Új privát üzeneted érkezett!

Balázs nagyod édes :))) a lányok is szépek.

Nekem csak 1 db kupon van belőle...

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


de én úgy tudom, 1 kuponnal csak 1 db-ot lehet vásárolni és nem nagy bevásárolni :D
Tényleg, nem kaptam még meg a 6hónaposat

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Cherryke: Nekünk már rég megjött a 6 hónapos, abban is lesz egy kupon. Azért akarok várni az őszi cuccokra, vmi drágább kabátot, nadrágot venni belőle.

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Igen, mindkettőben volt a 0-6 és a 7-12-ben is. Nekem is az egyik augusztusi, de a másik jövőre jár le. És talán 92-es méretig lehet felhasználni.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Szia sztok!

Hát mi ma megint elég rosszul aludtunk :( 2-kor kelés, és most evés is volt, de sajnos számítottam is rá, mert már megint kevéske volt a tej este, és ilyenkor ez szokott lenni. Aztán a szokásos 5-kor megint, ez így még ok is lett volna. Csak nem aludt vissza, hanem forgolódott, szenvedett, minden baja volt. DE kihozni meg nem akartam, mert látszott rajta, hogy tök álmos. Volt orrszívás, kivettem, betettem, még plusz szopit is próbáltam, hátha éhes maradt, de nem. Na másfél órába telt míg elaludt, de mire elaludt reggel lett, és felket JUli, szóval így jártam...

Ma egyébként kettesben leszünk, mert Julit áthívták a barátaink mára. Apja vitte reggel, és majd hozza munka után. Nagyon be volt sózva, mert van ott egy kis barátja, meg amúgy is nagyon szeret náluk lenni. Délután is ott fog aludni, remélem, minden rendben lesz (de miért ne lenne). Szóval furi lesz, mert még soha nem voltam Andrissal kettesben majdnem egy egész napot.

Ja tegnap egyébként semmi szilárd nem csúszott le, szóval a cékla is kilőve. Asszem én most egy ideig nem is próbálkozok új ízekkel, amit kb szeret, azt adom neki.

Kri, nagyon szépek a lánykáid :) Hasonlítanak.
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Azt tudom, hogy a 6hós kuponfüzetbe ugyanaz van mint a másikba volt.
Majd meglátjuk mi kell a gyereknek, mert téli overáll dzseki nadrág van, csak nem tudni méretbe jó lesz-e. Pulcsik kardigánok is vannak.

Harisnyát most növi ki. Kell venni neki. Meg vékony zoknikat. Már mindenhol néztük a vékony zoknikat, csajok: 400 Ft-nál kezdődik. Az agyam megáll. Ha valaki tud olcsóbban, írjon, legyen szíves. Fiamnak 19től felfelé kell. A tornacipője 18-19 méret, most nőtte ki :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!

cherryke! én a C&A-ban vettem Fricinek vékony zoknit, biopamut 3 db 900 Ft. Egy világoskék, egy kekizöld meg egy sárgásfehér. Nagyon jó minőségűnek tűnik. Én már Fricinek is 17-19-es méretet veszek, hatalmas lába van :-)

iceberg! mostmár elhiszem, hogy van gyereked :-) csak viccelek, nagyon édes!

Szemszínnel me úgy állunk, hogy zöldesbarna. Van, hogy inkább zöld, van hogy inkább barna. Szép lenne ha így maradna.

Képzeljétek én is jelentkeztem a dm bababónuszra még novemberben és nem küldtek semmit. Múlt héten betelefonáltam és azt mondták, hogy akkor kettőt küldenek majd a kettes csomagból. Hát kíváncsi vagyok.

Fricinek tegnap hőemelkedése volt, 38.3 a popóban. Szegénykém olyan levert volt egész nap, éjszaka meg persze felkelt vagy 5ször. Felhívtam a dokit, hogy mit csináljak, mert amúgy más tünete nincs, azt mondta lehet a fogzás miatt is. Mondjuk még egy foga sincs és nem is látom, hogy dudorodna. Sok folyadékot javasolt, amúgy magamtól is ezt gondoltam. Sőt, úgy láttam tegnap inkább szopizni akart, úgyhogy egy fél üveg gyümölcsön kívül minden étkezésre szopizott. Erre ma jó kis anyatejes fosása volt, elég régen volt már dolgom ilyennel, mióta elkezdtük a hozzátáplálást gombócos széklete van :-)

ha délután nem lesz nyűgös, akkor elmegyünk lemondjuk a tv előfizetést -> (visszatérünk az őskorba)
Vendég
 


sziasztok :)

cherryke:nem nézted a vaterán?újak is vannak!én most vettem 2 db harisnyát 900ft-ért,mert harit használunk néha mikor nem talpas nadrág van Balázson a zoknit állandóan lehúzza a lábáról! :lol: ritka amikor nem :roll:

etus:kicsit akkor könnyebb lesz a napod talán! :roll: abból gondolom,h délelőtt én is egyedül vagyok Balázzsal,aztán jön Máté és 2 felé kell figyelnem,néha teli is van a fejem :roll: a kajcsit sztem se erőltesd ,próbáld meg pár nap múlva.Balázs nagyon szereti a alam-burgi-rizst,neki a répa nem jön be ,de majd még próbálom hátha :roll:

lina:pedig rakott már fel a párom máskor is :wink: ,csak férfiból van és mindig ott van az a "majd" :roll: nem lehet,h a foga véget volt láza?mert előfordul akár láz,akár hasmenés is!baba válogatja!

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Köszi a zokni és harisnya infókat :) holnap megyek vásárolni :D persze gyerekkel nem tudok, mert villamosra nem tudok felszállni vele :evil:

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Lina,
szegény Frici. Lehet, hogy fogzik, Bettinek is volt láza, hasmenése és 2 hétig náthája. :cry: Remélem a többinél nem fogunk minden tünetet produkálni. De jó, hogy szopizik.
Nekem sem küldték, ezért 2 hónap múlva írtam nekik emailt. Azt hiszem az volt a gond, hogy nem jelöltem be, hogy hozzájárulok a marketing megkeresésekhez. Azóta már jött egy 15%-os végösszeg kupon is.

Iceberg,
a vaterán is jók vannak, én a babaszoba.hu-n a csevegő adok-veszek részében rendeltem Briginek térdzoknit és nagyon jó a minősége, és az ára is. Bár ez ősszel volt.

Edit,
furcsa kettesben az biztos. Nekem is hiányzik a csaj ha lelép.

Majd teszek fel képet Brigiről is ennyi idősen. Én több különbséget látok, de én láttam mindkettőt picinek. :lol: :lol:

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


http://divat-ruha.vatera.hu/babaruhazat ... 47426.html

ezt találtam a vaterán cherryke!

Én meg kutya riasztót keresek,de nem tudom mit érhetek vele egyáltalán!?Gondoljátok el,hogy a mellettünk lévő szomszéd kutyái,mert 2 van mindig átjönnek és itt ugatnak nálunk! :shock: Ma délelőtt azt hittem már agybajt kapok 8-negyed 10ig ugattak a kutyák,az utcában is,akkor ezek átjöttek és a nagyobbik fel is ébresztette Balázst!Utána meg a kövi alvásnál a kicsi ébresztette fel,mert hátul volt az udvarunkban és az ablak alatt ugatott!Fúú olyan ideges lettem,mert fel is ébredt Balázs rá!Nem tudom mit tegyek :?

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Sziasztok!

csak gyorsan beköszönök, holnap indulunk, nagy pakolásban vagyok. Nagyon édesek a babák!
Emma is átlépte a 7 kilót, jó étvággyal eszik. Még mindig sok a szopi, de már kétszer kap szilárdat. Estére vettem neki DM-ben natúr bio rizspelyhet, ebben nincs tej meg semmi adalék, cukor stb. Ezt keverem a gyümölcsbe, és imádja!! Lassan kóstolgatunk, most épp gesztenyét kapott. Eddig alma, őszi, meggy, répa, krumpli, gesztenye. Olaszországban főleg üvegeset fog enni, de azért az almareszelőt elviszem.

Alul már jön az első fogacska, már át is szakította az ínyét pár napja, szerencsére nem volt nyűgösebb tőle.

szaladok csomagolni, majd jelentkezem, legkésőbb, miután hazajöttünk! addig is puszi a mamáknak és babáknak :)

lynnn
 
 


Köszi Ice :)

Lynn: jó utat és érezzétek jól magatokat :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Iceberg!

Balázs nagyon szép baba,és ha jól emlékszem,nagyon rád hasonlít... :D :D :D :D :D

Kri!
Lányok nagyon édesek,szemük teljesen egyforma!!! :lol:
Én sajna lemaradtam ezzel a dm kuponos füzettel. Hol lehet ehhez hozzájutni???? Érdemes még ezzel foglalkoznom???

Etus!
Igen,Lilla jól halad a kajcikkal,de ő sajna ugye nem anyatejes.... 8)
Ráadásul azért neki az lenne a legszimpatikusabb,ha azt ehetné amit mi. Majd haladtok, nem marad le semmiről a fiú. :wink:


Nálunk,végre tegnap átaludta az éjszakát babóka,de nem merem elbízni magam,volt már ilyen......Tegnap mértem,és kivételesen egy dekát se hízott,ami persze a mi esetünkben nem probléma.

Kép
mók
 
 


Etus: Milyen volt kettesben a nap?

Iceberg: Ez a kutyamizéria szörnyű lehet! Nem lehet beszélni a szomszéddal?

Lynn: Jó utat Nektek!

Mók: Drukkolok, hogy így maradjanak az éjszakák! Bence jó éjszakáit megzavarta a foga, és most megint kell fél 2 körül enni. És újabban reggel 6- fél 7 után már nem akar aludni. :?

Ma napközben kétszer is aludt kb 70 percet, egyszer pedig a szokásos fél órát. Mondjuk a hosszú alvásból az egyik séta közben volt, de nem kellett végig tologatni a kocsit, leülhettem olvasni. Jajj, de jó volt :lol:

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Lynn, jó utat!!!

Kettesben töltött nap csak közepes volt, mert Andris elég nyügi, most asszem tényleg a foga. Viszont mikor hazajött JUli, annyira örült neki Andris, kacagott, nagyon cuki volt. Juli meg ugrált neki, hogy nevessen még.

Kri, furi nem, mert amikor ketten vannak, az ember meg sem áll, és úgy vágyik rá, hogy könnyebb legyen, de most meg hogy nem volt itthon Juli, már tökre vártam én is, hogy jöjjön haza :)

Na megyek, mert marha fáradt vagyok!
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


kutyariasztó nem jó, megbolondul a kutya és annál inkább fog ugatni. Ultrahangos nyakörv ajánlott. Lehet nekünk is kell, mert sajnos minden mozzanatra ugat a kutya.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


sziasztok,jó reggelt :)

mók:köszi :) én úgy látom,h egyre jobban apukájára hasonlít :roll: ,főleg a nézése,de a szem formája az enyém.van egy kisbaba fotó rólam ott viszont olyan mintha Balázs lenne rajta :D
lassan itt a nyár és melegben nem nagyon esznek majd a babák,de ez érhető.bár ezt magamról nem mondhatom el :roll: :lol:

lynnn:jó utat ,vigyázzatok magatokra!!!!!!!

varitus:tegnap Balázs is alig aludt,bár részben meg volt az oka!ne is mond ez a kutya mizéria szörnyű!amúgy jóba vagyunk ezzel a szomszéddal és volt már aki szólt neki ezért,de mivel hallottam a reakcióját,mert pont nekem mesélte és ismerem,mert ő ilyen le...... tipus,nem érdekli,ezért nem tudom hogyan oldjam meg,de azért teszek majd egy próbát,h beszéljek vele,mert én ezt már nem bírom elviselni!ma reggel is itt ugatott a kis szemét láda,elüldöztem és hozzá sem értem,de úgy nyüszített :lol:

Ma csalok a répával,mert kicsit párolom a szokásos alapanyagok közé ,de most csirkemell is lesz benne!Remélem nem hiába dolgoztam vele :roll:

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


cherryke:a párom is azt mondta,h nem jó csak ő arra ,h semmit sem ér :roll: a másik szomszéd néni már próbálta a saját kutyájukon és nem volt reakció!De azt olvastam megszokják a kutyák és ezért sem reagálnak rá!

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


csak gyorsan jelentkezem: Fricinek hajnalra 39.7 lett a láza. kapott kúpot, nem segített. hűtőfürdő után bealudt. aztán már csak 38.9 volt. szopizott, most rajtam alszik kenguruban. hívtuk az ügyeletet, azt mondták ne aggódjak :-s délután megyünk dokihoz, vinni kell vizeletet meg lesz vérvétel ujjbegyből. pffffffffffffffffff
Vendég
 


lina:húha!!!!valami vírus talán?? :shock: majd írd meg mit mondott a doki!

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Lina, remélem minden rendben, és mondott valami okasat a doki. Ha nincs más tünet, akkor ez lehet a 3 napos láz is. Nekünk Julival volt ilyen 10 hónaposan. Csillapíthatatlan láz, aztán harmadnapra pöttyök, és kész. Azért ne izgulj!!! Ujjból vérvétel még a legkevésbé fájdalmas nekik, azt mondják. JUlinak is volt a télen, de azért nem egy öröm. Majd írj!

Iceberg, sajnállak a hülye kutyák miatt! Én is néha próbálok ezt-azt belecsempészni a kajájába a megszokott ízek mellé, de mindig észereveszi a kis szemfüles, és van, hogy egy falatot sem eszik belőle.

Mi holnap megyünk oltásra Andrissal. Szegény kettőt is kap, meg még valami vérvétel is lesz, amit itt fél évesen szoktak csinálni. Hát jól meg fogják szegényemet kínozni. Biztos láza is lesz, mert ezek ismétlők, és múltkor, mikor az elsőket kapta, jól felment neki :(

Szóval nem vároma holnapot...
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Sziaszotok,

Lina,
szegény Frici. :cry: Briginek is volt három napos láza, de neki nem volt ilyen magas.

Edit,
szegény Andris is. Minden babát szurkálnak. :cry:

Mók,
a dm-es bababónuszos jelentkezéssel nem késtél el. 1 éves korig lehet jelentkezni, anyakönyvi másolat kell + a jelenkezési lap. Kapásból kapsz egy 15 %-os kupont (4000 Ft felett lehet beváltani) Ne felejtsd el x-ni, hogy hozzájárulsz a kuponfüzetek küldéséhez. A C&A-s kuponok miatt is megéri, ill. van benne egypár olyan kupon amit fel fogsz tudni használni. (pelenka, tápszer, babaápolók, tejpép)

Lynn,
érezzétek jól magatokat!

Ice,
dühítő, ha ilyen kutya van a szomszédban. És hogy tud átmenni hozzátok? A szüleim mellett van egy kutya ami folyton ugat, őrjítő.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Lynn, jó nyaralást nektek, ne izgulj minden rendben lesz :)

Lina, jobbulást nektek és várjuk, hogy jelentkezz mit mondott a doki. Remélem semmi komoly.
Nálunk is 2 napja beteg az egész család, kicsiktöl nagyokig. Szegény Nóri is nagyon taknyos meg nyügi. Az elsö éjszaka semmit nem aludtunk, mára már kezdi megszokni, hogy nem kap levegöt az orrán keresztül, igy mindig a nyitva van a szája. Ugy sajnálom szegénykémet, de szerencsére nics láza. Ráadásul szombaton esküvöre megyünk Szombathelyre az unokahugomnak, remélem arra összeszedjük magunkat.

Edit. Nekünk is legutobb 2 oltást adtak, na attól belázasodott Nóri. En nem is tudom, hogy lehet két oltással terhelni egy ilyen pici szervezetet.
Hétfötöl szerdáig nem voltunk Nórival itthon, mert elszaladtunk Szombathelyre sütit sütni, persze nem voltunk azért olyan nagy segitségek, de azért ott kellett legyek, mert az egész családom ott volt Erdélyböl, én se maradhattam le :) De az elsö nap már nagyon hiányoztak a fiuk, de én is nekik, mert minden nap kérdezték az apjukat, hogy mikor jövünk már haza. Nagyon aranyos volt a nagyobbik fiam,amikor elmeséltem nekik, hogy most 3 napig apával lesznek itthon, mert mi Nórival elutazunk. Elkezdett szegénykém sirni, zokogni, hogy " Ki fog akkor ebben a házban fözni nekünk". Megszólalt a férfi belöle :)

A hozátáplálással ott tartunk, hogy továbbra is imádjuk a gyümölcsöt, de a zöldség nem jön be neki, pedig már kicseleztem, hogy az almába kavartam zöldséget, de a drágám azonnal észrevette és nagy fintorokat vágott. Nem is eröltetem, ha nem hát nem, majd késöbb.

Reka

Kép Kép
Kép
rekus80
 
 


Lina: jobbulást. Hogy veszel vizeletet?

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!

Lina barátnője vagyok, a 2011 novemberi babavárókból ugrottam át Hozzátok.

Azért kért meg, hogy írjak, mert gondolta, biztos aggódni fogtok, ha sokáig nem jelentkezik.

Sajnos most minimum egy hétig kórházban lesznek, úgy tűnik, Fricinek vesemedence-gyulladása van :-( :-(

Szorítsatok neki légyszi, hogy mihamarabb jobban legyen, ha lesz még infóm, írok.

Üdv: Roni
simironi7
Tamási
 
 


Ó istenem... Jobbulást Fricinek.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Szegény Frici!!!!!! Jobbulást! Remélem, hamar túl lesz rajta!
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Ja, írtam a bababónusz kupon ügyben a dm-nek. Elnézést kértek és 4-5 hét múlva megérkezik. Jó sokáig rakják borítékba...
Kép

Így felül a babakocsiba.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Voltam tegnap az árkádba, nekünk ott van legközelebb c&a, és alig találtam 80as rövidújjút 5db-ost, újjatlan nem volt, csak 3db-osba. rövidújjú volt 1890, az újjatlan 1190. Zoknit is találtam.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sissy..?

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Mi is megjártuk ma a dokit. Először volt a vérvétel, bármit is néztek, rendben van. Szegény Andris már ott sírt, és utána még kapott két szurit is, amíből a második előtt szóltak, hogy ez fájdalmas. Na szegény üvöltött is rendesen. Aztán mondjuk hamar megnyugodott, de akkor is. Minek ennyi mindent egyszerre csinálni? De azóta szerencsére jó a kedve, láz meg még nincs. Múltkor ugyanezektől jobban kivolt, de nem akarom elszólni magam.

Ja és 70cm, és 9430 gramm.

Szegény Lina, őt is nagyon sajnálom. Nem egy álom ez a kórházasdi az anyukának sem. Remélem, legalább a nővérkék kedvesek lesznek, mert az nagyon sokat számít.

Megyek, mert alszanak, és holnap meg névnapi zsúrja lesz JUlinak (mert a szülinapján már nem leszünk itt, de a barátai neki meg mind itt vannak). Megpróbálok előre elkészíteni ezt-azt.
EDit

Kép
Kép
etus79
 
 


sziasztok!

lina:jobbulást kívánok én is Fricinek!szegénykém,biztos fáj neki a dereka is :cry: minél hamarább gyógyuljatok meg!!hátha még időben elkapták az elején!

cherryke:szép pofija van Hunornak,nagyon aranyos! :D olyan kékes-szürkés így képen a szem színe!?én úgy látom :roll: :D én napozót szeretnék majd venni Balázsnak,de elég drágák :roll:

etus:miket csinálsz ilyen "bulira"?barátnőnék hot-dogot csináltak egyszer meg képviselő fánkot.( azt tőlünk tanulta :roll: :D )a párom cukrász-pék,de nem szereti és nem ebben dolgozik!meg allergiás nagyon a lisztre!

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Hát nem fogom nagyon túlzásba vinni :oops: Azt találtam ki, hogy csinálok szendvicskrémeket: tojás-, sonka-, tonhalkrém, mert a szülők is jönnek, meg hátha a gyerekek is mártogatnak szívesen. A finomság csokimousse (hogy írják? meg kéne nézbem, csak lusta vagyok), de az instant, szóval nem nagy ügy, és fagyi lesz, meg sok-sok gyümi.
Most a krémeket akarom megcsinálni, azoknak nem baj, ha állnak egy éjszakát.

Kép
Kép
etus79
 
 


Lina!
Kitartást nektek!!!!! Mihamarabbi jobbulást Fricikének!!!

Kép
mók
 
 


Hoztam egy hintás fotót,de nem mai /mert ugye ma dög meleg volt/... Kép

Kép
mók
 
 


Lina,
mielőbbi gyógyulást Frici babának, Nektek pedig kitartást. :cry: :cry: :cry: Remélem hamar hazajöhettek.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Mók,
nagyon csini!

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Napozóm az van... Illetve volt 14db, de abból 3at már kinőtt. Mi történt ma? Turkáltunk a babaruhák közt, és mit találtunk? egy nagy szatyor zoknit :D :D párom meg kérdezet nem-e akarok még zoknit venni :D kivettem 10 párat, egy ideig elég lesz. De most nem raktam el alulra a szatyor zoknit, mert vannak nagyobbak is.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!

Szegény Frici! Jobbulást neki!

Most hétvégén 20% kedvezmény van mindenre a c&a-ban, és aki most vásárol, kap egy 20% kedvezményes kupont, ami június 1-én gyerekruhákra érvényes. (Ha jól emlékszem a dátumra...)

Olyan szépen ülnek már a babók, Bence nem tartja még meg magát. Kezdjek aggódni??? Jövő héten megyünk védőnőhöz, hátha mond vmit :(

Ma olyan jó volt az éjszaka, 3-kor kelt enni, utána csak 7-kor :) Mostanában rászokott, hogy 6-kor kelt és nem is akart már visszaaludni...

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Varitus. Hunor sem ül még. Csak a babakocsiba ül föl. 9 hónapos koráig ráér... Én már nem aggódom, hogy nem csinál semmit. Nézd meg: bnőm fia 20án volt 9hós, 6hósan ült, mászott, 7hósan felállt és 8hósan elindult. Már szalad. De Ő 2 hósan már forgott mindkét irányba.
Unokahugom kislánya, 8hósan fordult először hasára-hátára. Aztán olyan gyorsan csinált mindent, hogy mászott, ült, és 11 hósan elindult :D Változó :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok,

Gondoltam írok már én is, mostanában nem sok időm van, de azért olvaslak titeket. :)

Először is Fricinek jobbulást. Mitöl alakul ki ez a vesemedence gyulladás? Nagyon nehéz egy ilyen kicsi babával a kórházban. :(

Niki jól van szerencsére, már hihetetlen távolságokat megtesz mászva és nagyon ügyesen áll fel és huppan vissza a popsiára, már egyre kevesebbet esik, pontosabban már szinte nem is esik, olyan fordul elő néha, hogy leülés közben előre hajol és beveri a fejét, de már ez is egyre ritkább. Már szerencsére nem kell mindig a sarkában lennem, csak akkor vagyok körülötte amikor új helyen áll fel. Egyre inkább kiterjeszti a mozgáskörnyezetét, a gyerekszőnyegről már régen elkószál, de most már simám bemegy a másik gyerekszobába, a sajátjába és a mosókonyhába is, múltkor nekiállt szétpakolni a szennyes ruháit amíg én teregettem. Ezt hagytam neki, mert végül is az övéi, de amikor már a tisztítószerekre vetett szemet, kénytelen voltam abbahagyni a teregetést és kipaterolni onnan. :)
Valamelyik nap felmászott a pampers-ös doboz tetejére (tudjátok az a műanyag doboz amit 2 csomag pelenkával adtak), majd az elliptikus trénerre próbált felmászni :) a járókában már fellép a járóka alsó lécére.

Cherryke,
Nagyon ügyi Hunor, hogy négykézlábra állt, sok baba először magányosan próbálgatja a tudományát és csak gyakorlás után villantja meg a képességeit a publikumnak. :)
Az én anyám meg pont a fordítottja a tiédnek. Én felveszem Nikit, na jó most már nem első nyekre, de amikor még pár hetes volt akkor viszont már első nyekre felvettem, Ő meg áll előttem, hogy nem vegyem fel ha sír, várjak kicsit hátha abbahagyja. Hát én azt hittem gutaütést kapok. Hunor nagyon vagány a képen! :)
Nekem néha az az érzésem, hogy az összes gyereknek ez a mérete mint a mieinknek, mert mindig az a számozás van kifogyva...

Iceberg,
Grillezett banán! Jól hangzik. :)
Ügyes vagy, hogy sikerült a képet lekicsinyíteni :) Nagyon helyes fiú Balázs.

Sissy,
Jajj, ez a lépcsős dolog rosszul hangzik. Szerencse, hogy nem lett bajotok. Nálunk is van lépcső és mindig nagyon óvatosan közlekedek Nikivel rajta, nehogy baj legyen. Amikor pici baba volt, altatáshoz szerette ha lépcsőzünk vele, sejtheted, hogy féltem!

Etus,
Ne aggódj Andris miatt, nekünk sem megy jobban a hozzátáplálás. Most már azért van pár dolog amit szívesebben eszik, de azokból sem eszik meg túl sokat. Pl a körte bejövős, meg úgy látom a banán is elmegy. A hús és a zöldségek nálunk sem nyerők, bár ha nem veszi észre a húst a gyümiben akkor nincs gond :)
Ebből is látni, hogy a gyerekek külön személyiségek, mert ugye Juli mindent megevett.
Viszont messzemenő következtetéseket sem lehet levonni, mert pl ott van a sógornőm lánya, aki pont olyan rosszul kezdte a kajálást mint Niki, most viszont mindent megeszik (4 éves), kedvence a leves, meg a főzelékek. Na és ott van az öcsém aki élete első évében mindent megevett, viszont utána megutálta a gyümiket valamiért és azóta sem eszik semmilyen gyümölcsöt.
Boldog névnapot Julinak és jó bulizást!

Mók,
Gratula Lilla fogacskájához! Nagyon ügyes, ha már felhúzza magát négykézlábra. Hamarosan már tesz pár kúszó-mászó mozdulatot, majd fel fog ülni. :)
Nagyon ari Lilla a fotón.

Kri,
Ez a szemszín dolog nagyon jó kérdés. :lol: Nálunk nagy vitát váltott ki a családban. A férjem szerint kék a szeme Nikinek, az apja szerint barna, mert ilyen sötétkék nincsen. :) Végül egy acélkékben kiegyeztek. Majd teszek fel képet és lehet rajta filózni. :D
Hogy sikerült a fülbelövés?
Olyan helyesek a csajok a képen!!!! A kicsit úgy megdögönyözném! :)
Egyébként nagyon szerencsés, hogy már van egy nővére. Niki annyira nézegeti a nagyobbacska gyerekeket, látszik, hogy tetszik neki. Múltkor is beszélgetett egy 3-4 éves korú kislányhoz a DM-ben. Utána hallom a másik sorból, hogy mondja a kislány az anyjának, hogy "Anya láttad milyen aranyos kisbaba volt? Azt monda nekem hogy Eee." :D

Lina,
Na mi is lemondhatnánk a UPC-t. Kb 2 hetente egyszer van bekapcsolva a TV.
Mielőbbi gyógyulást Fricinek.

Lynn,
Jó utat és gratula a fogacskához! :)

Rékus,
Nagyon édi a fiad! :lol: Ki fog főzni? Nagyon jó! Nem mondtad neki, hogy majd apa rendel pizzát? :)

Szilvi
KépKép
ceyla
 
 


Ice,

Scamben, olyan aranyos napozók vannak:
http://www.scamp.hu/Webaruhaz/Termekek/ ... sszek/128/
http://www.scamp.hu/Webaruhaz/Termekek/ ... sszek/177/
Bár ahogy nézem ezek sem olcsók...

Szilvi
KépKép
ceyla
 
 


Ceyla: amikor még pici volt, én is felvettem, mert nem akartam, hogy sírjon. Most már hallom, ha hiszti és nem érdekel :D

Na a bodyval is úgy jártam mint a zoknikkal. Ma megint túrtam és találtam rövidújjú és újjatlan bodykat :D most ki is mostam. Nemrég néztem, és olyan nagy volt rá. Ezért is nem jutott eszembe...

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!

Cherryke:köszi a hiányolást!

Lina:jobbulást!!!!!!

Meg vagyunk,csak volt a Barátnőm esküvője.Kicsit izgultam,mert előtte való este Anyu itt aludt,és ő fürdette,és sírt.Utólag belátom,az volt a baj,hogy végig ott álltam mellettük,és engem nézett közben,hogy most mi van,miért nem én fürösztöm.Ugyanis tegnap semmi gond nem volt.Anyu ugyan nem fürdette,bár lehetett volna,csak áttörölte,cumisüvegből vacsi,és fél kilenctől aludt 7-ig.Mi meg 3-kor értünk haza.Nagyon álmos vagyok ám....

Lili is kűzd hason,de majd meg lesz.Most megyek pihizni,mostmár nem tűnök el,meg visszaolvasok rendesen... :oops:

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Cherryke: Köszi, igyekszem nem aggódni :)

Ceyla: Nagyon ügyes Niki!

Voltam c&a-ban az árkádban és én sem találtam 5-ös csomagolású rövidujjú bodyt, de már az ujjatlanok között sem volt 80-as :( Tényleg minden baba ekkora méretű most :?
Ma kirándulni voltunk hármasban. Nagyon jó volt, sajnos ritkán van rá lehetőségünk, párom sokat dolgozik, ha meg véletlenül itthon van és semmi társasági program nincs, akkor tuti rossz az idő.

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Szombat este bulizni mentünk. Páromnak el kellett menni 5kor, Ők is felléptek, így be kellett állniuk. Jött Angliából egy zenekar, előttük játszottak.
Anyuval megfürdettük, aztán anyu intézte onnantól, én meg készülödtem. Már csak jó éjt puszit adtam neki. Aludt is reggel fél7ig. Mi 2re értünk haza. Csak másnapos maradtam, mert pálinkáztam :D na nem rúgtam be, csak nem aludtam ki :D

Vasárnap átmegyünk anyujékhoz, hogy babu szokja a környezetet. Aztán többször átmegyünk, egyszercsak majd ott hagyjuk. Nem jó így, hogy reggel korán kelni kell hozzá. 1 hétig tiszta kóma vagyok. Ha meg elvisszük, otthagyjuk, másnap aludhatunk, reggeli után meg elmegyünk érte. Ha nem lesz vele semmi probléma, marad ez a felállás. Megbeszéltem anyuval, hogy ha ott a babu, nem cigizhetnek a lakásba. Mondta, hogy már csak kint cigiznek, mert nincs hideg.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


sziasztok :)

Fejfájással ébredtem :?
Balázst is megviseli a meleg,mert tegnap nyűgös volt álmos is,de nem tudott elaludni,meg étvágya sem úgy volt mint szokott lenni.Aztán amikor evett :roll: lefürdettük és úgy el tudott aludni,de nem sokáig :roll: tegnap egész nap kis hiszti volt :)

ceyla:köszi a kombis kinket ez elfogadható ár én azt mondom,mert amúgy 2700ft-ért láttam,de nagyon cuki ruha volt :roll: :D Ezek is szépek tetszenek,köszi!! :) Nagyon ügyes Niki,mondom én 8 hónaposan lehet,h el is indul ,ha így halad!

kri:bocsi!!!nem válaszoltam még a kutyás kérdésedre!!a kerítés alatt bújnak át,pedig jó volt csak addig addig bujkáltak,h tudod nagyobb lett a rés!csak eddig úgy volt vele a szomszéd akit zavar az csinálja meg!na de :) most szólt neki a szembe szomszédja :lol: ,h a kutyák miatt az ővé is kiugrik és csináljon valamit!állítólag csinálta a kerítést,de háát nem az a tipikus férfi aki nagy szaki :lol: ,majd meglátjuk mi lesz :roll:

sissy:én is észre vettem igaz más szituban,de ha ott vagyok Balázs közelében akkor nyügisebb!tudom engem akar egyem meg,de van amikor dolgom lenne :roll: :) azt is észre vettem,h nyügizik az apjáért is :D ,de ez nekem aranyos,mert édi,h tudja ő az apukája :D

varitus:a tescóban is vannak bodyk 5db-os júj csak nem emlékszem az árára :roll: ,bocsi ,de nem több 2000ft-nál!egy baba boltban vettem új bodyt 1000ft-ért!

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Ti mit csináltok a babákkal ilyen melegbe? A nagy séták elmaradtak nálunk, mert max 1 órát bírok kint. A lakásba is meleg van, a hálót próbálom hűvösen tartani. Jelenleg 23 fok van ott, a nappaliban 26.
Reggeli után kiviszem, de 10 órai után csak akkor, ha muszáj menni valahova. Az a baj, hogy korán kel és olyankor még semmit nem tudok intézni :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


cherryke:én nem altatom kint!ki akartam vinni múltkor,de olyan meleg volt,h nem aludt volna jól kint sztem!csak bemelegszik a kocsiba a háta.holide hol amoda rakom,járókába,kiságyba,ágyra.ma is pancsizunk egyet sztem,mert biztos melege van szegénynek!ilyenkor Mátét sem szoktam csak du. kiengedni az udvarra,elég szegénykémnek haza sétálni :?

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: