Új privát üzeneted érkezett!

MiSSI mi vAAN ? ilyen nics hogy attol sarga egy gyerek, hogy te 0 as vagy es a ferjed A vercsoport. ha te negativ vagy es o + akkor van ill. lehet ellenanyag osszeferhetetlenseg, de az mas.
ki mondta ezt neked ???
es hogy van Lilike ?? olyan szep kislany, remelem mihamarabb haza mehettek

Gabi, aaaa, ez horror amit leirtal, remelem ezutan nem adtal penzt meg a doki zsebebe. De orulok, hogy mar kis otthonodban lehetsz

Tidi, huu sajnalom a borod, mi a fenetol lehet ez ? gondlom ezt is a hormonok viccelik velunk...Emese, szep nev ! mostmar eszembe jutott hogy mar irtad

agi hogy vagy ??

missi, legyunk pozitivak, azota lehet hogy mar javultak a korhazi helyzetek nalatok is
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok!

De jó sokat írtatok!

Masi
Tündéri szép a haja van a kislányodnak! Nagyon kis aranyos! Örülök, hogy jól haladnak a dolgok!

Ariel
Niki már kész nagylány, olyan édes az alvó pozitúrája! Olyan jó lehet már vele babázni, nem?

Cuki
Panka is nagyon élvezi az anyukája kényeztetését!

Jutta
Mindent bele!

Sheepy
A múltkor nálam is ez a magzatvíz para volt, amit leírtál, a doki szerint ilyen előfordul, de nálam még teljesen zárt volt a méhszáj és azt mondta, hogy kizárt, hogy magzatvíz lett volna!

Ma délelőtt háziorvosnál ültem a táppénzes és a TGYÁS papíromért, majd bementem a munkahelyemre, együtt ebédeltem a lányokkal, jó volt egy kicsit dumcsizni.
A kiságy össze van szerelve, szekrény még nincs, hamarosan jön a párom és elviszi egy haverjával a nagy matracunkat és így több hely lesz a szerelésre. Közben rájöttünk, hogy nagyon zsúfolt a gyerekszoba, egy polcot így át kell rakjunk a nappaliba- sajnos nagyon sok a tanítós cuccom, ezeket szeretné száműzni a párom......csak nem lehet hova.....

> Kép
evarga
 
 


Hali !

Tidi : Nem akarlak elkeseríteni , de förtelmes ez a pötty rengeteg !
Szegénykém, most már értem mitől szenvedsz ennyire ! Olyan mint az allergia vagy csalánkiütés .:twisted: :twisted:
A homeós bogyókkal próbálkoztál ?

túlhordás : ismerősnek úgy volt terhessége ,hogy közben megjött neki. Na ilyenkor számolgasson az ember.
Az ,hogy mikor indítják a szülést ,attól is függ,hogy milyen a lepény állapota . Ha még teljesen el tudja látni a babát tápanyaggal / oxigénnel ,akkor nem sietnek vele.

Gabi : Ez a kórházi beszámoló elég rémesen hangzott. Félelmetes,hogy mekkora különbségek vannak intézmények között és szánalmas ,hogy pont az egészségügyi ellátások körül ilyen gázos a helyzet , már ami a higiéniát és a "komfortot" ( pl . van -e wc deszka ) illeti .
Ha másért nem ,hát már emiatt szívesebben szülnék otthon .
A mi kórházunk sem a bostoni Liberty Hotel , ezért szeretnék alapítványi szobát , ott legalább nem a folyosó végén van a közös zuhanyzó.

Masi : jó ,hogy írtad ezt a sárgaság dolgot, mi is O és A-sok vagyunk . Legközelebb rákérdezek a kórházban én is hallottam már főcsoport összeférhetetlenségről :roll: .

Bogyó : holnap gyenge hidegfront - hajrá !!!!!
Utána viszont majd 1 hétig semmi :(


Na mára asszem kiírkáltam magam , mindenki vigyázzon magára és álmodjon szépeket az éjszaka!

Kép
sheepy
 
 

 
 

missi: ezt irja a szakirodalom "Az Rh-negatív vércsoportú anya szülés, vetélés, méhen belüli beavatkozás, sérülés, vérzés után anti-D immunglobulint kap. Szülés után az anti-D injekcióra akkor kerül sor, ha az újszülött vércsoportja Rh-pozitív. Megszületéskor a köldökzsinórból vért vesznek az újszülött vércsoportjának megállapítása céljából
Az eltérő Rh vércsoportú magzat vére az anya vérkeringésébe bejutva az anyai ellenanyag-termelést elindítja, ezt a keletkezett ellenanyagot köti le az anti-D immunglobulin. Ha ez nem történik meg, az anya vérében keringő ellenanyag a későbbi terhességek magzatait súlyosan károsíthatja. Az immunglobulint a szülést vagy beavatkozást követő 72 órán belül be kell adni."

masi :) tehat azt akartad irni, hogy te O- vagy es aferjed A+ ? mert akkor biztos kaptad a fenti injekciot, de ettol nem lesz sarga a gyerek !!!!!
a negativ vercsoprtu anyaknal kotelezoen szurik a ferjeket is a fentiek miatt, de neked ezt nem mondta a dokid ??
-----------------------------------------------------------------------------------
Eva, akkor ti is haladtok, jaj ismeros, hogy az ember hova csoportositsa a rengeteg holmijat. es hat vmit nem lehet kidobni ( mint a te tankonyveid - milyen tanar vagy ? )
bogyogyorgyi
 
 


font MASIT AKARTAM IRNI, egyel feljebb MASi neked ment a kimasolt szakirodalom --->>
bogyogyorgyi
 
 


Bogyó : úgy fordulhat elő újszülöttkori sárgaság, ha Mama 0-ás , a gyerek meg az apjáét örökli ( A, B) . Ilyenkor elvileg ugyanaz a folyamat játszódik le , mint RH összeférhetetlenségnél .

De nem parázom ilyesmin, majd az okosok megmondják a kórházban .

Na és mindent rá kell fogni valamire , lehet,hogy Masinál nem volt jobb indok .
Lényeg ,hogy a baba "javuljon" meg mihamarabb !

Évi : most már biztos vagyok benne ,hogy nálam is csak vaklárma volt, azóta egy csepp testnedvem sem távozott!
Remélem hamarosan minden kész lesz a lakásotokban!

Kép
sheepy
 
 


shepy, te nem ma volt a hidegfornt ? de jo ! akkor meg holnap van eselyem.....bar a GEreb Agi holnap vmi konferenciara megy, de azt hiszem nem egesz nap....
majd nezek egy idojaras-jelentest !
kosziii
bogyogyorgyi
 
 


Ja és asszem Masi sem RH negatív , szóval az más tészta .

Kép
sheepy
 
 


időjaras.hu-n holnapot mondják frontnak . Lehet,hogy ma is volt .
szóljatok már rám , hogy menjek odébb a géptől !!!!!!!!!! :wink:

Kép
sheepy
 
 


jelentem marad a Vanda :D :wink: atbeszeltem apaval, es ö is egyetert :lol: köszi mindenkinek az elemzest :wink:

eljen eljen eljen

a bokokat is köszönöm :oops: :wink:

Masi-nagyon edes Lilicsek!!!!

3 napja egyfolytaban hiv a fönököm, hogy megszültem e mar :shock: :lol: mondtam neki, hogy csak nyugi...van meg idö es ne remenykedjen, 1 hetes baboval nem megyek vissza melozni 8)

Gabi-amit irtal a korhazrol..hat nem semmi :shock: fuuuuj

Tidi-a pöttyeid..jaj :shock:
Vendég
 


Missi-kezdösuly: 58-60kg....jelenleg: 76 :shock: :shock:

NO COMMENT, PLEASE :shock: :shock: :shock:

Cuki, Ariel- jaj, milyen kis cukibogarak a picikek!!! :wink: :lol:

Jutta-hajra!! :wink:

csajok...Adri merre jarhat????????????? :shock:
Vendég
 


shep, az lehet, hogy az is osszeferhetetlenseg amit irsz, de annak MI KOZE a sargasaghoz ? a sargasag a bilirubinnal es majjal fugg ossze es azert kell az elso napokban ALLANDOAN szoptatni a kicsit, hogy "at legyen mosva" es amint atmegy benne az anyatej, nem bir sarga lennni.
most mar kivancsi vagyok a tortenetre, mert mindig tanulok vmi ujat, csak az nem szeretnem, hogy esetleg felre legyunk informalva, mint kinek is mondtak hogy a huvelybe tett kup/ gyogyszer nincs kihatassal a magzatra ? aha :)
meg hogy az oxitocin nem hat ki a magzatra..stb
en ezektol felrobbanok, mert a legtobb ember vakon elhisz mindent a dokiknak :(
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan helyzetjelentek, mert óriási lakberendezés folyik itthon és semmi időm nincsen, ne haragudjatok!!!!

Jutta Most akkor mi lesz???? Ma meg is lesz Dorka??? Hajrááá!

Én elvileg Cukinak írok majd, csak Neki van meg a száma!

Nálunk minden ok, úgy látszik ez az 5.-e nem jött be... :x Na nem baj. Még maximum 12nap!!!! Hmm... Meglátjuk!

Legyetek jóóóók!! Puszi mindenkinek!!
Vendég
 


Bogyó : Ígérem kedden a kórházban kiderítem ezt a sárgaságos dolgot , addig pedig senki ne vegye komolyan !!!!! :wink:

Adri : jó ,hogy jöttél, jó lakberendezést !!

Kép
sheepy
 
 


shep, NE menj odebb, mert veled beszelgetek :):)
en is megneztem az idojarast, csak Kisbogyo nem tudom, hogy koveti-e ?

evu, hurraaa !
bogyogyorgyi
 
 


shep es kit kerdezel meg ? en is utana jarok majd meg, tobb ful tobbet tud.. ( "tobb szem tobbet lat" mai kiadasa bogyo altal)

Adri, jo pakolast es mi lett a vegso nev?
bogyogyorgyi
 
 


szoval Adri egyben van meg.. 8)
Vendég
 


Bogyo... 9 nap..ha en itt tartanek mar....olyan izgi ez az egesz :lol:

csajok, Evu fagyiiiiiiiiiiiiit szeretne..csokifagyit es fahejas fagyit egy kis karamellafagyival... :shock:
Vendég
 


evu, akkor kuld a pasid a sarki boltba..vagy van otthon neked ?

en normalis vagyok ? lehet, hogy nekiallok most gundel -palacsintat csinalni,,,vagy inkabb fogjam vissza magam ?
bogyogyorgyi
 
 


vagy makos gubat is ennek....
bogyogyorgyi
 
 


Bogyo..pasi nincs itthon, kb masfel ora mire erkezik..itthon nincs..de az elöbb ilyen korcs "törökülesben" ültem..es megpillantottam a combocskamat..ugyhogy nem ehetek fagyit :cry:

eppen pufasztott kölest ropogtatok 8)

gunden palacsinta..makos guba...jajjj..vagy lekvaros derelye? :shock:
Vendég
 


gunden=gundel
Vendég
 


evu te dilis vagy, azert hiztal sokat ( marmint kg-ra, nem latvanyra!! ) , mert elotte nem volt rajtad semmi. de ha persze kibirod fagy nelkul , az meg jobb, mert az lehet hogy nem tenne jot a refluxodnak most lefekves elott. szoval hajra puffasztott koles, vagy mi a szosz.
bogyogyorgyi
 
 


Hali!

Most van egy fél órám még szopizásig, úgy hogy jelenkezem.

Szóval Bogyó: Sheepy jól tudja van főcsoport összeférhetetlenség is. Én csak ajánlani tudom, hogy aki tudja tényleg csináltasson Apának egy vérvételt ezzel ez elkerülhető már a szülés alatt. Persze nem törvényszerű, hogy ez mindenkinél bekövetkezik.

Katt ide itt írnak erről.
http://www.hazipatika.com/articles/Be_i ... 0417114351

Csatolom a szüléstörténetet is.
1191603540.1631.doc

később felteszek néhány képet is majd.

Ariel, Gabi, Cuki, Büngyi: mindenkinek gratulálok mégegyszer a gyönyőrű babákhoz.
Már olyan jó lenne, ha én is otthonról írhatnék, hiányzik már az ágyam és apa is.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!
Felületesen olvastam,mert rengeteg az íromány,és már így is dagi a lában a sok suliban üléstől.

Masika,Gabi:
Gratuláció a babákhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Masi
Sajnálom,hogy gondjaitok vannak,de ne félj,jól fog alakulni minden!
Én asszem írtam,hogy UH-val nem tudnak 3500 gr fölött pontosan mérni,úgyhogy tényleg kár volt megijeszteni az óriásbabával.
0-s anya,A -s apa esetében pedig sajna lehet probléma ,lehet ezért a sárgaság :roll:
Itt vesznek is vért a köldökzsinórból,ha az anya 0-s,mégha RH pozitív is.
Az oedema pedig majd 4-6 hét alatt megy le.Legalábbis nekem úgy volt anno. :wink:

Gabi
Sajnálom,hogy rossz élményed maradt a szülésről! :( De a babád kárpótol!
Fejéshez én mellszívót használtam,és majd szeretnék most is.Kézzel nekem sem nagyon megy. :wink:

Cukika
Remélem most már szép simán megy minden,és sokat eszik-alszik a babád!

Voltam dokinál,méhszáj felpuhult,külső nyílik.a visszerem szte nagyon szép,és szülés után úgyis elmúlik.Levette a kenetet,meg adtam nmi vért az ellenanyag vizsgálathoz.
Jövő héten NST.

KépKép

KépKép
okr
 
 


bogyogyorgyi írta:evu te dilis vagy, azert hiztal sokat ( marmint kg-ra, nem latvanyra!! ) , mert elotte nem volt rajtad semmi. de ha persze kibirod fagy nelkul , az meg jobb, mert az lehet hogy nem tenne jot a refluxodnak most lefekves elott. szoval hajra puffasztott koles, vagy mi a szosz.


Bogyo..hat lehet ezt a vilagot normalisan tulelni? :wink: :lol: :lol:
mindig inkabb zizi vagy dili szerettem lenni, ha lehetett :wink:

megettem a kölest..hat hivtam apat, hogy ha hazaer, menjünk el fagyiert 8) meg a korhazi pakkomba is kell nehany cucc..valszeg azert őrültem most meg, mert egesz nap itthon voltam :shock: a panelban...ugyhogy ki kell este mennem egy kicsit :wink:

Masi-olvasom a szülestörtenetet :D
Vendég
 


masi, en elsirtam magam :) nagyon meghato ....varjuk a folytatast, kis szive hogy van azota? azzal mit tudnak csinalni ?

masi & okr, akkor ma is tanultam vmit - koszonom
bar meg errol sosem hallottam.
en 0- vagyok , a pasim A+ es garantalom, majd meglatjuk, hogy mi lesz. en bizom a szoptatas erejeben , de hat a puding probaja az eves, hogy ilyen frappans hasonlattal eljek :)

shep, evu mar esztek ??? lusta vgyok palacsintat csinalni
bogyogyorgyi
 
 


evu, igen ez igaz, dilisen jobban lehet elni. akkor te meg most moccansz ki ? nem zuhog feletek ? itt igen...
bogyogyorgyi
 
 


Masi-en is elsirtam magamat...en hülyeskedek itt holmi fagyikon...most pedig itt pityergek..varom a folytatast :D

Bogyo-meg nem eszek...de most raugrok a hütöre :wink:
Vendég
 


Bogyo...meg kb 1 ora, mire kimozdulo, apa nem szereti, ha egyedül csaszkalok..megvarom :wink: itt nem esik :wink: de örülnek neki..
Vendég
 


Bogyooooooooooooo! ESIK :lol:
Vendég
 


evu, ne is menj egyedul, de inkabb csak setalj, a fagyival vigyazz este, tudod a gyomorsav..majd holnap egyel napkozben...
holnapra nagy szelet mondanak lehet h azzal erkezik kisbogy, mint Mary poppins ? remelem az ernyojet nem hozza. huuu, az fajna. :)
te evu, en is bediliztem ? ennyi hulyeseget beszelni...jajaj
bogyogyorgyi
 
 


Bogyo
Azért ez nem gyakran okoz problémát. :) Biztosan nem lesz baj!Ne izgulj előre!
Az én párom AB-s ,és 0-s,így a gyerek simán lehet A-s.Hát remélem nem lesz gond itt sem! :wink: (Ada B-s lett)


Masi
Olvasom.

Jutta???????

Mákusgubát én is ennék! :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


shep, hova bujtal ?
bogyogyorgyi
 
 


okr, en egyaltan nem izgulok, sot meg vagyok gyozodve, hogy tuti, hogy nem lesz sarga a gyerek, csak nehogy pofara essek :)
huu, kar volt ezt a makos gumat emlegetni es ez meg nem is olyan, amit rippsz ropsz megcsinalok, foleg, h se kifli , se mak nincs itthon. tej van.
bogyogyorgyi
 
 


Bogyo, a ziziseg ragados :wink: jot nevettem az ernyön, hihi :lol:
na, lement egy szelet almas süti,hihetetlen vagyok

egyebkent mikor lehet majd sportolni? szopi alatt nem lehet intenziven, ugye? azt hallottam, hogy az apasztja a tejet..ez igaz?
Vendég
 


A vércsoportokról NEM én írtam!! :wink: :D

Ma annyira aktív Samu bass.us én nem tudom mi van vele!!?? :D :shock: Bár inkább mozogjon sokat mint ne,ez tény!Na de amit ma művel.. :roll: Még a végén készül valamire :lol: Meg az is megfordult a fejemben,hogy a végén még visszafordul nekem koponya fekvésből :shock: Fájogat tompán a derekam is....

Apa lement virsliért!!Rákattantunk :lol: ,főleg miután az Aktívban szó volt róla,hogy rákot okoz :? :) :) (a sült virsli)DE mi főzzük!!

Holnap jövök,elolvasom a szüléstörténetet is majd!!!De most haza is ért!!Jó éjt mindenkinek!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Bogyo
Apát küldd el a Tescoba kifliért,és darált mákért. :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


evu, 6 hetig TILOS, utan aprankent lehet, en gyalogolni fogok sokat eloszor, az ugralas nem tesz jot, de az oriasi csocsoktol nem is lehet :) kb 5-6 honapos kortol fogok ( ha minden ok) rendesen sportolni, ha nem vagy tul hajtva, akkor marad tejed, csak nem szabad total lefarasztani magad.
a1wellness.hu - van ingyen gyerekmegrozo is szakkepzett ovonokkel es uveg fallal, szoval lathatod amint Vandacska bukfencezik (ide 6 honapos kortol lehet vinni)
bogyogyorgyi
 
 


okr, apa a talpamat maszirozza olajjal, szoval ne menjen sehova :)
majd holnap eszem vmi finomat, marad egy alma ( hu, ez eleg unalmasan hangzik, nem ? marmint nem masszazs..- az alma. )
bogyogyorgyi
 
 


hihi :lol: hogy nezhetek ki..itt ülök "itthoni style"-ban felöltözve es röhögök..ez megint jo szöveg volt Bogyo :lol: oriasi csöcsök...hat igen, azzal meg vagyok aldva :D az a1wellness az nagyon jo hely lehet, sokat halottam mar rola, alig varom, hogy ujra szetizzadjak a teremben..szauna, uszas..mi a parommal Vanoka elött igazi fanatikus sportolok voltunk :lol:

na, deaktivalom magamat mara..nezek egy kis Tv-t mielött jön Laci 8)

Miss, en is lattam a virsliket :wink: jo etvagyat

jo ejt mindenkinek, pusszancs
Vendég
 


Masi
Elolvastam,és meghatódtam. :oops:

Bogyo
ÓÓ,de jó neked!!!!Adok egy tál mákosgubát a talpmasszázsért cserébe. :wink:
Az alma is fini,már akinek a babája szereti.Az enyém rögtön visszadobja,amint lenyelem. :? Mi a barackot szeretjük! :lol:

Evu
Sztem is 6 hét,de ne félj a kilok a szoptatásnál leolvadnak rólad!
Na meg a megerőltető sport csökkneti a tej mennyiségét,bár nem tudom mit akarsz sportolni pontosan. :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


evu en is mozgas manias vagyok, szigeten nem szoktal futni ? azt is lehetne ovatosan kocogva, babakocsival....en is mar nagyon varom a sportot, de hidd el megeri az elejen kicsit turelmesnek lenni, mert nagyon megszullyedhet a meh, vissza kell neki rendezodni.

ja, miis viccesek vagyunk, en fekszem az agyban, irogatok nektek, cuki emberem mellettem masziroz es vmi szornyu zenet hallgat , hahah nem baj, nemsokara mast fogunk hallgatni. oa oa oa

massi, utana javitottam, hogy masi nak irtam. bocsanat !!
virsliben sok mu sza* lehet, de neha csak nem art. meg hat nem lehetunk mindig tok egeszsegesek, nem ?annal mar csak az uditok gazosabbak. no nem a szensav miatt:)
bogyogyorgyi
 
 


okr, kuldom a pasimat az olajjal , de nagy adagot kerek am a gubabol !!!
kihanyod az almat ? a sav miatt ? lehet, hogy kene egy kekszet utana enned..bar ha a barack bevalt , akkor az meg jobb
bogyogyorgyi
 
 


LÁNYOK!CSAK RÖVIDEN:ÉN B RH NEG.VAGYOK,URAM MEG A RH NEG.MÉGIS KAPTAM SZEPT ABORTUSZ UTÁN ANTI-D-T,PEDIG ELVILEG A GYERMEK IS NEG.LETT VOLNA,ÚGYHOGY HA MOST IS MEGSZÜLÖK,MEGINT KAPOK ANTI-D-T.RH NEG ANYUKA MÁSODIK TERHESSÉG,AVAGY SZÜLÉS ILL.ABORTUSZ UTÁN ELVILEG KELL HOGY KAPJON ANTI-D-T(MERT UGYE APA HIÁBA VAN KIVIZSGÁLVA,NEM BIZTOS A MAI VILÁGBAN ,HOGY TÉNYLEG Ő E AZ APA :lol: )NA EZT JÓL MEGMONDTAM :lol:
geosel.klara
 
 


klari . jeee
ez a meglepetesek napja szamomra. a b is egy eleg ritka vercsoport. europaban foleg A -ok vannak, azt hiszem- merthogy ez kontinensenkent valtozik...mert bizonyos betegsegekkel szemben mas es mas vercsoport ellenallobb es amikor a nagy jarvanyok voltak, akkor egyesek kihaltak, mig masok megmaradtak ( ez ertheto ??) de hat errol rengeteget lehet olvasni a neten is.
tok erdekes.

amikor esikaz eso, az mar front ? :) :)
bogyogyorgyi
 
 


Jaj Csajok ! Behalok rajtatok ! :lol: :lol: :lol:

Megpróbáltam aludni egy kicsit , mert a párom tekereg az Árkádban és csak 1 óra múlva ér haza.

Itt is esik , és semmi energiám kilmozdulni + fel is kéne öltözni, mert dél óta fürdőköntösben flangálok .
De ha hazaér asszem megyünk 1 kört.

( "tobb szem tobbet lat" mai kiadasa bogyo altal)
: Bogyó , nekem már így is több van a kelleténél ,ha a pápaszemet is beszámítjuk :P .

Szóval csak igazunk lesz sajna evvel a vércsoport dologgal. Persze én is bizakodom ,hogy az én babámat elkerülik ezek a gondok . Majd meglátjuk .

amikor esikaz eso, az mar front ?
hát én ilyesmi összefüggéseket nem tudok , de minden lehetséges . Mindenesetre a gólyák esőben nem szeretnek repkedni .
Azért lehet,hogy baba eső is lesz . :wink:

Édesség, nyammmmm . Már faltam 2 óriás túrórudit, de a gyomromban tartogatni kell a helyet , mert ha Apuci befut rendelünk egy utolsó óriási pizzát .
( minden héten ezt mondom ,hogy szülés előtt utoljára megengedhetem magamnak ) .

Kép
sheepy
 
 


Bár korábban már írtam ,hogy utállom az A1 -et a sok sznob *icsa
( :oops: :oops: :oops: ) miatt , akik oda járnak , de tök jó lenne közös babás -mamás bulikat rendezni , úgyhogy fél év és járhatunk oda izzadni !

Addig a szoptatós cicik miatt szerintem a gravitációs it átkozni fogjuk, nem hogy mozogni vágyunk !

Kép
sheepy
 
 


gravitációs it = gravitációt is

Kép
sheepy
 
 


Hali!

Fürödtünk mindketten, és ettünk is, majd az én csillagom elájult, mint kiderült 50gr-ot szopizott!!! Azt mondták a csecsemősök, hogy jó a huzattja a gyereknek. A lefejt tejcit(mert hogy még volt) már nem is adták neki oda.

Képzeljétek elmúlt teljesen A SZÍVZÖREJE! Annyira boldog vagyok!!
Már nem sárga de még nem ment le teljesen az értéke 2.98 és 2.6ra kell lemennie, így még szolizik egy kicsit.

Bogyó: nálatok akkor amúgyis lesz antid mert negatív vagy!!!!

Sportolás: hát 6 hétig nuku, bár tényleg nem kívánnám most a hassebbel és az iszonyatos hátfájásommal. Nem tudom mitől de borzalmasan fáj a hátam. Fekve kellene szoptani de nem megy mert akkor meg a pocakom fáj, így marad az ülve pozitúra az ágyon. Már jó lenne otthon lenni, a kényelmes kis fotelomban. 6 hét után é elkezdem majd Apa felügyeletével, kismukit meg viszem magammal. Apa szerint már óriás bicepsze van!

Okr: köszi az infókat! Azért 5 hétig durva a hobbit láb!

Na felteszek néhány képet a gépre, meg majd ide is

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: