Új privát üzeneted érkezett!

oltást én is szeretnék hamarosan, augusztusban szo volt rola de akkor költöztünk itteni dokinál még nem voltunk tanácsadáson, de jövö héten megyünk és akkor megbeszélem
ja izgi lesz a tanácsadás csak heti 1 nap van és 12-14ig :evil: :evil: :evil: 12.30ra megyünk még agyalok rendesen h szervezzem a napot :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


régi dokinál 2 nap volt reggel meg délben igy amig kicsik voltak délben jártunk késöbb meg reggel...ezt szerettem :lol:
nem is értem h lehet ilyen idöpontba rakni egy tanácsadást :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: én is néztem Aldiban 400 volt darabja de nem volt méret :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Babus: 10.30-11 körül valamivel több tízórai, hazaértek ebéd és szunya? Bár én ha előre elterveztem, hogy úgy majd tök jó lesz, ahogy kitaláltam sosem jött be. Lásd a játszóház! :wink: Tök jó napirendetek van, tetszik! :)

Én meg dicsekszem kicsit! Van egy énekes pacsirtám, jövőre megy az X-faktorba! :wink: Alexa magától is énekel, de ha énekelek neki akkor aztán ő is nagyon énekel, próbálja azt visszaadni, amit tőlem hall. És a "ba" szót akkor használja, ha meglát egy babát. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: jaj de cuki lehet :lol: :lol:
jaj Timi nem értem amit irsz most :oops:
régen tizoraiztunk és késöbb volt ebéd most nincs tizorai (kiprobáltam de akkor meg nem ebédeltek) csak gyümilé esetleg vmi minimál kölesgolyo ha észreveszik a szekrényben és kiabálnak h golyoooooooooo :lol:
jaj ismerös amikor eltervezem h ez lesz meg az mert megyünk pl. vhova aznap tuti borul vmi :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nekünk nagyon jó időpontban van tanácsadás: heti 1x 7-10-ig. Fejlődésneurológia viszont gáz lesz, mert 16.20-ra van időpontunk, és ált. fél 4-4-től alszanak, amikor is már úton kell lennünk, hogy odaérjünk. Na, ezt nem tudom még hogyan hozom össze!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: azért gondoltam kicsit több tízórait, mert az ebéd eltolódna tanácsadás utánra. Vagy az meg már nagyon nagy csúszás lenne?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rács szuper, megbeszéljük kinek mikor jó az átadás-átvétel. Mondjuk nekem a hétfő délután szimpatikus. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 



KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ja, értem :wink: hát igen sztem vmi ilyesmi lesz h elötte eszünk aztán alvást meg meglátjuk :?
jaj mennyire édesek :wink: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: hétfö du sztem okés :wink: ha van kedvetek átjöhettek :wink: de camponában is talizhatunk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: másik érv az oltás mellett: és mi van, ha hegesedik? :roll:

Timi, meningot miért nem? (Ja, azt hiszem, ez az agyhártya..)

Napirend: hát azt hiszem, a miénkkel valami nem stimmel.... Most épp 15:40 óta alszanak (3 órája)... :roll: Sztem azt hiszik, ez már az esti alvás... Ez a hülye korai sötétedés az oka! :twisted:

Nyulasz, üvegvédő fóliát feltettétek már????????

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: alapból nem vagyunk oltáspártiak. Akárhonnan nézem csak fertőz valamilyen szinten minden oltás és én nem akarom ezzel is gyengíteni az immunrendszerüket. Lásd: Apa azóta beteg havonta 2x, amióta tavaly ilyenkor beadatta magának a H1N1 elleni oltást a lányok miatt, előtte soha nem volt még csak megfázva sem. A lányok oltásait meg a gyerekorvosunkra bízom. Ha valamit nagyon ajánl, akkor azt megkapják, szerencsére ő sem az a nagy oltogatós.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi!
Bárányhimlő: két oltással elvileg teljes védettséget szerez a gyerkőc, de az ikreknél egy vagyon (7000 Ft körül van az oltás). Balu nekem egy oltás mellett kapta el, pár nap volt az egész, durva tünetek nélkül. A minik meg oltás nélkül kapták el (pont akkor akartuk felíratni), senkinek nem kívánom azt a szenvedést.
vovanda
 
 


Timi: Az oltások pont hogy erősítik az immunrendszert, hiszen a gyengített kórokozó immunválaszt vált ki a szervezetből. Így legközelebb a szervezet "felismeri" a kórokozót, és le tudja gyűrni. Gondolom, zanzásítva ez a lényeg, de sztem ezt te is hallottad már. ;) Lehet hogy Apa állapotának nincs is köze a H1N1 oltáshoz, de ha van is, az se lenne csoda, hisz' az egy eléggé vitatott oltás volt (nem úgy, mint a gyerekeknek szánt oltások)... :roll:

Szerintetek egy használt, nagyon jó állapotú PP Aria Twin-ért mennyi a jó ár????? (Nyulaszkám, nektek ilyen van, ugye???) (ja, már itt tartunk... :roll: :? )

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: alvásotokon mosolyogtam, ma nálunk is történt vmi 13.30-16.30ig szunyáltak :shock: :shock:
nagyon jo állapotu sztem 30 körül
akkor nem esernyös lesz???
Többiek mit mondtok??? :wink:
Törpi: este meg eszemben voltatok, hát igy tényleg nem tudtam letenni öket csak késöbb :lol: ugy látszik vmi van ma a levegöben :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok, Tigriskével még egyezkedek, meg Apával is :lol: Szívem szerint vennék egy jó PP AT-t, mert annyira dícséri (itt is) mindenki. Jobb lenne természetesen egy vagány kocsi anyukámékhoz is. Másrészt viszont nem tudom, nem pénzkidobás-e egy drágább kocsit venni csak azért, hogy ott porosodjon, ha nem vagyunk ott kb 6-8 hónap egy évből), ha meg ott vagyunk, max egyszer egy héten használjuk, de tényleg az a max. (Vagy otthon vagyunk a gyönyörű nagy kertben, vagy kocsival megyünk vásárolni. Ha szép az idő, akkor nagyritkán betoljuk őket babamutiba.) Arról nem is beszélve, hogy Apa letiltott MINDEN vásárlásról. :cry: De azért tárgyalóképes az ügy. Szal nem tom. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Alvás: én ezt nem értem: este 8-kor mint a kótyagos legyek, úgy pörögtek fel-alá a gyerekek (eszelősen kacagva száguldoztak, a fejük nagyokat koppant a falba), mintha nem épp az igazak álmát aludták volna előtte másfél órával.... :shock: :shock: :shock: :shock:

Na megyek, mert lehull a fejem és dirib-darabra törik. (Nem sok hiányzik hozzá) :(

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: ha ilyen ritkán használnátok Anyudéknál azaz max 1x 1héten sztem teljesen jó egy olcsó esernyös :wink: Apát meg meggyözöd h olcso és nem kell ki-be pakolni ha elmentek Anyudékhoz :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Rana: szerintem felesleges az oltásról vitázni, mindenki máshogy dönt és mindenki máshogy gondolja. Én egészségügyisként úgy gondolom, ahogy írtam. Nem véletlen, hogy nem kötelező, ami nem kötelező.
Babakocsi: ha csak anyudékhoz vennéd felesleges a PP, viszont, ha otthonra, akkor hajrá!

Nem semmi, amennyit aludtak tegnap a gyerekeitek! Bezzeg az enyémek! Délelőtt 3/4 órát és délután is, igaz az a szomszéd kutyája miatt volt. :( Volt is sírás rendesen. Már azon voltam, hogy kimegyek és megcsúzlizom a gazdáját, aki nem képes rászólni az unatkozó dögjére. Hatalmas kutya, nagyon mély, öblös hanggal, amit még az utca végén is hallani, pedig az 1/2 km-re van, nekünk meg a lányok szobája mellett. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: hétfő délután Campona? Legközelebb hozzátok is megyünk ám, de még muszáj még vennem a csajoknak valamit a játékboltban. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: sztem okés :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: szuper az új vonalzó! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: köszi :wink: sajnos nem volt az elözö 2 egymás melletti kislány pedig az ugy tetszett :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kutya: fú, ilyenkor elgondolkodom, kell-e nekünk kertes ház... :lol: :lol: :lol: :lol:

Letti ma 7-kor kelt, de már 6:30-kor nyüszögött... Mikor fogom kialudni magam???? Jahj... :? Na jó, nem panaszkodom, szegény Apa 5-kor kelt... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: kutya nekünk is van, de azokat neveltük-neveljük, de a szomszéd véleménye: mi szadizzuk a kutyáinkat és a kutya azért van, hogy ugasson. Nekem a kertes ház a mindenem, de igen erős szomszédfóbiám van. Régi jó tanyavilág! Szomszéd legalább 1/2 km-re! Mondjuk azért a kényelemhez és a civilizációhoz ragaszkodnék! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, kutyák, inkább nem szólok, mert anyum állatvédő egylet harcos tagja, de inkább el se mondom, mit tennék azokkal az üvöltő kutyagazdákkal és kutyáikkal :oops: :oops: Azért ehhez is hozzá lehet ám szokni, már nem mindig ébred meg Míra rájuk ( ő alszik napközben az utcai szobában)

Babusok, köszi a leírást, mi a második szerint élünk most. És mikor váltottak a lányok alvásügyileg? Mikor kezdték el jobban bírni a délelőttöt? Bár mondom, csak Míra küszködik (na meg én), Emma teljesen jól elvan.
Tegnap nem aludtak egészen két órát du, így már 3/4 9kor könnyedén elaludtak, és csak 7 után keltek. Álom jó volt! Bár fél6-tól egy 12kilós csomag is került a hasamra, de nem különösebben zavart a pihenésben :lol:
Lenne még pár kérdésem :oops: Hűtővel mit csináltok? Nektek a kamrában van, ugye? Lányok kezdik próbálni nyitogatni, és nem hinném, hogy sokáig megfejthetetlen lesz számukra :?
Napközben mivel kötöd le őket? Én már elkezdtem a játékok 2 napontai cseréjét, most már látom értelmét, de a rajzolás csak Emmának megy, Míra inkább pakolgatja a krétákat vagy dobálja a földre :x

Ja a legújabb, hogy a bál-bál helyett az "apartalatt" visszhangzik a házban (GYDésM). Lassan egész mondatokban fognak beszélni :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: alapból nem a kutyára, hanem a gazdájára haragszom. Ha előkapom a csúzlit, először tuti a gazdája fog kapni! :wink: Már nagyon érik! Szegény Alexa ha meghallja már álmában is elkezdi, hogy "huhuhu". Hangát különösebben nem érdekli, ő ha álmos, akkor alszik, ágyút is durrogtathatnak mellette.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Igen srácok babyhaleren keresztül kapják a Ventolint, és míg nincs a gyógyszer porlasztó (kedden érkezik) addig Abroxol Q-t kell adnom hozzá. Aztán majd ha még nincsenek jól, akkor Berodual, Ambrobenet és sima sós inhalálás. Asszem nem hagytam ki semmit.

Volt egyébként valaki Müllerben? Van valami jó játék? Csak mert van egy Vsmile alapgép (Dora és Thomasos) amit szívesen vennék a lányoknak karácsonyra, hogy ne a számítógépet püföljék. Most akcióban 20 körül van, szóval anyámékkal közösen vennénk. És még kéne hozzá még egy joystick. Vajon ebből lejön még a 20%-ék???

Vennem kell kajákat is. Olyan rossz ez az átmeneti időszak. Ebédre mondjuk van mit, de a többi kajálással mindig gondban vagyok, mert fenemód válogatósak. A csupasz kenyér, kifli megy le. A brokkoli már kieset, mert fáj tőle a pocak. Paradicsomos krumplit az enyémet nem eszik meg, bezzek a vacak konzerv lecsúszik. Na a kérdésem, hogy ti Danon pudingot, azt a vaníliásat adnátok már nekik? Vagy sima Activia joghurtot, mármint ízesítettet, mert a tök simát nem eszik. Mondjuk lehetne citromos, mert az eprest még nem merném, meg áfonyás, meggyes, ez a három íz talán jöhet nem? Mit gondoltok? Végül is mindjárt egy évesek lesznek. Délelőtt meg a gyümölcsök, gyümölcs pépek, és buláták, kukacok... Egész nap esznek, anyám meg azt mondja szerinte fogytak! Az biztos, hogy nem híztak...

Kata
labkat
 
 


Kata: olvasni is sok volt ezt a rengeteg gyógyszert. Drukkolok, hogy hamar kinőjék! Mi Actíviával kezdtük-natúrral-én tettem bele egy kis gyümölcsöt, aztán jöttek az ízesítettek, citromos, meggyes, utóbbi a nagy kedvenc. Most már könnyű és finomat esznek. Enyémeknek mindegy gyakorlatilag, hogy milyen, csak joghurt legyen. :lol: Sima pudingot nem adnék még, csak a nekik való Nestléset. Abból is heti 1x kapnak, úszás után az a tízórai. Volt egy időszak, amikor ha keveselltem az ebédet, akkor még adtam rá pudingot, aztán azt vettem észre, hogy ebéd szinte semmi sem fogy, puding annál több, úgyhogy beszabályoztam a rendszert. Nagyon kis cselesek tudnak lenni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: enyémek már nem eszik meg a "tejbegrízt" semmivel sem. :( Irigy érte!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Darabokban küldöm innentől a dolgokat, mert másodszor vág ki a rendszer :evil: :evil: :x

Timi, nekem sosem ették meg :?

Zsófi, tudorka, jól szóltál! :wink: Milyen volt az éjszaka? Gábor otthon van?

Kata, szörnyű sok cucc ez! Lassan patikát nyithaszt, annyira képben leszel. :? Müllerben nem voltam, de Tesco is akcióz. Kaja miatt no para, szerintem beteg gyerek nem eszik sokat. Lányok is alig ettek, szinte fotoszintetizáltak, míg carul voltak. Emma miatt sosem aggódok, neki vannak tartalékai, Málnakeverőlábú-Míra szokott aggasztani. A Te fiaid is jó súlyban vannak, nem hinném, hogy egy kis étvágytalanság gondot okozna. Bár már elég régóta küzdetek :? Talán most már megerősödnek szegénykék.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Még időben elküldtem, mert megint elszálltam :?

Babusok, Téged zaklatnálak még tapasztalati tanácsok miatt: Bevált, amit írtál, kevés tízórai, ill. csak gyümilé és fogy az ebéd rendesen. De! Akkor mikor adsz gyümit nekik. Én úgy tudom, nem a legegészségesebb azt délután enni. Köv. kérdés: mit esztek uzsira? Meg amúgy is, írnál nekem pár tippet, mit szoktál főzni a csajoknak? Én már teljesen meg vagyok zakkanva, úgy érzem, mindig ugyanazt eszik. Hátha találok a Ti menütökben valami olyat, amit megennének ezek a válogatós terroristák. Édesség semmi. Minden más gyerek zabálja a császármorzsát, enyémek feléje sem néznek. Palacsinta? Kiköpik :shock: Sütik közül az almáslepényemért sem rajongtak, de abból legalább ettek egy keveset. Lehet, hogy az én szakácstudományommal van a baj? Végülis eddig apa főzött, én nem gyakran fordultam meg a konyhában, mióta ismerjük egymást. Na jó, előtte azért felismertem a konyhai eszközöket :oops: És használni is mertem őket 8) :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára törpilla812 2010.11.05 14:16-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, Zsófi, Kata, Ti vagytok a következő ünnepeltek :D Mikor is pontosan? Vagy ezt a vonalzókból ki kéne tudnom számolni :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Húúú mennyit írtatok, bocsánat ha nem mindenre reagálok, de nekem nem igen megy az előző oldalra visszaemlékezni, mert azonnal felejtek 10 hónapja

Kata ezt tényleg még olvasni is sok volt, annyi féle gyogyi
szerintem se aggódj a fiúk hízása miatt, nekem még mondta is a doki hogy ne erőltessem most a darabos kaját

Timi: nagyon jó az a víz alatti felvétel :D

Kaja ötleteket én is kérek, én is főznék, habár nem tudom mikor,mert nem tudom őket 10 - 20 percnél tovább bekötni az etetőszékbe, nekünk meg ugye nincs karámunk

Réka továbbra is beteg, ab-t kell neki adni, nem tudtuk elkerülni

És Laurának meg sikerült időpontot szerezni a Pető intézetes konduktorhoz hát kíváncsi leszek mit fog mondani :?

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok!

Szerettek túrázni?
Ismeritek a Kirándulababát?

Ha ki szeretnétek használni a szép őszi napokat, de nem tudjátok, hova lehet babával, babakocsival eljutni, itt biztos találtok kedvetekre való ötleteket! Sok sok túra, térképpel, fontos információkkal a honlapon!

http://www.kirandulababa.hu

Ha tetszik, like-oljátok is! Így mindig értesültök majd az új útvonalakról.

Üdv.
Anna

sushy
 
 


Törpi: jaj én is mindig gondban vagyok ám h mit fözzek :oops:
uzsi félék nálunk: joghurt, gyümi (na én ezt még soha nem hallottam h nem jo du. a gyümi :shock: :oops: de van h pici gyümi délelött is lecsuszik ha éppen eszükbe jut adok :wink: ), nasi buláta, kölesgolyo, keksz :oops: na nem minden nap ám :lol: ha elmegyünk vhova szoktam venni pár szem turos fornettit nagy kedvenc :lol: , napokban sütöttem quichét nagyon bejött 2 napig falták uzsira :lol: és ez volt életem elsöje :oops: és jo lett :lol: sajt bármikor bármennyi ha még eszembe jut vmi mondom
ééés ha vkinek még van ötlete jöhet ám :wink: én is vevö vagyok kajatippekre nagyon :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata, Móni: jobbulást még mindig :wink:
Kata: jaj ennyi gyogyszer remélem gyorsan használ, lehet aztán majd kinövik a fiuk nem? :wink:
Móni: miért is kell megmutatni Laurát? lemaradtam :oops:
Törpi: kedvenc kajcsik tészta minden mennyiségben, orso a kevenc azt egyedül is tudják enni :lol:
mézes-mustáros csirke tésztával
milánoi
sajtos-tejfölös tészta
spenotos tészta
turogomboc
rakott krumpli (én zöldségesen szoktam)
rakott kel
paradicsomos husgomboc krumplival
sotske Esztitől tejszínes sült hal kukoricás rizssel
rizseshusi
levesek nagyon nem mennek nálunk sajnos :(
fözelékek már nem szeretik annyira de szoktam azért adni finom, borso, lencse, krumpli....
paprikáskrumpli
elküldöm :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


paprikáscsirke
ugyan nem ebéd de a tojáskrémet imádják
turostészta
sült husi, párolt zöldség-rizibizi
ha édesség akkor piskota :lol: Anyum szokott nekik sütni néha
ez sem ebéd de a pogácsa is nagy kedvenc, azt meg anyosom szokott sütni :lol: vagy sajtosrudat

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


uzsi még sütötök :lol: ma is vettünk piacon :wink:
én kenyérrevalo tippeket olvasnék :oops: sztem már unják a választékot :? :oops: bár a körözött nagyon bejött mostanság :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: koppkopp maradjon is akkor éjszaka :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: jaj tényleg, az is nagy sláger volt a minap, Apa csinálta :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocsi, babus miatt lestem be. :) És látom, hogy kaják a téma, ez Engem is nagyon érdekel. :) Remélem nem haragszotok ha olvasgatom és néha írok is. :)

babus Te a kőrözöttet rendesen hagymával adod nekik??? Vagy valami spéci??

a tészta nálunk is nagy favorit, na meg virsli!!!
kenyérre enyém gyerek kedvence a rio mare tonhal, amúgy csak ezt az egy halfélét eszi meg, így legalább eszik halat is. ;) Na meg adhattok kis halrudakat is, rizzsel vagy zöldségekkel.

Kép
Kép
anya1118
 
 


Reunion, mi van laurával, tényleg? Jobbulást Rékának, az AB nekünk gyorsan hatott.

Zsófi, éljenek az éjszakák! Jaj, szegény, cudar héten kérj tőlünk lelki segélyt :wink:

Babusok, esetleg majonézes-tonhal kenyérre? Nekem más most nem ugrik be, mert enyim gyerekek utálják a pékárut :x

küldöm, írok még

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Na Babusok, Anyával egyre jár az agyunk :D Én is a halrudacskát akartam írni még. Aztán mi nem esszük a krumplit, ezért a tészta mellett rízs a favorit. Rántottával, sajttal, kukoricával, ezek kombójával.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sajnos már nem esznek valami változatosan a srácok. Ma átmegyek rossmannba és veszek bébi kajákat, mert egyszerűen sütőtökön és zöldséges csirkén kívül mást már alig esznek meg. Mármint nincs itthon nagyon alap. Elég gyér volt az idei termés. Ők a rizst nem favorizálják. Tésztás cuccot már adtam nekik, de nem volt jó, bár tésztát kézbe adva magában megeszik. Padlizsán és brokkoli pocak gondokat okozott, így kivettem az étrendből. Így alig maradt valami. Nálunk a sütőtök az bizony főétkezésbe megy, így nem lehet uzsi is az.
Ezért adok nekik már pudingot és joghurtot uzsonnára, de még csak nestléset mertem. Egyébként meg nem hogy étvágyuk ne lenne, egész nap kajálnának. Még mindig három óránként, de nem esznek sokat. Most pl reggelire banános joghurt, mellé egy szelet rozs kenyért csipegettek. Ebédre sütőtökös csirke, uzsira puding kenyérrel. Vannak köztes szopizások, és vacsorára már a tejpép is alig csúszik, B is jó ha megissza a 150 tápszert. Aztán elalvás előtt megint szopi. Nem nagyon változatos ez :( Ezért is gondoltam, hogy veszek másmilyen joghurtokat, pudingokat. De meglátom mit találok ma a boltban.Joghurt sima nem csúszik, se túróval gyümölccsel, nem szeretik az ízetlen cuccokat. :(
Amit még megesznek, sonkát szoktam csipkedni nekik. Abból jöhet jó pár szelet. Virslivel meg párizsival még nem próbálkoztam, inkább csak sonkával.

Kata
labkat
 
 


Zsófi amúgy igazad is van, mert kb 20 perc, csak rá kellene hangolódni
én sem vagyok háziasszonyok gyöngye, mindig apa főz
én csak a naggyon egyszerű kajákat csinálom :wink:

Disznóhúst mikortól is lehet adni?

Laura 10 hónaposan még mindig nem forgolódik, elég fura igy a mozgásfejlődése, mert ezenkívül mindent tud, csak egy kicsit máshogy csinálja (nem is kúszott)
és furán mászik valahogy csípőből riszálja a fenekét

szerintem ezért is esett ő olyan sokszor, olyan nagyokat mert nem tudta hárítani
a dévényes torna meg nem segített

Móni
KépKép
reunion
 
 


Kata: ne izgulj, nálunk is válogatosak voltak Csajok és a sütötök-krumpli-csirkemell volt a kedvenc volt h többször is volt 1 héten mert mást éppen nem ettek :oops: aztán meg néztem h sárgák-e :oops: :lol: de nem voltak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Anya: szia :wink: körözöttbe, tojáskrémbe is simán belereszelem a vöröshagymát
halrudacskát még nem adtam, olajban sültet nem nagyon adok nekik még, de tényleg van amit sütöben is meg lehet sütni, na ki is probáljuk :lol:
és igen, virsli megy nagyon de csak max 1x szoktam 1 héten :?
Törpi: probáltam már hal+vaj de nem izlett, ezért lehet megint ki kellene probálni, mert pl a rántottát se ették elsö 2 alkalommal most meg imádják :lol:
Móni: értem, hátha mondanak vmi jot h kell-e vmit tornázni avgy játékos gyakorlatokat :wink:
mi sem esszük a disznot igy nem is adok :oops: max marhát de nem tudom mikortol lehet :oops: kiskönyvben van táblázat mindjárt meglesem :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Móni: 10 hotol irja
Törpi: játékokról kérdeztél majd este még irok, Apa ugyis dolgozik sztem :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Anya: üdv köztünk! :D

Na, annyit írtatok hirtelen, hogy mire a végére értem elvesztettem a fonalat.

Törpi: szülinap 14-én 10.20-kor és 10.22-kor. :D

De jó kajákat írtatok! Nyami! Én már rég nem főzök külön a csajoknak, ha olyan van, amit nem esznek-ehetnek, akkor üveges van.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?