Új privát üzeneted érkezett!

Picit elköszönök, (magamtó) :D , felrakom a töltött paprikát főni, aztán jövök vissza. :D
flóra 11
 
 


Szia laptetős Flóra! :lol:

KépKép
benó
 
 


Gyurika elment nyelvvizsgázni, elég jól sikerült most, úgy érzi. :lol:
A lányaim is elmentek (az ügyintézők), de nem vittek magukkal szótárt. Sajnálom őket. Azt mondták, honnan kellett volna tudniuk. :shock:
Apu és Gy. ügye elsimult.
A fejfájásom elmúlt reggelre.

Tancsu, gratulálok a szuper bodyhoz!
Évi, jelentkezz!
Flóra, tereld el egy kicsit a gondolataidat a jövő heti uh-ról!
Zsuzsi, remélem, rohadt piri ott marad a helyén!
Betti, merre jársz?
Szilzi, jó hétvégét, hiányozni fogsz! Szép esküvőt!
Flóra, nagyon sajnálom, hogy apukádnak búcsúznia kell a házától, készítsetek fényképeket róla és tényleg annak kell vigasztalnia, hogy most ő is benne van egy házépítésben, az új családjával, ha mondhatom így.

KépKép
benó
 
 

 
 

Na, mi van azzal a töltött paprikával? :lol:

KépKép
benó
 
 


Szia Benó! Itt vagyok, bocsika. Közben vendégem volt. A töltöttpaprika is fől,majdnem kész.
flóra 11
 
 


Remélem az apu is rendbe jön. Rossz a hangulata, veszekedős a kedve. Mondjuk kicsit érthető, ha ma tudta meg, hogy lebontják a házat. Ott dolgozgattak a házon, aztán felhívta a feleségét, hogy jöjjön őrte, mert szeretne sört inni és akkor már nem vezethet hazafele. Szegény felesége meg ugrott,pedig 34 km-re laknak innen. Ő volt nálam. Megvettew a sört és hozta hozzám lehűteni. Aztán vitte az apunak.
flóra 11
 
 


Reméljük, hamarosan átvészeli apukád a felesége segítségével. Biztos vagyok benne. Segíteni fog az új ház is szerintem.

KépKép
benó
 
 


Te tudsz bmp-t beszúrni?

KépKép
benó
 
 


Mindjárt jövök.

KépKép
benó
 
 


Nappaláltalában jó. Akkor nem gondolkodom, nem érek rá. De itthon más a helyzet. Na de majd elterelődik a figyelmem. Ma szabad a vásár. A két kisebbik fiam elment az apjukkal a Magyar szigetre. Ez egy többnapos rendezvény nálunk, rengeteg rock koncerttel. Csupa magyar előadó. Hát most mentek sátorozni a fiúk. A legnagyobbik nem szereti a hangos zenét, ő nem ment, viszont ő most valamilyen barátnőjéhez ment. Még nem tudta, hogy ott alszik-e vagy sem.
A vizsga örömére,mert ma vizsgázott angolból.
flóra 11
 
 


Örülök, hogy Gy.-nak jól sikerült a nyelvvizsgája. Reméljük, jól érzi. Milyen véletlen,hogy egy nap volt vizsgája a Gy-nak és a fiamnak. Ő milyen nyelvből vizsgázott?
flóra 11
 
 


A Gyurika is angolból vizsgázott. :D

KépKép
benó
 
 


Ma a suliba jött egy rakás rendőr kutyákkal,meg autókkal. Bemutatót tartottak a gyerekeknek. Lövöldöztek is vaktölténnyel ugyan, de hatalmasat durrogot,nagyon megijedtem.Őrültek ezek.Én utálom ezeket a bemutatókat. De a helyettesnőnk imádja,mindig beszervez ilyen baromságot.
flóra 11
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Hi-hi! Reméljük akkor mindkettőnek jól sikerült. Kép
flóra 11
 
 


Reméljük! Te hogy tudsz animált bmp-t beszúrni? :shock: Én most letöltöttem egy átalakító programot, mert bmp-t egyáltalán nem tudok beszúrni, de gif-ként meg nem animált. :evil:

KépKép
benó
 
 


Benó,nem tudom,én még sose próbáltam bmp-t feltölteni. De szerintem az túl nagy fájl. Ments el a képet jpg formátumban,sokkal kisebb lesz.
flóra 11
 
 


Oké. Megpróbálom. Mindjárt jövök.

KépKép
benó
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Rendben, de így se mozog. :cry:

KépKép
benó
 
 


Hát így sem animált. Majd valamit kiokoskodunk. Kép
flóra 11
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Ezek a te szmájlijaid micsodák? Gif, jpg, bmp?

KépKép
benó
 
 


Most beszéltem a fiammal, sikerült a vizsgája, volt a barátnőjénél is.Azt mondta, hogy ez csak barátnő,de nem udvarol neki, csak barátok. Most a kollégiumban maradt éjszakára, már aludt,felébresztettem. Sose ment még ilyen korán aludni,de ma hajnali négykor indult itthonról,gondolom álmos volt nagyon.
flóra 11
 
 


Benó, ez mind gif.
flóra 11
 
 


Megnézem a töltöttpaprikát.
flóra 11
 
 


Örülök, hogy sikerült a vizsgája. :lol: Maradok ezeknél a béna ikonoknál.
Nézd meg a paprikát.

KépKép
benó
 
 


Visszajöttem. Szerintem jó.

Hahaha,idejöttem és a tévében gólyákat mutogatnak.
flóra 11
 
 


Benó drága,megjött a párom. Megyek vacsoráztatni őt. :D
flóra 11
 
 


Bocsánat, elmegyünk aludni. Szia, jó éjt! :D

KépKép
benó
 
 


A párocskának ízlett a töltöttpaprika. Szerencsére,mert akkora fazékkal főztem! Ésmost,hogy kettesben maradtunk,pár napra elég lesz. :D Bár a nagyfiam holnap hazajön. De akkor is csak hárman leszünk.
flóra 11
 
 


Viszont a ma éjszaka csak a miénk. :wink: Ezt a ritka alkalmat ki kell használni.
Kép
flóra 11
 
 


Kép
flóra 11
 
 


Készítek ide mindenkinek egy fincsi reggeli kávét, hogy mindenki ébredjen fel.
Kép
flóra 11
 
 


Kép Jövök kávézni veled. Jó reggelt!

KépKép
benó
 
 


Kép Ma is szép idő lesz! :D :D :D :D Mi a terved mára?

KépKép
benó
 
 


Nálunk a mai terv: Gyurika elment íjászni Kép , én megyek hastáncra, aztán meg az IDB-sekkel egy helyi rendezvényre vagyunk hivatalosak.

KépKép
benó
 
 


Este a Gyurika osztálytalija lesz, addig én mondjuk vagy veletek leszek vagy anyuékkal. Meg megosztom magam. Kép

KépKép
benó
 
 


Még 5 percig érek rá, Flóra! Jössz egy kicsit?:( Kép Jöttök majd akkor nyáron hozzánk?

KépKép
benó
 
 


Szia Benó!
flóra 11
 
 


Kép Ilyen bulira?

KépKép
benó
 
 


Na, helló! Már pont lemondtam rólad! :D

KépKép
benó
 
 


Én már voltam a Flóriánnal piacozni. Vettem virágot a délutáni esküvöre. Most majd még kimegyek kicsit üzletbe.
flóra 11
 
 


Kép

KépKép
benó
 
 


Közben olvasgattam,azt hittem,nincs itt senki.
flóra 11
 
 


Marha jó a boszibuli kép! :D
flóra 11
 
 


Kép
Megyünk majd,persze remélem jó lesz az autónk addigra. Valahogy nem halad vele a párom... :x
flóra 11
 
 


Na, ma lesz az esküvő nálatok is? Nekem ez nem esett le, azt hittem, majd valamikor. Csak a Szilzi barátnőjét gondoltam mára.

KépKép
benó
 
 


Benó,neked ezek gif képek?
flóra 11
 
 


Akkor július vége felé kellene, tudom, hogy neked a 19-20. nem jó. Ugye, jól tudom?

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?