Új privát üzeneted érkezett!

:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20140901114303 2011.05.30 20:09-kor.
20140901114303
 
 


Helyes kiskrapek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Kép

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 

 
 

Hűha, Leo, azért te sem fogod vissza magad pocak ügyben! :wink: :lol:
20140901114303
 
 


Remélem Klarissza nem haragszik meg, ha megírom nektek, hogy megszületett a picifia, és magától fel is sírt. Holnap majd pár percre benézek hozzá, ha lehet.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, köszönjük a hírt! Nem hiszem, hogy megharagszik, tudja mennyire izgulunk értük! Szívből kívánom, hogy mindketten jól legyenek és a kismanó minél előbb egészségesen hazamehessen!
20140901114303
 
 


Nagyon drukkolok Klarisszának, hogy minél hamarabb egészségesen otthon lehessenek!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Klarissza
Remélem minden rendben van veletek!!! Én is minden jót kívánok Nektek, bízom benne, hogy a körülményekhez képest jól vagytok!
Várjuk majd nagyon a híreket!

Leo
Azta! Nagyon sokat nőtt a pocakod!

Brunhild
Örülök az ovinak, szerintem jó döntést hoztál és nem fogod megbánni!

Pihe
Én megyek veled cukrászdába :)


Lucáéknál is nagyon szép és megható volt az anyák napi műsor. Persze elsírtam magam, ami nem csoda, mert az óvónők egy olyan versikét osztottak Lucára, ami arról szólt, hogy vajon mit érezhettem, amikor a pocakomban rugdosott és először felsírt, szerettem-e már akkor is, még mikor még meg sem született stb. Szóval nem véletlenül kapta az én lányom ezt a művet :)

Én is teszek fel képet: (mostanában folyton pózol, úgyhogy nem tudok spontán fotót csinálni :))

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Lányok, én most visszaolvasgattam kicsit unalmamban, és arra jöttem rá, hogy egyesek olyan rég írtak, hogy már nem is emlékszem rájuk :oops:

Linácska, majd ha ráérsz, légy szíves tedd fel a táblázatot... Köszi!
20140901114303
 
 


Addisz, micsoda hölgy! És azok az ezüst topánkák! :lol: Nagyon szép!
20140901114303
 
 


Klarissza nagyon drukkolunk!
Linácska: várjuk holnap a híreket!

Leo: szép nagy pocak! :)

Addisz: Luca milyen nagylány már! :) nagyon kis csinos! cukiba meg mehetünk bármikor :)

hopihe79
Budapest
 
 


Klarissza jó egészséget kívánok nektek! Remélem minél hamarabb hazaengedik a pici fiút!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
lucababa75
Szeged
 
 


Én is sokat gondolok Klarisszáékra, remélem, minden rendben lesz!
Nagyon bízom benne, hogy nem tartják bent Vilit hosszú hónapokig, és hamarosan mindketten egészségesen otthon lesznek. Olyan kis csöppség lehet a fiúcska!! Reméljük, a tüdőérlelő hatott, és a dokik csak tudják, hogy hol jobb a babácskának.

Lina
De jó, ha be tudsz menni! Várjuk a híreket! És köszi eddig is!

Bruni
Micsoda komoly fiatalúr! :)

Leo
Szuper a pocakod! :)

Luca
Nagyon csini a kislánykád! :)

Ma megyek a dokimhoz, de képet már egy ideje nem ad sajnos... de remélem, minden rendben lesz, és a vesetágulat nem nőtt azóta, mert azt a 2 cm-t már azért sokalltam.

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Klarissza, remélem, te is és a pici fiad is jól vagytok, nagyon drukkolok, hogy mindketten minél hamarabb elhagyhassátok a kórházat! Tiszta röhej, de elsírtam magam a hír olvasása közben. :oops: (Hülye hormonok!)

Hú, Leo, ez aztán a poci! Nagyon szépen gömbölyödik már! :)

Brunhild, Addisz, helyesek a kismanók! Jó nézegetni a képeket! Ez a pózolós dolog életkori sajátosság lehet, nálunk is bejátszik. :)

Addisz, szép lehetett az anyák napi műsor, így meg pláne. :) Ezen is majdnem elsírtam magam. Mi van ma velem?! Cukrászdába én is becsatlakoznék szívesen!

anabique
Budapest
 
 


A kórházat már megjártam, Klarisszánál nem voltam, mert rohanni kellett az oviba. Délután majd lepasszolom a gyerekeket, és bemegyek.
Majdnem elsírtam magam a vérvételen, annyira bunkó volt a csaj... soha nem szokott ilyen lenni, nem értem, miért??????????

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csajok, egy szalmonella fertőzés mennyire károsíthatja a babát 27hetesen?
kivancsika
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Addisz, Luca nagyon szép! :)

Linacska, ne is törődj vele, én is fel szoktam húzni magam a bunkó embereken, de nem érdemes...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Hú Klarissza! Nagyon drukkolok! én is beleborsóztam a hír hallatán. Izgalmas, hogy megkezdted a sort. Nagyon vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!
ÉN most éjszaka álmodtam először a szüléssel,és a babával.
Holnapra lett volna időpontom uh-ra de pont akkorra tették az anyáknapját, úgyhogy majd kedden.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Cukiba én is mennék, de még addíg kéne amíg tudunk! :lol:

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Jó reggelt!

Klarissza, nagyon drukkolok hogy a kisfiaddal együtt hamarosan már otthon legyetek - egészségesen!
Linácska, lehet tudni mekkora a fiatalúr?

Addisz, Brunhild nagyon édesek a nagyok! :D

Leo, szép nagy a pocakod!

Kiváncsika, nem jó az biztos! Főleg a kiszáradás miatt.
Orvosi kontroll biztosan nem árt!

Én ma megyek a dokimhoz. Kíváncsi vagyok mit mond.
Tegnap előtt nagyon fájt a szeméremcsontom. Ez ugyan elmúlt, de még érzékeny mindig. Ma reggel mikor orrot fújtam, és tüsszentettem, akkor a hegem környékén éreztem kellemetlenséget. Kicsit össze kellett görnyednem, mert úgy volt kényelmes. :shock: Remélem nincs semmi gond.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Klarissza!
HAJRÁ!!!! Drukkolunk, hogy minden rendben legyen és minnél hamarabb hazamehessetek!

Linácska!
Beírnád, hogy a kislányunk neve Petra lesz?

K

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Brunhild
Az ezüst topánka nagy sztár nálunk, ez már a harmadik pár, ha kinövi, akkor rögtön kell vennem egy számmal nagyobbat :)

Linacska
Én mostanában hiperérzékeny vagyok. Alapjáraton is hajlamos vagyok a pityergésre, de az elmúlt 1-2 hétben szinte bárhol és bármin elsírom magam... Talán most megint intenzívebb hormonváltozáson megyünk keresztül... Mit mondtak a vérvételen, ami ennyire felzaklatott?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Várjuk a híreket, hogy telt az első éjszaka, ilyesmi!

Cukiba 28-a szombat jó lehet valakinek? vagy délutánok is jók lehetnek munka után. Szívesen találkoznék Veletek, szóval elég rugalmasan állok az időponthoz. ( a munka miatt a délelőttök tuti nem jók)

Bkrisztike: de jó! Petra szép név nagyon! :) az A-betűs névválasztásotok hogy áll? :lol:

kiváncsika: a szalmonella a babát egyáltalán nem károsítja, csak a mamát, és ahogy Noémi írta a kiszáradás a legveszélyesebb.

Ana: :) ismerős érzés! nekem is elfutotta a szemem a könny :)

Linácska: sajnálom, hogy ilyen rosszul indult a reggel. Bár azt írtad, nem szokott ilyen lenni, biztos volt rá oka. de akkor is! :(

hopihe79
Budapest
 
 


hopihe!
Már nem biztos, hogy a másik neve "A" betűvel fog kezdődni, de még nincs konkrét.

Én is mennék a Szent Imrébe a május 17,24-i előadásokat néztem ki magamnak. Csak kell találnom valakit aki vigyázz Esztire.
Találkozhatnánk!

linácska! :(

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Pihe
Nekem jó a május 28., szombat! Dobjuk be a közösbe, mert ahogy telik az idő, úgy lesz egyre nehézkesebb elgurulnunk bárhová! :)

Tehát május 28., szombat: kinek jó?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Megtaláltam a tegnapi anyák napi verset, muszáj megosztanom veletek, szerintem annyira szép!
Ez talán kis erőt ad mindenkinek, aki most különböző nyavalyáktól szenved, hogy megéri:

Csorba Piroska: Mesélj rólam

Mesélj anya,
milyen voltam,
amikor még kicsi voltam?
Az öledbe hogyan bújtam,
és tehozzád hogyan szóltam,
amikor nem volt beszédem?
Honnan tudtad mit kívánok?
Megmutattam a kezemmel?


Mesélj rólam,
Hogy szerettél?
Engem is karodba vettél?
Meleg tejeddel etettél,
akárcsak a testvéremet?
Gyönyörködtél akkor bennem,
úgy neveztél: kicsi lelkem?


És amikor
még nem voltam,
a hasadban rugdalóztam,
tudtad-e, hogy milyen leszek,
milyen szépen énekelek?
Sejtetted, hogy kislány (fiú) leszek?


Mesélj anya!
Mesélj rólam.
milyen lettem, amikor már
megszülettem?
Sokat sírtam, vagy nevettem?
Tényleg nem volt egy fogam sem?
- Ha én nem én lettem volna,
akkor is szerettél volna?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára addisz 2011.05.05 13:30-kor.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz ez tényleg nagyon szép!
Nem csodálom a könnyeket!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Linacska, én meg közben 28 éves lettem, hüpp :) Ha lesz idpd, átítod? Köszi szépen!

Addisz, ez tényleg szép :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok! csak gyorsan, mert máris rohannom kell a fiúkért..
Voltam korházban 29 hetes ultrahangon. Minden rendben van, éppen fejvégű, becsült súly 1600 g :lol: , 30+3 hetesnek felel meg....

Ami viszont furcsa, és csak itthon vettem észre a papíron, hogy azt írja: "mellső fali placenta" :shock: Eddig hátsó volt, hogy került volna előre??? És most is több a magzatvíz :roll:
20140901114303
 
 


Klarissza: Gratulálok a kisfiadhoz, mindkettőtöknek gyors felépülést és jó egészséget kívánok. (itt kezdtem könnyezni)

Leo: húha, van ám pocak, jól belehúztál.

Brunhild: Nagyon helyes a nagyfiad. Igazi kópé. Örülök, h az uh-n minden oké. A lepényt elírhatták, a víz meg ha gond lenne, biztos szólnának nem? Szerintem ne izgulj.

Addisz: De szép kis csaj Luca. Nem csodálom, h bőgtél, megható lehetett a műsor (itt meg már sírni)

Kíváncsika: én is úgy tudom, h a mamának árt csak a szalmonella. Igyál sok folyadékot.

Noémi: Tudósíts majd az uh-ról.

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty, nem valószínű hogy lesz uh. Az én dokim nem szokott, és múlt héten voltam is.
Arra leszek kíváncsi mit mond a szeméremcsont fájdalomra. Meg hogy most hogy megyünk tovább. A következő vérvétel a 37. héten van. A 36.-on kezdődik a ctg, gondolom már a szülésznővel. Hozzá kell még 1x vagy 2x mennem, aztán ha szerencsém van, és nem a szabija alatt szülök, akkor már csak a szüléskor találkozunk.
Ez így már nagyon a végének tűnik.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi: Zétinél volt ilyen szeméremcsont fájdalmam. Borzasztóan tudott fájni, pláne felkelés után első lépésekkor. Illetve lépni sem tudtam, csak kis idő után- Akkor annyit mondtak, h a baba feje beékelődött, teljesen lent van, és ez nyom. Orvosság nincs rá, csak a szülés. Reménykedtem, h biztos szülésre tágít majd valamit odabentről a buksija, de teljesen zárt méhszájjal feküdtem fel a szülőágyra is :-)

Kitartást!

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Brunhild, ilyen nekem Pannánál volt! Máig megvannak a leletek, egyiket hátsó, a következőn meg mellső fali lepényt írtak. :shock: Én is arra tippelnék, hogy elírták. Nahát, szép nagy a lánykád már, és örülök, hogy minden rendben vele!! :)

Noémi, kíváncsi vagyok én is, hogy mit mond a dokid a szeméremcsonti fájdalomra. Medencétek nektek nem szokott fájni? Biztos de.

Örülök, hogy akkor ezek szerint nem csak én pityergek mindenen... :)

28-a nekem is jó szerintem!

Addisz, csodaszép vers! Bár az utolsó két sorát nem igazán értem. :oops:

Emlékeztek, mikor januárban olyan sokáig szenvedtem egy felső létúti megbetegedéssel? Bár az végül nagysokára elmúlt, egy ponton azóta is fáj a torkom. Csak az egyik oldalon, és semmi más tünetem nincs, és nem is terjed tovább. Ma ismét elmentem fül-orr-gégészetre, és nagyjából nem tudták megmondani, hogy mitől lehet, leginkább arra tippeltek, hogy inkább a pajzsmirigyem (amire szedek is gyógyszert). Most felhívtam a pajzsmirigyes dokimat, ő meg azt mondta, nagyon meg lenne lepve, ha az fájna, és szerinte inkább a vírusból maradt vissza valami. :shock:

A fül-orr-gégészeten megkérdezték, hogy fogytam-e. Nem teljesen értettem a kérdést, mármint hogy mihez képest, és egyébként meg azóta kerekedem, hogy megfogant a baba, mindenesetre jót tett a lelkemnek, hogy nem mindenki lát akkora bálnának, mint amekkorának én érzem magam.

anabique
Budapest
 
 


Netty, köszi. Ha beékelődött esetleg, akkor már nem tud kifordulni, ugye?
Pedig én is ebben reménykedtem, hogy majd tágít. Akkor ezek szerint nem törvényszerű.

Ana, nekem hátul a csípőm.

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Brunhild
Gratulálok a klassz eredményekhez! A Te lánykád se aprózza el a növekedést :)
Nem lehet, hogy a méh növekedésével egy viszonylag mélyen tapadó hátsó fali lepény előre felé húzódhat? A másik opció tényleg az elírás :)

Kivancsika
Én is úgy tudom, hogy a szalmonella ártalmatlan a babára! Te viszont vigyázz magadra!

Ana
Én képek alapján is megmondtam volna Neked, hogy nem vagy bálna :D


Találkozó:
Akkor fixáljuk le május 28-at, jó? A hely, amire én gondoltam: Maródi Cukrászda, Jászai Mari téren (McDonald's mellett közvetlenül). Nagyon klassz hely, finom sütikkel, felső szinten sok asztallal, kényelmes fotelekkel, ideális kismamáknak :)
Délelőtt vagy délután értek rá inkább? Ki tud/szeretne jönni?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Na, hazaértem, de 4-kor vissza kell vinnem Etelét Judo-a :cry: (máskor bent marad, de ma rövidített nap van a suliban, holnap egyáltalán nincs tanítás). reggel óta úton vagyok, elegem van :(

Hát a lepényt én is inkább elírásnak gondolom :roll: Amúgy a doki be sem kapcsolta a nagy monitort, úgyhogy semmit sem láttam, a végén felém fordította a kismonitort és megkérdezte, hogy látom-e az arcát? Olyan homályos volt a kép, hogy igazából azt sem láttam, hogy az a feje lenne, lehetett volna a háta közepe is... na mindegy, ez nem babamozi... de azért örültem volna ha látok valamit (mint máskor).

Május 28? Ha tudok elmegyek, de nem igérem, mindig történik (közbejön) valami...

Szalmonelláról fogalmam sincs :roll:
20140901114303
 
 


Panndi, Boldog szülinapot Fruzsinak! :lol:

Betegeknek jobbulást!!!
20140901114303
 
 


Anabique, a vers végén kimaradt egy szó, ezért nem érted :)

Ha én nem én lettem volna
Akkor is szerettél volna?

:wink:
20140901114303
 
 


Klarissza: Szorítok nektek!Remélem minden rendben van veletek!

Brunhild:szép nagy leányzó!

Nekem is fáj a szeméremcsontom.A másik két terhességem alatt is fájt.Egyre jobban.Ma voltam dokinál. Cukorterhelés jó lett.
Égyomor: 4,2
Terhelés:6,2

Viszont még mindig van valami bakteriális nyavalyám.

Leo:Lactofell hüvelygélt lehet használni?

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 


A verset javítottam, tényleg hiányzott egy szó, nem vettem észre :oops: Köszi, Brunhild!


Panndi
Isten éltesse Fruzsit Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Köszi lányok :) Olyan hihetetlen, hogy már ilyen nagy lett :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


szerintem nekem van a legkönnyebb dolgom, szóval alkalmazkodnék Hozzátok :)
a helyszín is jó lesz, és én megyeeeeeeeek

vivcsen: tök jó a cukrod, gratula :) jöhetsz cukiba :)

Panndi: Fruzsinak boldog szülinapot! :)

Brunhild: nekem meg azt írták a papírra, hogy fejvégű. Végül is az egyik vége a feje :), csak nem ott volt, ahol lennie kéne, hanem csücsülős pózban lazult.

Ana: a bálnától szerintem nagyon messze jársz :) tehetnél fel képet, rég láttunk! :)

és akkor elől járok jó példával, élőben sokkkkkkal nagyobb:


Kép

hopihe79
Budapest
 
 


Remelem, Klarisszarol hamarosan többet tudunk! Nagyon drukkolok nekik!!!

Addisz, tenyleg gyönyörü a vers, meg en is elsirtam magam! Luca pedig nagyon helyes kis öntudatos nönek tünik :)

Kivancsika, szerintem kerdezz utana egy orvosnal a szalmonellanak, mert az egyik ismerösünknel amiatt törtent valami baj. Mondjuk ö korhazban volt, mert annyira sulyos volt a betegseg. :?

Hopihe, a te hasad minden, csak nem nagy :wink:

En is közben 23 lettem, ugyhogy kerlek engem is csereljetek ki :)

Most tünt fel, hogy nalunk több cukrot kell meginni. Ti csak 50 g-ot kaptatok, ugye?
Különben a cukrom nekem is tökeletes, 75 gnal 79, 120, 117, viszont sajnos kicsit verszegeny vagyok. Szerintetek kezdjek el szedni valamit, vagy varjam meg, amig 2 het mulva megyek az orvoshoz. hemoglobin 11, hematokrit 31, eritrocita 3.5?

Panndi, ez hihetetlen ... engem is Fruzsinanak hivnak es nekem tegnp volt a szülinapom ... nagyon hasonlithatunk a Te Fruzsiddal :) :) :)

Brunhild, örülök, hogy nalatok is minden rendben :)

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


Rókakoma, nem is tudtam, hogy Fruzsi vagy :) Szép a neved ;)

Nekem is 75 grammos cukros vérvételem volt.

Pár napja olyan jóslófájásaim vannak éjjel, hogy csak lesek :shock:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Ja, és rókakoma: boldog születésnapot :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Klarissza
Gratulálok kisfiad születéséhez!
Kívánom, hogy minél előbb, egészségesen együtt lehessetek otthon!

Addisz
Milyen helyes nagylányod van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kiváncsika
Babát az károsítja, ha anyuka kiszárad...
Érdemes sós folyadékot inni inkább. Meg ami még nagyon jó, az a rízsnyák (kicsit bővebb vízben, egészen szétfőzni a rízst)

Linácska
Lehet, hogy neki is rossz napja volt :?

Noémi
Szeméremcsont attól fájhat, hogy lazulnak fel az egyébként feszes izületek.
Most még eléggé kicsi a baba ahhoz, hogy beékelődjön a szülőcsatornába (vagy, ha most nagyon beilleszkedik, az olyan koraszülés-gyanús) :?

Ana
Arra nem gondolt egyik doktors em, hogy egy nyaki UH-t csináljanak? :roll:

Vivcsen
Elvileg lehet használni. DE... biztos, hogy baktérium? Nem gomba inkább? Orvos mit mond erre?

Panndi
Fruzsinak nagyon boldog szülinapot!

Hopihe
Nem is nagy a pocid :lol: :wink:

Rokakoma
Általában itt is a 75g cukros terhelést csinálják. (az a WHO-s javaslat). Nálatok más mértékegységben van az eredmény.
Vérszegénység: még nem vészes... de ártani nem ártasz, ha szedsz valami vaskészítményt.
Boldog szülinapot!

Kép
mrsleo
Debrecen
 
 


Addisz! V.-kerületi Jászai Mari tér?
Én is betöltöttem közben a rangidős 37-et.

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Leo, készéném szepen, igy mar meg tudom magyarazni az anyosomnak, hogy miert nem szamit magasnak :)
Tudod, mennyire meg tudsz nyugtatni? Most megyek es beveszek egy vastablettat ...

Gydavid, neked is boldog szülinapot utolag :)

Kép
Kép
rokakoma2
 
 
 


rokakoma! köszönöm szépen, viszont kívánom!

Kép
Kép
Kép
gydavid
 
 


Panndi:Fruzsinak boldog szülinapot!

Leo:doki mondta hogy baktérium és a gélt is ő írta.

Niki
Kép Kép
Kép
vivcsen
Bátonyterenye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: