Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Otthon ilyen meleg van? Itt sincs rossz idő, de azért nem olyan meleg. Hát a nyár az tuti, hogy nem könnyű babáva. Én JUlival nagy melegben csak 10 előtt és 16 után mentem sétálni, játszózni.

Kb egy hete Andris is marha nyűgös. Szegénykém elég fárasztó tud lenni :oops: Na mindegy, kibírjuk. Valszeg ugye a foga, meg szerintem most már nagyon zavarja, hogy nem tud eljutni a dolgokhoz. Emelgeti is a popóját, csak még nem jött rá, hogyan kéne, nomeg nehéz is (márminta popója :)). És az elalvás is nehezebben megy, csomószor ki kell venni, és megy a nagy sírás-rívás, pedig álmos nagyon.

JUli névnapi bulija tök jól sikerült. Mieinkkel együtt 7 gyerek volt, meg 7 felnőtt, szóval sokan voltunk, pedig csak 3 családot hívtunk meg. Asszem többet nem is érdemes, mert ez még így pont jó volt. Na mindenesetre este jó volt egy kis csönd :)

Ja és ma először tettem a répa, krumpli mellé cukkinit. Hát úgy falta, majdnem egy egész adagot megevett. Hurrá, haladunk! :)
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Ice: Nem tudom, ha napközbe pancsizok vele, nem fogja azt hinni, hogy este van? :D Vagy elég nagy már ahhoz, hogy "felfogja"? De meg az esti pancsi után mindig éhes :D

Etus: igen, marha meleg van... Most pont esett 1 órát az eső és vagy 5 fokkal lehült a levegő, így hűtöm a lakást is :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Etus: jó is az a cukkini :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 

 
 

cherryke:dehogy is! :lol: Balázs úgy vigyorgott!tuti,h jól esett neki a pancsi :D nyáron is jó lefürdetni a babákat nagy melegben.ne ugyan avval a rituáléval csináld :wink: ,ha tartasz ettől.

Én a rántott cukkinit szeretem nagyon csak hát azt Balázs azt még nem ehet. :roll:

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Kép
Vendég
 


javul Frici, már nincs láza. még péntekig biztos benn leszünk, csak hazaugrottam egy órára mosni meg ilyenek. Evelin
Vendég
 


Lina, de jó, hogy Frici jobban van!!!!!! Betegen is cuki :) Kicsi keze :(, Andriskának is volt ilyen, mikor kórházban voltunk. KItartás!
Evelin? Én meg azt hittem Karolina.
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Ice: cukkinit süsd meg sütőben a babának. Hunor imádja :)

Lina: örülök, hogy Frici javul, nagyon szép és nagyon "fiú" :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Ice: igen, nyáron persze én is pancsiztatom majd napközbe. De végül is olyan meleg van, hogy nyár van... Na ma megpróbáljuk, anyu úgyis jön, azt segít nekem :)

Ma párolt húst-zöldséget-salátát kap rizzsel. El kéne mennem vásárolni, de mire felébred, már dög meleg van :(

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


sziasztok

Lina:örülök,hogy jobban van Frici!!Kis pici kezét össze szurkálták :cry: ,Hogy tűrte amúgy a vizsgálatokat?

cherryke:na ez az!ez már nyár nem tavasz!elég is lenne a melegből ennyi,de még eztán jön a java!nem szeretem a nyarat,hanem a tavaszt!én délután szoktam amikor már jobban bemelegszik a lakás is,bár jár azért a levegő de még is izzad a kis bőre!

Én ma meggyes-burgonyát-rizzsel ezt csináltam Balázsnak.Kicsit macerásabb volt,de nem baj csak meg egye :roll: :D Fagyasztottan vettem!Volt több fajta is,de azokban volt ilyen- olyan más alapanyag is és azt nem vettem meg inkább!

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Ice: már tudom mit akartam napok óta. mirelite gyümiket venni :D de az idén okosabb leszek. Párommal hozatok úgy, hogy tudjak elrakni minden félét a fagyasztóba. Legyen neki télen is. Mást, nem, natúr joghurttal összeturmixolni és 10 óraira milyen jó is lesz neki.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!

Bocs hogy csak így betörök hozzátok. Tavaly október 21-én született meg kisfiam Ákos.
Szeretném megkérdezni Tőletek, hogy mennyit eszik a kicsi nálatok. Én főzök neki, még csak zöldséget eszik ebédre, délelőtt gyümölcs délután meg tejpép +gyümölcs, egyébként 5-6x szopizik. Viszont 190 gr bébiételes üveg elfogy egy étkezésre és még sír hogy kell neki, közben meg amikor össze vissza tornászik, állandóan kibukja a kaját. Gondolom hogy sok neki, mert amíg kicsi volt soha nem bukott és büfiztetni sem igen kellett.
Más is tapasztalt ilyent?

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


Nem is mondtam még nektek! :D Ez a fiam kedvence!!beindul,rugkapál és sikít mikor elindítjuk neki úgy örül!
http://www.youtube.com/watch?v=v8CIDdKvUkg

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Szia Ede.
Az én fiam napi 5ször eszik. reggel 200tápot, 10 óraira kb 170-200 gyümi, ebédre is kb 170-200 főzelék (attól függ mennyire hígra csinálom) uzsonna 200 táp (tejpépet 190et evett) este 200 táp.
Én evés után kb 15-20 percet sétálok vele, addig is nyugton van és lemegy az étel. Utána lerakom és lefekszem mellé, olyat játszunk, hogy ne nagyon "ugráljon".

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Iceberg: Köszi, megnézem a tescót is body ügyben.

Cherryke: Mi 4 után megyünk sétálni, akkor már elviselhető az idő. Eddig is uzsonna előtt mentünk, hogy séta közben aludjon, és most ez kitolódott ennyire. Ma fél 3-kor volt az ebéd... Szerencsére magától alakult így, és ez ebben a melegben pont jó. Már nem is nevezhetem uzsonnának :) Persze, ha vmit intézni kell, vagy boltba-piacra menni, az sajna dél körül szokott lenni, de szerencsére minden pár percre van, így akkor nem sokat vagyunk kint. Mondjuk az utóbbi időben mindig az erkélyen aludt jó nagyokat, de most megint bent kell altatnom, így megint kevesebbet alszik. :(

Lina: édes Frici a képen, örülök, hogy javul :)

Ede: Mi egy bébikajás gyümölcsöt eszünk tízóraira és utána még szopizik. Ebédre egy fél üvegnyit adok neki, utána szopizik. Ekkor is megenne többet is, én nem akarom még a szopit kiváltani teljesen. Bence is elég sokat bukott az utóbbi időben, lehet ő is hajlamos sokat enni :lol: A doktornénink szerint normális, amíg a gyomruk megszokja, meg azt mondta, hogy minden új mozgás tanulása körül várható, hogy többet buknak. A gyomruknak is alkalmazkodnia kell az új mozgásformához. Én is büfiztetem sokáig, és utána még egy kicsit a pihiszékben marad.

Én is találtam a neten fagyasztott bio márkát, de már nem emlékszem a nevére. Talán az auchanban is lehet kapni, meg szeretném majd nézni. Azt hiszem volt zöldség és gyümölcs is.

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Baba spárga recept kellene nekem. Párommal hozattam tököt és spárgát. Zöld spárgát hozattam, az zsenge. Csak sose csináltam, még magunknak sem.
Ha valaki tud ilyet, kérem írja le. Köszönöm :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok :)

ede:én azért nem nyilatkozom,mert tápszeres a babucim!Mátéra meg már nem úgy emlékszem :roll:
Jön majd sissy is ő biztos tud majd segíteni!Ő már rég óta hozzátáplál!Balázs ha bébi ételes üveggel számolunk másfél üveggel megeszik,de neki az a ebéd.

Ma alma-burgonyát csináltam csirke husival,neki ez jön be a legjobban vagy ha nincs benne husi úgy is!A répát is megeszi már,csak legyen benne alma azt vettem észre :)

cherryke:spárgát még én sem csináltam,de nem szeretem kesernyés az íze!annyit tudok,h vékonyan kell meghámozni és sztem utána ugyan úgy készül mint a cukkini pl.

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


ede:ezt találtam neked,ha érdekel! :)
1. Szopizás után kap enni a baba. Idővel megtetszik neki az evés,
és egyre nagyobb adagokat eszik meg szopi után, de a
szopizási alkalmat magától hagyja el, akkor, amikor már nincs
rá szüksége

2. Két szopizás között kap enni a baba, így az étkezési időpontok
idővel átalakulnak, a szopikat szépen elhagyja a pici, ha már
nincs rá szüksége, de az is lehet, hogy még sokáig váltogatni
fogja a kettőt.

3. Szopizás előtt kap enni a baba. Ez a módszer akkor jó, ha
valami miatt szép lassan szeretnénk elhagyni az egyes
szoptatási alkalmakat. Ilyenkor az evészet mindig szopi előtt
van, és minél nagyobb adagokat kezd enni a picur, annál
jobban csökken a következő szopizásnál a tejigénye, míg végül
teljesen el is hagyja. Ezzel a módszerrel nagyjából 2-4 hetente
lehet elhagyni 1-1 szoptatási alkalmat.

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Cherryke, pont én is spárgával próbálkozok :) Én csak úgy összepároltam egy kis krumplival meg répával két szál (fehér) spárgát. Csak holnap kapja, majd elmondom, hogy ízlett.

Ede, Andris is bukik mostanában, pedig bébinek nem nagyon csinálta. Azt mondják a mozgástól van. Hát el is hiszem, amennyit pörög-forog :) Ja és mi 5-6-szor eszünk. Mostanában délután szopi is meg gyümi is van, csak így húzzuk ki estig, de mondjuk az első hami nálunk 5 körül szokott lenni :)

Egyébként Andriska most egész jól elkezdett eszegetni. Ebédre egy fél adag mindig lecsúszik, és néha szerintem menne több is, de a második fogásnak én még megtartom a szopit délben, mert különben estére néha nagyon feszül, úgyhogy megpróbálok fokozatosan átállni. A gyümiből meg most épp a körte a menő, szóval azt esszük mindenféle gabonákkal. Alma most annyira nem nyerő, szóval már várom a sok friss gyümit.

Mók, én még asszem nem is írtam, hogy nagyon cuki Lilla a hintás képen. MÁr mi is kipróbáltuk a kosaras hintát, de itt a játszón most csináltak egy új hintát, ami nagy tányér alakú, és bele lehet fekteteni, mostanában abban szoktunk hintázni.
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Sziasztok!

Ice: :)

Lina:örülök,hogy jobban vagytok!

Mi strandolunk a babamedencében két napja Lilivel.Nagyon élvezi!!!

Ede:Én a következőképpen adom:

kb eggel 7-kor szopi.Felkelés után reggeli velünk,pici vajaskenyér bél falatkák.10 körül szopi,plusz sütőtök almával,fele bébiétel,fele friss alma.Ebéd 12 körül szopi,aztán általam főzött főzelék.alvás,délután gyümölcs,f5 körül,fél 6 körül szopi,este vacsi falatkák velünk,és fürcsi után szopi.Mi így csináljuk. :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Köszi Etus, így csinálom. Csak már nem akartam neki annyi répát adni :D de mindegy holnap nem kap mert a tökbe nem kell.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Ma voltunk Tescoban, ott is hiánycikk a 80-as méret az olcsóbb bodykból :(

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


köszönöm a tippeket és hozzászólásokat. :)

varius: ma voltam a tescoban, és hármas csomagolásban vannak bodyk leárazva, legalább is nálunk 1500 Ft/cs. De a méretezés kor szerint van, nem méret szerint.

Lilypie Első szülinap tickers
ede71
Veszprém
 
 


nem kaptam mirelite gyümit :( semmilyet :(

viszont reggel fél7kor kimentünk a pékhez és sétáltunk, fél8kor leraktam, megcsináltam a 10óraiját és odaraktam főni az ebédjét. Az hamar megfőtt mert tököt csináltam. fél9kor elaludt, vele én is. 11kor ébredtünk fel :D 10óraizott, elmentünk vásárolni és ebédért, és megint elaludt 1kor, amikor is ebédelni kellett volna lassan. Azóta alszik.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Ede: Én is láttam így leárazva, de nekünk való nem volt. :( 9-12 hósat kerestem.

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Cherryke: Nagyon jó ma Hunor alvókája :lol:

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Szerintem, hogy jött a hidegfront és nem volt az a nagy meleg, tudott aludni.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Tegnap du még kimentünk vettem borsót és brokkolit, mirelitet. MIvel magyar brokkoli már nincs... A spárgát is beraktam a mélyhütőbe.
Párom mondta, hogy van már magyar cseresznye, csak nagyon drága. Mondtam neki, pár szem kell, nem kilónyi adag :D
Majd ha olcsóbb lesz, megy a mélyhűtőbe. Most okosabb leszek, nem úgy mint tavaly. Mert most milyen jó lenne, csak előszednék egy csomagot, amibe mindneféle gyümi van és egész nap megenné :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


alma-málnát kapott 10óraira. Nem ette meg, aztán megkóstoltam és ragadósan édes volt :D nem ettem meg a maradékot. Megcsináltam a spárga répát husit. Nagyon fini. Remélem neki is ízleni fog.

Ez az alma málna husival krumplival lett volna jó. Mejd legközelebb. Valaki berakott ide babaszakácskönyvet. Nagyon jó, már abból főzicskézek, csak a spárga nem volt leírva, azért kérdeztem. Mindet kipróbálom :) szerdán 8 hónapos lesz, úgyhogy lassan azt is csinálgathatom neki.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Hali!

Látom Cherryke csak te vagy ma aktív! :)
Hé többiek, irogassunk, nehogy megszűnjünk nekem :)

NA jó én sem írtam tegnap, de nem is voltunk itthon, barátoztunk, meg játszóházaztunk. A barátainknál is volt a délutáni alvás, de Andris ügyi volt és 3 órát aludt :) Mondjuk délelőtt meg csak alíg felet.

Nekünk nagyon bejött a spárga:)

Na majd még jövök, csak most meg nyaggat a csaj,hogy játszunk.
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Megette. Még hümmögött és cupogott is hozzá. Nálunk itt nincs semmi játszóházas dolog. Ami van játszótér, oda meg még én sem megyek szívesen, úgy tönkre tették. Van egy nagy játszótér, busszal kell menni, de ha nincs alacsony busz, elgyalogolunk és jöhetünk is haza... Nagyon nem jó ez így. Úgy mennék már vele mindenfelé, de nincs közlekedési lehetőség :(

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Cherryke, sajnálom, hogy nincs a közelben játszó. Én nem is tudom mit csinálnék most már nélküle, JUli úgy szeret menni. Még ilyen kicsikkel, mint Hunor meg Andris mindegy egy ideig, bár az anyukáknak is jó, mert könnyebb ismerkedni. Szerencsére nekünk a házunkhoz is van játszó, meg pár utcával odébb is, és ha hazaköltözünk ott is lesz. Igazából, amikor lakást néztünk ez már egy fontos szempont volt (mármint, hogy minden legyen a közelben), de sajnos, tudom, hogy az ember nem mindig tud oda költözni, ahol minden megvan.

Kép
Kép
etus79
 
 


Sziasztok :)

Tegnapi napunk szörnyű volt,Balázs fél 5-kor ébredt és amikor vissza aludt csak 1 órát aludt.Főzni sem volt így könnyű!Utána meg csak fél órákat aludt.Nagyon ki voltam tegnap.A párom is a munka miatt mindig csak este ér haza,sokszor már alszik Balázs és így minden rám hárul.Mátéval sem volt könnyű,de akkor jött sokszor anyukám és elfoglalta míg csináltam valamit vagy amíg lementem a boltba.Úgy hiányzik anyukám minden téren :oops:
Vasárnap lesz 5 éve,hogy meghalt,de számomra sokszor még mindig hihetetlen!

Ma végre vettem több zöldséget Balázsnak,mert felénk ami van bolt az egy nagy nulla!Vagy nem friss!De a bolt is fél óra oda gyalog az út.De voltunk ma a Kórházban Balázzsal hasi UH-n a veséje miatt,de hál istenek most már negatív!Múltkor is az volt,de azt ajánlotta a drnéni,ha gondolom még 1x menjünk vissza.Most már csak akkor kell,ha netán beteg lesz(megfázás) vagy vizeletürítési problémája van .Utána hazafelé vettem brokkolit,új zellert,körtét,új répát.Volt cseresznye egy kis doboz 400ft.De nem vettem,mert nekünk van cseri fánk 2 is :) sőt bocsi 3 csak a harmadik még fiatal és körte fánk is van még!

Nekünk van a közelben játszótér és nem is volna olyan rossz csak egy nagy gond van!!Semmi árnyékos hely!!!!Se délelőtt se délután nincs sehol árnyék :shock:

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


jaaj nem írtam,hogy ma éjszaka meg fél 3-kor felébredt Balázs és fél 4-kor aludt el! :? és magához híven a szokásosan ébredt 6-kor :roll:

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Etus: én nem jönnék haza...
Ha nagyobb lesz és nem leszünk időhöz kötve el tudok menni vele a játszóra, de most, vigyem az ennijét, hol teszem tisztába? szóval elég kényelmetlen... Majd 9.-én megyünk a dokihoz, és utána beugrunk a játszóra, ott van a dokival szembe. Körbe nézek mik vannak, aztán ha egyszer egyser úgy alakul el sétálok vele...

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan beköszönök, hazaértünk Szicíliából, nagyon jól ment minden. Ügyes kis utazó a lányom :) Majd írok részletesebben, de most mosok, pakolok...
Frici kórházban van? szegényke, jobbulást neki!
Ede, nálunk is sokat bukik mostanában Emma, főleg, ha sok főzeléket eszik. De tejet is. Nem tudom, miért.
Olaszországban mi is kóstoltunk cukkinit, szinte semmi más babakaját nem találtam, amit tudtam volna adni, mert szinte mind húsos volt, az meg nekünk még korai.
Bocs, most csak ennyire futotta

lynnn
 
 


Cseresznyét akarok neki holnap adni almával és rizzsel. Vagyis gyümölcs rizst. A cseresznyének le kell szedni a héját?

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


cherryke:igen át kell paszírozni

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Köszönöm :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Halihó!
Babaszakácskönyvet feltennétek újra?

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Cherryke, én itt nem vagyok otthon, én szeretnék haza menni. És szeretném, hogy a gyerekeimnek legyenek igazi nagyii. Persze ez sok szempontból jobb hely, mint Magyarország, de azért még Magyarország is a bőven jobb a világ egy jókora részénél, nem? :wink:

Ja és én nyáron simán bepelázom a játszón (szoktam vinni pokrócot), és az uzsit néha szoktam ott adni most már.

Lynn, majd mesélj. Örülök, hogy jól sikerült az út.
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


sissy01 írta:Halihó!
Babaszakácskönyvet feltennétek újra?


http://meitai.blog.csaladinet.hu/2011/0 ... kacskonyv/
kicsit nem jó az oldal, mert állandóan görgetni kell, de én kimásoltam ami minket érint, illetve az összes receptet :D és kinyomtattam.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Etus: igen értelek. Én is csak méregből szoktam ilyeneket mondani. Általában hírek után :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Cseresznyés gyümirizst megette fél9kor, azóta alszik. Itt az eső... jól lehült a lvegő is. Én mondjuk nem bánom, mert a lakásban már kibírhatatlan volt. Úgy dörög, hogy csak zörögnek az üvegek :D mármint az ablak üvegek :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sissy, nézd meg a kismamablog.hu -n is, ott is van babaszakácskönyv, le lehet tölteni, és szerintem tök jó, én azt szoktam nézegetni.
EDit

Kép
Kép
etus79
 
 


köszi a szakácskönyv-ötleteket! :D

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok,
Olvasok ám, csak nincs időm mindig írni, de most gyorsan reagálnék két felmerült témára is.
Az egyik a játszóterek. A mostani (júniusi) Kismama magazinban benne van egy kis könyv az a címe, hogy "Hinta lista" vagy valami hasonló. Benne van az összes Budapesti és környéki játszótér és játszóház. Még úgy láttam kedvencek is külön be vannak keretezve, a játszóházaknál, pedig az is ott van, hogy hány éves kortól várják a gyerekeket.
A másik a body kérdés: A mostani Cora újságban van akcióban ujjatlan body több színben 599 ft. 50-92-es méretig. Holnap megyek is vásárolni, na meg van még bébi rövid biciklisnaci, szerintem az is tök jó, pl szoknya alá, hogy ne látszon a pelus. ;) 400 ft.
Holnapra jó gyereknapozást. :D

Szilvi
KépKép
ceyla
 
 


Sziasztok!

Nálunk játszótér kb.1 km-re van,de azért mi minden nap lejárunk. A két gyerekes szülőknek nehezebb,de mi úgy jövünk megyünk oda,ahogy az étkezés, illetve alvás megkívánja. Tehát ha éhes Lilla,akkor hazaindulunk,nem kell plusz időt ott tölteni.
Egyébként max hintázik egy kicsit,meg nézi a nagyobb gyerekeket hogy játszanak,vagy meglovagol egy rugós motort /persze segítséggel/. Ez a nézelődéssel úgy 1 óra elfoglaltság, még ha társasággal megyünk akkor is.
Sétálni meg másfelé is szoktunk.

A body-k tényleg kifogytak /mármint a 80-as méret/,mert én se nagyon kaptam.
És kerestem egyszerű pamut rövid nadrágot,amit megint csak nehezen lehet kapni. Az együttesek meg nagyon drágák,ami azért vicc számomra. Régen mikor családba vettünk kisebb gyerekeknek,azért nem volt ilyen drága ügy.....
:?


Nálunk minden rendben,Lilla már csinálja a Ceyla által említett "jóga pózt",és már kiteszi a popsiját oldalra,így már csak a kezén múlik az egyedül ülés! Pár nap alatt most nagyon sokat fejlődött a mozgása,és állandóan megy a "babababa,megy apa,apa..." :lol: szöveg. Nagyon helyes ahogy játszik hason,és közben meg nyomja.
Ja és egyedül reggelizik /mármint a tápszert egyedül fogyasztja .

Enni mostanában nem eszik annyit,de gondolom a meleg miatt.

Na megyek mert átrakták mára az úszást,és még pakolnom kell.

Kép
mók
 
 


Sziasztok,

mi is megvagyunk.
Betti már nagyon ügyesen mászik és álldogál, nagyon kell rá figyelni.
Enni még mindig sokkal jobban eszi azt amit én csinálok, bébiételekkel néha hadilábon állunk és passzoljuk át a barátnőm kisfiának. :o

Hú, nagyon nagyok a többiek hozzánk képest, Betti még csak a 74-est kezdi hordani. A cicanacik nagyon édesek, picinek és nagyobbaknak is. Én is nagyon szeretem rajtuk.

Edit,
jársz még futni? Én most eléggé leálltam a tornával is. :oops:

Lina,
mi újság veletek? Frici hogy van?

Cherryke,
málnát kóstoltatok? Az nem túl korai?

Ede,
nálunk jó ha két nap alatt elfogy egy üveg bébiétel. Még nem eszik nagy mennyiségeket a kiscsaj, szopikzik is mellette, de nem bukik már csak nagyon ritkán.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Kri: bébiételes üveges alma-málna 4hós. Epret is evett már ugyanígy.

Anyu adott megint salátát, holnap saláta fózeléket csinálok. Meg adott sóskát. Jövőhéten valamelyik nap azt is megcsinálom. Adtam neki ma kefírt. Élőflórás kefírt. Csak megkóstoltattam vele, aztán furcsa képet vágott hozzá, de tátotta a száját, így pár falatnyi lement neki. Nem lett sem kiütéses sem hasmenése. Joghurtot evett már, kefír ez volt az első.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: