúzhatnál ilyen rucikat is az utcára. Tudod milyen sokan irigykednek Rád?! Én azt szoktam mondani, hogy igen én kiválasztott vagyok, nem mindenki tud ilyen dolgokban részt venni, mint egy ikerterhesség. Az biztos, hogy amikor megszületnek akkor nem lesz sokmindenre időnk, bár az egyik barátnőm magához rendelte a fodrászát annak idején

Most mennem kell
Pusz mindenkinek
Jó éééééjjjjttttt

snezsanett
 
 


Tontica, nagyon csini vagy :!: :!: :!: Milyen combok :?: :?: :?: Szerintem semmi baj nincsen velük :lol:

Judit

jucicuki
 
 


Numa, nézd meg a www.kindermobel.hu oldalt, végül is innen rendeltük meg a kiságyakat, jövő héten ki is hozzák, mert jönnek felénk és azt mondta a fickó, hogy elhozza. Adnak hozzá ajándék falipolcot is.
Megrendeltem a matracot és a pelenkázólapot is, ha már egyszer jönnek :lol:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Juci, nem semmicsajszi vagy te!Már ami a vásárlást illeti :lol: de nagyon tetszik a mentalitás:)És nagyon KÖSZI a címet, megnézem feltétlenül...jut eszembe, neked is szokott fájni az alhasad?létezik, hogy csak tényleg a méhem növekesését érzem?

Tontica, szerintem fantasztikusan csini kismama vagy!Ekkora pocira számíthatok 6 hét múlva én is??? :roll: :wink:

puszi

Numa[/b]

Kép
numato
 
 


Tontica!
Nagyon szép vagy és a pocak tök jó!Az uradnak meg van humora rendesen!
Gyomorégésre Rennét nyugodtan ehetsz,de jó a hideg tej és a nyers reszelt krumpli héja kinyomkodva éhgyomorra!A keményítő egy védőréteget képez a nyelőcsőben!
Numa!
Azóta se jött át az üzid!
Vendég
 


Numa, szerintem a méhed nő csak, azt érzed, bár én mióta szedem a magneB6-ot, azóta nem érzek semmi ilyesmit...
Említsd meg azért a dokidnak, ha mész legközelebb és akkor majd megnyugtat :lol:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Koszi a sok dicseretet! :lol: :lol: :lol: En balnanak erzem magam nem csinos kismamanak! :lol: A babak ossze-vissza rugdosnak egesz nap, Anna kidugja a labat font jobb oldalon en meg megnyomom es O erre visszarug tok edi! Alex meg folyamatosan lent rugdos, na, ez nem jo erzes!
Arra gondoltam biztosan egymas fejet rugdossak szegenyek! :roll: :lol:

Zsani: igen, sokan irigykednek rank de en mar mindig elmondom hogy jaj, ne akarj ikerbabakkal terhes lenni mert tenyleg ketszer olyan nehez ez a terhessegem mint a fiammal anno. Meg az allando idegeskedes, aggodas, en mar szeretnek tul lenni rajta es a kezemben tartani a draga kisbabaimat! Ruhak meg nem jonnek ram, az a feher szoknya ami a kepen van rajtam nincs is becipzarozva. :lol:

Jucicuki de irigyellek a szoba meg a butorok miatt, mi meg mindig nem csinaltunk semmit de most a jovo heten mar tenyleg belekezdunk mert ki tudja mikor jonnek a babak. Muti majd meg ha megerkeznek a butorok!!!

Numato rakjal Te is kepet a pocidrol! :D Csak akkor van baj ha osszehuzodasokat, gorcsoket erzel amik ritmikusak, ha csak huzodik es kicsit faj az biztosan az izmok miatt van. Nekem is sokat fajt, most mar nem nagyon.

Benszi: nyers krumpli heja??? :shock: Sose hallottam errol, hu, azt hiszem nem tudnam megenni, hanynak tole! :roll:

Ugyi voltam ma, csinaltam fincsi almaspitet es megetettem alaposan az osszes gyerekemet! :lol: :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Íme az igért fényképek, de sajnos most visszaolvasgatni nem tudok, de ígérem, amint itthon lesz mindenki és lesz egy kis szusszanásnyi időm jelentkezem!!!!

Kép Kép

Kép
Kép
times
 
 


Times!
Gyönyörűek a legények,reméljük mihamarabb itthon lesztek!

Tontica!
Elcsesztem!Simán reszelt krumpli!Milyen héja,tiszta hülye vagyok!

Juci!
Te mennyi magne B6-ot szedsz?
Vendég
 


Times, édesek a fiaid :lol: :lol: :lol:

Benszi 3*1

Most megyünk mindjárt a kontroll UH-ra, a C vizsgás dokihoz, akinél voltam egy hónapja ( hogy megy az idő, mintha múlt héten lett volna)
Most már nem izgulok :wink:

Szép napot!

Judit

jucicuki
 
 


sziasztok! gyors bekukk, mert munka van dögivel.

Benszi, én 2*1et nyomok, de ha szex van etrvben este, akkor előtte 2őt :oops:

Times, annnnyira aranyosaaaaaak!!! és milyen picike még Kristóf! (ő van a második képen?) jó ott az a kesztyű viszonyítási alapnak!!! Te is jól vagy? mikor mentek mind haza? Gergő? Apuka?

Judit, kíváncsi vagyok, mi újság a kiscsajokkal!!! :roll: :roll: :roll: Mi holnap megyün a múlt heti helyett... tök jó lesz. olyan rég láttam őket!
és már ágy, matrac, pelenkázó? tyűűűű :wink:
babakocsi???
mi kaptunk egyet hétvégén ajándékba Anyukámtól, képzeljétek! elolvastam az ikreseknél, h mit ajánlanak, és mivel nekünk arra az általatok nagyon dicsért Jane (?) nevű 200ezres csodára nem telik, vettünk egy Bergont. használt ugyan, de baromi jó állapotú, és olcsó volt, és be/kifér mindenhová/honnan. :lol: :lol:

Tontica, a pocakod irtó nagy! mintha magamat látnám. ha csinálok képet, feldobom, h hadd lessen Numato és Lili is :shock: :lol: :lol: :lol: 8)
miért egymást rugdosnák? micsoda hüjeség, már ne haragudj! :P nekem ez eszembe sem jutott. sztem engem rugdosnak, és amíg nem fáj, addig örülök neki nagyon! :D

no, majd benézek, de tényleg vár a munka!!!
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Látom hétvégén nem sok mozgás volt a honlapon.

Times

GRATULA! Szupi, hogy jól vagytok, talán nemsokára otthon lesztek, akkor pedig tényleg minden ok lesz.

Tontica

Én is mindig azt mondom magamra, hogy bálna vagyok, s minden pólóm a hasam aljáig ér már csak, nem tudom mit kellene tenni, lehet zsákot húzok magamra. Az én törpéim is úgy fekszenek, hogy a fejüknél van a másik lába. A kislányom rugdos lennt, belül, mindig úgy érzem, hogy ki akar jönni, a kisfiam pedig a bordámat.

Juci

Várjuk az eredményeket.

Andi

Mi is a használt babakocsik között keresgélünk, mivel tuti jókat is lehet találni, csak rengeteg idő. Kiságy is van fennt, de én még mindig halogatom a dolgot.

Benszi

Köszi a gyomorégés elleni tippeket, nekem is lassan szükség lesz rá, hisz egyre kevesebb helyet hagynak ezek a csöppek anya gyomrának!

Üdv a többieknek is. Szép napot és viharmentes övezetet!

snezsanett
 
 


Zsani, vihar lesz??? :shock: :shock: :shock:
nekem semmi gyomorégés.. csak nem tudok bezabálni.. az meg nem is baj... bár alkalmanként jól esne. :oops: :oops:
halogasd csak... szerintem is korai még, de tartok tőle, h nem tudok később kimozdulni, pedig én sem alacsony, sem túl vékony nem vagyok, így sztem annyira kevéssé visel meg a terhesség, amennyire leht ;)

Judit! mi volt??? eddig türelmesen vártam, de már 5 óra! :evil:

ruha: én a new yorkerben vettem magamnak pólókat: az xl-es még mindig tök nagy, és nem bálnásít annyira, mint az alul be nem húzott szabású kismamaruhák.

na, vissza a melóhoz!

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Hétvégén megint nem voltam itthon, azért nem jelentkeztem.

Times!
Annyira jó, hogy már jól vagytok, és kivették a tücsköket az inkubátorból! Most már nemsokára együtt lehettek!

Kata!
:?: :?: :?:

Lili!
Gratu a jó hírekhez! Csak így tovább!

Gica!
Jól láttam, hogy nem láttalak a táblában? Miért?

Benszi!
Nem semmi, amiken keresztül mentetek a babákért! Minden elismerésem, és úgy örülök, hogy kitartottatok egymás mellett!

Andi!
Tábla: 5-én megyek UHra és dokihoz is!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Times gyonyoruek a fiuk!!! Melyik melyik? :D Egypetejuek? Mennyit nyomnak most? Irjal ha tudsz!!!

Juci: TENYLEG MERGESEK LESZUNK AM!!! :evil: :lol: :lol: HALIHO!!!

Andi muti a babakocsit!!! Meg a pocit!!!

Gica tenyleg nincs a tablaban! Mi van Veled leanyzo?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kép

Kép
an°°di
 
 


jaj, biztos én szúrtam el valamit!!! :oops: :oops: :oops:
bocs, Gica
most meg nem tudom beszúrni a javított táblát...
hüüje excel. hüje babanet. :evil: :evil: :evil:
na, megpróbálok egy képet egy ugyanolyan babakocsiról
Kép

Kép
an°°di
 
 


nem akarja a táblázatot :cry:
űna, majd holnap
és még egyszer bocs, Gica!!!

Kép
an°°di
 
 


Kép sziasztok! jó reggel(i)t!
úgy nézem, meghülyült a vonalzóm...ugrottunk 6 napot a tegnapihoz képest... oké, h nőnek, mint a ogmba, de ennyire??? :shock: :shock: :roll: :roll:

Kép
an°°di
 
 


Jó reggelt!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem tegnap, csak Apa is itthon volt velem szabin, elkísért a dokihoz, aztán meg jó sokat mászkáltunk, elmentünk a színházjegyekért, bevásárolni, délután másfél órát :shock: sétáltunk, jól elfáradtam :oops:

Szóval a csajokkal minden rendben van, hála az égnek :lol: :lol: :lol:
Nőnek szépen, bár itt súlyt nem mondtak most, de a doki nagyon mosolygott, mikor mondta, hogy minden ok. Ezt már szeretem :!:

A hetünk elég húzós lesz, ma torna, könyvtár délután, este színház. Pénteken nem tudok elmenni a bálnabalettre, mert este színáz/koncert. Szombaton páromnak lesz két fellépése vidéken ( táncol) vasárnap az unokanővérem kisfiának keresztelője Siófokon.
Szóval unatkozni nem fogunk :wink:

Puszi Mindenkinek!

Megyek mert a gulyás mellé össze akarom gyúrni a krumplispogit.

Judit

Ui. ma sűrűbben benézek :oops:

jucicuki
 
 


Judit, semmi gond...csak az ember ilyenkor rémeket lát... vajon azért nem jelentkeztél be, mert otthon pityeregsz, mert vmi hüjeséget mondtak, vagy hisztis vagy, vagy beindult a szülés vagy... mittudomén...
örülök/ünk, h minden okés!!! :D :D
milyen fura,h nem mondanak súlyt, nem? én ma rékérdezek, ha maguktól nem mondják. sőt, az ülőmagasságra is... csak le tudják még őket mérni, nem?
nagyon komolyakat főzöl, te Lány! 8) :wink: :D
nálunk sztem max. egy kis lecsó lesz... vagy csak az anyukám-küldte húsleves..
amúgy sem vagyunk vmi éhesek ebben az időben. nyáron mindig fogyunk... nem mintha rajtam látszódna ugye.. hihi :wink: de Apukán igen! egyre csinibb :oops: :oops:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Juci, ezek nagyon szép programok, jó kikapcsolódást kívánok, vigyázz magatokra!Örülök, hogy minden rendben volt az uh-n, hogy is lehetett volna másképp? :wink:

Tontica, majd teszek fel fotót én is, csak nekem nem megy olyan egyszerűen, húgom szokta lekicsinyíteni, mert máshogy nem fér fel

Andi, ha legközelebb csinálsz táblát, én júl.23-án megyek a nőgyógyászomhoz, köszönöm.Várom ám a képeket, hadd lessek :wink: :wink: [/b]

Kép
numato
 
 


Jo reggelt!

Jucicuki de jo hogy minden rendben van a lanyokkal!!! Nagyon orulok!!! Kepet most nem adtak? En jovo hetfon megyek mar nagyon varom bar felek nehogy megint megijesszenek! :roll: Tenyleg jo kis programjaitok vannak, de jo Nektek, en mostanaban nem megyek sehova, nincs bolcsi es a fiammal meg nehezkes, na majd ha meglesznek a lanyok Te is otthonulo leszel! :lol:

Andi szerintem jo ez a babakocsi, nem is nagy! Megjavitottad a vonalzodat? Mert most jol megy! A lecso tok jo otlet! Koszi! :D Drukk a mai uh-hoz de tuti csuppa jot es szepet fognap mondani!!!

Numato: juli. 23-an mesz legkozelebb uh-ra? Az meg jo messze van! :roll:

Kepzeljetek megint milyen baromsagot almodtam: megszultem a babakat termeszetes uton es ket nagy FIU lett aztan kerdeztem hogy hol van a kislanyom? Erre a doki: hat az meg a hasaban, harmas ikrek :lol: :lol: :lol: erre en elkezdtem konyorogni a dokinak hogy csaszarozzon mar meg es szedje ki a kislanyt mert nagyon kicsi es nem akarom hogy olyan sokaig bent legyen. Mondtam Neki hogy 3 fiam van es O az en egyetlen kicsi lanyom es nagyon vigyazzon Ra! Aztan felebredtem! :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica! Te sem vagy ám semmi :lol: én mostanában nem álmodok.
Nem kaptunk képet ( ez a kórház )
Csajok!

Segítsetek légyszi!!!! Mit lehet vinni keresztelőre egy két éves kisfiúnak, akinek mindene megvan ( szülei milliomosok ) :?: :?: :?:
Nálunk eddig nem volt szokás a családban a keresztelő és semmi ötletem nincs. Ja és most vasárnap lesz ugye :roll:

Köszi!

Judit

jucicuki
 
 


Judit, én a milliomos barátnőméknek könyvutalványt vittem az esküvőjükre. később azt hallottam pletyka formájában, h ennek örültek a legjobban (többek között)... nem tudom, jó ötlet-e, de tény, h még egy 2 éves kisfiúnak is be lehet vásárolni könyvekből.
?

Tontica, igyál már egy pohár meleg, mézes tejet lefekvés előtt! ;) :D ilyeneket álmodni?! ne aggódj ennyit (könnyű mondani, tudom... már én is izgulok a mai miatt...próbálom nyugtatni magam, de azért izgulok... ;) )

Numa/Móni, javítom ám majd a táblát, és jön kép is, ha lesz rajtam normális ruha. kinyúlt 100 éves trikóban és bugyiban azért már mégsem! :oops: :oops:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Megvagyok ám, csak úgy látszik, ha ritkán jelentkezem Andi kivesz a táblából... :lol:

Andi!
Értem ám a célzást :lol: ezek szerint sűrübben kell látogatnom a topicot.
Szuper a babakocsi! Valószínüleg mi is valami hasonlót fogunk kölcsönbe kapni egy ikres ismerőstől. Úgyhogy együtt divatolunk majd! :wink:
Várjuk a híreket az uh-val kapcsolatban!

Times!
De édesek a babák! És az a legszuperebb, hogy minden rendben velük!

Juci!
Szuper, hogy mindnen rendben a lányokkal! Hát igen, a kórház nem arról híres, hogy uh képeket oszt..
DE úgy látom már megint program hegyek lesznek nálatok. Azért óvatosan és néha pihenj is egy kicsit! Nekem nincs igazából ötletem, de az utalvány jónak tűnik a milliomos csapatnak...

Maminti!
Ezek szerint a hétvége jól telt. Örülök neki!

TOntica!
Ne álmodozz mindenfélét! Bár könnyű mondnani. ÉN nemigen szoktam álmodni, mert aludni sem nagyon tudok. Óránként felébredk mert a másik oldalamra kell fordulni, aztán meg pisilni menni sőt hajnalra megéhezek és olyankor evészet van... :roll:

MOst meg BEnszi tűnt el! Benszi, hol vagy?

És Katáékról nem tud senki semmit? MÁr biztosan otthon vannak és szokják egymást... :)

Numa!
Nálatok is minden oké? Biztosan, ha csak 23-án kell menni dokihoz..

Mi meg hogy jártunk. Tegnap elballagtam a nőgyogyihoz, aki a munkahelyemen rendel. A kolleganőknek előtte beharangoztam, hogy ma megtudjuk a másik baba nemét. Erre kiderült, hogy kipurcant az uh gép :evil: és nem tudunk meg semmit. Mondtam is a dokinak, hogy most mit mondjak a kollegáknak, akik tűkön ülve várták a híreket...
Aztán nem vizsgált meg, mert kérdezte, hogy hogy vagyok, mondtam hogy jól, nem fáj sehol és úgy döntött, hogy akkor nem bolygatna. Én meg egyetértettem vele. Jövő héten újabb próbálkozás lesz, remélem addigra helyrelpofozzák azt a fránya gépet...

Szóval Andi előreláthathólag július 9-én megyek uh-ra.

Kellemes napot mindenkinek!

Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Sziasztok!

Juci, szerintem is jó ötlet a könyvutalvány, pláne, ha tényleg mindene megvan...

Andi, ez a babakocsi szuperül néz ki, honnan van?

Tontica és Gica, hááát remélem, hogy minden rendben van odabent, és hát azért kell csak 23-án mennem, mert jún.25-én voltam utoljára (tehát múlt héten, 26-án meg genetikai uh-n az Istenhegyin), és hát ugye elvileg most mééég havonta egyszer kell mennem.Persze, mondta a doki, hogy ha bármikor látni szereném őket, csak szóljak, és megnézhetem uh-on:)

Kép
numato
 
 


Itt vagyok!

Megebédeltünk, Ati visszament dolgozni, most kicsit pihizek tornáig, majd este mosogatok :oops:
Benézünk anyuval holnap a készségfejlesztő boltba, megkukkoljuk a játékokat és ha nem találunk semmi jót, akkor marad az utalvány, köszi az ötletet.

Képzeljétek el, a házassági évfordulónk meg jövő hét csütörtökön lesz.
Bejelentkeztem egy hajókázásra, vacsival, zenével, esti városnézéssel, remélem Atinak tetszik majd.

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


sziasztok!
aszongya, vannak eredményeim (annyira vártak rám a schöfiben, h másfél órát kellett csak a vaspadokon ülni a 40 fokos üvegházban :evil: :evil: :evil: ):
Huba:
BPD: 70 mm
OFD: 84 mm
AC: 206 mm
FL: 49 mm
Becsült súly: 950 g

Petra:
BPD: 66 mm
OFD: 87 mm
AC: 210 mm
FL: 46 mm
Becsült súly: 880 g

tehát 2 plusz kilómra megvan a magyarázat ;) és Petra nő rendesen, bár ugye még mindig le van maradva, de nem hagyja magát. és annyira forogtak UH közben, h alig tudta a doki lemérni őket.

Kép
an°°di
 
 


Numa! a babakocsi a képen nem a miénk, csak pont ugyanolyan... Hevesen vettük használtan, a hirdetést meg már sajnos nem is tudom, hol találtam, de iszonyú mennyiségű babakocsit reklámoznak.

Gica, boooocs :lol: :oops: :D

Judit, ez tök jó program! én is vmi hasonlóban gondolkom, mivel Apukának szombaton lesz a születésnapja. :roll: :roll: bár egy klassz éttermet már kinéztem...lehet, h kellene előre helyet is foglalnom, mi?
Nektek pedig előre is boldog évfordulót!

Kép
an°°di
 
 


Benszi, most olvasom, h vmi C vizsgás dokiról írtál, h hozzá mentetek. az mit jelent? asszem, ma én is olyannál voltam, legalábbis a neve mögött van egy C meg 52.
??? :shock: :? :roll:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Nyűgös vagyok, fáradt vagyok, tele van a hócipőm! Lehet, hoyg az idő nyomott meg, mindenesetre vacak :? Kinga meg nem segít a helyzeten, ma extra keveset aludt, szegénnyel türelmetlenebb is voltam a kelleténél... :(

Juci!
Vigyázz magatokra, a progi-halmozás biztos fárasztó!

Andi!
Tényleg jól néz ki a babakocsi! Ahhoz képest, hogy egymás melletti :wink:

Tontica!
Néha az álmok valóra válnak... :D Ujjé! Mi lenne 3as ikrekkel...Még a kettesek is soknak tűnnek néha (gyakran :) )

Kép
Kép
maminti81
 
 


Megint a nővérke jelentkezik. Ma mondta ahugom, hogy ha a holnapi kontrollon minden rendben lesz, akkor pénteken mehetnek haza. :lol: :lol: Íme egy mai közös kép. A sötét hajú a Bálint, Kristóf szájacskájában pedig szonda van.

Kép

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Times novere nagyon koszonjuk, gyonyoruek a babak!!! De szerintem nem egypetejuek, nem nagyon hasonlitanak egymasra! Nem? De jo hogy mar mehetnek haza!!!

Andi nagyon nagyok ezek a babak, de jo!!! Most akkor Te megnyugodtal? Emlekszem Neked is mondtak hogy a kislany le van maradva, hat szepen behozta, irto nagy babak lesznek, gyozd majd megszulni! :lol: Durva hogy mar majdnem 1 kilosak, en ugy tudtam hogy a 28. het fele erik el az 1 kilot de lehet tevedek!

Maminti: detto!!! Ez a hulye ido, vagyis itt majd 40 fok van meg a terhesseg nyugei normalis hogy kikeszitenek es egy kicsi lany plusszba, hat nehez de ez van!!! Kitartas!!! (Lesz ez meg rosszabb is! :lol: )

Juci de jo! Nagyon jo programok ezek, gratula Nektek!!! :D

Numato: nyugi, persze hogy minden rendben van, a 20. het utan mar majd surubben fognak nezni szerintem!

Gica a fene ebbe a hulye gepbe! De kar hogy nem lathattad Oket de majd legkozelebb!!! Miert kelsz fol orankent ejjel?

En vettem magamnak egy szep folsot mert a regebbiek mar majdhogynem nem jonnek ram.
Jo ejszakat!

KépKép
KépKép
tontica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: