Új privát üzeneted érkezett!

Masi, ezek nagyszerü hirek!!!!!!!!!!!!!!!! csak igy tovabb!!! :D
varjuk a kepeket :wink:

Bogyo, futni nem szoktam, gyarilag eleg nagy a cicim..nekem az sosem ment :cry:

jo ejt mindenkinek
Vendég
 


Jó reggelt!

nyuszikám anyira ügyes volt éjszaka és reggel is 50gr-t szopizott, és reggel már csak 1 ciciből, most már van elég tejem is.

Cuki: nekünk olyan magas volt az érték, hogy kilengett a gép, nem tudták megmérni. Szerencsére nem vércsere hanem infúzió mellett döntött a doktornéni.
Majd a reggeli viziten már többet fogok tudni.

bogyó: ha jól emlékszem te kérdezted, hogy mi kell a kórházi csomagba?János kórház honlapján lévő lista elég jó!
www.golyahaz.hu
amit még hozzátenék.
napi 1 hálógúnya és cicitartó
regeteg tena betét (nap 5) legalábis itt mi mindanyian elhasználtunk ennyit
eldobható bugyi is legalább 6 darab kell összesen.
rengeteg szénsavmentes víz, napi 3 liter lecsúszik, szoptatáshoz nagyon kell. Én utánna mindíg nagyon szomjas vagyok. Elsőkét nap szinte csak ittam enni alig ettem.

Itt az Istvánba a babának napi 3 pelust adnak szóval az is kell, de popsikrémet meg a köldökhöz adnak mindent. Ruhát a sajátot használjuk, kellett még fürdőlepedő és takaró is a gyereknek.

Ha még eszembe jut vmi akkor leírom.

Megyek kicsit vissza fekszem még 8ig van egy kicsi időm aludni.
Képekkel egyenlőre nem boldogultam, na majd ma!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


HALI,JÓ REGGELT MINDENKINEK!

MASI:ÖRÜKÖK ,HOGY JÓL ALAKULNAK A DOLGOK!!!!

KÉPZELJÉTEK ÉN MEG TISZTA SZARUL VAGYOK,TISZTA TAKONY,FÁJ A TORKOM,ÉJJEL TÖBBSZÖR KELLET ORRCSEPPEZNI,FÁJ A FEJEM,NEM ÁM ANNYIRA LEGYENGÜLÖK,HOGY MEGSZÜLÖK,MERT MOST NEM LENNE IGAZÁN ERŐM HOZZÁ!PEDIG ASSZEM MEGVAN A 37.HÉT IS!!!JUHÉÉÉJ!!!
geosel.klara
 
 

 
 

JUTTA,ADRI,BOGYÓ????????????????????
geosel.klara
 
 


Jó reggelt !

Masi : Micsoda hírek !!! :P Nagyon jó hallani ,hogy Lili lassan 100 % -osan rendbe jön , és ami a legfontosabb,hogy a szívpanaszok megszűntek.
A védőnők avval riogattak ,hogy a császárosoknak később indul be a tejci ,kb. 4.-5. napra .
Ezek szerint ettől sem kell tartani , bár elvileg sima szülésre készülünk .
Szüléstörténet nagyon szép volt .

Én tenából napi 2-t pakoltam meg sima éjszakai szárnyasbetétet + nagy erősségű normált . Majdnem akkora helyet foglalnak el ,mint a gyerek pelenkás csomagja :lol: .

Klári : Én is náthás vagyok , megint visszatért a tüsszögésem is ,alig bírom abbahagyni és fél csomag zsepit elfogyasztok óránként + reggel megint hasmenéssel indítottam.
Védőnő kiröhögött,hogy miért akarom a páromat " fertőtleníteni "
( betadine szappan ) , ha itt lesz a gyerek , mert szerinte kell annyi bacilus ,amit Ő hazahoz a patikából- szóval elég lesz a sima kézmosás is .
Hát én nem tudom. Minen évben hazahoz valami fincsi nyavaját ilyenkor ősszel /télen .
Lehet,hogy most is ez történt , mert én szinte ki sem mozdulok emberek közé .
Mindenesetre jobbulást Neked , igyál sok folyadékot , citromos teát meg ilyesmi , és pihenj sokat !!!
A 37. héthez pedig gratulálok :P !!

Cuki : iwiw-en meglestem a fotókat , nagyon jók!!!!!!! Panka szinte elveszik a hatalmas takaró alatt a kiságyban , olyan aranyos :P .
Remélem már teljesen jól vagy , tudsz , ülni, állni és megy az etetés . Van már kialakult napi programotok ?

Bogyó : Írtad,hogy G.Á . ma elfoglalt , de remélem a hidegfront beindítja Kisbogyót és éjszaka nekiálltok végre a szülésnek !
Ha ma esetleg megcsinálod a gundelpalit gondolj léci rám is , mert imádom !!!!!!

Evu : ha bírod tüdővel és izületekkel a nagy cici nem akadály a futásnál csak kell egy jó erős sportmelltartó. :wink:
Én is " bögyösebb " fajta vagyok , edzéseken mindig abban futottam , bár én alapból írtózom tőle , max . terepen szoktunk
( erdő , Duna part ) mert az nem bántja a lábat.
A Jánosban láttad már a szülőszobát ?

Apa dolgozni ment , estig nem is látom :cry: .
Egész nap anyukámnál leszek , de mivel nem emlékszem a babanetes jelszavamra onnan nem tudok bejelentkezni , úgyhogy mindenki vigyázzon magára és töltsétek jól a hétvégét !

Kép
sheepy
 
 


Sziasztok!

Masi! Ezek nagyszerű hírek! Gratulálok és elolvastam a szüléstörténetet is, hááát... kirázott a hideg minden egyes sornál. Ügyesen végigcsináltad, minden elismerésem!

Bogyó! Kisbogyónak megy a drukk :)

Betét: Nagyon sok kell csajok! Én sem hittem el, de napi 4-5 simán elfogy! És az elején valóban kell a Tena.

Klári! Gartula a 37. héthez!

Sport: én már alig várom, kezdenek elernyedni az izmaim. Jövő héttől elméletileg kivihetem Helénát a friss levegőre, alig várjuk!

Tegnap én mákos gubát ettem :) A mama ezt küldött, menyei volt. Ma tökfőzelék lesz. Nyami...

Ariel! Nem tudom, hogy írtam-e már, de nagyon széééép a kislányod! :)

Cukika! Gyönyörű a Te lányod is! Köszönjük a kommentet a blogra, nagyon jól esett, édes vagy. Remélem jól megy a szoptatás és minden ok. veletek.

Juttával mi van?

Megyek, mert ma kimozdulunk apával. Cipőt veszünk neki és némi ruhát. Nekem meg a DM-ből betétet jajaj.... olyan sokat használok el
:shock:

Legyen szép napotok!

büngyike
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Büngyi: Heléna tényleg nagyon szép baba! :lol: És nem is nagy a fülbevaló!
Jó vásárlást nektek!

Masi: Lilicsek is csodaszép! Örülök hogy gyógyulgattok és hogy a szopi is megy! Kívánom, hogy minnél hamarabb haza engedjenek benneteket! :lol: Nagyon szép a születéstörténet, várom nagyon a folytatást! :lol:

Cuki, Ariel: Panka és Nicsi is nagyon szépek! Örülök, hogy minden rendben van veletek!

Jutta, Adri:?

Tidi: Kiütések: :twisted: Tényleg nem túl szépek, nem csodálom, hogy kivagy tőlük!

Klári: Jobbulást és gratulálok a 37. héthez!

Gabi: Kórház: :twisted: De most már otthon vagy végre!

Sheppy: Nekem nincs még mellszívóm! Mindenki (védőnők, szülésznő, bababolti eladó...) azt mondta, hogy ezt hagyjam a szülés utánra, majd akkor kiderül, hogy mire is lesz szükségem!
Van nem messze tőlünk egy üzlet, ahol lehet kapni, úgyhogy olyan messzire sem kell érte menni! :lol:

Vércsoport: Én 0rh- vagyok, kapom majd az anti-D-t, apát nem tudjuk mi! Itt sem vizsgálják (mármint apát), szerintem azért amit Klári írt (ki tudja ki az apa... Mondjuk én, de mindegy :lol: )!

Szépek a pocakfotók! :lol:

Én meg átvettem Evutól a stafétát, most én hányok éjszaka a gyomrsavtól... :twisted: Elmegyek, megpróbálok szerezni némi homeos gyógyszert rá! Hamarabb kellett volna... :cry:

További szép napot és kellemes hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Masi
Nagyon jó hírek! :D :D Nemsokára biztosan mehettek haza!
Fürdőlepedőre nem is gondoltam,hogy vinni kellene,majd rá is kérdezek.

Klára
jobbulást kívánok!Még simán meggyógyulsz szülésig! :lol:
Gratula a 37. héthez!!!

Bogyo
Hát tegnap elaludtam a potát :oops: De ma madártejet főzök,majd küldöm online,csak nyisdd az ablakot! :lol:

Cukika
Nagyon jó,hogy nem kellett vért kapnia a babádnak.most már O.K lesz a dolog!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztook!!

Masi Ez szupeeer!! Erős baba Lilicsek!! :wink:

Mindenkinek nagyon-nagyon szépek a babák, mégegyszer sok boldogságot kívánok kedves Anyukák!!! :D

Sheepy A férjecskéd azért remélem haza tud libbeni ha esetleg valami elkezdődik, ugye??

Klára Gratula a 37. héthez!!! :D Tessék teázni! Azt hallottam, hogy ilyenkor már az orcseppel is óvatosan kell bánni, inkább gőzölj sokat kamillával.

Büngyike Annyira szép Heléna!!! És ez a szüléstörténet... Nagyon szép volt! Köszönöm! :)

Jutta!!??? Csaaak neeeem??

Mi még mindíg egyben, úgy látszik ez már így is marad :lol: :lol: Éjjel nem voltam túl jól, nagyon kemények ezek a jóslók..... És elkezdtem vizesedni is.... Mi jöhet még??!! Egy kisbaba!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ja!!! És lett neve is, ha minden igaz!! Zina!! Ezt találtuk! :D

Szép napot!!
Vendég
 


HALI!MEGINT ITT VAGYOK!BÁR MÉG MINDIG TAKNYOSAN,DE FŐZTEM ,MOSTAM,VASALTAM ÖSSZERÁMOLTAM EGY KICSIT,MOST MEG LÉPEK A LÁNYOMMAL ANYUÉKHOZ KAJÁZNI(GULYÁS,POGÁCSA)
ÉN HOLNAPRA FŐZTEM ,HUSILEVEST,MEG CSIRKEPÖRIT,HOLNAPRA MÁR CSAK A NOKICSINÁLÁS MARAD,MEG MAJD SÜTÖK VMIT!!!!


LÁNYOK!MINDENKINEK ANNYIRA SZÉPE ABABÁJA,MÁR ÉN IS OLYAN KIVÁNCSI VAGYOK A MIÉNKRE!!!! :wink:


MASI:MEGRÍKATTÁL A SZÜLÉSTÖRTÉNETTEL!!!



HUUUUU,MÁKOSGUBA ,PALACSINTA,ASSZEM LESZ MIT FŐZZEK JÖVŐ HÉTEN.BÁR APA MEGÍGÉRTE HOGY BRASSÓI IS CSINÁLNI FOG NEKEM!

NA MAJD MÉG JÖVÖK ESTEFELÉ,DU-N 16-RA MEG TERMÉKBEMUTATÓRA VAGYOK HIVATALOS(AMVAY-EMVÉJ,VAGY HOGY KELL MONDANI ÉS ÍRNI?)NA MINDEGY!SZÓVAL ODA MEGYEK!

JÓ LEGYETEK,MINDENKI VIGYÁZZON MAGÁRA!ITT LÓG AZ ESŐ LÁBA,JÖNNEK -.MENNEK A FRONTOK!
geosel.klara
 
 


BOCS A HELYESÍRÁSI HIBÁKÉRT,MEG A BETŰ KEVERÉSEKÉRT,MEG MINDENÉRT AMI HIBÁS!!!!MA NEM VAGYOK ÉN SEM 100-S :roll: :wink:
geosel.klara
 
 


Sziasztok!!

Csak gyors bekukk,mert ma szinte semmi időm nincs!!Délután megyünk köszönteni tesóm barátnőjét,akinek a multkor küldtem az ostoros kalácsomból és nagyon izlett neki,így kitaláltam hogy meglepiként sütök egy adagot neki(én hülye :D )!!Úgy elfáradtam,hogy csak na!!Íme:

Kép

Egy rúd persze a miénk apával! :D :shock: Már megkóstoltam..,ezt neked diéta! :? :? Mindenkinek szép hétvégét és sok puszi!!Holnap jelentkezem!

Missfried
Kép
missfried
 
 


csak bejelentkezem, hogy meg egyben vagyok,,
HOL AZ A HIRES FRONT ? basszus, hetagra sut a nap :) !

mindenkinek szep hetveget, majd meg visszaolvasok !

bogy.
bogyogyorgyi
 
 


Húúú Missi Nagyon jól néz ki :D

Sziaaa Bogyóóó!! Nem tudom hol vannak a frontok!!! Nálunk is süt a nap!! Esőt és hideget!!! MOSTTT!!! :lol:
Vendég
 


4nap????? Hiszi a piszi :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok, én is itt! tegnap reggel óta annyit irtatok, hogy lehetetlenség visszaolvasni!!
Én még anyuval gyakorlom az anyaságot, szerintem dupla annyi türelem kell hozzá. Nagyon durva dolog ilyet mondani, de holnap reggel megy, és én ennek már úgy örülök.. :roll: Végül is egész jól viseltem /meg ő is/, párszor összekaptunk, párszor megsértődött, de úgy néz ki, rendbe jött...
Tegnap rakott palacsintát csináltunk, hát úgy bekajáltunk, hogy csak na! Ma meg kimentünk sógornőmékhez, de kb 1 órát maradtunk, mert apát behivták munahelyre..szóval erről ennyit.
Sheepy-Missi - vizes folyás nekem is..kb félidő óta. Jövőhéten kiderül a strepto, mikor azt levette, akkor kérdezte a doki, hogy mióta van, és zavaró-e...Végül is nekem nem csak reggel van... :? napközben is simán érzem néha, hogy jön..
Evu, szép a pocid!! a hizás meg le fog menni...bár én sem látom olyan vészesnek.. Ja, és a Vanda szerintem is elég..
Büngyi, Cuki, Ariel, Masi - tündérik a babák, már olyan irigy vagyok :oops: hihetetlen, hogy napról-napra mennyit változnak!!!
Klári, neked is szép a pocid! de neked sincs még lenn..
Masi, örülök, hogy Lili rendben van!! :D Csak így tovább!! én sem hallottam még erről, hogy vércsoport miatt besárgult volna baba...én rákérdeztem dokira, nekem is az anti-d-t mondta, ha a baba + lesz...
Tidi - ezek a pöttyök tényleg nem néznek ki jól.. :?
Jutta, még hogy koraszülés... :wink:
Gabi, kórházi viszonyok :evil: jesszus...ezek után én semmit se mondok a Szabolcs utcára..
Missi, ez a kalács nagggyon jól néz ki.. :) én is kérek fénypostán belőle... :wink:

Találkoztam Ágicával, még egyben, holnapra van kiírva. Ma ügyeletes a dokija, és ctg-re megy be hozzá, de azt mondta neki, keddig baba lesz :roll: küld majd sms-t, amint van valami..
Ja, és a tegnap irta a barátnőm, h 21 hetes terhes!! :wink: 15. héten vették észre.. :shock: ők már elég régóta próbálkoznak, mindenféle gyógyszer és társai, és mikor pont nem szedte (épp elege lett) akkor jött nekik össze.. :D

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Cuki, ne aggódj, ezek csak a hormonok..meg az anyaság velejárói! nem vagy dilinyós .. :roll:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


sziasztok!
ma reggel ctg-n kezdtem, emi egész aktív volt, fájások minimálisak..
doki megvizsgált, helyzet változatlan, lent van a buksi, de tök zárt a méhszáj. kértem találjunk ki valamit, mert ma sem tudtam eludni a viszketés miatt, hát nem tudom mi lesz, keddre beutalót írt teljes vérkép miatt, lehet a májammal van összefügésbe a pöttyösödés :(
majd kiderül, kedden ctg megint.
én már annyira türelmetlen vagyok :evil: annyira szeretném már ha kint lenne :) doki mondta szerinte kiírt napra szülök, mert minden úgy zajlik, ahogy ennyi idős terhességnél kell h. legyen. na ezt jól elmondtam, remélem érthető :oops:
kicsit el vagyok kenődve, de remélem visszajön a jókedvem, csak annyira le vagyok strapálva, meg bennem van már egy kis ideg is, hogy milyen lesz, hogy lesz..blabla..gondolom nállatok is hasonló a helyzet :roll:
masika: örülök, h. lili jól van! és minden rendben van veletek!
cuki: kiváncsi vagyok a szülésedre!!
klára: jobbulást, és gratula a 37. héthez!
missi: elismerésem..neked aztán van türelmed, nagyon szép a kalács!!
adri: zina: még nem is hallottam ilyen nevet! különleges! :) ez már tuti?( nekem dominika is tetszett)
vicsok: anyás dolgot totál megértem!! :roll: :oops: :)
most egyenlőre ennyi!
jók legyetek!!

Kép
tidi
 
 


Na most akadt egy kis időm,mert párom bealudt!Betegeske szegény! :? Na de már hívott is egyik barátnőm,hogy feljön,aztán várom öcsém is... :) :shock: ,!!Nálunk van front az tuti!!Egész nap ver a víz(most is),esik,ködös,de fülledt az idő!!Nyomott vagyok!! :? Masi elolvastam a szüléstörténetet! :) Megható és nagyon szép!!Kösz a kalács gratukat csajok!!Na itt is a csajszi!!Puszi!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


pusszancs mindenkinek, szep 7veget..hetfön jövök sztem..nekem ilyenkor nem sok idöm van..apazok reggeltöl estig :wink:
Vendég
 


Sziasztok, itt egy pár kép még a kórházból. Kis lelencruhát adtak rájuk.
Kép

Kép

Kép

Kép

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 0.7694.jpg[/img]

Kép [/img]

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Na még egy:

Kép

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Sziasztok!

Elvagyok egy kicsit maradva az olvasással, majd pótlom, csak bele-bele olvastam.

Gabi, nagyon ari Abigél! :) Akkor most már Te is megkönnyebbültél, hogy túl vagy a szülésen, igaz? Nem sír sokat? Tesók?

Masi, most olvastam a szüléstörit, nagyon megható, tényleg! Mennyi haja van Lilicseknek! :D Nagyon szép! És nagyon örülök, hogy elmúlt a szívproblémája! Hurrá!!!

Büngyi, nem kritikából írtam, hogy nagy a fülbevaló, ugye tudod? Csak meglepődtem, azt hittem, csak ilyen miniket lőnek be. Ennyi! :)

Bogyo, Te humorzsák! :D Mary Poppinsos esernyőn akkorát nevettem!!! :)

Na majd még olvasok, ha hagynak! :)

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Erika: Nem panaszkodhatok, ő egy kis angyal. Szinte sosem sír.
A tesók nem győznek betelni vele, örökké puszilgatni akarják.

Masi: Örülök a jó hírnek, remélem nemsokára már otthon lesztek. Szép a történet én is elolvastam, mjdnem elbőgtem magam.

Büngyi: Gyönyörűen írsz, nagyon elérzékenyültem a te szüléstörténeteden is!

Cukika: teljesen természetes ez az aggódás, nekem ő a 3. mégis ilyen vagyok, mint te. Örökké lesem én is minden sóhaját, mozdulatát.

Hát olvasni egyelőre nem sok időm van, a család megvárt a mosással, meg egyebekkel, úgyhogy non-stop szolgálatban vagyok.
Majd jövök még.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Én is itt, anyukámat beállitottam vasalni :roll: most voltunk cukrászdában, hoztunk sütit, de persze megint nem volt képviselő fánk...ez komolyan üldöz engem :roll: de a francia krémes nagyon tuti!
Gabi, nagyon szép kis baba! milyen kis ráncos volt, amikor megszületett (de persze milyen is lenne :roll: )...:) Kitartás Gabi a család többi tagjához..

A szüléstörténetet majd hétfő reggelre hagyom, amikor egydül leszek itthon..
Tidi, szegény úgy sajnállak ezekkel a pöttyökkel.. :cry:
Adri, Zina :) nekem tetszik végül is...
Klári, remélem, már jobban vagy!
Holnap nem tudom, tudok-e jönni, de hétfőn tuti! Ma 38. hetesek vagyunk :) :lol:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Sziasztok!

Én sem tudtam sokat gép előtt ülni, ma jött a húgom és megtartottuk a szülinapomat, így egész délelőtt főztem, sütöttem, jól elfáradtam.. a párom pedig céges sportnapon van, szervezőként nem mondhatta sajna vissza. Vele majd később ünneplünk!
Nekem a belső combomat úgy húzza valami görcs/ideg napjában többször is (hol az egyiket, hol mindkettőt), hogy majd besz.rk, ha lépnem kell, nem tudjátok, hogy ezek a méhösszehúzódások lehetnek, melyek lehúzódnak a lábaimba? Tapasztalt valaki hasonlót?

Masi
Nagyon megható a történeted, annyira örülök, hogy neked is Magdi segíthetett. Én szerdán megyek hozzá ismét, és olyan megnyugtató tud lenni, amikor vele beszélek! Annak is nagyon örülök, hogy Lilivel minden jól alakul!

Gabi
Édes a kis Abigél!Elhiszem, hogy a tesók egyfolytában babusgatják!

Rh-
Én A RH- vagyok, a párom A+, ha a baba is negatív, 72 órán belül kapom az anti-D-t. Kétszer néztek nálam vérvételen ellenanyagot, utoljára kb. a 24. hét körül, nem kérdezték, hogy a párom milyen vércsoportú, csak mivel szokott vért adni, így tudtuk. Én a terhességemig szintén nem tudtam, hogy milyen vércsoportú vagyok.....De a szülésznőtől én is pont múlt héten kérdeztem rá erre, hogy akkor mire számítsak, illetve a köldökzsinórvér levételét is megtárgyaltuk.
Annak viszont örültem, hogy a streptom negatív lett!

Mozgás- Sheepy/Bogyó
Az A1-ben ajánlom Kiss Krisztit, én most hozzá járok és fogok járni baba-mama jógára is (csak egy másik helyre) és jól kondiban tart majd!

Klári
Jobbulást kívánok!

Okr
Az alma ennyire rossz a gyomrodnak? Szülés után pedig ez az egyik gyümölcs, amit tuti lehet enni, remélem, hogy ez csak átmeneti nálad!

Bogyó
Angol-német tanár vagyok, ezért a sok nyelvkönyv, szótár, kieg. anyag, fénymásolatok stb..... de most átcsoportosítottuk a dolgokat....alakul a babaszoba!

Vicsok
Örülök, hogy jól alakultak azért a dolgok! Hétfőtől már a magad ura leszel!

Adri
Sajnálom, hogy nem jött össze az okt. 5., de olyan szép nap a 7., 9-e is, nem? :)

Csilla
Neked is milyen hamar eljön az okt. 8.! Szorítok!

Most muszáj pihennem egy kicsit, nem jó az üldögélés...... mindjárt felteszem a nagy hasamat!

Üdv

Évi

> Kép
evarga
 
 


Íme a mostani állapotom:
Kép

> Kép
evarga
 
 


Hali!

Ma egész nap nem volt időm feljönni a netre.
Már megint besárgultunk de már a doki sem érti a dolgot. Tegnap lement 2,9re az érték levették az infúzióról, reggelre felment 3,7re, de a gyerek színe tök normális. Ma megint lecsapolták és visszakötötték infúzióra, úgy sírt a kis drágám majd megszakadt a szívem. Már úgy néz ki mint egy tűpárna.
Enni viszont nagyon jól eszik délután 60-t és 70-t szopizott. Mondták is hogy lassan elérjük itt a kórházba a születési súlyt.

én már megint kivagyok teljesen, férjem bejött és sétálgattunk meg ücsörögtük a padon 3 órát. Ez kicsit segített

Cuki:ti hány napot voltatok benn?
Nekem is ilyen álmaim vannak ne aggódj, és mindíg a gyerek arcát látom álmomban magam előtt.

Missi: ez gyilkosság ilyen képet ide tenni a szar kórházi koszt után. Most várom anyut, túrógombócot és sült csirkét hoz vacsira.

Betét: napi 5 tena a minimum!!!! ez tényleg így van.

gabi: Abigél nagyon szép!
Erika: te is tehetnél fel képeket.

nekem ma sem fog összejönni, majd valamelyik nap megcsinálom.

Na megyek nyusziért szopi idő van.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


sziasztok!

Sajnos Lilicsek megint nincs jól. Felment az érték 437re, doktorbácsi azt mondta, ha reggelig nem javul átkerül egy gyermekkliniára és valószínűleg vértisztítás lesz nála. Nagyon nehezen tudtak neki vénát szúrni.
Most már nagyon késégbe vagyok esve egész délután bőgtem.

Cuki köszönöm a telefonos segítséget :D

most inkább próbálok aludni egy kicsit bár nem hiszem, hogy sikerül.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Kép

Kép

Kép

Néhány kép amit már sikerült feltölteni

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Masi!

Veled vagyunk! Nagyon édes Lili, gyorsan rendben lesz! A lényeg, hogy sokat lehetsz mellette és ezt biztosan ő is érzi!

Valami miatt nem látom a mai hozzászólásokat.....

> Kép
evarga
 
 


GYÖNYÖRŰ LILCSEK,KÜLDJÜK NEKTEK +++++++++++++++++++++,EGÉSZ NAP SZARAKODOTT AA BABANET,NEM LEHETETT BELÉPNI:-)
geosel.klara
 
 


egesz nap nem tudtam belepni
MASI ,csak ratok gondlok, nagyon drukkolok, hogy mindel elobb makk egeszseges legyen Lili ! csak ez szamit
minden foto nagyon edes, milyen szepek ezek a gyerekek !!
Eva , te meg tok jol nezel ki ! nem is nagy a hasad !!

nekem meg egy hetem van, de en mar nagyon szeretnek szulni !!
de hat ezt nem lehet siettetni.betoltottem a 39.hetet es hat ugy tunik, hogy a korai szules csak masokkal tortenik :(
mikor jon mar egy front ??? :)

mindenkit udv. remelem mar rendben lesz ez a babanet, kulonben eszembe jutott, hogy jo lenne egymas cimet elmenteni, mert mi van ha egyszer csak tobbet nem fog mukodni ? jo lenne nekunk egy privat oldal, ahova csak mi irhatunk, nem ? ugyanigy cset modon...
bogyogyorgyi
 
 


Hali!!

Én sem tudtam eddig belépni!!

Jajj istenem Masi,olyan édes Lili,remélem hogy most már végre rendbejön a kicsi!!!!

És a többi babakép is egyszerűen gyönyörű csajok! :) :)

Nálam semmi kül,mondjuk tegnap egész este be voltam tojva,ugy görcsöltem,fájt a derekam...,ráadásul épp vendégségben voltunk!!Még ülni sem tudtam :shock: De aztán elmulott...
Párom tiszta nátha!!Remélem nem fertőz meg! :?
Meg most épp az aggaszt,hogy pár napja viszket,meg csíp(mintha vmit nem bírna)ott....,mármint nem belül a hüvelyem,hanem kivül!!Szeríntem kicsit több lett a hüvelyváladékom és kicsípi ahogy odafolyik!!Olvastam amugy hogy így a vége felé több lesz picit,de azért elég kellemetlen!!Mondom is asszem majd a dokinak....

Fiam remélem jol van,tegnap este is aktív volt,meg azért ma is eléggé!!Érzem hogy híztam :shock: ,minimum 1,5 kilora számitok!!És kedden védőnök :shock: :shock: Na mindegy,lesz ami lesz!!

Mindenkit puszilok és vigyázzatok magatokra+ a gyönyörű babákra!! :)

37.hét :D :D

Missfried
Kép
missfried
 
 


Jéé termel már magzatszurkot a kis picim?? :D Legalábbis ezt írja(vagy vmi ilyesmit)a vonalzóm :roll:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Sziasztok, én is idegbajt kaptam, nem ment a babanet... :evil:
Bogyo! jó az ötlet saját oldalra!

Masika! Lilicsek gyönyörű, szurkolunk neki! mi még csak tegnap értük el a születési súlyunkat. A te lányod ügyesen eszik és ez a lényeg!

Gabi! Abigél is csodaszép baba! már nem csak az én Helénám kopaszka itt a topicon :lol:

Adri! nekem tetszik a Zina név! ez már remélem végleges.

Klári! nálatok most Alíz vagy Nóra lesz a baba? pár napja még Alíz vol a vonalzódon.

Missi! én is híznék, ha ilyen finomakat sütnék
:wink:

Erika! tudom, hogy jó szándékkal írtad! én is csodálkoztam, amikor összevetettem a gyerek fülével, de megnyugtattak, hogy jó lesz ez.

Évi! BOLDOG SZÜLINAPOT! NAGYON CSINOS VAGY!

Vicsok! hogy bírod anyukádat?

Cukika! Jobban vagy már? Szüléstörténet mikor lesz?

Juttával mi van?

büngyike
 
 


mi az urammal meghülyülőben vagyunk:-)most úgy néz ki ,hogy Nóra lesz,de mindenki azt mondja,hogy ez úgyis fiú lesz,mert azt álmodták(na szóval gondolom ismereitek ezt a témát)szóval BOGNÁR NÓRA,VAGYHA NETÁN MÉGIS FIÚ LENNE,AKKOR MEG BOGNÁR LEVENTE LÁSZLÓ.VÉGÜLIS ÍRTAM MÁR HOGY A LÁNYOMAT IS VÉGIG FIÚNAK NÉZTÉK 4 ÉVVEL EZELŐTT.MOSTMÁR ÚGY VAGYOK VELE,HOGY HISZEM HA LÁTOM :roll: A LÉNYEG TÉNYLEG AZ EGÉSZSÉG!!!!
geosel.klara
 
 


MISSI:GRAT A 37.HÉTHEZ!!!!MOSTMÁR JÖHET,AMINEK JÖNNIE KELL!!!! :lol: Kép
geosel.klara
 
 


BOGYÓ:NEKED MEG A 39. HÉTHEZ GRAT!!!!TE MÁR TÉNYLEG A FINISHBEN VAGY!!!
Kép

ADRI????????
geosel.klara
 
 


EGYÉBKÉNT HIVATALOSAN MOST HOGY IS VAN A SORREND?ADRI,BOGYÓ ,ÉS AZTÁN????????
geosel.klara
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícséreteket és a kedves szavakat Nikoletta nevében is!

Masika!
Nagyon drukkolok, hogy Lilicseknek javuljon az értéke! Hogy van? Mi történt ma?
Nagyon gyönyörű a gyermek :D

Gabi
Micsoda képek készültek a kórházban :D Nagyon szép Bibi, ráadásul még jó baba is. Sajnálom, hogy ilyen rossz kórházi élményeid voltak, szerncsére csak pár napot kellett ott tölteni.

Évi
Utólag is Boldog születésnapot kívánok!
Nagyon csini vagy, nagyon szép a pocid.
Nem sokára már tologathatjuk a babakocsikat :D
A gyerekorvos nagyon szimpi volt, közvetlen, jó szövegű, határozott. Megtartjuk. Már nem jön hozzánk két hét múlva mi megyünk.

Sheepy
Köszi az infókat az UH-val kapcsolatban, azt hittem, ezt minden babaánál megcsinálják, de mostmár utána fogok nézni, hogy tényleg kell-e.

Bogyo
Te már nagyon be vagy sózva, már csak pár nap... Mindennel elő vagy készülve?

Ariel

Kép
ariel
 
 


Sziasztok!
Egész de nem tudtam belépni,most meg irtó lassú... :evil:

Masika
Sajnálom,hogy Lilicsek értékei megint rosszak lettek :( Kívánom reggelre menjen vissza az érték vmi elfogadhatóra!!!!
Drukkolok+++++++++++++++++++++++++
Nagyon szép a kisasszony !!

Gabi
Nagyon szép kislány Abigél!
A kórházi képek láttán viszont rámjött a para,para,para 1000 -l. :oops: :x

Evarga
Nagyon szép a pocakod!Enyém 2X ekkora :shock: :oops:
Az almát nem tudom miért nem csípi a leányzóm. :?: :!: Pedig ezt akarjuk neki 2. névnek adni! :wink:
Ja,barakot meg már nem veszek,inkábbcsak lé formájában,mert mindegyik meg van barnulva. :roll:
Nagyon boldog szülinapot!

Cukika
Nagyon szép a kislányod!!!

Bogyo
Nwe izgulj,még senki sem maradt élete végéig várandósan! :D :D Jön az a baba,csak kitartás!
Grat a 39. hetedhez!!!!

Missi
Grat a 37. héthez!!!Most már bármikor nyugodtan szülhetsz!!!!
Egyébként hízásról:Én is felszedtem tuti jó pár kilot,pedig már nem kellene. :roll:

Klára
Nekem is mindenki fiút jósol,csakúgy,mint Adával. :wink:
(fiú nevünk úgysincs)

Mi ma megint kettecskén,illetve 2 és fél.Apa ügyel.Nincs egy normális családos hétvégénk. :( Mennyire unom már ,el sem hiszitek.Decembertől ez van.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Masika: Olyan gyönyörű a kislányod, hogy az elmondhatatlan!!! Remélem és kívánom teljes szívemből, hogy reggelre ne legyen gond, és minél hamarabb rendbe jöjjön Lilicsek.
Tudom könnyű mondani, de próbálj meg nem idegeskedni, nehogy elmenjen a tejcsi. Arra, ha hazakerültök nagy szüksége lesz a kicsinek!

Büngyi: :D Alig van pár szál haja, és szőke a szentem. Érdekes, mert a másik két gyerek sötétbarna hajjal született. Áronnak meg is maradt a színe, Dominika viszont szőke lett. Belőle mi lesz ha elhullajta a babahajat??? Talán vörös??? Ilyen még úgy sincs... :lol:

Okr: Ne parázz, minden jó lesz, rendben lesz. Tudod a végeredmény a lényeg, jaj milyen jó is volt megkönnyebbülni!

Bogyó: Hogy eltelt az idő! Már a 39. hetet töltötted? Hűha, akkor már tényleg csak pár nap!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Ariel, Büngyi: A ti babáitoknak nem hámlott a bőre? Nem tudom mi van Bibivel, tegnap még semmi baj nem volt vele, ma meg foltokban elkezdett hámlani.
Holnap jön a védőnő, hát nem tudom remélem mond valami értelmeset.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Okr! sajnálom a férjed nélkül töltött hétvégéket :( Ez sokáig lesz még így?

Gabi! Helénának is hámlik a bőre. A kis kézfején és a lábfejeken! A doki szerint elmúlik, nem kell vele foglalkozni. Alig várom, hogy leessen a köldökcsonk és elkezdhessük a babamasszázst!

Szép estét Mindenkinek!

büngyike
 
 


Sziasztok!

Sajnos délelőtt a kimanómat átvitték az Isz. Gyermekklinika koraszülött osztályára, és turbó fényterápián van. Már tényleg ki vagyok készülve.
Délután bemehettünk hozzá, egyenlőre változatlan a helyzet. Este 10kor tudjuk meg a leletek eredményét és kiderül, hogy kap-e vérátömlesztést.
Engem közben kiengedtek, de nem tudtam ágyat szerezni magamnak a gyerekklinikán. Talán majd holnap, de csak akkor van értelme benn maradnom a doktornő szerint, ha nem kap vérátömlesztést.
Ha csak féyezni fogják akkor már tudom szoptatni is egyenlőre csak lefejt tejet kaphat, de nagyon jól eszik már 100kat.

Kicsit lepihenek majd jelentkezem

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


masi szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!! kitartás!!
nekem meg már hányingerem is van, de lgalább már tudom mi a bajom:

Terhességi kiütés

Nagy-Britanniában PEP-nek, az Egyesült Államokban PUPPP-nek nevezik. (PEP: Polymorphic eruption of pregnancy; PUPPP: Pruritic urticarial papules and plaques of pregnancy). Egységesen elterjedt magyar neve jelenleg nincs, polimorf terhességi kiütésnek, késői terhességi prurigonak szokták nevezni. (A "polimorf" szó arra utal, hogy a kiütések nem egyformák, hanem változatosak).

Nem ritka: 160-240 terhességből egyszer fordul elő.

Általában a terhesség 35. hetében kezdődik, szinte mindig a hason, terhességi csíkok területén. Később más területekre is átterjedhet, de érdekes módon a köldök tájékát kikerüli. Erősen viszkethet. A szülés után 1-2 héttel magától megszűnik, átlagosan tehát kb. hat hétig tart. Szerencsére erős viszketés ebből csak körülbelül egy hétig áll fenn.

Oka ismeretlen.

ennyit sikerült kiderítenem róla, most indulok vérvételre :(
a hétfordulósoknak gratula!
adri, bogyó: hajrá!!
majd jelentkezek!

Kép
tidi
 
 


Sziasztok!

Masi,
nagyon szorítok értetek! az orvosok biztos mindent megtesznek, hogy Lilinek a lehető legjobb legyen.
Az jó jel, hogy ilyen jól eszik, és anyatejet kap.

Bogyó,
kitartás! a természet tudja, mikor kell megszületnie Kisbogyónak.

Jutta, Adri veletek mi van?

Remélem, mindenkinek a körülményekhez képest azért jól telt a hétvégéje. Mi pihiztünk, meg akváriumot helyeztünk át. tök szép lett, most folyamatosan ebben gyönyörködünk.
mára nem terveztem semmi különöset. vásárolni kéne, mert üres a hűtő...

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Immáron teljsene egydül..anyu tegnap hazament, de majdnem bőgött a vonaton, mikor elköszöntem tőle.. :cry: Utána még csavarogtunk párommal, vettünk kisplédet, és végül is megvettük a babamérleget. Vettem magamnak Anita csipőszoritós bugyit is, elég brutális látvány... :roll: Aztán kimentünk unokatesómékhoz, tőlük kaptunk kádat+állványt, szóval jól elment a tegnap is. Apa utána meghivott a kfc-be, jó kis csipős csirkemell szendvicsre (nagyon szeretem :oops: ) és még egy fagyit is kaptam..
Mai programom egy jó kis takaritás, illetve főzni is kellene valamit, és 1 óra körül meg el kell indulnom ctg-re. Uh és flow csütörtökön.

Masi, nagyon drukkolunk nektek, Lili nagyon erős kis csaj, nem lesz semmi probléma!! :!: Tündéri a fotókon!!
Évi, utólag is boldog szülinapot :D Nagyon csini vagy.. :wink:
Missi, párod hogy van? Remélem, nem fertőz le..
Klári, te hogy vagy?
Bogyó- gratula a 39. héthez!!! Nemsokára jön Kisbogyó!! :D
Tidi, jól kifogtad, h pont te vagy az az 1 a pöttyökkel... :?
Többiek merre? Csilla ma megy be a kórházba, ugye??
Olvasgatok még vissza egy kicsit, jövök majd. Addig is vigyázzatok magatokra!!

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


MASI :) nagyon nagyon drukkolok, hogy minden oke legyen, vegul akkor a saragasag a gond ?
remelem a kek feny hamar meggyogyitja ezt a pici kis Lilit. Mar nagyon profi ez a technika, biztos minden rendben lesz, de hat elhiszem, hogy teljesen kivagy idegileg. megis probalj neha pihenni, hogy mire egyutt lesztek, legyen energiad es tudjad szepen etetni. Addig is fejed a tejed ?

KOSZONOM a biztato szavakat, vegul is meg van 6 napom a kiirt idopontig, varnom kell turelemmel , mast nem tehetek !
remelem mindenki egeszseges es boldog :):):)

Probalok egy kulon web oldalt nezni magunknak, mar alakul es akkor mindenkinek a SAJAT e-mail cimere elkulom a meghivot es ott is tudunk forumozni, de akkor illetektelenek nem latjak, mint a multkor pl az a barom csaj, es a babanet bena hirdetesit sem kell minden alkalommal nezni , ill. az lennne ami titkos forumunk. :) na mit szoltok ?
Bungyi mar irt, hogy neki tetszik.
bogyogyorgyi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: