Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Annamari, köszönjük a köszöntést :).
Jól vagyok csak kicsit fáradékonyabb mint eddig.

Mai friss pocakfotó
Kép

Lillanyu, remélem már jobban van Peti. A drukkok továbbra is mennek ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Panndi, szép poci. Hát igen nálunk is pontosan ily módon lett nyomatékosítva hogy fiúcska lesz :D:D:D

Panni, Maryka az a 3 hét már tényleg nem sok. Nagyon izgulok Panni fiú vagy leányka lesz nálatok.

Hasfájós babáknak is mennek a drukkok hogy hamar túl legyenek rajta +++++++++

Szilvi, nagyon jók a fotók milyen egyformák a fiúk :)

Boni, jó hogy itt vagy köztünk :).

Betegeknek jobbulást.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Kri, panndi, szépek a pocakok. :D

Annamari, köszi, jól. Holnap kapunk oltást. :( A nagyfiam a héten egyszer már átfordult hasról hátra, ma ezt a műveletet 2x egymás után megismételte. :D Lexi pedig egyre többet beszél, imádom mindkettőt. :D
TI hogy vagytok? Nagytesók szeretnek segíteni?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Panni,Kri, gyönyörűek a pocakok!!!!
Annamari, Linussal 1 éve találkoztam utoljára, azóta nem.pedig olyan kíváncsi lennék, mi van Tulival, meg kristóffal.

Maryka,
tök jó lenne még azért egyet talizni!gondoltam Rád, emlékeztem, hogy mentek ctgre.nagyon szarul vagyok.fája fülem, torkom, fejem, Boldi, meg Apa már jobban van, de azt hiszem, Sebin is kezd kijönni.(((

KépKépKépKép
moti
 
 

 
 

Bonii!
nézem-nézem... 40 éve??? :? :? :? :o :o :o :lol: :lol:

Panndi!
Hol van benned ez a kukis??? :lol: :lol: :lol: jó vékony vagy, pocakod szépen alakulgat. Lassan félidős leszel már te is.

Maryka!
Gyurusnak mielőbbi gyógyulást!!!! Felépülve tessék várni Matyikát!!!
Annamari!
Úgy szeretlek olvasni, mert sugárzik belőled az optimizmus és a nyugalom! Very Happy
Kép

Kri!
Neked is nagyon szép pocid van!!!!

Beze!
Nagyon ügyes Marci!!! szurin minden rendben lesz!!!!!
Velünk is minden okés. Nagytesók néha túl szeretgetik ezt a lányt, rá kell szólnunk, hogy ne feküdjenek rá.
Kép Kép

Moti!
Mit nyaltatok be? Bár ebben az időben nem nehéz elkapni bármit is. Gyógyuljatok meg minél előbb!!!!!!
Én is kíváncsi lennék, mi lehet Tulival és Kristóffal. Tulinak, mivel is volt baja, veséje? Már nem emlékszem. :oops: :oops: :? :?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Lillaanyu üzenete:

Tegnap este kiszedték Petiből az összes csövet.egyedül egyenletesen lélegzik,MA v.holnap kézbe vehetem. remélem hamar egymásra találnak a cicimmel
:D

Mennek a drukkok ++++++++++++++++++++

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Boni!
Köszi a híreket Éviről!!!!

Évi!
ezek nagyon jó hírek, 3-4 napon belül már talán otthon is lehettek. Lillus, hogy bírja apával?
Puszi a kis Petinek!!!! Nagyon ügyes kissrác!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Évi,
ez szupi!!!!!stramm kis legény Péter baba!!!!

Annamari, de jó a fürcsis kép!!!!Annyira szokatlan nekem a kis puncis látvány, de annyira édes is!megszoktam, hogy fütyiseim vannak.)
Valami gáz vírust nyaltunk be, de szerencsére nem influenza.
torokfájás, fülfájás, fejfájás, takonykór, minden, ami létezik.Sebének van egy kis hőemelkedése is.de még most is csak mosolyog, egy tünemény.csak a szemén látszik, meg az állandóan taknyos orrán.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Boni köszi az infót.

Lillanyu, szuper. Petike nagyon ügyes +++++++++++++++++++

Annamari, a fürcsis kép tetszik nekem is, nagyon édesek :).

Moti, jobbulást nektek.

Engem az aranyerem boldogít remélem egy két nap és helyrejön.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Klassz h Petike jobban van...csak így tovább!!!

Maryka!

Igen a kettesre járok be CTG-re...épp ma is voltam.Te is oda jársz?Jövő héten pénteken 10 és 11 között megyek,az azutáni héten pedig péntek 10-re..legalábbis ez a terv, de aztán lehet hogy közbe szólnak a frontok :wink: :wink: ..ma egyébként egész nap erős méhösszehúzódásaim voltam,némelyik elég fájdalmas is volt..sztem tutira nyílt valamennyit a méhszáj....ezek már tényleg jóslók voltak...majd meglátjuk.

Annamari!

Tényleg klasz a fürcsis kép..nekünk is van sok ilyen.

Panndi!

Fú,aztaaaa...milyen vékony vagy....írígy vok :roll:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Lillanyucinak, s persze a nagyon ügyes Peti Babának üzenem, hogy csak így tovább!!
Most már biztos a kezedben lehet, s reméljük, hogy hamar otthon együtt lesztek!!
Továbbra is nagyon drukkolok!

Boni!
Mennyit fogytál??

Panndi!
Ez a félidős pocakos kép hihetetlen! Ilyet nem ér ide feltenni, hogy te majdnem 20 hetes pocakkal ennyire vékony vagy :wink:
Örülök, hogy minden rendben van Gábor Babával! Csak így tovább!!
Lányok mit szólnak az öcsikéhez???

Panny!
izgulok értetek is! Szerintem elöbb jön a Legkisebb! Szülinapom 17-én van, az szép nap, de szerintem addig nem húzod :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Kri,

Hemorid nevű kenőcsöt ismered?
nekem sokat segít ilyen esetben, mint a TIED.

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti, köszi azt használom én is. Eddig mindig 2-3 nap alatt elmulasztotta a bajt. Most is remélem így lesz.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Annamari, de szépek! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Évi, örülök nagyon a jó híreknek, remélem, a szopi is sikerült, és hamar hazamehettek, drukkolok!!!!!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

meghalt a nagymamám :cry: :cry: :cry: Nem tudok már elmenni a temetésére sem, kiborultam...holnap lesz :cry: Azt mondják túl nagy stressz lenne ez az én állapotomban :(

lehet, hogy 1-2 napig nem lesz gépem , mert állandóan lefagy.

Annamari!
Gyönyörűek vagytok :)

kri!
Nekem már csak a Reparon kúp segít, külső, belső aranyerem egyaránt van :(

Lillanyuci!
Petikének sok -sok erőt továbbra is :)

panny!
nem tudom megoldani a kettesbe járást, így Szentendrén járok, így könnyebb...Nekem is van itt -ott gyengécske jóslóm, de ennyi, pocakod már leszállt?Az enyém még eléggé fent van

Kép
Kép
maryka
 
 


jaj,Maryka,
de sajnálom......nekem is akkor halt meg a nagymamám, amikor Sebit vártam....nagyon sajnálom, sok erőt kívánok Neked!!!!!

képzeljétek, nálunk meg súlyosabb lett a helyzet, kiderült, hogy influenzások voltunk....Maryka, remélem, tegnap a dmben nem álltam túl közel.....Boldinak ráment a fülére, ma 39,5 láza volt....itt volt a dokink.Sebikénél egyelőre nincs szövődmény, remélem, így is marad....persze én is a végét járom, de az nem érdekel, csak a srácok legyenek jobban....

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Évire és Petikére sokat gondoltam, remélem rendbe jött a pici fiú.

Boni, jól dugd is el a régi nacikat. Soha ne kelljen már. Jön a tavasz, lehet sok szép új rucit vásárolni.

Panndi, nagyon édes a pocakod.

Maryka, megszépültél a fodrásznál?
Gyurusnak jobbulást.
Doki február 17.
Részvétem a Nagymamád miatt.

Kri, utolsó vizsgád jól sikerült?
Szépen növöget a pocakod. Pocaklakónak Boldog Balázs napot. Rábeszéljük apát a Balázs névre.

Beze, hogy bírta Marci a szurit?
Milyen ügyes hogy már forog. Lexi édes dumagép lehet.

Annamari, még megvan a gépen. Sajna nem alfába voltam, hanem otthon… :(
Édes a gyerkőcök! Nekem is szokatlan a punci látványa, otthon fütyi van.

Moti, jobbulást a csipet csapatnak!

Panni, én már nagyon kíváncsi vagyok, ki lakik odabent.

Danyu, Gabó biztos élvezni fogja az ovi, szeret mindennel foglalatoskodni.
Gergő sehol se mukkant meg soha, az ovit és a bölcsit mégis szereti.

Szilvi, én alapba se vagyok normális. :lol:

Én nem alfába voltam, és a gépemet se vették el (bár oda adnám, akkor nem kell dolgozni), sajna teljesen lebetegedtem. 27-én kint voltam vidéken, egy órát álltam a hidegbe, és szépen megfáztam. Szerdán dokinál voltam, hazazavart, feküdjek ha nem akarok tüdőgyuszit.
Sajnos még mindig köhögök, éjszaka alig alszom.
Éjszaka Gergő is rosszul lett. Belázasodott és hányt. Olyan édes volt, mondta hogy nem akar oviba menni, nehogy betegek legyenek a többiek. Most apával otthon, holnaptól anyóssal lesz.
franci
 
 


MAryka részvétem..nagyon nehéz..nekem apósom és fogadott apósom(testvérek) egy hét különbséggel mentek el amikor 4 hónapos terhes voltam..:( utána meg ZSigi megszületett és az apukájuk is utánuk ment:( elmentél végül temetésre?

vagy messze van azért nem?

:cry:

betegeknek jobbulást!

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Sziasztok4
Köszönöm!

Boni!
Igen messze is van, mostanra lezajlott az egész :( Remélem apukám jól bírta :(

Moti!
Remélem nem kaptam el, de betartottuk a távolságot én azt hiszem :wink: Jobbulást nektek, sima vagy HN-es?
puszika a fiúknak :)

Fanci!
megjegyzem, és nagyon fogok drukkolni, nektek is mennek a gyógypuszik ezerrrel :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka!

Nekem is elég gáz minden héten beszenvedni a kettesbe,de muszáj mert itt Gödöllőn extra sz@r lepukkant gép van :(

Részvétem a nagymamád miatt :( ..anno a nagyfiamnál én is a szülés előtt éltem meg hogy meghalt egy közeli rokonom...én se mentem el annoa temetésre....jól tetted sztem h te se mentél.

Nekem már úgy látom kicsit lejjebb ment a hasam...mintha jobban kapnék levegőt,meg abból is gondolom mert állandóan pisilnem kell de igazából nem jön semmi...sztem nyomja a hólyagot a babuci :wink:

Ma is jósolgattam sokat...de a franc se tudja hogy ez mire lesz elég és mikor akaródzik kibújni a pici :wink: ..gondolom azért minden összehúzódással egy ici picit tágul a méhszáj...pénteken kiderül,mert a dokim is megvizsgál a ctg után.

Franci!

Vigyázz magadra,ne légy beteg többet....hagy költözzön a pocidba a baba :wink:

Nálunk is mindenkin átment a betegség...épp Krizsi fiam van a soron(ő az utcsó)..tegnap belázasodott,most is nagyon elesett szegénykém :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Liilaanyunak üzentem,hogy minden rendben van e? eddig még nem válaszolt.mondjuk még csak 5 órája.. küldöm a +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++energiát!

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Évinek és Petikének ++++++++++++++++++++++

Boni, mi van veletek?

Maryka, köszi.

Panni, nagyon utálok beteg lenni. Gergőnek valami pocibaja van. Múlt éjszak hányt, tegnap hasmenése volt. Remélem azt megúszom. Elég rossz élményeim vannak fosós-hányos vírusokról.

Hahó! Mindenki odakint sétálgat ebben a szép időben?
franci
 
 


Franci,
mi aztán nem vagyunk kint sajnos....itt bent szenvedünk....((((
A fosós hányós cucc sem lehet éppen kellemes......próbáld nem elkapni, dehát családon belül ez általában nem jön össze...nálunk is ma Apa is beállt a sorba, fekszik az ágyban lázasan, fel sem bír kelni....a gyerekek is meg én is csak lézengünk.holnap lesz 1 hete, és még mindig nem jobb.....

folyadékot bele tudjátok tukmálni Gergőbe?

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti, jobbulást nektek.
Gergő eszik iszik szerencsére. Délelőt még nem volt gond.
franci
 
 


Köszönjük a képdicséreteket!!!!

Franci!
Jobbulást Gergőnek!!!! Torkod rendben??? :lol: :lol: :lol:

Moti!
Jobbulást az egész családnak!!!!!

Maryka!
Részvétem! Nekem a dédimamám halt meg, mikor Rékát vártam, csak 4 hetet kellett volna várnia, hogy őt is lássa... :( :( :(

Éviékkal remélem minden rendben, hamarosan haza mehetnek, vagy lehet már otthon is vannak.

Kri!
Te, hányadikára is vagy kiírva????

Panni, Maryka!
Ezek az utolsó hetek, napok a legrosszabbak, türelem ( könnyű ezt mondani) hamarosan ti is kezetekben foghatjátok a picurt. Izgulok értetek!!!

Angie!
Jól vagytok??? Milyen gépet akarsz venni? Én 2 hete vettem egyet, de vissza kellett küldenem, mert a töltője nem volt jó. Most kicserélték, napokba várom vissza.
Fiúk???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Lillanyu és Peti ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Franci, jobbulást Gergőnek.

Moti, nektek is jobbulást.

Maryka, részvétem a nagymamád miatt.

Mi jól vagyunk. Ma voltunk kicsit kint, de iszonyatosan fúj a szél. Azt hiszem hamar ide fog érni a hidegebb idő sajna.
Suli folytatódik a héten. Igaz csak egy tárgyam lesz abból se kell vizsgázni majd szerencsére. Ez még bevállalható volt így :).

Panny, nagyon izgi. Jó erős frontot mondanak, gondolok rátok hátha :wink:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Maryka érted is izgulok :D

Annamari április 17. Viszont ha kényelmes lesz mint a bátyja akkor húsvét napján is jöhet. Zsombit egy hetet túlhordtam :D

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Köszönöm mégegyszer :)

Annamari!
Pont nekem is ez motoszkál a fejemben állandóan, hogy már csak 3 hét kellet volna és legalább képről láthatta volna :(
Egyébbként tényleg nagyon nyűgi vagyok így az utóbbbi időben, főleg, hogy alig alszom :roll:

Panny!
nekem egész délelőtt olyan görcseim voltak, hogy csak na...Kíváncsi vagyok pénteken mit mond a dokid, én utoljára jövő hét szerdán megyek hozzá, aztán már ő jön hozzám :) Én éjjel 7 szer keltem fel pisilni :evil:

Moti!
Kemény vírus :( Gyurussal is fel voltunk éjjel , mert annyira köhögött, hogy hányingere volt :roll: Boldi beveszi most már a gyogyit? Apának is jobbulást :)

Kri!
Mi is voltunk ma kint úgy 11től 12-ig egész jó volt, de most iszonyúan fúj itt is a szél. Legalábba ruhákat kifújja, imádom az illatukat ha kint száradnak :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Köszi Kri :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Annamari, sajna köhögök. Néha megakarok fulladni.
Veletek mi van?

Kri, a rádióba azt mondják hogy szombatra jön a hideg és a hó.
Egy tantárgy kibírható.

Köszönöm Gergő már alakul. Ma minden benne maradt.
franci
 
 


Gyertek nyugatra, itt tavaszi az idő. :D :D :D

Mindjárt megyek nagyokért az oviba, anyut áthívtam, addig vigyázzon Szonjára, alszik, nem akarom felébreszteni.

Franci!
Köszi, mi jól vagyunk. Tegnap kapta Szonja a 4 hós oltást. 5,5 kiló és 63 centi. Már a hátán körbe forogja a kiságyat.
Én Tantum verde-t szopogattam, nálam bevált. :lol:

Maryka!
Majd föntről nézi... :cry: :cry:

Kri!
Nem biztos, hogy túlhordod... bent biztos nem marad. :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Lillaanyu még nem válaszolt :( aggódok de ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


LILLAANyU HIVOTT!

reggel megint üzentem neki,mert aggódatm kicsit maga alatt volt ami érthető is, de már jobban!

még bennt vannak! PEtikének még meg kell tanulnia egyedül enni teljesen és akkor mehetnek haza jövő héten valószínű. addig is még kellene ehhez a +++++++++++++++++++++

Lilla szerencsére alkalmazkodó igy jól elvan és megérti a helyzetet..sajnos nem találkozhatnak az influ miatt, de minden nap beszélnek.

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Boni, köszi az infót.
Én is aggódtam értük. De Peti ügyes baba, ....... és pasi, hamar rájön hogy a pocija irányitja.
Puszilom Őket
franci
 
 


Sziasztok!

Évinek:++++++++++++++. Peti ügyes baba, nem lesz gond, érzem!

Maryka, részvétem. :cry:

Franci, jól, köszönöm, nem volt gond, be se lázasodott, bár a szuri után volt üvöltés, de hamar megnyugodott a karomban.
2 hónaposan volt 5460 gramm.
Jobbulást mind2töknek, küldöm a gyógypuszikat!

Annamari, Szonja mennyivel született?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Lillanyu +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Lillanyucinak és persze Peti babának mennek a drukkok!!
Erős legyél kicsi fiú!

Mi voltunk a fizikoterapeuta csajszinál, s pénteken megyünk egy másikhoz, aki állítólag többet tud...azt mondta a múlt héten a csajszi, hogy nagy gond nem lehet, mindenét fájdalommentesen mozgatja, s az egyik karját tényleg kicsit nehezebben emeli, de mindent rendben gondol, de ezt így nem jelentheti ki :roll: tornára valószínűleg szükség lehet :roll:

Maryka, Panny!
Izgulok értetetek!
Maryka!
Részvétem:cry:

Kri!
Már neked is nagyon halad a vonalzód! Ügyes vagy a sulival!

Moti!
Harmadik?? Ti négyet terveztek, ugye??

Én azt álmodtam két napja, hogy újra terhes voltam, de csak a félidőben derült ki.... :lol: :lol: Párom örült, hogy megvettük a hétszemélyes autót, s én azon aggódtam, hogy sokat tornáztam, nem is látszik rajtam, hogy lehet...ja, és úgy éreztem álmomban, hogy biztos, hogy fiú, s akkor azt mondtam, hogy most már nem tágítok, Benjámin lesz, ha így alakult:lol: :lol:

Franci!
Ti most hol tartotok?? Bocsi, ha nem követtelek rendesen, s ezért hülyeséget kérdezek! :oops:

most csak ennyi voltam, rohanok..
Puszi, vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziazstok!

Maryka! Részvétem! :cry: :cry: :cry:

Éviéknek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

SZilvi! Csak nem? :wink:

Franci, Moti! Jobbulást nektek!

Annamari! Köszönöm, megvagyunk. Petra egész jól van. Bezzeg én... Folyamatosan fáj a fejem, szédülök, néha olyan érzésem van h muszáj leülnöm, m olyan mintha elsötétülne előttem a világ és elájulok. De biztos h nem vagyok terhes, m múlt héten volt meg...
Nagyon édesek a képek!

Pocakfotók is jók nagyon!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Kri!
Április is mindjárt itt lesz, te már jó időben tudsz vele sétálni.

Beze!
Szonja 3200 g-mal és 50 centivel született. Most hasonlítgatok, Leventével megegyezően fejlődik, hízik. Réka 3330-mal, Levente 31250-nel született. Réka 3 hónaposan volt 5,5 kiló.

Teri!
Gyógyulgass!!!!!

Szilvi!
szép kis álom, de kislányról álmodj!!! :lol: :lol: :lol: nálunk Levente álmodta, hogy volt még egy kistesója, s Rebekának hívtuk. ( unokatesót hívják így, biztos vele álmodott :? :? )

Franci!
Találtam neked nagyon aranyos képet, de ez is picit nagyobb, nem lehet gif-be lekicsinyíteni.
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ja, Évinek továbbra is +++++++++++ és Petikének is ++++++++++++++

Köszi Boni az infót róluk. :wink:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Beze, milyen szépen nő Marci. Cipelni azért nehéz lehet.

Szilvi, a torna az csak használ. Akkor is ha nincs baj.
Mikorra tervezitek a negyediket?
Nem kérdezek hülyeséget!!!! Egy hét múlva megyünk a Budai Meddőségi Centrumba.

Teri pihensz te eleget? Ez azért nem jó hogy minden sötét.

Annamari, katicát elmentettem magamnak. Nagyon aranyos, akárcsak te. :)
Gergőnek nem mutatom meg, mert lenyúlja. :lol:
franci
 
 


Sziasztok!

Annamari, Szonja hízásával a dokinőnk maximálisan elégedett lenne, engem azért piszkál, hogy túl sokat eszik, fogjam vissza. :roll: Persze nem fogom. :twisted:

Franci, hogy vagytok?
Ááá, Marcus nem nehéz, Lexihez képest pehelysúlyú. :lol:

Teri, nem kellene kivizsgáltatnod magad?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok,

van 3 jegyünk a holnapi Gryllus farsangi koncertre az IBSre, ha valakit érdekel, írjon privit.


mi még rosszabbul vagyunk azóta, Sebinek is kétoldali fülgyulladása lett és bronchitise, Boldinak továbbra is a füle, nekem meg arcüreg gyulladásom lett.mind az influenza miatt.


Pruci, nincs Neked is arcüreg gyulladásod, vagy fülgyulladásod?attól lehet ennyire szédülni pl....
én már azt sem tudom, hogy hívnak, 10 napja próbálom szegény gyerekeket ápolni, de sajnos én magam is ápolásra szorulok.(


mindenkinek jó hétvégét

KépKépKépKép
moti
 
 


Mi is lebetegedtünk. Tegnap este a nagyok belázasodtak, s köhögnek. Délelőtt voltunk doktor néninél. Majd szerdán mehetnek majd oviba.

Többi betegeskedőknek jobbulást!!!!! Nem betegeknek meg, vigyázzatok magatokra!!!!

Moti!
Ez nem hangzik túl jól, amit írtál. Remélem minél hamarabb meggyógyultok, az nem jó, ha te is beteg vagy. :( :( :(

Franci!
Annamari, katicát elmentettem magamnak. Nagyon aranyos, akárcsak te. Smile
Gergőnek nem mutatom meg, mert lenyúlja. Laughing

Imádlak, legközelebb Gergőnek is keresek valami aranyosat. :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari,köszi a bíztatást, jólesik, mert eléggé a végét járjuk....

Tieidnek is jobbulást!ez a köhögés is borzasztó, mert nem tud tőle aludni az ember.remélem, Szonja nem kapja el.vagy már elkapta?.-(

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Moti, Annamari jobbulást nektek és a családnak is.

Franci nagyon drukkolok. +++++++++++++++++++++++++++ Jön a tavasz :D:D:D

Pruci, neked is jobbulást remélem nem valami komoly.

Lillanyu, továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++++ Adj hírt ha tudsz magatokról?

Beze jó hogy jelentkeztél :).

Danyu veletek mi van?

Mi jól vagyunk. Suli elindult. Egy tárgyat még bevállaltam :wink: no majd meglátjuk.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!
Jobbulast a betegeskedoknek! Mi nem vagyunk betegek, de megis kaosz az eletunk 1 hete. Zsombor (talan a koraszulottsegebol kifolyolag) hipererzekeny. Du. 5-6 korul ugy elfarad, hogy csak uvolteni bir, meg enni sem akar. Furdetes utan kb fel ora, amig lenyugszik, de a cicitol is duhrohamot kap, mert tudja hogy azt is szivni kell, es ahhoz sincs ereje, cumisuvegtol detto, igy mar napok ota ehesen rakom le aludni. Azt hiszem, ez azert van igy, mert nagyon kinyilt a napokban az ertelme, es a sok infotok, amit magaba sziv, nagyon lefarad, viszont az idegrendszere meg nem eleg fejlett, hogy kezelni tudja. Nem bir egyeloreaz idegrendszere lepest tartani az ertelmh fejlodesevel. Anyum segit be delutanonkent, mert Szilardot is le kell foglalni az ovi utan amig apa 6.30 korul hazaer. En kb mint a mosott sz*r. Remelem, hamar megerosodik Zsombor, mert ezt nehez szusszal birni. Hasa mar nem igazan faj, neha a beszorult pukik miat,de azon mar tudok segiteni. Viszont a mostani szitu sem konnyeb, sot!
Ezert sem tudok jonni, amig ilyen nehez az elet, de ha Zsombor majd engedi, igerem, vissza fogok razodni. Addig meg leszek, mint feher hollo.,..

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Moti, Kri!
Köszönjük!!!!

Moti!
Szonja nem kapta el. Rékának délután még volt láza, most este csak kis hőemelkedés. LEvente már jobban van.
Szerintem az oviba fáztak meg. Mondjuk nem csodálom, mindig rájuk nyitják az ablakot. NEktek van még láz???

Kri!
Bátor vagy, hogy még egy tantárgyat bevállaltál. :wink: :wink: és mit?

Teri!
Beíratáskor kell vinni a gyerekről képet? Milyet? igazolványképet???
Javulgatsz te is?

Beze?
LExinek mennyi volt a súlya? te is hasonlítgatsz?

Sucer!
Félév Ilangnak??? Olivér mindjárt féléves lesz.

Danyu!
Képek??? jól vagytok?

Angie!
Hasfájás már múlóba?

PAnni, Maryka!
Na kinek lesz meg előbb?? vagy egyszerre bújnak ki a kistökik??? :lol: :lol: :lol:

Boni, Panndi????????

Franci!
Gergő, hogy van?

Boni!
Éviék mikor mehetnek haza?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Angie!
Szerintem nem a koraszülöttségtől van a sírás. Szonjának is volt egy időszaka, így délután és este, hogy ordított, nem fogadta el a cicit. Fél óra múlva újra próbáltam, mikor lenyugodott, kezdődött elölről a sírás. Aztán elaludt. Ébredés után elfogadta.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: