Új privát üzeneted érkezett!

jo reggelt csajszik :D

sajnos tegnap este ujra hanytam..az a helyzet, hogy mar nem a feltörö sav kinoz, hanem a torkomban a sebes nyelöcsövem sajog annyira, hogy besz.rok :cry: de legalabb tudtam utana aludni, bar pisiügyben gaz volt az ejszaka.. :shock: na mindegy
az is közrejatszott egyebkent, hogy Vanus annyira szetrugta a belsömet, hogy szavakat nem talalok ra...ez a leanyzo nem inaktiv, az biztos :wink: hihetetlen erövel tud belemrugni, en meg csak jajgatok :D most is ugy all a hasa, hogy a jobb oldala 3 cm-rel elörebb van a balnal :shock:

a 7vege jo volt, megvettük az utolso dolgokat a korhazi csomagba(betet, fogkrem, tisztasagi stb.), ugyhogy ideje lenne összepakolnom..bar egy helyen van ugy kb. minden, csak a taskaba kellene beledobalni mindent, ha menni kellene :lol:

gratula mindenkinek a hetfordulokhoz!! :lol:

draga Masi...annyira kesz vagyok miattatok..nagyon izgultam ertetek, es annyira sajnalom, de nyugodj meg, jo kezekben van Lilicsek, biztosan hamarosan jobban lesz es együtt lehettek!!küldöm tovabbra is a + energiat a csaladodnak!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Lilicsek nagyon szep a kepeken, igazi kis hajasbaba!!

Evi, boldog születesnapot, nagyon csini vagy!

Adri
?????? merre jarsz? tetszik a Zina :D de hogy kanyarodtatok ennyire mashoz az eddigi nevektöl? :lol:

Bogyo! hogy vagy? jol kivoltunk pentek este :lol: 8) olyan jokat nevettem magunkon :D

Tidi! ugy sajnalom ezeket a franya pöttyöket :cry: ugy latszik mindenkinek meg van a maga keresztje a terhesseg alatt :shock:

Vicsok
! akkor elment anyud..jo, hogy kaptatok kadat, nekünk meg mindig nincs :shock: szoritos bugyingom nekem is van, hogy beleferek e valaha... :shock: :lol: majd meseld el mi volt ctg-n.

Sheepy, a futassal kapcsolatban meg annyit, hogy en inkabb setalos tipus vagyok, nem csak a cickok miatt, de az utolso 2 csigolyam 25 fokkal el van fordulva a gerinccsigolyamtol(gyermekkori focibaleset :lol: ) es ezert nem is nagyon terhelhetem a gerincemet, igy a futas nekem soha nem jött be..mondjuk Laci sokat kocog, en meg setalgatok utana, es ha szetcsattanok az energiatol, akkor utanaszaladok :D de az edzest(tegyük hozza, azt sem lehetne :cry: de nem erdekel)azt mar nagyon varom, es az uszast(az nagyon jo!!!!) :wink:

jaj, en is mindjart öregszem...de remelem Vanus nem lep meg a szülinapomon, az meg korai lenne :shock:

most kezdenem kellene magamat aktivalni, mert megy az idö es meg csak a mosogatason vagyok tul...es vörösboros marhapörit kell föznöm..az pedig nem 2 perc :shock:

nagy pusszantas mindenkinek, szep napot, ugyis jövök majd.. :wink:
Vendég
 


Bogyo - húzhatsz egy strigulát a nevem mellé, támogatom a külön oldalt :wink:
Evu, szegény, úgy sajnállak a hányásokkal :? De ahogy olvasom, Vanda jól elvan.. :roll: nekem jobb oldalam tuti jobban kinyúlt, állandóan oda kucorodik be, és hát elég viccesen nézek ki olyankor..és a mozgás :shock: szabályos hullámmozgást csinál, egy két kirugással..általában mikor lefekszem. Apa már rég szunyál, mi még mindig focizunk.. :wink:
Na, tényleg én is nekikezdek a dolgoknak, sosem leszek így kész..

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


akkor a porontyaink összebeszeltek Ani :lol:

Bogyo, bitte egy strigulat az en becses nevem melle is huzni, thank you :wink:

na mar bög a marha a konyhaban....össze akar vagodni :shock: indulok... :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a sok drukkolást.
Tegnap este még beszéltem a doktornővel végre van egy kis javulás Lilinél. 11re megyek be hozzá egész éjjel fejtem neki a tejcsit, sikerült is több mint 300gr-ot. Ez majd éjszakára jó lesz neki, ha minden igaz ma már szopizhat, így akkor egész nap benn leszek a kórházban, de csak etetésre engednek hozzá :(

Adri: szép név a Zina, na de hogy lett ez a Dominikából?

Bogyo: jó ötlet a külön oldal, a 6 nap pedig már nem sok, csak nehogy túlhordás legyen belőle! Mit mond a dokid, még mindíg zárt a méhszáj??

Felteszem a táblánkat csak hogy tudjuk nagyjából ki is lesz a következő??? :D
Húúú! Ágicával és Juttával mi van?1191828406.4437.xls

Csilla??? Te ma szülsz ugye? Bár akkor már biztos a kórházban vagy!!! Hát sok erőt a császárhoz, nem egy leányálom az első nap, de majd erről is írok és felteszem.

Na megyek összeszedem magam, indulok nyuszikámhoz.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok !

Mindenkinek gratulálok a hét fordulókhoz !

Bogyó : Nagyon jó ötlet ,hogy külön oldalunk legyen, ez a babanet tegnap engem is megtréfált , pedig láttam ,hogy jó sokat írtatok hétvégén , csak belépni nem tudtam .

Hát úgy látszik nem a mostani frontok voltak Nektek kiosztva ,de ezt a kevés időt remélem már 1/2 lábbal is kibírod ! :wink:

Évi : Utólag is nagoyn boldog szülinapot kívánok ! :lol:

Evu : Neked mikor lesz szülinap ?
Van valami ,ami gyógyítaná a nyelőcsövedet ? Ezek szerint a savad normalizálódott?
Lehet,hogy hülyén hangzik , de olvastam ,hogy savtúltengésre a pattogatott kukorica jó bár gondolom csak sómentes változatban ,hogy ne marja még jobban a torkodat .
Ez a csigolyás dolog nem hangzik túl szerencsésen , de az úszás a legkirályabb sport !! Imádom .

Masi: Drukkolok hogy a klinikán gyorsan helyre jöjjön Lili!!
Nagyon szép a képeken és jó ,hogy legalább az evéssel nincs gond . Ez is azt jelzi ,hogy erős , ügyes kislány . Remélem hamarosan már otthon lehettek mindketten !

Tényleg , Csilla ma megy a kórházba, úgyhogy neki is szorítok ,hogy minden simán menjen !

Adri : Szép és különleges nevet találtatok , örülök,hogy végre sikerült választani . Most már jöhet a baba is :P !

Missi : Ilyenkor nagyon gyorsan nő a baba is , nem biztos ,hogy a hízás attól van mert rád rakódnak a kalóriák . Remélem a dokid nem fog megint problémárni ,ha tényleg így is van !
Én is meglepődtem ,de a mérleg szerint múlt hét óta 1 kg -ot híztam!!!!! holnap lesz UH , akkor kiderül ,hogy mekkora a szentem , de nagyon meglepődtem .
Vagy a mérleg rossz :P .

Kép
sheepy
 
 


Jaj Gabi bocsi! Téged még nem írtalak be, megteszed, hogy elküldöd az adatokat, próbáltam visszakeresni, de nem látom.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!

Masi
Remélem, hogy együtt lehettek a kórházban, meg fogy gyógyulni a kismanód! Mindig megnézem a kis képeket, olyan édes!

Bogyó
Hogy repül az idő! És neked már tényleg csak napok kérdése! Ráadásul annyira kíváncsi vagyok, hogy fiú lesz-e vagy lány? A külön fórum jó ötlet! Köszi a hasbókot! :)

Ariel
Jaj de várom már én is a babakocsizást! Örülök, hogy a doktornéni bejött, majd a héten fel is hívlak valamikor, jó?

Köszönöm a szülinapi jókíváságokat, hihetetlen, hogy milyen gyorsan szaladnak az évek... és a legnagyobb ajándék amit még nem kaptam meg az a kisfiunk lesz!Annyira fúrja az oldalamat, hogy az apja szülinapján érkezik-e (okt. 26.)?
Közben kaptam egy kis fordítási munkát, gyerekeknek szóló foglalkoztató könyveket fordítok németről magyarra, ezzel elleszek a maradék időben és nem fogok annyit gondolni arra, hogy mikor születik már meg Gergő......a barátnőm pedig átveszi a melót, ha mégis közbeszól a természet!

Mindenkinek üdv, szép napot, jó főzőcskézést, jó CTG eredményeket és jó babázást az anyukáknak!

Évi

> Kép
evarga
 
 


latod Masi, maris javul Lilicsek :lol: hajra!!

Sheepy, hat igen, ez a gerinces nyüg nem tul jo, akadalyoz sokmindenben, de probalok nem gondolni ra, ha hosszabb ideig ülök vagy allok, akkor faj, nem ajanlott pl. karatezni :D de en mar megtanultam "ezzel elni", es fenykoromban nem esett nehezemre pl. 20 cm-es sarki kiscipökben sem rohangaszni :wink:

a nyelöcsövemmel kapcsolatban en mar iszom a salvus vizet es az aloe verat(ez itt a reklam helye :wink: )de nem segitenek latvanyosan :cry: inkabb csak tünetileg kezelnek, tudod nyeleskor csillapitja az "egest"..a ferjednek van esetleg valami ötlete? :roll:

szülinap okt. 16-an lesz.. 8)

husi összevagva, jön a hagyma-csata :shock:

pusszancs
Vendég
 


sarki kiscipö :lol: :lol: :lol: persze nem sarki, hanem sarkúúúúúúú
Vendég
 


remek ! megvan az oldal, de ide nem teszem fel a cimet,
kerem mindenkitol a sajat e-mail cimet es akkor kuldom oda a linket. nem a babanetrol irok, mert akkor azt ok is latjak a priviben.
de jo, es meg szabadabban beszelhetunk es CSAK a mi kis csapatunk lesz ott :):):)
hogy egyszerubb legyen csak egy nevet irjatok ( talan a legjobb, amit mar megszoktunk ugyis ) es melle egy cimet, koszi !

+++++++ MASI meg mindig megy a drukk Nektek +++++++++++

tobbieknek is irok majd most rohanas van
bogyogyorgyi
 
 


ja, meg jobbat tudok !! :)

a bogyogyorgyi@gmail.com ra is kuldhetitek az e-mail cimeteket, aki nem szeretne, hogy itt latszodjon a forumon.

b.
bogyogyorgyi
 
 


BOOOLODOGGG :) SZULINAPOT :)EVA :)
mar te is betoltotted a 20 at ? :)
bogyogyorgyi
 
 


a teljesseg igenye nelkül...be van dobozolva minden, de az elejet kiszabaditottam :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép
Bogyo, megy az e-mail cimem :D
Vendég
 


HALI MINDENKINEK_!KÉPZELJÉTEK REGGEL JÖTT EGY SMS,DRÁGA BARÁTNÉM ESTE ÚGYDÖNTÖT 35 HETESEN ,HOGY MEGSZÜL,BÁR 5 NAPJA BENN FEKSZIK A VÉRNYOMÁSA MIATT,DE TEGNAP DU-N ELMENT A MAGZATVÍZE,ÉS ESTE 10-RE MEG IS LETT A KISLÁNYA 2700 GR-MAL,HÁL ISTEN MINDEN OK VELÜK. :lol:



MASI:MEGY A DRUKKK!!!!!!!HAMAROSAN OTTHON LESZ LILICSEK IS,CSAK TE IS NYUGIBA LEGYÉL,HOGY LEGYEN TEJCSI NEKI,TUDOM EZT KÖNNYŰ MONDANI.

BOGYO:KÜLDÖM AZ EMILEM
geosel.klara
 
 


"Terhességi állományba vételt igazoló orvosi igazolás"-t ki állítja ki a nőgyógyász vagy a körzeti orvos (házi orvos)?

tudja valaki?
Vendég
 


TGYÁShoz :wink:
Vendég
 


Evu, nekem a védőnő semmit nem mondott vagy adott, szóval csüt megkérdezem a dokit, mert szerintem ő fogja..
HHúúú, micsoda cipijeid vannak!! :shock:
Klári, gratulálunk a barátnődnek, jó egészséget és sok örömet kívánunk nekik!
Bogyó, küldöm én is az emil cimet

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!

Masika Nagyon szorítok Nektek! És az nagyon jó, hogy ilyen sokat eszik, legalább jól megerősödik és biztos, hogy nem lesz semmi baj!!!! Vigyázzatok magatokra!! :)

Látom mindenki nagyon várja már a babákat!! :D :D Mi is.... De nem jön. Tegnap este 5db 20perces fájás után volt egy, amitől szó szerint letérdeltem, aztán ennyi volt. Elmúlt :x Zina csak üldögél és jót kacag odabent! Köszönöm a véleményeket a nevéről, ez már a végleges :)

Bogyó Az ötlet nekem is tetszik!! Küldöm a címem!! Köszönjük!!! :D És kitartás!! Minnyá' vége!! :lol:

Büngyi remélem jól vagytok ti is azt a pici hámlást kivéve!!!

Evu Tyűűűűű milyen cipők!! Ha én a tesód lennék... Elkoboznám mind!! :lol:

Évi BOLDOG SZÜLINAPOOOT!!! :D

Tidi Naaahááát!! Szegény! Sajnálom ezeket a pöttyöket!Irtó kellemetlen lehet... :evil: És valami krém nincsen rá????

Okr Képzeld nekem is mindenki fiút mond!!! Ennyi névválogatás után fiú lesz én leharapom a kukiát!! :D

Sheepy Gratula a 38. héthez!!!!!!! :D :D :D :D :D

Na elindulok a mai napom sem lesz egy sétagalopp, nem kímélem magam hátha.... :D

Legyetek jók! Babáknak nagy puszi!!!
Vendég
 


Adri, már csak 2 nap :shock: lépcső, szex, nyújtózkodás stb.. :wink: Már miért lenne fiú?? Bár unokatesóm azt álmodta nekem, hogy lányom lesz :shock: ..nem baj, akkor majd kékben fog járni :)
Készülődöm, lassan el kell indulnom ctg-re, bár még centriz a mosógép, megvárom és kiteregetek..
Ja, vettem a piacon a hétvégén egy hosszú újjú háló-rugit. ma szépen kimostam, és most látom, hogy a cipzárjába bele van varrva, nem lehet lehúzni csak kb félig :evil: hát olyan mérges lettem! Pedig magyar termék! Vagy épp azért?? :evil: Most vagy portörlő lesz belőle, vagy kibontom a cipzár mellett a varrást, és kézzel átöltöm.. :? rhrhrhrhrh

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Hello mindenki!!

Bogyo,a mélcímem:missfried@citromail.hu :)

Klára,huu hát akkor gyors volt a barátnőd!! :) Mi meg csak győzzük kivárni a babyket mi?? :wink: :wink:

Evu,grat a szép cipellőkhöz!!Ezeket már Hamupipőke is megirigyelné!!(Ő volt az ugye?? :lol: )

Nekem is volt már aki lányt jósolt!De én Samura vagyok ráindulva,ugyh maradjon csak kuki!! :D Holnap remélem végre lesz uh(különben :evil: :evil: )és akkor azért rákérdezek arra is h látszanak e herék??Mert ilyenkor már egyértelműen kivehető :lol: Meg persze még sok minden másra jo lenne rákérdezni...pl sulya... :roll:

Én is ismét görcsöltem egést éjjel!!Ez már 2 napja így megy!! :shock: Szinte egész éjjel.Nem mondanám,hogy erős görcsök,de nem is túl gyengék!!Fiam tigencsak készülődik,vagy én nem tudom... :roll: :) !És pár napja elkezdett fájni 2 oldalt OTT a csontom,szóval tudjátok,mintha feszítené vmi...,vagy amikor sokat lovagol az ember :lol: :lol: De ilyet nem tettem... :oops:


Na anyunál ma ráálltam a mérlegre!Annyi voltam mint mult héten!Persze ez azért nem ugyanaz a mérleg mint a védőnőknél..,de azért reménykedem h ott sem lesz sok eltérés!!


Mindenkit puszilok!!Szép napot!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Adri,neked meg mindent bele!!! :wink: :wink: Zina??Ezt még nem is hallottam!!DE szép név!! :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Jajj ma annyi házimunkám lenne! :? Én már megőrülök hogy mindig van valami...!!Apa még mindig nagyon náthás és az agyamra megy,mert egyszerüen nem akar elmenni dokihoz!!De ma talán elmegy!!Mondtam neki h legalább a Samura gondoljon már!!Mi van ha megszületik??Ő meg tiszta baci!! :shock: :shock:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Csináltam képeket de jó xarok lettek :lol: :shock:
Kép Kép

110es a derekam már :lol: :shock:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Sziasztok !

Adri : Köszi :wink: , ne aggódj , hogy fiú lesz -e vagy lány , max. nem Zinának, hanem Zimonnak fogják hívni :P .
Viccet félretéve , remélem 2 nap múlva kiderül , addig meg kitartás !
Ez a legugolós fájás nem hangzott vidáman :x .

Evu : Klassz a cipő kollekciód ! Férjem is a Salvust mondja , meg gyógyszeres kezelést szoktak a hozzájuk járó betegek kapni.
Remélem a baba születésével egy-kettőre megszűnik majd a baj , sőt lehet,hogy ha lejjebb száll a hasad , az már eleve javulást hoz .
Nyelőcső gyulladásnál pár napig folyékony étrendet szoktak előírni - nagyimnak volt ilyen , főleg levest és híg főzelékféléket evett ,meg sok folyadékot és semmi kávé!
TGyás -hoz szerintem a háziorvos ad igazolást,a kórházi papírok alapján , de nem vagyok benne 1000 % -ig biztos !
Nekem a munkaügyesek a terhesgondozáson való részvételről szóló igazolást , illetve a kórházi igazolást kérik majd be , hogy meddig feküdtem bent ,+ az addig esedékes táppénzes papírokat + a baba TAJ kártyáját és szül . ak. kivonatát .

Bogyó : Megy a mail, köszönjük az oldalt !

Lányok , lenne egy körkérdésem :

Férjem főnöke elég szerencsétlen , semmit nem tud munkáltatói oldalról elintézni , mert nincs tisztában a feladataival.
Felvetettem neki ,hogy létezik apának gyermek születése után járó munkaidő -kedvezmény .( elvileg 5 nap, amit az állam finanszíroz, tehát neki még fizetést sem kell ezalatt adnia ,távolléti díjat kapnak ) .
A könyvelőjük most telefonált,hogy 1 hónap utánajárás után
( felment reggel a netre ) 2 napról tud , de hogy mi kell hozzá , és hogyan kell intézni arról továbbra sincs elképzelésük.
Valaki tud erről bővebben ?

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok!

Masika: Örülök hogy jobban van Lilicsek! Ügyes vagy, hogy ilyen sok tejcsit le tudsz neki fejni! Remélem innen már rohamos lesz a javulás!

A táblázathoz: Abigél született 10.01.-én 3700 grammal és 56 cm-rel.

Sheepy: az apák szülési szabadsága tényleg 5 nap. Nem tudom mi kell hozzá, a páromtól még semmit sem kértek.

Bogyó: az emali címem gerocsgabi@freemail.hu

TGYÁS: Én az igazolást a kórházi zárójelentéssel együtt kaptam meg és a kórház állította ki. Csak annyi van benne, hogy hánszor jártam gondozáson.

TAJ kártya: nem lehet sürgetni, hiába ment be személyesen a párom, nem adják ki, majd postázzák. :evil:

Missi: Illeszkedik Samu??

Adri: Nagyon nem akar kijönni a kisasszony!! :D Hát igaz ami igaz jobb bent mint kint nem?

Még mindig nem jött ez a paraszt védőnő! Hihetetlen!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Szia mindenkinek!

Evarga: Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok! Szép a pocid! :lol:

Csilla: mennek a drukkok! :lol:

Gabi, Cuki, Masi: Szépek a fotók, nagyon aranyosak a babák! :lol:

Missi: Te pocakod is szép! Apának jobbulást! :lol: Görcsök: :shock:

Masi: Örülök, hogy Lilicsek gyógyulgat! Nagyon szorítok nektek! Örülök, hogy sok tejecske van, az sokat segít!

Vicsok: Gratula a barátnődnek! :lol: Majd írj, hogy mi volt a ctg-n!

Bogyó: Drukkolok, hogy Kisbogyó elérkezettnek lássa az időt az érkezésre! :lol:
Mailcím: zsozi77@freemail.hu
Előre is köszi! :lol:

Klára: Hogy vagy?
Te barátnődnek is gratula és minden jót kívánok neki! :lol:

Sheppy: Nálunk apának a munkaügyes 5 napot mondott! Kell majd igazolás, hogy együtt lakunk, meg a baba anyakönyvi kivonata és a taj-kártyája! Majd, ha hazaér akkor rákérdezek, de úgy emlékszem, hogy ezeket mondta!

Adri: Drukkolok nagyon! :lol:

Mindenkinek további szép napot!
Vendég
 


Evu
Ha még szülés előtt igényled a TGYÁS-t, háziorvos ad igazolás terhes állományba vételről, ezt bevittem a munkahelyemre, ők kitöltenek egy foglalkoztaói igazolást ( a fizudról, biztosítási időszakoról stb.), lemásoltam hozzá a kiskönyvemet, amiből a kiírt dátum a fontos. Ezt a munkahelyem küldi az OEP-nek, de pont ma hívtak az OEP-től táppénz ügyben és erre is rákérdeztem, hogy be kell vinni az eredeti anyakönyvi kivonatot is (tehát a szülés előtt ebből nem látunk pénzt ... jó, hogy lehet korábban igényelni)

Sheepy
Tuti, hogy 5 nap jár, csak nézzen utána a könyvelő, de én sem tudom, hogy mit honnan, hova.....

> Kép
evarga
 
 


Sziasztok :)!

Masi, először is nagyon-nagyon szorítunk Nektek, nemsokára túl lesztek rajta! Te is és az orvosok is mindent megtesztek Liliért, ne félj!!

Bogyó, a privát oldal kiváló ötlet, oda még én is tennék fel képeket... :) Küldöm is a címem mindjárt.

Evu, úgy tudom, hogy a TGYÁS-hoz kell a nőgyógyász által kiállított igazolás, hogy jártál terhesgondozásra, valamint a kórház által kiállított igazolás a szülésről. Ez utóbbi alapján fog a háziorvos a táppénzt szülési szabadságra változtatni, aminek az igazolását értelemszerűen tőle lehet beszerezni. Kb így :).

Évi, nagyon jó, hogy még tudsz ilyen munkát vállalni, tényleg sokkal jobban megy az idő így! Nekem most a fejvédővarrás ilyen gondolatelterelő, már egész jól halad :).

Missi, olyan jók a képeid, de mindig az van az arcodon, hogy iszonyúan koncentrálsz a fényképezésre, tessék egyszer mosolyogni is, különben Samu azt fogja hinni, a képeket nézve, hogy ilyen szomorú dolog volt várni őt :wink: . Az én derekam meg 113 :lol: :shock: !

Sheepy, eddig ezt találtam:
Az édesapa a munkaidő-kedvezmény igénylésekor köteles bemutatni a munkáltatójának a gyermek születési anyakönyvi kivonatát. Ezzel egyidejűleg írásban kell nyilatkoznia arról is, hogy szülői felügyeletet gyakorló vér szerinti vagy örökbefogadó apának minősül és ezt a jogát nem szüneteltetik, nem szüntették meg.
A munkáltató a munkaidő-kedvezmény igénybevételéről olyan nyilvántartást vezet, amely tartalmazza az igénybe vevő nevét, a ténylegesen igénybe vett napok számát, időpontját, a távolléti díj kiszámításának módját, összegét és a számított közterheket. A nyilvántartás mellékleteként a fenti nyilatkozatnak és anyakönyvi kivonat fénymásolatának megőrzése a számviteli bizonylatokra vonatkozó előírások figyelembevételével a munkáltató feladata.
A két nap meg teljes hülyeség... mindig mindenhol 5 napot írnak! Egy hónap utánajárás?!? Hol él ez :)??

Adri, éljen a Név :)!!! A fütyi-eltávolítási módszereden jót röhögtem... kissé drasztikus... de egy ilyen lánynévvel... mindent megértek :).

Csilla, drukkolunk nagyon!!
kalloni
 
 


Itt egyébként semmi extra hír. Férjem tegnap volt szüretelni, azóta töltöm magamba a mustot... mennyei :).

Pénteken meg megérkezett a szeptemberi "fizetésem" - inkább zsebpénz jellege volt... Egy diszkrét idegroham és hosszas telefonálások után kiderült, hogy az a baj, hogy én csak egy táppénzes papírt nyújtottam be - bár az nem volt dátummal lezárva és rá volt írva, hogy "folyamatos" - mertem remélni, hogy az elég lesz. De nem... hetenként kell újra elmenni egy újabb ötnapos táppénzes papírért, hogy a "folyamatos", még mindig érvényes... Szóval du elcammogok a dokihoz, aki remélem kiadja az eddigi igazolásaimat... egyszerű a rendszer :)!

Cuki, és Ti hogy vagytok?

És többi anyukák?
kalloni
 
 


Sziasztok!

Masika! Sokat gondolunk rátok! Lilicsek jól eszik, ez a lényeg, minden rendben lesz.

Evu! micsoda tipegők :)

Bogyó! Tudod a mailcímem, oda küldheted az infot. Hogy vagy? KisBogyó hogy bírja?

Adriii! Közel vagy már Zinához :)

Vicsok! Anyukád igazi szatírába illő anyuka (már bocsi..). Először nem jöttök ki, szépen felvilágosít, hogy úgysem fogsz tudni szoptatni (el ne hidd neki!!!) és mikor felteszed a vonatra, sírva fakad :)
Szeret nagyon ;)

Missi, ügyes vagy, hogy nincs hízás! Jó a kép, de tényleg lehetne mosolyogni :)

Cukika! Hogy vagy? Magatokról nem is írsz????

Gabi! Nálunk is postázzák a Tajt. Max. 30 nap, ez van a tájékoztatóra írva.

Sheepy! Nagyon béna a könyvelőtök, ha ezt nem tudja elintézni :evil:

Mellékelek fotót Helénámról. Egy kis terrorista, egész éjjel szivatott :roll:
Hajnal kettőtöl nem tudtam visszafektetni, aztán az apja vette kezelésbe. Sétálgattak hajnalban a lakásban, ez már nagyon tetszett neki.
Kép

büngyike
 
 


Évi, Kalloni, Zita : köszi a papás -szabis infókat !!!

Hát igen ez a könyvelő elég gyökér , volt már pár jó húzása. Rádásul most hívott a párom,hogy az 1 szem kollégája felmond januártól , bár eddig is csak fél napokat volt ott kisegítőként .
Szóval még a végén lehet,hogy az egész éves szabiját sikerül kivenni ,ha itt lesz a baba !!!!

Büngyi : Mi ez a homlokráncolás a kisasszonynál ? Sírni készült ? :P , Nagyon aranyos !
Éjszakára is ezt a meleg takarót kapja ?

Kalloni : vicces ez a táppénz dolog.
először én is furcsáltam ,hogy ha egyszer folyamatos a dolog, miért nem kaphatok rendes ,egész havi fizukat ha épp tört havi papírom van a számfejtésig.
Szerencsére már csak az októberi fizetés van hátra, abba meg nem merek belegondolni ,hogy mi lesz azután !
Mostanában viszont a háziorvos vonakodik kiadni a táppénzes papírt ,ha nem péntek du. megyek érte, mert attól fél,hogy közben megszülök ezért mindig kivárná a teljes hetet.
Ilyenkor örülök,hogy megszünik ez a macera.

Gabi: Nálatok hogy jár a védőnő ? Megmondja ,hogy pl. holnap jövök és egész nap Őt kell várni ????
És mi van ,ha épp akkor aludt el a baba , mikor megjelenik ? Fel kell kelteni , hogy megnézze ?

Kép
sheepy
 
 


vicsok,evu, bungyi, shep, eva, agi29,kalloni nak megvan a cime :) KOSZONOM
mar megvan az oldal, este a tettek mezejere lepek.
latom nem csak en vagyok paranoias, de kalloni is :) szoval a masik oldalra, (AMIT UGYEEE NEM FOGUNK A NEVEN NEVEZNI ITT ) csak mint "masik forum" szerepel, szoval oda meg en is felteszek kepet. Akar. :)

Tobbiektol is varom az e-mail cimuket, a bogyogyorgyi@gmail.com ahova Bogyoka elkuldheti majd a "masik forum" web cimet.

Jujj de izgi,


mindjart probalok visszaolvasni

Helena mar kesz holgy es nagyon szep !
mi van MAsi + Lili vel ??
bogyogyorgyi
 
 


cukinak/agicanak nem tudja vki az e-mail cimet ?
bogyogyorgyi
 
 


BOGYO:ÉN IS ELKÜLDTEM AZ EMILEM,DE AKKOR MÉGEGYSZER:geosel.klara@freemail.hu
geosel.klara
 
 


Jaj, Bogyó! De ügyes vagy! Várom már nagyon a MÁSIK FÓRUMUNKAT :)
Nem nevezem nevén ;) Legalább látunk fotót rólad is :)

Sheepy! Éppen csak figyelt, itt még nem volt hiszti :)
Igen ebbe bugyolálom éjszaka is, annak ellenére, hogy van saját ágyneműje :roll: Talán valamelyik nap azt is kipróbáljuk :)

büngyike
 
 


Bogyó : Cuki címét elküldtem mail-ben, hátha nem akarná közzétenni
:wink:

cuki : remélem nem gond !

Kép
sheepy
 
 


nagy C-vel

Kép
sheepy
 
 


hali!
bogyó: apromalna@citromail.hu
csatlakoznék ha lehet :lol:
evu: amin te átmész az sem semmi!! :cry: kitartás!
vicsok:én is így vagyok vele..ha netán fiú lenne: divatszín a rózsaszín :lol: :lol: :lol:
holnap ctg-n kezdek.
szerintem jutta már meg is szült. nem?
adri 2 nap!!!
olyan furi azt mondani a jövőhéten szülök ha minden igaz!!
nagyon szép cipőőők!!
én is szégyenlős vagyok képek szempontjából :oops: :wink:
milánói makarónit készítek vacsira római tálban összesütve.
masika: lilike hogy van?
remélem holnap lesz vmi eredmény a pöttyök miatt :evil:
most kicsit L--- :arrow: kaja odaég

Kép
tidi
 
 


Én is itt!
Büngyi - igazad van aynukámmal kapcsolatban :) mint már irtam, nem egy olyan ember, aki ki tudja mutatni az érzelmeit, és 1 rossz szótól vérig tud sértődni... :? Nem könnyű vele..

Voltam ctg-n. Közben mellettem varrtak össze egy csajt (mint a z előtérben megtudtam, cigányleány szült, hajnal fél1 óta vajúdott, 1 után lett meg a baba vákummal, és közben ő végig kiabált és császárt követelt, és hogy ő nem tudja megszülni ezt a gyereket). Na, a csaj minden öltésnél auuuu, és áááááá..hát egy kicsit rosszul lettem.. :? Nagyon remélem, hogy nem egy ilyen fog mellém kerülni, amikor én ott leszek... :evil: na, szóval jól beparáztam...pedig azt hittem, milyen bátor vagyok..
A szülésznőm nagyon aranyos volt, feltett a gépre, ő közben jött-ment, beszélgettünk, hogy péntekre szinházjegye van...Közben ment a gép, nézegette a papirt, aztán mondja: háát, lehet, hogy pénteken nem kell színházbe mennem.. :shock: Voltak fájások, mióta hazajöttünk azóta meg keményedik rendesen..Mindjárt le is fekszek egy kicsit, hátha megnyugszik egy kicsit..

Táppénz ügyben a háziorvos nálunk nagyon normális volt, én mindig hónap végén megyek hozzá, folyamatosra vett, a táppénz papirt hetente kiállitja. Annyit kért, h amikor bekerülök a kórházba, akkor a párom telefonáljon, vagy szaladjon be hozzá, és szóljon neki.. :roll:
Bogyó - várjuk a weboldal címet :lol: előre is nagyon köszönjük :)

Büngyi, Heléna egy kis tündér! És hogy ráncolja a homlokát :)
Apa hazaszaladt kajálni, aztán visszament gyűlést tartani.. :cry: Jól beparázott, mikor mondtam neki, mit mondott a szülésznő.. :wink:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Masika
Szuper,hogy már javulgattok!Remélem már nem lesz visszaesés!Drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Szörnyű lehet Lilicsek nélkül otthon! :(

Tidi
Nekem a terhesség elején voltak ilyen kiütéseim.(mindegyiknél)Szerencsére elmúlt.

Bogyo
Én is csatlakoznék
okr28@citromail.hu
Apa sajnos így fog dolgozni sokáig,sőtt lehet míg nyugdíjba nem vonul.

Büngyike
Heléna csodaszép!

Sheepy
Nekünk az 5 szabihoz semmit sem kellett bemutatni.Egyszerűen adták.Persze a munkahelyen szültem,talán ezért. :D

Kalloni
Én havi egy táppénzes papírt adok le,persze nem a körzeti adja,hanem a terhesgondozó,hó végén.
Itt majd szülés után lesz "gond",mert fogják utalni a táppénzt,meg aTGYÁ-t egyszerre uarra ahónapra.Na persze az egyiket vissza kell fizetni pár hét múlva :wink:,de ilyen a számítógépes rendszer,nincs mit tenni.



Volt a védőnő.El is szállt az irományom. :roll: Holnap mehetek terhesgondozásra,aztán CTG-re. :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Most nézem, nekünk is ilyen kis plédünk van kékben :wink:
Kalloni, egy kis must ide is jöhetne.. :wink: én is nagyon szeretem, bár már nem tudom, mikor ittam utoljára..
Missi, Samu ékelődik!! :wink:
Masi, mesélj, mi újság Lilivel..
Ledőlök a kanapéra, Kisvicsok nagyon mocorog...

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Büngyi azért ne kiabáljuk el a hízás dolgot!!Nem hiszem h a védőnői mérlegen is ilyen szerencsém lesz!! :D :shock:

Kalloni,ohh must!!!Én nem ittam idén,nem mertem,a sok cukor miatt :? ,amugy pedig imádom!!!

Na végre voltunk apával dokinál,kapott gyógyszert,remélem használ!!Most épp forro fürdőt vesz!!De irigylem istenem!! :)

Ott hagytunk egy 5ezrest a patikában! :shock: Igaz vettem Sudocream-et,meg Bepantent(nem tudom jol írom e)..

Szép estét csajok!!!Holnap szorítsatok nekem is!! :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Ja gondoljátok h kisfiam ékelődik?? :D :roll: És az jó nekünk??Akkor talán közeledik az idő?? :roll: :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Bogyó Inkább ide is leírom, mert nem tudom elment-e. adrinalin22@vipmail.hu Köccccíí!!

Missi Ékelődjön csak nyugodtan, de azért még ne akarjon kijönni! :) Még van azért ideje bőven! Ilyen szép pocakból nem igyekszik kibújni senki :wink:

Cukiii Sziiiiaa!! Remélem jól vagy!!!

Masi Sok pusszantás Nektek is!!

Én már kezdek egy picit feszült lenni és ez nagyon zavar. Bármin kiakadok teljesen! Remélem minden olyan lesz Zina születése után, mint régen. Mert ha ez így marad nem sok türelmem lesz, pedig általában tök nyugi vagyok.... :roll: Na majd meglátjuk!

Szép estét!!
Vendég
 


sziasztok,
irtam már bogyogyorgyinek,hogy nekem is küldje el a cimet,de sajnos nem kaptam meg.
igaz már régen irtam nektek de azért mindennap olvaslak benneteket,nem nagyon tudok irni a kisfiam miatt.álltalában lefoglal egésznap.
Velem minden renben,kicsit már idegeskedek a szülés miatt.oktober 24re vagyok kiirva ,de fájásaim már vannak igaz még nem rendszeresek.
feichttimi
 
 


Sziasztok!

Masika
Drukkolok nagyon Lilicseknek, hogy minél előbb rendbejöjjön, de nagyon ügyes, ha ilyen sokat eszik.

Cukika
Nagyon édes Panka baba. Apa fürdeti? A rémálmaid tényleg ijesztőek.

Büngyi
Micsoda jó kép Helénáról!

Bogyo
Küldöm a címemet.

Adri
Szép nevet találtatok, nem is ismertem korábban.
Ha meglesz a baba, meg fogsz nyugodni.

Vicsok
Úgy tűnik, hétvégén már babázni fogsz?

Csim?
Jutta?

Ma volt nálunk a védőnő. Kicsit aggódtam, hogy hátha Niki nem eszik eleget, olyan soványkának láttam valamelyik este füdetésnél. De megnyugtatott, hogy kerekebbnek látja most az arcocskáját, mint egy hete.

Ariel

Kép
ariel
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Cuki, nagyon tündéri leányzó Panka :lol: és milyen jól áll apa kezében :) Próbálj azért megnyugodni, beszélgessetek minél többet, ha normális a védőnő, akkor vele is, hogy nincs semmi baj. Sajna ilyenkor a hormonok borulnak ismét, nem tudsz ellene tenni, ez nem azért van, mert kezdesz begolyózni, csak a természet szórakozik veled (velünk..) Ilyenkor fontos nagyon, hogy álljon melletted valaki, és bátoritson, hogy szuper anyuka vagy (és ahogy Pankát elnézzük, tényleg az is vagy!!! :lol: )
És gratulálunk a barátnődnek is :D

Én meg álmatlan vagyok már pár napja, felébredtem ma is 3kor, kimentem pisilni, és 3/4 5ig ébren feküdtem, és minden hülyeség járt az aygamban. Egyszerűen nem tudom még elképzelni, jogy Kisvicsok ott lesz velünk, meg egyáltalán, hogy ANYa leszek. Elképzelem, milyen lesz, hogy mit és hogy fogok/fogunk csinálni..szóval Cuki, én még rosszabb vagyok, mint te.. :? Másnak is vannak ilyen gondolatai??
Adri, mi újság veled? Semmi jel?
Jutta már tuti babázik :roll: és ma már Csilla is
Masi, mi újság Lilinél?
Missi, szoritok neked!
Tegnap elértem a 108 cm pocakot és +9,5 kg-t :shock:
Megyek, csinálok egy teát, meg nézek vmi reggelit..

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


jo reggelt...

remelem mindenki jol van!!! en annyira rosszul aludtam, hülyesegeket almodtam, hogy agyilag most sem vagyok meg magamnal..nagyon rosszul keltem, azota is bal labbal lepek be mindenhova...fujjjjjjjjjj az ilyen napokra!! a fejem is faj. remek.

mindenkinek szep napot, en ma nem nagyon leszek gepnel, mert inkabb belevetem magamat a meloba, rendezgetek, pakolok...fözni nem kell szerencsere..hanyingerem is van..nem birom.

ez az igazi hiszteria :shock:
Vendég
 


Jó reggelt!!

Édesek a képek!! :)

Na megjöttem a dokitól!Vérnyomás jó,vizelet hosszu idő óta most először negatív :) ,viszont hiztam 2 kilót!! :shock: :shock: (Büngyi na ennyit anyám mérlegéről :shock: :lol: )
NST jó asszem(legalábbis nem mondták hogy nem),igaz most valahogy nem "zakatolt"olyan hangosan mint szokott!!
Vizsgálat,uh most sem volt!! :evil: :evil:
DIÉTA! :? :D mint mindig...!

Evu na én is elkezdtem ismét szenvedni a savtól,de valami brutál módon!! :shock: Már 2.éjjel ébredek arra,hogy jön fel és majdnem megfulladok!!Rennie nekem sem használ!!Asszem vmi Nilacidot mondott a védőnő,de mindegy most már kibírom talán az nélkül is..... :roll:

"Hálisten"valami trutyi lerakodott ráadásul reggelre a torkomba,ugyhogy szeríntem hamarosan elkezdek köhögni!!Ugy látszik mégsem uszom meg hogy ne kapjam el apától! :shock: Pedig ezt a pár hetet már kihuzhatnám igazán....Gyógyszert meg nem szedek be,ha nem muszáj!!

Na megyek,szép napot mindenkinek!!!Születik ma vajon uj baba?? :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


20 nap!! :) :)

Missfried
Kép
missfried
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: