Új privát üzeneted érkezett!

@nyuszmusz82:
Ma 17+4. És kisfiú.
Ha esetleg valami táblázatra készülsz.
Szept. 6-ra vagyok kiírva.
mutymurutty
 
 


Annacska,
Mi is felújítunk, de mi még sehol nem tartunk, tégla falak állnak... De azért halad. Nyáron biztos készen lesz minden.
Jövő héten megyünk csempéket nézni...
Uh.babaszoba még sehol.
Kicsit rossz, hogy férjem agya erre van fókuszálva inkább, a babás dolgokkal nagyon nem tud foglalkozni. De persze, ha kérdezek, mutatok valamit, akkor mondd véleményt. Cuki.
mutymurutty
 
 


Mutymurutty!
Táblázat azért nem lesz :lol:

Mi az esküvőt beszéljük :-D
Tavasszal vagy nyár elején szeretnénk megtartani :-)
Nem tervezünk semmi extrát, a polgári meglenne két tanúval, aztán nyáron majd rendezünk egy kerti partit. ;-)
nyuszmusz82
Eger
 
 

 
 

Sziasztok! Mi 15+4 hetesek vagyunk, nekem már van pocakom, kis gömbölyű. :) Én már szoktam érezni a babócát, bár tegnap és ma elég lusta volt, gondolom a front, meg az eső lehet az oka.
A nemét még nem tudjuk.
Nekünk felújítani nem kell, mert nemrég költöztünk be. Velünk lesz egy szobàba, most nézegetjük a kiságyakat, jövőhéten jó lenne megvenni.
Nekem szinte minden tünetem elmúlt. Mióta megmozdult a hasam sokat keményedik, magne B6-ot szoktam bevenni ilyenkor.
cherrybomb
 
 


Ma léptem a 16. hétbe. Terhesvitamint (femibion) kb 4 hetesen kezdtem el szedni, de sajnos csak 2-3 hétig tudtam szedni, mert nagyon fájt a gyomrom. Azóta csak magnéziumot szedek, pedig nagyon agyalok rajta, hogy újra elkezdek szedni vmit. Ti melyiket szeditek?
mibri
 
 


Mibri.
Én a Jutavitet szedem.

Hidegfront van, és olyan álmosító az idő, esik az eső is...
Nem is érzem picurkát mocorogni most.
Inkább a méhem fájogat...
nyuszmusz82
Eger
 
 


@nyuszmusz82:


Én sem érzem most. :( Pedig már érezgettem.

mutymurutty
 
 


@nyuszmusz82
@mutymurutty
Most megnyugtattatok. Már kezdtem aggódni, hogy miért nem mocorog. Akkor valószínűleg csak az idő...
cherrybomb
 
 


Igen...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Hát lányok, a babám nagyon lapított egész nap...
Pedig ittam egy kis kólát, ettem csokit, elmentünk sétálni, de semmi.
Holnaptól jobb időket mondd remélem felélénkül a pociban.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok!
Na késő este csak mocorgott kicsit úgyh megnyugodtam :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Szegényke babákat is megviseli ez az idő.... Ég szörnyű, de legalább már jön a napsütéses kellemesebb :-)
knegm
 
 


Ti méritek a derék csípő - mell méretet? Nekem 5 hét alatt a csipőm 11cm-rel lett nagyobb.
A hasam csak este látszik... Napközben olyan mintha nem lenne semmi...
annacska15
 
 


Én nem mértem még eddig, de látványra is szélesedett már nagyon. Érdekes, nővérem is állapotos, ő már a 26 hetet töltötte de olyan darázs dereka maradt és vékony kicsi csípője, hogy hátulról nem mondanád meg higy terhes :-D. Elölről sem, csúcsos hasa van és kislánya lesz. Én teljesen az ellenkezője vagyok neki, alapjáraton széles csípő széles hát, nem vékony derék. Bár sosem voltam elhízva de vékony sem. :-D. Kár hogy nem mertem, érdekességképp jó lett volna. Nagyon sokat változhatott...

Jobban vagy annacska15? Fejed fájdogal meg?
knegm
 
 


Ne is kérdezd... Olyan erős fejfàjàsom volt ma is, szinte használhatatlan vagyok egész nap. Pedig kellett volna segíteni apának.

Hát én dobtam egy hàtast, h 11 cm... Az nem kevés. És semmi hasam, de fajnak a csontjaim. Bikasok Calcium se segít, azt direkt többet szedek... Hátha... Tegnap nem tudtam felkelni, délután a pihinél a derekam úgy fájt. Kíváncsi leszek a 20 hetes mérésre ..
annacska15
 
 


Sziasztok!
Végül jó nap volt a mai, anyóséknál voltunk.

Én még nem mértem semmit de volt eszembe h lassan el kellene kezdeni.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Én 10, 15, mértem, 20,25,30,35,40 fogom
annacska15
 
 


Annacska!
Az jó...
Lehet én is elkezdtem a 20. Héttől.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok. Egy pár napja, úgy beindult a gyerek... Szetrugdos :-) nem is kicsiket, de apja még nem érzi.
annacska15
 
 


Sziasztok!
Jaj de jó, alig várom, hogy érezzem én is! Állítólag ha addig nem, de a hányás is elmúlik egyidejűleg
knegm
 
 


Ez csak egy mendemonda " megmozdul a gyerek" - nincs hányás, és 20 hét van hátra... A gyerek 8 hetes kora óta mozog, mégis hányunk. Am nekem 1-2 napja megint hányingerem van... Pedig mozog....pont h mozog és hányingerem van. Meg ha nagyon szigorúan vesszük, már mozgott korábban is, csak az nem volt nekem elég hatàrozott, csak csikis. És én ezeket a konkrét rugàsokat vártam. :-)
annacska15
 
 


A csikizős buborékolast már 10.-héten is éreztem. De mint mondtam én erre a nagyobb rugikra vártam.
Kihagytam a védőnöt, biztos nagyon örülni fog.. de szrok rá, mert csak felidegesit, azért meg nem megyek, van elég más bajom.
annacska15
 
 


Sziasztok!
Napok óta én is egyre jobban érzem a mocorgást a pociban. :-)
Legjobban este, de most már nappal is :-)
Tegnap pl a párom odatette a kezét a hasamra, és éreztem h odament a pici. :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Viszont nálam már megjelent a terhességi orrdugulás...
Nem győzöm fújni az orrom.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nekem csak vérzik az elejétől kezdve az orrom. :-D
annacska15
 
 


Annacska!
Bnőm kislányának az arca tele van "kiütéssel"?
Lehet az anyatejtől vagy a tápszertől?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Olyan mint egy pattanás és sok van?
annacska15
 
 


Nem szabad piszkalni, majd elmúlik. Mennyi idős a kislány? Látatlanba nehéz megmondani, de 90% h tejkiütés - erős az anyatej - ez nem baj...
annacska15
 
 


Annànak 3 hetes korától 6 hetes koráig volt, de iszonyú sok. Nem kellet kezelni, se kenni, se puderolni, elmúlt magától.
annacska15
 
 


Igen olyanok
Tele van a kis arca, homloka.

Szombaton lesz egy hónapos.
nyuszmusz82
Eger
 
 


Azzal nem kell semmit csinálni, fájni nem fáj ... Enni nem kér, csak nem szép...de majd eltűnik.
annacska15
 
 


Értem.
Köszi a segítséget. :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nincs mit... Szívesen, ha tudok segíteni segítek :-)

Hogy vagytok lányok?
Én most keltem, kislányommal. :-)
Ma még befejezzük a festést amit tegnap elkezdtem. Aztán jön a nappali.... De azt már csak ha vissza jöttünk... Vagy nem tudom...
Ti terveztek venni Mózes kosarat?
annacska15
 
 


Szia!
Én kicsit fejfájósan...

Amúgy örülök a jó időnek :-)

Mire gondolsz a hordozóra?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nem, a rendes fonott kosàrra :-) az autós baby ülés kötelező itt. Máshogy nem lehet kihozni a kórházból.
annacska15
 
 


Értem :-)
Nekünk olyan nem lesz.

Holnap megyek védőnőhöz, elvileg már szívhangot is hallgatunk majd :-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Sziasztok!
Engem is utólért a fejfájás kb. 2-3 napja... :( Picurka bepótolta a két napi lemaradást a pocakban, mihelyst beköszöntött a jó idő. Imádom. :)
Holnap érkezik a kiságyunk. :)
Nekünk a babakocsihoz lesz mózeskosár.
Hogy vagytok???
cherrybomb
 
 


Szia Cherrybomb!
Általában remekül, de most fájogat a fejem...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Előzőleg nekem se volt, és jól jött volna párszor egy ilyen kis kosár... A hordozó nekünk is lesz a babakocsihoz.
Kész lett a közlekedő!!! Úgy örülök xD végre.
A fejem nem fáj, de a far csontom meg elől a csont iszonyúan szúr meg
annacska15
 
 


meg feszül... Elküldtem véletlenül... :-D :-D
annacska15
 
 


Annacska
Nem az ízületi szalagok tágulását érzed?
Én még nem vettem észre...
nyuszmusz82
Eger
 
 


Nem, ez nem az... A sejhajom meg a pu** elől egyszerre szúr meg feszül. Alig tudok állni...egyértelmű csontok fajnak. Ne is akard... Mert szar érzés a nagynál ilyen 30+ héten volt...
annacska15
 
 


A szallagok mikor nyúlnak, az oldalt fáj nekem, a pocim két oldalán. És hegyes hasam van vele... Ez mit is jelent?? Már nem tudom...
annacska15
 
 


Értem...
A hegyes has? Az már nekem sem jut eszembe :lol:

Keresek vmi szoptatásról szóló könyvet, tudtok ajánlani vmit?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Kismamis könyvek (regények, szakkönyvek) már vannak :-D

Annacska
Mikor jöttök haza?
nyuszmusz82
Eger
 
 


Április 24.-én. Miért? Nem tudom hogy lesz netem...
annacska15
 
 


Hogy tudok-e írni, h mi van... Isten háta mögé megyünk nagyszülőkhöz... :D
annacska15
 
 


Ok

Hát mert beszéltük az Egri talit?
Knegm, te és én.
Jó lenne összehozni. ;-)
nyuszmusz82
Eger
 
 


Igen, tudom hogy megbeszéltük. Elvileg sogornőmnek van netje otthon, a mamiéknak nincs. Csak mamiék megterveztek "mindent" de elvileg párom mondta már egy x ideje, h talizunk, úgyhogy tudnak róla. Viszont h melyik nap legyen, azt még nem tudom. Meghogy mit csináljuk? De gondolom beszélgetünk, meg ilyenek... Holnap után itthon lesz párom, majd felhívatom mamát, aztán konkrétan rá kérdezek h hogy akarják. De elvileg majd megtudjuk csinálni. :-)
annacska15
 
 


Mert valami barlangászàsról magyarázott ( de jó lessz nekem.... Pff. Remélem csak vicc, mert nagy hassal pont kedvem lesz barlangàszni...
Az előbb majdnem behànytam, utálom ezeket a semmibol jövő rosszulléteket. -.-"
annacska15
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: