Új privát üzeneted érkezett!

Panndi, gartulálok!!!! Én már a nevét is megnéztem. Bocsi ráérek. Apát hívják így?
franci
 
 


Kri!
Kép
Egy kalappal a csütörtöki vizsgádhoz!!!!!

Franci!
és egy laptető. :lol: :lol:
kollégák még mindig szemetek???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi!
Gratulálok kisGáborhoz!!! (meglestem Franci után :D :D )

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Annamari, néha muszáj egyet-egyet begyűjteni. :lol:
Kollégák elég genyák, elsősorban egy, de szarok az egészre.
franci
 
 


:)

Nem, Apa nem Gábor, a nőgyógyász az :lol: :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panndi, Gergő keresztneve: Gergely István.
Gergely - nődoki neve.
István - apa neve.
:lol: :lol: :lol:
franci
 
 


Nálunk nőgyógy neve: Ferenc. (mint apunak, de nálunk nem lett ez a "szép név" :D :D :D )

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, pedig mostanság ritkaság számba megy Ferike.
A bölcsibe volt egy Ferike, félig kínai volt. Furi volt.....
franci
 
 


Franci!
Itt a cigánysoron van Ferike, mindig kiabálnak neki, kb. 20 éves. :lol: :lol: :lol: :lol:
NA nem itt ahol lakom, kicsit, na jó van, még egy kicsit odébb. :lol: :lol: :lol: mindig a cigány Ferkó jutna eszembe. :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Azt elhiszem.
Én tegnap kisebbségi Kevint láttam. Rosszabb mint a Ferike.
franci
 
 


Kri,
csak ügyesen, mint eddig!!!

Panndi,
EZ ÓRIÁSI, CSÚCSSZUPER :lol: :lol: :lol:
Nálunk mindenki GÁBOR, csak a Gabi Benedek is :lol: :lol: :lol:

Franci,
laptető kell is néha, szard is le a munkatársakat...

Angyalka,
ha jöttök és kell valami szívesen szedek össze Zsombinak, bár Boró sok mindent elkoptatott, mert korán mászott és malacul eszik, de biztos akad még bőven, csak szólj időben, mert Anyuéknál van a raktár :lol:

Annamari,
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! sok puszi...a torta nagyon szuper...

Boni család mizu???
danyuci
 
 


Sziasztok Lányok!
(anyuéktól jelentkezem)

Lexinek és Sebinek sok boldogságosat kívánok!

Annamari! Neked is boldog 20. szülinapot :lol: :lol: :lol:

Évi!
Gondolj csak bele, hogy régen, amikor muszáj volt a természetre bízni a dolgokat, mennyivel több anyuka és gyerek halt bele a szülésbe. Adjunk hálát, hogy lehetőség adatott arra, hogy ezt elkerüljük. Én azt mondom, hogy ne őrlődj ilyenek miatt, hanem bízz az orvosaidban!!!

Danyu!
Nekünk mindenünk van, mert Szilárd ruháira vigyázta, mivel éreztem, hogy szükségünk lesz még rá. Jó lesz Boró ruhatára majd a huginak :)

Most csak ennyire jutott időm, de örülök, hogy mindenki jól van, és szépen alakul minden babácskának és gyerkőcnek az élete!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Danyu, Angie!
Köszönöm szépen!!!!
Kép

Angie!
Ne öregíts, csak 17!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nagyon régen nem jártam errre, most csak gyorsan

Panndi!
Gratulálok Nekted! Elsősorban az egészséges babóhoz másodsorban, hogy jön egy kukacos is a családban! Úúúúgy beleborzongtam...Örülök Neked!

ígérem, jövök hamarosan! :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Annamari!
Jaj bocsi! Mar szamolni sem tudok :)

Panndi!
El is felejtettem gratulalni a kukacoshoz! Gondolom, apa mos nagyon orul.

Panni!
Borzasztoan kivancsi vagyok ratok is. Mar nem sokat kell varni a nagy titokra. Ki hiradozik? En?

Zsombornak ma nagyon fajt a hasa, de amikor epp nem faj, olyan kis erdeklodo, es 3 nap alatt hirtelen kinyilt a kis tudata. Annyira cuki. Amikor fajta hasa, szegeny teljesen magaba fordul, ilyenkor meg hirtelen atvalt egy masik Zsomborba.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

angie: köszi a bíztatást! Bízom az orvosomban, péntekig meg még van idő...

panndi: gratula a kis kukacoshoz!

kri: mennek a drukkok csütörtökre a vizsgára! Majd jelentkezz!!!

franci: nálad is beindították a szülést?

Mi "jól" vagyunk. Ma még a bajok mellé kissé kótyagosan is, kezd kijönni rajtam az alvás hiánya. Napközben meg nem tudok, mert 3 idióta (már bocsánat) kutya (a gazda a hibás) van a szomszédban, és egész nap ugatják egymást... Na mindegy.
Elköszönök, próbálok aludni - ha hagy az albérlőm.
Ja, tegnapi mérések szerint 3900 gramm Péterem...
Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Jó reggelt

Lillaanyu remélem minden úgy történik ahogy szeretnéd! gondolok rátok!

Panndi hűha a sok +++++ megtette hatását

:wink: :lol: kiscsajok mit szólnak hogy öcsi lesz?

Minden ünnepeltnek boldogságosat!

:lol:


Esett annyi hó most nézem, , így Zsigát vihetem szánkózni:)

mellesleg az állatkertben voltunk tegnap, ilyenkor maga a tökély:) és ha fázunk be lehet menekülni átmenetileg a házikókba.

volt életre szóló élményem is.

az egyik házban már nem emlékszem melyikben bementünk valami zsebes cukiságot megnézni.Ismerősöm kinnt maradt a picivel én meg bevittem nagylányát(ZSigaidős) és Zsigit .. megnéztük az egereket és bementünk egy félhomályos terembe.. egy kis idő múlva érdekes hangok csapták meg a fülemet. meg olyan hülye érzésem volt és elkezdtem felfelé nézegetni. fölöttem mindenhol denevérek. lógtak a nagyobb fajtából.. na levert a víz. kit érdekel a cukiság minél előbb ki akartam jutni persze a két gyereket próbáltam rávenni hogy inkább menjünk ki:) de kislány hajthatatlan volt:) végül ismerős jött be nevetve megmentett:)

Életre szóló élmény volt..elmondhatom hogy voltam olyan helyen (magamtól sosem mentem volna) ahol hemzsegtek a denevérek..mégha nem is röpködnek. :lol:
Vendég
 


Jó Reggelt!

boni, én is megijedtem volna...

Én ma éjjel megint alig aludtam, Apa vitte Lillát bölcsibe. Képtelen voltam összeszedni magam, így most az ágyból írogatok.
Majd még jövök.

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Danyu, nem hiszem hogy a lánykád malacul eszik. Csak néha félremegy a kanál.

Angie, Zsombor már most tipikus pasi. Kedves és aranyos ha jól van, de ha fáj valamije, akkor…. nem is részletezem.

Évi, nekem beindult magától. Vagy ahogy én fogalmazok, a hülye focidrukkerek miatt, akik kimentek az utcára őrjöngeni. Teljesen kikészültem tőle….

Boni, nem is tudtam hogy télen ilyen jó az állatkert. Nekem uncsi volt gyerekként. Nem lehetet állatot látni. Mindegyik elbújt.
Denevérektől nem csoda hogy padlót fogtál. Nem félek tőlük, de így én is sokkot kaptam volna.
Végülés: denevér = pilóta egér. :lol:
franci
 
 


Évi, pihengess!
franci
 
 


franci: még ki sem keltem az ágyból :D :D :D
Apa elvitte Lillust bölcsibe, ma jódógomvan...
Pihengetek.

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Franci én gyerekkoromban max mamánál a hátsóudvarban tudtam állatkertezni :wink: :lol:

Lillaanyu :
csak pihenj!
Vendég
 


Szilvia!!!
Várunk, mert visszanézni nincs időm és Rólatok még semmit sem tudok, mióta visszatértem...

Évim!
Pihenj helyettem is 8)

Boni,
a denevérek ártatlan báránykák, ne félj tőlük...ha beakad a hajadba, akkor is ő jobban fél...
danyuci
 
 


Boni:
Ropogós sajtos tallér recept
Kategória:
Nassok, sós finomságok

Hozzávalók:
1 kg liszt
1 evőkanál só
1 kávés kanál sütőpor
25dkg reszelt sajt
25dkg margarin
1 nagy doboz tejföl
2-3 tojás
ízlés szerint kömény mag

Elkészítés:
A hozzávalókat összegyúrjuk. Majd kis golyócskákat formálva belőle, tallérsütőbe össze nyomjuk és mind a két oldalukat 10-15 másodperc alatt készre sütjük.

KépKépKépKép
moti
 
 


Panndi,
gratulálok!!!!!megtörtétek a lányos sorozatot!.-)el sem tudlak még képzelni kisfiúval!jó dolga lesz, 2 nővér mellett.Örülök, hogy minden rendben.

Évi,ne rágd magad tényleg, jól mondják az előttem szólók....csak pihenj, és koncentrálj arra, hogy minden rendben lesz.Te nem a saját kényelmed miatt szülsz császárral, hanem, mert így a legbiztonságosabb.A méretektől ne félj, nekemmindkét fiamat 4,5 kilóra saccolta a gép.a dokinő maga mondta, hogy ez tutira nem igaz, megfogta a hasamat, és megbecsülte 30 dkg eltéréssel mindkétszer.)

Danyuci,képeket kérünk!!!!.-)tudom, sok idő kell hozzá.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Ma fél 1-kor keltem ki az ágyból :oops: :oops: :oops: de naggggyon jól esett az egész délelőtti lusti.

moti: végül mennyivel születtek a srácok?

Többiek?

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Motiköszönöm:)

Lillaanyu csak pihengess! Holnapra megy minden drukkom!

én töltöm danyu képeit :oops: csak nincs rá érkezésem.
Vendég
 


Moti,
képek Boninál, majd válogat belőlük és ideérnek, de ha dobsz emailt, akkor szívesen átküldöm Neked, de házas alig van, mert raktárt nem akarunk fényképezni... :oops: és még elég táboros állapotok uralkodnak...talán sosem lesz rend...én néha kicsit el is keseredek ezen, de nincs tökéletes, ez van...

Franci,
Boró nagyon malac, hidd el...néha a száját sem csukja be, csak kifolyik a főzelék...küzdünk is a kajával rendesen... :cry:

Évi,
irigyellek... 8)

Boni,
nem ez a legfontosabb, ha lesz szabad kapacitásod, akkor bőven ráér, talán a többiek oldala nem lyukad ki addig...
Ha ez az ujjnyomda dolog jó, és Nektek beválik, akkor majd beszerezhetnél nekünk is egy csomaggal mielőtt hazafelé igyekeztek és akkor megoldjuk az üzletet...bár Neked sosem tudom hol írjak...melyik topikban :lol:

Annamari,
merre jársz???
danyuci
 
 


Angie!

Igen,sztem neked fogok sms-t írni mert a te számod tutira megvan...aztán te hozod a híreket,oksa?! :wink:

Panndi!

Gratula a kiskrapekhoz!!:)

Már nagyon nyűg ez az utcsó hónap...alig kapok levegőt,úgy nyomja a kis drágám a tüdőm...alig bírok éjjel megfordulni az ágyban...alig bírok a gyerekekhez lehajolni...szóval már nagyon-nagyon nyűg!!!

Ja és ráadásul minden reggel fél 6-kor kelek mert apát hordom melóba...lejárt az ö kocsiján a műszaki és kb.még két hét mire meglesz..szóval este meg éjfél körül esek az ágyba mert addigra pakolom el a csatateret a nappaliban meg a konyhában...

Bocs h csak magammal foglalkozom...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Évi,a srácaim 3520al és 3780al születtek.a gép 4,5 kilós saccolásával.)úgyhogy ne izgulj.most akkor holnap tutira megszületik a kisfiatok?
pihenj sokat még ma!!!
Boni, szívesen, remélem, ízleni fog, mi nagyon szeretjük, csak mióta gyerekek vannak, ritkán tudok ilyet sütni, mert maga a kisütés nagyon időigényes.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

moti: megnyugtattál, köszi. :lol: :lol: :lol: Egy kilóval többet tippelni, nem semmi.
Tudom hogy a gép csak saccolt értéket mutat, csak az ember hajlamos ott abban a helyzetben elhinni hogy tényleg akkora a babája hogy húúúúú. :shock: :shock: :shock:
Holnap megyek be délelőtt a kórházba, ha minden rendben és a doktor bácsi is úgy gondolja, akkor igen, meglesz Péter baba.
Sajnos még mindig csúnyán köhögök... Majd meglátjuk.
Azóta egyébként már átgondoltam a dolgokat, és inkább maradjon még bent ha akar, ezt azért holnap elmondom odabent. Aztán majd döntünk. Remélem helyesen!

danyuci: Te mikor fogsz tudni egy kicsit pihenni, lazítani? Rád férne...

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi, nagyon szép dátum január 28-a.
franci
 
 


franci: tán valakinek valamilye van? :o

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi!
Holnap ilyenkor már 2 gyerekes édesanya leszel.
Gondolok Rád majd!!!!!!!!

Danyu!
De aranyos vagy, hogy hiányzol, jól esett. :D :D
Apa ma elcserélte a műszakot, így ma is délelőtt ment. Én meg főztem, sütöttem, közben Szonját szórakoztattam, ebéd után sétáltunk, elhoztam a nagyokat az oviból 5-kor szülőire mentünk apával, aztán itt is volt az este.
Iwiw-en meg szoktam nézni a képeket, aranyosak nagyon.

Franci!
3 hét, izgulsz???

Moti!
Elég jól tévedett a gép, de így is szép súlyban születtek.

Boni!
Denevértől én is frászt kaptam volna.

Angie!
Szegény Zsombor. :( :( de gondolom már nem minden napos dolog a hasfájás?? Te is kivárod a 6 hónapot, s utána kezded a főzeléket, gyümiket?

Teri!
Where are you???
Ma találkoztunk a tanítónénikkel, sőt beszéltünk velük. A nagycsoportos ovisok szüleinek volt szülői ért.

Kri!
Akkor túl a vizsgákon???

Panni!
Remélem nálatok kislány lesz!!!! Ennyi fiú... :lol: :lol: :lol:

Beze!
Mit kapott Lexi a szülinapjára? Szeptembertől megy majd oviba? vagy majd csak jövőre?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari, ne haragudj, hogy utólag, de nagyon boldog születésnapot kívánok neked!!!

Évi, drukkolok nagyon! A saccolásnak pedig tényleg ne higgy!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Évi,gondolom ezt nár nem olvasod, de nagyon drukkolok Nektek!!!!!
Várjuk Péter babát és a híreket!

ANNAMARI, NEKEM IS HIÁNYOZTÁL!!!!.-)

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Végre vége a vizsgáknak. Jupiiiiiiiiiiii :):):)

Lillanyu, nagyon szorítunk értetek, várjuk a híreket.

Nézzétek le nekem hogy nem reagálok most, de képtelenség ennyi irományt visszaolvasni.

Cukorterhelésem szuper lett. Súlyban is ott tartok mint anno Zsombival. Nevünk még nincs, lehet tényleg a szülőszobán fogjuk kitalálni :):):) Már én is közeledek a vége felé :). Ma elutazunk úgy hogy majd csak hétfőn tudlak titeket olvasni.

Panndi gratulálok a kis kukacoshoz :):):)

Panni, drukkolok értetek is a meglepi baba lassan nálatok is elő bújik :).

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Évi, aki már ezt nem olvassa, de így is nagyon izgulok érted. És a ha este még is itt lennél, arra gondoltam, hogy Peti szülinapjának jó lenne a mai dátum. :)

Lányok, Évi Fehérváron fog szülni, ugye? Csak mert tegnap reggel azt hallottam, hogy látogatási tilalom van.

Annamari, nagyon izgulok, de tegnap inkább sírni tudtam volna. :cry: :cry: :cry: A manikürös nő fiának a barátnője terhes, 19 évesek, persze nem tartják meg. De ami a legdurvább 2 babája is volt, az egyik elment, de a másikkal jövőhéten műtik. Azt hittem lefordulok a székről.
De a körmöm szép lett.

Panni, kitartást, már csak 25 nap. Az nem sok. Fiúkat túlhordtad?

Kri, nagyon örülök hogy túlvagy a vizsgákon. Jó pihit hétvégére. Rádfér! Azt hittem Balázs lesz a pocilakó.
franci
 
 


Franci, én azt szeretném ha Balázs lenne, csak férjecskémmel még meg kell egyezzünk. Ő egyenlőre tereli a témát :). Vannak neve amik bejönnek a Zalán, Botond, Ákos, de a Balázs a kedvencem. :)
No majd kiderül. Zsombi neve is a szülőszobán dőlt el bár én a kezdetektől fogva mondtam hogy Zsombi lesz férjem sokáig ellenkezett, de csak be adta a derekát :):):)

Szorítok érted nagyon. ++++++++++++++++++++++++++

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, akkor puhisd apát!
franci
 
 


Beze!
Köszi szépen!!!!

Moti!
de aranyos vagy... :lol: :lol: :lol: :lol:
Fiúk, hogy vannak??? Sebi szalad? Boldi nem szokta ellökni???

Franci!
Én az ilyennek csak azt kívánom, hogyha megérett az anyaságra, szenvedjen meg a gyerekért.
Milyen lett a körmöd?? Franciát csináltattál? Képet tudsz mutizni róla???

Kri!
Nálunk se tetszett apának a Szonja, s látod mégis az lett. :wink: :wink: :lol: :lol: sőt a Tamara se tetszett neki, nem is mondta mikor megszületett Réka. Én kérdeztem meg a csecsemőst, hogy mit mondott apa. :lol: :lol: :lol: akkor mondta, hogy Molnár Réka. Mondtam akkor még írja hozzá a Tamarát is. :D :D :D :D
Megpuhul addigra apa, hidd el. Ha azt mondanád a szülőszobán, hogy Töhötöm vagy Ivó, abban az állapotban meg sem hall semmit, csak bólogat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, nem csináltam képet róla. De sima egyszerű, saját köröm zselével megerősítve. Múltkor csak egy szinű volt, de most francia (egy Francinak mégiscsak az dukál :lol: :lol: :lol: ), és olyan szép. Főleg hogy én milyen csálén tudok körmöt reszelni.
A csajról egy a véleményünk, majd ajánlok neki jó dokikat 10 év múlva. undok béka vagyok, de ez van.
franci
 
 


Sziasztok!

Eloszor is Sebikének és Lexinek boldogságosat :D

Annamari!
Neked is mindenbol a legjobbat k&vánom :D

Jol vagyunk, tudom rizikos , de még megszoktunk erre a hétre Szlovákiába anyumékhoz. Gyurikát tegnap és ma elvitte anyukám magával az oviba, nagyon jol érezte magát-persze mama ott vanvégig :)

A csontjaim már fájdogálnak, néha kisebb méhosszehúzodásokat érzek. Aludni már nem valami jo, állandoan wc-re járok :evil:
Nst-re szerdán megyek , meg dokihoz is, és védonohoz is. A legutobbi kontrolon azt mondta a doki, hogy jo puha a méhszáj- ezzel is konnyebb lesz-bíztato :)

Evi!
Drukkolok neked, jaj de kíváncsi vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panndi!
Gratula kisfiúhoz! :)

Moti!
A talit szerintem még megejtjuk Matyi szuletése elott :wink: Koszi a bíztato szavakat és orulok, hogy ízlett az epres ital :D Egyébbként Gyurusnak képzeld 2 barátja is van Boldi és Zsebike
:wink:

Annamari!
Igen nekem is ez a tippem a sorrenddel kapcsolatban, de orulnék, ha Pannival osszefutnánk az osztályon :D :D

Franci!
Kiadom, ha vmi ki akar jonni-koszi aranyos vagy, tudod én ilyen paragép vagyok, vmit iszonyú lazaán fogok fel vmitn meg nagyon tudok parázni :?

Kri!
Vizsgághoz gratulálok, ugyes vagy!

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka!

Én is örülnék a talinak az osztályon :wink: ..még simán összejöhet.

Tegnap én már voltam a klinikán CTG-n.Tényleg, neked van fogadott szülésznőd?Nekem igen,Tigyi Zsuzsi...tegnap taliztam, is bennt vele..És ki is a dokid?
Én már se dokihoz,se védőnőhöz nem megyek...ma voltam egy utcsó védőnői viziten,mostmár csak a szülésznővel randizgatok a CTG-n :wink:

Franci!

Márk fiam napra pontosan a kiírt napon érkezett,Krizsike 2 nappal korábban,Olika meg kettő nappal később...szal most bármi lehet :wink: ..nagyon nem hinném hogy sokkal előbb jönne mert egyik se jött előbb nagyon,a másik meg hogy napra pontosan tudom hogy mikor fogant.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hú lányok, de pörög a topik!
Mi megint anyuéknál vagyunk, ma elvittem Szilárdot Fóton egy gyerek színházba, hogy egy kicsit vele is legyek. Közben meg anyuék elvoltak Zsomborral.

Annamari!
Sajnos még mindig napi szintű a hasfájás. Pár napig nem volt, el is hagytam a szuszpenziót, de vissza kellett állni rá, mert visszajött a kemény hasfájás. Vannak könnyebb napjai, de akkor sem marad el napi többször egy-egy fél órás üvöltés. Olyankor semmi sem használ, csak az, hogy valahogy megnyugodjon, hogy utána ki tudjam masszírozni belőle a levegőt, ami nem mindig sikerül, mert sír, és befeszít, és olyankor csak hátráltatja magában a levegőt. Már olyan profi vagyok a kimasszírozásban, hogy már azt is érzem, hogy hol a buborék és hány buborék van a hasában. Azt is érzem, hogy a vastagbelében megy jobbra-balra a levegő. Van, hogy lenyugszik a masszírozástól, és akkor segít, erőlködik, nyom, és akkor kimegy belőle akár 6-7 emberes puki. Szegénykém pici belecskéjébe annyi szél szorul, mint egy felnőtt nagy pocakjába. Nem is csodálom, hogy ordít, amikor csavarja a hasát. Csak lenne már vége, mert sem mi, sem ő, sem szegény Szilárd nem bírja ezt már így sokáig.
Na, jól kipanaszkodtam magam (legközelebb jól gondold meg, hogy mit kérdezel tőlem :wink: :lol: )
A hozzátáplálást valamikor 5-5,5 hónaposan tervezem elkezdeni, de ha hasfájós marad, akkor lehet, hogy hamarabb, mert az szokott a hasfájós babákon segíteni.

Lányok!
Ti hallottatok az új védőnői ajánlásról, miszerint a glutén bevezetését már 6 hónapos korban ajánlják, de mindenképp még akkor, amikor a baba fő tápláléka még az anyatej. Tehát nem 1 éves kor környékén. Mindjárt belinkelek ide egy cikket, ami erről szól, és tartalmaz további linkeket, ahol erről van szó.

Szülés előtt álló csajok!
Tartsatok ki, már nincs sok hátra. Én azt mondom, hogy senki ne akarjon a 38-39 hét előtt szülni, mert akárhogy is szép súlya van a babáknak, egy csomó mindenük nincs még kifejlődve (idegrendszer, tüdő, gyomor, stb.). Én már kész csodának tartom, hogy Szilárd olyan kis erős baba volt, hogy még az időre született kortársait is maga mögé utasította. Konkrétan SEMMIben nem volt éretlen, amiket zárójelbe írtam, azokban sem. Zsombornál viszont azt látom, hogy nagyon nehézkesen indul be minden, nehezen tud alkalmazkodni ehhez a világhoz.
A kis értelme teljesen jó tempóban halad, mindent úgy csinál, mint egy időre született 3 hónapos, lassan megfogja a játékait, nagyon erős testalkatú, képes lenne felállni az ölemben. De a másik oldalon pedig nagyon nehezen alakulgat.

Moti!
A fotósotok vállal családi fotózást. Szeretnénk az öcsémékkel valamikor profi fotóshoz menni? Van weboldala? Ha igen, légyszi, küld el nekem.

Na, mennem kell, eljött az evés ideje, nagyon kiabál már......................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Gyorsan 2 kép

Kép

Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie,

Zsombi baba gyönyörű!!!!!nem látszik rajta, hogy hasfájós.-)

Éviről ezek szerint nincs hír?

Maryka,Boldi ma is mondta, hogy neki Gyurika a legjobb barátja.)Sebit sosem említi.)

Mostanában sokkal jobb a helyzet féltékenység terén.nem akarom elkiabálni.)Mondjuk Sebe olyan csodálattal tekint Boldira...gondolom, mindenhol így csinál a kistesó.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Ma 14.15-kor, 3720 grammal és 55 cm-rel megszületett a kisfiam, Pallagi Péter. Mindketten jól vagyunk! Lillanyuci

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Minden ünnepeltnek nagyon boldogságosat!!!

Annamari! Megvagyok, csak én is vizsgáztam, és van még hátra egy jövő csütörtökön. Emiatt inkább csak olvasói üzemmódban voltam, meg a szokásos iskolai helyzetet nem akartam rátok zúdítani...

Angi! nagyon szép kispasi Zsombor!

Majd jövök ha Petra enged...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Lillanyuci!
Hatalmas gratula!
Épp akartam kérdezni az hsz-emben, csak mire végére értem, Zsombi megszólalt a gyomra miatt, és tüstént kiment a fejemből.

Moti!
Köszönöm. Vannak azért jó pillanatai, és olyankor igyekszem elkapni (én a nagy fotós :lol: )

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: