Új privát üzeneted érkezett!

Kiváncsika :) De azért vigyázz magatokra!
20140901114303
 
 


Kiváncsika: örülök, h jobban vagy. :wink:

Miért esik? Olyan szomorú idő van. :cry:

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


..és rohadt hideg :cry:
20140901114303
 
 

 
 

Kivancsika
Örülök, hogy jobban vagy! Ettől függetlenül tényleg igyál valamilyen csodaszert, akár a Brunhild által javasolt port, akár Normaflore-t vagy rizsnyákot. Ezek nem gátolják a baci kiürülését, csak megtámogatják kicsit a bélflórát .

Netty
Persze, hogy nem hat egyből a Detralex, de ahogy Te is írtad, megelőzésnek, illetve a fájdalomra jó. A visszereket ne is mond, én már meg sem merem nézni magam a tükörben esténként... :cry:
Gyógyszertári számla szintén ismerős sztori: az utóbbi időben - főleg mikor Luca is folyton beteg volt - annyit költöttünk, hogy össze sem mertem számolni...
Most is vettem vasat, magnéziumot, kellett egy hüvelykúp, ekcémára krém és még spéci tampon árát meg sem mertem kérdezni... :roll:

Gydavid
Hivatalosan 13. kerület, de tényleg a határon van. A lényeg, hogy a Margit híd pesti hídfőjét kell megtalálnod! Ott van a sarkon egy meki, mellette a cukrászda.
Ez talán segít:
http://maps.google.hu/maps?rlz=1C1GGGE_ ... CDAQnwIwAw


Tényleg cudar idő van, nem is mentünk ma sehová... Apa almás-rácsost süt Lucával, én vasaltam, főztem holnapra, még gyorsan felmosok, aztán társasozunk :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Begyújtottunk 8)

Addisz: gyógyszertár :evil: nem irigyellek. Kész rablás.
Két napomat nem tudták rendesen elszámolni a cégemnél, csak majd köv hónapban sikerül nekik, ezért eleve -11000 a kapott fizi, hozzá a 6500ös gyógyszertár, az -18000 mérgemben elsírtam magam. Erre nem számítottam.... És azt hiszem elbőgtem volna magam terhesség nélkül is.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Hú, de sokat írtatok! Na akkor szépen sorjában.

Gil, fel a fejjel!!! Nagyon remélem, hogy csak vaklárma az egész, és egyáltalán nem olyan komoly a helyzet, mint amilyennek most tűnik. Erről egy ismerősöm pár héttel ezelőtti története jut eszembe... Fájdogált a pocija, már azt hitte, terhes, elment orvoshoz, és néhány vizsgálat után közölték vele, hogy rákos. Kb ilyen tapintatosan. Elküldték még pár vizsgálatra, majd kiderült, hogy vírusfertőzése van. No komment... Szóval remélem, hogy semmiféle egy veséről nincs szó, és ez csak valami óriási félreértés.

Amit Klarisszáról írsz, az sem hangzik túl megnyugtatóan. Remélem, mihamarabb jelentkezik mindenki csupa csupa jó hírekkel!

Bkrisztike, Netty, Olgi, jó, hogy veletek minden rendben az uh tanúbizonysága szerint!

Kíváncsika, jó, hogy kezdesz jobban lenni! Lehet, hogy érdemes lenne szót fogadni a doktornéniknek. :wink:

Addisz, mire jó a fürdőszoba felújítás... Eddig nem volt tükrünk, így pl a visszereimet sem tudtam nézegetni. :lol: Simán lenézve jó, ha még a lábujjaimat látom... 8)

Képzeljétek, ma megsimogattam a pocim, mikor éreztem, hogy a köldököm mellett valami nagyon kemény dudor van. Mutattam a férjemnek, és nem akarta elhinni, hogy az Berci valamelyik alkatrésze. Addig böködtük, ő meg én felváltva, míg arrébb nem ment, és ismét "normális" lett a pocim, akkor hitte csak el, hogy tényleg Berci volt. :) És hirtelen valahogy olyan valóságossá vált, hogy egy baba van a pocimban, aki reagál a külvilág ingereire, adott esetben a szülei idióta böködésére. :)

Leo, eszméletlen jók az uh-s felvételek! Nagyon elkapott pillanat, meglepően jó minőségben! :) És persze cuki baba! Pfff... kicsit tanácstalannak érzem magam ezzel az egyoldali torokfájással kapcsolatban, így, hogy egyik orvos sem mond semmi biztosat. Ráadásul ma még jobban fáj. :(

Lina, nem semmi, hogy majdnem 1 kg-val elkalkulálták Levi méretét súlybecsléskor!

Nálunk továbbra is zajlik az átépítés... Tegnap egész nap jöttünk-mentünk, kiegészítőket vettünk, parkettát néztünk stb. Ma meg házimunka reggeltől mostanáig, és kezdem úgy érezni magam, mint egy kripli. Bal hátul fáj a derekam, alig bírok ráállni a bal lábamra. Közben mindkét combomnál fáj belül, egészen a medencéhez közel, na ilyen eddig nem volt, fogalmam sincs, mitől lehet. Ha belegondolok, hogy féléve még balettoztam, most meg felállni is alig tudok, a sírhatnék kerülget...

anabique
Budapest
 
 


Anabique,
hátul fáj a combod? Nekem először Lili szülése közben volt ilyen, jobban fájt, mint maga a szülés, aztán a következő két babánál néha már terhesség közben is érzem.

Ja és a tali.
Ha lehet, én is mennék, max. nézem a sütiket :cry: Mikorra tervezitek? Nekünk aznap van a házassági évfordulónk, de apa azt mondta, jöjjünk fel Pestre, én csajos bulizzak, ő addig ellesz, utána meg majd romantikázunk kettesben.

Gil,
szurkolok holnapra, azért majd jelentkezz, hogy mi volt. Én is Pesten vagyok, megyek a cukros/pajzsmirigyes vérvételre, netközelben nem leszek, de jó lenne tudni rólad, hogy mi volt.

Szurkoljatok holnapra, hogy minden ok legyen a vérvételen. Még 9 hetet jó lenne kibírni inzulin nélkül. Viszont egyre jobban érzem, hogy éhes vagyok, nehéz tartani a diétát. Viszont ha kicsit megszegem, már megy is fel a cukrom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Netty, nem ilyet kerestél?
http://www.babavar.hu/babaszoba/babaszoba-kiegeszitok/dekorok/3d-lenyomatkeszito-szett.html

Anabique, Linácska :(
Ezek a comb-fájdalmak nekem ismerősek, mensi előtt szoktam ilyet érezni, szerintem a méhösszehúzódások sugároznak oda (vagy ilyesmi)..úgyhogy csak óvatosan a pakolással..

Mondjuk ma nekem is minden bajom volt :? Reggelre kijött egy herpesz a számra, közben legszívesebben egész nap aludtam volna, azt hiszem megfáztam, délután pedig begörcsölt a hasam :? Nem méhösszehúzódás volt, hanem a szalagok, de nagyon...vásárolni voltunk, és ott kezdődött, amikor egy 2-3 kg-os zacskot (tejföl, hús, zöldség..) vittem a kezemben :shock: Azt hiszem megfogadom barátnőm tanácsát és beszerzek egy hastartót... mert csak attól múlt el itthon a görcs, hogy alulról megtámasztottam (majdnem picit megemeltem) a hasamat... :?
20140901114303
 
 


Linacska
De jó, hogy Te is jössz a találkozóra! Május 28-át beszéltük meg, arról még nem született döntés, hogy délelőtt vagy délután. Szerintem abban a cukiban diabetikus termékek is, úgyhogy biztosan tudsz majd valamit Te is enni. Drukkolok holnapra!

Netty
Mi is fűtöttünk a hétvégén...
Nem csodálom, hogy kiborultál, majdnem mínusz húszezer egy hónapban baba nélkül is nagyon bosszantó, hát még így. De ezek szerint a fizudból hiányzó összeget azért jóváírják később, nem?

Ana
Pocakbökdösésen hangosan röhögtem :lol: Egyébként - annak ellenére, hogy már közel 29 hét eltelt - sokszor nálam is csak úgy jön a hirtelen eszmélés, hogy egy gyerkőc van a hasamban, pedig szinte egész nap határozottan jelzi jelenlétét... Párom múltkor közölte, hogy számára sokszor félelmetes az a mozgás, amit kívülről lát :)

Gil
Örülnék, ha Te is jelentkeznél holnap a vizsgálat után! Nagyon szorítok, hogy jó híreket kapjatok!


Látom az utóbbi napokban szinte mindenkinél jelentkeztek eddig nem lévő, kellemetlen fizikai tünetek. Szerintem tényleg köze van a fronthoz, valahogy én is ramatyul voltam, sokat keményedett a hasam. Igaz, bicikliztem is, nem bírtam tovább, muszáj volt kicsit előszednem a bicajt, már borzasztóan hiányzik!
És ami nekem szintén fura, mert Lucánál nem emlékszem, hogy ilyen markánsan éreztem volna a különbséget: estére annyira elnehezülök, olyan hatalmasnak érzem a hasam, lomhának a mozgásom, hogy csak na. Reggel - ehhez képest - fitten és fürgén kelek, de ahogy telnek az órák, egyre rosszabb. :roll:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, ha reggel fitten ébredsz, az jó :D , ugyanis én reggel alig tudok kikelni az ágyból :(
20140901114303
 
 


Sziasztok!

Olyan rossz ilyeneket olvasni!
Annyira sokat gondolok Rátok! Jó lenne Klarisszáékról híreket hallani, hogy vannak, hogy van a picifiú.
Gil: szorítok, hogy minden rendben legyen.

Kíváncsika: Szegénykém, Veled is mindig történik valami aggódni-való!
Nem tűnik túl finomnak Leo által ajánlott rizsnyák, de biztos nagyon hatásos! Örülök hogy jobban vagy!

Linácska: Tök jó fej a férjed! A terhelés miatt holnap izgulok Érted is! Hátha van a cukiban diabetikus cucc is. Vagy azt sem ehetsz?

Leo: Hát igen, belegondoltam én is, hogy az esküvők, lány-, legénybúcsúkon elköltött pénzből mennyi mindent lehetne venni.

Brunhild, Ana: látszik, hogy ez már a harmadik harmad, egyre több a bajunk. én is gyakran keményedek, ülni alig tudok, mert rögtön fáj a hátam, mostanában már fekvésnél is. Ha állok, akkor meg bedagad a bokám :)

Ana: nem tud valaki a takarításban segíteni?

kaptunk ajándékba egy képkeretet, rózsaszín, sárga szegéllyel. kb. A4es nagyságú:

http://www.kmart.com/shc/s/p_10151_1010 ... ckType=G39

sajnos nem megy a szobához, emiatt szívesen elajándékoznám. ki kéri? :)

UH-soknak gratula :) örülök, hogy minden rendben. Leo: szenzációsak a 3D-s képek, teljesen, mint valami bemutatófénykép, Maddy nagyon fotogén :)

gydavid: kocsival jönnél?

panndi: jó sokat nőtt a pocakod! :) Milyen szépek, és nagyok már a csajok! :)

nem jó sok időt kihagyni az olvasásban, mert alig érem utol magam, és még annyi mindenkinek annyi mindent írnék :)

hopihe79
Budapest
 
 


elfelejtettem említeni a kibírhatatlan gyomorégést. és zsibbad a hasam teteje :) több bajom van, mint a nagymamámnak :)

remélem Addisz igazad van, és tényleg csak a front.

hopihe79
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ilyen nem kell valakinek?
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/90148691

Még Zsófinál vettük, bontatlan csomag, végül nem használtuk. Azt hiszem a miénk ugyanilyen, csak fehér. Ha valaki igényt tart rá, szívesen odaadom :)

Képzeljétek, keresztszülők leszünk :) Az egy hete született kislány keresztszülei, nagyon örülünk a felkérésnek :)

Jobbulást mindenkinek, nálunk ma volt a naaaaaaaaaaagy családi születésnapi Fruzsi-buli, jól elfáradtunk :)

Most megyek is aludni, holnap allergia-vizsgálat a lányoknak...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Linácska, nem igazán hátul fáj a combom, inkább belül. Talán picit olyan érzés, mint az izomláz, vagy mintha meghúztam volna, csak elég szimmetrikus és nem vagyok benne biztos, hogy izom eredetű. Egyébként szívesen szolidarítok veled süti nem evés ügyben, nem igazán vagyok sütis. :wink: Csak a társaság miatt mennék. Ja igen, és nekem valószínűleg jobb lenne a délelőtt. Többiek?

Az inzulin megúszása miatt nagyon szurkolunk, és várjuk a híreket! Neked végül kellett emelni a Thyroxinos adagot? (Te is azt szedsz, ugye?)

Gil, Klarissza, nektek is mennek a drukkok, és ha tudtok, jelentkezzetek!

Addisz, én is azt érzem, amit te, hogy estére elnehezülök és minden szörnyűbb lesz, pedig nekem sem rémlik hasonló korábbról. Anyukámnak persze erre is volt meglátása, miszerint én sem leszek már fiatalabb. :wink:

Pihe, szerintem finom lehet a rizsnyák! :) Mondjuk én szeretem a natúr dolgokat... :)

Takarításban nem igazán tudunk kire számítani, de annyira nem is bánom, mert nehezemre is esne elfogadni ilyen jellegű segítséget. Előbb-utóbb megcsinálom, ha nem is olyan sebességgel, mint régen, sokkal inkább aggaszt az, hogy még mindig túl sok az átalakítás miatti teendő. Férjemnél sikerült végre elérnem, hogy vegyen ki szabit a héten, mert ha csak hétvégenként haladunk, úgy nem fogunk időben elkészülni. :(

Csajok, mindenkinek kitartást minden nyűghöz! Már csak 2-3 hónapot kell kibírnunk, remélhetőleg... :)

anabique
Budapest
 
 


Gil, várjuk a híreket, szorítunk, hogy minden rendben legyen! Linácska , neked is a cukrodhoz, Panndi, neked pedig a lányok tesztjéhez!
Kivancsika, jobban vagy?

Anabique, megértelek, én is szeretek mindent magam csinálni... de azért csak óvatosan!

Klarissza!????????????
20140901114303
 
 


panndi az mire jo hova kell felszerelni???

80olgi
 
 


Sziasztok!

Sikerült visszaolvasnom a hétvégi termést.
Tényleg mindenkinek kitartást!

Nekem Emma nagyon sokat mocorgott hétvégén. Többször is felébresztett...aztán tegnap este megittam egy magnézium és egy kalcium pezsgőtablettát, és nem tudom ettől, de úgy elaludt, hogy utána meg bökdöstem, mert nem értettem mi van.

Péntek délután beszéltem a szülésznővel. Úgy tűnik elvállal, most kell hívnom.
Utána jelentkezek, hogy mi volt.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Olgi, fiókra, szekrény ajtóra, hogy a gyerek ne tudja kinyitni.
Nekünk is ilyen van, nagyon szeretjük. Legfőképp azért is, mert belül van, kívülről nem is látszik.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


képet tenétek fel rola hogy nézki még nem is láttam ilyen áés nekem nagyon kellene

80olgi
 
 


Van fent kép, a linkben.
Bal oldalon fent. Fiókkal mutatja, de szekrényhez is lehet.
A lényeg, hogy ez a pöcök beleakad a másik elembe, és csak úgy tudod kinyitni a fiókot/szekrényt, ha lenyomod - ahogy a képen mutatja.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


HEllo!


Mint már tudjátok megszületett Vilmos! 1690 gr-mal 29+3 hétre 7-es apgárral, 42 cm-rel. Jelenleg gépi lélegeztetés alatt van ahol tegnap csökkentették a szaturációt a párom hordja be neki az anyatejet amit kitartóan fejek 6 gr-at emészt meg alkalmanként. Még csak egyszer láttam egyszerűen képtelen vagyok bemenni hozzá a látványt nem kívánom senkinek. Nagyon korán hazajöttem mert rossz érzés volt, hogy mindenkinek hozzák a babáját csak nekem nem. Itthon kicsit megnyugodtam és már nem sírok egész nap (Mátyás mellett amúgy sem lehet). Ha kijöhet a lélegeztetőből akkor majd egész nap bennt leszek vele, de addig nem biztos, hogy lesz erőm még egyszer megnézni. Lehet ez elítélendő, de képtelen vagyok most másképp cselekedni.

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Noémi
Ez most melyik szülésznő? Nekem még mindig nincs se telefonszámom, se infóm :( Írsz majd, hogy mi újság?

Pihe
Gyomorégésre nekem a Maalox vált be, ha már nagyon nem bírom (és sajnos egyre többször van ilyen), akkor bekapok egyet.

Ana
Nekem is mindenki azt mondja, hááát, már nem vagy olyan fiatal... De azért a 30 évemmel még nem kéne öregasszonynak éreznem magam minden este :lol: Tény, hogy 7 évvel idősebb vagyok, mint Lucánál, de azért meglepően sok nyűgöm van mostanában.
Én sem tudok sajnos segítséget elfogadni semmiben, inkább kétszer annyi idő alatt végzek egyedül, de szeretem magam csinálni a dolgokat. Főleg ha takarításról, lakásrendezésről van szó, mert tudom, hogy úgyis csak belekotyognék, minden csak úgy lenne jó, ahogy én elképzeltem :roll: Ez persze nem túl jó tulajdonságom...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Klarissza, nagyon sok erőt és kitartást Neked!
A lényeg, hogy a körülményekhez képest jól van, Te pedig megteszed amit tudsz!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Klarissza!
De jó, hogy jelentkeztél! Szerintem senki nem ítél el, nem éltünk át még hasonló helyzetet, nem is tudom, mit csinálnék a helyedben...
Mikor jöhet ki vajon a lélegeztetőből? Mondanak valamit erről az orvosok?
Remélem mihamarabb együtt lehettek, nagyon drukkolok továbbra is Nektek!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Klarissza, köszönjük, hogy jelentkeztél! Nagyon nehéz lehet neked és családodnak :( Senki sem ítél el, hogyan is tehetnénk!?? Mindannyian szorítunk, hogy Vilmos gyorsan növekedjen, jól vegye az akadályokat és egészséges nagy baba legyen és minél előbb hazavihesd a testvéreihez!
20140901114303
 
 


Klarissza: De jó, hogy jelentkeztél! Nagyon izgulunk Értetek! Vilmos szép nagy baba! Megértelek, tesómék ikrei is koraszülöttek voltak, nagyon megrendítő látvány, ahogy bedrótozva fekszenek az inkubátorban :(
Mit mondanak az orvosok, mennyi idő múlva vehetik le a lélegeztetőről?

Sok erőt, és kitartást!

hopihe79
Budapest
 
 


én is eröt kitartást kivánok neked

80olgi
 
 


Sajnos azt nem tudom, hogy mikor vehetik le a lélegeztetőről egyenlőre már az is haladás, hogy csökkentették a légzésszámot. nem a szaturációt már félre is beszélek

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


Klarissza: Hidd el hamarosan erőre kap a kis Vilmos, és meglátod, minden rendben lesz. Addig is töltődj az otthoni csemetékkel, biztos nagyon vártak már haza. Kitartást és sok erőt kívánok, hidd el, hamarosan csak egy rossz emlék marad az egész.

Brunhild: Igen, ezt kerestem. Csak azt hittem olcsóbb :-) Bár keret is van hozzá, meg még sem a gipszben kell a gyereknek matatni :-) Köszi a linket nagyon.

Nálunk is bunyó van két napja a hasamban. De annyira, h sokszor már fáj a bőröm.
Du meglátogatom a barátnőmet, túlhordja a babáját, pedig cukros is. Azért ez nem jellemző asszem.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Klarissza, gondolom kell kb 1 kg-ot gyarapodjon, erősödjön és önállóan lélegezzen, ahhoz hogy hazaengedjék... Bár nem értek hozzá, szerintem kb egy hónap múlva van erre esély ...

Netty, én egyáltalán nem értek hozzá, nem szoktam ilyesmivel foglalkozni, nekem túl macerás :oops:
Annyit tudok, hogy innen rendeltem a békás szőnyeget és még valamit (már nem emlékszem, hogy mit :shock: ), és nagyon gyorsan elküldte, és tényleg szép és hibátlan az árú... :roll:
20140901114303
 
 


Klarissza,
de jó, hogy jelentkeztél. Kitartást, sok erőt kívánok az elkövetkezendő hetekre, és tégy úgy, ahogy a legjobbnak érzed. Hidd el, senki nem fog ezért elítélni. Nálunk csak egy-két branül behelyezés, gyomorszonda voltak, de én soha nem tudtam menni a gyerekeimmel, nem bírtam nézni egyszerűen, úgyhogy maximálisan megértelek.

Vérvétel megvolt, holnap reggel lesz eredménye. Szerintem mire felébredek már meglesz e-mailben.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


úgy emlékszem tesóéknál az önálló légzés, és a 2 kg feletti testsúly volt a követelmény a hazamenetelhez.

képkeret nem érdekel senkit?

hopihe79
Budapest
 
 


Hopihe, szép a keret, megnéztem :) , de nálam az a helyzet, hogy ha ilyesmit beszerzek, akkor mindegyik gyereknek kell... :) Szerintem első gyerekesek jobban ki tudják használni ... :D
20140901114303
 
 


Klarissza, annyira sajnálom, hogy ezen kell átmennetek! Tiszta szívemből drukkolok, hogy hamar együtt legyen a család, egészségesen, otthon, elfelejtve az eddigi borzalmakat.

anabique
Budapest
 
 


Klarissza, en is nagyon sokat gondolok Ratok, hogy minel hamarabb rendben legyetek!!!! A ferjem munkatarsnöjenek 1 kgval születtek az ikrei es most 2 es fel honap elteltevel mar gyönyörü nagylanyok, a Ti Vilmosotokkal is igy lesz! 1690 g nem keves es a 7es Apgar se hangzik olyan rosszul! Kitartast az egesz csaladnak!!!

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Brunhild: köszi, most már tényleg jól vagyok, csak még kicsit gyenge. A rízsnyák nekem ízlett, kicsi sóval egész ehető volt :) Na jó, azért rászokni nem fogok ;)
Klarissza: annyira szorítok értetek :( Reméljük minél előbb megerősödik az a pici fiú. Teljesen megértelek...
kivancsika
Budapest
 
 


Sziasztok!

Közérdekű: a Babaneten már van lehetőség zárt - mások által nem olvasható és nem is hozzászólható - topikok létrehozására! Ha szeretnétek ilyen topikot nyitni, küldjetek levelet a szerkeszto@babanet.hu címre. A Tárgy sorba írjátok be: ZÁRT TOPIK.

Aki pedig nem rest kommentelni a Babanet cikkeihez, az ezen a héten három ruhát választhat a gyereknek a Mumoo's-tól. Részletek itt!

Kép

Szép napot!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Délután már meg is jött a véreredményem. És jóóóóó!!! :lol:
6,01 lett a terhelt cukrom. Legutóbb 6,16 volt. Pajzsmirigyem is tartja még magát, egyedül a vasat lehet, hogy majd pótolni kell.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, ez nagyszerű! Akkor időnként belefér egy süti? :lol: :wink:
20140901114303
 
 


Linácska: de jó! végre valami jó hír! :)

hopihe79
Budapest
 
 


Gil
???????????

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Én is pont most gondoltam Gilre. Remélem mihamarabb jelentkezik ő is!

Pihe
Én is néztem a képkeretet, nagyon aranyos, de a mi berendezésünkhoz sem passzol sajnos, tök egyszerű ikeás kereteket használunk borzasztóan erős színekben :)

Linacska
Tök jó, hogy rendben vannak az eredményeid!!!


Tudom, hogy már nemsokára július, de nem gondolkodunk el a zárt topik lehetőségén? Remélhetőleg a csapat szülés után is egyben marad, és a gyerkőcökről nyilván szívesebben teszünk fel majd képet, ha más nem látja rajtunk kívül. Ehhez nem kéne költözni sem, új helyet megszokni stb.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz, meglévő topikot nem lehet lezárni, csak újat indítani...
20140901114303
 
 


Igen, ez némiképp macera, de legalább új regisztrációt, másik weboldalt nem igényel. Csak egy ötlet, én így is szívesen maradok!
Egy másik topikba is írtam mindig itt babaneten, de közben azzal átköltöztünk az anyatanyára a többség kívánságára. Én előtte nem ismertem azt az oldalt, de nagyon megszerettem, egész más úgy írni, hogy tudod, csak az a néhány ember olvassa, akivel már látatlanban kialakult egyfajta viszonyod.
Most már ide se nagyon csatlakoznak új emberek, ezért merült fel bennem az ötlet.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Rendben, nekem is mindegy, csak azt hittem ezt akarod lezárni :) , amit sajnos nem lehet, pedig ez lenne az igazi...
20140901114303
 
 


Klarissza
Drukkolok, hogy minél előbb lekerüljön Vilmos a lélegeztetőgépről!
Mindent csinálj úgy, hogy neked is jó legyen! Amennyire tudsz pihenj. Amit most igazából tehetsz Viliért, az az, hogy termeled neki a tejecskét. Persze, az se tragédia, ha tápszert kell majd neki adni :wink:
(Azért próbálj meg bemenni hozzá, serkentőleg hathat az anyai hang, az érintés)

Zárt topik
Ha lehet itt... :wink:

Nekem minden bajom van... fáj, szúr, nyom... :cry:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Hello!

Köszönjük a jókívánságokat!
Mint kiderült, nem lehet Vilmoshoz bejárkálni csak napi egyszer látogatási időben délután 3 és 4 között úgyhogy ma összeszedem minden testi és lelki energiámat és bemegyek hozzá. Viszont ami nagyon jó, hogy már a fagyóba rakom a tejet annyi lett. Napi 140 gr-ot pedig behordunk neki minden reggel.

Lina ez jó hír!

Zárt topik nekem mindegy engem soha nem zavartak a képeim közététele, de ha valakit zavar akkor mehetünk máshová is.

Kép Kép
Kép Kép
klarissza36
Kecskemét
 
 


Sziasztok!

Klarissza sok-sok erőt kívánok Neked!
Vilmos erős baba, hamar felépül majd! Bár tény hogy nehéz időszak következik most Nálatok :(
(Szívből ajánlom a www.koraszulott.com oldalt, sok sortárssal beszélhetsz ott, akik nagyon tudnak segíteni lelkileg. Földvári Nagy Zsuzsi, a honlap egyik készítője személyes barátom, 610 grammos lánykája született 26. hétre, mára már 4 éves gyönyörű nagylány ;) )

Gil? Jelentkezz ha tudsz...

Zárt topic: ha szeretnétek, szerintem ezt a topicot is zártá lehet tenni ;) Ha van ilyen igény akkor megbeszélem babanetes-apával.


Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Klarissza, így beindult a tejed? Ez nagyszerű!

Csöppke, ha tényleg meg tudnád beszélni, hogy ezt lezárják, annak szerintem mindenki örülne! Költözni már nehezebb, mert ide annyi mindent írtunk...
20140901114303
 
 


Csöppke
Tényleg klassz lenne, ha el tudnád intézni ennek a fórumnak a lezárását!

Gil
Remélem minden rendben!

Klarissza
Az anyatej biztos rengeteget segít Vilmosnak! És mesélj majd, hogy milyen volt a mai találkozás!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: