Új privát üzeneted érkezett!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1305124893.97.jpg[/img]
[/img]

Reka

Kép Kép
Kép
rekus80
 
 


Jaj de édesek :)


Ma mi is méredzkedtünk a dokinál. 7600gr és 72cm. Doki azt mondta, adhatom neki a gyümi túrót és a gyümi joghurtot. Megvan elégedve Hunorral, és csodálkozik azon, hogy én várom, mikor fog ülni mászni stb. Azt mondta ne foglalkozzak ilyenekkel, minden baba más, ráadásul mindezeket még nem is kell csinálnia, hisz nagyon ráér még. Ha itt az ideje fel fog ülni és állni. Mondjuk letesztelte: megfogta a kezét a fiam felült és azzal a lendülettel fel is állt. De hát ezt már rég csinálja. Időnként még a talpára is sikerül állni :D kis balettos :D
Na de nálunk minden fiú (mármint a családban) 7 hónaposan állt 8hónaposan ment. A lányok voltak lustábbak, engem kivéve.

Volt utánunk egy csajszi 3 éves gyerekkel. Képzeljétek, még nem beszél. Csak szavakat mond. Mondta, hogy voltak már pszichiáternél meg minden féle vizsgálaton, de semmi baja a gyereknek. Erre kérdezi a doki tőle, hogy volt-e a családban olyan, hogy későn kezdett beszélni? Mondja a csaj, igen én és a párom is :D Örökölhető :D Párommal csodálkoztunk nagyot :D

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Cherryke: Én gyümölcsbe rakom a 7 gabonás cuccot, egy kiskanálnyival. Nekem így mondta a védőnő, én sem akartam pépnek.

Kri: Majdnem ugyanezek a paramétereink :)

Rékus: Nagyon szépek a fiúk! Hogy ízlett a tápszer?

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Köszöni Niki a dicséreteket, majd elmentem neki valahová és megmutatom, ha majd már megérti. :D
Azóta is gyakorolja a tudományát, amibe csak lehet belekapaszkodik, hogy fel tudjon állni. :lol: Van, hogy már ébredés után nem ülve fogad a kiságyban, hanem állva.

Etus,
Mi az a 7 gabonás?
Tejszármazékot még én sem adnék Nikinek, ha már sikerült eddig anyatejesnek lennie. :)
Valóban nem stimmel az óra itt a fórumon, nekem eddig fel sem tűnt.
Én a 3 napot azért ki szoktam várni két új étel között.
Köszi a linkeket amiket a másik fórumról bemásoltál. Képzeld holle rizspépünk nekünk is van, mert apa véletlenül azt vett. :lol:

Iceberg,
A doki is azt mondta neki egyszer, hogy balettos csaj, amikor lábra akarta állítani még valamelyik első havi vizsgálatokkor és Ő meg felhúzta az egyik lábát és csak a másikon próbált állni. :D
Tiszta szerencse, hogy az anyósodat a szülés utáni hormon hullámkor nem küldted el melegebb éghajlatra. Most már azért kevesebb az esélye ennek, hiába csinálja a hülyeségeit. :)

Varitus,
Ne is emlegesd a lakás veszélytelenítését. Már úgy voltam vele, hogy már egész biztosan ül, már felhozhatom a nappaliba meg a konyhába, erre most felállt és már azt nem merem kockáztatni, hogy itt vágódik hanyat a kövön. :( Pedig munkám az itt lenne fent a konyhában ugye...
Ezt nem mondod komolyan, ezt a tiramisus dolgot ugye??? Hát ez teljesen kiakasztó! Mégis mit képzel??? Amit tőlem kapott volna azt nem teszi zsebre. :evil:

Lina,
Frici nagyon jól eszik már. Nikibe alig tudok pár kanállal beletukmászolni. :(

Mók,
Akkor Lilla is jókat eszik. :D Úgy látszik csak Niki van lemaradva, de nem izgatom rajta magam amíg van tej úgy döntöttem. Beleönteni úgysem tudom.
Igazad van. A 2 csajnak sietős ez a mozgásfejlődés dolog. Még senki nincs elkésve. Bőven ráérnek, addig is kevesebb a stressz. :)

Kri,
Akkor pont ugyanazon a napon álltak fel a csajok. Lehet összebeszéltek? :lol:
Gondolom most már te sem tudod egyedül hagyni egy pillanatra sem. Én a járókában szoktam otthagyni amíg gyorsan csinálok valamit, de sajna sokáig nem szeret ott lenni. A lenti szőnyeget imádja, de ott meg pillanatok alatt a parkettán mászik már és ha oda veri be a fejét... hát... szóval szinte minden másodpercem leköti a kiscsaj.
Te nem tartasz attól, hogy Bettina leharap a kekszből? Niki amióta nekem az almából leharapott, már azt sem merem úgy sem adni, hogy a kezemben van.
Nagyon ari a képen Bettina! :) Meg a két csaj együtt is. Lehet kapni akkora méretben rugit???

Cherryke,
Hát igen, a sapka dologban teljesen igazad van. Nyáron ugye a nap miatt kell. A másikat nem is kommentelném.
Nem az összes készség fejlődik együtt. Valóban lehet, hogy tök korán fog beszélni Hunor. Nagyon ügyi. :D

Rékus,
Nagyon édesek! Egy barna és egy kék szemű. :D

Szilvi
KépKép
ceyla
 
 


Sziasztok!

Látom van 7. havi méretközlés: Frici kereken 8400 gés 74 cm. Csak röviden: az éjszakák úgy néz ki, rendeződtek. lekopogom. Ma fél 9-től 8-ig aludt úgy, hogy 5-kor megszoptattam. Tegnap 7-ig aludt, csak 5 körül volt egy cumiigazítás. Ezt így meg tudnám szokni :-)

A kaja tegnap megint gáz volt, egész nap csak egy fél üveg gyümölcsöt evett. Ebédre próbáltam neki sima univeres zöldborsót adni, gondoltam nem szereti a husit, így ezzel próbálkoztam. Ordított. Aztán csináltam krumplit meggyel, mert a meggyet szereti. Na attól megszabályosan öklendezett. Bár a krumplitól mindig öklendezik. Utána csináltam neki vilmoskörtét tejpéppel. Ezt végül én ettem meg, aztán pedig megszoptattam....

Nem tudom mivel próbálkozhatnék még. Az a baj, hogy pont a főétkezésnél van kínlódás, ami a legfontosabb lenne. A gyümölcs az csak lecsúszik neki. Szerintetek mivel próbálkozzak? Az a baj, hogy nem tudom mi az a táplálék, ami elegendő főétkezésre. Főztem husit neki és lefagyasztottam jégkockatartóba. Arra gondoltam, hogy gyümölccsel adnám neki oda. Hátha. De tényleg így elég gáz, hogy a krumplit nem eszi meg. Azt pedig meg tudom érteni, ha nem akar minden nap húsosat enni. Mondjuk én nagy húsevő vagyok, de a terhességem alatt kb 3 hónapig nem bírtam rá se nézni a húsra. Ja és anyu husilevese se kellett neki :cry:

Ja, képzeljétek felállt a járókában az apjának. Persze úgy, hogy ülve rakta bele. Mondtam neki, hogy nem szeretem ha állítgatja, mert először magától kéne megtanulnia felülni, utána azt csinál vele amit akar. Úgyhogy tegnap egész nap hason fekve játszottunk, hogy gyakorolja a mozgást, forgást. Még mindig nem megy a kúszás, de remélem hamarosan ráérez az ízére....
Vendég
 


Reggel Frici az etetőszékben ülve lerántotta a terítőt az étkezőasztalról. Épp vizet töltöttem neki a konyhapultnál, ő meg pont elérte a terítő sarkát, összetört a kávésbögrém. Majdnem infarktust kaptam, úgy megijedtem hogy baja esett... Szerencsére nem. Tulajdonképpen röhögött. Tudta, hogy rosszat csinált.

Mellékelek friss képet a handsome like daddy feliratú pólóban :-)

Kép
Vendég
 


sziasztok :)

ceyla:Nagyon cuki lehet Niki,ahogy ülve fogad az ágyában reggel!Sztem ne aggódj a kajcsi miatt lehet,h Nikinek még nem jött el az idő,majd kialakul ,ezért is mondják,h sok türelem és kitartás kell,meg próbálkozni.Beletrafáltál! :roll: nálam még buzgón van szülés utáni hormon :P :roll: ,sajnos néha bekattanok,de azt olvastam 1 év és elmúlik a szüléstől számítva :roll:

cherryke:nem kell azon aggódni,h Hunor még nem ül!nekem is mondta a védőnő,h 8-9 hónaposan ülnek stabilan.Máté 1 éves korára indult el,van is egy fotóm amikor áll egyedül és egyensúlyoz :D .Az én barátnőmnek a kisfia 4 éves és alig tud beszélni(sajnos),nem tudom mitől lehet ez nem is akarok ítélkezni,de gyerekekkel van körül véve sokszor és ugye bár tőlük tudnak legjobban tanulni a picik,biztos több oka van egy ilyen dolognak.

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Lina, nekünk azt mondta a védőnő, hogy ha nem akar nagyon enni a baba, vagy nem könnyen fogadja az új ízeket, akkor egy ideig adjuk neki csak azt, amit nagyon szeret, mert sok baba nem nagyon szereti a gyakori váltogatást. Andris is ilyen. Szóval az ő kedvence a krumpli-répa-alma mix, az almát nyersen teszem bele, mert úgy ízesebb,a többit párolom. Áltlában ezt kapja, és ebben próbálok kicserélni egy-egy összetevőt. Múltko ra rízst cseréltem ki, és alíg evett belőle, szóval most a rízzsel kicsit várunk. De tegnap meg ma pl répa helyett sütőtököt tettem (ez konzerv) és ez ma már kifejezetten ízlett neki. Szóval én ebbe fogom tenni a husit is, aztán majd szépen lassan rakok bele a répa helyett mást. Lehet, hogy érdemes Fricinél is így próbálkozni.
Az éjszakákhoz gartulálok!!!
És nagyon "handsome"-ok a fiúk :)

Mi ma megint keltünk hajnal 2-kor, pedig már hetek óta 4-5kor kelt. Szerintem kevesebb lett a tej, mert ugye a kóstolgatás miatt kevesebbet eszik. Pedig így is cicizik minimum 4-5ször. Na mindegy, ha már majd vacsira is kap valamit, és utána jöna cicizés, csak beállunk végre.

Rékus, nagyon édik a gyerkők! Andris is kis szumós :), mint Nóri. Juli és Andris is együt szokott fürdeni, egyre jobban élvezik. Andris néha akkora pacsálást csap, hogy úszik a füri.

Kri, Lányok tündériek. Délután Juli és Andris is együtt alszik, csak nem egy ágyban. Most hogy Andris már legtöbbször csak kétszer alszik, későbbre csúszott a délutáni alvás, olyan 2 körül, ezért most Julit is egy kicsit későbbre csúsztattam (önző módon), hogy legalább egy kis időm legyen ezt-azt csinálni.

Ceyla, Juli engem egy éveses várt állva az ágyban :)

Mozgás meg annyira egyedi, senki nincs elkésve, az tuti! És egyébként a beszéd is nagyon változó. Juli például már egy évesen egész sok szót mondott (mint anno én) és másfél évesen már szépen beszélt. Andris meg majd, ki tudja, ha a férjemre ütött, akkor három éves koráig nem sokra csevegésre számíthatunk :)
Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


ja bocs Ceyla, Milupa (asszem, mert itt más van) 7 gabonás pép vagy gríz vagy nem emlékszem a nevére. Ezt gyümihez szokták keverni, és attól táplálóbb, így gyümivel is ki lehet majd váltani egy étkezést, nomeg ugye a gabonahamizásnak is eljött már az ideje. Juli szerette. Ma kevertem először Andrisnak egy teáskanállal a hamijába, és nem ellenkezett :)

Kép
Kép
etus79
 
 


Rékus,
nagyon édesek a gyekőcök. Együtt szoktad őket fürdetni?

Cherryke,
azért érdekes, hogy három évesen csak szavakat mond, de gondolom majd behozza a lemaradását. Brigi már nagyon szépen beszél mondatokban, bár néha a ragozás nem sikerül, de azért többnyire nincsen benne hiba.

Ceyla,
tulajdonképpen rangidősek a csajok. Bettin sokkal jobban látom, hogy már mászna, állna, Brigi ilyenkor még szépen elvolt ott ahol leraktam. Lehet, hogy a nagytesó van rá jó hatással. Olyan édesen tud rá nevetni.
Az az igazság, hogy nem keksz állagú, inkább a kenyérhéjhoz hasonlít. De legalább tudom miből van. :lol:
Brigit pizsirugiban altatom, a hálózsákot utálta, így ezt veszi fel a pizsire. Így nincs gond ha kitakarózik. Itthon is lehet kapni, bár én ált. teszveszen vagy ebay-en veszem. (már használtam)

Lina,
nagyon édes Frici baba. Szerintem is próbálkozz azzal ami ízlik. Én azt vettem észre, hogy Betti jobban eszi amit én kotyvasztok mint a bébikaját.

Edit,
én is együtt fürdetek. Nagyon jól elvannak, bár a játékok azért természetesen egyszerre kellenének mindkettőnek. És Brigi győz. :lol:

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Lina: nagyon szép :) és nagyon fiú :)

Ma kikisértük apját a Hősök terére. Mennek svájcba zenélni. Vasárnap este ér haza. Már most hiányzik neki a babuc. Mivel busszal mennek (egy csapat bérelt buszt és 2 zenekar Pestről, 1 Pápáról megy) nem irigykedek. Nem bírnám már ezt a hosszú utat. Brüsszelbe menet, azt hittem megpusztulok. Berlinbe még csak-csak, de csak kocsival.

Nagyival vagyok most. Megfürdettük, megetettem, nagyi büfiztette amíg kipakoltam, összepakoltam stb. Aztán letettem, volt nagy szerelmeskedés és alszik :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


megnéztem: Meilenbe mennek.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!

Lina:próbálj répát főzni,és összekeverni anyatejjel,turmixolni,aztán abban másnap pici krumplit csempéssz bele.Vagy salátával keverd,akár zöldborsóval,héjj nélkül.Vagy rizzsel.

Lili reggelinél ott ül velünk,és balhézik,ha nem kap kenyérbelet ő is falatozni,már adtunk héjját neki szopogatni,bár attól félek mindig,hogy leharapja.Szabályosan rágó mozdulatokat végez.
Az úszás jól megy.Sajnos ő is állni akar, ülésből nyomja ki magát,de jobb lenne szerintem is,ha ő jutna el idáig.

Rékus:szépek a gyerekek!

Kri:édesek a Csajok!

Jövő szombaton Nagyi fektet...Megyünk esküvőre.Arra gondoltam,hogy a jövő héten egyik este cumisüvegből adom a tejcsit,hogy ne minden legyen új neki.Kicsit izgulok!!

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sissy. Mi juniusba megyünk Pilisre esküvőre. 15:45kor kezdődik a szertartás, aztán egyházi és a buli. Így én is izgulok, mert du-tól kell a nagyi vigyázzon rá. Más az, amikor csak alváskor kell felügyelni. Ráadásul, hogy fogja megfürdetnI???? Így is 2 emberes már, mert a vízbe ül ám. Kapaszkodik a kád szélébe és a lábával úgy pacsál... Aztán jön a kacsa és már nem kapaszkodik :D Nem egyszerű :D egy fogja, a másik mosdatja...

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Főzöm a cukkinit husival. 10 óraira a gyümijébe rakok olyan 7gabonásat 1 kiskanállal.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok

Én vittem Mátét már gyermek szépség versenyre!Akkor éppen Leó a való világból ,ő állapította meg ,hogy tovább jutottunk,meg Laki Zsuzsi volt még ott!Átjutottunk az azt jelentette,hogy mehettünk egy másik terembe ahol adtak felvilágosítást,hogy a fényképek ára 50ezer Ft és vinni kell különböző ruhákat a fényképezésre és ki kellet választani hol látnám viszont a kisfiamat HA KAP FELKÉRÉST,pl reklám ,sorozat......és elég sokan voltunk ott.ennyit erről :roll:

cherrykede jó neked!mindig van friss zöldséged!én cukkinit még nem próbáltam,de tervbe van már.brokkolit ajánlják még :roll:

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Lina,
Frici jó nagy fiú már! Nem semmi. Niki 70 cm volt 6 hónaposan, de azóta biztosan nem nőtt hozzá még 4 cm-t. :D Akkor ti már 80-as ruhát hordotok? Bár igazából ahogy nézem a súlya miatt is lehet már 80-ast hord egy ideje. A barátnőm fia kisebb és már ők is van amiből a 80-ast hordják, mert szélesebb mint Niki, de hát Ő lány ugye, a fiúk meg mégiscsak fiúk :)
Ezzel az ebéddel kitartó voltál hallod! Én még nem csinálok belőle nagy problémát. Ha nem eszi, nem eszi. Egyszer volt, hogy felbontottam egy másik fajta bébikaját, hát azt sem kellett, így már 2-t dobhattam ki. Úgy vagyok vele, hogy egyre több mindent ehet majd és ha ezek nem is jönnek be, akkor majd talán más ami már jobban hasonlít arra amit eszünk, addig meg legfeljebb elkóstolgatunk. Ha valami tetszik azt próbálom variálni, de amíg tejcsi van és elég neki addig nem parázok ezen.
Nagyon ügyes, hogy már felállt! :)
Nagyon jó a kép is, tiszta vasgyúró! :D

Iceberg,
Szerintem nem kattansz be eléggé, ha még az anyóst nem küldted el melegebb éghajlatra :lol:
Leó a botcsinálta szakértő. Hát de utálom ezt a média csinálta "sztárokat". Tehetség nulla, inteligencia nulla és ezt nézi a mai fiatalság és tőlük tanul. :evil:
Én is olvastam valami hasonlót ami gyerekszépségverseny volt és az volt a lényege, hogy még te fizess.
Nekünk is kellene valami hasonlót csinálni. Bírálni mi is tudunk a pénzt úgyis befizetik, lesz miből reklámozni, ha meg valamelyik gyerek befut levesszük a százalékot. Csak egy jó fotós kell és kész.

Etus,
Viszont lehet Andrisnak 3 évesen az első szava az lesz, hogy "Anya, elsóztad a levest." :D
Köszi a 7 gabonás cuccot, már megtaláltam közben, csak a honlapjuk olyan hülyén van megcsinálva, hogy ott nem is láttam. Zabpelyhet már kapott Niki, majd ezt is kipróbálom, ebbe mégis több minden van.

Kri,
Igazad lehet, hogy a nagy testvér húzza mozgásfejlődésben a másikat. Én is megfigyeltem ha az unokatestvérével játszik Nki, sokkal kitartóbban mászik mint itthon.
Nki is utálja a hálózsákot, de szerencsére ki sem takarózik egyenlőre.

Szilvi
KépKép
ceyla
 
 


Csajok,

a Rossmannban a 10*13-as képek darabja most 10 Ft május 16-ig.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Ice: igen, nagyon jó, hogy van friis zöldségem és el sem kell mennem érte. Na meg tudjuk honnan van... Brokkolit is kapott már. Nem válogatós, úgy néz ki mindent megeszik.

MA: reggeli után visszaaludt, ahogy szokott. Aztán 2 óra múlva felébredt. Na de megint csak láttam, hogy felébredt. Hangja nem volt. Leselkedtem :) És képzeljétek. Ahogy játszott a párnával, hasra fordult és 4kézlábra állt. Azt hittem hanyatt esek... Elkezdett rugózni előre-hátra. Aztán a hátára fordult.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Ezt a 7gabonás cuccot milyen időközönként kell? Én 1 adag gyümibe raktam csak egy teás kanálnyit. Ízlett neki...

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


1/2 2 óta így alszik a működő hintába. És én már el akartam adni a hintát
Kép

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


4ig aludt a hintába :)
Úgyhogy ebéd nem volt. Vagyis odaadtam neki a cukkinit, megette. 9:45kor evett, utána 4kor... Most fürdettük, Nagyi eteti.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Iceberg: Én is hallottam már hasonlóról. Igyekeznek a szülőket mindenhogy lehúzni :evil:

Cherryke: Irigykedem a sok nappali alvás miatt. Bence egész nap nem alszik 2,5 órát. :(
Én a 7 gabonás cuccot szinte minden nap adom Bencének gyümölcsbe. Nekünk akkor ajánlotta a védőnő, amikor a kaksi gondok voltak, hogy több rosthoz jusson, így jobb lesz a bélműködése.

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Varitus: azért kérdeztem a 7gabonásat, mert Hunornak fáj a hasa tőle. És nagyon sokat pukizik. Ha kijön már nincs gond, de addig...
Ne irigykedj a sok alvás miatt. Éjjel bulizik :) nem hangosan, de dumál és játszik. Van, hogy 1 órát is fent van. Reggeli után alszik, aztán ebéd előtt vagy után. Ma is 6kor már ébresztett, aztán evett, most aludt el.
Ő babakocsiba nem alszik. Úgyhogy ha sokfelé kell menni, igencsak elfárad.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Ma zöldséges rizs-hús-sült alma lesz az ebéd. Arra is gondoltam már, hogy fél adag ebédet és féladag gyümit adok neki. Mondjuk most kapja a sült almát, tehát nem kell. Kiváncsi lennék mit szólna. Vagy adjam tovább neki az 1 adag ebédet, és ha kevés lesz neki nemsokára, kapjon gyümit? Filózok, majd kipróbálom :)

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Cherryke: Bence szerencsére sosem szenvedett a pukik miatt, nagyon lazán tudja eregetni őket :)
Jajj, azt nem bírnám, ha Bence így fent lenne éjszaka. Bár most megint többet ébred (jön a foga...), de szerencsére szopi, vagy cumi és vissza is alszik.

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Engem nem zavar, arra felébredek, hogy játszik, aztán alszom. Egyszercsak arra ébredek, hogy csend van :) De olyan aranyos, mert nem sír.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


ma nem tudom mit adjak neki ebédre... Lehet ma csak gyümiket kap. A főzeléket már nem eszi meg hús nélkül. Ja és napok óta nem adom neki a pépet. Az baj? reggel-uzsi-vacsi táp. 10 órai gyümi, ebéd főzelék, de ma gyümi lesz az is.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


ejjj de gány idő lett...

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


sziasztok

cherryke-én sem adok adok minden nap pépet Balázsnak,sőt pár napja nem is adom én sem.egy kis gyümit szoktam vagy enyhén darabosan(ilyenkor már ajánlják a rágó izmok végett) vagy pépesen,mert nem mindig fogadja el darabosan.dél és 1 között ebéd,majd tápszer és tápszer meg tápszer
:) ,de van hogy már alszik az utolsó tápi helyett :)
csináltam neki tegnap cukkinis -burgit,de nagyon pukiztatta később ezért ezt kerülöm,mert elég izgi-mizgi volt tőle.

Tegnap olvastam egy baba receptet,hát kiakadtam.Karalábé és brokkoli főzelék :shock: ez egy kicsit durva sztem,mert mind 2 gázosító :roll: még a burgonya is.

Tényleg elég rossz idő van,de mi grilleztünk ma és a végén grilleztem banánt és nagyon ízlett Balázsnak még kérte is ,de már nem akartam sokat adni neki,nehogy fájjon a hasa!
Bánom,h nem jutott eszembe az alma is! :roll:

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Cherryke: Mondjuk így nem hangzik olyan rosszul az éjszaka :D
Én még nem is adtam pépet neki.

Iceberg: Ez a grillezett banán nagyon jól hangzik :lol:

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 



Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


varitus:finom volt amúgy :) ,Máté mézzel ette :roll:

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


jaaa és szoktam sütni bundában is,olajban!ajaj az nagyon finom pillanatok alatt elfogy,mézzel kell lecsurgatni úgy az igazi,de finom nélküle is :D

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tegnap tettem brokkolit a krumpli-répa-saláta mellé.Ízlett neki,pukizott mondjuk többet,de ennyi.
Szombaton volt kerti-parti,nagyon jól elvolt Lili.Leestünk a lépcsőn,azaz kicsúszott a lábam,de azon kívül,hogy nagyon megijedtünk mindketten,szerencsére nem lett más.

7gabonásnak i a neve?

Cherryke:akkor ketten izgulunk.... :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Judit,
boldog névnapot Botinak!
Mi újság veletek? Régen voltál.

Mók
merre vagy?

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


SissY: én milumilt vettem. Az a neve, hogy 7gaponás pép. Kék dobozba van.

Ma gyümi-joghurtot 10óraizott :)

Sissy: minek iszol annyit, látod leesel a lépcsőn :twisted:
Igen, izgulok... csüt óta itt volt anyám, tegnap ment haza, de azt hittem idegbajt kapok. Rájöttem, hogy nekem nem kell segítség, ha pár napra egyedül vagyok. Máskor is lesz ilyen, annyi, hogy meg kell főzzek magamnak, vagy bekészíteni a főzni valót. Kényeztette Hunort rendesen. Nyekkent a gyerek és már kapta volna föl. Mondtam anyunak, ez itt nem működik. Pár nap alatt hozzászokik a gyerek én meg megőrülök 1 hétig, mire vissza rázódik. Viszont a hinta bevált :) du mikor nyügizett, beraktam és elaludt :D
Na meg fémkanalat adtam a gyereknek szombaton, at rágta, masszíroztam vele az ínyét. Az egyik fogát érzem, hogy kint az éle. Nem látom, mert nem engedi, hogy megnézzem, de párom is érezte az éles fogacskát. Tegnap este még csak pici rész volt, ma már teljes széltében érzem. És a bal lenti szemfogát is...

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sissy, de jó hogy nem lett bajotok!

A brokkolit én is elég hamar adtam Julinak. Andrissal még nem próbáltuk. Vele még indig csak az alma-répa-krumplinál tartunk, és ezt sem mindig eszi meg. Pár napja próbálgatom a husit is, hát azért sincs oda. Igazából, szerintem maga az evés nem izgatja egyelőre különösebben. Hát én azért ebédre meg uzsira mindig próbálkozok, aztán majd csak alakul. Ma vettem egy kis fej céklát, a héten azt is bevetem. Olyan furi ez nekem Juli után, aki bármit megevett, amit csak adtam neki.

Ja és tegnapra kicsit be is náthásodott. Nem vészes, csak dugul az orra, de nem is olyan nagyon taknyos, csak az alvásban zavarja igazán. Az is lehet, hogy csak ettől a hülye időtől van, vagy a fogai miatt duzzadtabb a nyálkahártyája.

Cherryke, és milyen volt az urad svájci koncertje?

Rékus, és neked a barátnőzős este? Ment a tápszer? Vágyom már én is egy kimenőre...

Mók, tényleg ne tűnj el!

Edit

Kép
Kép
etus79
 
 


Etus: a koncertjük jól sikerült, csak ez a szervezés... 20 órát utaztak oda :D hülye buszvezetők :D
Hunornak akart hozni egy baseball sapit a country boltból, de 20ezerFt lett volna :D csokit hozott és pénzt :D ja meg kolbászt és sört.

Most vettünk a gyereknek csőrös füles poharat. Meg kiskanalat, mert állandóan eltűnnek :D mondtam babucnak, ezek drága kanalak, lehetőleg ne nyelje le :D ja meg kis polip, kis rája a füdéskor játék.

Kriszta
Kép
cherryke
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek voltam a C&A-ban és vettem 5 db rövidujjú bodyt 1890 Ft-ért. Ha valakit érdekel esetleg. Fehér színűek, színes állatka van az elején. Én még 56-os méretbe vettem anno ilyet és jó minőségűnek tűnt. Most 80-as méretet vettem.... Kicsit fura mondjuk a szabása, felül tökjó, alul meg kicsit jobban rálóg a combjára de nem azért mert bő, hanem ilyen fazon. Amúgy nem tűnik kényelmetlennek.

Képzeljétek, ma csináltam Fricinek ebédet és evett egy harmad adagot! Már ez is haladás ebédre. Sajna répa nem volt itthon, de a múltkor fagyasztottam le neki 2 brokkoli rózsát, meg jégkockatartóba csirkehusit. Na most ezt kevertem össze Sinlac péppel meg egy tk lenolajjal. Legalább evett belőle, haladunk. A gyümölcsökkel továbbra sincs gond. Bármi jöhet, üveges, saját készítésű, túrókrémes. Ja képzeljétek múlt héten megevett egy banánt. Magába, éppen hogy csak összenyomkodtam. Mondjuk kis banán volt, de akkoris.

Próbáltam neki krumplit adni almával, de megint öklendezett. Ez a gyerek nem szereti a krumplit :-(

Az éjszakáink isteniek. Már több, mint egy hete fél 9-től kb 6-ig alszik, akkor szopi és még visszaalszik 2 órára. Ezen kívül még napközben van 2szer 1 óra alvás. De van, hogy inkább másfél. Mostmár szinte azon aggódok, hogy nem sok ez egy kicsit?!?!?!?
Vendég
 


Sziasztok!

Sissy: Szerencse, hogy nem lett bajotok!

Lina: Én is vettem ilyen body csomagot kb egy hónapja 74-esben. De már akkor is alig volt jó Bencére, pedig még csak most 68 cm. Sajnálom őket, mert tényleg jó minőségűek. Majd veszek nagyobbakat :)
Szerintem alvás miatt ne aggódj, én erről álmodozok :lol:

Bencének ma áttört felül a második foga is. Na, van is ma nyűgi. Gondolom, a hidegfront sem kedvez neki. :(
Tegnap Ikeában vásároltunk kicsit, olyan jó volt. Már nagyon régen voltam :)

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Gyorsan ,röviden /majd holnap jövök bővebben/: Lillának is kibújt alul az első foga. Ettől függetlenül éjszakáink sajna nem változtak.
Lilla gyönyörűen eszegeti a szilárdabb kajákat,bár mindig az tetszik neki amit apa,vagy én eszünk. Zöldségekből a sütőtök a favorit,de kedv kérdése minden. Már mászó pozícióba húzza a lábait,négykézláb.
Ja és ezen pozícióban ringatózik. :D Szeret sétálni,nézelődni,főleg az autók tetszenek neki!
Megkapta az agyhártya gyulladás elleni oltás első adagját.

Lina!
Irigylem az éjszakát!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Rekus!
Nóri nagyon szép baba!!!! :D :D :D :D

Kép
mók
 
 


Kép

Sziasztok :D

Na végre csak sikerült nekem is lekicsinyíteni a képek :D :D akartam már nektek felrakni :D háhá most már én is tudom :roll:

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Kép

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Iceberg, nagyon-nagyon cuki Balázs!!!

Lina, az alvás miatt ne aggód. Napközben Andris is kb így alszik, 1-2 órát 2x. Mi 1-2 hete álltunk át a napik 2 alvásra, de ez így nekem elég jó, főleg, ha nem kelti fel valami fránya taknyosság, vagy fúrózás :evil: . Az éjszakátok meg mesésen hangzik. Mi még kelünk 4-5 körül enni, de aztán még alszik kb 7-ig. Csak most az orrdugulástól többször felkel éjszaka, én meg már kezdek eléggé elfáradni.
DE én ezt nem is érte, nappal szinte nem is taknyos, éjszaka meg alig kap néha levegőt. Pedig most még nincs is száraz idő. Talán a foga... (ezt mostanában mindenre rá tudom fogni :))

Mók, de jó nektek, hogy ügyesen esztek. Andris csak kóstolgat ebédre főzik, du gyümit, de néha éppen csak valamit, aztán mindig jöna cici. Olyan érdekes ez. POnt ugyanakkor kezdetm nála a hozzátáplálást, mint JUlinál, és vele semmi gond nem volt, Andrissal meg nem haladunk semmerre (max visszafele :)). Persze ez még nem gond, mert van tejcsi, de azért mire költözünk olyan jó lenne, ha legalább egy hamit meg tudna nélkülem oldani, mert így nagyon nehéz lesz.
EDit

Kép
Kép
etus79
 
 


Ice,
nagyon édes Balázs. Barnák a szemei? Tényleg szemszínnel hogy álltok? Nálunk még mindig barna kék zöld keveréke. Nem tudom milyen lesz, valószínű zöld kis barnával.

Mók,
gratula fogacskához. Ügyes Lilla is. A szurinak gondolom nem örült. A pneumo elleninél 1 évesen is kell majd kapnia emlékeztetőt?

Edit, Lina
Betti azt eszi szívesebben amit én csinálom, bébikaja nem ízlik. De a krumplitól ő is öklendezik. Ha viszont csak kicsi van a kajájában megeszi.
Betti most ált. 3-szor alszik. Délelőtt kétszer kb 1/2 órát, majd kettő - három körül egy hosszabbat. Most éjjel 4-kor kelt először, majd 7-kor. Ez már haladás. Bár a héten tervezem, hogy a fülét kilövettetem, már kint vannak a fogacskák, most egy kis szüntet jön, mert a felső egyáltalán nem látszik, így majd a füle fog fájni. :oops: De nem egyszerre a fogával. :cry:

Sissy,
még jó, hogy nem lett semmi bajotok. Múltkor én is eltanyáltam a lépcsőn Bettivel. Tiszta lila lettem, mert nem tudtam letenni a kezem, mert ugye a csajt fogtam.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Kép

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


A Dm bababónusos kuponfüzetekben van 50%-os C&A kupon, 2 db összesen.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


etus:köszi szépen :D

kri:köszi :Dnagyon aranyosak a lányok,milyen vigyorik:)))egyforma az orruk meg a szemük sztem!nagyon hasonlítanak egymásra! igen barna Balázs szeme,de néha van mikor zöldes beütése van!sztem barna szemű lesz ez már nem fog változni tuti.

sissy:hála a jó istennek,h nem lett semmi bajotok!!elhiszem,hogy megijedtetek!!!!én pont ettől félek mikor megyek le Balázzsal a lépcsőn!térdem miatt is,ezért mindig kapaszkodok.

Nálunk még tetézi az is,h ki akar jönni a falból a kapaszkodó!Már csomószor mondtam a páromnak csinálja meg,de mindig azt mondja,h majd! :roll: ááá férfiak :P :roll:

Kép

Kép



Évi
iceberg
Budapest
 
 


Iceberg: Nagyon aranyos Balázs :)

Etus: Én is a fogára fogok mostanában mindent, szerencsére nem kell sok dolgot, de ha nyűgös, tuti a foga miatt van :lol:

Kri: Bencének még mindig kék a szeme, remélem, így is marad. Bár egyikünké sem kék, csak az egyik nagymamáé :D
Én az 50 %-os dm kuponokat a drágább őszi-téli cuccokra tartogatom. Aug 31-ig érvényes, ha jól emlékszem.
Nagyon édik a csajok, tényleg nagyon egyforma az orruk :lol:

Rita

Kép

Kép
varitus
Budapest XVII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: