Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a köszöntéseket!

Évi!
Sajnálom, hogy ilyen rosszul eszik Lilla, de a kis lelke most biztosan eléggé sérült, s nem is feltétlen a tesó érkezése, hanem az, hogy Te 16napig távol voltál tőle, s mikor megjöttél, akkor tesóval jöttél......de biztos, hogy szenvedetta kis Drága, s egy felnőttnek is nehéz egy ilyet feldolgozni, nem egy ilyen pici gyereknek...az én Marcim sokkal kevesebbet volt nélkülem, s kétszer be is jöhetett, de mégis úgy láttam, hogy felnőtt az én kicsikém abban a pár napban, s nagyon sok idő telt el, hogy újra a "régi" legyen..egy pár hete még pl, hogy újra velem akart aludni...de Matyi felé, s igazából felém sem mutatott bármilyen ellenkezést....enni soha nem evett túl jól, ezért azon nem láttam változást :roll: adj neki sok-sok időt, s amikor tudsz beszélgess vele!!! Minden a legnagyobb rendben lesz, a legfontosabb, hogy most már mind a négyen otthon vagytok EGYÜTT!!

Panndi!
Gratula! szép súlya van Gábornak :wink:

Kri!
Jobbulást! Már Neked sem sokat kell várni a kis Balázsra :wink:

Háát nagy durranás lenne, ha végre Panny Violája lenne hosszú idő után az első lánytesó :wink: a fiúk mellé...eddig Danyunak, s AM-nak lett lánya, a többi "tesó" fiú..ugye, jól emlékszem :roll: :oops:

Moti!
Boldi hogy van?? Ovi próbálkozás újra?? Marci már egész jól viseli, sőt lassan mondhatom, hogy szereti...csak még hordom a kaját, mert nem eszi meg az ottani kosztot...most már a korosztályos csoportba jár, igaz egyik reggelről délutánra tették át, de én jobban fel voltam elsőre háborodva, mint amilyen rossz volt, ugyanis mostanában reggelente magától indul pl. cipőt húzni ha szólok, hogy indulunk...na jó nem elsőre, de akkor is. Ez - amíg a másik csoportba járt - eddig nem így volt.

Danyu!
Most elkezdtünk járni egy gyógytornászhoz, kötöttek az izmai, azt mondta, hogy nincs nagy baj, csak sok kicsi...hasonfekvésben nem emeli rendesen a fejecskéjét, s a karját tényleg nem nyújtja rendesen..először minden napos tornát mondott, de mondtam, hogy nem tudom vállalni, hgoy minden nap hordom északra, a sziget másik felébe, s most péntekenként járunk, ma voltunk másodszorra, s mutatott a páromnak egy gyakorlatot, melyet minden oldalra 1-1 percig háromszor egymás után kell elvégezni, s naponta kétszer..ha nagyon muszály lenne megcsinálnám, de hogy őszinte legyek, én nem bírom amikor sír, ezért is a páromnak mutatta a csajszi. Azt mondta, hogy itt nem jellemző, hogy "aggódnának", s általában nem csinálnak ilyet babáknak, de ő nem a kivárásnak a híve, s úgy gondoja, hogy relatíve hamar lesz eredmény..azt mondta, hogy pucéran videózzuk le most, s kb. egy hónap múlva, s hogy mi is látni fogjuk a változást.
Megígértem, hogy írok róla, bocsi rövidebben nem ment!
Ti hogy vagytok??Gondolom, hogy nagyon sok a munka! ?

..na megyek még tv-zek egy kicsit, s elteszem magam holnapra, azaz most nézem már mára :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Franci?? Hogy vagy?? Voltatok dokinál?? Nem ma kellett menni??? :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!
Igen, jól emlékszel, csak Danyunak és nekem lett kislány tesó.
17-én kellett mennie, pont a Te napodon.

Franci!
Mi volt 17-én?????

Évi!
Nálunk is annyi a korkülönbség Levente és Réka között, mint nálatok. Nálunk is észrevehető volt, hogy Levente nem evett, de inkább akkor mikor oviba került. S most sem eszik semmit az oviba, pedig a kaját már itthonról visszük, hozzá sem nyúl.
Én Vitacolen-t is adtam neki, Béres cseppet, de nem nagyon javult az étvágya. Most van az, hogy többfélét is megkóstol.

Moti!
Maryka (?) tegnap este rakott képeket iwiw-re, láttam Matyit!!! :D :D :D igaz pici képet, de tündéri, s Maryka sem tűnik fáradtnak, megviseltnek.

Panndi!
Szépen növöget Gábor, gratula!!!!

Kri!
Te is nemsokára már nst-re fogsz járni, s ta is újra babázhatsz. :wink: :wink:

Teri!
És milyen telefont rendeltél???? Nem félsz, hogy kínai lesz a menüje??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Danyu!
Gyere te is!!! tudod, még tartozol a képekkel!!!! gmail-re is küldheted, ha úgy könnyebb.

Angie!
Zsomborral mi a helyzet? Még mindig sírósabb??? Szilárd ilyenkor nem próbálja vigasztalni? Te, hogy bírod??

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Sziasztok,

ÖRÖMMEL TUDATOM, HOGY MA HAJNALI 1 ÓRA 39 PERCKOR MEGSZÜLETETT MEHYHÁRT VIOLA ANIKÓ, 3410gr-al, 54 cm-rel. BABA ÉS MAMA IS JÓL VANNAK.
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panni!
Nagyon sok szeretettel gratulálok Violához!!!!! És végre lett egy kislány. Ahogy mondtad, tényleg megvárta bátyó farsangját. :lol: :lol: :lol:
Jó egészséget és sok tejecskét kívánok!!!!!

Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Violához nagy szeretettel gratulálok!!!!!végre egy kislány Pannyéknál!!jó dolga lesz ennyi bátyóval.
Marykáék ma mehetnek haza!jól vannak, csak bedurrant a cicije, hála Istennek sok a tejcsi.)

Szilvia,
ovival mi legközelebb talán szeptemberben próbálkozunk.ha fölveszik valahova Boldit.

amúgy megint lázas volt éjjel és reggel is......

Panndi, jó, hogy írtál, örülök, hogy Gábor szépen ügyesen növöget!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok Lanyok!
Ugy volt hogy en hozom a hirt Pannirol ebbe a topikba, de latom hogy egy vendeg mar beelozott :(
Lenyeg hogy Pannieek rendben vannak es beteljesult a nagy vagya!

Panni!
Itt is gratulalok!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Annamari!
Zsombort meg mindig irritalja a nagy zaj, zsibongas, ezert Szilard inkabb felzaklatja egyelore. Most kezdi az apjat is elfogadni. Eddig az o hangja is zavarta. Most mar neki is mosolyog. Esteket anyuval kikiserleteztuk hogy ne akadjon ki, es ugy kell vele banni mint a himes tojassal hogy ki ne boruljon a bili es be ne porogjon mert akkor egy ora amig visszazokken. Szilard olyankor furdik, igy nem rohangal, apa vele van es nem engedi hogy nagy zajt csapjon a furdokadban. Nem egyszeru a helyzet, de ugy latom hogy jobb mint 2 hete volt. Szepen meg fog erosodni, csak ki kell varni turelemmel, ami nekem fogytan van. Jo hogy anyu tud segiteni! A nappalok egesz jok,kettesben elvagyunk mint a befott :)
Szegeny Szilard egyelore nem sokat erzekel a tesobol, amiota ilyen nehezek a napjaink. Remelem,nem tavolodik el Zsombortol.
Ti jol vagytok? Szonja jol birja a tesok zsibongasat estenkent?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Panny!
Nagyon sok szeretettel gratulálok VIOLÁHOZ!!! Földöntúli boldogságot érezhettek!!!

Am!
Jövő szombatra várta Panny, de legalább a napot majdnem eltalálta...a farsang, ha jól emléxem, jövő csütörtökön lesz!! Odaér, ha Viola jól van, ellóghat egy fél órára....

Én tuti, hogy a szülőágyról rohannék rózsaszín cuccokat venni :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Panny, gratulálok Violához :):):) Sok-sok tejcsit nektek. Szuper hogy kislány lett. Úgy gondolom titkon mind szurkoltunk, hogy most kislányotok legyen :):):).

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


A nemek alakulása :)

1298234554.437.pdf

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Panni!
Sok szeretettel gratulálok nektek a kicsi Violához! Nagyon örülök nektek! :D Nagyon drukkoltam Nektek és be-be nézegettem, hogy mi van veletek. Hip-hip hurrá! :))
Sok boldogságot az egész családnak!

biribon
 
 


Sziasztok!

Bocsi de az otthoni számítógép nem azt akarta amit én. Bár lehet csak a férjem buherálta meg, nehogy a gép előtt üljek egész nap. :lol:
De ma már bent vagyok, és újra itt.

Hogy én mindenről lemaradtam…. szörnyű

Marykának és Panninak gratulálok a babácskákhoz. Ha beszél valaki velük puszilom őket.

Lillának Sok Boldog Névnapot!

Szilvi Boldog Szülinapot!

Betegeknek jobbulást!
Én se vagyok még rendbe, azóta is köhögök. Gergőnek meg folyik az orra. Apa már leszervezte anyósékat a jövőhétre, kicsit előre látó.

Köszönöm az érdeklődést. Igen 17-én voltam a meddőségibe. Szerencsém volt mert az egyik legjobb dokihoz kerültem már konzultációra is, és fogad is. Szerdán már megyek vérvételre és nőgyógyászati vizsgálatra. Aztán vérvétel a 3. ciklus napon, és utána petevezeték átjárhatósági, még aznap a következő teendőket is meglehet beszélni.
franci
 
 


Kép

Kép

Franci!
Ez akkor gyorsan ment/gy. Én drukkolok nagyon!!!!!!

Biribon!
Olyan vagy, mint a szökőnap, hébe-hóba előbújsz. Hogy vagytok? Lányok bírják egymást? eljátszanak? Lillusnak utólag is boldog névnapot!!!

Angie!
Én megmondom neked őszintén, jobban szeretek velük egyedül lenni. Akkor olyan szépen szót fogadnak. 3/4 7-kor megyünk fürdeni, nagyok a nagykádba, én meg közben Szonját a kiskádba fürdetem. Nagyok egyedül megfürdenek, kiszállnak, megtörölköznek, aztán felöltöznek pizsibe. 7 körül megisszák a kakaót, s mennek be a szobájukba tv-ét nézni. ( mesét)
Addig mi meg nézzük a VV-t, ill. én nézem, Szonja cicizik, s altatom. A legtöbb esetben már fél 8-kor alszik.
Nagyok vagy elalszanak a tv előtt, vagy 8 után kikapcsolom, s fél 9-9-re alszanak.
Ha apa itthon van, akkor futkoznak, kiabálnak. Szonját nem mindig zavarják, szerintem hozzá szokott a hangzavarhoz.
Lehet, hogy nálunk azért jobb, mert 2 nagy van, s ők együtt elvannak, Szilárd meg nem tud kivel játszani. :roll: :roll: :roll:

Szilvi!
Panniéknak is bejött, hogy negyedikre lány, nálatok is sikerülhet!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: felénk azt mondják, szólj a postásnak, az majd csinál. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri!
Köszi a táblát, nincs sok rózsaszín benne. :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán most már te leszel a következő!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, hogy neked milyen ügyes gyerekeid vannak.
Én se értem ha apa otthon van Gergő 9-kor még dumál, én jó ha 11 körül alszom. Hétvégén apa nem volt otthon, délbe aludtunk, és fél 9-re szerintem mindketten aludtunk már, egészen reggelig.

Tényleg most már Kri a következő. De azért még várjon egy kicsit.
franci
 
 


Annamari!
Nagyon idillien hangzik az esti menet nálatok. Az mindenképpen sokat jelent, hogy a nagyon ketten elvannak. Egyébként Szilárd sem direkt rosszalkodik, csupán éli a kis korának megfelelő életét, ami arról kell, hogy szóljon, hogy jókedvű, játszik (ebből kifolyólag folyton lever valamit = zajcsapás), szaladgál a házban a szobája és a nappali között (ez is normális viszont = zajcsapás), rajzol, festeget (örömében, ha sikerül szépet rajzolnia, felkiált, hogy "anya, nézd" = zajcsapás --> Zsombor összerezzen). Ezeket egy Szilárd lazaságú gyerek (mármint, amilyen rugalmas kisbaba volt), simán eltűri, sőt, lehet, hogy még élvezi is, hogy zajlik körülötte az élet. Zsombor viszont kikészül, lestrapálódik, kiborul és úgy felzaklatódik, hogy alig bírom visszatartani benne a bömbölést, amibe belehergeli magát, és akkor még megfürdetni sem lehet, enni sem akar. Ezért is gondolom, hogy egy hiperérzékeny gyererek a Zsombor. előbb-utóbb ki fogja nőni :roll:

Franci!
Örülök hogy beindultak a dolgok. Végül hova mentél?

Szilvi!
Tényleg, ti négyeskében gondolkoztok? hátha úgy járnátok mint Panni :wink: Nekünk nem lesz több!! Zsombikánknak ezt a korszakát éljük valahogy túl. Talán ha ő egy könnyebb gyerek lenne :roll:

Marikának hatalmas gratula!!! Biocsi hogy csak ilyen későn :oops: :oops: :oops:

Évi!
Jó hogy végre otthon lehettek!

Moti!
Elég rendesen kijut nektek a betegségből. Remélem, jön a tavasz és mennek a vírusok!!!! Mi megúsztuk idén, de még csak az hiányzott volna!

Kri!
Rajtad a világ szeme!!!

Panndi!
Te is szépen araszolgatsz előre. Persze hogy minden rendben odabent! Ez másképp nem is lehetne!

Jaj, mennem kell, éhes Zs. Pedig most mindenkinek akartam írni :oops: :oops: :oops:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Itt a farsang...

Kép Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ezt szombaton vettem fel.

Szerintetek, énekel vagy csak az ajtó nyikorgást utánozza??? :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=14zmHePnA0s

http://www.youtube.com/watch?v=d4mA51bInBs

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Franci!
Köszi szépen!!!
Akkor inszem lesz vagy lombik? Vagy majd az eredménytől függ??? Nyáron már akár babás is lehetsz, mit nyáron, még tavasszal. :P :P :P munkatársaid tudják?
Gergő mi lesz farsangon?

Angie!
Persze tudom, hogy nem direkt hangoskodnak. Hamarosan már te is egy harmadik után kezdesz nyavalyogni, egy kislány után....
Oviba jár Szilárd? Mi lesz farsangon?
Szonja már lassan 2 órája alszik, ideje lenne ébredni, mert enni kéne, s mennem a nagyokért oviba.

Moti!
Végül is találkozott Maryka és Panni a kórházban??? nem tudod véletlenül?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Még egy percre beugrottam...

Annamari!
Hát mindjárt megzabálom Szonját! Hogy neked mikre nincs időd, és energiád!!!! Adjál már nekem is, plííííííízzzzz!!!!!!! Zsombor még nem nyomja ki magát, pedig irtó erős kiskrapek, csak még eddig a pocakjával volt elfoglalva. Remélem, gyorsan összeszedi magát és behozza a lemaradást.
Nem lesz több gyerekünk. Nekem ennyi energiám volt, csak tartson még ki Zsomborra. Lányunk maximum úgy lesz, hogy örökbe fogadunk egyet, egy 1-2 évest (ami nincs kizárva, bár apát nagyon rá kellene beszélnem, és azt is csak évek múlva).

Futok, mert telefonokkal is el vagyok maradva..........................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Panny! Szívből gratulálok Violához! Végre teljesült az álmotok! Igazán megérdemeltétek!!!

Annamari! Nagyon édes a kis farsangos csajszi! De jó, h nálatok ilyen simán megy a lefekvés! Bezzeg nálunk...
Annamari, Moti! Ilyen telót rendeltünk, remélem jön is valami. Már átutaltuk a pénzt, most rágom a körmömet h jöjjön is valami: http://azolcsosag.hu/index.php?route=pr ... uct_id=554
Az még a legkevesebb h kínai menü, csak jöjjön meg. Azért rendeltük végül onnan, m 3 db kerül 30000-be. Kíváncsi leszek rá. A fickó azt írta h mgyar is lesz benne (ha-ha, melyik magyar? lehet h a kínai féle...). De ha bejön, akkor tv lesz a következő... :lol: :lol: :lol:

Angi! Azért ne keseredj el! Hamar eltelik ez a nehéz időszak, aztán tök jó tesók lesznek és te is tudsz majd pihenni! Nagyon szépek vagytok a képen!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Angie!
Köszi!!!!!!
Nem hiszed el, de a fényképezés után 10 perccel már aludt. Szépen felöltöztettem, betettem a kiságyba, ujjacskáját bekapta, s aludt.
Nagyon csinos vagy a képen, eszel rendesen, olyan soványnak tűnsz??? :? :? :? Zsombor nagyon szép kiskrapek!!! Én most már nem látom benne Szilárdot.

Teri!
Köszi neked is!!!
Remélem nem lesztek átverve, ennyiért tényleg jó üzletet csináltatok. De én úgy emlékszem, hogy múltkor is rendeltél telót? vagy csak akartál? Azon is mintha tv-ézni is lehetett. :roll: :roll:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


PAnni éljen a kicsi lány :) igazi kihívás lesz a fiúk u tán:)

Puszi mindenkinek!

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Sziasztok!

Marykának, pannynak sok boldogságot, és tejecskét kívánok, nagyon szép méretekkel születtek!

Franci, nagyon drukkolok!++++++++

Annamari, nagyon szép Szonja!

Angie, szépek vagytok, és tényleg nagyon vékony vagy!

Szilvi, utólag is boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


panny: szeretettel gratulálok kislányotokhoz! Jó egészséget, sok tejcsit kívánok!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Jó reggelt!

Azt hiszem ma aludni jöttem be.
Gergő 10 után aludt el, reggel 5-kor meg keltem. Igaz Gergő is sikeresen felkelt fél 6.kor. Remélem kicsit visszaaludt még.

Angie, nem lehet egyszerű ez a hiperérzékenység.
Olyan furi, eddig csak olyat hallottam hogy a kicsi strapabíróm a nagy mellett. Egyszer a szomszéd kisfiú akkor aludt el mikor leszállt a helikopter. Amúgy a bátyja se halkabb mint a helikopter.
A Budai Meddőségibe mentem.
Zsombor nagyon édes! Csini anyuka vagy.

Annamari, megzabálom a kis katicát. Olyan édes! És ahogy énekel, lekörözi bármelyik operaénekest.
Levente és Réka mi lesz a farsangkor?
Gergő cowboy, más nem is hajlandó lenni. Az oviba egy bohócos állarcot színezett ki, hétvégén is a bohócot mondogatta. (Bohócnak be se kéne öltöznie). Tegnap délután anyum kérdezi bohóc szeretne lenni e? De a gézengúz egyből rávágta, „Én cowboy leszek!”
Azt nem tudom inszem vagy lombik lesz, először megcsinálják a petevezeték átjárhatóságit. Tényleg nagyon jó lenne, ha tavasszal a pociban lenne a kistesó.

Teri, piros vagy fekete telót rendeltél?
A férjem is rendelt valamit nagyon messziről, Mo-on volt összekötő. Nincs vele semmi baj.
franci
 
 


Sziasztok,

Először is elnézést kérek Angie-tól, én nem tudtam, hogy megbeszéltétek, hogy te hozod a hírt Panny-ról.
Csak láttam, hogy nem tudtok róla még és gondoltam megírom. Ha gondot okoztam ezzel, ne haragudj. Nem szeretem az öszetűzéseket. :oops: :oops: :oops:

Panny küldött egy képet a kis Violáról, ezt szeretném feltenni, ha nem probléma. :oops:

Íme a csodaszép Menyhárt Viola Anikó :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy köszönjük a képet a szépséges kisasszonyról.
Milyen nagy haja van.
franci
 
 


Franci!
Köszönöm szépen!!!!
Rékáéknak múlt héten volt a farsang, amiről lemaradt, mert beteg volt, s ez volt az ő jelmeze, katica. Leventééknél holnap délután lesz, s kalóz lesz. 3 órakor lesz, megyek be én is, szülők is bemehetnek, azért rakták 3-ra.
Gergőéknek mikor lesz? Akkor nagyon nem is kell gondolkodnotok a jelmezen. :wink: :wink: :D :D
Volt már neked ez a petevezeték átjárhatóság vizsgálat? Tesómnak 2009 szeptemberében ( azt hiszem) volt, s novemberben terhes is maradt. Nekik inszem volt.

Judy!
Köszi szépen a képet!!!!!!
Nagyon édes a kis Viola, szerintem a fiúk odalesznek érte, kényeztetik is majd rendesen. :D :D

Had dicsekedjek egy kicsit, tegnap este 3/4 7-kor elaludt Szonja, 3/4 8-kor megébredt, szopizott, s aludt vissza, aztán reggel fél 6-kor ébredt. Akkor is szopizott vissza tettem a kiságyba. El is aludt. 3/4 9-kor úgy kellett már felébresztenem. :P :P :P Látod, Franci, megjavult. :lol: :lol: :lol: már nem adom oda!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, kérdéseidre válaszolva:
Gergőnek ma lesz farsang, fél 4-től. Mi is megyünk. Anyum vitte reggel, még fényképezték is.
Átjárhatósági nem volt, következő ciklusba lesz.

Szegény Réka, nem mehetett farsangra :( . Gergő tavaly nem volt, volt is bőgés rendesen.
Nálunk az egész ovinak most van a farsang. Lesz valami zenekar is. Nem tudom mi, azt tudom hogy K betűvel kezdődik. (hozom a formám :oops: :oops: )

Szonját még most is vinném. :lol: Majd leszoktatjuk mi az alvásról. :lol:
Annyira tetszik a Szonja név, apának sajna ez se jön be.
franci
 
 


Franci!
:lol: :lol: :lol: tényleg hozod a formád :lol: :lol: :lol: mondjak K-val szavakat??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd megkérdezem óvónőt, hogy lesz-e pótfarsang. Amúgy tavaly még pólyásbaba akart lenni, mert előszedtük a pólyát ( ami anno még az enyém volt), :lol: s abba kellett őt is "becsomagolni".

Nálunk se tetszett apának a Szonja, de megszokta. :lol: :lol: :lol: nálatok is biztos megszokná, ha többször emlegeted. :lol: :lol: Gergőnek is tetszik ez a név?

Én úgy szorítok, hogy sikerüljön!!!!!!!! Ne félsz az átjárhatóságitól? ( tesóm azt mondta, hogy elég szar volt)

Ja, majd mutizz fényképet a kis cowboy-ról!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, hozok képet. Ma én is készítek róla.
anyum felhívott, hogy fog Gergő pisilni menni. Mert a farmerra rátette az övét + a puskatartót is. :lol: Megoldják remélem.

Gergőnek tetszik a Szonja név, bár csak a szomszéd Szonját látta még (nem lesz kettő a házba, elköltöznek), szagénykém SZOKNYÁNAK mondta.
Nálam a Boglárka a favorit. De fiúnak egyik se jó.....

Szorits nekem ezerrel. jó?
Átjárhatóságitól bevagyok tojva. Mindenki azt mondja fáj, főleg ha valami gubanc van.

Mára lelépek, feladatott adott a főnök. Este ha tudom hozok képet. Pénteken viszont már bent vagyok. Puszi
franci
 
 


AM!
Persze hogy erzek, de en sajnos (vagy nem sajnos :wink: ) szoptatasnal fogyok. Sziszkonal is ez volt. De nem veszes, 1 kiloval vagyok kevesebb mint teherbeesem elott. Egyebkent csoda hogy ennyi stressz utan van meg tejem. Napi egyszer kel 120 ml tapszer. Lehet hogy oda kene igernem nekem is Zsombort egy tobb lanyos anyukanak es rogton "megjavulna"??!! Szonja tiszta Reka, es irigy irigy a csendessege es alvokaja miatt. Igaz Zsombor is 1x kel 3-4 korul. Ha nagyobb lesz, majd azt is szepen elhagyja. Sz. megfordult mar?

Franci!
A BMCrol jokat hallottam. Irsz a forumjukba?

Szilard tuzolto lesz. Ma keszult el a jelmeze. 4en lesznek tuzoltok, igy lesz egy kis tuzoltasos musor is :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Panny, sok szeretettel gratulálok Violához, nagyo nszép baba, jó egészséget Nektek :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Franci!
De, hogy ezerrel, beszarásig izgulok Érted!!!! De szerintem nem csak én fogok, hanem itt mindannyian!!!!! ( és ha nem haragszol, én mindjárt kettőt beszélek beléd!!!!)
Eleinte Réka is Szoknyát mondott. :lol: :lol: :lol:
hogy fog Gergő pisilni menni. Mert a farmerra rátette az övét + a puskatartót is. Laughing Megoldják remélem.
ez nagyon tetszett :lol: :lol: :lol: :lol:

Angie!
Én is csodálkozom, hogy Szonja miért ilyen nyugodt. :? :? furcsa is. Most meg már megint alszik, pedig 10 körül elvoltunk sétálni, fél 12 előtt értünk haza, s aludt a kocsiban is 1 órát legalább.
MA már többször átfordult a hátáról is a hasára. Hasról hátra talán 2 hete fordul, akkor többször átfordult, most elvan hason is.
Jöttök majd megint erre felé???? szólj ám nyugodtan!!!! s megint talizhatunk!!!!!
Még mindig 1 ciciből szopiztatod??? A tápszert este adod neki???
Majd a tűzoltóról is kérünk képet!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 



Sziasztok!

Panny! Nagyon szép baba Viola, mégegyszer gratula!

Annamari! A múltkor csak akrtam rendelni, de akkor nem jött össze. Most meg tiszta ideg vagyok h mit fognak küldeni. Remélem nem egy hello kittya játéktelefont...

Franci! Feketét rendeltem. Bár nyáron Zoli rendelt egy kéket egy magyar összekötőtől és szép pirosat kapott. Akár lehet h piros lesz mire ideér.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
Én a pirosat választottam volna. ( vagy, ha lett volna rózsaszín, akkor olyat)
Hány nap múlva kellene megérkezni??

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari! Szerdán utalta Zoli a pénzt, az 3-4 napon belül van ott állítólag, és akkor rögtön küldik, és olyan 4-6 napon belül. Elméletileg így a jövő hét elején kellene megérkeznie. Nekem is a piros tetszene, de le lettem hurrogva.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Panny, Viola csodaszép :):):).

Franci, én is nagyon izgulok érted. Remélem összejön a tavaszi pocaklakó szorítok nagyon +++++++++++++++++++++++

Ma voltam 32 hetes uh-on. Jó nagy babim lesz. A méretei alapján 35 hetesnek felel meg 2820g-ra saccolta a doki. Meg is kérdeztem mekkora lesz ez a gyerek még van két hónapunk. Mosolygott és mondta hát ezt így előre nem tudják megmondani :):):). Hosszú szempillái vannak már jól látszott az uh-on. Bár én nem láttam semmit mert kis monitor volt és a doki felé volt fordítva de párom látta és mondta cukika. Lehet már március végén meg lesz ez a gyerek most azt mondták március 31 a szülés várható időpontja. Férjem mindjárt mondta is a kocsiban remélem nem április elsején fog megszületni. :lol: :lol: :lol: Szerintem nem fog előbb jönni ilyen sokkal, de tuti kicsit előbb jön. A lepény I. érettségű szóval már ez is beindult. Hát kíváncsi leszek.
Már jobban vagyunk még kicsit köhögünk, néha folyik az orrunk és ennyi.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


franci írta:A

Szorits nekem ezerrel. jó?
Átjárhatóságitól bevagyok tojva. Mindenki azt mondja fáj, főleg ha valami gubanc van.



nekem is volt átjárhatósági. echovist nem a röntgenfolyadékos. szerencsére. előtte be kell venni egy görcsoldót, én pl nem éreztem.. minimális feszülést de semmi extra. .és amikor vége utána ha a folyadék teljesen átjárja a petevezetéket,akkor egy két percig extra görcs, akkor még egy görcsoldó és már mentem is haza. kocsival,uram soförködött.

röntgenes fájdalmasabb..de van akinek azzal nézik. de görcsoldót itt is vegyél be előtte.

és nekem szeptemberben volt átjárhatósági, novemberben siker:)nagyon drukkolok!+++++++++

Mindenki gyönyörű..folyamatosan betegek vagyunk:( jövök majd de pusssssz mindenkinek

Lillaanyu az Anyatanyán várnak :wink:

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Teri!
Boldog szülinapot!!!!!
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri!
Gratulálok, tényleg szép méretekkel rendelkezik. Azért csak nem fog 1-én megszületni. :P :P :P :P

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari! Köszönöm!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kri! Tényleg szép nagy baba! Kiváncsi leszek h mikor és mekkorára nőve fog kibújni! Nem olyan rossz ám az ápr. 1.

Franci! Akkor jó kezekben vagy. Az átjárhatóságit nem irigylem... De most már sikerülni fog és tök jó lesz neked!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Boni! Jobbulást nektek!

Petrának megint mandulagyulladása van. Valószínű h tavasszal meg kell műteni, de már most be vagyok tojva miatta...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


PRUCI,

BOLDOG SZÜLINAPOT!
ÉN TUDOK EGY HIPER SZUPER FÜL ORR GÉGÉSZT, HA SZÜKSÉGETEK LENNE RÁ, SZÓLJ.
Angie,micsoda gyönyörűség ez a fiatalúr!!!!kis húsgombóc!!!!annyira imádom a babákat....sosem elég belőlük.az az illat, meg a bőrük,hm...

Annamari, Szonjácska csodaszép!!!!hogy tűrte ezt a jelmezt!!sokáig volt rajta?
Boni, sajnálom, hogy Ti is betegeskedtek, sejtettem, mivel többször kérdeztem, hogy vagytok, és nem válaszoltál.(((

Annamari,Marika találkozott Pannival a kórházban!mesélte nekem, épp azon a napon került be Panni, mikor ők jöttek haza.)))
nagyon jól vannak, Matyika szépen eszik, alszik.csak Gyurika is megint lázas egy kicsit, meg folyik az orra, de ez már már mindenkinél állandó.

KépKépKépKép
moti
 
 


Franci, a hsg miatt szorítok Neked nagyon!!!!csak biztatni tudlak, mert ahány ismerősöm átesett rajta, mind 3 hónapon belül várandós lett utána!!!

Kri, ne ijedj meg a méret saccolásoktól!kitünő hónap az április!!!akkor is, ha elseje!.-)

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Pruci, boldog születésnapot!

Betegeskedőknek jobbulást, küldöm a gyógypuszikat!

Franci, milyen átjárhatóságid lesz?

Moti, mit kap Sebi a szülinapjára? Mikorra tervezitek a 3. babát?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: