Új privát üzeneted érkezett!

Boni!
Én is elmentettem a recepteket. A pilóta nagyon jól néz ki.

Panndi!
Értem.
Tavaly Réka ilyenkor szokott le a pelusról, ő maga nem kérte. Én megakartam várni a tavaszt, hogyha útközben rájönne a pisilhetnék, ne a hidegbe kelljen neki.
Ja és én is megvártam anno, hogy Réka megszülessen, utána beszéltük meg Leventével, hogy neki nem kell pelenka. Simán el is fogadta, nem is kérte vissza.

Angie!
Szegény Macs. :( :(
Meglátod nálatok is lesz majd jobb. Nem lehet, hogy Szilárd kiabálására ébred fel? Mikor nálunk is itthon vannak a nagyok, sokkal nyugtalanabb Szonja. De én könnyebben vagyok, mert bezavarom őket a szobájukba, beteszik az ajtót, s együtt eljátszanak.


Panni!
Rolinak hívjátok??? :D :D :D ez akkor azt jelenti, hogy... vagy most csak nem tudod elképzelni, hogy kislány is lehet?

Sucer!
Gratulálok Ilang jó teljesítményéhez!!!!
Hát, kíváncsi leszek én is Leventére, olyan fura, hogy szeptemberbe már iskolás lesz.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, hát igen, én is a nyarat tartom ideális időszaknak, de Fruzsi sem lett szobatiszta, csak próbálkozik :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Angie mosógép monnyon le :roll:

szerintem arra értette PAnni hogy ha Roli születik akkor sem.. szóval nem állnak neki újból kislány miatt ..szerintem :wink:

Pilóta finom..ízre a krém mielőtt a végén a margarint belekeverem pilótás, utána már inkább hajaz a kosaras tészta krémjére.összességében fini

:lol:

kipróbált és jól bevált sajtos tallér receptet kérnék!

utólag is boldog Sebi napot

Ilangocskának is gratulálok

:lol:
Vendég
 

 
 

Annamari!

Nem ,nem tudjuk a pici nemét...de valahogy úgy érzem fiúcska lesz..amúgy nem szoktam általában nevén nevezni épp ezért...Krizsi Violának hívja :wink: én néha Rolinak,Olika Rolinak,apa kis tökösnek...szal úgy látszik a család nagyja se nagyon hisz benne h kislány lehet :wink: :wink: ...nem baj,ez ettől izgalmas és úgy lesz a legjobb ahogy lesz :wink: :wink:

Én is próbáltam Olikával nyáron a szobatisztaságot de sajna nem volt vevő rá :( ...most a pici miatt nem is erőltetem,mostmár megvárom h ő maga hagyja el ahogy Krizsi is.

Beze!

Ha lány akkor Viola lesz.

Panni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panny 2011.01.21 12:09-kor.

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Igen,így értettem ahogy Boni írta..(köszi Boni :wink: )

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Annamari!
Szilárd miatt sokszor felriad, de én nem tudok elmenni másik szobába, mert este nem szeret egy gyerek sem egyedül lenni ebben a korban. Természetes, hogy ragaszkodik hozzám, én meg nem tudok vele foglalkozni, mert folyton Zsombort kell fognom. Csoda, hogy még ennyire is bírja. Bár mostanában sokat morrog, durcizik, felfuvalkodik, és még csapkod is. Biztos, ez a rejtett féltékenység, de nem feltétlenül aggódom miatta, mert azt mondta egy szuper gyerekdoki, hogy kell is, hogy kijöjjön a gyerekből egy egészséges szinten, mert ha magába folytja, akkor az még rosszat fog később csinálni.

Mosógépemnek semmi baja :evil: :twisted: :evil: Kiszedett minden alkatrészt, és kiderült, hogy a lefolyó dugult el valahol, és azért nem bírja kiszívni a vizet a gépből. Egyelőre a mosdóba folyatjuk ki a vizet, apu meg kidugítja jövő héten. 8 rúgóba került a semmi, ami még mindig jobb, mintha új mosógépet kellene venni.

(Anyuéknál vagyunk, Szilárd itt alszik, megy holnap bábszínházba anyuval)

Mindenkinek sok puszi!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!

Ilyen mosógép eldugulásunk már nekünk is volt...nem is egyszer....úgy volt h nekünk is megállt mosásá közben és hibát írt ki...mégpedig azt hogy vízleeresztési hiba..erre kihívtam a szerelőt(még garanciális volt)...hát kiderült hogy a dob mögé esett egy zokni és az dugította el a leeresztőt...tök rendes volt a szerelő mert más hibát írt be,így garanciába ingyen volt8amúgy ez a hiba fizetésköteles lett volna mert a mi hibánk h a zokni beesett9...szóval a lényeg hogy a fószer megmutatta nekem hogy máskor hogy kell onnan kivenni...szétszedni a dobot és úgy...azóta már többször megszuereltem :wink:

Basszus csajok,már ömlik az előtejem :roll: tiszat folt a hálóingem :roll:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Angie mosógép eldugulás nálunk is volt már.. :roll: és mit néznek a bábszínházban?
igaz szerintem is jobb ha kijön:)

Panni akkor jól olvastam a sorok közt :lol: na az előtej az jó dolog :lol: úgy izgulunk már.. igazi KInder meglepetéscsomagod van:) gondolom a családnak milyen izgi lehet :lol:

ma pitát fogok sütni zsebes pitát gyrossal várnám haza a férjem..remélem jó lessz :lol:
Vendég
 


A pita fincsi lehet :wink: ..mi meg már hangolódunk a farsangra és fánkot csináltam...hát mit mondjak...már lassan ipari mennyiséget kell csinálni egy apának és 3 fiúnak :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


hmm lehet fánkot is kellene sütni :lol:

pita fincsi volt..boltban többet nem veszek

kétpofira tömtük

Kép
Vendég
 


ma reggel egyébként farsangi álarcot készítettünk mozaiktecnikával.. :wink:
Vendég
 


Danyu nem értél ide :cry:
Vendég
 


Boni, pedig igyekszem... :lol:


Na végre itt vagyok, de nem egyszerű az élet, két csirkefogóval...pedig néha órákig ellegóznak, de most minden új dolog sokkal érdekesebb, mint a megszokott játékok, és állandóan a nyomukban kell lennem, mert szeretnek parazsat szedni, kutyát hergelni és még sorolhatnám...no meg végre kiszabadultunk a bezártságból és néha vendégek is érkeznek... :lol:
Tegnap épp gyógytornász találkozó volt, három régi évfolyamtársam jött látogatóba...de jó is volt...

Akkor mesélek:
December 5-én költöztünk, hatalmas hó, csak traktor jött fel a hegyre...de már minden becsomagolva, bedobozolva és muszáj volt...most pedig olyanok vagyunk, mint egy raktár :oops: de majd alakul. A gyerekek viszont imádják, annyit rohangálnak...
Gabi sokkal mozgékonyabb lett, izeg-mozog, ugrál...és szerencsére elkezdett beszélni is, ráadásul egész szavakat mond egyből, de szótagolva...viszont rengeteg dolog van, mait nem értek és napokkal később esik le, hogy mit akart...nagyon jó húsban van, 15 kg, mindenevő, könyvfaló...Bartos Erika minden mennyiségben, tanyás, traktoros és persze Kippkopp az új szerelem...5-6 betűt ismer már és ezeket folyamatosan mutogatja...

Boró, gyalogkakukk, egész nap megy, 3 hét alatt profi módon begyakorolt mindent, még mindig csak két foga van, rengeteget beszél, papa, apa, mama, baba, tente, nem, oké és az összes állathang...viszont az evés kész kínszenvedés...üveges kaja nem kell neki, csak darabos és őt etetni sem lehet...önkiszolgáló és pohárból iszik egyedül...igazi csaj...Gabi ennyi idősen még nem is mászott, Borcsám pedig már szalad...

Az enyhébb időben elkezdtünk már kiskertnek valót ásni, hétvégén mindig favágás következő hétre, van program...a karácsony nagyon jól sikerült, nem is mentünk sehova...annyira jó nekünk itt :lol:

Boni,
Küldök Neked egy "raklap" képet, majd tehetnél fel párat ide és az augusztusiba is...nekem nem engedi még mindig, pedig azóta valami szerkesztőt is beújítottunk...vagy csak szimplán béna vagyok...
A recepteket szerintem én is kipróbálom majd...Zsigi olyan ügyes, hogy már szobatiszta...Gabi múlt héten minden nap szólt, ha kakilni kell...hétvégén az is elmúlt...talán nyáron majd nekünk is sikerül elfelejteni...ez a pita nagyon tuti...én elhíznék nálatok, pedig fogynom kellene

Angyalka,
micsoda megérzéseid vannak...kis boszi...már alig vártam, hogy jöhessek közétek, sajnálom, hogy Zsombival gondok vannak, nálunk Boró a hordozóból szépen elnézelődött, amíg Gabival játszottunk...majd megkeresem a novemberiben is az irományodat...remélem nem komoly a baj...ha tavasszal erre jártok, várunk Benneteket...

Annamari,
Szonja már hatalmas...

Panni,
előtej, az jó jel... nekem is mindkettőnél rengeteg volt...én még bízom a kislányban...

Sucer,
Ilangocskának gratulálok...

Moti,
kíváncsi vagyok a fiúkra, Sebikének boldog névnapot...Boldi már hatalmas lehet...

Évi,
jaj...Te szegényem...megszenveded ezt a várandóságot rendesen...remélem minden rendben lesz...Lillus várja a kistesót?

Panndi,
mikor lesz a genetikai uh? Megértem, hogy izgulsz, de mo st már nem lesz semmi baj...én értettem Fruzsira, mait írtál, jelezte, h próbálkozik, Te meg együttműködsz, de nem erőlteted...

A kihagyottaknak puszi, most robogok a dolgomra, mert amíg mindenki alszik nyugodtan felmoshatok...
:lol:
danyuci
 
 


Sziasztok!

Megjöttem!!!! Jó benneteket látni. Hiányoztatok.
Otthon cseppet lassú a gépünk, lehet tolni kéne hogy gyorsabb legyen. Egyik nap 30 perc után le is kapcsolta magát a gép. Téptem a hajamat rendesen.

Gergő ma már oviba. Láza szerencsére lement, de a köhögése nem akar elmúlni.
A doktor néni mondta hogy indítsuk be az orrfolyást, de sehogy se sikerült. Anyumnak egyből volt ötlete: „vigyük be az oviba, ott 2 nap múlva úgy is folyik az orra".

Olyan jó hogy 3 kismamánk is a finisbe van. Mindjárt gyönyörködünk a szépséges babákban megint.

Maryka, február 17-én megyek. Soká van még.
Mindent tessék itt kiadni. Ezért vagyunk.

Angie, Gergő szívzörejes. Az egyik pitvar és kamra közötti rész nem záródott össze. Szépen összenőtt már majdnem. A doki december a sportot is engedélyezte.
Nekünk csak a lázat mondta hogy vigyázzunk vele, (4napnál tovább nem legyen lázas, ha az volt, sürgősségibe vissza) és ha esetleg műteni kell valami miatt a gyereket. Én mindenhol mondtam hogy szívzöreje van.
Biztos Zsombor szívecskéje is rendbejön.

Panndi, nagyon ügyes Fruzsi. Ha nem akarna leszokni a pelusról biztos nem venné fel a bugyit.
Mikor mész dokihoz?

Panni, jobbulást Mindenkinek.

Annamari, durva hogy egy gyereknek 6 éves pelenka kell. Ott már lehet valami bibi.
A zselés szaloncukrokat csomagold Szonja mellé.
Gergő szerint a zselés szaloncukor szalon ízű.
Gergő kb 21 hónapos volt, mikor nyaralni voltunk, és ha egy kicsivel jobb idő lett volna le lehetet volna szoktatni a pelusról, megirigyelte hogy a „nagyok” a bokorba pisilnek.

Sucer, jó téged is látni. Olivérnek gratula fogacskához.

Boni, nagyon finik lehetnek amiket sütöttél. Még jó ha nézem nem hízok tőle.
Zsigi tünemény.
Anyósom csinál sajtos tallért, de neki van egy spéci sütője hozzá. Mi nem tudtuk a kerámia lapon megcsinálni.

Beze, nagyon jó hogy rendbe van Marcus.

Moti, Boldog Névnapot Sebinek.

Danyu, de jó hogy itt vagy újra. Várjuk a képeket.

Teri, Évi???
franci
 
 


Franci én vettem egy elektromos ostyasütőt és ahhoz kellene.

mivel nekem is villanytűhelyem van egyenlőre a hagyományossal meg sem próbálom. :lol:

de recit megköszönném:)

jelentem ZSiga már éjszaka sem pelusos! .Í) már régóta száraz volt , de nem mertem levenni.. de már eme félelmem is elmúlt és :)

Danyu drága felteszem majd jó? alvásidőben.
Vendég
 


Szia Franci!
Üdv. újra a fedélzeten!!! :wink: :wink: :lol: :lol:
A doktor néni mondta hogy indítsuk be az orrfolyást, de sehogy se sikerült. Anyumnak egyből volt ötlete: „vigyük be az oviba, ott 2 nap múlva úgy is folyik az orra
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: talán anyukádtól örökölte a humorát??? :? :? :lol: :lol:
Szaloncukrot csomagolok, de Szonját egyenlőre nem. :D :D :D

Beze!
Lexinek boldog szülinapot!!!!
Kép

Boni!
Nekem van sajtos tallée receptem, lehet nem erre gondoltál. Mindjárt keresem.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sajtos tallér

Tészta: 50 dkg liszt, 25 dkg Rama, 2 dl tejföl, 2 kk só, fél sütőpor
Jól összegyúrjuk, 4 részre osztjuk, s a következő krémet vékonyan bele kenjük.

Krém: 25 dkg Rama, 30 dkg reszelt sajt, pici só

Ha belekentük a krémet, jó szorosan feltekerjük. Egy éjszakára hűtőbe tesszük, s másnap 3 mm vastagra szelve, világosra sütjük.

200 fokon 17 perc


Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamary ez is cupi de én erre gondoltam:

Kép
Vendég
 


Lexinek Boldog Szülinapot!

Boni, megkeresem otthon a receptet, bár nem hiszem hogy megvan. Elkérni most nem tudom mert a héten kórházban van, beállítják a gyógyszerét. De isteni finom. Ha hazajön elkérem tőle.
Zsigid nagyon ügyes. Az éjszakai leszoktatás nekünk nagyon nehezen ment.

Annamari, a szaloncukor Szonjávan finom igazán. :lol: :lol: :lol:
franci
 
 


Franci!
Értettem!!!!

Boni!
Gondoltam, hogy nem erre gondoltál, de gondoltam, hogy hátha... ezt is megcsinálnád. Fini ez is. Mindmegettén nem próbáltál keresni???
Ügyes a kis ZSiga-csigád!!!

Elaludt Szonja, most gyorsan át kéne válogatnom a ruhákat. Később még jövök.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szép álmokat Szonjának!
franci
 
 


JA csajok Tescoban nagy leértékelés van a gyerekruhaosztályon. én is bevásároltam pólókból.. :lol:

Kép
Vendég
 


Kösz Boni! Nekünk is kéne póló. Rá kell dumálnom apát, hogy elvigyen.
Jó rucikat vettél.
franci
 
 


ja pólok 300 ft tól 600ftig voltak :wink:

két hoszsúujjú 800ft körül, a verdás pulcsi 1550
Vendég
 


Boni,
ez ám a zsákmány, nekem is kéne minden póló és melegítő is, ez a gyerek nő, mint a gomba...

Franci,
igyekeztem már közétek :wink:
danyuci
 
 


Mennem kell a tescoba!!!!!!!

Danyu, szerintem a gyerekek gyorsabban nőnek mint a gomba. Pedig nem is locsolom... :lol:
franci
 
 


Boni!
Ez aztán a pólórengeteg. :lol: :lol:
Mi is tegnap voltunk, de én nem láttam pólókat, igaz, nem is azokat nézegettem. :D :D

Végeztem a pakolással, simán nyithatnék turkálót, annyi ruha van. :lol: :lol:

Franci!
Te az esőbe szoktad kiállítani, hogy nőjjön??? :lol: :lol: :lol:

Danyu!
Majd kérünk képeket is az új kecóról!!! :D :D
Aranyosak lehetnek a gyerekek, ahogy együtt elvannak. Most, hová is költöztetek? elfelejtettem :oops: :oops: :oops:

Panni!
Éljen az előtej!! Hamarosan a kinder ki is bújik, s szopizhat.

Csajok!
Tippelünk a sorrendre???? :lol: :lol: :lol:

Én tippem: Éva, Panni, Maryka

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari én se néztem, csak egy ismerős anyuka a játszóról szólt vásárlás közben,hogy nemá hogy kikerüljem azt a részt :) pedig csak látásiból ismerős:)
Vendég
 


Csajok! Most volt a Neo fm-en, hogy Bogi ( gondolom Beze) Alexa lánya 2 éves!!!

Annamari, ha rajta múlna biztos az esőn állna. :lol:
franci
 
 


De jo itt a hangtlat! En is bekapcsolodnek, vegre alszik Zsombor, de errol a vacak mobilrol lassu a potyoges. Zsombor hasfajasa meg nem mult el teljesen, nega meg mindig razendit, foleg este amikor Szilard kezdi a ricsajozast. Ki is keszultem Pentekre, Szilard is kontrollalhatatlan lett, igy a hetveget anyueknal toltotte, babszinhazba vitek, tegnap pedig apa jatszohazba. Igy sikerult minénkinek lenyugodnia es feltoltodnie a hetvegen :)

Danyukam!
Olyan szivesen adnek meg rucikat, de nekunk is szuksegunk lesz me ra. A tescoba tenyleg erdemes benezni, vagy ha van jo turi a kornyeken. Tavasszal biztos megyunk Balcsira, ugyhogy osszehozzuk a talit! Hazikotok engem is erdekel.

Mindenkire sokat gondolok, mobilrol olvasok is, de irni nem megy. Bocsika
:oops: :oops: :oops:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Boni, Zsiga de ügyes!
Zsófinak kell még alváshoz a pelenka, és nem is tudom, mit csináljak vele, mert mondta, hogy ő nem is szeretne felébredni, mert szeret mélyen aludni :roll: De úgy gondoltam, hogy amint jobb idő lesz, pelenkát leveszem, és mosok ezerrel, lesz ami lesz :)

danyu, de jó, hogy ennyit írtál :)
Örülök, hogy jól vagytok!

Panni, éljen az előtej! Márcsak a baba kell hozzá :)

Mi holnap megyünk UH-ra, remélem minden oké lesz!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Angie kitartás! majd összerázódtok!

Panndi minden rendben lesz de azért hogy megnyugodjál++++++++++++++++ :wink:

és Zsófinak még van pisi pelusban reggelre? sokat iszik ő is? :lol:
Vendég
 


ja és ráadásul van 2 nagy csomag pampers pelenkánk, mert vettünk akciósan..gondoltuk éjszakára úgyis kell még sokáig.. :D
Vendég
 


Panndi, holnapra drukk!!!!
Gergő sokáig bepisilt éjszaka. Olyan mélyen tud aludni, hogy csak na. Aztán elkezdtem ébreszgetni, szinte fel se ébredt úgy vittük pisilni. Aztán valahogy átált a szervezete, és most legtöbbször átalussza az éjszakát.
franci
 
 


boniko, jó lesz majd a kistesónak :)

Változó amúgy, hogy bepisil-e. Most volt éjjel pisilni, mert felkelt inni, és akkor már pisilt is, így nem pisilt be. És igen, sokat iszik :) De remélem, azért előbb-utóbb megtanulja ezt is...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert indulnom kell a bölcsibe Lillusért...

Annamari: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!
A sorrendet illetően szerintem Neked lesz igazad, pénteken lehet megindítják nálam a szülést.
Részletesen majd este.

boni: gratula az éjszakai pelusmentességhez!!! Zsigi nagyon ügyes!

franci: hiányoztál! De jó, hogy megint itt vagy!!!

panndi: holnapra drukk hegyek!

Többit este!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi.... péntek??????? kezdek izgulni....
franci
 
 


Sziasztok!

Annamari, Franci, köszönöm szépen Lexi nevében, nagyon aranyosak vagytok!

Franci, valóban én írtam be, vájt füled van! :lol: Egész délutánig szól a rádió, Varga Kata pedig eddig minden SMS-em beolvasta. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lexit Isten éltesse nagyon sokáig!!!!!

Franci,Danyu,köszi Sebének a köszöntést.)
Danyu, ezek a másodikak ilyen egyformák!!!!Sebit sem lehet etetni.mindenbe ő maga akar belenyúlni.)ésmindent megeszik, el kell előle dugni, ami még tilos.aztán kiveri a balhét, hogy nem kap.)

Boni, de jó rucikat vettél!!!!nekem is kéne, de sajna januárra már nincs keret...elromlott az angel care-ünk, ahelyett kellett újat venni, és drága mulatság volt.
nekem van ilyen tallérsütő gépem, és szoktam is sütni vele, Isteni!!!megpróbálom megkeresni a receptemet.vagy megvan már?

Évi, de izgi, mesélj már, hogyhogy péntek, stb????

KépKépKépKép
moti
 
 


Évi!
Nagyon szépen köszönöm!!!
JAj, de jó, péntek már mindjárt itt van. Mikor indítanak, 8-kor? 4 nap, és ilyenkor már a kezedben is lesz. Várjuk nagyon!!!!
Gyönyörű, gyors és szép szülést kívánok!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Először is, az előző hsz-emből egy igen lényeges dolog kimaradt:
Pici manócskáinkat, akik most ünnepelnek, Sebit és Lexit sok szeretettel köszöntöm!!!

moti: ma voltam nst-n és uh-n. 2 hét alatt 1 kg-ot hízott Péterem a pocakomban. Egyéb méretei is jóval meghaladják a korát.
Ez még csak a kisebbik probléma. A nagyobb probléma az én egészségi állapotom. Lassan már felkelni sem tudok, annyira vizesedek. 2 lépés után fulladok, nem kapok levegőt. Köhögök, ezt péntekig abba kéne hagynom, mert különben nem vágnak. Még sorolhatnám az apró bajokat... Hiába a sok vitamin, diéta, gyümölcs, nem javulok csak rosszabbodik az állapotom és aggódnak értem.
Kétségek között vagyok hogy beleavatkozzunk-e a természet rendjébe... Nehéz döntés. Péntekig még gondolkodhatok, nem beszélve arról, hogy próbálok Petivel is egyezkedni, hátha neki sem lenne ellenére előbb kibújni segítség nélkül.

franci: én is izgulok... Jobban mint Lillusnál.

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Annamari: Én is remélem hogy így lesz!
Iwiwen leselkedtem...

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi!
Láttam. :wink: :wink: :lol: :lol: köszi
Most akkor hány kilónál tart Péter??? Drukkolok, hogy magától induljon be, akár holnap... együtt fújnánk el a gyertyát. :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Moti várom :)

lillaanyu +++++++++++++++++++
Vendég
 


Annamari, Sok Boldog Születésnapot kívánok!

Évi, Gergő 35+5 –re született és semmi baja nem származott belőle. Az is kedd volt. :)
Az én véleményem az, hogy a jó Isten azért találta fel a dokikat hogy ha kell segítsenek. Ezt mondom úgy hogy én nem vagyok hívő. Nálatok az a „természet rendje” hogy a doki kisegítse.

Boni, anyós megígérte hogy pénteken lediktálja a receptet. Piszok könnyű, én se tudtam elrontani.

Beze, mostmár fülelni fogok rendesen. Igaz én a zene és a Bumeráng miatt hallgatom.

Moti, a légzésfigyelőtök ment tönkre?

Csajok, ti aztán jó sokáig fent voltatok. Én fél 8-kor mentem csicsikálni Gergővel. Igaz ma 4.40-kor kelltem.
franci
 
 


Franci!
Tenkju!!!!
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szívesen Drága! Pusszantalak én is!
franci
 
 


Sziasztok!

Gyors életjel, még csütörtökön van egy vizsgám aztán vége. Eddigiek 4-esek lettek :).
Utána jövök bővebben.

Annamari boldogságosat !

Lillanyu++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, gratula. Hajrá utolsó vizsga!

Panndi, beszámolót a dokiról!!!!!
franci
 
 


Sziasztok!

Minden oké, egészséges, szép kisbaba, és kisfiú :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: