Új privát üzeneted érkezett!

Teri!
Petrának jobbulást!!!! Én félnék egy mandulaműtéttől

Moti!
Én is úgy gondoltam, hogy szombaton mehet haza Maryka, akkor pont találkozott Pannival.
Szonja tüneményes volt, nagyon jól bírta a fényképezkedést. Én úgy vettem észre, hogy szereti, ha fényképezem.

Franci, Angie!
Hogy sikerült nálatok a farsang????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szilvi!
Matyinak boldog névnapot!!!

Maryka!
Kicsi Matyikának boldog névnapot!!

Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba jelentkezem.

Köszi szépen a sok gratulációt,édesek vagytok!!!

Tegnap hazajöttünk.Minden okés...tej van rengeteg,kisasszony szívja ezerrel:)
Éjjel kicsit nehezen aludt el,de remélem csak az új helynek tudható be...aztán aludt egyhuzamban 5 órát:)

Krizsikém 2 percenként fosik,úgyhogy el van szegénykém szeparálva anyuhoz,mert Violára életveszély lenne ha elkapná...Olika köhög úgyhogy ő is anyunál legalább még egy hétig..ez így nagyon-nagyon rossz mert hiányoznak,de sajna nincs mit tenni...ez a kis bogárka most nagyon sérülékeny még.Remélem a kisfiacskáim lelke nem sérül e miatt...minden nap beszélünk telefonon és anyuék pedig elkényeztetik őket.

Megyek mert amíg alszik gyorsan kiteregetek meg ennem is kéne valamit....jövök majd hosszabban és részletesebben is.

Marykával csak öszejött a tali::))

pusza,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Panni!
Örülök, hogy jelentkeztél!!!
Én arra lennék kíváncsi, hogy mit éreztél, mikor megmondták, hogy kislány. :D :D :D Fiúk, hogy fogadták, hogy kislány lett???? Most te is megtudhatod, milyen egy kislány anyukájának lenni. :wink: :wink: :wink: és természetesen szüléstörténetet is kérünk!!!!! :D :D
Sajnálom, hogy Krizsi és Oli lebetegedtek, s nem lehetnek veletek így az első napokban. Puszikák mennek, hogy gyorsabban meggyógyuljanak!!!!

éééééés jöhet egy rózsaszín vonalzó is!!!! :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Beze,
hogy vagytok?szobatisztaság azóta is frankó?.-)
Sebike valamilyen hangszert biztosan kap, mert imádja a zenét, állandóan játszik a kis szintetizátorával.)meg szerintem egy tolhatós beleülős triciklit.azt BOldi is sokáig nyúzta.
Annamari,Szonja fotómodell lesz ezek szerint?.-)))a szépsége megvan hozzá.)
3. Babócát 2-3 éven belül tervezzük, meglátjuk, aztán hogy alakul majd, és persze, hogy ő mikor szeretne csatlakozni kis családunkhoz!.-)

Pruci, megjött már a telefonod????most én is itt parázok, mert még nem jöttek meg a krémeim, és már eltelt egy hét-.)egyből Te jutottál eszembe.

voltunk a sóbarlangban, tök jó.esküszöm, jobb lett a torkom is, meg az egész közérzetem.

KépKépKépKép
moti
 
 


Születéstörténet röviden:

Szombat reggel távozott egy nagyobb darab nyákdugó...ekkor már éreztem h lesz valami mert anno Olikánál is így kezdődött...aztán egész nap fájdolgáltam de csak rendszeretelenül...este 7-kor távozott egy még nagyobb darab véresebb nyákdugó ..ekkor már szinte biztos voltam benne hogy itt hamarosan baba lesz hisz a nyákdugó távozása a tágulást jelentette...de még mindig csak rendszertelen fájásaim voltak...hol 10 percenként,hol 20 hol meg 5 percenként.Ekkor beszéltem a dokival aki azt tanácsolta hogy 4.gyerek lévén menjünk be a szülőszobára egy méhszáj vizsgálatra.A srácokat már ruhában fektettem direkt le,mert éreztem h lehet menni kell...nagyon élvezték ...még nem aludtak úgyhogy nem kellett kelteni,csak bepakoltuk őket a kocsiba és irány a nagymama...9-kor indultunk el Gödöllőről,kb.fél10-re bennt voltunk a szülőszobán.Megvizsgált az ügyeletes és közölte,h egy újjnyi,szte nem lesz szülés...de azért a bizti kedvéért rátettek ctg-re...a ctg alatt kb.30perc alatt rendszereződtek 5 percessé a fájásaim és szűk 3 újjnyira nyílt a méhszáj....ekkor mondta is az ügyeletes doki h jó h nem küldött haza és azonnal hívták a saját dokimat.Addig vajúdgattam a szülőszobán apával...egyre erősebbek lettek a fájások...a dokim fél12-re ért be...fél1-kor burkot repesztett h meggyorsítsuk az eseményeket...na ezután következett a kínok-kínja...azt hittem hogy ott helyben maghalok...nagyon fájt...mondta is a dokim h minél többedik szülés,annál jobban fáj...mondtam is magamban,hogy:köszi!!...apát bezavartam a szobába és egyedül kínlódtam a folyosón..valahogy az esett jól...aztán egyszer csak éreztem hogy szó szerint nyomul le a baba feej és kilökött maga előtt egy nagyobb adag véres magzatvízet...mondtam a szülésznőmnek h nyomnom kell...az meg nem hitte...szte még az később lesz...addig fírtattam hogy megnézte a méhszájat,ami gyakorlatilag eltűnt....na és persze nyomhattam is...gyorsba bejött a dokim is és 5-öt nyomtam össz-vissz..az ötödikre jött ki a babócánk egyszerre.Erre a férjem enyhén vulgárisan ezt bírta kinyögni hogy:"Basszus ez lány,ez lány!!!!!!!"és már potyogtak is a könnyei annak a nagy 190cm-es embernek!!!Nem tudom nektek leírni azt az érzést...ahogy már írtam sztem ilyen esemény csak egyszer adódik az ember életében...ez volt ott az a pillanat ami megmagyarázhatatlan,felülmúlhatatlan,kívételes,vissza nem térő pillanat volt....2 másodperc alatt lejátszódott bennem a 3 vetélés emléke és egy megmagyarázhatatlan,nagyon nagy nyugalom vett rajtam erőt....:"Igen,itt vagyunk,sikerült,kész!!"Onnantól már peregtek az események...kicsit későn vált le a lepény,arra vártunk...addig apa babusgatta a kisasszonyt...ja,előtte persze a mellkasomra tették.Nem szívták le se az orrát se a torkát mert én nem akartam...nem cseszegették fölöslegesen...gyorsba megmérték,bepólyázták és ott voltunk 3-an két órát...azonnal szopizott a drágám ügyesen.Ja és totál gátvédelemmel szültem..se benn,se kintt még csak egy kis hámsérülés se keletkezett...a két óra után saját lábamon virgonckodtam szó szerint..lezuhanyoztam,ettem-ittam,fel voltam dobódva.Egyátalán nem fáj semmim,se aranyér ,se semmi....ezért külön hálám a szülésznőnek.

Ja és apa éjfél körül megsaccolta h fél2-re baba lesz...a szülésznő szinte hülyének nézte h milyen jó is lenne,szte sokkal később lesz meg..a dokim 2-re tippelt...erre 1óra 39 perc lett...apa tudott valamait:)

Na röviden ennyi

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


El vagyok havazva!!!

Panni,
éreztem, hogy be kell néznem, sok szeretettel gratulálok Nektek...elhiszem, hogy a szülőszobai érzések leírhatatlanok voltak...

Nem olvastam vissza, talán hétvégén lesz időm, nem megyek továbbképzésre, majd csak utána hétvégén...

Bezével mi van???

Évim,
Örülök, hogy Petike jól van és otthon lehettek végre...

Puszi,danyu
danyuci
 
 


Panni pittyegek itt :)

Boldog név és szülinapot ünnepelteknek!

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Sziasztok!

Moti, Danyu, köszönöm szépen, jól vagyunk, csak ha nem történik semmi érdekes, arról nem tudok beszámolni. :wink: Marcus továbbra is áldott jó baba, Lexi szókincse rohamosan bővül, bár a szobatisztaság megrekedt sajnos, de sebaj, lesz ez még így se. :D

Marcus ma 3x megfordult a hasáról a hátára, pillanatok alatt. :D Első alkalommal nem volt még 2hónapos, akkor 2x csinálta egymás után, és kicsit több időt vett igénybe a művelet. Kislányom meg 2x közölte velem, hogy csúnya a fejem, baromi szarul esett. :( Hétfőn voltam fodrásznál, még azért látszik.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze,Lxi miért mondta, hogy csúnya a fejed?.-)))elszúrt valamit a fodrász?.-)
kicsi ügyi Marcus baba, hajrá, forogni, pörögni tovább!.-)))ezek a mádosik fiúk ilyen kis nyugodtak, úgy látszik.)
ez a nem történt semmi érdekes ismerős.)szegény férjem kérdezi mindig, ha hazaér, hogy mi volt ma.aztán sokszor szinte nem tudok mit válaszolni, mert semmi extra.)bár mostanában már az is extra, ha nem vagyunk betegek, úgyhogy én örülök minden napnak!.-)))

KépKépKépKép
moti
 
 


bocs, Lxi egyenlőp Lexi.
közben vasalok.-)

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!

Névnaposoknak boldog névnapot!

Panny! Jól megökkeztem az írásodat! Tényleg leírhatatlan ez az öröm amit éreztetek a szülőszobán! Fiúknak jobbulást!

Moti! Köszi! Ha itt az ideje, persze h kell jó doki száma! Mostantól együtt rághatjuk a körmünket: telóról eddig semmi hír...

Annamari! Nagyon be vagyok tojva a műtéttől. Ráadásul nem ez az egy vár Petrára (anyajegy levétel a homlokáról és lehet h köldöksérv is)

Beze! Marci nagyon ügyes! Más most a frizurád?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Boldog név és szülinapot az érintetteknek!

Panny, micsoda szüléstörténet. Férjed a nagy meglepetéstől csoda hogy tudott valamit mondani :D:D:D

Betegeknek jobbulást.

Babócák nagyon ügyesek.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Ünnepelteknek Boldogat!!!!

Otthon tönkrement a gépünk. Csak most tudok jelentkezni, és röviden…. meló van…. :twisted:

Farsang nekem tetszet. Gergő csak az apukája nyakába volt hajlandó ülni. Kolompos zenekar volt. Mi biztos nem megyünk el koncertekre. Gergő megijedt tőlük.

Dokinál minden ok volt. Később eredmények.

Annamari, megcsodáltam Szonját. Édes ahogy forog.
Figyi nekem elég egy baba is egyszerre a pociba. Gergőnek is van egy csomó hibája pedig 35 hétre született. Ha meg hamarabb kibújt volna még rosszabb lenne.

Angie, olvasom a fórumot. Sokat segítettek a lányok.

Teri, Petrának jobbulást.
Teló????

Kri, Balázs baba jó nagyra nő. Gergő kisebb volt mikor született.

Boni, sajna röntgenes lesz. Azt fogadják csak el, és azt támogatja a tb is.
Jobbulást nektek.

Moti, örülök hogy mindenki rendbe jött. Marykáékat puszilom. Gyurusnak jobbulást.

Panni, nagyon szép a kiscsaj. Gratula hozzá.
Apa jól meglepődött a kishercegnőtől.

Danyu, mit tanulsz?

Beze, az a jó ha semmi se történik.

Szilvi, veletek mi újság?

Köszönöm mindenkinek hogy drukkol nekünk. Nagyon jó esik. És remélem igazatok lesz, és pár hónap múlva már a zebrás tesztet mutogatom majd. :)
franci
 
 


Sziasztok!

Moti, Pruci, ítéljétek meg ti, nekem tetszik. :)

Kép
Hétfőn min2-en fodrásznál voltunk, itt az eredmény. :)

Kép
apa Marcussal

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Reggel óta havazik, utálom, tavaszt akarok!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Jól vagyunk köszönjük :)
Csak nem látom még , hogy tudok mindent győzni majd 2 gyerekkel, szóval kicsit félek attól, mi lesz, ha anyum elmegy.

Szülés:23 tól fájások, fél 2 kor értünk a kórházba bő 3 ujjnyi volt, 3 kor burokrepesztés, 04.35 -kor kibújt Matyi. Az utolsó 1 órában azt hittem meghalok. Úgy szültem teljes gátvédelemmel, hogy a drága dokim mondta, minden után, nem is kellett vágni :D Nagyon profi.
A végén még puszit is kaptam tőle, jól esett. :)

Pannyval végül is taliztunk :wink:

Most egy kicsit el vagyok keseredve, mert úgy néz ki fájni fog a hasa, azért ez szívás mind a 2 gyerekkel megszívni. :(

Na ennyire tudtam jönni egyenlőre , de majd még jelentkezem. Puszi

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk...kicsit köhög mindenki, de ettől eltekintve -kopp-kopp - jól..
Barátnőim, barátunk is itt vannak nálunk, most sűrű a program, de jól esik..az én anyum is lassan hazamegy, legalább enni kevesebb időm lesz :wink:

Maryka!
Ne aggódj! Bele fogsz jönni! Ami most mission impossible, az késöbb természetes lesz :wink: Pocifájást sajnálom :cry: Képeket kérünk, ha lesz időd!

Panny!
Megható a történetetek! Én még mindig azt mondom, hogy képtelen lettem volna kibírni, hogy ne kérdezzem meg, hogy kit rejt a pocak, de főleg így, hogy "basszus ez lány lett" igazi lett a meglepetés!
Bár én úgy érzem a "szavaidból", hogy a felhők feletti boldogságotok mellett, Neked tényleg egy negyedik egészséges babócád lett, s csak ezek után lett a három fiad után egy lányod...ha érted, hogy mire gondolok...viszont én minden nap gondolok Rád, hogy mit is érezhetsz most, milyen gondolatok kavarognak benned...s közben meg úgy látom, hogy neked ez a világ legtermészetesebb dolga :roll:
Jobbulást a fiúknak! Remélem, hogy már otthon is vagytok együtt!

Moti!
Nem válaszoltál a "tesó" érdeklődésemre :wink:

Lillanyuci!
Remélem, hogy minden ok veletek, s lassan Lilla is megszokja az új helyzetet!! Írj egy pár sort, ha időd engedi!
"nyavalyáid" rendeződnek?? Már nem vagy beteg??

Franci!
Remélem, hogy veled is hamarosan megtörténik ismét a csoda! Kitartást kívánok Neked, s hogy a vizsgálatok ne legyenek nagyon fájdalmasak!

Pruci!
Petrának jobbulást! Reméljük, hogy észre sem veszi majd a műtétet, s minden simán megy majd! Félelmeidet abszolút megértem!

Kri!
Szép nagy Balázs baba! Férjed beleegyezett már a névbe??

Beze!
Szerintem tök jó a hajad! Kicsi Marci szerintem nagyon rád hasonlít! Nagyon szép gyerekeid vannak! Gratula a forgáshoz! Mi még csak próbálkozunk! Nehéz a popsi :)

Danyu!
Kíváncsian várunk Rád!

Puszi Mindenkinek!
Szép hétvégét!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!
s mi is boldogságosat kívánunk kicsi Matyinak!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szilvi, köszönöm, aranyos vagy! Nehéz a popsi, de édes, ezen jót mosolyogtam! :D Képeket nem raksz fel?
Fogyni szeretnél? Pedig minden képen olyan vékony vagy!

Moti írta, hogy 2,3 éven belül tervezik a tesót, ha erre gondoltál. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szilvi!

Totálisan értem mire gondoltál...és pontosan úgy van ahogy írtad...nekem az a legfontosabb hogy egészséges negyedik gyerekem lett a szörnyű előzmények tekintetében...az már Istentől egy mondhatni slusszpoén hogy lányka lett :wink: ...és hidd el csakis azért bírtuk ki h ne tudjuk a nemét mert annyira de annyira nem számított a múltban történtek miatt...Amikor Olikát vártuk nagyon de nagyon akartzuk tudni a nemét mert akkor nagyon vártunk egy lánykát....most vártunk egy babát :wink: :wink:

Maryka!

Én is azt mondom mint Szilvi hogy egy -két hét és minden klaffolni fog...bele kell jönni....nálunk sajna apa nem tud itthon lenni mert 2 hete kezdett új melóhelyen ahonnan nem lenne ildomos egyből egy hét apaszabira menni...anyukám meg általában Olikázik,vagy dolgozik...kicsit rossz egyedül ,főleg hogy én amolyan menős típus vagyok...alig várom h jobb idő legyen és jöhessek-mehessek Violával is.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Moti!
Annamari,Szonja fotómodell lesz ezek szerint?.-)))a szépsége megvan hozzá.)
köszi szépen!!!!! remélem nem lesz fotómodell. :P :P :P :P
Csak te voltál sóbarlangba, vagy a fiúk is? Örülök, hogy használt!

Panni!
Habár kérdeztem, hogy a fiúk hogy fogadták Violát, a másik fórumon leírtad, s elolvastam. :wink: :wink: :lol: :lol:
Nem fura, hogy a lába között nincs himbilimbi??? :lol: :lol: :lol:
Van kislány ruhátok? Vettetek?? Fiúk gyógyulgatóba? Még anyukádnál vagy már otthon?

Beze!
Iwiw-en már megcsodáltalak Titeket, nagyon helyesek vagytok a képeken!!!

Maryka!
Bele fogsz rázódni. Ha már pocakfotót nem kaptunk, remélem a kis családról raksz majd képet!!!! :lol: :lol: :lol:

Franci!
Most mikor kell menned a dokihoz???
Gergőnek megmondjátok majd, hogy miért mentek dokihoz?

Sucer!
Olivérnek boldog félévet!!!!
Mesélj, mit csinál Oli? Ilang babusgatja???

Boni?
Meggyógyultatok??

Teri!
Telefont remélem hamar megkapod. Apa is tesz-veszen leütött egy telefont, remélem nem átverés, mert kitekerem akkor a nyakát. :lol: :lol: :lol:

Kri!
Tőled pocakfotót???

Szilvi!
Nehéz popsi??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Lányos anyukáknak. Nekem nagyon tetszett. :)
http://cukorkalap.hu/

Beze, nagyon csinik vagytok a képeken. Marci milyen nagyfiú már. Lexi meg nő mint a gomba.

Maryka, nagyon ügyesen vagy, hogy gátvédelemmel szültél.
Remélem Matyi pocija hamar rendbe jön.

Szilvi, ne fogyózz, mert nem veszünk észre a képeken. :lol:

Panny, én is várom már a jó időt. Reggel óta nem tudok felengedni.

Annamari, doki, pontosan vérvétel, majd ha megjön. Gergőnek nem mondom el. Kicsi ő ehhez. Nem is értené meg.
Tegnap este 1 órát bőgött így is. Egy idő után mondjuk mindenért.
Azzal kezdte hogy szombat este a nagyinál hiányoztam neki. Azt mondta „nem éreztelek”. Annyira sírt, pedig az anyumnál aztán full kényeztetés van.
Utána sírt hogy nincs kistesója, pedig ő jó kisfiú.
Elalvás előtt a fő probléma azt volt, hogy ha majd tűzoltó lesz, hiányozni fognak az alvós állatai, és nem fogok neki mesét olvasni.

Szegény apa, ma volt a BMC-be. Rosszul lett a vérvételen. :(
franci
 
 


Franci!
Szegény apa. :P :P :P
Én is a Kismama-ba néztem ezeket a sapikat, s anyunak már mondtam, hogy horgoljon a lányoknak. Fonal van, múltkor vettünk a Lidl-be. :D
Gergő tűzoltó akar lenni? jaj szegényem, Réka is szokta mondogatni, hogy hiányzok neki, s sírt az oviba. :roll: :roll:
Milyen volt a farsang???????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Farsang, borzalom.
Gergő megijedt a Kolompos együttes előadásától. Végig apa nyakába volt. Egy kiscsaj meg az én ölembe ült és bőgött.

Sapik nagyon jók. Ha lenne kinek kapásból bevásárolnék. Gergőnek ez azért nem állna jól. :lol:
franci
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Franci!
Olyan hangos volt az együttes??
Nektek ilyenkor az egész ovinak volt a farsang, vagy csak Gergő csoportjának???
Nálunk minden csoportnak máskor volt. S képzeld, Réka lemaradt, mert beteg volt, s kérdeztem az óvónőjét, hogy mikor tartanak pótfarsangot. Azt mondta nem tartanak, de nyugodtan másik nap vigyem a jelmezét, s abban lehet egész nap. :lol: :lol: :lol: szóval másnap ő volt a kiskatica.

Kép ez itthon készült

Kép Levente az oviban

Kép Réka az oviban

Délelőtt kiugrottunk egyet piacozni Szonjával, s mentünk boltba is. Most meg alukál.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari, Franci, köszönjük, nagyon aranyosak vagytok!

Annamari, de szépek a gyerekeid! :D

Franci, szegény Gergő, ölelem így a távolból, neked meg nagyon drukkolok, érzem, hogy jó úton haladtok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


SZiasztok!

Beze! Nagyon szépek vagytok a képen! A hajad is nagyon jó ;-)

Szilvi! Akkor én mit mondjak a nehéz popsiról... Úgy nézek ki m egy 6 hónapos terhes kismama...

Annamari! Milyen telefont rendeltetek és kitől? Zoli nyáron rendelt a teszveszről, az pontosan megjött és tök jó, csak a magyar menüt felejtették el belerakni, meg tök más töltő volt hozzá. A képek nagyon jók! Szép a kis katicád nagyon! A kalózod meg félelmetes:)

Franci! Szegény apa. A férfiak máe csak ilyenek... Érdekes ez a Kolompos. Petráéknál is ők voltak, Petra azt panaszolta h nagyon hangos volt. A suliba is jöttek tavaly is, most is. A tavalyi bulijuk nagyon-nagyon jó volt, a mostani elég lapos. A gyerekek nagyon unták.

Maryka! De jó h sikerült gátvédelemmel szülnöd! Gyógypuszik a pocakra, remélem hamar kinövi!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri, köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari!

Jaj bocsi h nem válaszoltam itt :oops: :oops: ..néha elfelejtem ki mit kérdezett és hol :lol: :lol: :lol:

Édik a farsangos képek!! :wink:

Vettem már turkálóban egy-két ari cuccost,de nagyon sokat kapok rokonoktól,barátnőktől is:)

Képzeljétek már annyira lement a hasam hogy épp egy híjja és fel tudom venni a régi farmerjaimat :lol: ..ez nekem azért ilyen nagy szám emrt Olika után kb.ez 3 hónap után sikerült...sztem jövő hétre már fel is tudom venni őket :lol:

Ma egész nap ügyintéztem....elintéztem az anyaságit,a csp-t,a taj kártyát,adóazonosító jelet Violának,OTP-be az utólagos szocpol beszámítást a hitelbe,Tgyás-t a melóhelyen,szülési segélyt szintén a melóhelyen....mivel anyuék a városközpontban laknak így csak 1x kellett hazarohannom szopiztatni és mindent el tudtam intézni...olyan büszek vok magamra :wink:

Viola baaqb továbbra is egy álom...eszik és 4 órákat alszik.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Pruci,

én már nem rágom a körmöm, megjöttek a krémeim!!!.-)))Nálad mizu telo téren?
szólj, ha majd aktuális a doki, küldöm a számát!

Beze, szerintem tök jó a frizud!!szerintem a gyerkőcök nem szeretik a válozatosságot, azért mondhatta Lexi, hogy nem jó.-)

Maryka,jaj, én még abban voltam, hogy Matyika alszikeszik..múlt héten még ezt beszéltük.-(((((remélem, csak múló dolog lesz a hasfájás.....

Szilvia,kistesót 2-3 éven belül tervezünk, még sok mindentől függ, de mindenképp szeretnék..annyira imádok babát várni..-)

Annamari, Réka is nagyon szép ám Katicaként!!!!Annak én sem örülnék, ha modellkedni akarnának, de csak bóknak szántam.)))Levente evésével semmi fejlemény?

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziazstok!
Köszi a biztatást , lekopogom, úgy néz ki az Infacol segít egy kicsit :) Matyi egyébbként állandóan éhes, és aránylag sokat van fel, de nem sírdogál.
gyurika egy kicsit nehezen viseli az új szitut, épp ezért igyekszem szopi után mindjárt Matyit lerakni és otthagyni és szaladok az ő kis lelkét ápolni. Nagyon érzékeny kisfiú. Szeme sarkából figyeli ha szopi van és mintha nem merne oda jönni, pedig mindig hívom. Első pár nap enni sem akart, most kezd, hogy többet foglalkozom vele. 1. héten próbáltam aludni napközben is mert ki voltam, de most vége a pihinek. Egyébbként ez a mellszívás annyi időt elvesz :evil:

Annamari!
gyönyörűek a gyerkőcök :)

Franci!
DRukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szilvia!
nagyon jól nézel ki :)

Beze!
Jó lett a hajatok!

Na felébrest megyek!

Kép
Kép
maryka
 
 


Köszönöm Mindenkinek a dicséretet!!!!!

Moti!
Az oviba nem eszik, pedig minden nap visszük a kaját. Bejelentkeztünk a nevelési tanácsadóba, 23-án megyünk majd. Itthon nincs gond az evéssel. Tegnap este fél 9-kor még aranygaluskát evett vanília sodóval, utána meg parizert. :D :D
(Képzeld! tegnap Réka azt mondta, hogy szeretne szépségkirálynő lenni :roll: :roll: :lol: :lol: felteszi a kiskoronát, s abban illeg-billeg, le is kellett fényképeznem)

Maryka!
Gyurika leszokott már a pelusról? Vagy te is megvártad, míg Matyi megszületett??? Megszokja, s meglátod szeretgetni fogja.
Hasfájást sajnálom. :( :(

Panni!
Ügyes vagy, hogy így elintéztél mindent. Majd közös képet kérünk, ám!!! :lol: :lol: :lol:

Teri!
Állítólag a srác feladta múlt héten. Apa elkérte a ragszámát, hogy megnézze, hol is jár a levél. ( még szerencse, hogy postán dolgozik :lol: ) ma nézi, Tatabánya 1-be kiosztották. Telefon Tatabányára, s kiderült, hogy nem jó címezte meg a levelet. Fordítva írta a címzést, s saját magának adta fel. :shock: :shock: apa elintézte, s talán holnap ide ér.
Nektek mi van a telóval?????
Petra torka???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


jaj, Maryka, ezt a mellszívást én is utáltam már másfél óránként....viszont ha nem szívtam, jött a kín....meglátod, 2 hét után jobb lesz.nekem akkorra rendeződött, pedig Sebő is 1,5-2 óránként szopizott egy csomót.gondolj bele, a kézi mellszívóval mennyi idő elmenne!!!.-)még jó, hogy manapság már van gépi.)
szegény Gyurika, úgy megsajnáltam, ahogy írtad....Boldi is átment ezen, olyan szívszorító ezt látni....én sokszor sírtam is miatta....szóval, kitartás!!!!!
Annamari, és Levente ugye szeptemberben megy suliba?ott hazajön majd ebédelni?
Szépségkirálynő?ez jó!!öltözhetett volna Réka annak is!)sokkal szebb is lenne, mint akiket az utóbbi években választanak, műszájjal, műorral ,meg műcicivel.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Annamari! Akkor nálatok már sínen van a dolog. Jó fej fickó h magának adja fel... Itt még semmi hír. De kezdem azt hinni h búcsút mondhatunk neki. Kínában úghyse tudunk reklemálni. De azért még ezen a héten van remény. Elméletileg futárral jön...
Petra mandulája nagyon undorító. Ma megy vissza a dokihoz, kiváncsi vagyok mit fog mondani rá. Tegnap este tele volt vmi fehér trutyival, de nem tüszővel és piros csíkok voltak benne. Olyan mintha felrobbant volna a szájában vmi... Nagyon be vagyok tojva...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Annamari!

Mi ez a teló mizéria amikről írtok?Bocsi,le vok maradva de már érdekel :oops: :wink:

Maryka!

Átérzem a mellszívással kapcsolatos érzéseid...a legnagyobb fiamnál volt ez....abba a hibába estem hogy minden szopi után fejtem és ezáltal annyi lett hogy már nem lehetett leállni...most egyátalán nem fejek...csak annyi ürül amennyit Viola kiszopizik és amennyi kifolyik a mellkagykóban szoptatás alatt...így is már 3 liter van lefagyasztva :shock: :shock: ..szóval nehogy te is az én hibámba ess!!Mértékkel fejjél!De miért is kell fejned?Nem ürül ki és félsz hogy begyullad?Csak a gyulladt részt próbáld sok masszírozás után fejni...sztem legjobban kézzel lehet azt a részt kifejni.Amúgy ha van elég tejcsi ne fejjél mert ez egy ördögi kör...utána már nincs megállj!Bocsi nem akartam okoskodni,csak tanácsot adni mert én már a szoptatással,fejéssel,mellgyulladással kapcsolatban megjártam a hadak útját...tudod meséltem is a kórházban.
Ha meg nagyon sok tejed van ajánlom a homeos Utrica Urens 15 ch-tejcsökkentésre...én ezt szedem és így nem is volt még gondom..ez az első babám akinél nincs mellgyulladásom...Olikával ilyenkor már túl voltam egy antibiotikum kúrán.Most úgy nézem már most szépen beállt.(egyébként tejszaporításra meg szintén Utrica Urens 5ch kell).

Olikának tüdőgyulladása van :( és előjött a bronchitise is.Szombaton csőtörés volt nálunk...szal minden összejött...ennek ellenére Viola baba csak eszik-alszik hál'istennek!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Moti!
Tudott volna annak is öltözni, mert múltkor kapott koronát. :D :D én katicának szerettem volna.

Maryka!
Én is akartam kérdezni, hogy miért fejsz??? Szonjánál 1-szer fejtem, hogy megnézzem mennyit eszik. Aztán mikulás körül akartam, s nem tudtam fejni. :? :?
Ahogy Panni is írta, nehogy tényleg abba a csapdába ess, hogy most meg túl sok lesz.
Mit hozott Gyurikának a kistesó? Kapott nálatok valamit???

Panni!
Nagyon szép az új vonalzód!!!!!
Teri rendelt Kínából telefont, már ki is fizette, most várja, hogy megérkezzen.
Nálunk apa a Vaterán ütött le egy telefont, ( nokia 5228, mint az enyém, csak ez fekete). s ez a hülye gyerek, fordítva címezte meg, saját magának adta fel. Apa felhívta a Tatabánya 1 helyi ellenőrt, s akkor derült ki. Rendes volt, mert utána küldték, s ma már meg is kapta.
Nem furcsa, hogy nincs a lába között himbilimbi???
Szegény Olika. :( :( :( jobbulást neki!!!!!
Látom Viola rendes csajszi nálatok is, nincs is vele gond, észre sem lehet venni. Majd később érdeklődnék, hogy milyen 4 gyerekkel? mennyivel nehezebb, mint mondjuk a 3.
Meg azt akarom tőled kérdezni, hogy érdemes-e belépni a NOE-be? Mintha írtad volna, hogy te bent vagy.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!

Panni, Viola nagyon ügyes. Olikának jobbulást.

Mi már egész jól vagyunk még én köhögök kicsit.
Nevünk még nincs, abban maradtunk ha meggyógyultam akkor megbeszéljük. Apa egyenlőre annyit mondott valami szép ősmagyar nevet szeretne mint Zsombinál. Így nem valószínű hogy Balázs lesz mert az nem az. Van sok szép név ki is gyűjtöttem hát kíváncsi leszek mi lesz a végén. Kezdek fáradékonyabb lenni, meg már nem bírok olyan sokat gyalogolni, de azért még jól vagyunk. Kicsit tartok a szüléstől, de talán elmúlik majd ez a félelmem.

Farsangi fotók édesek.

Beze, szépek vagytok :)

Franci, mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++

Panni, teszel fel fotót Violáról?

Lillanyu, Danyu, Boni és a többiek merre vagytok?

Kri

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Pruci,
azt hiszem, nekem is ilyenek voltak a mandulámon 6 éve, mielőtt kivették.ha gondolod, megadom a dokink elérhetőségét, elmehettek megnézetni, hátha mond valami okosat.
a telefonnal kapcs. nincs valami angol nyelvű ügyfélszolgálat?milyen oldalról vetted?

Kri,akkor biztosan nagyon szép nevet fogtok választani!!!!

Maryka azért fej, mert muszáj, különben neki is begyullad.elhiszem, hogy van akinek beáll magától is, de nekem sem állt be egyiknél sem, és ha nem fejtem volna, begyulladt volna.szóval ez mindenkinél más, de sajnos sok időt elvesz, az tény.(

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok! Ideértem!!! De lassan megyek haza, de jó!!!

Annamari, milyen édesek a gyerkőcök.
Nem volt hangos a zenekar, csak amit előadtak a csodaszarvasról, az egy kicsit ijesztő volt.
Egész ovis farsang volt. Az óvó néniket külön is megtáncoltatták.

Beze, én is nagyon bízom bennük.

Panny, beleférni a naciba, nekem most is jó lenne.

Maryka, ügyes vagy te. Megy ez mint a karikacsapás.

Kri, megosztod velünk milyen neveket találtál?

Moti, manduládat felnőtt korodban vették ki, nem lehet valami jó.
franci
 
 


Franci,

igen, felnőtt koromban vették ki, maga a műtét nem gáz egyáltalán, nem is fájt, de lehet, hogy elvonta a figyelmemet az, hogy nagyon nagyon jó pasi volt a doki.-)
na viszont utána 10 napig maga a pokol....úgy fájt, hogy nem tudtam enni semmit..kiváló fogyókúra!.-)

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Igen, szeptembertől már suliba megy Levente.
Hmm, jó doki??? :lol: :lol: :lol: nem kérdezted meg tőle, hogy nem feküdne melléd, hátha előbb meggyógyulnál??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri!
Levente is szép magyar név. :D :D :D

Franci!
Ma ilyen sok munkád volt???

Teri!
Ez nem hangzik valami jól. :roll: :roll: szegény... :( :( :(

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, ezen annyira jót nevettem.)nem tudtam megkérdezni a dokit, mert a műtét után 1 teljes napig nem volt szabad beszélni.-)papírra írva meg mégiscsak olyan hülyén néz ki-)

Lányos Anyukák, a mesében Piroskának milyen frizurája van?
két copf, egy copf, fonott, sima?????

csak mert szombaton megyünk egy farsangi buliba és valszleg Piroska leszek, ezért kérdezem.)

hű, Olika tüdőgyuszija sem hangzik valami jól...azért otthon maradhat?mármint nagyiéknél?nem kell kórházba vinni?kapja a gyógyszert?

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
El is mutogathattad volna, gyere búj be mellém. :lol: :lol: :lol: :lol:
Szerintem nem volt copfba a haja, a csuklya volt a fején.
Kép

Majd kérünk ám képet!!!!!!!!!! A fiúkra addig anyukád vigyáz? Apa mi lesz, talán a farkas??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Moti! Köszi! Egyszer küldrél egy doki elérhetőséget, Csillag Béla. Ő az? Tényleg jóképű :lol: Ő gyerekekkel is foglalkozik?
Amikor Petra először esett le az ágyról, rohantunk be vele B.csabára, és ott olyan jóképű doki volt h mondtam Zolinak h mostantól lehet h sűrűn kell járnunk az ügyeletre.

Annamari! De jó h nektek megjött a tekó! Zoli tegnap írt a faszinak h már átutaltuk a pénzt, mikor küldi a telót, válasz: tegnapelőtt érkezeztt meg a pénz, ma küldi. Kiváncsi leszek. Így a jövő héten várható. Ekkora balfaszokat m mi...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Franci! Még jó h a Kolompos teljesen a korosztálynak megfelelő műsorokat csinál... Nálunk az Egyszer egy királyfit játszották el, a tanítónénik bevonásával (szerencsér kiszúrták a csinos főiskolásokat...)

Kri! Neveket elárulod?

Panny! Olinak jobbulást!

Petrára azt mondta tegnap a doki (helyettes volt csak bent) h várjunk még, nem olyan vészes, de figyelgessük. Na ja, nem olyan vészes: állandóan szuszog, mindig piros csórikám mandulája... Na mindegy, tavasszal megnézetem szakemberrel is. Állítólag az enyém is ilyen volt és sűrgösen ki kellett venni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Pruci, jobbulást a lánykádnak. Szerintem míg a doki azt mondja nem kell hozzá nyúlni addig örüljetek.

Nos a nevek amik nekem tetszenek:
Ákos, Barnabás, Botond, Nándor, Nimród, Zalán. Remélem apa tud ebből választani :D. nekem mindegyik tetszik így rajta múlik majd.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Pruci,igen Csillag Béla az.ezek szerint láttad már?.-)
én is jártam már úgy, hogy Balcsin rohantunk a veszprémi kórházba az ambulanciára és egy annyira helyes fiatal orvos volt, hogy hirtelen elállt a szavam..meg egy kicsit neki is, mert strandszerkóban mentem, épp csak egy kis rövidnadrágot, meg trikót volt időm felhúzni, úgyhogy jó páros voltunk.))

Annamari, köszi a képet!!!!csuklyám nincs, majd kötök valami piros szalagot.)Apa Sherlock Holmes lesz valszleg.)
Ja, tegnap beszéltem MArikával, jól vannak, csak Matyikának néha nehéz kakilni.sokat nyöszörög a Drága.Gyurika meg kicsit el van veszve, ez annyira ismerős, összeszorult a szívem, ahogy Maryka mesélte.
Múlt héten kontaktáltam Linát is!Jól vannak, Kristóf január óta ovis.Tulikának sajnos 2szer volt vesemedence gyulladás ősszel, most márciusban fog kiderülni, hogy hogy áll a vese rendellenessége.majd ha jó időt lesz, találkozunk a játszótéren-.)
Kri, mind tök jó nevek, amiket találtatok!!!!nekem a Koppány tetszik még nagyon.ha lesz egyszer egy kan erdélyi kopónk, azt úgy fogjuk hívni.)mert a harmadik fiunknak is megvan már a neve, ha lesz.-)így a KOppány marad a kutyának.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!
Megebédeltem, a munka érdemi részének vége. Így van időm kicsit itt is lenni.

Moti, én általában fiatal jóképű nődokikat fogok ki.
Olyan jó hogy mentek farsangozni.

Annamari, mi ez a boszizás???? :lol:
Jaj, annyi a meló hogy belegebedek.

Teri, Petrának jobbulást. Lassan olyanok lesznek a dokik mint a kuruzslók, csak találgatnak.

Kri, nagyon szép neveket találtál. Ha apa nem tud választani, majd megszavaztatjuk itt. :lol:

Tegnap Gergő megint sírógörcsöt kapott. Az anyósom beszélt neki múltkor az anyukájáról, hogy el van temetve. Gergőn most csapódott le. Olyan keservesen sírt, levegőt alig kapott. Már kezdte felfogni a halál fogalmát, én mindig azt mondom hogy a csillagokba mennek a halottak, és onnan mindent látnak, de ez az elföldelés sok volt neki. Kezdhetek mindent előröl.
Az oké hogy ez a valóság, de akkor is. Mi anno 20-30 éve, hogy emésztettük ez meg? Olyan nehéz elmagyarázni neki.
Nekem közeli rokon csak az egyik papám halt meg, de én hiszek abban hogy ő lát engem. Szerintem Gergő is látta. :oops:
Jó sz@r téma, de ti mit mondotok a gyerkőcöknek?
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: